تا به حال خودروهايي كه با سه چرخ ساخته شده اند موفقيت آميز نبودند و بدون كمترين سروصدايي از صنعت خودروسازي خارج شده اند اما طراحان دست از سر اين خودروهاي عجيب بر نمي دارند هنوز نمونه هايي از اين طرح ها را مي توان ديد. البته اين بار پيشرفت هاي چشمگيري در خودروي سه چرخه ايجاد شده است. كمپاني پولاريس براي جشن سالگرد 60 سالگي خود از يك طرح بي نظير با سه چرخ رونمايي كرد. “اسلينگ شات” خودرويي دو نفره است كه دو چرخ در جلوي بدنه و يك چرخ در مركز قسمت انتهايي بدنه خود دارد.
اين خودرو قرار است نگاه همه را به خود جلب كند و همچنين در مسابقات مختلف نيز كاپ هاي قهرماني را درو خواهد كرد. اين خودرو يك اتومبيل معمولي نيست بلكه يك موتورسيكلت فوق سريع است كه حس اتومبيل را نيز در شما به وجود مي آورد. صندلي هاي مسابقه اي و ديدي 360 درجه اين خودرو كه چهره اي بسار عصباني دارد به شما اين اجاره را مي دهد تا از سرعت و از مناظر اطراف لذت كافي را ببريد. به گفته سازنده هاي اين خودرو در هرلحظه سرنشينان مي توانند قدرت را زيرپايشان حس كنند.
اين خودرو با يك موتور 2.4 ليتري با قدرت 173 اسب بخار كار مي كند. اين قدرت موتور به همراه يك گريبكس 5 سرعته مي تواند بسيار زياد باشد. و روي يك بدنه آلمينيومي تبديل به يك موشك در جاده ها خواهد شد.