اگر جزو آن دسته از افرادي هستيد كه زمان كافي براي رفتن به كارواش يا شست و شوي ماشين ندارند، محصول جديد نيسان مي تواند براي شما مفيد باشد...
اگر جزو آن دسته از افرادي هستيد كه زمان كافي براي رفتن به كارواش يا شست و شوي ماشين ندارند، محصول جديد نيسان مي تواند براي شما مفيد باشد.
كمپاني نيسان در حال آزمايشات نهايي بر روي خودرويي است كه بدنه آن هيچ گونه آلودگي يا كثيفي را به خود نمي گيرد و صاحبان خودرو ديگر نيازي به كارواش يا شستشوي ماشين ندارند.
مقامات كمپاني نيسان اعلام كرده اند كه اين خودرو مراحل نهايي خود را طي مي كند و به همين دليل ترجيح مي دهيم تا پايان ساخت اين خودرو و رونمايي از آن به تشريح ساخت يا از زمان عرضه آن سخني گفته نشود.


اين فناوري و تكنولوژي جديد بر خودرو مدل Nissan Note آزمايش خواهد داشت.
نيسان نوت با طراحي آئروديناميك، پنجره هاي جلويي مشبك، سقف شيب دار توانسته نوآوري قابل توجهي را در عرضه محصولات نيسان به وجود آورد.
مقامات نيسان اعلام كرده اند كه اين تكنولوژي جديد در حال حاضر تنها بر يك مدل اين خودرو آزمايش خواهد شد نه تمامي مدل هاي نيسان.
ويدئو و تصاوير منتشر شده حكايت از موفقيت اين پروژه در مراحل اوليه دارد. در تصوير زير، يكي ديگر از محصولات خودروسازي نيسان در همان شرايط را مي بينيد كه گل و لاي را به خود جذب كرده است.

همانطور كه در تصوير زير مشاهده مي كنيد، اين خودرو زماني كه مانند هميشه و به سبك معمولي ساخته مي شد (تصوير سمت راست) گل و لاي را بر سطح خود جذب و آنها را نشان مي دهد اما محصول جديد نيسان (تصوير سمت چپ) نه تنها هيچ گونه آلودگي را به خود جذب نمي كند بلكه هميشه تميز و عاري از هر گونه آلودگي به نظر مي رسد.