بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

تقلب يعني چي ؟

انجمن تفريحي قاطي تاريخچه تقلب از جايي شروع مي شود كه " حسن كچل " براي نخستين بار به مكتب رفت . از بد ماجرا ، همان روز امتحان ماهيانه كودكان مكتب بود ؛ ليك حسن كچل از روي تنبلي چشمان چپش را بر روي ورقه ي همزاد انداخت تا نكته اي بس ارزشمند از ورقه ي فوق الذكر دشت كند . اين بود كه اولين تقلب تاريخ بشري رقم زده شد . البته اين تقلب با روش هاي بسيار ابتدايي بشري رقم زده شد. البته اين تقلب باروش هاي بسيار ابتدايي (در مقابل ترفند هاي كنوني ) صورت گرفت . بدين ترتيب كه حسن با كلي زور زدن خود را به بالاي ورقه ي همزاد رسانيد و خيلي راحت مطالب را كش رفت . از آن به بعد تقلب دوران طلايي خود را آغاز كرد . روش هاي نوشتاري 1. نوشتن روي كف پا ، پس كله ، پشت گوش و ...
2. نوشتن روي ديوار ، روي ميز ، پشت نيمكت ، زير نيمكت ، پشت لباس يا مانتوي دانش آموز جلويي ، ...
3. نوشتن به روي دستمال كاغذي ، پاكت نامه ، ...
4. نوشتن و لوله كردن تقلب و جاسازي آن در حفره هاي مختلفي از جمله بيني ، دهن ، گوش ، فك پايين ، دريچه آئورت ، ... روش هاي باكلاس 1. استفاده از ماشين حساب مهندسي
2. استفاده از موبايل
3. استفاده از آيينه ، موچين ، لوازم آرايشي ، فيلم ، عكس ، ... روش هاي بي كلاس 1. شيره ماليدن بر سر يكي از بچه درس خون ها
2. خم كردن سر به روي ورقه ي طرف به صورت تابلو توجه : اگه در اين امر تبحر كافي نداريد ، اصلاً سمت اين كار نريد ؛ كه عواقبي جز‌ء ضايع شدن و اخراج و تابلو شدن ندارد .انجمن تفريحي قاطيانجمن تفريحي قاطيانجمن تفريحي قاطي....

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۴:۲۵ توسط:sana موضوع:

دختر آذربايجانم...

انجمن تفريحي قاطي

آزربايجـــان قيـــــزيام
دختر آزربايجانم
گويلريـــــن اولدوزيام
ستاره درخشان آسمان ها
اولكمه قوربـــــان اولوم
فداي وطنم (آزربايجان) شوم
توپراقينين دوزيــــــام
اصالت خاك وطن از من است
آزربايجـــان قيزي يام
دختر آزربايجانم
شيرين ديللي ،
شيرين زبان،زيبا ،
، صداقت لي
مملو از محبت و صداقت
وفالي باخيشلاري
نگاهم از جنس وفا
ناز ائديشي شفالي گؤزل اوزلو آزربايجـــان قيزي يام
نازم نعمتي است از جنس شفا،دختر زيبا چهره آزربايجانم
دنيزلرين عشوه سي يم ، نازي يام
منم جلوه عشوه و ناز درياها

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۴:۱۳ توسط:sana موضوع:

سوناي...

انجمن تفريحي قاطيروز سوناي(سوناي گونو) روز عشق ما توركاس(ولنتاينه اونا و سپندار مزدگانه فارسا)...آخرين روز شهريور...وختي كه ماه و خورشيد(عاشق و معشوق) كنار هم قرار ميگيرن...

پيش پيش تبريك...

سوناي كونوز موبارك اولسون دوستلار...

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۳:۵۸ توسط:sana موضوع:

بزرگ ترين الماس دنيا به حراج گذاشته مي شود

يك الماس بزرگ به عنوان بزرگ ترين الماس دنيا شناخته مي شود و قرار است به زودي به حراج گذاشته شود.

اين الماس به بزرگي يك تخم مرغ است كه وزن آن 118 قيراط است و قرار است به زودي به حراج گذاشته شود كه به نظر ميرسد كه به عنوان بزرگترين الماس دنيا تمامي جواهر فروشان مطرح در دنيا به دنبال آن هستند زيرا در زيبايي بسيار حيرت انگيز است.

انجمن تفريحي قاطي
انجمن تفريحي قاطي
انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۳:۴۵ توسط:sana موضوع:

اتفاق عجيب براي ساختمان اين مرد حواس پرت

نتيجه حواس پرتي يك مرد چيني باعث شد يك آبشار يخ زده از آپارتمانش سرازير شود .در شرق كشور چين مردي كه به دليل هواس پرتي شير منزل خود را باز گذاشته بود و از خانه خارج شد موقع برگشت به منزلش با اتفاق بسيار عجيبي مواجه شد .آب از پنجره سرازير شده و به دليل سرماي بيش از حد دچار يخ زدگي شده با هم در تصاوير مي بينيم.انجمن تفريحي قاطي

انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۳:۳۳ توسط:sana موضوع:

دختر آمريكايي كه ايران را جور ديگر مي بيند (عكس)حركت زيباي دختر آمريكايي براي خوب نشان دادن ايران باعث تحسين بسياري از مردم شده است.

بر خلاف دولتمردان غربي، دختري آمريكايي‌ با كارتون‌هايش تلاش مي‌كند تصورات مردم جهان را نسبت به مردم ايران درست كند.

به گزارش راديو فرانسه، شايد شنيده ايد كه بسياري از خارجي‌ها به خصوص آمريكايي‌ها تصورات عجيبي از كشور ايران دارند. كه مثلا مردم با شتر مسافرت مي‌كنند… مردم در ايران به زبان عربي صحبت مي‌كنند… يا پرسش‌هايي غريب مثل: آيا همه ايراني‌ها موهاي مشكي دارند؟ حتي سوال‌هاي عجيب‌تر مثل اين كه شما در كشورتان درخت داريد؟

حالا يك دختر جوان در وبلاگش با نقاشي‌هاي زيبا تلاش مي‌كند تا نگاه مردم دنيا به خصوص آمريكايي‌ها را نسبت به مردم ايران تغيير دهد و براي رسانه‌هاي بين المللي چشم اندازي متفاوت به سوي ايران بگشايد.
نكته جالب اين كه اين خانم آمريكايي است، هيچ رگ و ريشه ايراني ندارد و حتي يك بار هم به ايران سفر نكرده است، اما سعي مي كند نگاهي واقعي‌تر به مردم ايران داشته باشد و كليشه هاي آمريكايي را نسبت به آنان بشكند.

شخصيت اصلي اين وبلاگ دختري است به اسم ايران در واقع اسم كاملش «جمهوري اسلامي ايران» است كه در باره خود نوشته است:«به علت آشفته‌بازاري كه آمريكا عليه من درست كرده است، من – جمهوري اسلامي ايران- آمده ام تا شما را در مورد مسايل روشن كنم. راحت باشيد و سوالاتتان را از من بپرسيد. هر چيزي كه مي خواهيد بدانيد…»

خانم سوفي ناجرا، در وبلاگي كه خود را «دختره» نيز معرفي مي كند، برخي مسائل را با تكيه به طنز و شوخي توضيح مي‌دهد. به طور مثال در مورد تقابل سياسي ايران و اسراييل:در نقاشي‌هاي او، اسراييل مرد جواني است كه غالبا رفتاري بچگانه دارد و گاه سعي مي‌كند “مخ ايران را بزند”! ايران او را «ننر» خطاب مي كند و در مقابل، اسراييل نيز به ايران «ننه پيرزن» مي گويد و گاهي هم مزاحم تلفني همديگر مي‌شوند!

اما هميشه همه چيز اينقدر سياسي نيست. بسياري از پرسش و پاسخ‌ها و كارتون‌ها به فرهنگ، آشپزي يا موسيقي مورد علاقۀ ايرانيان مربوط مي‌شود. البته شايد ايراني‌ها با ديدن برخي از كاراكترهاي طراحي‌شده توسط خانم سوفي به خود بگويند “خيلي هم اينطور نيست”! به طور مثال، در نقاشي‌هاي او دختران شمال شهر همگي تيپ غربي و مانتو به تن دارند و دختران جنوب تهران چادري هستند!

«براي من شناخت ايران يك تلاش عاشقانه است»
سوفي ناجرا دختري ۲۱ ساله است كه در دانشگاه، رشته تاريخ مي‌خواند و در دالاس تگزاس زندگي ميكند:

خيلي سخت است كه توضيح بدهم چرا تا اين حد مجذوب ايران شده ام. من در سال ۲۰۰۹ وقتي تنها هفده سال داشتم براي اولين بار نسبت به ايران كنجكاو شدم.

من در اين زمينه رو پاي خودم ايستادم و خود آموخته ام. به كتاب‌هاي دانشگاهي و مقالات نويسندگان خوش‌نام و آثار مورخان ايراني مراجعه مي كنم. من سعي مي كنم خرده فرهنگ هاي مردم ايران را از طريق دوستان ايراني كه در آمريكا دارم و ايرانياني كه از طريق اينترنت با آنها آشنا شده‌ام فرا بگيرم.

درك نگاه آنها براي من ضروري است چرا كه آنها از اقوام، مذاهب و گروه‌هاي مختلف اجتماعي هستند. اين براي من يك تلاش عاشقانه براي آموختن در باره كشوري است كه در آمريكا معمولاً با ساده انديشي از آن حرف مي‌زنند.انجمن تفريحي قاطي


از سوي ديگر من گمان مي كنم مردم آمريكا بيشتر دوست دارند مسايل را از طريق تصوير ياد بگيرند. البته من در وبلاگم تصاوير را با متن همراه مي‌كنم و براي جذابيت بيشتر كمي هم طنز به آن اضافه مي‌كنم.

من تا حالا از طريق وبلاگم بيش از ۴۰۰ سوال دريافت كرده ام. اول آنهايي را انتخاب مي كنم كه پاسخ‌شان چندان سخت نيست. برخي پاسخ‌ها را خودم با اطمينان بلدم اما سوالات ديگري نيز هست كه نياز به بررسي در منابع مختلف دارد. من وقتي به تاريخ ايران نگاه مي‌كنم با دريچه ذهني خودم درگير آن مي شوم، اما بايد ابتدا اين پارادايم را از خود دور كرد و بعد به سراغ فرهنگ و سياست ايران رفت و اين كار بسيار سختي است.

البته راديو فرانسه در تيتر اين خبر سعي مي كند نگرش منفي چند دولتمرد غربي نسبت به ايران و ايراني را به نام جهانيان تمام كند كاري كه از سوي رسانه هاي غربي نيز دنبال مي شود.
انجمن تفريحي قاطيشايد چندان هم نشود خرده گرفت! به هر حال از نظر غربي ها دنيا مال آنهاست و براي رسيدن به اين هدف حاضرند دروغ بزرگ جامعه جهاني خواندن خود را مدام در رسانه هايشان تكرار مي كنند اما مشكلي كه در اين وسط وجود دارد اين است كه تنها خودشان آن را باور كرده و به همين خاطر هم دچار توهم شده اند.

تلاش هايي نظير راه اندازي جنگ، ايجاد درگيري هاي قومي، مذهبي، دخالت در امور كشورها با سوء استفاده از سازمان ملل و حقوق بشر و دهها مقوله ديگر همه ابزارهاي آنها براي رسيدن به اين هدف است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۳:۱۸ توسط:sana موضوع:

اقدام عجيب مردي براي پيدا كردن همسر

انجمن تفريحي قاطي

مردي كه براي پيدا كردن همسر دست به حركتي جالب زده است .

رابرت دارلينگ ، مردي آمريكايي و ۵۸ ساله است كه براي يافتن همسر آينده اش ، يك كاغذ از شرايطش را نوشته و با آويزان كردن بر گردنش بدنبال يافتن آن است.

انجمن تفريحي قاطي

بر روي كاغذ الصاق شده بر روي اين مرد نوشته شده :” به دنبال زني خوب و پولدار هستم تا همسرم شود. تاكنون مجرد بوده ام و بچه اي ندارم و در صورت نياز با شماره اي كه در زير درج شده تماس حاصل نماييد.

انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۳:۰۶ توسط:sana موضوع:

تغيير شيوه زندگي

انجمن تفريحي قاطي
آلفرد نوبل از جمله افراد معدودي بود كه اين شانس را داشت تا قبل از مردن، آگهي وفاتش را بخواند! زماني كه برادرش لودويگ فوت شد، روزنامه‌ها اشتباهاً فكر كردند كه نوبل معروف (مخترع ديناميت) مرده است. آلفرد وقتي روزنامه هاي صبح را مي‌خواند با ديدن آگهي صفحه اول، ميخكوب شد:

"آلفرد نوبل، دلال مرگ و مخترع مر‌گ آورترين سلاح بشري مُرد!"

آلفرد، خيلي ناراحت شد. با خود فكر كرد: آيا خوب است كه من را پس از مرگ اين گونه بشناسند؟

سريع وصيت نامه‌اش را آورد. جمله‌هاي بسياري را خط زد و اصلاح كرد. پيشنهاد كرد ثروتش صرف جايزه‌اي براي صلح و پيشرفت‌هاي صلح آميز شود.

امروزه نوبل را نه به نام ديناميت، بلكه به نام مبدع جايزه صلح نوبل، جايزه‌هاي فيزيك و شيمي نوبل و... مي‌شناسيم. او امروز، هويت ديگري دارد.

يك تصميم، براي تغيير يك سرنوشت كافي است!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۲:۵۱ توسط:sana موضوع:

محبوب‌ترين تي‌شرت هاي سينمايي!


اتوبوسي به نام هوس، سال: 1951

پوشيده شده توسط : استنل كوالسكي (بابازي مارلون براندو)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: با اينكه جيمز دين دوره‌اي تصميم گرفت نمايشگاهي با تعدادي تي‌شرت سفيد و ساده برگزار كند تا بتواند خودش را رواج‌دهنده اين نمونه از تي‌شرت جلوه دهد، در اصل اين براندو بود كه چند سال قبل‌تر، پوشيدن اين نوع تي‌شرت را در «اتوبوسي به نام هوس» باب كرده بود. تي‌شرت سفيد آستين كوتاه، هم پوست را تيره‌تر نشان مي‌داد و هم براندو به راحتي مي‌توانست بازوهايش را نشان دهد.


قبول شده، سال: 2006

پوشيده شده توسط: گلن (با بازي آدام هيرشمن)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: چرا نبايد عاشق اين تي‌شرت خاكستري بشويم كه روي آن نوشته شده: «من پادشاه باحالِ كاناپه هستم!» اين تي‌شرت بعد از اين فيلم، آنقدر مورد استقبال قرار گرفت كه وارد بازار شد. چنين تي‌شرتي براي پوشيده شدن در روزهاي تعطيل عالي است!


سرزمين ماجراها، سال: 2009

پوشيده شده توسط: جيمز برنان (با بازي جيسي آيزنبرگ)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: واقعا جز اين تي‌شرت، چه تي‌شرتي مناسب پوشيدن در يك پارك تفريحي است؟ روي تي‌شرت با ابعاد مختلف نوشته شده : «بازي!» داستان اين فيلم در سال 1987 مي‌گذرد، بنابراين هنوز خبري از تي‌شرت‌هاي خيلي عجيب و غريب نيست. يك تي‌شرت نيمه‌گشاد، با رنگي ساده و در عين حال شاد، مي‌تواند بهترين گزينه براي يك روز در پيك‌نيك باشد.


لبووسكي بزرگ، سال: 1998

پوشيده شده توسط: دِ دود (با بازي جف بريجز)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: بعد از اينكه فيلم «لبووسكي بزرگ» اكران شد، يكي از مجلات مد درباره ظاهر و مخصوصا تي‌شرت كاراكتر «د دود» نوشت: «حالا مي‌تونين با خيال راحت بگين كه باعث و باني الگوي لباس پوشيدنمون تو كل دوران دانشجويي ايشون بودن!» دود يك تي‌شرت ساده سفيد مي‌پوشيد. اگر فكر مي‌كنيد اين تي‌شرت، همان تي‌شرت مارلون براندو در «اتوبوسي به نام هوس» است، سخت در اشتباهيد. در اصل جف بريجز، محبوبيتش و ماندگاري اين فيلم باعث شد، تي‌شرت يقه هفت سفيد، بازار را پر كند. مرسي از دود!


ديوانه از قفس پريد، سال : 1975

پوشيده شده توسط: آر.پي.مك مورفي (با بازي جك نيكلسون)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: هيچ وقت يك تي‌شرت سبز يشمي با يك پاكت سيگار كه در آستينش لوله شده بود، اينقدر جذاب به نظر نرسيده باشد. جك نيكلسون اين نقش را ماندگار كرد و البته اين تي‌شرت هم به محبوبيت رسيد. در اين دهه پوشيدن تي‌شرت با اين ميزان بي‌خيالي واقعا باب نبود.


گيج و پيچيده، سال: 1993

پوشيده شده توسط: ديويد وودرسون (با بازي متيو مك كوناگي)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: اصلي‌ترين نكته اين تي‌شرت، مربوط به عكس روي آن است. ديويد وودرسون، كاراكتر فيلم «گيج و پيچيده» در سال 1993 با پوشيدن تي‌شرتي با عكسي از تد ماگنت، راكر معروف دهه 60، ياد او را گرامي داشت. اين عكس مربوط به آلبوم The Amboy Dukes است كه سال 1967 به بازار آمد و كلي سر و صدا به پا كرد. همين تي‌شرت در اين فيلم باعث شد كه اين آلبوم دوباره شنيده شود و خيلي ها را طرفدار سبك راك تد كند.


چه خبر از باب، سال: 1991

پوشيده شده توسط: باب بابي ويلي (با بازي بيل موري)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: اين تي‌شرت، نه تنها زيبايي بلكه طرفداران خاص خودش را داشت و تبديل به كاراكتري در فيلم شد. داستان از اين قرار است: بعد از اينكه روانپزشك باب (با بازي ريچارد دريفوس) به او توصيه مي‌كند كه به سفر برود، باب ويلي در محلي اقامت مي‌كند كه دكترش هم دقيقا همانجاست. روي اين تي‌شرت نوشته شده: «سر به سرم نذارين/ من محلي هستم!» و البته همين تي‌شرت و جمله روي آن، مسائل را بغرنج‌تر مي‌كند. اين تي‌شرت خيلي طرفدار پيدا كرد و خيلي‌ها شبيه آن را تن كردند.


گيلمور خوشحال، سال : 1996

پوشيده شده توسط: آقاي لاوسون (با بازي ريچارد كيل)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: اگر احساس مي‌كنيد ريچارد كيل براي‌تان آشناست، بايد سري فيلم‌هاي جيمز باند را به ياد بياوريد كه او در آن نقش «جاو» را بازي مي‌كرد. اين بازيگر 2 متري، با اين تي‌شرت خيلي رعب‌آورتر شده است. روي تي‌شرت نوشته شده: «اين تفنگ‌ها نيستن كه مردم رو مي‌كشن. منم كه مردمو مي‌كشم!» اين تي‌شرت در زمان خودش توانست خيلي زود سر از بازار درآورد و خيلي‌ها با اين جمله شوخي مي‌كردند.


قصه‌هاي عامه‌پسند، سال: 1994

پوشيده شده توسط: جولز وينفيلد (ساموئل.ال. جكسون)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: با اين زوج احمق جولز و وينز در «پالپ فيكشن» يكي از زوج‌هاي ماندگار تاريخ سينما شدند اما تي‌شرت جولز هم توانست به محبوبيتي چشمگير دست پيدا كند. اين تي‌شرت نخي آبي با تصوير كارتوني‌اش در دوره‌اي به اندازه خود اموئل ال.جكسون مشهور شد!


فلش گوردون، سال: 1980

پوشيده شده توسط: فلش گوردون (با بازي سَم.جي.جونز)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: خيلي از تين ايجرهاي اوايل دهه 80، تنها چيزي كه از دنيا مي‌خواستند، اين تي‌شرت سفيد بود با نوشته قرمزش. دليل اصلي هم خود اين تي‌شرت نبود بلكه اسم «فلش»، قهرمان محبوب‌شان بود كه روي آن نقش بسته بود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۲:۳۸ توسط:sana موضوع:

محبوب‌ترين تي‌شرت هاي سينمايي!


اتوبوسي به نام هوس، سال: 1951

پوشيده شده توسط : استنل كوالسكي (بابازي مارلون براندو)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: با اينكه جيمز دين دوره‌اي تصميم گرفت نمايشگاهي با تعدادي تي‌شرت سفيد و ساده برگزار كند تا بتواند خودش را رواج‌دهنده اين نمونه از تي‌شرت جلوه دهد، در اصل اين براندو بود كه چند سال قبل‌تر، پوشيدن اين نوع تي‌شرت را در «اتوبوسي به نام هوس» باب كرده بود. تي‌شرت سفيد آستين كوتاه، هم پوست را تيره‌تر نشان مي‌داد و هم براندو به راحتي مي‌توانست بازوهايش را نشان دهد.


قبول شده، سال: 2006

پوشيده شده توسط: گلن (با بازي آدام هيرشمن)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: چرا نبايد عاشق اين تي‌شرت خاكستري بشويم كه روي آن نوشته شده: «من پادشاه باحالِ كاناپه هستم!» اين تي‌شرت بعد از اين فيلم، آنقدر مورد استقبال قرار گرفت كه وارد بازار شد. چنين تي‌شرتي براي پوشيده شدن در روزهاي تعطيل عالي است!


سرزمين ماجراها، سال: 2009

پوشيده شده توسط: جيمز برنان (با بازي جيسي آيزنبرگ)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: واقعا جز اين تي‌شرت، چه تي‌شرتي مناسب پوشيدن در يك پارك تفريحي است؟ روي تي‌شرت با ابعاد مختلف نوشته شده : «بازي!» داستان اين فيلم در سال 1987 مي‌گذرد، بنابراين هنوز خبري از تي‌شرت‌هاي خيلي عجيب و غريب نيست. يك تي‌شرت نيمه‌گشاد، با رنگي ساده و در عين حال شاد، مي‌تواند بهترين گزينه براي يك روز در پيك‌نيك باشد.


لبووسكي بزرگ، سال: 1998

پوشيده شده توسط: دِ دود (با بازي جف بريجز)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: بعد از اينكه فيلم «لبووسكي بزرگ» اكران شد، يكي از مجلات مد درباره ظاهر و مخصوصا تي‌شرت كاراكتر «د دود» نوشت: «حالا مي‌تونين با خيال راحت بگين كه باعث و باني الگوي لباس پوشيدنمون تو كل دوران دانشجويي ايشون بودن!» دود يك تي‌شرت ساده سفيد مي‌پوشيد. اگر فكر مي‌كنيد اين تي‌شرت، همان تي‌شرت مارلون براندو در «اتوبوسي به نام هوس» است، سخت در اشتباهيد. در اصل جف بريجز، محبوبيتش و ماندگاري اين فيلم باعث شد، تي‌شرت يقه هفت سفيد، بازار را پر كند. مرسي از دود!


ديوانه از قفس پريد، سال : 1975

پوشيده شده توسط: آر.پي.مك مورفي (با بازي جك نيكلسون)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: هيچ وقت يك تي‌شرت سبز يشمي با يك پاكت سيگار كه در آستينش لوله شده بود، اينقدر جذاب به نظر نرسيده باشد. جك نيكلسون اين نقش را ماندگار كرد و البته اين تي‌شرت هم به محبوبيت رسيد. در اين دهه پوشيدن تي‌شرت با اين ميزان بي‌خيالي واقعا باب نبود.


گيج و پيچيده، سال: 1993

پوشيده شده توسط: ديويد وودرسون (با بازي متيو مك كوناگي)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: اصلي‌ترين نكته اين تي‌شرت، مربوط به عكس روي آن است. ديويد وودرسون، كاراكتر فيلم «گيج و پيچيده» در سال 1993 با پوشيدن تي‌شرتي با عكسي از تد ماگنت، راكر معروف دهه 60، ياد او را گرامي داشت. اين عكس مربوط به آلبوم The Amboy Dukes است كه سال 1967 به بازار آمد و كلي سر و صدا به پا كرد. همين تي‌شرت در اين فيلم باعث شد كه اين آلبوم دوباره شنيده شود و خيلي ها را طرفدار سبك راك تد كند.


چه خبر از باب، سال: 1991

پوشيده شده توسط: باب بابي ويلي (با بازي بيل موري)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: اين تي‌شرت، نه تنها زيبايي بلكه طرفداران خاص خودش را داشت و تبديل به كاراكتري در فيلم شد. داستان از اين قرار است: بعد از اينكه روانپزشك باب (با بازي ريچارد دريفوس) به او توصيه مي‌كند كه به سفر برود، باب ويلي در محلي اقامت مي‌كند كه دكترش هم دقيقا همانجاست. روي اين تي‌شرت نوشته شده: «سر به سرم نذارين/ من محلي هستم!» و البته همين تي‌شرت و جمله روي آن، مسائل را بغرنج‌تر مي‌كند. اين تي‌شرت خيلي طرفدار پيدا كرد و خيلي‌ها شبيه آن را تن كردند.


گيلمور خوشحال، سال : 1996

پوشيده شده توسط: آقاي لاوسون (با بازي ريچارد كيل)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: اگر احساس مي‌كنيد ريچارد كيل براي‌تان آشناست، بايد سري فيلم‌هاي جيمز باند را به ياد بياوريد كه او در آن نقش «جاو» را بازي مي‌كرد. اين بازيگر 2 متري، با اين تي‌شرت خيلي رعب‌آورتر شده است. روي تي‌شرت نوشته شده: «اين تفنگ‌ها نيستن كه مردم رو مي‌كشن. منم كه مردمو مي‌كشم!» اين تي‌شرت در زمان خودش توانست خيلي زود سر از بازار درآورد و خيلي‌ها با اين جمله شوخي مي‌كردند.


قصه‌هاي عامه‌پسند، سال: 1994

پوشيده شده توسط: جولز وينفيلد (ساموئل.ال. جكسون)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: با اين زوج احمق جولز و وينز در «پالپ فيكشن» يكي از زوج‌هاي ماندگار تاريخ سينما شدند اما تي‌شرت جولز هم توانست به محبوبيتي چشمگير دست پيدا كند. اين تي‌شرت نخي آبي با تصوير كارتوني‌اش در دوره‌اي به اندازه خود اموئل ال.جكسون مشهور شد!


فلش گوردون، سال: 1980

پوشيده شده توسط: فلش گوردون (با بازي سَم.جي.جونز)

انجمن تفريحي قاطي

مشخصات تي‌شرت: خيلي از تين ايجرهاي اوايل دهه 80، تنها چيزي كه از دنيا مي‌خواستند، اين تي‌شرت سفيد بود با نوشته قرمزش. دليل اصلي هم خود اين تي‌شرت نبود بلكه اسم «فلش»، قهرمان محبوب‌شان بود كه روي آن نقش بسته بود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۲:۲۴ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم