بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

مايكروفر بخريم يا سولاردام؟

انجمن تفريحي قاطي



مايكروفر و سولاردم هر دو جزو محصولاتي هستند كه با كمك اشعه و در مدت زمان كمتري نسبت به اجاق گاز مي‌توانند غذا را بپزند. بسياري از متخصصان تغذيه استفاده از اين دو محصول را به دليل تخريب كمتر ريزمغذي‌هاي موجود در موادغذايي، براي پخت‌وپز توصيه مي‌كنند.
برخي از افراد معتقدند كه هر دوي اين كالاها باعث افزايش سرطان‌زايي موادغذايي مي‌شوند در صورتي كه تا امروز هيچ تحقيقي نتوانسته سرطان‌زا بودن اشعه مايكروفر و سولاردم را تاييد كند.

مايكروفر مي‌تواند با امواج الكترومغناطيسي و با سرعت بالايي، باعث به جريان افتادن مولكول‌هاي آب موجود در موادغذايي شود و با گرم‌كردن سريع اين مولكول‌ها، غذا را در مدت زمان اندكي بپزد يا گرم كند. از آنجا كه قدرت نفوذ اين امواج به تمام سطح غذا يكسان نيست، بايد براي پختن يا گرم‌شدن تمام قسمت‌هاي موادغذايي، هر چند دقيقه يك‌بار، غذا را زير و رو كرد.

در سولاردام، علاوه بر اين امواج از يك لامپ هالوژني هم كمك گرفته شده است. گرماي حاصل از اين لامپ مي‌تواند قدرت پخت يا كباب‌شدن بهتر غذاها را تا حد قابل‌توجهي بالا ببرد. سولاردام، تمام ويژگي‌هاي يك مايكروفر را دارد و علاوه بر آن مي‌تواند غذا را از پايين هم گريل كند. بد نيست بدانيد گزينه كانوكشن كه در تمام سولاردام‌ها وجود دارد، مي‌تواند غذا را با 4 برابر سرعت اجاق‌هاي معمولي اما با حفظ طعم و مزه غذايي كه روي گاز پخته مي‌شود براي شما آماده كند.

به هر حال اگر دوست داريد، سرعت، كيفيت، طعم و ويژگي‌هاي ظاهري و باطني پخت و پزتان را افزايش دهيد، مي‌توانيد سولاردام را در فهرست خريدتان داشته باشيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۱:۱۹ توسط:sana موضوع:

با نگاه كردن به اين تصوير مي توان فهميد بيمار هستيد يا نه!

انجمن تفريحي قاطي به تصوير زير نگاهي بيندازيد. اگر با نگاه كردن به اين عكس پوستتان خارش بگيرد، بدنتان مور مور شود و موهايتان درد بگيرد، ممكن است شما از بيماري ترايپوفوبيا رنج ببريد!

انجمن تفريحي قاطي
ترايپوفوبيا ترس از سوراخ هاي كوچك و غيرمتقارني است كه ممكن است به طور طبيعي يا مصنوعي به وجود آمده باشند. ترايپفوبيا از تركيب كلمه ي يوناني تراپيو به معني سوراخ كردن و كلمه ي فوبيا به معني ترس شديد و بيمار گونه ساخته شده است.

ترايپوفوبيك ها مي گويند هنگام ديدن سوراخ هاي كوچك دچار اضطراب مي شوند، تهوع و بي خوابي مي گيرند و بدنشان به خارش مي افتد.

هزاران نفر از سراسر دنيا ادعا مي كنند كه به اين بيماري مبتلا هستند ولي تاكنون ترايپوفوبيا به طور رسمي به عنوان يك فوبيا شناخته نشده است. فوبيا، ترس شديد و بيمارگونه اي است كه در زندگي فرد ايجاد اختلال مي كند.

بر خلاف ترس معمولي كه زودگذر است و هنگام مواجهه با خطر اتفاق مي افتد، فوبيا بيشتر ترس از قرار گرفتن در يك موقعيت است.بسياري از مردم حتي نام ترايپوفوبيا را هم نشنيده اند. خيلي از روانشناسان فكر مي كنند كه ترايپوفوبيا ساختگي است و وقتي كسي درباره ي اين موضوع مطلبي مي خواند و عكسي مي بيند،

به طور ناخودآگاه اين ترس در ذهن او القا مي شود. همانطور كه شما هنگام ديدن فيلم كمدي با چند نفر ديگر نسبت به زماني كه تنهايي فيلم مي بينيد بيشتر مي خنديد، وقتي هم مي بينيد اين همه آدم دچار اين بيماري هستند و درباره ي تجربياتشان چندين صفحه مطلب نوشته اند، به طور ناخودآگاه شما هم دچار ترايپوفوبيا مي شويد.

بيشتر كساني كه ادعا مي كنند به اين بيماري مبتلا هستند، مي گويند قبل از اين كه وارد سايت هاي مربوطه بشوند و نظرات ديگران را بخوانند اصلا خبر نداشتند كه اين بيماري را داشته اند!

اينترنت هم نقش بسيار زيادي در شيوع ترايپوفوبيا دارد. تعداد مبتلايان به ترايپوفوبيا بعد از ساخته شدن صفحه ي فيسبوك آن چندين برابر شده است. خيلي از آن ها فكر مي كنند كه ترايپوفوبيا ريشه ي هايلوفوبيا يعني ترس از اشياي چوبي و درختان است!

ترايپوفوبيك ها خواستار انجام آزمايشات بيشتر در اين زمينه و وارد شدن نام ترايپوفوبيا به ديكشنري هاي معتبر هستند ولي تاكنون كسي درخواست آن ها را جدي نگرفته است و به احتمال زياد در آينده هم كسي درخواستشان را جدي نخواهد گرفت.تعداد تراپيوفوبيك ها هر روز در حال افزايش است. شما چطور؟ آيا شما هم ترايپوفوبيك هستيد؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۱:۰۵ توسط:sana موضوع:

آيا انواع شركت هاي تجاري را ميشناسيد؟ انواع شركت‌هاي تجاري ثبت شركت تجاري - بر اساس ماده 16 قانون تجارت جمهوري اسلامي ايران و آيين‌نامه ا�

انجمن تفريحي قاطي



انواع شركت‌هاي تجاري
ثبت شركت تجاري - بر اساس ماده 16 قانون تجارت جمهوري اسلامي ايران و آيين‌نامه ابلاغ شده در اين خصوص سازمان ثبت اسناد و املاك كشور مرجع ثبت شركت‌ها مي‌باشد در اين سازمان اداره كلي با نام اداره كل ثبت شركت‌ها و مالكيت صنعتي وجود دارد.

البته در كل مسئوليت بر عهده قوه قضائيه است زيرا سازمان ثبت اسناد و املاك و به تبع آن كليه ادارات و زير مجموعه‌هاي آن به صورت ارگانيك با قوه قضائيه مرتبط مي‌باشند.

انواع شركت‌هاي تجارتي:

بر اساس ماده 20 قانون تجارت شركت‌هاي تجارتي عبارتند از:

1.شركت سهامي

2.شركت با مسئوليت محدود

3.شركت تضامني

4.شركت مختلط غير سهامي

5.شركت مختلط سهامي

6.شركت نسبي

7. شركت تعاوني توليد و مصرف

شركت سهامي : (ماده 1 قانون اصلاح موادي از قانون تجارت)

شركت سهامي - شركتي است كه سرمايه آن به سهام تقسيم شده و مسئوليت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمي سهام آنهاست.


شركت با مسئوليت محدود - شركتي است كه بين دو يا چند نفر براي امور تجارتي تشكيل شده و هر يك از شركاء بدون اينكه سرمايه به سهام يا قطعات سهام تقسيم شده باشد فقط تا ميزان سرمايه خود در شركت مسئول قروض و تعهدات شركت هستند.

شركت با مسئوليت محدود: ( ماده 94 قانون تجارت)

شركت با مسئوليت محدود - شركتي است كه بين دو يا چند نفر براي امور تجارتي تشكيل شده و هر يك از شركاء بدون اينكه سرمايه به سهام يا قطعات سهام تقسيم شده باشد فقط تا ميزان سرمايه خود در شركت مسئول قروض و تعهدات شركت هستند.

شركت تضامني: (ماده 116 قانون تجارت)

شركت تضاميني - شركتي است كه تحت اسم مخصوص براي امور تجارتي بين دو يا چند نفر با مسئوليت تضامني تشكيل مي‌شود: اگر دارايي شركت براي تاديه تمام قروض كافي نباشد هريك از شركاء مسئول پرداخت تمام قروض شركت است. هر قراري كه بين شركاء برخلاف اين ترتيب داده شده باشد در مقابل اشخاص ثالث كان لم يكن است.

شركت مختلط غير سهامي: ( ماده 141 قانون تجارت)

شركت مختلط غير سهامي - شركتي است كه براي امور تجارتي تحت اسم تجارتي مخصوص بين يك يا چند نفر شريك ضامن و يك يا چند نفر شريك با مسئوليت محدود بدون انتشار سهام تشكيل مي‌شود. شريك ضامن مسئول كليه قروضي است كه ممكن است علاوه بر دارايي شركت پيدا شود. شريك با مسئوليت محدود كسي است كه مسئوليت او فقط تا ميزان سرمايه‌اي است كه در شركت گذارده و يا بايستي بگذارد. در اسم شركت بايد عبارت شركت مختلط و لااقل اسم يكي از شركاء ضامن قيد شود.

شركت مختلط سهامي: ( ماده 162 قانون تجارت)

شركت مختلط سهامي - شركتي است كه تحت اسم مخصوصي بين يك عده شركاي سهامي و يك يا چند نفر شريك ضامن تشكيل مي‌شود. شركاء سهامي كساني هستند كه سرمايه آنها به صورت سهام يا قطعات سهام متساوي القيمت درآمده و مسئوليت آنها تا ميزان همان سرمايه است كه در شركت دارند.شريك ضامن كسي است كه سرمايه او به صورت سهام در نيامده و مسئول كليه قروضي است كه ممكن است علاوه بر دارائي شركت پيدا شود.

شركت نسبي: ( ماده 183 قانون تجارت)

شركت نسبي - شركتي است كه براي امور تجارتي تحت اسم مخصوص بين دو يا چند نفر تشكيل و مسئوليت هر يك از شركاء به نسبت سرمايه‌اي است كه در شركت گذاشته است.


سازمان ثبت اسناد و املاك كشور مرجع ثبت شركت‌ها مي‌باشد در اين سازمان اداره كلي با نام اداره كل ثبت شركت‌ها و مالكيت صنعتي وجود دارد.

شركت تعاوني توليد و مصرف: ( ماده 190 قانون.تجارت)

شركت تعاوني تولدي و مصرف - شركت تعاوني توليد شركتي است كه بين عده‌اي از ارباب حرف تشكيل مي‌شود و شركاء مشاغل خود را براي توليد و فروش اشياء يا اجناس به كار مي‌برند.

شركت تعاوني مصرف شركتي است كه براي مقاصد ذيل تشكيل مي‌شود:

فروش اجناس لازمه براي مصارف زندگاني اعم از اينكه اجناس مزبوره را شركاء ايجاد كرده يا خريده باشند.

تقسيم نفع و ضرر بين شركاء به نسبت خريد هر يك از آنها.

با اينكه هر يك از اين هفت نوع شركت كاربرد و استفاده خاصي دارند و در تجارت روزمره نيز كاربرد دارند اكثر متقاضيان ثبت شركت به دنبال ثبت شركت هاي سهامي خاص، عام، با مسئوليت محدود و تعاوني هستند بر اين اساس در اين دوره بيشتر بر جزئيات اين دسته از شركت ها تكيه مي‌كنيم.شركت تجاري



انواع شركت‌هاي تجارتي,مرجع ثبت شركت‌ها,اداره ثبت شركت ها,انواع شركت

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۰:۵۲ توسط:sana موضوع:

پرطرفدارترين ساعت‌هاي مچي در جهان (+ تصاوير)

پرطرفدارترين ساعت‌هاي مچي در جهان (+ تصاوير)


نگاهي بيندازيد به مدل‌هايي كه ما از ميان ساعت‌هاي جديدي كه اين روزها روي پيشخوان مغازه‌ها جا خوش كرده‌اند براي شما گلچين كرده‌ايم از آقاي كروكديل گرفته تا زرد مثل خردلي!
آقاي كروكديل!

اين مدل پيشنهاد ما به آقاياني است كه طرفدار ساعت‌هاي اسپرت هستند. تركيبي ويژه از چرم و استيل به رنگ رزگلد و قهوه‌اي! اين ساعت كرونوگراف است و بند آن هم از چرم طبيعي است با طرحي از پوست كروكديل. استيل به كار رفته در فريم آن نوعي استيل ضد زنگ است با آبكاري يوني كه در قسمت فريم به رنگ قهوه‌اي در آمده. اين ساعت در برابر آب، تا عمق 100 متري كاملا مقاوم است! اين ساعت از طراحي‌هاي تازه برند GUESS است.
انجمن تفريحي قاطي


زرد مثل خردل!

اين هم يك ساعت كاملا فانتزي كه دختر و پسر نمي‌شناسد! لازم نيست يادآور شويم كه اين مدل از مدل‌هاي جديد برند Swatch است.
اين مدل كرونوگراف است و تاريخ‌شمار هم دارد اما ويژگي اصلي آن جنس بند و رنگ خردلي آن است. بند اين ساعت پارچه‌اي است و از جنس نوعي پارچه كتان بافت‌دار.
فريم آن هم از جنس آلومينيوم است و بالاخره اينكه اين ساعت فانتزي مي‌تواند تا عمق 30 متري در برابر آب مقاومت كند!
انجمن تفريحي قاطي دستبند چرمي

اين ساعت را به خانم‌هايي پيشنهاد مي‌كنيم كه ساعت‌هاي ساده را دوست دارند. اين مدل كه از طراحي‌هاي تابستان 2013 برند FENDI است يك ساعت ساده و ظريف است با فريمي از جنس استيل ضدزنگ به رنگ طلايي و با شيشه‌اي كريستالي و ضد خش. ويژگي اصلي اين مدل، بند چرمي بلند آن است كه درست مثل يك دستبند چرمي دور دست شما مي‌پيچد!
انجمن تفريحي قاطي جين‌بازها ببينند

اين ساعت پيشنهاد ما به جين‌بازهاست! يك ساعت تمام جين با فريم آلومينيومي و به رنگ سرمه‌اي. جنس بند اين مدل، از نوعي پارچه جين است با زيره چرمي و همين نقطه عطف طراحي آن در ميان طراحي‌هاي جديد برند Swatch است.اين مدل كرونوگراف است و يك تاريخ‌شمار كوچك هم دارد. در برابر آب هم مقام است البته تا عمق 30 متري!
انجمن تفريحي قاطي يك پيشنهاد تابستانه

اين هم يك پيشنهاد تابستاني بازهم براي آقايان. اين ساعت كه البته رنگ قرمز آن را هم مي‌توانيد انتخاب كنيد از آن مدل‌هاي اسپرت ماندگار است، چرا كه بند سيليكوني آن، آنقدر با دوام هست كه حالاحالا دست از سر شما برندارد! فريم اين ساعت استيل ضدزنگ است و قاب دور آن هم از پلي‌كربونات. در برابر آب كاملا مقاوم است( تا عمق 100 متري). اين مدل كه باز هم از طراحي‌هاي جديد برندGUESS است كرنوگراف نيست اما تاريخ‌شمار دارد.
انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۰:۳۷ توسط:sana موضوع:

تاوان وحشتناك دختر به خاطر مادر سيگاري اش (+عكس)

تاوان وحشتناك دختر به خاطر مادر سيگاري اش (+عكس)

تري كالوسترت پس از آنكه در سن 23 ماهگي مادرش تصادفا سيگار روشن را در اتاق خواب او جا گذاشت، او دچار90 درصد سوختگي شد و از يك مرگ حتمي نجات يافت.زماني كه آتش نشان ها به صحنه حادثه رسيدند ، بدن تري را همانند يك "عروسك سوخته" ديدند. تنها بخشي از پوستش كه توسط پوشك مرطوب محافظت شده بود از سوختگي در امان مانده بود.

تاوان وحشتناك دختر به خاطر مادر سيگاري اش (+عكس)

پزشكان در واحد تخصص سوختگي هيچ اميدي به زنده ماندن تري نداشتند اما تو به طور معجزه آسايي به زندگي ادامه داد و تمام مو، بيني و پلك هايش را در اين آتش سوزي عظيم از دست داد.خانم مينتر كه آن زمان 32 ساله بود آنچنان از احساس گناه شكنجه شده و ناراحت بود كه تقريبا تمام تماس خود را با شوهر و دخترش قطع كرد. آن 2 سپس در مورد اين واقعه بحث كردند و خانم مينتر گفت كه تري او را بخشيده است.

تاوان وحشتناك دختر به خاطر مادر سيگاري اش (+عكس)

تري اكنون با پدرش پائول و مادر خوانده اش نيكي زندگي مي كند. خانم مينتر درست دو ماه بعد از حادثه خانواده را ترك كرد و تري از آن زمان متحمل به بيش از 50 عمل دردناك شده است.اين نوجوان كه اكنون از يك كلاه گيس بلوند استفاده مي كند همچنان براي بقيه زندگي اش نيازمند جراحي و پيوند پوست است. وضعيت اين دختر قلب هزاران نفر را جريحه دار كرد و كمك هاي زيادي از سراسر دنيا به سوي او سرازير شد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۰:۲۳ توسط:sana موضوع:

تست هوشي كه هنوز هم حل نشده باقي مانده (تصويري)

تست هوشي كه هنوز هم حل نشده باقي مانده (تصويري)


اين تست هوش هرچند قديمي به نظر مي رسد ولي شايد خيليا نديده باشند البته آن هايي هم كه ديده اند هنوز نتوانسته اند جوابي براي آن بيابند. پيشنهاد مي كنيم بار ديگر با دقت به تصوير متحرك نگاه كنيد.



در تصوير تعداد بازيكنان طي يك جايگزيني تصوير از 12 تا به 13 تا مي رسد يا بالعكس. يادتان باشد كه هيچ حذف و كلكي در كار نيست و فقط تصاوير جايگزين يك ديگر مي شوند.



انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۰:۰۸ توسط:sana موضوع:

ماساژي جالب كه مرگ را تداعي مي كند (+عكس)

ماساژي جالب كه مرگ را تداعي مي كند (+عكس)


روش هاي مختلفي براي ماساژ دادن وجود دارد اما اين روش بسيار عجيب مي باشد. ماساژ دادن با ساطور در تايوان بسيار محبوب مي باشد .



انجمن تفريحي قاطي

دراين نوع ماساژ كه گفته مي شود بيش از دو هزار سال قدمت دارد، ماساژ دهندگان از ساطور براي اين كار استفاده مي كنند.


انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۹:۵۵ توسط:sana موضوع:

ارتباط ميان دايره و اعداد (تست هوش)

انجمن تفريحي قاطي


با توجه به شكل زير در كمترين زمان ممكن رابطه ميان اعداد و دايره ها را بيابيد و به كمك آن به جاي علامت سئوال عدد مناسب را جايگذاري نماييد .




انجمن تفريحي قاطي
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
پاسخ :

در شكل بالا بين هر قاچ از دايره با قاچ مشابه در دايره هاي همان رديف رابطه وجود دارد

در دايره هاي رديف بالا عدد موجود در هر قاچ دايره وسطي برابر مجموع اعداد در دايره هاي طرفين است

در رديف پايين عدد موجود در هر قاچ دايره وسطي برابر اختلاف اعداد در قاچ هاي مشابه از دايره هاي طرفين است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۹:۴۱ توسط:sana موضوع:

اين زن با يك الاغ ازدواج كرده است (+تصاوير)

اين زن با يك الاغ ازدواج كرده است (+تصاوير)


انجمن تفريحي قاطي
بله درست مي بينيد ! اين زن واقعا با يك الاغ ازدواج كرده است . اين زن آمريكايي در خصوص اين اقدامش گفت كه پس از دلدادگي و تجربه بي‌نظير ۲ ساله‌اش با اين حيوان تصميم گرفت كه با او ازدواج كند.
انجمن تفريحي قاطي
البته لازم به ذكر است كه اين تنها ازدواج عجيب در آمريكا نيست زيرا قبلا ازدواج با سگ ، لوازم خانگي و ... نيز مشاهده شده است .
انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۹:۲۵ توسط:sana موضوع:

زني كه بدنش مانند لاستيك كش مي آيد (+عكس)

زني كه بدنش مانند لاستيك كش مي آيد (+عكس)


زني كه منعطف ترين بدن دنيا را دارد اكنون از خودش و چگونگي رسيدن به اينجا مي گويد.



او كه متولد روسيه است بارها ركوردهاي جهاني را در اين زمينه شكسته است. ژيمناست سابق كه قد او حدود 165 سانتي متر است ميتواند خود را در يك جعبه به مساحت 50 سانتي متر جا دهد.


او ميگويد انجام اين كارها براي من بسيار طبيعي است ، تنها گاهي كه مجبور ميشوم براي تهيه عكس يك موقعيت را براي مدت طولاني حفظ كنم كمي اذيت ميشوم اما فكر ميكنم اين موقعيت نيز همانند كسي كه مدت طولاني نشسته و دچار گرفتگي عضله شده است موقتي است و كم كم آرام ميشوم.


اين خانم 27 ساله توانايي هاي خود را در يك مسابقه بين المللي كه به همين منظور به زودي در كلن آلمان برگزار ميشود به نمايش خواهد گذشت. او اكنون ساكن آلمان است و با مليت اين كشور در مسابقات شركت خواهد كرد.
انجمن تفريحي قاطي

او از زماني كه 4 سال داشت تمريناتش را آغاز كرد و ميگويد از همان زمان علاقه زيادي به پيچ دادن بدنش در اشكال مختلف داشته است. او قبل از اينكه اين كار را به صورت حرفه اي دنبال كند در مدرسه سيرك آموزش هاي بسياري ديده است.
وي اضافه ميكند از رژيم غذايي خاصي پيروي نميكند اما هر روز تمرينات سخت ورزشي را انجام ميدهد تا بتواند انعطاف پذيري بدنش را حفظ كرده و قدرت كنترلش را بيشتر كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۹:۱۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل