بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

انتقام وحشتناك زن رواني از همسرش +عكس

انتقام وحشتناك زن رواني از همسرش +عكس

انتقام وحشتناك

قتل چهار فرزند بخاطر انتقام از همسر
انجمن تفريحي قاطي

يك زن رواني در اقدامي وحشتناك براي انتقام از شوهرش چهار فرزندش را كه همه پسر بودند با شليك گلوله از پاي درآورد و به قتل رساند…..
يك اتفاق باورنكردني در بعدازظهر ۲۶ اكتبر سال۱۹۹۷ افتاد، Susan Dianne Eubanks در خانه اش در كاليفرنيا به ۴ پسرش شليك كرده و هر چهارنفرشان را كشت.
فرزندان اين زن رواني كه براندون، اوستين، بريگام و متيو، نام داشتند به ترتيب در زمان مرگشان ۱۴، ۷، ۶ و ۴ ساله بودند. اين زن سپس تفنگ را به سمت خودش برگرداند تا به شكمش شليك كند. ۵ روز بعد از اين قتل ها سوزان به ۴ فقره قتل درجه يك محكوم شد

انجمن تفريحي قاطي
وي در طول محاكمه اش ادعاهايي در مورد سو استفاده از بچه ها و كشتن بچه ها به خاطر انتقام از پيش طراحي شده از شوهر سابقش وجود داشت. بعد از محكوم شدن به ۴ فقره قتل درجه يك سوزان محكوم به مرگ شد. سوزان اعتراف كرد كه به خاطر پايان رابطه عشقي اش بچه ها را كشته و قصد داشته خودش را نيز بكشد. او گفت عواملي كه در اين رفتارهايش تاثير گذاشته اند والدين الكلي، افسردگي و درمان فيزيكي- رواني ضعيف بوده است. به هرحال قاضي دليل و انگيزه اصلي سوزان را تنفر عميق او و انتقام از همسرش دانست.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۵:۴۶ توسط:sana موضوع:

جا گذاشتن عروس در پمپ بنزين

يك داماد آلماني كه پس از پايان مراسم ازدواج، همراه با نوعروس خود راهي ماه عسل بود، همسرش را در پمپ بنزين جا گذاشت و تنها به سفر خود ادامه داد!

ماجرا ازاين قرار بود كه داماد براي سوختگيري و خريد غذا و نوشيدني در يك پمپ بنزين توقف كرد و عروس در صندلي عقب خودرو خواب بود. در حالي كه داماد در فروشگاه بود، عروس از خواب بيدار شد و به دستشويي رفت. در اين هنگام داماد كه تصور نمي كرد همسرش از خودرو پياده شده باشد، به سمت خودرو برگشت و بدون آنكه به صندلي عقب نگاه كند، حركت كرد و از پمپ بنزين خارج شد.

عروس كه همزمان، از دستشويي خارج شده بود، به دنبال خودرو دويد و ضمن فرياد زدن، با دست به داماد اشاره مي كرد كه نگه دارد، اما اين كار فايده اي نداشت. البته او خوش شانس بود، چرا كه يك خانواده را در پمپ بنزين يافت كه شاهدا ماجرا بودند و به سرعت عروس بيچاره را سوار خودرو كردند تا او را به داماد برسانند.

انجمن تفريحي قاطي

خودروي دوم نزديك خودروي داماد رسيد و راننده با اشاره از داماد خواست كه توقف كند، اما داماد كه ترسيده بود، به جاي توقف به سرعتش افزود. او حتي با پليس تماس گرفت و اطلاع داد كه يك دستگاه خودرو تعقيبش مي كند و جانشان در خطر است!

پس از آن، گشتي پليس خودروي حامل عروس و خانواده آلماني و همچنين خودروي داماد را متوقف كرد. ماموران پليس از وجود يك مرد مسن و خانواده اش در خودروي دوم شگفت زده شدند، وقتي از آنان درباره تعقيب داماد پرسيدند، عروس از خودرو دوم پياده شد و داماد حيرت زده تازه فهميد كه بي توجهي او چه دردسري درست كرده است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۵:۳۳ توسط:sana موضوع:

يه خانمي با ماشين توي جاده در حال رانندگي بود

يه خانمي با ماشين توي جاده در حال رانندگي بود و آقايي هم داشت با ماشين خودش توي همون جاده تو باند مخالف رانندگي ميكرد!

وقتي اين دو به هم رسيدند؛ خانم شيشه ي ماشينش رو پايين ميكشه و خطاب به آقا فرياد ميزنه:حيووووووووون ...!!!!

آقا هم بلافاصله داد ميزنه : ميمووووووون ....!!!

بعدم هر دو به راه خودشون ادامه ميدن و آقاهه كلي به خاطر واكنش سريع و هوشمندانه اي كه نشون داده بود خوش به حالش شده بود! فقط وقتي سرپيچ بعد رسيد يه گوزن با شدت خورد توي شيشه ي جلوي ماشين ..!

نتيجۀ اخلاقي :


مردها هيچوقت واقعا سعي نمي كنند بفهمند كه زن ها دارن تلاش ميكنند چي بهشون ميگن..!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۵:۲۰ توسط:sana موضوع:

چرا مردان به رانندگي زنان متلك مي اندازند؟

انجمن تفريحي قاطي


بارها در كوچه و خيابان، هنگام مشاهده پارك دوبل يك خانم(!) ، وقتي يك خانم راننده، هول شده است و جمعي از رانندگان مرد را معطل كرده، بارها و بارها شنيده مي شود، اما يك سئوال ساده و حتي فلسفي: چرا مردان به رانندگي زنان "متلك" مي اندازند؟

انجمن تفريحي قاطي

ساده ترين جواب و دم دستي ترين جواب اين است: رسوب تعصبات مردسالارانه در فرهنگ عمومي و ترافيكي ايرانيان،اما اين همه جواب نيست.

از طرف ديگر، در مورد تفاوت هاي فيزيولوژيكي مغز زنان و مردان در رانندگي زياد سخن گفته شده است، اينكه زنان معمولا در موقعيت يابي،مقياس ها، فاصله ها، قانون حركت و در يك كلام، هندسه حركت كمتر مسلط هستند و به همين خاطربا "احتياط" و حتي احتياط بيش از حد، سعي مي كنند رانندگي كنند.

انجمن تفريحي قاطي

اما مسئله، ضلع ديگري هم دارد، رانندگي اتوموبيل از جنس "راهبري و مديريت" است، براي مردان، قدرت راهبري و راهبري قدرت و هيجان و لذت ناشي از آن، جزيي از اصل قدرت نمايي جنس مذكر است، مثلا به ياد بياوريد لحظه غرور انگير سبقت را براي رانندگان مرد!

انجمن تفريحي قاطي

براي بسياري از مردان ايراني، چيزي برانگيزاننده تر از اينكه يك بانوي راننده از آنها سبقت بگيرد، نباشد!

براي مردان، اتوموبيل محبوب شان هويتي شبه انساني و كاملا ملموس دارد-چون ابزار قدرت آنان است- اما براي زنان اينطور نيست، كافي است به درصد و ميزان ماشين بازهاي مذكر نسبت به بانوان اتوموبيل دوست مراجعه كنيد!

رانندگي براي مردان، چيزي فراتر از رساندن خودرو از نقطه الف به نقطه ب است، بي جهت نيست كه خودرو يكي از اولين ها و بهترين هاي ابزار تفاخر مردانه براي همجنسان و حتي غير همجنسان خود است.

انجمن تفريحي قاطي

اما خانم ها نمي توانند و نمي خواهند به اتوموبيل به عنوان "ابزار اعمال قدرت" نگاه كنند، اتوموبيل براي يك خانم، وسيله اي است ذاتا خطرناك و ناامن و البته موقتي كه مجبورند از آن براي خريد و رسيدن به خانه از آن استفاده كنند.

از سوي ديگر، لذتي كه يك مرد از رانندگي طولاني مدت و هيجان انگيز در يك جاده خطرناك هرگز براي يك راننده متعارف خانم، قابل درك نيست.

انجمن تفريحي قاطي

همه اينها، اين تفاوت ها، اين فهم هاي متضاد از رانندگي، اتوموبيل و ..است كه رانندگي زنان را براي مردان متلك خيز مي كند! متلك نشانه اي از ناخرسندي، خشم و نافهمي مردانه از دنياي رانندگي زنانه است.


كافي است سري به سايت هاي اينترنتي خارجي بزنيد و انبوهي از جوك ها، تصاوير و داستان هاي فكاهي درباره رانندگي زنان پيدا كنيد، دليلي بر اينكه فرهنگ متلك اندازي به رانندگي بانوان، مختص ايران و جوامع نيست و اين متلك ها با همه تلخي و برخورندگي اش، تمام نشدني نيست، بهترين راهكار براي متلك هاي مردانه، شايد نشنيدن متلك ها باشد، ساده ترين و دم دستي ترين راه ممكن

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۵:۰۵ توسط:sana موضوع:

پردرآمدترين شغل ها براي خانم هاي ايراني

انجمن تفريحي قاطي


اين روزها داشتن شغلي پر درآمد دغدغه فكري بسياري از خانم ها شده است. يك شغل خوب و پردرآمد كه با روحيه شما سازگار باشد، نه تنها باعث بالا رفتن استقلال مالي است بلكه از لحاظ رواني باعث بالا رفتن اعتماد به نفس مي شود. بدون شك براي رسيدن به هر حرفه و شغلي بايد مسيري را طي كنيم، پس بهتر است قدم در راهي بگذاريم كه مي دانيم هدفي طلايي انتظار ما را مي كشد.

فراموش نكنيد كه هر راهي مشكلات و سختي هاي خود را دارد. اگر در طول مسير به درستي قدم برنداريد در آخر راه با مشكل مواجه مي شويد و به نتيجه موردنظر نمي رسيد. البته در اين مشاغل هيچ ترتيب آماري وجود ندارد؛ همه چيز نسبي است و به توانايي هاي شما بستگي دارد.

هرچه مردم زيباتر، درآمد شما بيشتر
در روزگاري كه زيبا بودن و زيبا ديده شدن براي همه ما پر اهميت است، بسياري از خانم ها مدت زمان زيادي از وقت خود را در آرايشگاه ها مي گذرانند. علاوه بر آن هر روز بر تعداد و تنوع روش هاي زيبايي مانند كاشت ناخن،اكستيشن و. . . افزوده شده و اين امر باعث جذب بيشتر خانم ها به آرايشگاه ها مي شود. كافي است شما مدت كوتاهي حدود يك تا دو سال را به يادگيري حرفه آرايشگري اختصاص دهيد. سعي كنيد در اين مدت توانايي هاي خود را ارتقا دهيد تا صاحب يكي از مشاغل پر درآمد ايران شويد. خانم «ش» با ۲۰ سال سابقه در اين حرفه مي گويد:«كافي است فرد پس از دوره ديدن با اصول اوليه كار آشنا باشد. اگر در زمينه اي كمي ضعيف است همكاري را انتخاب كند كه در آن زمينه مهارت دارد تا با همكاري يكديگر آرايشگاه را اداره كنند.

هرچند هزينه روزانه آرايشگري نسبتا زياد است اما به نسبتي كه لوازم كار ما گران مي شود، هزينه اي كه از مشتريان دريافت مي كنيم بالا مي رود. »مزيت مثبت اين حرفه علاوه بر درآمد بالا، محيط شغلي آرام و به دور از خطرات و گرما يا سرماي محيط بيرون است. از معايب اين حرفه مي توان به اين موضوع اشاره كرد كه شما بايد بعد از اتمام دوره آموزش آرايشگري، اقدام به افتتاح آرايشگاه كنيد. هزينه هاي اوليه كه شامل اجاره مكاني مناسب، لوازم آرايشي بهداشتي و... مي شود هم نسبتا زياد است اما درصورتي كه مراحل را دقيق و درست طي كنيد، استقبال از آرايشگاه شما درآمدي فوق العاده براي تان درپي دارد.

روپوش سفيد جادويي
پزشكي يكي ديگر از مشاغل پر درآمد است. سلامت جسم و بدن هميشه براي افراد مهم است و مردم هميشه، حتي بدون آنكه خود بخواهند به پزشكان نياز دارند. علاوه بر آن اين روزها بازار جراحان زيبايي و متخصصان پوست و زيبايي داغ داغ است و تعداد مراجعه كنندگان آنها هر روز بيشتر از روز قبل است. البته ناگفته نماند كه دستيابي به اين شغل نياز به تلاش و صبر و حوصله بيشتري دارد. خانم «ف. شاه بختي» كه ۱۱ سال است در اين زمينه و در حوزه دندان پزشكي فعاليت مي كند، مي گويد: «اگر خانمي احتمال دهد كه بعد از گرفتن مدرك به دليل جنسيتش مراجعه كننده زيادي ندارد، كاملا در اشتباه است. من از اوايل كارم مراجعه كننده داشتم و از درآمدم راضي هستم.

عكاسي
گرفتن عكس يادگاري در مناسبت هاي مختلف هميشه مورد علاقه مردم بوده است. ممكن است به دليل عرضه گوشي هاي دوربين دار و دوربين هاي عكاسي خانگي در بازار، اين تصور وجود داشته باشد كه مردم ديگر به آتليه هاي عكاسي مراجعه نمي كنند، در صورتي كه اين تصور كاملا اشتباه است و گذر اكثر مردم حداقل چند بار در زندگي خود براي داشتن عكس حرفه اي به آتليه هاي عكاسي مي افتد. براي رسيدن به اين حرفه كافي است در يكي از كلاس هاي آموزش عكاسي، كه در اين روزها تعداد آنها هم كم نيست، شركت كرده و در طول كلاس مهارت خود را بالا ببريد. ممكن است در ابتدا هزينه كلاس و تهيه دوربين عكاسي بالا به نظر برسد اما فراموش نكنيد اين هزينه يك سرمايه گذاري است.

كافي است پشتكار و ابتكار به خرج دهيد تا مردم با ديدن چند نمونه از كارهاي شما براي اينكه از آنها عكس بندازيد در صف باشند. در اين صورت شما ۱۰ برابر هزينه اوليه خود درآمد كسب مي كنيد. از نظر خانم «ح. حسيني» كه ۴ سال است آتليه تخصصي دارد، مزيت اين حرفه در اين است كه عكاس قادر است مشتريانش را خودش انتخاب كند و هيچ مراجعه كننده آقايي را نپذيرد. هزينه روزانه آن كم است و كافي است يك دوربين حرفه اي بخريد و تا چندين سال از آن استفاده كنيد. كاهش تعداد مراجعه كنندگان در ماه هاي خاص سال و هزينه هاي ارتقا دادن ابزار كار نكته منفي اين شغل محسوب مي شود.

جدايي هاي درآمد زا
پيشنهاد شغل وكالت به دليل تقاضاي مشتري​ها كمي غم انگيز به نظر مي رسد اما حقيقت هميشه تلخ بوده و بسياري از افراد در شرف طلاق نياز به يك وكيل دارند. علاوه بر طلاق و جدايي،مردم براي مسائل ديگري مثل تقسيم ارث و ميراث، كش مكش راجع به يك ملك و. . . نيازمند وكيل هستند. شايد قبول شدن در رشته حقوق براي بسياري از ما كابوس باشد اما مسئله قابل توجه اين است كه آنچه در اين رشته اهميت دارد قبول شدن در آزمون وكالت بعد از دريافت مدرك ليسانس از هر دانشگاهي است. در كارت مشخصات هيچ وكيلي، دانشگاهي كه او در آن مدرك گرفته ذكر نشده است. پس از آن كافي است در اولين پرونده حقوقي خود موفق شويد تا متقاضيان خواستار ملاقات با شما شوند.

خانم «ميم. عسگري»، وكيل پايه يك دادگستري با ۷ سال سابقه است. او درباره شغل وكالت مي گويد:« حضور زنان وكيل در حمايت از حقوق زنان بسيار تاثيرگذار است. زيرا خانم ها به خاطر جنسيت يكسان با زنان وكيل، احساس راحتي بيشتري با آنان مي كنند و در نتيجه در مسائل مربوط به حقوق زن ، مراجعات خانم ها بيشتر به سوي وكلاي خانم است.»نكته مثبت درباره اين رشته اين است كه حتي در صورتي كه شما در پرونده اي موفق نشويد باز هم حق الزحمه خود را دريافت مي كنيد. همچنين مي توانيد به راحتي با كساني كه به نظرتان مطلوب نيستند همكاري نكنيد. نكته ناخوشايند درباره اين حرفه، شكست است. اگر شما در يكي از پرونده هاي خود شكست بخوريد اعتبار خود را براي مدت طولاني از دست مي دهيد. به ويژه اگر اين پرونده، اولين پرونده كاري شما باشد.

مديريت بيمه؛ ضامن درآمد شما
دنياي امروز، دنياي حوادث غير قابل پيش بيني است؛ به همين دليل مردم براي محافظت كردن از جان و اموال خود همواره از بيمه استقبال مي كنند. در صورتي كه در يكي از رشته هاي مرتبط با مديريت بيمه، داراي مدرك تحصيلي هستيد مي توانيد پس از درخواست از مراكز بيمه، مدير يكي از شعبه هاي دفاتر بيمه باشيد. البته در صورتي كه در اين زمينه داراي مدرك تحصيلي نيستيد هم نبايد نااميد شويد. كافي است كمي صبر و پشتكار داشته باشيد و بعد از شركت در كلاس هاي آموزشي كه توسط شركت هاي بيمه برگزار مي شود و جلب رضايت آنها صاحب دفتر بيمه شويد.

خانم «ش. نيلقاز» ۵ سال است كه مديريت نمايندگي بيمه را بر عهده دارد. توصيه او به شما اين است كه فراموش نكنيد اين حرفه نياز به ارتباطات قوي و بازاريابي خوب دارد. در اين صورت است كه شعبه شما به شعبه شناخته شده تبديل مي شود. در ازاي بيمه كردن اموال مردم، شما پورسانت خود را كه بين ۵ تا ۲۵درصد است، دريافت مي كنيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۴:۵۱ توسط:sana موضوع:

بازي جالب معلم خودت را بزن!!!-همه كاربراي قاطي بازي كنيد-

 

اين بازي فوق العاده است!!!
اگه نتونستيد واريد از فايل بالا وارد بازي بشيد!!!
اينجا كليد كنيد!!!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۴:۳۷ توسط:sana موضوع:

حركتش چنتا لايك داره خدايي؟ :)

انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۴:۲۵ توسط:sana موضوع:

آموزش ساخت كاغذكشي زيبا

با كاغذهاي كشي رنگي مي توان بينهايت مدل براي تزئينات جشن ها درست كرد. در اينجا ما نحوه درست كردن گل هاي رنگي با استفاده از كاغذ كشي را توضيح مي دهيم.


انجمن تفريحي قاطي

درست كردن آن واقعاً آسان است و وقتي كارتان تمام شد از كاردستي تان بسيار راضي خواهيد بود!

انجمن تفريحي قاطي

وسايل لازم:

· 6 تا 7 تكه كاغذ كشي 180 گرمي به اندازه 20 در 30 اينچي (بايد كاغذ كشي سنگين استفاده كنيد تا گل شما خوب شكل بگيرد)

· 6 تا 7 عدد كليپس كوچك يا كليپس كاغذ بزرگ

· 16 تكه سيم گل

· قيچي بزرگانجمن تفريحي قاطي

اول كاغذ كشي ها را پهن كنيد و هر يك از آنها را به شكل بادبزني جمع كنيد. پهناي تاي آن بايد حدوداً 5 سانت باشد و تاي آن بايد در راستاي خط كاغذ كشي باشد.انجمن تفريحي قاطي

بعد از تا كردن مي توانيد از كليپس ها براي نگه داشتن تاي كاغذها استفاده كنيد.انجمن تفريحي قاطي

از بيروني ترين لايه شروع مي كنيم و طول اضافي هر يك را به اندازه 5 سانت مي چينيم.انجمن تفريحي قاطي

با قيچي انتهاي كاغذ كشي ها را يكي در ميان به شكل گرد و نوك تيز در آوريد. لازم نيست زياد دقت كنيد كه دقيق دربيايد. نظم نداشتن آن باعث مي شود كه گل شما طبيعي به نظر برسد. سپس كليپس ها را وسط هر كاغذ بزنيد.انجمن تفريحي قاطي

تاي وسط هر كاغذ را با قيچي برش بزنيد، ولي فقط تا قسمتي كه كليپس زده ايد نه تا انتها...انجمن تفريحي قاطي

همين كار را براي همه كاغذ كشي ها انجام دهيد.انجمن تفريحي قاطي

حالا كليپس آنها را درآوريد. كاغذها را به ترتيب از بزرگ به كوچك روي هم قرار دهيد. مركز كاغذها بايد روي هم قرار داشته باشد. سپس شروع به تا زدن آنها با هم كنيد.انجمن تفريحي قاطي

حالا دو دسته حاصل را كنار هم قرار دهيد و سيم گل را دور آنها بپيچانيد و محكم كنيد.انجمن تفريحي قاطي

بعد از محكم كردن سيم، حالا به آرامي هر تا را بيرون بياوريد و با دو دستتان پرها هر كدام را باز كنيد.انجمن تفريحي قاطي

لايه هاي بعد را به آرامي باز كنيد و به گل شكل بدهيد. به آرامي اين كار انجام دهيد. بعضي از لايه ها ممكن است بهم گير كرده باشند.انجمن تفريحي قاطي

به باز كردن لايه ها بعدي ادامه دهيد. اگر ديديد بعضي از لايه باز نمي شوند از قيچي كمك بگيريد. يا گلبرگ هايي كه فكر مي كنيد با گلبرگ هاي كناري هم اندازه نيستند بچينيد.انجمن تفريحي قاطي

بعد از آنكه همه لايه ها را باز كرديد، گل شما آماده مي شود. براي آخرين بار اصلاحات لازم را انجام دهيد.انجمن تفريحي قاطي

مي توانيد در مراسم تان در باغ، گل ها را به درخت ها وصل كنيد.انجمن تفريحي قاطي

يا در منزل آنها را از لوستر يا سقف آويزان كنيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۴:۱۱ توسط:sana موضوع:

شهدا

انجمن تفريحي قاطي
كوچه هايمان را به نامشان كرديم
كه هر گاه به منزلمان رسيديم
بدانيم از خون كدام شهيد به آرامش به خانه رسيديم!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۳:۵۸ توسط:sana موضوع:

مي خوام زرنگا رو پيدا كنم....

يكي به من بگه مشكل اين آگهي تبليغاتي چيه؟


بشتابيد************************************ بشتابيد

زميني مثلثي شكل در بهترين نقطه ي شهر به فروش ميرسد

اين زمين داراي ابعاد:200×250×500 مي باشد

هر كسي كه در تاريخ 2-9-92 در ساعت 6 بعد از ظهر زود تر تماس بگيرد زمين رايگان به نام او ثبت ميشود


خب ببينم چند تا زرنگ تو انجمن داريمانجمن تفريحي قاطي

درستي يا غلطي جواب شما رو تو خصوصي بهتون ميگم كه همه قشنگ فك كننانجمن تفريحي قاطي

انجمن تفريحي قاطيتقلب هم ممنوعانجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۳:۴۴ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل