بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

در اين روستا زنان مي توانند بيشتر از سه تا شوهر داشته باشند + عكس

در شمال هند در برخي روستاها همچون دهردون، خانواده هاي چند شوهري مرسوم است كه فرزندان پسر در خانواده با ازدواج اولين برادر، به وي پيوسته و زندگي شان را با وي ادامه مي دهند.

گفته مي شود پسران خانواده از اين رو دست به اين كار مي زنند تا ميراث پدريشان كمتر بين وراث تقسيم شده و شريك كمتري پيدا كند.

آن زن جواني كه در عكس مي بينيد خم رجا نام دارد و عروس پنج برادر است.از چهره*هاي همه شش نفر تبسم ميريزد ; يعني ,ظاهراً خوشبخت مي*نمايند.نيكبختي در گمراهي ..رجاي ۲۱ اولين بار با يك برادر هم خانه شد و پس از آن چهار برادر د*يگر شوهر قانوني اش شده*اند . در نتيجه طفلي به دنيا آمد و او را جي نام گذاشتند .اكنون رجا نمي*داند ,كه اين فرزند از كدامي از برادران است .رجا در ابتدا گويا , شرم ميداشته* است , ولي تدريجاً به پنج شوهري عادت كرده ,امروز خود را خوشبخت مي*شمارد !نكته جالب در اين است كه همه زنان در اين روستا ميزبان پنج همسر نيستند ، تنها رجا اين طور است چراكه زنا ديگر نهايتاً سه همسر دارند.

رجا اولبار به همسري گدو ويرمه ۲۱ – ساله درآمد وبعد بيج ۳۲ – *ساله ,سان*تر به سانتي رمه ۲۸ – *ساله ,پس به گاپل ۲۶ – *ساله و نهايت به دنيش ۱۸ – *ساله …مادر رجا سه شوهر دارد ,كه هر۳ برادرند و او نمي*داند ,كه رجا از كدام شوهرش است .همچنين رجا خم نمي*داند ,كه پسر يك و نيم ساله*اش جيjey از كدام همسرش است ,لاكن او همه پنج شوهرش را دوست ميداشته*است و همسرانش نيز به او مهر دارند ,زيرا هر يك پنج برادر برابر اظهار دارند ,كه شايد پسر از او باشد !شايد اين روستا را بايد مكان حرام*زاده*ها بناميم و تنها شكر مي*كنيم ,كه دينمان اسلام است و ما را از اين گمراهي و از اين وحشيگري رهانيده* است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۷:۳۵ توسط:sana موضوع:

كيييي جرات داره سوارش بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به آن مي گويند تاب سواري در انتهاي جهان و به معناي واقعي كلمه مي تواند پايان زندگي شما هم باشد. اين جاذبه هيجان انگيز در كوه هاي اكوادور به شما اجازه مي دهد تا هيجان بيش از اندازه اي را در لبه ي يك پرتگاه و بدون هيچگونه امكانات ايمني تجربه كنيد.
فايل پيوست 1360فايل پيوست 1361فايل پيوست 1362فايل پيوست 1363

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۷:۲۹ توسط:sana موضوع:

•ــــــــــــــــــــــ شعري از يـــــــــــاس براي لنگي ها ـــــــــــــــــــــ•

درست حرفم رسيده وقت رفتن
به يادروزي كه پرسپوليس مي رسه به ته جدول
وچشم هواداراش بااشك خيرست به
فردايي كه براشون يه باخت ديگست
من خوب مي دونم كه بهت ميومد
كه ببازي وازآسيابري گلم
نتونستي بفهمي اينوكه توسرخي هستي
چشم به راه بردازيه تيم لنگي هستي
به پرسپوليس واقعاكه حق داري بخندي
كه بانگاهت لنگ روبه رگباري ببندي
كه پرازچشماي خيس بااشك وآه
من مي دونم ازليگ حذف مي شي آخه
تاوقتي استقلاليم من غم ندارم
توآسياهم من مقام كم ندارم
البته خودت مي خواستي لنگي باشي اينامنت نيست
ولي توليگ موندن براي تومنبدريسك
من باقهرماني هاي اس اس بااش خوشم
چون كه حتي فكرلنگي بودن كشندست
بزاربگم آخرين سطرم رو بخوني
آسيا رفت تاشايدماقدرشوبدونيم

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۷:۲۳ توسط:sana موضوع:

○ـــــــــــــ چند لوگوي ساده براي bia2skinـــــــــــ○

سلام دوستان!!

از بيكاري نشستم چندتا لوگو واسه bia2skinطراحي كردم!!

خيلي سادست ولي خوشحال ميشم نظراتتونو بدونم!

مرسي

حجمش بالاس صبر كنيد لود شهبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۷:۱۷ توسط:sana موضوع:

زيباكلام: احمدي*نژاد مشاور روحاني شود

گزارش اميدنيوز ، صادق زيباكلام استاد علوم سياسي، نقش فعالي در دوران انتخابات رياست*جمهوري 92 بر عهده داشت. با دكتر زيباكلام با وجود تعطيلات تابستاني دانشگاه*ها، در دفترش در دانشكده حقوق و علوم سياسي دانشگاه تهران به گفت*وگونشستيم.
گزيده گفتگوي نيك نيوز با زيباكلام را در ادامه مي*خوانيد:
* من در مصاحبه*هاي قبلي*ام گفته*ام آقاي روحاني مي*توانند حتي از ايشان به عنوان مشاور استفاده كنند.
* بارزترين خصوصيت آقاي احمدي*نژاد اين است كه ايشان غيرقابل پيش*بيني هستند. اما چيزي كه من با درصد اطمينان بالايي در مورد ايشان مي*توانم بگويم اين است كه آقاي احمدي*نژاد به لحاظ سياسي تمام شده است. نه اينكه از سياست كناره*گيري كند بلكه از اين نظر كه در سياست مطرح باشد تمام شده است.* من فكر مي*كنم اگر عملكرد آقاي روحاني ضعيف و نامطلوب از آب درآيد، نه 8 سال ديگر بلكه در انتخابات 4 سال ديگر قطعا اصولگرايان پيروز خواهند شد. منتها نه در شكل و فرم سال 84، بلكه اين بار با آمدن گزينه*هاي محتمل تر براي پيروزي مانند محسن رضايي يا قاليباف يا حتي به ميدان آمدن علي لاريجاني اين امر به وقوع خواهد پيوست.من در اين امر هيچ ترديدي ندارم و مطمئن هستم در صورتي كه آقاي روحاني نتواند انتظارات جامعه را محقق كند نه 8 سال ديگر بلكه سال 96 يعني 4 سال ديگر كار تمام خواهد شد و جريان شكست خورده خرداد 92 مجددا قدرت را به دست خواهد گرفت. از همين رو مي*گويم اين 4 سال بسيار حساس است و همه چيز بستگي به عملكرد آقاي روحاني و به*خصوص اصلاح*طلبان دارد. *هيچ اصلاح*طلبي خواهان سهم از آقاي روحاني نشده است. آقاي خاتمي يك اظهارنظري در مورد آقاي مسجدجامعي كردند و گفتند مسجدجامعي براي ارشاد خوب است. جوي به وجود آمد كه ايشان 48 ساعت بعد حرفشان را پس گرفتند و گفتند اصلا لازم است مسجدجامعي در همان شوراي شهر بماند. شما هيچ مورد ديگري نه از اصلاح*طلبان و نه از به اصطلاح* طرفداران هاشمي نمي*توانيد چه در آشكار و چه در خفا پيدا كنيد كه آقاي روحاني يا افراد حلقه نزديك به ايشان مانند تركان، صالحي، بانك و يونسي يا حتي اعضاي كارگروه*ها را براي تصدي وزارتخانه**اي تحت فشار گذاشته باشند يا حتي رياست يك دانشگاه. البته ممكن است از سوي كارگروه*ها فردي از نزديكان*هاشمي يا خاتمي به عنوان يكي از گزينه*ها مطرح شود به عنوان مثال دكتر رضا خاتمي برادر آقاي خاتمي از سوي كارگروه*ها براي رياست سازمان تامين اجتماعي و وزارت بهداشت پيشنهاد شد. ولي يكي ديگر از گزينه*ها هم خانم دكتر مرضيه وحيد دستجردي بود كه هيچ نسبتي نه با خاتمي و نه با*هاشمي ندارد. *(پيش بيني شما از چيدمان كابينه چيست؟) به نظر من چينش كابينه خيلي مهم نيست. مهم آن است كه آيا آقاي روحاني خواهد توانست در سياست خارجي به سوي تنش*زدايي حركت كند يا نه. اگر ايشان بتوانند در اين زمينه موفق شوند، در باقي عرصه*ها هم روزنه اميدي باز مي*شود و اگر نتوانند مشكلات سياست خارجي ايران را حل كنند هر كابينه**اي با هر چيدماني هم كه داشته باشند، باز به هيچ جا نخواهند رسيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۷:۱۱ توسط:sana موضوع:

چگونه چوب كبريت را به موشك تبديل كنيم؟ !

مي توان نخست يك گيره كاغذ را تا زاويه ۴۵ درجه خميده و به نوعي يك پد پرتاب ايجاد كرد.

سپس يك سنجاق را در طول چوب كبريت قرار داد، به طوري كه نوك تيز آن سر چوب كبريت را لمس كند.

پس از آن سر چوب كبريت را با قطعه اي از فويل آلومينيوم پوشاند و فويل را به دور سنجاق چروك و سپس سنجاق را از سيستم حذف كرد.

اين امر يك كانال روزنه دار به جا مي گذارد كه گاز را به سمت پايين هدايت مي كند، به طوري كه به عنوان يك پيشرانه عمل مي كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۷:۰۳ توسط:sana موضوع:

پايان تلخ عشق پسر20ساله و دختر16ساله؛ يكي خودسوزي كرد، ديگري حلق آويز شد

پايان تلخ عشق پسر20ساله و دختر16ساله؛ يكي خودسوزي كرد، ديگري حلق آويز شد
مجموعه: اخبار حوادث
تاريخ انتشار : يكشنبه, 06 مرداد 1392 09:51

پايان تلخ عشق پسر20ساله و دختر16ساله؛ يكي خودسوزي كرد، ديگري حلق آويز شد

دختر نوجوان و 16ساله*اي به نام «ياسمن» در شهر ياسوج، يك ماه پيش، اقدام به خودسوزي كرد و يك هفته پس از آن در بيمارستاني در شهر اصفهان از دنيا رفت.

حوادث - آنگونه كه برخي نزديكان او گفته*اند، ياسمن براي ازدواج با پسر مورد علاقه*اش با مخالفت جدي برخي اعضاي خانواده مواجه شد، با اين حال او براي رسيدن به شريك زندگي خود تلاش بسياري كرد اما به جايي نرسيد و برخي اعضاي خانواده براي ممانعتش از اين كار با او به تندي برخورد كردند. پس از آن اما ياسمن و خواستگارش همچنان بر خواسته خود ايستادند، اما مقاومت آنان به*جايي نرسيد.


اين روايتي است از روز تلخ اقدام به خودكشي اين دختر نوجوان: «ياسمن پس از برخوردي كه با او شد، به آرامي و بي*سروصدا براي خودكشي اقدام كرد، تنها چند روزي از عروسي خواهر بزرگترش مي*گذشت و خانه آنها هنوز شلوغ بود و گاهي ميهماناني مي*آمدند و مي*رفتند، ياسمن از همين فرصت استفاده كرد و به سراغ خانه يكي از همسايه*ها رفت و از آنها تقاضاي نفت به بهانه درست*كردن كباب براي ميهمانان كرد، خانم همسايه هم با نيت خير دبه كوچك نفت را به دستش داد، او اما با همين نفت به يكي از اتاق*هاي خالي خانه رفت، دبه را روي سر خودش خالي كرد و كبريت را كشيد...


شعله*هاي سوزناك آتش ياسمن را در آغوش كشيدند، فريادش به گوش اهالي خانه رسيد، با اضطراب و عجله خود را به او رساندند، اما با مقداري تاخير، يكي از اهالي خانه از دستپاچگي و براي نجات جان دخترك كه در ميان شعله*ها ضجه مي*زد بر روي او آب ريخت، اما همين آب كار را خراب*تر كرد.»
اين قسمت ماجرا روز بعد در بيمارستاني در اصفهان معلوم شد وقتي پزشكان بيمارستان، ميزان عفونت تنش ناشي از سوختگي را اعلام كردند.

آن سوي اين ماجرا جوان عاشقي داشت به نام «جواد» 20ساله، كه از ياسمن خواستگاري كرده بود، او بلافاصله پس از شنيدن خبر خودسوزي ياسمن خود را به اصفهان و بالاي تخت محل بستري شدنش رساند، ياسمن هفت شب و روز را در آنجا بستري بود و در همه آن 168ساعت، جواد بالاي سرش بود و از تن سوخته*اش پرستاري مي*كرد، در همان روزهاي دردناك بيمارستان بود، كه به درخواست جواد و رضايت پدر و مادر ياسمن صيغه محرميت ميان آن دو اگرچه دير اما عاقبت خوانده شد تا اگر عروس اين قصه زنده از اصفهان برگشت، در مراسمي ديگر با هم پاي سفره عقد رسمي بنشينند.


اين قصه اما تلخ*تر از آن بود كه شيريني عروسي و سفره عقد به خود ببيند. تن ياسمن زير لهيب آتش*سوختگي و عفونت شديد، دوام نياورد و جواد را تنها گذاشت و رفت. جنازه عروس مرده را به شهر زادگاهش دهدشت منتقل كردند. در همه مراسم ختم، جواد، داماد دقيقه*نودي خانواده آنجا بود و از ته دل براي عشق به خاك*آرميده*اش ناله مي*كرد. مراسم ختم كه تمام شد جواد به ياسوج و نزد خانواده*اش برگشت.


10 روز از مرگ ياسمن گذشته بود. اما او توان ماندن نداشت و عاقبت كار خودش را كرد. اين روايت «ميلاد آريانژاد» برادر جواد است كه گفته: «ظهر آن روز جواد تا قبل از ناهار خواب بود، براي غذا بيدارش كرديم، جواد ماكاروني دوست داشت و مادرم به عشق او برايش اين غذا را درست كرده بود، اما برخلاف هميشه جواد غذا نخورد، از مادرم كليد انباري را گرفت، به انباري رفت، طنابي را از آنجا برداشت و به جنگل بلوطي كه انتهاي كوچه بود رفت، چند لحظه بعد سروصدا و فريادي از كوچه شنيديم، با عجله بيرون آمديم و خبر دادند يك*نفر بالاي تپه خودش را از يك درخت بلوط حلقه*آويز كرده .


من با سرعت بالا رفتم تن بي*جان برادرم را ديدم كه ميان زمين و آسمان از درختي آويزان بود. تا او را پايين كشيديم و به بيمارستان رسانديم، تمام كرده بود. جواد روزهاي قبل كه در مراسم ياسمن بود، به پدر و مادرم پيامك مي*زد كه من خودم را مي*كشم، اما اينجا و در خانه ياسمن نه، وقتي به خانه خودمان آمدم. مدتي كه آنجا بود هميشه حواسمان به او بود فقط 10دقيقه غفلت كرديم و او كار خودش را كرد.»

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۶:۵۶ توسط:sana موضوع:

مراسم افتتاحيه سي و چهارمين فروشگاه پارس نوران با حضور جمعي از هنرمندان

مراسم با شكوه افتتاحيه سي و چهارمين فروشگاه پارس نوران ( كلاسيك) واقع در خيابان شريعتي با حضور افتخار آفرينان ورزشي محمدرضا طالقاني،عليرضا دبير ، علي رضا حيدري و جمعي از هنرمندان بنام خانمها ليلا اوتادي ، الهام حميدي و آقايان فرزاد حسني پژمان بازغي و سام درخشان در شب پنجشنبه مورخ ۲۷ تير ۱۳۹۲ برگزار گرديد.

شركت پارس نوران شرق به عنوان بزرگترين وارد كننده لوستر در خاور ميانه، با شعار استراتژيك “به جزييات دقت كنيد”، از سال ۱۳۸۳ فعاليت خود را در ايران آغاز كرد. از همان ابتدا كيفيت محصول و رضايت مشتري دو هدف بزرگ و ارزشمند براي پارس نوران شرق بوده است. احداث واحد كنترل كيفيت در كارخانه توليد كننده از جانب شركت در كشور چين، دريافت گواهينامه Iso۹۰۰۱:۲۰۰۸ در مديريت كنترل كيفيت از شركت ITCC انگلستان، راه اندازي واحدهاي نصب، گارانتي، خدمات پس از فروش و ارتباط مداوم با مشتريان همگي قدم هاي كوچكي در راستاي اهداف بزرگ شركت پارس نوران شرق بوده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۶:۴۷ توسط:sana موضوع:

خروس دو جنسي (+عكس)

وب سايت اتريش تايمز به نقل از مقامات محلي در استان آنهوي نوشت: كشاورز چيني در مركز اين كشور ادعا كرده كه خروس اش تخم مي گذارد. بر اين اساس خانواده آقاي هوآنگ لي ۴۷ ساله بعد از خوردن ۷ مرغ در طول زمستان تصميم به نگهداشتن خروس كردند اما با كمال تعجب روز بعد متوجه شدند كه خروس شان روي يك تخم خوابيده است. هوآنگ لي مي گويد ابتدا فكر كرده همسايگان با وي شوخي كرده اند اما روز بعد و با ديدن تخم مرغ بعدي شك اش به يقين تبديل شده و مطمئن شد كه خروس اش تخم گذار شده است.
مسوولان محلي با شنيدن اين موضوع راهي روستا شده تا با آزمايش ژنتيكي متوجه شوند ماجرا از چه قرار است. تلويزيون محلي گزارش داد مقامات وزارت كشاورزي به طور موقت خروس را به امانت گرفته اند تا از اصل ماجرا آگاهي يابند. اينكه اين پرنده بالاخره خروس است يا مرغ نيز مشخص نشده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۶:۳۹ توسط:sana موضوع:

█ █ تلنگـــر █ █ ســـــــري 3


כﺧﺘﺮﺧﺎﻧ פּﻣﮯ ﮐﮧ ﻣﻴﮕﮯ با ﭼﻨـכ ﺗﺎﭘ כפּﺳﺘﮯ פּ ﺑﮧﺍﻳ ـ טּ ﻛﺍﺭﺕﺍﻓﺘﺨﺎﺭﻣﮯﮐﻨﮯ


כﺧﺘﺮﺧﺎﻧ פּﻣﮯ ﮐﮧ ﭼﭗﭼﭗ ﻧﮕﺍﮦ ﮐرכטּ ﯾﮧﭘ ﯣ ﻣﻴﺮ פּﺍﺳﮧ כפּ ﺳﺘﺎﺕ

ﺗﻌﺮﻳﻒ ﻣﮯﻛﻨﮯ פּכ ﻟﺖﺧـפּﺷﮧﮐﮧ כפּ ﺳﺘﺎﺕ ﺑﮧ ﺗـפּ ﺣﺴـפּכ ﻳﺸـפּטּ ـכ


כﺧﺘﺮﺧﺎﻧ פּﻣﮯ ﮐﮧ ﻣﻴﮕﮯ ﺍﺯ ﺍﻳـטּ ﺳﺮﺧﻴﺍﺑـ פּטּ ﺗﺎﺍ פּטּ ﺳﺮﺧﻴﺍﺑـ פּטּ
ﺑﺮﺍﺕﺻﻒﮐﺸﻴ ـ כטּ פּ ﮐﻴﻒ ﻣﮯﻛﻨﮯ


آﻗﺎ ﭘﺴﺮﮐﮧاﻓﺗﺨﺎﺭﺕ ﺍﻳﻨﮧﮐﮧﺟﻠ ـ פּ ﭘﺍﻩﺮ כﺧﺘﺮ ﮐﮧﻣﮯﺍﻳﺳﺘﮯ،ﺑﮭﺖ ﭘﺎ ﻣﻴـכ


آﻗﺎ ﭘﺴﺮ ﮐﮧ כﻟﺖﺧـפּﺷﮧ ﮪﺮ ﺭפּﺑﺎﻳﮧﺭﻧﮓ כﺧﺘﺮ ﻣﻴﺮ ﺑﻴﺮ פּטּ


آﻗﺎ ﭘﺴﺮ ﮐﮧ כﻟﺖﺧـפּﺷﮧ ﺑﮧ ﻣـפּﮪﺎ ﺳﻴﺦﺳﻴﺨﺖ פּ ﻓﮑﺮ ﻣﮯﻛﻨﮯ

כﺧﺘﺮﺍ ﺑﮭﺖ ﻧﮧ ﻧﻤﻴﮕـטּ


ﺑﻠﮧ ﺑﺎ ﺷﻤﺍﻡ
ﺑﺎﻳ ـ כ ﺑﮭﺖ ﺑﮕﻡ :
ﺟﻨﺲ ﺍﺭﺯפּטּ ﺯﻳﺎ כ ﻣﺸﺘﺮ כﺍﺭﮦ
ﺭﺍﺳﺘﮯ ﺑﺭﺍכﺣﺎﻟﺖ ﭼﻃـﻭﺭﺍﺳﺖ ؟ ﻣـפּﻓﻖﮧ ﺑﺎﻟﺍ ﮐﺸﻴـכטּ ﺷﻠـ פּﺍﺭﺕ ﺷـכﮦﺍﮮ؟

ﺍﺑﺮ פּﮪﺎﻳﺖ ﺭﺍﭼﻃـ ﻭﺭ ؟ ﭘﮫـטּ ﺑﺮכﺍﺷﺘﮧ ﻳﺎﺑﺎﺭﻳﮏ ؟
ﺷـכ ﻳﮏﺑﺍﺭﻩﻢ ﮐﮧﺷـ כ ﮧﺧﺎﻃﺮ ﺧــــ כﭼﺸﻤﺖ ﺭﺍ ﺍﺯ ﻧﮕﺎﮦ ﺑﮧﻧﺎﻣﺤﺮﻡﻧכﺍﺭﮮ؟
ﮧ ﺑﮕـפּﻳﻢ؟؟؟
24ﺳﺎﻝﭘﻴﺶﺷﻴﺮﻣﺮ כ ﺍﻧﮯ ﺑـפּכ ﮦﺍﻧـ כ ﮐﮧﺗﺎ ﺁﺧﺮﻳـ טּ ﻗﻃﺮ ﺧــ פּטּ ـפּכ ﺭﺍﻓـ כ ﺍﻳﮯاﻳـ טּ
ﻣﺮﺯ פּﺑـפּﻛﺮכﮦﺍﻧـ כ ﺗﺎﺍﺳــــــﻟﺎﻡ ﺯﻧـכﮦ ﺑﻤﺎﻧـ כ
ﺧﺎﮎ ﺍﻳﻨﺠﺎ ﺍﺯ ﺧــ פּטּ ﺷﻬـــــ כﺳﻴﺮﺍﺏﺍﺳﺖ ...
ﺧــ פּטּ ﻫﺎ ﺯﻳﺎ כ ﺑﺮﺍ ﭘﺎﻳﻤﺎﻝ ﻛﺮכטּ ﺑﺎﻗ ﮯ ﻣﺎﻧכﮦ ...
ﻧـــــــــﮕﺮﺍ טּ ﻧﺒﺎﺷﻴ ــــــــ כ...برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۶:۳۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم