بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

تو كه نيستي...

تو كه نيستي / زندگيمو زيرِ پاي كي برزيم


واسه كي دلم بميره / وقتي تو نيستي عزيزم


دست سرد اين زمونه / دستامو از تو جدا كرد

بازيِ دوري و حسرت / با دلاي ما چه ها كرد


عشق تو توي وجودم / تا هميشه موندگاره


همه آرزوم همينه / كه ببينمت دوباره


دوري تو داره آروم / منو از پا در مياره


رنگ پيري ذره ذره / تو وجودم پا ميزاره . . .پا ميزاره. . .


طاقت دوري ندارم / تو بيا بمون كنارم


ارزونيِ قدمِ تو / همه دارو ندارم


اي قشنگترين ترانه / با تو بودن آرزومه


اي تو نيمه وجودم / بي تو عمرِ من حرومه


عشق تو توي وجودم / تا هميشه موندگاره


همه آرزوم همينه / كه ببينمت دوباره


دوري تو داره آروم / منو از پا در مياره


رنگ پيري ذره ذره / تو وجودم پا ميزاره


نميذارم كه جداي / عشقمو از تو بگيره


چشم به راه تو ميمونم /نگو اما ديگه ديره . . .

ديگه ديره

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۸:۵۱ توسط:sana موضوع:

دختري كه قلب ها را جريحه دار كرد +عكس

مدرسه يكي از وقايع مهم زندگي هر انساني محسوب مي شود و براستي نشانگر پايان چند سال كار و تلاش است و شايد يكي از مسيرهاي مهم زندگي براي بسياري از نوجوانان در همه دنيا باشد اما براي “تري كالورسبرت” ۱۶ ساله جشن فارغ التحصيلي مدرسه بيشتر از همه مهم بود. تري روزهاي مدرسه اش را پشت سر گذاشته و در ماه سپتامبر قدم به كالج خواهد گذاشت.
او نيز همانند ديگر نوجوانان حاضر در جشن كمي نگران بود اما در پايان اعلام كرد كه اوقات بسيار خوبي را با دوستان و معلمانش گذرانده است.

بيش از ۱۰۰ نفر در آن مهماني بودند و تمام خانواده اش از جمله پدرش پائول ۴۰ ساله و همسر پدرش “نيكي” ۴۵ ساله و پدر بزرگ و مادربزرگش ميك و مارگارت نيز براي حمايت از نوه شان حضور داشتند. “تري كالوسترت” پس از آنكه در سن ۲۳ ماهگي مادرش تصادفا سيگار روشن را در اتاق خواب او جا گذاشت، او دچار۹۰ درصد سوختگي شد و از يك مرگ حتمي نجات يافت.
زماني كه آتش نشان ها به صحنه حادثه رسيدند ، بدن تري را همانند يك “عروسك سوخته” ديدند. تنها بخشي از پوستش كه توسط پوشك مرطوب محافظت شده بود از سوختگي در امان مانده بود.
پزشكان در واحد تخصص سوختگي هيچ اميدي به زنده ماندن تري نداشتند اما تو به طور معجزه آسايي به زندگي ادامه داد و تمام مو، بيني و پلك هايش را در اين آتش سوزي عظيم از دست داد.
خانم “مينتر” كه آن زمان ۳۲ ساله بود آنچنان از احساس گناه شكنجه شده و ناراحت بود كه تقريبا تمام تماس خود را با شوهر و دخترش قطع كرد. آن ۲ سپس در مورد اين واقعه بحث كردند و خانم مينتر گفت كه تري او را بخشيده است.
تري اكنون با پدرش پائول و مادر خوانده اش نيكي زندگي مي كند. خانم مينتر درست دو ماه بعد از حادثه خانواده را ترك كرد و تري از آن زمان متحمل به بيش از ۵۰ عمل دردناك شده است.
اين نوجوان كه اكنون از يك كلاه گيس بلوند استفاده مي كند همچنان براي بقيه زندگي اش نيازمند جراحي و پيوند پوست است. وضعيت اين دختر قلب هزاران نفر را جريحه دار كرد و كمك هاي زيادي از سراسر دنيا به سوي او سرازير شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۸:۴۳ توسط:sana موضوع:

نفرات برتركنكور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترين*ها


نفرات برتركنكور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترين*ها/ تهراني*ها داراي بيشترين رتبه برتري

نفرات برتركنكور,نفرات برتركنكور92

نفرات برتركنكور اعلام شدند/ پسران 61 درصد برترين*ها/ تهراني*ها داراي بيشترين رتبه برتري
اسامي نفرات برتر آزمون سراسري سال 92 به تفكيك گروه*هاي آزمايشي اعلام شد.
به گزارش ايسنا، در كنكور امسال از ميان 36 داوطلب حائز رتبه* برتر در گروه*هاي آزمايشي مختلف استان تهران با 12 داوطلب، بيشترين تعداد را از لحاظ رتبه*هاي برتر به خود اختصاص داد. پس از تهران، يزد با سه داوطلب، مشهد، ممسني و كرج، شيراز، اهواز با دو داوطلب ديگر شهرهاي موفق از نظر رتبه*هاي برتر كنكور 92 بوده*اند.

ساير حائزين رتبه*هاي برتر كنكور امسال نيز از شهرهاي قوچان، قم، مباركه، اروميه، رشت، سازي، تبريز، بروجرد، شيروان، اصفهان و قزوين هستند.
همچنين در كنكور امسال 22 تن از رتبه برتري*ها را پسران و 14 تن را دختران تشكيل داده*اند به عبارت ديگر 61 درصد برترين*هاي كنكور امسال را پسران تشكيل داده اند.

به گزارش ايسنا، سجاد صادقي زاده از كرج، سيد محمد حسين موسوي از قم و سيد محمد جواد موسوي مباركه از شهرستان مباركه نفرات برتر گروه علوم رياضي و فني هستند. همچنين نفرات بعدي اين گروه پويان مينايي از ممسني، هومن واصلي از شيراز، سيد سهراب مدني از تهران، روژان رباني از اروميه، حسين طاهري ازاهواز، سهند سروري از رشت و سيد سروش ميرجليلي از يزد هستند.

در گروه علوم تجربي نفرات برتر اين گروه را پويا براهيم باستاني از تبريز، علي عجم ازاهواز، پوريا ياراحمدي از بروجرود، مريم مجرد ثاني اوغاز از شيروان، پرديس اوليا زاده، از مشهد، حامد طاولي نژاد از تهران، احسان علي پور از اصفهان، يسنا رستم آبادي از تهران، عليرضا محمدحسيني از ساري و مهدي زارعي از ممسني تشكيل مي*دهند.

همچنين 10 نفر برتر گروه آزمايشي علوم انساني به ترتيب زهرا مشايخي از تهران، زينب اميربكايي از تهران، ياسمن خادمي شورمستي از شميرانات، مهشاد سادات رفيعي تكيه از تهران، امير حسين ملك مدني از تهران، سارا شفيع خاني از تهران، عليرضا هروي از يزد، نفيسه ملكي پارودباري از قزوين، فرهاد تراز از قوچان و غزاله قضاوتي از يزد هستند.

بر اساس اين گزارش در گروه آزمايشي هنر به ترتيب فاطمه محمدي از تهران، پريناز جواهري از تهران و اميرمحمد عزيزي از كرج نفرات اول تا سوم اين گروه آزمايشي هستند.

همچنين آذين زهرايي از تهران، علي شعارابوذري از مشهد و آرش غياثي سيدكي از شيراز نفرات برتر گروه آزمايشي زبان*هاي خارجي را تشكيل مي*دهند.

به گزارش ايسنا، آزمون سراسري سال 92، با رقابت يك ميليون و 83 هزار و 571 داوطلب به صورت همزمان در 358 شهرستان، 14 كشور خارجي از ششم تا هشتم تيرماه برگزار شد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۸:۳۴ توسط:sana موضوع:

پردرآمدترين بازيگر زن هاليوود در سال ۲۰۱۲ + عكس

«آنجلينا جولي» در صدر فهرست پردرآمدترين بازيگر زن آمريكا در سال ۲۰۱۲ قرار گرفت.به گزارش ايسنا، نشريه معتبر فوربس اعلام كرد، «آنجلينا جولي» در سال گذشته ميلادي درآمد تقريبي ۳۲ ميليون دلار از دنياي سينما داشته كه از اين حيث در مكان اول پردرآمدترين بازيگران زن هاليوود قرار مي*گيرد. به گزارش رويترز، او كه در آينده نزديك فيلم «مالفيسنت» را بر پرده سينماها خواهد داشت، توانست با پيشي گرفتن از «جنيفر لاورنس*»، برنده اسكار بهترين بازيگر زن در جايگاه نخست بايستد. دستمزد آنجلينا جولي ۳۸ ساله براي بازي در هر فيلم حدود ۱۵ ميليون دلار است.
«جنيفر لاورنس» با درآمد ۲۶ ميليون دلار در سال ۲۰۱۲ رتبه دوم را در اختيار گرفت و پس از وي «كريستين استوارت»، ستاره مجموعه تلويزيوني «گرگ و ميش» با درآمد ۲۲ ميليون دلار در رتبه سوم قرار گرفت.
در رتبه*هاي بعدي پردرآمدترين بازيگران زن آمريكا «جنيفر آنيستون» با درآمد ۲۰ ميليون دلار و «اما استون» با درآمد ۱۶ ميليون دلار قرار گرفتند.
نكته جالب توجه در رده*بندي فوربس قرار گرفتن «ساندرا بولاك»، نفر سوم فهرست سال گذشته در رتبه هفتم و «جوليا رابرتز» در رتبه دهم پردرآمدترين بازيگران زن آمريكا است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۸:۲۷ توسط:sana موضوع:

جاستين بيبر قصد دارد زود ازدواج كند و تشكيل خانواده دهد !!

جاستين بيبر
خواننده جوان در مصاحبه با يو اس ويكلي گفت، نه تنها به عشق اعتقاد دارد بلكه دلش مي خواهد خيلي زود ازدواج كند و تشكيل خانواده بدهد.
او گفت:« بروس و ديان ديل ، پدر بزرگ و مادر بزرگ مادري من ، الگوهاي من براي ازدواج و تشكيل خانواده هستند.
با اينكه زمان خيلي زيادي از ازدواج آنها گذشته اما هنوز هم مثل روزهاي اول آشنايي شان عاشق يكديگرند . من هم دوست دارم وقتي به سن پدربزرگم رسيدم مثل او عاشق همسرم باشم.
به نظر من زوجها حتي در هنگام جدايي نيز بايد با هم مهربان باشند . اگر اينطور باشد آنها مي توانند دوستهاي خوبي براي هم باشند. افراد زيادي در اين نوع مسائل مرا نصيحت مي كنند.»

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۸:۱۸ توسط:sana موضوع:

بانك مركزي اعلام كرد: توقف اختصاص ارز 1226 توماني

بانك مركزي اعلام كرد: توقف اختصاص ارز 1226 توماني
ارز 1226 توماني,حذف ارز ارز 1226 توماني

بانك مركزي اعلام كرد:
توقف اختصاص ارز 1226 توماني
اداره نظارت بانك مركزي در ابلاغيه*اي عملا اختصاص ارز 1226 توماني به كالاهايي را كه پيش از اين ثبت سفارش آنها انجام شده ولي ترخيص نشده*اند، باطل كرد.
به گزارش ايسنا، بانك مركزي در ابلاغيه*اي به بانك*ها اعلام كرد با توجه به ابلاغ قانون بودجه سال 1392 و ضرورت استفاده از نرخ روزانه بانك مركزي جهت واردات كالا و خدمات، كليه ثبت سفارشاتي كه ارز آنها پيش*تر از سوي اين بانك تامين شده (فروخته شده)، ليكن كالاي مربوطه ترخيص نشده است (اعم از كالاهاي اساسي، دارو، مواد اوليه دارويي تجهيزات پزشكي و...)، صدور كد تخصيص ارز به نرخ مرجع براي آنها مقدور نبوده و كدهاي صادره قبلي به نرخ مزبور (مرجع) نيز ابطال تلقي مي*گردد.

از اين رو بانك*ها به منظور اخذ كد تخصيص ارز با نرخ روزانه بانك مركزي و ايجاد شرايط لازم جهت ترخيص كالا، مي*توانند با رعايت موارد ذيل، نسبت به پرداخت مابه*التفاوت نرخ مرجع، تا نرخ روزانه اين بانك در تاريخ تاييد گواهي ثبت آماري (ارائه كد تخصيص ارز) مبادرت نمايند.

تاريخ مورد اعمال جهت اخذ مابه*التفاوت مورد بحث بابت واردات برنج، تاريخ صدور نامه عمومي شماره 91/325491 مورخ 2/12/1391، در مورد كالاهاي كره، شكر، گوشت قرمز، دام زنده (طبق تعرفه*هاي اعلام شده)، دارو، مواد اوليه دارويي، شير خشك، تجهيزات و ملزومات پزشكي، گوشت مرغ، روغن نباتي خام، و دانه*هاي روغني، تاريخ*هاي مندرج در نامه*هاي شماره 92/16246 مورخ 26/1/1392 و 92/22770 مورخ 2/2/1392 و در ساير موارد تاريخ*هاي مورد اشاره در بخشنامه*ها و نامه*هاي عمومي اداره سياست*ها و مقررات ارزي خواهد بود.

همچنين به منظور امكان صدور كد تخصيص به نرخ روزانه بانك مركزي، لازم است بانك*ها نسبت به ثبت تقاضا در سامانه پورتال ارزي، اقدام كرده و با رعايت مراتبط ياد شده، ضمن ارائه توضيحات لازم در مورد هر درخواست، موضوع برداشت مابه*التفاوت نرخ مرجع تا نرخ روز صدور گواهي ثبت آماري (نرخ روزانه بانك مركزي) را از حساب*هاي خود نزد بانك مركزي طي نامه به اداره نظارت ارز اعلام و رونوشت آن را به اداره بين*الملل ارسال كنند.

براساس اين ابلاغيه، در مواردي كه كد تخصيص ارز به نرخ مرجع دريافت شده، ليكن ارز مربوطه خريداري نشده و كالا نيز ترخيص نشده است،، گواهي ثبت آماري به نرخ مرجع باطل تلقي شده و بانك*ها مي*توانند نسبت به ارائه تقاضاي صدور گواهي آماري ثبت جايگزين به نرخ روزانه بانك مركزي اقدام كنند.

در صورتي كه مشتري حاضر به استفاده از ارز خريداري شده به نرخ مرجع نبوده و خواستار دريافت وجه پرداختي خود باشد، بانك*ها بايد نسبت به برگشت ارزهاي خريداري شده به بانك مركزي با نرخ مذكور (مرجع) اقدام كرده و مبلغ دريافتي از مشتري را به وي مسترد نمايند.

با توجه به اعلام سازمان توسعه تجارت ايران، كليه ثبت سفارشات گروه دوم كالايي صادره در سال 1391 در سيستم ثبت سفارش و پورتال بانك مركزي و سامانه مجوزهاي ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز تا تاريخ 31/5/92 به صورت سيستمي تمديد شده و نيازي به تمديد دستي و الكترونيكي اينگونه ثبت سفارشات توسط واردكنندگان نيست.

اداره بانك مركزي اين ابلاغيه را به بانك*هاي ملي، صادرات، سپه، تجارت، ملت، كشاورزي، رفاه كارگران، صنعت و معدن، توسعه صادرات، مسكن، پاسارگاد، كارآفرين، پارسيان، اقتصاد نوين، سامان، سرمايه، پست*بانك، سينا، انصار، توسعه تعاون، بانك مشترك ايران و ونزوئلا ابلاغ كرده است./ايسنا

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۸:۱۲ توسط:sana موضوع:

نامه ويژه غضنفري به پژويان: با تباني*ها برخورد كنيد

نامه ويژه غضنفري به پژويان: با تباني*ها برخورد كنيد
تاريخ انتشار : سه شنبه, 08 مرداد 1392 12:31
نامه ويژه غضنفري به پژويان: با تباني*ها برخورد كنيد
وزير صنعت، معدن و تجارت در ادامه نامه خود به رئيس شوراي رقابت عنوان كرد: نگاهي به گزارش هاي دوره اي اجراي سياست هاي اصل 44 قانون اساسي نشان مي دهد ماموريت هاي مهمي براي بهبود فضاي كسب و كار و مبارزه با رانت و انحصار وجود دارد .
وزير صنعت، معدن و تجارت در روزهاي پاياني وزارتش در نامه اي به رئيس شوراي رقابت، به ارائه توصيه*هايي به اين شورا پرداخت و برخورد با تباني و تقسيم بازار را از وظايف شوراي رقابت دانست.

به گزارش مهر، مهدي غضنفري وزير صنعت، معدن و تجارت در نامه اي به جمشيد پژويان رئيس شوراي رقابت با بيان اينكه "رقابت" و "رقابت پذيري" از محوري ترين شاخص هاي بهبود فضاي كسب و كار است، نوشته است: اهميت آن تا حدي است كه در اسناد بالادستي به وضوح بدان اشاره شده به نحوي كه در بند "2" سياست هاي كلي صنعت، افرايش توان رقابت پذيري صنعت ملي براساس گسترش مالكيت و مديريت بخش غيردولتي، رعايت اندازه اقتصادي بنگاه ها و لغو امتيازات خاص و انحصارات غيرضرور مورد تاكيد قرار گرفته است.

وزير صنعت، معدن و تجارت تصريح مي كند، بالابردن قدرت رقابت، رعايت اصل رقابت پذيري، عرضه رقابتي و جلوگيري از ايجاد انحصار در چرخه توليد و تجارت تا مصرف از جمله نكاتي است كه در سياست هاي كلي ابلاغي مقام معظم رهبري درتوليد ملي مورد توجه بوده است.

مسئوليت سنگين شوراي رقابت در برآورده كردن انتظارات
وي با اشاره براينكه موارد ذكر شده بيانگر مسئوليت سنگين شوراي رقابت در برآورده كردن انتظارات و خواسته هاي فعالان اقتصادي مردم و وزارت صنعت، معدن و تجارت به عنوان مديريت كننده 40 درصد اقتصاد كشور از آن نهاد است، ادامه داد: تجارب علمي نيز بر نياز به ارايه راهكارهاي مشخص و جامع در اين حوزه براي ساماندهي فضاي كسب و كار و ايجاد امنيت در فضاي توليد و فضاي بازار تاكيد مي كند چنانكه گاه تاخير در ارايه چنين راهكارهايي و نگراني هاي ناشي از آن باعث شده كه نهادهاي مالي كشور چون دبيرخانه شوراي عالي امنيت ملي در مصاديقي از اين موضوع ورود كنند.

وزير صنعت، معدن و تجارت در ادامه آورده است: با در نظر گرفتن الگوهاي موجود و موفق نهادهاي ضد انحصار در سطح جهاني كه تجارب آنها تا حدود قابل توجهي درمحتواي اصلي قانوني كه آن شورا به استناد آن تشكيل شده است، به طور قطع توجه توامان به رفتارهاي انحصار طلبانه و ساختار انحصاري اهميت دارد، زيرا هر يك از اين مسيرها مي تواند منشاء رويه هاي ضد رقابتي و بعضا متفاوت باشند. غضنفري در ادامه اين نامه، خطاب به رئيس شوراي رقابت آورده است، تصديق مي فرماييد كه هر يك از اين دو (رفتار، ساختار) نياز به روش ها و سياست هاي خاص خود دارد، به عنوان مثال رويه هاي ضد رقابتي ناشي از ساختار انحصاري نياز به سياست هاي اصلاح ساختار بازار را ايجاب مي كند.

برخورد با تباني و تقسيم بازار از وظايف شوراي رقابت
وي افزود: با نگاهي به مواد قانوني بخش نهم قانون اجراي اصل 44 قانون اساسي كه عملا جهت دهنده انتظارات از شوراي رقابت است، مي توان دريافت كه محورهاي جامعي براي تحقق رقابت و رقابت پذيري به عنوان وظايف آن شورا مورد توجه قانونگذار قرار گرفته است، به طور مثال، تباني بين اشخاص كه منجر به تحميل شرايط خاص يا تبعيض آميز در معاملات مي شود و يا مقدار توليد، خريد يا فروش كالا يا خدمت در بازار را تحت كنترل در آورده يا محدود مي كند، همچنين تسهيم و تقسيم هاي بازار بين چند نفر چه در توليد و چه در واردات كه منجر به اخلال در رقابت مي شود (ماده 33) ، بنگاه ها و تشكل ها و فعالان اقتصادي درخواست شناسايي و قاعده گذاري اين گونه امور را دارند.

وزير صنعت، معدن و تجارت تصريح كرد: قانون گذار، اعمال رويه هاي مشخصي را به عنوان اعمال اخلال كننده در رقابت مشخص كرده است كه سياست گذاري و تعيين نقشه راه در مقابله با آنها در بسياري از موارد ، نيازهاي حتمي و روشني براي نوسعه اقتصادي متوازن كشور محسوب مي شود.

ماده 46 قانون تشكيل شوراي رقابت و جاي خالي سياست ها
" احتكار و استنكاف از معامله ، قيمت گذاري تبعيض آميز، تبعيض در شرايط معامله، قيمت گذاري تهاجمي (دامپينگ )، اظهارات گمراه كننده در خصوص مشخصه هاي يك كالا يا خدمت همچون كيفيت و مقدار، موضوعات مرتبط با خدمات پس از فروش ، ضمانت نامه ها و ...اجبار به خريد يا فروش، عرضه كالا يا خدمات مغاير با استانداردهاي اجباري اعلام شده توسط مراجع ذيصلاح ، فعاليت هاي مداخله جويانه كه به ضرر رقيب باشد، سوء استفاده از وضعيت اقتصادي مسلط (تحميل شرايط قراردادي غيرمنصفانه، ادغام بنگاه ها هنگامي كه موجب تمركز يا اختلال در بازار شود ، سوء استفاده از حقوق انحصاري ناشي از مالكيت فكري ، تملك سرمايه و سهام شركت ها به صورتي كه منجر به اخلال در رقابت شود و ...) و كسب غير مجاز اطلاعات داخلي رقبا و سوء استفاده از آن در ماده 46 ، نمونه هايي از مواردي هسند كه جاي خالي سياست ها و راهكارهاي مشخص مقابله با آنها در كشور كاملا ملموس است."

غضنفري با يادآوري اين موضوع كه در ماده 58 همين قانون تدوين و ابلاغ راهنما، دستورالعمل و ارايه نظرات مشورتي به دولت براي تنظيم لوايح برعهده شوراي رقابت گذاشته شده است، تصريح كرد: انجام بسياري از وظايف فوق به عنوان خواسته هاي ديرينه كشور و جامعه مطرح بوده و اميد مي رفت با تشكيل اين شورا براي اين گونه مسائل قاعده گذاري هاي لازم صورت گرفته و راهكار برنامه عملياتي تدوين و به اجرا گذاشته شود ، متاسفانه آنچه در عمل مشاهده مي شود ، خالي ماندن عرصه هاي مهم و تاثير گذار در موارد مذكور از حضور شوراي رقابت است.

وزير صنعت، معدن و تجارت در ادامه نامه خود به رئيس شوراي رقابت عنوان كرد: نگاهي به گزارش هاي دوره اي اجراي سياست هاي اصل 44 قانون اساسي نشان مي دهد ماموريت هاي مهمي براي بهبود فضاي كسب و كار و مبارزه با رانت و انحصار وجود دارد .

ضرورت تعامل دو جانبه در فضاي كسب و كار
وي مي افزايد: از سوي ديگر وزارت صنعت، معدن و تجارت به دليل نوع وظايف و مخاطبانش از گستره وسيعي از موضوعات مورد بحث و وظايف شوراي رقابت تاثير مي پذيرد و در آنها تاثير مي گذارد، پيگيري در مسير ايجاد فضاي كسب و كار و مقابله با ساختار و رفتار انحصاري عملا بخش تجزيه ناپذيري از وظايف اين وزارتخانه به خصوص در ابعاد راهبري توليد و تنظيم بازار است ، از اين رو سياستگذاري و راهكارهاي اتخاذ شده توسط آن شوراي محترم در حوزه عملياتي اين وزارتخانه و ذينفعان آن به شدت تاثيرگذار است.

وزير صنعت، معدن و تجارت با يادآوري اين موضوع مهم كه در حقيقت با توجه به توانايي اجرايي اين وزارتخانه با شوراي رقابت هر دو مي توانند در محدوده توليد صنعتي و معدني و تجارت به عنوان مكمل يكديگر عمل كنند، مي افزايد: به اين ترتيب همكاري تنگاتنگ شورا و اين وزارتخانه در بهبود فضاي رقابتي كشور و مقابله با انحصار لازم و مهم است.

غضنفري در پايان نامه تاكيد مي كند: به نظر مي رسد براي رفع ابهام هاي موجود در حوزه عمل ، اختيارات ، وظايف و تبادل نظر پيرامون اتخاذ راهكارها، فرآيند مشترك و مكمل نياز به برگزاري جلسات هماهنگي وجود دارد براين اساس آمادگي اين وزارتخانه براي برگزاري جلسات مشترك با شوراي محترم رقابت و نيز شركت در جلسه آن شوراي محترم براي شفاف كردن موضوعات مورد بحث اعلام مي دارد. /مهر

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۸:۰۴ توسط:sana موضوع:

ببخش اگر تو را نديده ميگيرند ؛ وقتي ولنتاينشان را خراب ميكني!

هشت ساله هستي و جاي عروسي عروسك هايت مرگ پدر مادرت را ديده اي

هشت ساله هستي و جاي اسب چوبي كنار جنازه ها نشسته اي...

دارم دق ميكنم كه چشم هايم جرات گريه را هم ندارند!

اشك هاي تو مرا از خودم يتيم مي كند...

كاش دهان نسل مرا گِل بگيرند تا شايد صداي تو به گوش ها برسد

ببخش اگر تو را نديده ميگيرند ؛ وقتي ولنتاينشان را خراب ميكني!

هي دختر...

ديوار حاشا بلند است... حتي اگر روي آن خون ريخته باشد !!!

▬◄بياييم براي آزادي فلسطين از چنگال صهيونيستهاي غاصب دعا كنيم

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۷:۵۷ توسط:sana موضوع:

عكس از گرانترين شاسي بلند جهان

شركت انگليسي بنتلي كه سازنده خودروهاي فوق* لوكس است، اعلام كرد: اولين خودروي اس يو وي خود رو را با قيمت حدود ۲۳۷ هزار دلار (گرانترين اس يو وي جهان) روانه بازار خواهد كرد.

بنتلي افزود: در اين خصوص موافقت شركت فولكس واگن را براي ساخت اين خودروي شاسي بلند كسب كرده است.بنتلي اين شاسي بلند را در سال ۲۰۱۶ به بازار عرضه خواهد شد.
اين خودروساز انگليسي قصد دارد يك ميليارد و ۲۳۰ ميليون دلار در زمينه ساخت خودروهاي اس يو وي سرمايه*گذاري كند.
به گزارش ايسنا،طبق اعلام بنتلي، اين خودرو پس از عرضه در سال ۲۰۱۶ لوكس ترين و قدرتمندترين شاسي بلند موجود در بازار خواهد بود.

عكس از گرانترين شاسي بلند جهان


عكس از گرانترين شاسي بلند جهان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۷:۴۹ توسط:sana موضوع:

برترين مدل خودروي زنانه سال ۲۰۱۳ +عكس


خودرويي اقتصادي با موتور اكوبوست ۱.۰ ليتري و توان ۱۲۵ اسب بخار و ميزان آلودگي تنها ۹۹ گرم در كيلومتر، كه نشان از يك خودروي تميز و اقتصادي دارد.
اين انتخاب بر اساس معيارهايي چون ايمني، ارزش در برابر پول پرداختي، زيبايي ظاهري، فضاي داخلي براي مسافر و بار، سهولت رانندگي، جاذبه جنستي، رنگ آميزي، محيط زيست و امكانات خاص كودكان، توسط ۱۸ نويسنده خودرويي صورت پذيرفته است.
در ماه اكتبر اين جايزه در مراسمي در لندن به شركت فورد اهدا خواهد شد. قبل از اين نيز موتور سه سيلندر اكوبوست فورد جوايز بسياري از جمله بهترين موتور سال را از آن خود كرده بود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۰۷:۴۱ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم