بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

دانشجويان نمونه كشوري «پرايد» اهدا مي شودرييس سازمان امور دانشجويان وزارت علوم گفت:به هر دانشجوي كشوري نمونه يك دستگاه خودروي پرايد به عنوان هديه رياست جمهوري اهدا خواهد شد.

محمود ملاباشي ، با اشاره به صدور موافقت رياست جمهوري براي اهداي خودرو پرايد به دانشجويان نمونه كشوري سال گذشته، تصريح كرد: اميد است افرادي كه در وزارت علوم كادر ثابت هستند، پيگيري*هاي لازم را انجام دهند تا دانشجويان بتوانند تا پايان سال خودروي خود را دريافت كنند.

وي با اشاره به پيگيري زياد دانشجويان در رابطه با اين موضوع، اظهاركرد: نامه اجراي اين طرح به وزارت علوم ابلاغ شده است كه اميد است در تاريخ قيد شده عملياتي شود.

بر اساس اين گزارش محمود احمدي*نژاد در مراسم تقدير از دانشجويان نمونه كشوري در بهمن ماه سال 91 وعده اهداي يك پرايد به هر دانشجوي نمونه كشوري داده بود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۲:۱۵ توسط:sana موضوع:

زندگي شخصي و خانوادگي ويكتوريا بكهام از زبان خودش!ويكتوريا بكهام به عنوان يكي از بي عيب و نقص ترين مدلهاي دنيا شناخته ميشود. او كه هرگز بدون آرايش و يا با موهاي ژوليده ديده نشده است تاكيد ميكند هميشه هم به دنبال زرق و برق و تجملات نيست...
ويكتوريا بكهام به عنوان يكي از بي عيب و نقص ترين مدلهاي دنيا شناخته ميشود. او كه هرگز بدون آرايش و يا با موهاي ژوليده ديده نشده است تاكيد ميكند هميشه هم به دنبال زرق و برق و تجملات نيست.
او ميگويد به جاي رفتن به رستورانهاي لوكس و گرانقيمت براي صرف غذا ترجيح ميدهد مثل هر مادر خسته ي ديگري در خانه بنشيند و استراحت كند. ويكتوريا 39 ساله ، كه مادر 4 فرزند است ميگويد: وقتي همه بچه ها به رختخواب ميروند ترجيح ميدهم به خودم برسم. براي مثال گاهي به صورتم ماسك ميزنم و يا گاهي به ابروهايم حالت ميدهم. وي در مصاحبه اش با مجله "ووگ" معروفترين مجله دنياي مد، ميگويد خانواده ما بسيار طبيعي تر از آنچه مردم تصور مي كنند است.

او كه سابقه زندگي مشترك 15 ساله با ديويد بكهام فوتباليست مشهور انگليسي دارد ميگويد : حالا كه همسرم بازنشسته شده است ترجيح ميدهم همه اوقاتم را كنار او و بچه ها سپري كنم . ما به ديويد افتخار ميكنيم و در تمام اين سالها هركجاي دنيا كه او بازي داشت من و بچه ها حضور داشته و او را تشويق كرديم.
وي كه اين روزها به شدت سرگرم دنياي مد و طراحي در زمينه لباس و كفشهاي پاشنه بلند است ميگويد بعد از اينكه اولين نمايشگاهش با انتقادات فراواني روبرو شد اعتماد به نفسش را از دست داده است و ترجيح ميدهد به جاي كار كردن اوقاتش را با بچه ها و كنار خانواده سپري كرده و به وظيفه مادري اش برسد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۲:۰۸ توسط:sana موضوع:

يك پرواز مشترك دردسر جديد آنجلينا جولي و جنيفر انيستون!آنجلينا جولي و جنيفر انيستون با هم پرواز مي*كنند! آنجلينا جولي و جنيفر انيستون يكشنبه شب آينده با هواپيماي بريتيش ايرويز (British Airways) به لندن پرواز مي كنند. اين دو بازيگر هيچ كدام از اين كه در يك هواپيما خواهند بود...
آنجلينا جولي و جنيفر انيستون با هم پرواز مي*كنند! آنها مجبورند كه جاي ديگري را انتخاب كنند تا يكديگر را نبينند. همسر فعلي و سابق برد پيت به طور ناخواسته*اي با يك پرواز به سوي لندن حركت مي*كنند.

آنجلينا جولي و جنيفر انيستون يكشنبه شب آينده با هواپيماي بريتيش ايرويز (British Airways) به لندن پرواز مي كنند. اين دو بازيگر هيچ كدام از اين كه در يك هواپيما خواهند بود اطلاعي نداشتند.

براد پيت گفته است اين پرواز و قرار گرفتن جنيفر (همسر قبلي) و آنجلينا (همسر كنوني اش) در چنين موقعيتي آنها را ناراحت مي كند.


جنيفر انيستون بعد از اين كه ماجرا را فهميد بلافاصله پرواز خود را به روز دوشنبه موكول كرد.

جالب است كه برد، آنجلينا و جنيفر وقتي به لندن سفر مي كنند در يك هتل اقامت مي كنند اما اين بار هر سه آنها مجبورند كه جاي ديگري را انتخاب كنند تا يكديگر را نبينند !

گزارشي از علت سفر اين دو ستاره منتشر نشده است.


جنيفر آنيستون سال 2002 براي سريال «دوستان» جايزه امي را برد. آنجلينا جولي سال 2000 جايزه اسكار را براي بازي در فيلم «دختر از هم گسيخته» را از آن خود ساخت.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۱:۵۹ توسط:sana موضوع:

معروف*ترين ۵قلوهاي ايراني/ عكس

هرسال يك پنج قلو! اين آماري است كه نه به طور رسمي، اما تقريبا هر سال در ايران اتفاق مي*افتد. آماري كه پزشكان احتمال وقوع آن را در هر بارداري يك به ۴۸ميليون بار مي*دانند اما در ايران چندان غيرقابل انتظار نيست.

مجله مهر: همين چند روز قبل بود كه خبر تولد پنج قلوهاي لرستاني منتشر شد و حالا يك مادر مشهدي در دومين بارداري خود پنج قلو به دنيا آورده است. پنج قلوهاي لرستاني كه در بيمارستان تامين اجتماعي خرم آباد به دنيا آمدند، ۴دختر و ۱پسر ۸۰۰ تا هزار گرمي بودند كه مادر ۲۶ساله آنها يك سال قبل پنج قلوي ديگري را باردار شده و البته به دليل شرايط جسماني نامساعد آنها را در دوران بارداري از دست داده بود.
چند روز بعد از اين ۵قلوها يك معلم ۳۹ ساله مشهدي هم صاحب ۵قلو شد كه آنها هم يك پسر و ۴دختر هستند. اين بارداري كه دومين بارداري مادر بود، به طور طبيعي و بدون استفاده از داروهاي محرك و روش هاي باروري صورت گرفته بود و همه بچه ها كاملا سالم هستند. مادر پنج قلوهاي مشهدي از بارداري قبلي اش صاحب يك پسر شده بود.پنج*قلوهاي مشهدي يك پسر و ۴دختر هستند اين حادثه*هاي خوش*يمن

پنج*قلوهاي تبريزي، هرمزگاني، اصفهاني، گناوه*اي و دماوندي در كمتر از يك دهه قبل معروف*ترين بچه*هاي ايراني بوده*اند. بچه*هايي كه تولد غافلگيرانه آنها «حادثه»*اي تلقي شده كه پاي آنها را به صفحه حوادث روزنامه*ها باز كرده است. با اين حال، در دو سالي كه از دهه ۹۰ مي*گذرد پنج*قلوهاي ديگري هم بوده*اند كه خبرساز شده*اند. در اولين روزهاي سال ۹۱ مادري بعد از ۶سال انتظار و درمان ناباروري، بالاخره بچه دار شد و اين بار به جاي يك فرزند، ۵نوزاد يك كيلويي تحويل گرفت كه در هفته ۳۴ بارداري به دنيا آمده بودند. مادر اين نوزادان از داروهاي محرك تخمك گذاري استفاده مي كرد كه همين زمينه ساز چندقلوزايي او شده بود. والدين اين پنج قلوها بعد از مشخص شدن تعداد فرزندانشان مي توانستند از روش هاي درماني و قانوني براي حذف ۲ يا ۳ قل استفاده كنند اما حاضر نشدند هيچ كدام از فرزندانشان را از دست بدهند.
يك سال قبل از آن هم يك زن ۳۲ ساله قائم*شهري در روستاي باغ*دشت و در هفته ۳۰ام بارداري پنج قلوهايي به دنيا آورد كه همگي پسر بودند. او كه از ۳بارداري قبلي*اش ۳ دختر داشت يكي از قل هاي پسر خود را به دليل نارسايي ريوي از دست داد اما بقيه نوزادان او سالم به خانه رفتند.

پنج*قلوهاي قمي حالا به مدرسه مي*روند معروف*ترين پنج*قلوهاي ايراني

معروف*ترين پنج قلوهاي ايراني، چهار برادر و يك خواهر قمي هستند كه در سال ۱۳۸۳به دنيا آمدند و حالا به ۹سالگي رسيده*اند. محمدرضا، عليرضا، محمدباقر، ابوالفضل و معصومه مصطفايي پنج قلوهاي قمي هستند كه در ۲۴سالگي مادرشان در روستاي پستگان از توابع جعفرآباد قم به دنيا آمدند و مشكلات مالي پدر كشاورز و مادر خانه*دار آنها باعث شد تا با تامين اعتبار از سوي نماينده وقت مردم قم در مجلس خانه*اي در روستاي محل سكونت*شاه به آنها اهدا شود. سازمان بهزيستي هم مقرري* ۸۰ هزارتوماني براي آنها درنظر گرفت كه تا پايان ۶ سالگي بچه*ها به خانواده آن*ها پرداخت شود.اين پنج*قلوها ۹سال قبل در هرمزگان به دنيا آمدند

پنج قلوهاي هرمزگاني هم يكي ديگر از معروف*ترين پنج*قلوهاي ايراني هستند كه در سال ۸۳ متولد شدند و حالا بايد در كلاس چهارم ابتدايي تحصيل كنند. علي اصغر، محمد حسين، محمد حسن، رقيه و فاطمه مرادي پور پنج قلويي هستند كه به طور طبيعي و در اولين بارداري مادري خانه دار به دنيا آمدند. پدر اين پنج*قلوها كارگر بازنشسته شركت توزيع برق است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۱:۵۱ توسط:sana موضوع:

توصيه هايي در مورد سيستم ترمز abs

سيستم ترمز abs يا سيستم ترمز ضد قفل/ضد لغزش هم ممكن است مانند ديگر قسمت هاي خودرو دچار اشكال شود كه در اين مقاله به بررسي آن مي پردازيم. برخي از اين اشكالات منجر به روشن شدن چراغ هشدار آن مي شود روشن شدن اين چراغ آلارم حتي مي تواند نشانه پايين آمدن سطح روغن ترمز باشد
چراغ هشدار دهنده abs روشن شده است

اگر فقط چراغ هشدار دهنده abs روشن شده است و هيچ چراغ ديگري روشن نشده است به سادگي مشخص مي شود كه مشكل مربوط به خود سيستم abs است تا سيستم ترمز دليلش هم مشخص است چون اين آلارم از كامپيوتر سيستم abs ترمز خودرو صادر مي شود. اين ايراد معمولا يك ايراد الكتريكي يا برقي از قبيل خرابي سنسور سرعت چرخ، خرابي رله تغذيه كننده مدار يا پمپ سيستم abs يا در برخي موارد پايين بودن سطح روغن ترمز در سيستم absاي است كه داراي منبع اختصاصي مي باشد.
اگر چراغ آلارم abs روشن شود

اگر چراغ الارم سيستم abs ترمز خودروي شما روشن شود و هيچ آلارم ديگري نداشته باشيد در اين صورت سيستم abs ترمز شما كار نخواهد كرد اما ترمز عمل مي كند. خودرو براي رانندگي در شرايط عادي در شهر احتمالا امنيت لازم را دارد مي تواند با آن در شهر و با سرعت پايين رانندگي كند اما وقتي كه مجبور مي شود در شرايط بدي ترمز بگيرد بايد بخاطر داشته باشد كه ترمز abs ندارد و يك سيستم ترمز معمولي در اختيار شماست ممكن است كمي آب سبب سر خوردن خودرو شود بنابراين بايد با احتياط بيشتري رانندگي كنيد.

اما اگر چراغ آلارم ديگري همراه با آن روشن شود آنگاه ممكن است ترمز خودروي شما مشكلي اساسي داشته باشد. ايراد مي تواند جدي تر از آن باشد كه فكرش را مي كنيد ممكن است سيستم هيدروليك ترمز مشكل دار شده باشد يا شايد سطح روغن ترمز كم شده باشد و يا فشار روغن كاهش پيدا كرده باشد. در اين حالت به احتمال زياد اتومبيل شما حتي براي رانندگي تا فروشگاهي كه در نزديكي منزل شما قرار دارد هم ايمن نيست. بهترين كاري كه مي توانيد انجام دهيد اين است كه خودرو را به كمك يدك كش يا جرثقيل به تعميرگاه منتقل

نماييد. چون اگر واقعا مشكلي در سيستم ترمز شما وجود داشته باشد ممكن است درست زمانيكه به ترمز نياز داريد كار نكند و جان خود و ديگران را به خطر بيندازيد. به خاطر داشته باشيد كه وقتي خودرو روشن مي شود فشار روغن در لوله هاي ارتباطي از طريق بوستر افزايش مي يابد كه اين فشار بالا خود باعث ايجاد يا بيشتر شدن نشتي مي شود يعني زمانيكه خودرو را روشن مي كنيد احتمال دارد كه ترمز را چك كنيد و ببينيد كار مي كند موتور خودرو روشن شده است و فشار روغن زياد شده و نشتي كه قبلا وجود نداشته يا ناچيز بوده است در اثر فشار زياد جاري مي شود و همانطور كه روغن به بيرون نشت پيدا مي كند سطح روغن ترمز كاهش مي يابد تا جاييكه اين كمبود

روغن ترمز منجر به كاهش فشار و صفر شدن فشار مي شود و عملا خودروي شما ترمزي ندارد كه آنرا متوقف نمايد. و متاسفانه اين اتفاق زماني رخ مي دهد كه شما در حال رانندگي هستيد و احتمالا فاجعه اي رخ خواهد داد به همين دليل بايد از سوار شدن به خودرويي كه دچار چنين وضعيتي است خود داري نماييد و آنرا به تعميرگاه منتقل نماييد.

توصيه مي كنم مطلب توقف ماشين بدون ترمز! را مطالعه نماييد تا در صورتيكه ترمز خودروي شما كار نكرد آمادگي لازم را براي توقف خودرو داشته باشيد.

نكته: يكي از آلارم هايي كه معمولاً همه با آن مواجه مي شوند آلارم خورده شدن يا تمام شدن لنت ترمز است كه اين آلارم همانند شكل بالاست اما زماني ظاهر مي شود كه شما پاي خود را روي پدال ترمز مي فشاريد. كه در اين مورد هم بايد حساس باشيد چون اگر لنت ترمز شما به قسمت فلزي برسد ديسك ترمز گرانقيمت شما خراب مي شود و هزينه زيادي روي دست شما خواهد گذاشت.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۱:۴۵ توسط:sana موضوع:

خوانندگي صادق آهنگران در كنار انديشه فولادوند + عكسآلبوم «يك خيابان سهم يك افسانه نيست» با صداي صادق آهنگران آغاز و رفته رفته به سمت يك فضاي اجتماعي روز جامعه هدايت مي*شود. اين روند با آهنگسازي كارن همايون*فر و اجراي خوب انديشه فولادوند ...
تازه*ترين آلبوم موسيقايي انديشه فولادوند با عنوان "يك خيابان سهم يك افسانه نيست" به آهنگسازي كارن همايون*فر با مضمون دفاع مقدس منتشر شد.

عليرضا عزيزي تهيه*كننده اين آلبوم كه به تازگي وارد بازار موسيقي شده است گفت: اين آلبوم از توليدات موسسه فرهيختگان عصر هنر است با طرح، شعر و اجراي انديشه فولادوند و آهنگسازي كارن همايون*فر كه از 15 مرداد توسط موسسه گسترش فرهنگ و مطالعات روانه بازار موسيقي شده است كه به نوعي مشخص*كننده همكاري دو نسل هنرمند سرزمين ماست كه يكي از آنها از دهه 60 و ديگري از نسل هنرمندان دهه 40 است كه توانسته اثر واقعا متفاوتي را به مخاطبان دوستدار ادبيات و موسيقي ارائه دهد.

وي ادامه داد: اين آلبوم كه قبلا با عنوان "شليك كن رفيق" به مخاطبان معرفي شده بود كار بسيار متفاوتي است كه به نوعي تلفيقي از ادبيات و موسيقي و بيانگر سه فضاي متفاوت از جنگ، مذهب و اجتماع است كه با صداي صادق آهنگران آغاز و رفته رفته به سمت يك فضاي اجتماعي روز جامعه هدايت مي*شود. اين روند با آهنگسازي ماهرانه كارن همايون*فر و اجراي خوب انديشه فولادوند شكل جديدي را به مخاطبان ارائه مي دهد.

تهيه*كننده اين آلبوم موسيقايي خاطرنشان كرد: اين آلبوم به دليل آهنگسازي خوبي كه دارد كار را حتي به يك اثر سينمايي تبديل كرده كه با بهره*گيري از ادبيات مي تواند تا مدتها مورد پسند مخاطبان قرار گيرد ضمن اينكه اين كار به نوعي ضلع سوم فعاليت*هاي انديشه فولادوند خواهد بود كه بعد از سينما و شعر اين بار صدا، تصوير و ادبيات را توامان تجربه مي كند.

عزيزي تاكيد كرد: براي ارائه اين اثر موسيقايي تلاش كرديم كه اين بار شكل متفاوتي را در بسته*بندي تجربه كنيم كه مي تواند براي علاقه مندان قابل توجه باشد. به اين ترتيب كه بسته*بندي اثر به شكل يك كتاب عرضه خواهد شد كه در آن علاوه متن اشعار، بيوگرافي كاملي از صاحبان اثر از جمله كارن همايون*فر و انديشه فولادوند و همچنين معرفي عوامل توليد گنجانده شده است.

وي در بخش ديگري از صحبت*هاي خود خاطرنشان كرد: طبق برنامه ريزي هاي انجام گرفته قرار بر اين است كه چهارشنبه مراسم رونمايي هم در قالب جشنواره موسيقي مقاومت براي اين آلبوم گذاشته شود ضمن اينكه به زودي نشست خبري اين آلبوم با حضور انديشه فولادوند و كارن همايون*فر برگزار مي شود.

مدير موسسه فرهيختگان عصر هنر در پايان توضيح داد: يكي از پروژه*هاي ما تهيه و توليد آثار هنرمندان فعال در عرصه سينماست كه علاقه اي هم به ادبيات دارند، از اين*رو پروژه هاي متفاوتي را در آينده به مخاطبان ارائه خواهيم كرد كه به زودي جزييات آن را اعلام مي كنم.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۱:۳۶ توسط:sana موضوع:

تصاوير عارف در خانه كوهنوردان مفقودشده

محمدرضا عارف و حميد فرخ نژاد روز گذشته با خانواده هاي كوهنوردان مفقود شده در برودپيك ديدار كردند.به روايت عكس هاي ايسنا در اين ديدار كه در منزل پدري كوهنوردان مفقود شده انجام گرفت با والدين و خانواده اين كوهنوردان ابراز همدردي شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۱:۳۰ توسط:sana موضوع:

چهره ها چه خودرويي سوار مي شدند؟/ عكس

چهارچرخ هاي اهني خيلي وقت ها بي سروصدا مي آيند و مي روند. بدون آن كه نشاني از خود به جاي بگذارند. بعضي از اين چهارچرخ ها اما ماندگار مي شوند. آن هم به خاطر صاحبانشان. راننده هايي كه نامشان آن قدر معروف هست كه خودروهايشان را هم مهم و معروف كند.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر : موسكوويچ، رولز رويس، كرايسلر و لندرور. اين ها شايد نام هايي معمولي و حتي خاطره انگيز براي خودروها باشند. اما اين نام ها وقتي مهم مي شوند كه بدانيم يك چهره يا شخصيت معروف، پشت فرمان آن نشسته است و مالك خودرو بوده است. اگر از خودروهاي گران قيمت و امروزي فوتباليست ها و بعضي بازيگران چشم بپوشيم، هنوز هم خودروهايي قديمي وجود دارد كه آن ها را بيشتر با صاحبانش به ياد سپرده ايم. چند تا از اين خودروها را ببينيد:


صاحب اين خودرو بنز، يكي از سرشناس ترين چهره هاي انقلاب اسلامي بود. استاد شهيد مرتضي مطهري مالك اين بنز بود. خودرويي كه الان هم از آن نگهداري مي شود و به عنوان يكي از اموال به جا مانده از اين شهيد گرانقدر در معرض ديد عموم گذاشته شده است.
پونتياك Chieftain خودرويي كه از نسل اول توليدات دهه ۵۰ ميلادي بود. صاحب آن را مي شناسيد؟ يكي از رهبران نهضت ملي شدن صنعت نفت. مرحوم دكتر محمد مصدق.«اين مسكوويچ هم مثل من است. هروقت دلش بخواهد حركت مي كند. بوق مي زند. راه مي رود.گاه لج مي كند و اصلا حركت نمي كند.» صاحب اين جمله ها يكي از معروف ترين و محبوب ترين متفكران اسلامي است. مرحوم دكترعلي شريعتي صاحب اين خودروي مسكوويچ بود. خودرويي قديمي ساخت شوروي سابق كه يكي از خاص ترين خودروهاي آن روز جهان بود. موسكوويچ دكتر شريعتي به شماره شهرباني ۳۲۲۵۹ مشهد الان در موزه شريعتي تهران نگهداري مي*شود.آخرين شاه قاجار، صاحب يكي از اولين خودروهاي وارد شده به ايران بود. «رولز رويس سيلورگوست» متعلق به احمد شاه قاجار همين چند وقت پيش در نمايشگاهي از خودروهاي قديمي به نمايش درآمده بود.


كرايسلر C300: اين خودرو بنا به سفارش دربار سابق براي ثريا اسفندياري همسر محمدرضا شاه پهلوي طراحي و ساخته شد. علاوه بر طرح منحصر به فرد آن مجهز به يخچال ، گرامافون و تهويه مطبوع هم بود. ضمن اين كه تمامي بخش هاي فلزي داشبورد آن با طلا آبكاري شده است.


اين هم لندروور معروف شاعر و نقاش محبوب. «سهراب سپهري»با همين لندروور معروف كه ماشين محبوب آن روزگار بود، ايام را مي گذراند. خودرويي كه حالا با نام او به يادماندني شده است

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۱:۲۳ توسط:sana موضوع:

مصرف گوشت خوكچه هندي در آمريكا+عكس

اين روزها بازار مصرف گوشت خوكچه هندي در آمريكا رونق پيدا كرده است و اين جونده كوچك دست آموز و آزمايشگاهي به بشقاب غذاي آمريكايي ها راه يافته است.

به گزارش پرشين وي به نقل از جام*جم آنلاين ، اين روزها بازار مصرف گوشت خوكچه هندي در آمريكا رونق پيدا كرده است و اين جونده كوچك دست آموز و آزمايشگاهي به بشقاب غذاي آمريكايي ها راه يافته است.
از گذشته هاي دور گوشت خوكچه هندي در بسياري از كشورهاي آمريكاي لاتين مصرف غذايي داشته است.
لاتيني تبارها اكنون دومين اقليت قومي – زباني ايالات متحده محسوب مي شوند. آنها رستوران هاي بسياري را با غذاهاي محلي خود در آمريكا گشوده اند و گوشت خوكچه هندي هم در منوي آنها وجود دارد.
گوشت اين جونده كوچك اغلب به صورت سرخ شده يا سوخاري مصرف مي شود.
طرفداران گوشت سرخ شده اين جونده كوچك تاكيد مي كنند كه گوشت آن خوشمزه، لطيف و چرب بوده و از سر تا پاي آن خوردني است.
علاوه بر اين ، برخي تصريح مي كنند كه مصرف گوشت خوكچه هندي زيست محيطي است زيرا توليد گازهاي گلخانه اي ناشي از پرورش آنها به مراتب كمتر از دام هاي بزرگ است. همچنين نبايد فراموش كرد كه پرورش اين جونده ها به فضايي بسيار كوچك تر از پرورش دام نياز دارد.

خوكچه هاي هندي از گذشته هاي دور به عنوان حيواني آزمايشگاهي شناخته شده و مدتها است كه مانند يك حيوان دست آموز كودكان در منازل نگهداري مي شوند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۱:۱۶ توسط:sana موضوع:

باغ رويايي يك زوج بازنشسته در انگليس +تصاوير

زن و شوهر بازنشسته انگليسي " مري و آلن واتسون" روزي 12 ساعت وقت صرف كردند تا باغ كوچكشان به يك جنگل انبوه و واقعي تبديل شود.
وجود يك آسياب آبي كوچك، درختان زيباي استراليايي، و گياهان استوايي زيبايي خاصي به باغ آنها بخشيده است و آن را به يك جنگل استوايي تبديل كرده است.

اين زوج در سال 1996 ميلادي خانه خود را با قيمت 3150 پوند خريداري كرده و بعد از ازدواج به آنجا نقل مكان كردند. آنها از همان زمان تصميم گرفتند از فضاي بزرگ حياط خانه استفاده كرده و يك باغچه كوچك داشته باشند. بنابراين بيشتر پس انداز خود را صرف خريد و نگهداري درختان و بوته هاي گل و ميوه كردند. خانم واتسون 67 ساله ميگويد: اگرچه هرگز مبلمان و يا وسايل شيك و گرانقيمت در خانه نداشته اند اما هميشه از سبزيجات و ميوه جات تازه و با طراوت باغ خود استفاده كردند و فكر ميكند اين مسئله به مراتب بهتر از داشتن خانه اي مدرن و شيك است.
اكنون مدت 15 سال است كه آنها به پرورش گياهان استوايي مشغول شده اند و باغ كوچك خود را به يك جنگل استوايي تبديل كرده اند. آقاي واتسون 75 ساله خود طراحي و ديزاين اين باغ را به عهده دارد و به كمك همسرش از اين جنگل كوچك نگهداري ميكند. آنها اين باغ را "بهشت خانواده" ناميده اند و سعي كرده اند تا حد ممكن اين باغ شبيه يك جنگل استوايي باشد.
آنها ميگويند اين بهترين تصميم براي داشتن روزهاي خوش بازنشستگي شان بوده است و آنها خوشحالند كه اوقاتشان را صرف رسيدگي به اين باغ ميكنند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۱:۱۱ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل