بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

پرداخت 8 هزار ميليارد يارانه از جيب ديگران

پرداخت 8 هزار ميليارد يارانه از جيب ديگران

پرداخت 8 هزار ميليارد يارانه از جيب ديگران روزنامه آرمان نوشت:
طبق گزارشي كه وزارت امور اقتصادي و دارايي از عملكرد اقتصادي اين وزارتخانه در دوران فعاليت دولت دهم منتشر كرده، دولت دهم در پرداخت يارانه*هاي نقدي از منابعي غير از منابع حاصل از اصلاح حامل*هاي انرژي استفاده كرده است.

بر اين اساس، از ابتداي دي*ماه سال 89 تا ارديبهشت*ماه سال 92 مبلغي بيش از 99 هزار ميليارد تومان به خانوارها پرداخت شده است. از اين مبلغ 91 هزار ميليارد تومان از محل اصلاح قيمت*ها و رديف*هاي بودجه*اي پيش*بيني شده در مجلس و مابقي از محل تنخواه اخذ شده از بانك مركزي در ابتداي اجراي قانون و علي*الحساب دريافتي از خزانه در پايان سال 90 تامين شده است.
همچنين معادل مبلغ 23 هزار ميليارد تومان از منابع هدفمندي در قالب ماده 8 قانون (كمك به توليد) عمدتا به صورت سهميه حمايتي حامل*هاي انرژي اختصاص يافته است.همچنين طبق اين گزارش كه تسنيم منتشر كرده در مجموع اجراي قانون هدفمند*سازي يارانه*ها تنها معادل 5هزار ميليارد تومان به پايه پولي كشور اضافه شده كه اين مقدار نيز در حال حاضر از محل مطالبات سازمان به طور كامل قابل تسويه است.در اين گزارش در مورد طرح هدفمندسازي يارانه*ها اشاره شده است: اين قانون 4 هدف عمده را در اقتصاد كشور دنبال مي*كرد كه مديريت مصرف انرژي، توزيع عادلانه پرداخت يارانه*ها، حذف انحصار دولت در توليد و توزيع انرژي و نهايتا مديريت ساير آثار و پيامدهاي منفي نظام فعلي يارانه*ها از جمله آنها بود.بررسي روند مصرف حامل*هاي انرژي، آب و گندم طي دوره 15 ماهه پس از اجراي اين قانون (پايان سال 90) نشانگر 9/7 ميليارد دلار صرفه*جويي و 5/17 ميليارد دلار صرفه*جويي با احتساب نرخ رشد مصرف دهه 80 بوده است.يكي از مهم*ترين دلايل تحقق اين صرفه*جويي، تعيين دقيق و كارشناسي شيب افزايش قيمت حامل*هاي انرژي در آن دوره بود، به گونه*اي كه در تمام مدت زمان اجراي گام اول نيازي به هيچ*گونه تغييري در قيمت حامل*ها حاصل نشد./آرمان

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۲:۲۴ توسط:sana موضوع:

انحلال كميته ويژه 5 نفره ارزي دولت دهم

انحلال كميته ويژه 5 نفره ارزي دولت دهم

انحلال كميته ويژه 5 نفره ارزي دولت دهمبا تصميم دولت تدبير و اميد و در راستاي انحلال كارگروه*هاي ويژه اقتصادي دولت محمود احمدي*نژاد، كميته ويژه پنج نفره ارزي دولت دهم منحل مي*شود.
هيات وزيران دولت تدبير و اميد به رياست حسن روحاني در جلسه يكشنبه هفته جاري خود با بررسي كارگروه*هاي ويژه ايجاد شده در دولت*هاي قبلي و اختيارات تفويض شده از سوي هيات دولت به آنها، براي اتخاذ برخي تصميمات نسبت به لغو آنها اقدام كرد.

بر اساس اين تصميم هيات وزيران، در نظر دارد با سرعت عمل و فعاليت بيشتر، راساً نسبت به اتخاذ همه تصميمات به طور متمركز و سنجيده و هماهنگ اقدام تا از اين طريق از اتخاذ تصميمات بخشي و ناهماهنگ اجتناب كند.

در اين راستا، يكي از كارگروه*هاي ويژه اقتصادي دولت دهم، كميته ويژه پنج نفره ارزي بود كه در زمستان سال 90 و پس از آشفتگي بازار ارز تشكيل شد.

برهمين اساس، كميته ويژه ارزي نه به رياست رئيس كل بانك مركزي، بلكه به رياست وزير اقتصاد دولت دهم و عضويت وزراي اطلاعات، صنعت، كشور و رئيس كل بانك مركزي تشكيل شد تا اين بازار را سر و سامان دهد.

كميته ارزي پنج نفره كه در ابتدا قرار بود موقتي و تنها براي خروج بازار ارز از آشفتگي باشد، در ادامه همچنان فعال باقي ماند؛ كميته*اي كه موازي كاري محض با بانك مركزي داشت و استقلال اين بانك را تحت تاثير قرار داد و تصميمات و دستورات كميته پنج نفره، بعدها براي بانك مركزي دردسرساز شد.

دو تصميم جنجال*ساز كميته پنج نفره ارزي از سال 90 تاكنون "برداشت از حساب بانكها بابت مابه*التفاوت ارز دريافتي" و "اخذ مابه*التفاوت نرخ ارز از دريافت كنندگان تسهيلات حساب ذخير ارزي" بود كه حالا با انحلال اين كميته، بايد منتظر ماند و ديد سرانجام اين دو مصوبه در دولت يازدهم چه خواهد شد./خبرگزاري مهر

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۲:۱۷ توسط:sana موضوع:

گوگل تحريم اندرويدي**هاي ايران را لغو كرد

گوگل تحريم اندرويدي**هاي ايران را لغو كرد

گوگل تحريم اندرويدي**هاي ايران را لغو كردگوگل بعد از مدتها بلوكه كردن دسترسي كاربران ايراني به فروشگاه اينترنتي آنلاين خود موسوم به گوگل پلي بارگذاري نرم افزارهاي رايگان را از آن ممكن كرد؛ اين در حالي است كه ايراني*ها بازار*هاي جايگزين گوگل را در اين زمينه ايجاد كرده*اند.
به گزارش فارس به نقل از تك كرانچ، گوگل امروز اعلام كرده كه برنامه نويسان سيستم عامل اندرويد از اين پس مي*توانند تنها برنامه هاي رايگان خود را براي كاربران ايراني عرضه كنند. گوگل در اقدامي خصمانه و به بهانه تحريم هاي كاخ سفيد تاكنون اجازه دسترسي كاربران ايراني گوشي*ها و تبلت*هاي اندرويد را به اين فروشگاه آنلاين نداده بود.
اين شركت اعلام كرده كماكان اجازه دسترسي به برنامه*هاي پولي يا برنامه*هايي كه استفاده از آنها مستلزم صدور صورت حساب است را به كاربران ايراني نمي دهد.

برخي كارشناسان معتقدند اين اقدام بازار جديدي را بر روي برنامه نويسان و طراحان برنامه*هاي همراه مي گشايد. در مقابل برخي ديگر از صاحب نظران مي گويند ايرانيان از طريق روش هاي جايگزين و فروشگاه هاي محلي برنامه*هاي همراه به برنامه ها و نرم افزارهاي مورد نظرشان دسترسي داشته اند و اين اقدام تحول چندان مهمي محسوب نمي*شود.

گوگل هنوز به صراحت اعلام نكرده به چه دليل سياست خود را در اين زمينه تغيير داده است، اما بايد توجه داشت كه برنامه هاي همراه از قابليت هاي متنوعي براي جمع آوري اطلاعات شخصي و همين طور ردگيري عادات كاربري استفاده كنندگان از گوشي هاي همراه برخوردارند و از اين اطلاعات مي توان براي بازاريابي، تبليغات هدفمند، نقض حريم شخصي، جاسوسي و ... استفاده كرد./فارس

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۲:۱۰ توسط:sana موضوع:

خانه مشيرالدوله حراج شد

خانه مشيرالدوله حراج شد

تاريخ انتشار : سه شنبه, 05 شهريور 1392 16:19
خانه مشيرالدوله حراج شدمعرفي خانه مشير الدوله يا همان خانه پيرنيا براي فروش و قرار گرفتن در فهرست املاك مزايده اي تهران در خيابان بهشتي آغاز شده است به اين ترتيب خانه اي كه در آن فرمان مشروطيت انشاء شده بود به قيمت پايه 12 ميليارد توماني فروخته مي شود تا جاي آن را يك ساختمان اداري و تجاري بگيرد.
به گزارش مهر، پنجم شهريور ماه در ساختمان خيابان بهشتي املاك، ساختمانها و خانه هاي زيادي براي شركت در مزايده معرفي شده اند كه هر مراجعه كننده اي مي تواند در مزايده فروش املاك، قيمت پيشنهادي خود را ارائه كند.

در ميان تمامي املاك قرارداده شده در اين مزايده، رديف 85 آگهي هاي معرفي اين املاك آورده شده كه "شش دانگ مالكيت دو باب عمارت متصل به هم با وضع موجود و تخليه به صورت وكالتي واگذار مي شود."

در ضمن براي اين ملك كاربري اداري مسكوني و تجاري تعيين كرده اند و شرايطي كه براي پرداخت وجه اين خانه تاريخي در نظر گرفته اند اقساط 27 ماهه براي پرداخت غيرنقدي با 50 درصد تخفيف است و اگر برنده مزايده نقدا پول را پرداخت كند از 60 درصد تخفيف برخوردار مي شود.

برگزار كنندگان مزايده فروش خانه مشيرالدوله به تمامي درخواست كنندگان اعلام مي كنند كه استعلام شهرداري منطقه 12 به نامه شماره 44/79976 به تاريخ 11 خرداد 92 را در اختيار دارند و شهرداري منطقه نيز نامه اي را به امضاي علي محمدنژاد (شهردار منطقه 12) در تاريخ 18 تيرماه امسال به ستاد اجرا كننده مزايده، اعلام كرده و به آنان اجازه تغيير كاربري اين عمارت به ساختمان تجاري، مسكوني و اداري داده است.

با اين حال درخواست كنندگان براي خريد خانه مشيرالدوله بايد از شهرداري منطقه 12 بازهم استعلام بگيرند تا بدانند تا چه ارتفاعي حد ساخت و ساز دارند چرا كه اين عمارت در بافت قديمي لاله زار قرار دارد.

اما خانه اي كه در آگهي فروش به آدرس لاله زار، نرسيده به خيابان منوچهري، نبش كوچه پيرنيا و پلاك هاي 490، 492، 496، 498 و 500 به شركت كنندگان در مزايده معرفي شده، داراي چندين اصله درخت كاج كهنسال است كه نشان از كهنسالي عمارت دارند.
همچنين بر روي ديوار ايوان ها و در قاب هاي گچ بري شده آن تصاويري از مشاهير دوران قاجار بر روي بوم نقش بسته بود كه 6 ماه گذشته به سرقت رفته اند ولي هنوز جاي خالي آنها روي ديوار است. خانه تاريخي به مزايده گذاشته شده پيرنيا، داراي دو قواره با پلاك ثبتي 540/1 و 367/1 است كه قواره اول 989 متري است و اين عمارت تنها قسمتي از كل مجموعه خانه بوده است.

همچنين بخشي از مجموعه خانه مشيرالدوله پيرنيا كه در انتهاي كوچه قرار دارد ،* در يازدهم مرداد سال 1376 با شماره 1899 در فهرست آثار ملي ايران به ثبت رسيده اند حتي يك قسمت ديگري از آن اكنون به مؤسسه مطالعات تاريخ پزشكي، طب اسلامي و طب مكمل اختصاص دارد.

با اين حال براي اين خانه تاريخي 12 ميليارد و 240 ميليون تومان قيمت پايه در نظر شده است. در نهايت فردا برنده مزايده معرفي و اين عمارت تاريخي به مركز تجاري و اداري تبديل شود.
خانه اي كه منتسب به حسن پيرنيا ملقب به مشيرالملك و بعدها ملقب به مشيرالدوله است، روزگاري در آن نخستين قانون مدون حقوق بين المللي به زبان فارسي و از همه مهمتر فرمان مشروطيت نگاشته شده است.
اين خانه متعلق به پيرنيا، از سياست مداران به نامي بوده است كه چندين دوره نخست وزير و نماينده مجلس ايران در دوران احمدشاه بوده و در ده سال آخر عمر، اغلب به كارهاي علمي و فرهنگي اشتغال داشت و آثار باارزشي مانند مجموعه سه جلدي تاريخ ايران باستان و داستان هاي ايران قديم و حقوق بين الملل را نوشت./مهر

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۹:۵۸ توسط:sana موضوع:

حمله دختران بي*پول بپيرزن

حمله دختران بي*پول بپيرزن
ه خانه فرمانده انتظامي شهرستان قدس از دستگيري چهار جوان كه به انگيزه سرقت پيرزني را بشدت مورد ضرب و شتم قرار داده بودند، خبر داد.
سرهنگ حجت*الله كرمي*زند در تشريح جزئيات اين خبر گفت: به دنبال تماس شهروندي با پليس 110 و اعلام خبر يك فقره سرقت، ماموران در محل حاضر شده و متوجه شدند كه سارقان با ايراد ضرب و جرح پيرزني، اقدام به سرقت طلاهاي وي كرده و متواري شدند.

كرمي*زند با بيان اينكه اين پيرزن در اظهارات خود مدعي شد كه سارقان دو دختر و دو پسر جوان بودند، اظهاركرد: ماموران با بررسي*هاي بيشتر و به*كارگيري منابع اطلاعاتي، يكي از سارقان به هويت «ميثم- ص» را هنگام فروش طلاهاي مسروقه دستگير و به مقر انتظامي منتقل كردند.

فرمانده انتظامي شهرستان قدس تصريح*كرد: متهم در بازجويي*هاي انجام شده به انجام سرقت اذعان كرد و معترف شد كه با همكاري همدستان خود كه در همسايگي پيرزن زندگي مي*كنند، اين كار را انجام داده است.كرمي*زند خاطرنشان كرد: با اعترافات متهم مشخص شد دو دختر جوان كه در همسايگي پيرزن زندگي مي*كنند به علت بي*پولي و ناتواني در پرداخت اجاره محل زندگي خود و با اطلاع از تنها بودن پيرزن، اين سرقت را طرح*ريزي كردند.

وي با بيان اينكه با اعترافات متهم، همدستان وي مورد پيگرد قرار گرفته و دو تن از آنها دستگير شدند، گفت: تحقيقات براي دستگيري چهارمين متهم همچنان ادامه دارد. /تابناك

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۹:۵۲ توسط:sana موضوع:

قاتل زنداني مبتلا به ايدز محاكمه شد

قاتل زنداني مبتلا به ايدز محاكمه شد
قاتل يك زنداني مبتلا به ايدز، ديروز در دادگاه كيفري استان تهران پاي ميز محاكمه ايستاد.
به گزارش فرهيختگان، روز سيزدهم دي ۱۳۹۰ قاچاقچي ۳۵ ساله*اي به نام «فريدون- س» در زندان «خورين» ورامين به خواب ابدي رفت. سر و صورت اين مجرم، كبود بود و شواهد نشان مي*داد وي با چند زنداني ديگر درگير شده بود. در آن بين، مرد ۲۷ ساله*اي به نام «محمد- ك» به اتهام كشتن «فريدون» تحت بازجويي قرار گرفت.

«محمد- ك» به ماموران گفت: سه روز پيش شماري از زندانيان با «فريدون» درگير شدند و كتكش زدند. براي آرام كردن زندانيان ميله به دست گرفتم و يك ضربه به پشت «فريدون» زدم. به اين ترتيب دعوا تمام شد و «فريدون» روي تختش دراز كشيد اما ديگر از جايش بلند نشد. «فريدون» مبتلا به ايدز بود و به همين خاطر جان سپرد.

يك ماه بعد، پزشكي*قانوني علت مرگ «فريدون» را ضربه مغزي و شكستگي دنده*ها عنوان كرد. زندانيان همان بند نيز گفتند «محمد- ك» به بهانه*هاي مختلف آنان را كتك مي*زد. «فريدون» چند بار به بدرفتاري «محمد- ك» اعتراض كرده بود و اين دو نفر دل خوشي از هم نداشتند.

به گفته زندانيان، روز دهم دي ۱۳۹۰ «محمد- ك» آنان را مجبور كرده بود تا «فريدون» را كتك بزنند. در همان گير و دار «محمد- ك» با ميله بر سر «فريدون» زده و با قلدري اجازه نداده بود مرد زخمي به بهداري برده شود.

با افشاي اين ماجرا «محمد- ك» به دادسراي ورامين احضار و بازجويي از سر گرفته شد. اين مجرم پيشينه*دار وقتي با همبندي*هايش روبه*رو شد لب به اعتراف گشود. به دنبال بازسازي صحنه جرم براي «محمد- ك» و شش زنداني ديگر كيفرخواست صادر و پرونده به دادگاه كيفري استان تهران فرستاده شد.

در نشست رسيدگي به اين ماجرا كه ديروز به رياست قاضي «نورالله عزيزمحمدي» و با حضور چهار مستشار تشكيل شد ابتدا نماينده دادستان پايتخت، كيفرخواست را خواند. «كرمي» اظهار داشت: با توجه به مدرك*هاي موجود براي «محمد- ك» اشد مجازات مي*خواهم. براي متهمان رديف*هاي دوم تا هفتم نيز تقاضاي تعيين كيفر دارم.

نوبت دفاع به «محمد- ك» كه رسيد، گفت: من «فريدون» را نكشتم. وقتي وارد بند شدم ديدم زندانيان روي سر «فريدون» ريخته*اند و كتكش مي*زنند. من هم براي آرام كردن آنان ميله به دست گرفتم اما ضربه*اي كه به «فريدون» زدم كشنده نبود.

سپس متهمان رديف*هاي دوم تا هفتم به ترتيب در جايگاه ويژه ايستادند و «محمد-ك» را قاتل «فريدون» خواندند. در پايان اين نشست، هيات قضايي با اعلام تنفس وارد شور شد تا راي صادر كند./فرهيختگان


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۹:۴۷ توسط:sana موضوع:

شوهركشي با همدستي همسر اول!

شوهركشي با همدستي همسر اول!
زني كه اقدام به قتل همسرش كرده بود، پس از چهارماه دستگير شد.
در پي اعلام خبر يك مورد كشف جسد در كانال آبي واقع در شهرستان فومن، عوامل پليس*آگاهي در محل كشف جسد حاضر شد و تحقيقات خود براي شناسايي متهم يا متهمان به قتل را آغاز كردند.

در ادامه تحقيقات كارآگاهان مشخص شد جسد متعلق به مردي است كه به علت برخورد جسم سخت به سرش دچار ضايعه مغزي شده و جان خود را از دست داده است.

تحقيقات ماموران براي شناسايي عاملان اين قتل ادامه داشت تا اين كه عدم همكاري خانواده مقتول با پليس سبب برانگيخته*شدن شك كارآگاهان نسبت به همسر و اعضاي خانواده اين فرد شد كه ماموران پس از انجام هماهنگي*قضايي، همسر مقتول را دستگير و براي انجام بازجويي به مقر انتظامي منتقل كردند.

پس از انتقال متهم به مقر انتظامي اين زن در بازجويي*هاي پليس به طرق مختلف سعي در تبرئه خود داشت، اما سرانجام پس از مواجهه با مستندات و شواهد پليس چاره*اي جز بيان حقيقت نداشت و معترف شد كه پس از طلاق از شوهر اولش به مدت تقريبي سه*ماه با مقتول ازدواج كرده، اما به علت *بي*علاقگي شوهرش به وي، نقشه قتلش را كشيده است.

اين زن همچنين در ادامه اعترافات خود مدعي شد كه پس از طرح نقشه قتل همسرش با اجيركردن مردي 38 ساله، همسرش را به بهانه*اي به بيرون از شهر منتقل كرده و به همراه اين فرد با واردكردن چندين ضربه با ميله*آهني به سر همسرش، وي را به قتل رسانده و سپس جسدش را در كانال آبرساني رها كرده است.

سرهنگ بابك عليزاده، فرمانده انتظامي شهرستان فومن با بيان اينكه همدست اين زن نيز پس از شناسايي، دستگير و به مقر انتظامي منتقل شد، گفت: هر دو متهم پس از گذشت چهارماه از ارتكاب جنايت روانه زندان شدند. /ايسنا

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۹:۴۰ توسط:sana موضوع:

افشاي سناريوي مرد جنايتكار براي قتل همسر دومش

افشاي سناريوي مرد جنايتكار براي قتل همسر دومش
مرد جنايتكار كه سناريوي قتل همسرم دومش را طراحي و اجرا كرده بود پس از دستگيري جزئيات قتل را تشريح كرد.
حوادث - به گزارش مردم سالاري، 15 مرداد امسال ماموران پليس آگاهي خراسان شمالي در جريان فوت مشكوك زن جواني در جاده بجنورد- اسفراين قرار گرفتند. تيم پليسي پس از حضور در محل دريافتند در محل حادثه يك خودرو به داخل دره سقوط كرده و جسد زني حدود 30 ساله بر روي صندلي كنار راننده قرار دارد.

با توجه به مشكوك بودن حادثه تيمي از كارآگاهان تحقيقات در اين زمينه را آغاز كرده و در بررسي هاي خود متوجه شدند خودرو متعلق به مردي اهل شهرستان گرمه مي باشد.
صاحب خودرو به اداره آگاهي احضار و در تحقيقات گفت: 14 خردادماه خودرو را به فردي به نام رضا فروختم و در زمان حادثه خودرو در اختيار اين فرد بود.

با شناسايي آخرين مالك خودرو به نام رضا، او به اداره آگاهي احضار و در بازجويي ها گفت: روز حادثه همراه همسر دومم به نام نرگس براي تفريح به جاجرم رفته بوديم اما زماني كه خودرو را در كنار جاده رها كرده بودم ناگهان خودروي پيكان در حالي كه همسرم داخل آن بود به دره سقوط كرد من هم از ترس از محل فرار كردم.

اين ادعاها در حالي مطرح شد كه پزشكي قانوني در گزارش خود اعلام كرد زن جوان بر اثر فشار بر ناحيه گردن و خفگي جان خود را از دست داده است.
با كشف اين سرنخ رضا دوباره تحت بازجويي قرار گرفت كه اين بار لب به اعتراف گشود و گفت: مدتي بود تصور مي كردم نرگس با مردي ارتباط پنهاني دارد اين موضوع آزارم مي داد به همين خاطر تصميم گرفتم او را به قتل برسانم.

بر اساس نقشه روز قبل از جنايت يك دستگاه خودروي پيكان خريدم و از نرگس خواستم براي حل مشكلاتمان و صحبت كردن در اين زمينه به جاجرم برويم. وقتي به منطقه اي سراشيبي رسيديم خودرو را پارك كرده و خود پياده شدم بعد هم پيكان را به داخل دره هل دادم. زماني كه خودرو در عمق 30 متري دره متوقف شد بالاي سر همسرم رفته اما ديدم او هنوز نفس مي كشد به همين خاطر با دست خفه اش كردم.
متهم به قتل پس از اعتراف به اين جنايت و بازسازي صحنه قتل با قرار قانوني روانه زندان شد./مردم سالاري

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۹:۳۵ توسط:sana موضوع:

چوبه* دار، فرجام عكاسي خونين از دختران

چوبه* دار، فرجام عكاسي خونين از دختران
مردي كه هنگام عكس*گرفتن از دو دختر مرتكب قتل شده است در يك*قدمي چوبه دار قرار گرفت.
حوادث - به گزارش شرق: كارآگاهان جنايي استان فارس تحقيق پيرامون اين پرونده را از روز 24خرداد سال 87 آغاز كردند. آنها در آن روز باخبر شدند مردي به قتل رسيده و جسدش در منطقه*اي غيرمسكوني رها شده است. وقتي ماموران به آنجا رفتند پيكر غرق در خون جواني به نام هاشم را مشاهده كردند كه بر اثر اصابت يك گلوله از پا درآمده بود.

جنازه به پزشكي*قانوني منتقل شد و متخصصان با انجام آزمايش*هاي لازم اعلام كردند هاشم به علت خونريزي شديد ناشي از اصابت گلوله فوت شده است. كارآگاهان در ادامه با تحقيق از آشنايان و مطلعان پي بردند دو برادر در ماجراي تيراندازي مرگبار دست داشته*اند.

پليس دو برادر را بازداشت كرد و يكي از آنها به نام منصور در جريان بازجويي*ها به تيراندازي اعتراف كرد و مدعي شد به دليل ورود احشام مقتول به مزرعه او دست به سلاح برده و تيراندازي كرده است.

چنين ادعايي در شرايطي مطرح شد كه تحقيقات پليس نشان مي*داد قتل به دليل مسايل ناموسي رخ داده است و قاتل روز حادثه در حال عكاسي از خواهران مقتول بود. منصور در بازجويي*ها به اين موضوع اعتراف نكرد اما گفت قتل را خودش انجام داده و برادرش بي*گناه است.

به اين ترتيب پرونده منصور تكميل و براي محاكمه به دادگاه كيفري استان فارس فرستاده شد. در جلسه رسيدگي به اين پرونده نماينده دادستان جرم منصور را محرز دانست و خواستار مجازات وي شد. اولياي*دم نيز خواسته خود را مبني بر قصاص مطرح كردند.

يكي از برادران هاشم در جلسه دادگاه گفت: «روز حادثه منصور داشت از خواهرانم عكس مي*گرفت كه هاشم متوجه موضوع شد و سر اين موضوع با او مشاجره كرد. منصور و برادرش با هاشم درگير شدند و در نهايت منصور با شليك گلوله وي را به قتل رساند و حالا هم بايد مجازات و به دار آويخته شود.»

وقتي نوبت به منصور رسيد تا از خودش دفاع كند، گفت: «من روز حادثه گلوله*اي را به سمت هاشم شليك كردم اما نمي*دانم تير به وي اصابت كرد و من باعث قتل شدم يا اينكه گلوله ديگري به وي خورد.»

متهم ادامه داد: «موضوع عكاسي به هيچ عنوان صحت ندارد. روز حادثه احشام هاشم وارد مزرعه من شدند و به همين دليل نيز با او درگير شدم.» هيات قضات بعد از شنيدن دفاعيات متهم وارد شور شدند و منصور را گناهكار شناختند. بعد از اينكه حكم قصاص عليه قاتل صادر شد او به راي اعتراض كرد و پرونده براي بررسي نهايي در اختيار قضات ديوانعالي كشور قرار گرفت. ديوانعالي كشور چند روز قبل راي صادره را تاييد كرد و به اين ترتيب منصور به يك*قدمي چوبه دار رسيد ./شرق

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۹:۲۷ توسط:sana موضوع:

احمد توكلي قلابي در داخل زندان دستگير شد!

احمد توكلي قلابي در داخل زندان دستگير شد!
مردي كه از داخل زندان با جعل نام نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي از ده*ها شركت كلاهبرداري مي*كرد، توسط ماموران پليس آگاهي شناسايي و دستگير شد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران، شخصي كه طي تماس تلفني با شركت*ها و تقاضاي كمك*هاي مالي به اشخاصِ به ظاهر نيازمند و با معرفي خود به عنوان دكتر احمد توكلي نماينده مردم تهران در مجلس شوراي اسلامي، با ارائه شماره حساب شخصي اقدام به كلاهبرداري مي*كرد، دستگير شد. اين متهم در اقدامات كلاهبردارانه خود در خصوص كمك*هاي مالي به نيازمندان، به مديران شركت*هاي مختلف مي*گفت كه مي*توانند از دفاتر مراجع عظام در خصوص پرداخت خمس و زكات با ارائه گواهي تماس گرفته و نظر آنان را جويا شوند.

بر اساس اين گزارش ماموران پليس آگاهي با بررسي*هاي لازم، شماره تلفن*هايي كه اين كلاهبردار از طريق آنها با صاحبان شركت*ها تماس گرفته را شناسايي كرده و متوجه شدند كه اين تماس*ها از باجه تلفن*هاي مستقر در زندان مرزي و اردوگاه زنجان صورت گرفته و شماره حساب به نام "علي" فرزند "ح" نزد بانك صادرات شعبه انقلاب زنجان بوده كه در حال حاضر متحمل كيفر در زندان زنجان است.

در ادامه بررسي*ها ماموران انتظامي با هماهنگي مقام قضايي و عوامل زندان مركزي زنجان و پس از بازبيني دوربين مدار بسته، متهم را به نام "قربانعلي 48 ساله اهل شهرستان خدابنده استان زنجان" شناسايي كردند كه در بازرسي از وسايل متهم، آدرس و نام شركت*ها از قبيل شركت "فرقسنج"، "ابزار دقيق سنديكاي پروفيل سازان"، "شركت شهر آفتاب"،"شركت گام تك تبريز"، "شركت راه برد خاورميانه"، "شركت پتروشيمي كاويان"، "شركت صنايع الكتريكي ساوه ايران" و ... به همراه شماره تماس و اسامي مديران عامل آن*ها كشف شد.

پس از اين اقدامات، متهم توسط پليس به مقر انتقال داده شد و در تحقيقات به عمل آمده نامبرده به جرم خود اعتراف كرده و بيان داشت: آدرس شركت*ها و شماره تماس آن*ها را در زندان تهران به دست آورده* و از طريق كارت تلفن از باجه*هاي تلفن زندان با آنها تماس گرفته و با معرفي خود به نام دكتر احمد توكلي نماينده مجلس شوراي اسلامي تهران و با دادن شماره حساب و تقاضاي كمك*هاي ملي به اشخاص به ظاهر نيازمند اقدام به كلاهبرداري مي*كردم.

در همين راستا متهم ديگر با نام "علي" كه هم*بند متهم اصلي اين پرونده بوده نيز در بازجويي*هاي صورت گرفته به جرم منتسبه خود اعتراف كرد. رئيس پليس آگاهي استان زنجان درباره اين خبر گفت: بررسي جوانب و زواياي ديگر اين پرونده همچنان ادامه دارد.
باشگاه خبرنگاران

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۱۹:۲۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم