بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

دختر شايسته ۲۰۱۴ امريكا +عكس

برنده شدن به عنوان دختر شايسته هميشه همراه با تاج و گل رز نيست. برخي از آنها از جمله در مورد اخير، دختر شايسته سال ۲۰۱۴ مجبور به تحمل انتقادات شديد و تمسخرهاي زياد شد.

نينا داوولوري روز يكشنبه شب به عنوان دختر شايسته امريكا در سال ۲۰۱۴ تاج برسر گذاشت، ولي اين دختر ۲۴ ساله از همان ابتدا موجب جنجال زيادي شد. او پس از اين انتخاب گفت :”من اولين دختر هندي هستم كه به عنوان دختر شايسته نيويورك انتخاب شده ام”

پس از اين گفته خيل عظيم نظرات نژادپرستانه در شبكه اجتماعي توئيتر سرازير شد. نظردهندگان مخالفت خود را از انتخاب يك دختر هندي- امريكايي به عنوان برنده اعلام كرده و برخي نيز به او القاب ناخوشايندي نسبت دادند.
البته اين دختر هندي با ملايمت و بدون جدال سعي كرد با اين برخوردها و انتقادات كنار آيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۸:۵۶ توسط:sana موضوع:

تيلور سويفت از دست جنيفر لوپز عصباني است!خواننده آهنگ مشهور و موفق «داستان عشق» از جنيفر لوپز درخواست كرد كه حضور كوتاهي در كنسرت او در لس آنجلس داشته باشد و جنيفر هم اين پيشنهاد را پذيرفت....
خواننده آهنگ مشهور و موفق «داستان عشق» از جنيفر لوپز درخواست كرد كه حضور كوتاهي در كنسرت او در لس آنجلس داشته باشد و جنيفر هم اين پيشنهاد را پذيرفت اما ظاهرا" از اين معامله چندان راضي نبوده است.

يك منبع خبري به استار مگزين گفت: «رفتار جنيفر با چندن نفر از دوستان نزديك تيلور سويفت در پشت صحنه واقعا" بي ادبانه بود.»

«او براي آنها كاملا" روشن كرد كه به هيچ وجه نبايد كارهاي او را نگاه كنند و يا با او صحبت كنند.»
«حالا ديگر جنيفر در ليست بدهاي تيلور سويفت قرار گرفته و تيلور تصميم گرفته است كه ديگر در هيچ زمينه اي با جنيفر همكاري نكند و هرگز از او براي اجراي آهنگ در كنسرتهايش دعوت نكند. تيلور قبلا" هم افراد ديگري را در اين ليست قرار داده است.»

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۸:۵۰ توسط:sana موضوع:

چگونه براي كلاس*اولي*ها محيط مدرسه را شادتر كنيم؟شما به عنوان پدر و مادر فكر مي*كنيد چگونه مي*توانيد فرزندتان را براي اولين روز مدرسه آماده كنيد و اين روز را به يادماندني*ترين روزهاي زندگي سازيد؟
يار دبستاني من! شاد باش
اشك*ها و لبخند*ها است. خيلي*ها ريزريز اشك مي*ريزند و بعضي*هايشان به اندازه تمام پهناي صورت*شان لبخند مي*زنند و شادند. روپوش*ها رنگ*رنگ با رنگ*هايي شاد، رقص رنگ*ها را در شيطنت*ها و جست و خيزهايشان به يادتان مي*آورد و شما را غرق در خيال به سال*ها پيش وقتي خودتان روز اول مدرسه را آغاز كرديد مي*برد. روز اول مدرسه، يكي از به يادماندني*ترين خاطرات زندگي همه ماست.
روز اول مدرسه براي بيشتر كلاس* اولي*ها، تجربه*اي عجيب و واقعه*اي بزرگ است. جدايي از والدين و اولين ساعات را به دور از خانه در محيطي جديد سپري كردن شايد چندان دلچسب نباشد و واكنش*هاي گوناگوني را در بچه*ها بيدار كند. شما به عنوان پدر و مادر فكر مي*كنيد چگونه مي*توانيد فرزندتان را براي اولين روز مدرسه آماده كنيد و اين روز را به يادماندني*ترين روزهاي زندگي سازيد؟

غول را بكشيد
شايد فرزند شما دوست داشته باشد اسباب*بازي*ها و عروسك خود را در روز جشن شكوفه*ها با خود به مدرسه ببرد، خوب چه اشكالي دارد جز اينكه روز اول مدرسه را براي او عادي*تر جلوه خواهد داد. شما به عنوان پدر و مادر اولين كاري كه در راستاي كمك به كلاس اولي*تان مي*توانيد بكنيد؛ همين است كه غولي كه كودك از اين روز در ذهن خود ساخته است، بكشيد و از بين ببريد. مدير كل دفتر آموزش ابتدايي نيز در سال گذشته اعلام كرده است در روز شكوفه*ها، كلاس اولي*ها مي*توانند با اسباب*بازي*ها و هر پوششي كه دوست دارند به مدرسه بروند. در اين روز جشن*هاي ويژه*اي براي كلاس* اولي*ها در مدرسه برگزار مي*شود و حضور والدين در كنار كودكان به دلگرمي آنها كمك خواهد كرد. تلاش كنيد روز اول مدرسه را به فضايي شاد و دلچسب براي فرزندتان تبديل كنيد و و از بايد و نبايد و امر و نهي كردن به كودكتان خودداري كنيد: تلاش كنيد اين روز را روزي بزرگ و به ياد ماندني معرفي كنيد.

چراغ*هاي اضطراب خاموش
كلاس اولي*ها در اين روز با محيطي جديد و بزرگ، آدم*هاي جديد و قوانين تازه آشنا مي*شوند كه همه آنها مي*توانند استرس*زا و اضطراب*آور باشند. بهروز جليلي، روانپزشك كودكان، عقايد تامل*برانگيزي در اين*باره دارد. او مي*گويد: «دانش*آموزان كلاس اولي به دو گروه تقسيم مي*شوند؛ گروه اول آنهايي هستند كه تجربه مهد كودك را داشته و تحمل دوري از والدين را تجربه كرده*اند و به دور بودن از خانه تا حدودي عادت كرده*اند و گروه دوم آنهايي هستند كه براي اولين بار دوري از خانواده را تجربه مي*كنند كه به طور طبيعي، در گروه دوم كار معلم و والدين قدري مشكل*تر است». او مي افزايد: «والدين بايد در اين روزها آموزش*هايي را براي فرزندان خود داشته باشند؛ آموزش*هايي كه در آن شيوه برخورد با اطرافيان چگونگي آماده شدن سريع براي رفتن به مدرسه و شيوه پوشيدن لباس كودكان به وسيله خود آنها در نظر گرفته شود.» آشنا كردن كودكان با برخي نكات ساده مي*تواند چراغ*هاي اضطراب* را در روز اول مدرسه در ذهن*شان خاموش كند.

گفتگو با كلاس اولي ها
شايد دوست داشته باشيد يك كتابچه راهنما از طرف مدرسه در اختيار شما قرار گيرد تا به وسيله آن فرزندتان را براي روز اول مدرسه آماده كنيد. در چنين دفترچه راهنمايي به كودك كلاس اولي خود بگوييد كه:
• در روز اول مدرسه، معلم از او درس نمي*پرسد و لازم نيست آمادگي ويژه*اي براي برخورد با آموزگار داشته باشد. خيالش را راحت كنيد: «در روزهاي آينده كه مطالب جديد را خوب ياد گرفتي، مي توانيم با هم درباره درس خواندن و درس پاسخ دادن به آموزگار گفتگو كنيم.»
• درباره روز اول مدرسه خودتان و خاطرات آن روز برايش تعريف كنيد كه شادي*ها و تجربه*هاي درخشاني در مدرسه انتظار او را مي*كشد. به او بگوييد خودتان در روز اول مدرسه چه احساسي داشتيد و آموزگار و دوستانتان با شما چه برخوردي داشتند.
• تلاش كنيد به او بفهمانيد كه شما هم همان استرس*ها و اضطراب را از سر گذرانده*ايد و آنچه در مدرسه بوده است، بهتر از آنچه فكر مي كرديد بوده است. اگر خواهر يا برادر بزرگ*تري دارد، از او بخواهيد تجارب خوش روز اول مدرسه*اش را براي كوچولوي كلاس اولي شما تعريف كند.

تكاليف والدين براي روز اول
والدين مي توانند كارهاي متفاوت و جالبي در روزهاي قبل از آغاز مدرسه انجام دهند تا روز اول مدرسه را طبيعي تر جلوه مي*دهند. شايد بتوان اين كارها را تكاليف والدين براي روز اول مدرسه ناميد كه به كلاس اولي ها كمك مي*كند با شوق بيشتري پا به دبستان بگذارند:

فرزندتان را در تابستان به بهانه ثبت*نام، گرفتن پرونده و مواردي مانند آن به مدرسه*اش ببريد و تمام فضاهاي داخلي درون آن را از كلاس*ها تا دست*شويي ها به او نشان دهيد

اين كار شايد در روز اول مدرسه به دليل شلوغي و ازدحام والدين و كودكان امكان*پذير نباشد. گذر از خياباني كه دبستان كودك*تان در آن واقع است نيز او را با فضاي مدرسه*اش كه بايد هر روز به آنجا برود، آشنا خواهد كرد.

كتاب*هاي داستاني را براي او بخريد و بخوانيد كه در آن كودك داستان به مدرسه مي رود.

اين كتاب*ها اگر داراي تصاوير رنگي و جذاب باشند، به كلاس اولي*ها كمك مي*كنند تا خود را در قالب شخصيت داستان قرار دهند و با مدرسه و فضاي آن آشناتر شوند.

اسم فرزندتان، شماره منزل و شماره تلفن و نشاني خود را روي يك كاغذ بنويسيد و در جيب كودكتان يا درون كيف مدرسه*اش جاي دهيد
اين كار به كلاس اولي*ها احساس امنيت و آرامش خواهد داد كه در مدرسه گم نخواهند شد.

كودكتان را به تنهايي در روز اول مدرسه و هفته*هاي نخست به مدرسه نفرستيد.
وقتي او خودش را در محيط جديد و غريبه حس كند در بين اطرافياني كه همه با والدين خود پا به مدرسه گذاشته*اند، احساس تنهايي خواهد كرد، هيجان روز اول مدرسه از شب قبل، صبح روز اول، به صدا درآمدن زنگ كلاس و حتي بازگشت به منزل همراه كلاس اولي*ها است و چه بهتر است كه او همراهي داشته باشد تا اين لحظات را در كنار او سپري كند.

اگر برايتان امكان ندارد، همراهش برويد از پدر بزرگ يا مادر بزرگ و يا خواهر و برادر بزرگ*ترش بخواهيد كه او را همراهي كند.

يك ماه قبل از آغاز مدرسه براي خريد لوازم*التحرير، كيف و لباس با كلاس اولي ها به بازار برويد
اين زماني مناسب است كه كلاس اولي*ها احساس كنند به موقع براي رفتن به مدرسه آماده مي*شوند و شور و شوق مدرسه در وجودشان بسيار زياد است. به تعويق انداختن آن به روزهاي آخر شهريور آنها را دچار استرس خواهد كرد كه مبادا دير براي رفتن به مدرسه آماده شوند.

بايدها و نبايدهاي روز اول مدرسه
روز اول مدرسه قوانين نانوشته*اي دارد كه خيلي*ها آنها را مي*دانند ولي گاهي ممكن است به دليل مشغله*هاي شغلي و حرفه*اي نتوانيد برنامه*ريزي دقيقي براي اين روز كرده باشيد و بعضي از بايدها و نبايدها را به عنوان والدين از ياد برده باشيد.
توجه به اين نكته*ها، كلاس اولي*ها را از نظر جسماني و ذهني و بدني در اين روز آماده*تر خواهد كرد:

كلاس* اولي ها شب قبل از مدرسه بايد شام سبكي نوش جان كنند و به موقع به رختخواب بروند
تلاش كنيد كه يك شيشه آب در اختيار كودكتان قرار دهيد تا بتواند به اندازه كافي آب بنوشد. در اين روز كودكان به دليل اضطرابي كه دارند زود تشنه مي*شوند.


كلاس* اولي ها را روز اول با لباس*هايي راحت به مدرسه بفرستيد
كفش راحت، روپوش و مقنعه راحت و شلواري كه تنگ نباشد، كودكان را در اين روز زير فشار و استرس كمتري قرار خواهد داد.

پس از پايان روز اول مدرسه، در راه بازگشت به خانه و يا هنگامي كه فرزندتان به منزل بازگشت به صحبت*هاي او به دقت گوش دهيد
در اين صحبت*ها شما مشكلات و ترس*هاي او را خواهيد يافت و مي توانيد راه*حل*هايي مناسب را براي حل آن در پيش گيريد.


به او نشان دهيد كه دوست داريد داستان*هاي مدرسه*اش را بشنويد
به اين ترتيب تشويق خواهد شد آنچه برايش در مدرسه رخ مي دهد، برايتان تعريف كند و مشكلات و شادي هايش را با شما در ميان بگذارد.

خيلي از بچه*ها از سرويس مدرسه يا حتي راننده سرويس مي ترسند و يا غريبي مي كنند. مي توانيد در روز اول با او سوار سرويس مدرسه شويد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۸:۴۲ توسط:sana موضوع:

خر و پف جذابيت چهره را كاهش مي*دهد


نتايج پژوهش محققان آمريكايي نشان مي*دهد افرادي كه مشكل خر و پف دارند، كمتر جذاب و جوان به نظر مي*رسند. به گزارش آلامتو به نقل از ايسنا، محققان ۲۰ سالمند مبتلا به آپنه حالتي كه طي آن فرد دچار اختلالات تنفسي شده و خرو پف مي*كند را با استفاده از تكنيك نقشه برداري صورت مورد بررسي قرار دادند. پژوهشگران دريافتند افراد دچار آپنه كه با استفاه از اين تكنيك به عنوان افراد “زشت” امتياز بندي شده بودند، پس از انجام درماني موسوم به (CPAP) جزء افراد زيبا دسته بندي شده و حتي چروك*هاي كمتري نيز از خود بروز دادند. دكتر چروين سرپرست اين پژوهش از دانشگاه ميشيگان در اين باره مي*گويد: مردم با ديدن چشمان پف كرده و حلقه*هاي زير چشم، به درمان*هاي خانگي روي مي*آورند. آنچه ما در اين پژوهش براي نخستين بار نشان داده*ايم، بهبود ريخت چهره با درمان آپنه خواب است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۸:۳۴ توسط:sana موضوع:

مشهورترين هكر هاي جهان + عكس

حتما در مورد تهديدهاي اينترنتي تا به حال چيزهايي شنيده*ايد. ويروس تروجان، جرايم سايبري، بات*نت، فيشينگ و … واژه*هايي هستند كه كاربران اينترنت بسيار از آنها وحشت دارند.
يك لحظه غفلت، كاربر را به دام هكرها مي *اندازد. واژه هكر از همه ترسناك*تر است. كاربران عادي هميشه از اين واژه وحشت داشته و خواهند داشت. چرا كه در دنياي كامپيوتر، هكرها هميشه نقش منفي را به عهده گرفته و بازي مي*كنند. اما واقعيت اينگونه هم نيست. مي*توان به هكر*ها اينگونه هم نگاه كرد كه آنها در واقع افرادي هستند كه از كامپيوتر در سطح بالاتري از مردم عادي استفاده مي*كنند. آنها طراحان و متخصصاني هستند كه توانايي ورود به سيستم*هاي كامپيوتري و در دست گرفتن كنترل آنها را دارند.
اين مساله به خودي خود وحشتناك و بد نيست. شايد در شرايطي نيز كار آنها بسيار سودمند و كارا باشد كه مطمئنا هست. اما آنها زماني شكل منفي به خود مي*گيرند كه از علم خود براي سوءاستفاده از مسائل و حساب*هاي شخصي ديگران بهره مي*برند.
نكته جالب اينكه همين هكر*هاي ترسناك موجب پيشرفت*هاي بسياري در دنياي كامپيوتر شده* و شكل امروزي اينترنت، شبكه و كامپيوترها را رقم زده*اند.
به عبارتي هكرها انواع مختلف دارند. برخي از آنها كساني هستند كه در پيشرفت و شكل دادن به دنياي امروز كامپيوترها، نقش و سهم بزرگ يا كوچكي داشتند. در واقع دنياي كامپيوتر هميشه از هكرهايي كه علم كامپيوتر را زير سوال مي*برند، پر خواهد بود. به عبارتي، هكرها در دنياي كامپيوتري نقش منتقدان كامپيوتر را بازي مي*كنند. طراحان و مهندسان كامپيوتر براي قطع دست اين افراد، تلاش مضاعف براي ارتقاء كفيت برنامه*ها مي*كنند. اين كار در نوع خود، توسعه و پيشرفت كامپيوتر و شبكه*هاي اينترنتي را به دنبال دارد. به عبارتي اين دو گروه از متخصصان (هكر و طرحان كامپيوتري) در رقابتي تنگاتنگ با يكديگر باعث رشد و توسعه روز افزون اين تكنولوژي مي*شوند.

آشنايي با نكاتي درباره هكرها و هك شدن در فضاي وب

به طور كلي، هكرها دو نوع هستند؛ كلاه سفيد White Hat و كلاه سياه * Black Hat. كلاه سفيدها يا وايت هت*ها، هكرهايي هستند كه از علم خود در راستاي ارتقا كيفيت دنياي كامپيوتر استفاده مي*كنند و هكرهاي كلاه سياه* يا بلك*هت*ها، هكرهاي خطرناكي هستند كه از كامپيوتر و علم خود براي شكستن رمزها و هك كردن برنامه*هاي شركت*ها و سازمان*هاي بزرگ سوءاستفاده مي*كنند. در اينجا مي*خواهيم شما را با هكر*هاي معروف جهان آشنا كنيم:

كوين ميتنايك

ميتنايك به معروف*ترين هكر نسل خود تبديل شده است. او از سوي وزارت دادگستري آمريكا به عنوان “جنايتكارترين هكر كامپيوتر” در تاريخ ايالات متحده تحت تعقيب است. گفته مي*شود؛ روش هك او “هكر پوستر پسر” است. او سيستم*هاي كامپيوتري و برخي از فن آوري*هاي برتر جهان و شركت*هاي مخابراتي از جمله نوكيا، فوجيتسو و موتورولا را هك كرده است. ميتنايك پس از تلاش*هاي بسيار توسط اف بي آي در سال ۱۹۹۵ دستگير شد و پس از اعتراف به چندين اتهام او را به پنج سال زندان محكوم كردند. او در سال ۲۰۰۰ به صورت مشروط از زندان آزاد شد و امروز به عنوان مشاوره امنيت كامپيوتر كار مي*كند. ميتنايك هرگز براي فعاليت*هاي خود عنوان “هك” را به كار نبرد، بلكه به جاي آن، عنوان ” مهندسي اجتماعي” استفاده كرد.

كوين پولسن

پولسن خطوط تلفني زيادي را هك كرده است و براي چند ساعتي اين خطوط را از كار انداخته يا مختل كرده است. اما براي اولين بار با* هك خطوط تلفن ايستگاه راديويي KIIS-FM لس آنجلس مشهور شد. او يك مسابقه راديويي را كه جايزه آن يك پورشه بود با نام مستعار “دانته سياه” هك كرد. اين برنامه راديويي اعلام كرده بود كه به يك*صد و دومين تماس گيرنده اين جايزه پورشه را خواهد داد. براي قرار گرفتن در اين رتبه، ميان اين همه شركت كننده، پولسن مشهورترين و جالب*ترين هك خود را انجام داد. او به خطوط تلفني ايستگاه راديويي لس آنجلس نفوذ كرد و كنترل همه تماس هاي ورودي را به دست گرفت تا مطمئن شود خودش صد و دومين تماس گيرنده خواهد بود و جايزه را صاحب شد. مي*توان پولسن را يكي از زبردست*ترين هكرهاي تاريخ دانست. او در تلويزيون آمريكا به عنوان اسرار حل نشده و يك هكر فراري معرفي شد. پولسن سرانجام در سال ۱۹۹۱ دستگير و به جرائم مختلفي همچون سوءاستفاده*هاي كامپيوتري، پول شوئي و تخلف از قوانين متهم شد. جالب اينجا است كه او در طول مدت حبس نيز بيكار نماند و به همكاري با اف* بي آي پرداخت. پولسن توانست در ۱۸۰ پرونده جرايم سايبري به پليس آمريكا كمك كرده و حتي تعدادي از شكارچيان جنسي در شبكه اجتماعي چون ماي اسپيس را به دام بياندازد. زماني كه او از زندان آزاد شد، خود را به عنوان يك روزنامه*نگار معرفي كرد.

آدريان لامو

آدريان لامو يك “هكر بي*خانمان” ناميده مي*شود. او از كافي شاپ*ها، كتابخانه*ها و كافي نت*ها به عنوان پايگاه هك خود استفاده مي*كرد. از فعاليت*هاي غير قانوني و جرايم سايبري او مي*توان به شكستن حريم شبكه*هاي كامپيوتري و ارسال گزارش آن به شركت*ها براي درخواست باج، براي اصلاح يا ادامه تخريب و… بود. ادعاي كه براي شركت*هاي بزرگ بسيار گران تمام مي*شد. بزرگترين جرم لامو كه باعث شد او به شهرت جهاني برسد، هك حريم شبكه اينترانت، نيويورك تايمز بود تا جايي كه نام خود را به عنوان كارشناس در پايگاه داده*هاي كارشناسان اضافه مي*كند. او همچنين با استفاده از LexisNexis باعث شكستن حريم شبكه*هاي سري شده و تمام جزئيات محرمانه افراد را با مشخصات كامل بدست آورد. لامو در حال حاضر به عنوان يك روزنامه نگار كار مي كند.

استفان وزنياك

استيو وزنياك را بايد جزو هكرهاي كلاه سفيد دسته بندي كرد. اوهم دوره جان دراپر و با همه جزئيات Phreaking آشنا بود. نبايد فكر كرد كه همه روزهاي زندگي هكري، وزنياك به ساخت و فروش دستگاه غيرقانوني موسوم به جعبه آبي منحصر مي*شد. بلكه او همراه با استيو جابز با درآمد حاصل از فروش جعبه*هاي آبي و همچنين فروش ماشين حساب HP مورد علاقه وزنياك و ون فولكس واگن استيو جابز، نخستين كامپيوتر به نام اپل را ساختند. آن*ها با كمك مشاوره*هاي بسيار عالي بازاريابي استيو جابز تا جايي پيش رفتند كه امروزه يكي از پيشگامان شركت*هاي سازنده كامپيوتر به شمار مي*روند.

لويد بلنكن شيپ


لويد جز گروه ويژه لژيون عذاب، گروه هكر نخبگان در سال ۱۹۸۰ بود. گروهي كه براي اثبات برتري خود شبكه آنلاين را تهديد مي*كرد. بله درست حدس زديده متلق به گروه “مود”و در واقع مربي گروه بود. او به جرم نوشتن مانيفست هكرها در سال ۱۹۸۶ دستگير شد. او در يك بيانيه گفته است كه تنها جرم يك هكر، سنگ بناي فلسفي هكر يعني كنجكاوي است و بس. او براي هكر*ها يك راهنماي اخلاقي يا منشور اخلاقي هكر نگاشت كه تا به امروز هكر*ها از آن پيروي مي*كنند. اين راهنمايي بارها و بارها تجديد چاپ شد. و در نهايت سال ۱۹۹۵ از روي آن فيلمي به نام هكر*ها با بازيگري آنجلينا جولي ساخته شد

. مايكل كالس

كالس زماني كه فقط ۱۵ سال سن داشت با هك كردن برخي از بزرگترين وب سايت*هاي تجاري جهان نام خود را بدنام يا به عنوان يك هكر مشهور جهاني ساخت. روز ولنتاين سال ۲۰۰۰، او با استفاده از نام مستعار “مافيا بوي” هكر، دست به يك*سري حملات سايبري زد. در اين حملات كه كالس راه اندازي كرده بود ۷۵ كامپيوتر سراسري كشور و ۵۲ شبكه داخلي و خارجي آسيب ديدند. سايت*هاي آسيب ديده مانند؛ اي بي، آمازون، ياهو و…بودند. او پس از اين حمله بزرگ در حاليكه به آن مباهات مي*كرد در يكي از اتاق*هاي چت آنلاين، كافي*شاپ*ها دستگير شد. او براي اين جرايم به هشت ماه زندان كامل، يك سال تعليقي، استفاده محدود از اينترنت و جريمه كوچك محكوم شد.

رابرت تاپان موريس


رابرت خالق يك ويروس ” كرم” كامپيوتري كامل در نوامبر سال ۱۹۸۸ بود. او بعدها سايت دانشگاه كورنل را آلوده ساخت كه در اين حمله حدود ۶۰۰۰ ماشين آلات و دستگاه*هاي بزرگ يونيكس ويروسي و نابود شدند. يعني ديگر، غير قابل استفاده بودند. اين يعني ميليون*ها دلار خسارت براي صاحبان آنها و عدم ادامه كار با اين دستگا*ه*ها… انتشار اين ويروس براي اولين بار در نوع خود بي*همتا است و به هيچ گونه قابل بحث نيست. اين ويروس تمام ركوردهاي عمومي را تخريب كرده و اثري از خود به جا نمي*گذاشت. رابرت تاپان موريس اولين كسي بود كه تحت قانون جرايم كامپيوتري و تخلف سايبري به اعدام محكوم شد. موريس در اين باره گفت: او اين ويروس “كرم” را براي تخريب كامل همه چيز ساخته بود و كافي بود در جايي مانند يك شبكه اينترنتي منتشر شود، ديگر هيچ چيز جلو*دار آن نخواهد بود. هر چند كه اين ادعا هيچ كمكي به رابرت نخواهد كرد ولي وجود چنين ويروسي بسيار خطرناك و براي شبكه*هاي اينترنتي ترسناك است. با رايزني*هاي بسيار رابرت را به سه سال آزادي مشروط، ۴۰۰۰ ساعت انجام خدمات اجتماعي و جريمه سنگين محكوم كردند. در حال حاضر، يك ديسك كامپيوتري حاوي كد و منبع ويروس “كرم” رابرت موريس بر روي صفحه نمايش موزه علوم بوستون نگهداري و براي بازديدكننده*ها نشان داده مي*شود.

ديويد ال اسميت

اسميت نويسنده برنامه مخرب با عنوان ويروس و كرم مليساي بدنام است. اين ويروس اولين ويروس موفق بود كه از طريق ايميل و چت ارسال مي*شد. و تنها با دانلود مستقيم در دستگاه*ها منتشر مي*شد. در واقع يك ويروس ايميلي كه با عنوان*هاي جذاب ايميلي قرباني خود را شكار مي*كرد. اسميت با طراحي اين ويروس بيش از۸۰ ميليون دلار خسارت براي شركت*ها بوجود آورد كه به همين خاطر دستگير و به زندان محكوم شد.

سون ياشين


ياشين روسي تبار به جرم نوشتن كرم*هاي Netsky و ساسر در سال ۲۰۰۴ در حالي كه او هنوز يك نوجوان بود، شناخته شد. ويروس مزبور ۷۰ درصد از تمام نرم افزارها و برنامه*هاي كامپيوتري را تخريب مي*كند. گسترش آن از طريق اينترنت در آن زمان بود. ياشين بعد از دستگيري به خاطر جرايم سايبري به سه سال حبس تعليقي و آزادي مشروط محكوم شد. بعد از آن او توسط يك شركت امنيتي استخدام شد.

اخرين هكر يا هكرها گروهي با نام مستعار “مود” هستند


مود (MOD) يك گروه مستقر در نيويورك و از هكرهاي نخبه هستند كه سيستم*هاي تلفن آمريكا را از اواسط تا اواخر سال ۱۹۸۰ هدف قرار داده بودند. گروه انشعابي از لژيون خطرناك (LOD) كه سيستم*هاي وزارت دفاع و مقامات را هدف گرفته بودند. بعد از آن، آنها به سيستم رايانه*هاي AT & T نفوذ كردند. به عبارتي حدود يك*دهه اين گروه مايه عذاب و وحشت سازمان*ها بودند. در نهايت با پيگيري*هلي پليس اين گروه در سال ۱۹۹۲ با بسياري از اعضاي خود دستگير و راهي زندان شدند. بعد هم احتمالا و طبيعا به استخدام سيا يا پليس در آمدند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۸:۲۷ توسط:sana موضوع:

چرا هيچ كس دختر زيباي سال 2013 را نمي شناسد! +عكسدختري زيبارويي كه به عنوان نماينده ازبكستان در رقابتهاي دوشيزه سال 2013 جهان شركت دارد به دليل ابهام هاي كه در مورد وي مطرح شده است و وي همچنان بصورت ناشناس مانده است....
دختري زيبارويي كه به عنوان نماينده ازبكستان در رقابتهاي دوشيزه سال 2013 جهان شركت دارد به دليل ابهام هاي كه در مورد وي مطرح شده است و وي همچنان بصورت ناشناس مانده است و كمتر كسي او را مي شناسد.

در حالي زيباترين دختر ازبكستاني كه "رحيمه گانيوا" نام دارد با فاصله بسيار زياد از رقبايش در آستانه رسيدن به مقام دوشيزه سال 2013 جهان است كه ابهام هاي زيادي درباره او وجود دارد.
بر اساس گزارشهاي منتشر شده در مورد وي، از طرفي در ازبكستان اساسا چنين مسابقه اي برگزار نمي شود و از طرف ديگر، روزنامه Uzbeki ازبكستان مي نويسد كه نتوانسته كسي را بيابد كه اين خانم را بشناسد.


از سويي ديگر در وب سايت رسمي وي آمده كه "رحيمه گانيوا" در شهر تاشكند پايتخت ازبكستان متولد و بزرگ شده است و به پيانو، مطالعه روابط بين المللي و قانون علاقمند است و از فعاليت هاي بسياري، از جمله بازي تنيس، مسافرت، و مطالعه تاريخ لذت مي برد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۸:۱۸ توسط:sana موضوع:

5 كار مهمي كه والدين بايد يك هفته قبل از مدرسه انجام دهنداين يك وظيفه بسيار مهم براي والدين محسوب مي شود كه بتوانند فرزندان خود را هر چه بيشتربراي شروع مدارس آماده سازند كه ما در اينجا 5 راهنمايي بسيار مفيد در اين رابطه را برايتان بيان كرده ايم.
با نزديك شدن به فصل شروع مدارس و پايان تعطيلات تابستانه والدين موظف به ايجاد نظم و سازماندهي و ايجاد تغييراتي بر روي برنامه روزانه فرزندان خود مي باشند. اين يك وظيفه بسيار مهم براي والدين محسوب مي شود كه بتوانند فرزندان خود را هر چه بيشتربراي شروع مدارس آماده سازند كه ما در اينجا 5 راهنمايي بسيار مفيد در اين رابطه را برايتان بيان كرده ايم.

1 - تغيير در زمان خواب
چند روز يا ترجيحا يك هفته قبل از شروع مدارس بايد در برنامه روزانه و زمان خواب تغييراتي متناسب با فصل مدارس ايجاد كرد تا فرزندان پس از ماه ها تعطيلي بتوانند راحت تر با اين برنامه جديد براي شروع مدارسشان آماده شوند.

2 - تشويق به پس انداز پول
تشويق كودكان به پس انداز كردن مقداري از پولشان براي طول دوران مدارس بسيار مهم مي باشد. اين براي كمك بيشتر به پدر و مادر بوده و در عين حال به پدر و مادر اين اطمينان را مي دهد كه كودك شان از چه فعاليت هاي اضافي در مدرسه استفاده خواهد كرد.


3 - توضيح درباره فضاي مدرسه
بايد از قبل ذهنيت فرزنداني را كه براي اولين بار مي خواهند وارد فضاي مدرسه شوند را آماده سازي كنيد. به اين ترتيب كه فضاي مدرسه را به زيبايي براي اين كودكان توضيح داده و بحث هاي زيبايي در مورد مدرسه ، فعاليت ها، كلاس ها و غيره با آنها داشته باشيد و حتي سعي كنيد آنها را شيفته ي زودتر باز شدن مدارس كنيد

4 - پرس و جو براي اطلاع از غذاي مورد علاقه فرزندان
سعي كنيد چند روز قبل از شروع مدارس به طور كامل با فرزندان در مورد غذاي مورد علاقه اشان و اينكه چه مواد غذايي را دوست دارند با خود به مدرسه ببرند، صحبت كنيد و نظر آنها را در مورد غذاهايي كه اصلا براي آنها مفيد نمي باشد تغيير داده و آنها را تا قبل از شروع مدارس كاملا قانع كنيد.

5 - رفتن به محيط مدرسه
بهتر است كه قبل از شروع مدارس فرزندان خود را به مدرسه برده و آنها را با مدير و فضاي جديدي كه قرار است ساعت ها و ماه ها از سال را در آن سپري كنند آشنا كنيد. اين كمك مي كند تا آنها كمي براي مواجه شدن با يك محيط كاملا جديد از قبل آماده باشند . اولين روز مدارس معمولا يك روز پر از دلهره و اضطراب براي والدين مي باشد. والدين موظف هستند كه از قبل معلم فرزندشان را ببيند و با او چند كلامي صحبت كرده و آنها را با استعداد ها و نقاط ضعفي كه به طور بالقوه در فرزندانشان وجود دارد آشنا سازند .


اين ها ساده ترين كارهايي است كه والدين قبل از شروع مدارس مي توانند انجام دهند و هم چنين مي توانند از راهنمايي ها و تجارب پدر و مادر هاي ديگر هم استفاده كنند. بهتر است والدين اين تجربه ها و يا راهنمايي ها را با يكديگر به اشتراك بگذارند تا همه چيز براي شروع هر چه بهتر مدارس از قبل مهيا گردد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۸:۱۱ توسط:sana موضوع:

دختر نوازنده 11 ساله اشك حسين عليزاده را درآوردتارا پيراينده كه در رده سني«الف(10 تا 15 سال)» دختر نوازنده 11 ساله حاضران در سالن را به شدت تحت تاثير قرار داد و حتي باعث شد تا داوراني چون حسين عليزاده و رامبد صديف نيز اشك شان دربيايد. دختر نوازنده 11 ساله...
چهارمين روز از هفتمين جشنواره موسيقي جوان، 25 شهريور در حالي برگزار شد كه تالار رودكي شاهد اتفاقات جالبي از جمله ديدن اشك هاي داوران جشنواره در حين اجراي يك نوازنده 11ساله بود.

به گزارش روابط عمومي هفتمين جشنواره موسيقي جوان، آخرين روز اجراهاي هفتمين جشنواره موسيقي جوان با رقابت نوازندگان راه يافته به مرحله پاياني در دو شاخه نوازندگي تار و سه تار در سالن مملو از جمعيت تالار رودكي برگزار شد و همچون روزهاي گذشته داوران در برخي بخش ها غافلگير شدند. در اجراهاي روز چهارم جشنواره نيز همچون سه روز قبل از آن حسين عليزاده، داريوش طلايي، رامبد صديف و شهرام ناظري داوري اجراها را بر عهده داشتند.

از اتفاقات جالب توجه روز دوشنبه هفتمين جشنواره موسيقي جوان اجراي تارا پيراينده نوازنده 11 ساله همداني بود كه در شاخه نوازندگي تار شركت كرده بود.

تارا پيراينده كه در رده سني«الف(10 تا 15 سال)» حاضر بود با طمانينه خاصي روي سن حاضر شد و پس از پاسخ به سئوالي از حسين عليزاده كه درباره كوك سازش پرسيده بود، به اجراي قطعه اي ضربي پرداخت.

پس از اجراي اين قطعه ضربي حسين عليزاده از تارا خواست تا بخشي از رديف دستگاهي را اجرا كند. تارا نيز بيات اصفهان را انتخاب كرد و كوك سازش را تغيير داد.

حسين عليزاده مجددا درباره اينكه چرا سازش را روي اين فاصله كوك كرده پرسيد كه اين نوازنده 11 ساله توضيح داد: اگر سازم را بالاتر از اين كوك مي كردم صداي خوبي نمي داد و اگر پايين تر از اين كوك كنم صداي اش آن گونه نمي شود كه مي خواهم.

تارا پيراينده درباره انتخاب بيات اصفهان نيز گفت :من تمام رديف را كار كرده ام و مي توانم اجرا كنم، اما از آنجا كه بيات اصفهان را بيشتر از ساير دستگاه ها و آوازها گوش داده ام تسلطم روي اين بخش بيشتر است.


تارا در ادامه به اجراي گوش هايي از بيات اصفهان پرداخت كه تسلط مثال زدني و حس و حال كم نظير اين نوازنده 11 ساله حاضران در سالن را به شدت تحت تاثير قرار داد و حتي باعث شد تا داوراني چون حسين عليزاده و رامبد صديف نيز اشك شان دربيايد.

داوران پس از اين اجرا از تارا پيراينده خواستند تا يك قطعه ضربي ديگر نيز اجرا كند و او نيز چهارمضرابي از درويش خان را انتخاب كرد و نواخت كه باز هم تشويق ها و ابراز احساسات حاضران در سالن را به دنبال داشت.

اين در حالي بود كه در شاخه تار نوازي هفتمين جشنواره موسيقي جوان در هر سه گروه سني«الف(10 تا 15)»، «ب(16تا 21 سال)» و «ج(22 تا 27 سال)» نوازندگاني چون مازيار آذرشب، پيمان اكبري، ستراه توحيدي، آرين طوفاني، روژان مشيري پور، محمدعلي نكيسايي، رضا ابراهيمي كلاريجاني، امير احدي، آرمان توكلي، ميثم ثقفي، مسعود خادمي اسلامي، خورشيد دادبه، علي رضا عقيقي، هومن قنبري ايلخچي، گلناز خليلي، گلشن دانش مزيان، محمد ذاكر حسين، شايسته ررفيعيان، كيارش روزبهاني، شاهين صفايي، معين مجتهدين يزدي و سينا كيشاني فراهاني به اجرا پرداختند.

در شاخه سه تار نوازي نيز در دو گروه سني«ب» و «ج» راميز اسمعيلي گوگ تپه، امير رضا باقري دعويسرايي، امير رضا پاك نژاد، امين پورعارف، مهدي حيدريان، بابك كهزادي، حسين كيخواه نژاد، نازنين اتابكي، ميثم جهاني اسد، بهرنگ حكيمي پور، كيارش خداشناس، رامين روشندل، سپهر شهبازي، سياوش كرمي، روناك محرابي نسب و عطااله ايماني به اجرا پرداختند.

هفتمين جشنواره موسيقي جوان از 22 تا 25 شهريورماه با حضور 149 نوازنده و خواننده در تالار رودكي برگزار و چهارشنبه 27 شهريور ساعت 20 با معرفي برگزيدگان در تالار وحدت به كار خود پايان مي دهد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۸:۰۵ توسط:sana موضوع:

روز مـــــــرگم....

ﺭﻭﺯ ﻣﺮﮔﻢ، ﻫﺮ ﮐﻪ ﺷﯿﻮﻥ ﮐﻨﺪ ﺍﺯ ﺩﻭﺭ ﻭ ﺑﺮﻡ ﺩﻭﺭ ﮐﻨﯿﺪ ﻫﻤﻪ ﺭﺍ ﻣﺴــــﺖ ﻭ ﺧﺮﺍﺏ ﺍﺯ ﻣــــﯽ ﺍﻧــــﮕﻮﺭ
ﮐﻨﯿـــــﺪ ﻣﺰﺩ ﻏـﺴـﺎﻝ ﻣﺮﺍ ﺳﯿــــﺮ ﺷــــﺮﺍﺑــــــﺶ ﺑﺪﻫﯿﺪ ﻣﺴﺖ ﻣﺴﺖ ﺍﺯ ﻫﻤﻪ ﺟﺎ ﺣـــﺎﻝ ﺧﺮﺍﺑﺶ ﺑﺪﻫﯿﺪ ﺑﺮ
ﻣﺰﺍﺭﻡ ﻣــﮕــﺬﺍﺭﯾــﺪ ﺑـﯿـــﺎﯾﺪ ﻭﺍﻋــــــﻆ ﭘـﯿــﺮ ﻣﯿﺨﺎﻧﻪ ﺑﺨﻮﺍﻧﺪ ﻏــﺰﻟــﯽ ﺍﺯ ﺣــــﺎﻓـــﻆ ﺟﺎﯼ ﺗﻠﻘــﯿـﻦ ﺑﻪ ﺑﺎﻻﯼ
ﺳﺮﻡ ﺩﻑ ﺑـــﺰﻧﯿـــﺪ ﺷﺎﻫﺪﯼ ﺭﻗﺺ ﮐﻨﺪ ﺟﻤﻠﻪ ﺷﻤﺎ ﮐـــﻒ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺭﻭﺯ ﻣﺮﮔــﻢ ﻭﺳﻂ ﺳﯿﻨﻪ ﻣﻦ ﭼـــﺎﮎ
ﺯﻧﯿـﺪ ﺍﻧﺪﺭﻭﻥ ﺩﻝ ﻣــﻦ ﯾﮏ ﻗـﻠﻤﻪ ﺗـﺎﮎ ﺯﻧـﯿـــــــﺪ ﺭﻭﯼ ﻗــﺒـــﺮﻡ ﺑﻨﻮﯾـﺴﯿــﺪ ﻭﻓــــﺎﺩﺍﺭ ﺑﺮﻓـــﺖ ﺁﻥ ﺟﮕﺮ ﺳﻮﺧﺘﻪ
ﺧﺴﺘﻪ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺩﺍﺭ ﺑﺮﻓــــﺖ

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۷:۵۸ توسط:sana موضوع:

مردم چيست يا كيست؟؟؟!!!

مَردُم به موجودي گفته ميشه كه از بدو تولد همراهيت ميكنه و تا روز مرگت مجبوري كه براي اون زندگي كني.
براي مَردُم خيلي مهمه كه تو چي ميپوشي؟
كجا ميري؟
چند سالته؟
بابات چيكارس؟
ناهار چي خوردي؟
چند روز يه بار حموم ميري؟
چرا حالت خوب نيست؟
چرا ميخندي؟
چرا ساكتي؟
چرا نيستي؟
چرا ازدواج نميكني ؟
چرا بچه دار نميشي ؟
چرا اينطوري نوشتي؟ عاشق شدي؟
چرا اونطوري نوشتي؟ فارغ شدي؟
چرا چشات قرمزه؟ حشيش كشيدي؟
چرا لاغر شدي؟ شكست عاطفي خوردي؟
چرا چاق شدي؟ زندگي بهت ساخته؟
و چراهاي بسياري كه تا جوابش رو بدست نياره دست از سرت ور نميداره.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۷:۵۰ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل