بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

حاشيه هاي برگزاري مراسم ميس ورد ۲۰۱۳ +عكس

مگان يانگ يك دورگه امريكايي – فيليپيني است كه توانست گوي سبقت را از رقباي خود ربوده و عنوان ملكه زيبايي جهان را از آن خود كند. او اولين فيليپيني است كه توانسته است عنوان ملكه زيبايي را بدست آورد ، امسال دومين سال پياپي است كه دختران آسيايي توانسته است به عنوان ملكه زيبايي جهان انتخاب شوند. سال گذشته نيز دختر شايسته چين توانست اين عنوان را كسب كند.


ملكه زيبايي فيليپين دانشجوي رشته فيلم سازي است و ۲۳ ساله است ، او در امريكا متولد شده اما در ۱۰ سالگي به فيليپين نقل مكان كرده است . او ميگويد قصد دارد بعد از فارغ التحصيلي يك كارگردان شود و به فيلمسازي بپردازد.
اجراي اين دوره از رقابتهاي انتخاب ملكه زيبايي كه در كشور مالزي برگزار شد به عهده دختر شايسته سابق اسكاتلند و كمال ابراهيم مجري معروف مالزيايي بود.به اين ترتيب پرونده شصت و سومين دوره رقابتهاي انتخاب ملكه زيبايي جهان كه از ۸ سپتامبر آغاز شده بود در سال ۲۰۱۳ به پايان رسيد.
اين دختران در رشته هاي متعددي با هم رقابت ميكنند كه از آن ميان ميتوان به :” مد ساحلي،زيبايي هاي هدفمند، مدلينگ و ورزش و تناسب اندام ” اشاره كرد.
اين دوره از رقابتهاي ملكه زيباييجهان حواشي زيادي نيز داشت براي مثال تجمع اعتراض آميز مسلمانان به برهنگي دختران روي صحنه و انتقاد رقابت كنندگان از برهنه بودن تمام بدن در مقابل داوران و همچنين تغيير شهر ميزباني مرحله فينال در آخرين دقايق شروع رقابتها را ميتوان نام برد.
ملكه زيبايي جهان اسلام
مخالفان مسابقات “دختر شايسته جهان” بر اين باورند كه اين گونه مشابقات به زنها با نگاهي “تحقيرآميز” ديده مي شود و جايگاه بالاي زنان را تا حد يك “شيء زيبا” پايين مي*آورد. از همين رو از ۳ سال پيش “انجمن زنان مسلمان” اندونزي نسبت به برپايي رقابت*هاي “دختر شايسته جهان اسلام” اقدام كرده كه آن را “آلترناتيو اسلامي” در مقابل رقابت “دختر شايسته جهان” مي*خواند.
در اين رقابت* ها شركت* كنندگان همگي با حجاب اسلامي ظاهر مي*شوند و پايبندي به آموزه*هاي اسلام يكي از شرايط اصلي شركت در اين مسابقه است. رقابت *دختر شايسته جهان اسلام با فاصله زماني اندكي پيش از رقابت دختر شايسته جهان در شهر جاكارتا برگزار شد و دختري از نيجريه توانست تاج را از آن خود كند. معصومه ابراهيمي، ۲۷ ساله، نماينده ايران در اين دوره از رقابت*ها شركت كرده بود.
اعتراض مسلمانان به برگزاري ملكه زيبايي در اندوننزي

منتقدان ديگري نيز به برگزاري مسابقان ملكه زيبايي جهان اعتطاض داشته اند و گفتند چنين رقابتهايي برگزاري آن را نقض حرمت و كرامت انسان مي دانند.
در حال حاضر سناي فرانسه در پي آن است تا با تصويب قوانين جديد، چنين مسابقاتي را محدود به سنين بالاي ۱۶ سال كند. اين قانون براي تدارك بينندگان چنين مسابقاتي ۳۰ هزار يورو جريمه در نظر گرفته است.
گفتني است سايت دويچه وله در گزارش خود ابتدا از گسترده بودن اين اعتراضات خبر داده و آن را دليل انتقال محل مسابقات از جاكارتا به جزيره بالي اعلام كرد اما در ادامه تلاش كرد اين واكنش ها را تحركات عده اي اندك از اسلامگرايان مخالف چنين مسابقاتي نشان دهد.
ناگفته نماند اندونزي با ۲۴۰ ميليون نفر جمعيت به عنوان بزرگترين كشور مسلمان در جهان به شمار مي* رود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۰:۰۹ توسط:sana موضوع:

اين خواننده زن مشهور زيباترين مدل موي جهان را دارد + عكسدر تحقيقي كه اخيراً در بريتانيا انجام شده، مشخص شده كه موهاي بلند و مواج شريل كول بيش از هر ستاره ديگري محبوب است و خانم ها بيشتر از مدل موي او تقليد مي كنند....
در تحقيقي كه اخيراً در بريتانيا انجام شده، مشخص شده كه موهاي بلند و مواج شريل كول بيش از هر ستاره ديگري محبوب است و خانم ها بيشتر از مدل موي او تقليد مي كنند.
در يك نظرسنجي، ميليون ها خانمي كه از مدل موي ستاره ها تقليد مي كنند، به مدل موي خواننده سابق Girls Aloud يعني شريل كول رأي دادند.
در بريتانيا بيشتر خانم هايي كه براي درست كردن موهايشان به آرايشگاه مراجعه مي كنند، استايل موي شريل كول را سفارش مي دهند. دليل محبوب بودن اين مدل مو نيز اين است كه خانم ها با اين مدل مي توانند يك روز موهايشان را موج دار، يك روز صاف و يك روز شينيون كنند. انعطاف پذيري اين مدل دليل اصلي انتخاب آنهاست.

محققين همچنين دريافتند كه يك سوم خانم هايي كه به آرايشگاه ها مراجعه مي كنند، سفارش همان مدل و همان رنگ موي ستاره محبوبشان را مي دهند. از هر چهار نفر يك نفر عكس ستاره محبوبش را مي آورد و درخواست مدل موي او را مي كند.

۱۵ درصد از آنها حتي اعتراف كردند كه اگر ستاره محبوبشان مدل و رنگ مويش را عوض كند، آنها هم همين كار را مي كنند. البته ۱۵ درصد هم گفتند براي آنكه رنگ يا مدل موي آنها شبيه يك ستاره نباشد، مدل يا رنگ آن را عوض مي كنند. البته ۱۷ درصد از خانم ها هم از اينكه از مدل موي يك ستاره يا فرد معروف تقليد كرده اند، اظهار پشيماني مي كنند.

در اينجا ۲۵ مورد از محبوب ترين و پرتقليدترين مدل موي ستاره ها را آورده ايم:

۱٫ شريل كول (موي مواج بلند تيره)

۲٫ هالي ويلوباي (موهاي موج دار بلند)

۳٫ كيت ميدلتون (موي بلند خرد)

۴٫ كلي بروك (موي موج دار بلند)

۵٫ جنيفر آنيستون (موي مواج بلند خرد)

۶٫ شريل كول (موي مواج بلند قرمز/ماهوگاني)

۷٫ كامرون دياز (موي كوتاه خرد)

۸٫ زوئي دشانل (چتري پر، موي تيره بلند)

۹٫ كيم كارداشيان (موي بلند مشكي)

۱۰٫ آن هاتاوي (موي كوتاه پيكسي)

۱۱٫ ويكتوريا بكهام (موي بلند خرد)

۱۲٫ فرانكي سندفورد (موي كوتاه نامتقارن پيكسي)

۱۳٫ بليك لايولي (بلوند عسلي)

۱۴٫ جسي جي (موي چتري تيز تيز)

۱۵٫ كيرا نايتلي (كوتاه)

۱۶٫ الكسا چانگ

۱۷٫ هالي بري (خيلي كوتاه)

۱۸٫ كيت ماس (بلوند)

۱۹٫ اما واتسون (پيكسي)

۲۰٫ گوئن استفاني (بلوند پلاتينه)

۲۱٫ فيرن كاتن (بلوند تا شانه)

۲۲٫ كارا دلاوين (بلوند بلند)

۲۳٫ كلوديا وينكلمن (موي تيره با چتري پر)

۲۴٫ ريحانا (مواج صورتي/قرمز روشن)

۲۵٫ ريتا اورا (بلند بسيار روشن)

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۰:۰۱ توسط:sana موضوع:

آگهي استخدام ساعت ساز براي تنظيم 1000 ساعت ملكه بريتانيا!كاخ پادشاهي بريتانيا براي تنظيم و نگهداري ساعت هاي موجود در كاخ هاي سلطنتي، ساعت ساز استخدام مي كند....
كاخ پادشاهي بريتانيا براي تنظيم و نگهداري ساعت هاي موجود در كاخ هاي سلطنتي، ساعت ساز استخدام مي كند.
كاخ باكينگهام محل اصلي زندگي اليزابت دوم ملكه بريتانيا در لندن اعلام كرد نيازمند يك ساعت ساز براي نگهداري و نظارت بر فعاليت دقيق ساعت هاي كاخ هاي پادشاهي بريتانياست.

روزنامه ديلي ميرور نوشت كه ساعت سازي كه قرار است استخدام شود مسؤوليت نگهداري از ساعت هاي ملكه را برعهده خواهد داشت. تعداد اين ساعت ها به يك هزار عدد مي رسد. او بايد هميشه مطمئن شود كه اين ساعت ها دقيق در حال كار كردن هستند. اين ساعت ساز سالانه 31 هزار و 200 پوند دستمزد دريافت خواهد كرد.

يكي از بزرگترين مسؤوليت هاي اين ساعت ساز، تغيير زمان ساعت ها و جلو و عقب كشيدن آنها براساس زمان هاي زمستاني و تابستاني در مارس و اكتبر هر سال است. اين ساعت ها در انواع مختلف از جمله ديواري، روميزي و جيبي است كه در ساختمانهاي پادشاهي در مناطق مختلف بريتانيا قرار دارند.

اين ساعت ساز بايد در كاخ باكينگهام مستقر شود و مسؤوليت ساعت هاي موجود در كاخ هاي سانت جيمس، كلارنيس هاوس، وندسور، هوليرود بالمورال و ساندرينگهام را برعهده خواهد داشت.

در آگهي منتشر شده از سوي كاخ باكينگهام آمده است كه اين ساعت ساز بايد از تجربه طولاني در كار با دست و تجهيزات برخوردار باشد و توانايي باز كردن ساعت ها، تميز كردن و ساختن قطعات جديد آنها را داشته باشد.
هم اكنون در كاخ باكينگهام بيش از 250 كارمند فعاليت مي كنند كه از جمله مي توان به آشپزها و خدمتكاران اشاره كرد.

كاخ باكينگهام يكي از بزرگ*ترين كاخ*هاي سلطتني فعال دنيا به شمار مي رود. اين كاخ در سال ۱۷۰۳ ميلادي براي جان شفيلد، دوك باكينگهام ساخته شد و در سال ۱۷۶۲ جورج سوم، پادشاه وقت بريتانيا و ايرلند اين كاخ را براي محل اقامت خود برگزيد و از آن پس اين كاخ به محل برگزاري مراسم رسمي و تشريفاتي دربار بريتانيا تبديل شد.

اين كاخ داراي 775 اتاق، 19 اتاق بزرگ، 52 اتاق سلطنتي و مهمان، 188 اتاق براي كارمندان، ، 92 دفتر و 78 توالت است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۹:۵۴ توسط:sana موضوع:

بدبوترين جانوران روي زمين! + عكسدرحالي كه اغلب حيوانات تصور مي*كند استتار، پوست سخت و درندگي بهترين دفاع در حيات وحش است، 5 گونه هستند كه مي*دانند بوي بد بهترين شيوه دفاع در برابر هر مهاجمي است....
درحالي كه اغلب حيوانات تصور مي*كند استتار، پوست سخت و درندگي بهترين دفاع در حيات وحش است، 5 گونه هستند كه مي*دانند بوي بد بهترين شيوه دفاع در برابر هر مهاجمي است!

هيچ چيزي مثل بوي بد نمي تواند ديگران را فراري دهد. حتي حيوانات هم اين را مي دانند! بسياري از حيوانات تا اندكي بوي بسيار بد حس مي*كنند، پا به فرار مي*گذارند و پنج گونه جانوري اين موضوع را بهتر از هر جنبده ديگر روي زمين درك كرده*اند.

كركس
كركس*ها با قدرت استفراغ آشنا هستند. آنها لاشخورهايي هستند كه مهماني خود را بر روي گوشت فاسد حيوانات مرده برگزار مي*كنند. (البته آنها با پاك كردن محيط زيست و مناظر طبيعي از لاشه*ها و باكتري*هاي موجود در اين لاشه*ها براي ما انسان*ها خيلي هم مفيدند). زماني كه كركس*ها احساس خطر مي*كنند، استفراغ مي*كنند تا بوي بد لاشه*هاي خورده*شده بلند شود و مهاجمان فرار را بر قرار ترجيح دهند. قي كردن به كركس مجال پرواز و دور شدن سريع را خواهد داد و آن ماده متعفني كه به جا مي*گذراد خاري است به چشمان دشمن متجاوز. معمولا اين روش موثري است، مگر اين*كه مهاجم پرروتر از اين حرف*ها باشد.
صاريغ
با توجه به اين كه صاريغ*ها مي*توانند خود را به مردن بزنند، توليد بود بد انتخاب اول آنها نيست. اين حيوان گاهي چندين ساعت با زبان آويزان دراز مي*كشد تا شكارچي مرگ او را باور كند و در جاي ديگري به دنبال غذاي تازه بگردد. حتي اگر حمله چندين بار تكرار شود، باز هم آنها مثل مجسمه سر جاي خود مي*مانند.
اين بازيگران بي*نظير كه حتي لياقت دعوت شدن به هاليوود را هم دارند، براي طبيعي*تر شدن بازي خود، بوي زننده جانوران مرده را هم از خود ساطع مي*كنند.


هوآتزين
براي ملاقات با يكي از بزرگ*ترين خوانندگان، رقصندگان و نمايشگران دنياي پرندگان بايد بيني خود را مسدود نگه داريد؛ چرا كه اين پرنده فكر مي*كند گاو است! اين پرنده هواتزين نام دارد و بويي مانند كود گاوي تازه توليد مي*كند. غذاي غالب اين حيوان برگ است و تنها پرنده*اي شناخته شده*اي است كه همانند گاو از روش تخمير براي هضم استفاده مي*كند. اين فرايند منجر به توليد بوي بدي مي*شود و اين پرنده را شايسته نام پرنده بدبو مي*كند. آوازه بوي بد اين پرنده چنان در حيات وحش پيچيده كه هيچ موجودي تمايلي به شكار و خوردن گوشتش ندارد.
هزارپا
هزارپاها موجودات حقه بازي هستند. درست است كه به كرم شباهت دارندد، اما حتي حشره هم نيستند. آنها جزو مفصل*داران هستند و هم خانواده خرچنگ و عنكبوت*ها. اما با وجود ظاهر ترسناكشان، برگ مي*خورند و انسان*ها را نيش نمي*زنند.
يكي از شيوه*هاي دفاعي هزارپاها در مقابل شكارچيان متعددي كه به دنبال آنها هستند (منجمله مارمولك*ها و پرندگان)، به خود پيچيدن به صورت يك توپ است. برخي از آنها اسپري دفاعي مهلكي را آزاد مي*كنند كه مي*تواند پوست و چشم را آزار دهد و بوي وحشتناكي هم دارد.
گفته مي*شود كه هزارپاها 30 نوع ترشح متفاوت شيميايي دارند و بستگي به شانستان دارد كه با كدام يك مواجه شويد. يكي از آنها سيانيد هيدروژن است. نوعي ديگر نيز بنزوكويينون را آزاد مي*كند كه مي*تواند دست شما را لكه دار كند.

در واقع مواد ترشحي دفاعي آنها براي مقابله با حيوانات كوچك*تر است، اما اگر در مقابله با يك انسان، چنين كاري انجام دهند، تنها كاري كه فرد بايد انجام دهد، شست و شوي دستانش است.

خرگوش دريايي
خرگوش*هاي دريايي جانوراني خوشمزه ولي سمي هستند و به همين دليل مطبوع ترين منو در زنجيره غذايي دريايي محوب نمي*شوند. با اين وجود اين نوع خرگوش دريايي، روش دفاعي زيركانه*اي در توليد بوي بسيار بد دارد كه در تضاد با همتاهاي بوداري است كه پيش از اين با آنها آشنا شديد. خرگوش دريايي جوهر ارغواني لزجي را ترشح مي*كند كه گوشت اين حيوان را براي صيادش بي*مزه*تر مي*كند.محققان دريافته*اند كه خرچنگ*هاي دريايي كه با جوهر خرگوش دريايي آغشته شده*اند رفتارهاي مضطربانه*اي همانند تكان دادن دم و ساييدن قسمت*هايي از دهان را نشان داده*اند. تحقيقي با استفاده از خرچنگ*هاي خاردار به عنوان شكارچي، نشان داده كه رنگ جوهر خرگوش دريايي گيرنده شيميايي خرچنگ را مسدود مي*كند و خرچنگ نمي*تواند غذاي خود را بو بكشد. به عبارت ديگر خرگوش دريايي بيني دشمنان خود مسدود مي*كند بنابراين آنها طعمه را نمي*توانند تشخيص دهند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۹:۴۶ توسط:sana موضوع:

اعتراف جديد جنيفر لوپز: من بي خانمان بودم!!جنيفر لوپز سختي هاي زندگي قبل از شهرتش را فاش كرد: من در سن 18 سالگي بي خانمان بودم....جنيفر لوپز اين سوپراستار جهاني كه اكنون 250 ميليون دلار مي ارزد....
جنيفر لوپز سختي هاي زندگي قبل از شهرتش را فاش كرد: من در سن 18 سالگي بي خانمان بودم....جنيفر لوپز اين سوپراستار جهاني كه اكنون 250 ميليون دلار مي ارزد، خاطر نشان كرد كه زندگي هميشه همين قدر راحت نبوده است و اقرار كرد در نوجواني بي خانمان بوده است.خواننده The Get On The Floor كه حالا 43 ساله است اعتراف كرد كه در سن 18 سالگي بعد از جدال با مادرش «گادالوپ رودريگيوز» بر سر انتخاب هاي شغلي اش مجبور بوده روي يك نيمكت مبلي استوديوي رقصش بخوابد.

والدين جنيفر كه برنده جايزه گرمي هستند تصميم او براي دنبال كردن شغلي در رشته هنرهاي نمايشي را تاييد نكردند و با ترك كردن خانه در نوجواني مخالف بودند. اين خواننده در صحبت با مجله W گفت: من و مادرم با هم اختلاف داشتيم. من نمي خواستم به كالج بروم- مي خواستم تمام وقت برقصم. پس من و او از هم جدا شديم. او اضافه كرد: من در استوديوي رقص روي يك نيمكت مي خوابيدم. من بي خانمان بودم، اما به مادرم گفتم، مجبورم اين كار را بكنم!

ظاهر آهنگ «جني» از آلبوم The Block با شعرهايي مثل: درگذشته چيزهاي كمي داشتم ولي الان بيشتر دارم اما مهم نيست كه من از كجا آمدم.... مثل اينكه در مورد گذشته جنيفر سروده شده است.جنيفر لوپز خوشبخت در صنعتي كه افراد زيادي در آن شكست خوردند به موفقيت هاي زيادي دست پيدا كرد. او گفت: چند ماه بعد من در اروپا به عنوان يك رقاص كار پيدا كردم. وقتي كه برگشتم «رنگ زندگي» را نوشتم. من يك دختر آزاد شده بودم و به لس آنجلس رفتم. همه اينها در يك سال اتفاق افتاد.جنيفر علي رغم موفقيت هاي بزرگ تصديق كرد كه بعد از بزرگ شدن در برونكس در نيويورك هماهنگ شدن با سبك زنندگي هاليوود برايش سخت بوده است.

او اقرار كرد: من از لس آنجلس متنفر بودم. من سوال مي كردم، كجا مي توانم مغازه اي براي شير خريدن پيدا كنم؟ البته اين ستاره بعد از سالها به زندگي در لس آنجلس خو گرفت و بيشتر وقتش را در عمارت بورلي هيلز مي گذارند. جنيفر توضيح داد: حالا من عاشق لس آنجلس هستم، اما لس آنجلس اين قدرتي كه زندگي در برونكس به من داد را نمي دهد. من تمام قدرتي كه براي زندگي لازم دارم را از اين محل گرفتم.

داور پيشين امريكن آيدل اميدوار است به فرزندانش تربيتي تماما متفاوت از آنچه خودش داشته بدهد- اما اميد هم دارد با كارهاي الهام بخش يك الگوي خوب براي مكس و امي باشد. او مي گويد: من خيلي در مورد اين موضوع فكر مي كنم كه به فرزندانم ياد بدهم سخت كار كنند. او مي گويد درمورد بچه ها به نكته اي پي برده ام- آنها كاري كه شما مي گوييد را انجام نمي دهند؛ آنها كاري را كه شما مي كنيد انجام مي دهند. من والدينم را تماشا مي كردم. پدرم شبها كار مي كرد و من از اينكه او چقدر زياد به خاطر ما كار مي كند خبر داشتم. مادرم هم در مدرسه كار مي كرد. من هميشه احساس مي كردم كه نمي توانم آنها را مايوس كنم. من يك انضباط طبيعي از دوران بچگي داشتم. من هميشه در حال آموزش ديدن بودم و قطعا تمام آن آموزش ها تسويه شده است!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۹:۳۹ توسط:sana موضوع:

درخشش دختر نابغه 11 ساله همداني در بين بزرگان موسيقي + تصاويرهفتمين جشنواره موسيقي جوان با حضور 149 نوازنده و خواننده جوان از سراسر ايران و در هشت بخش در تالار رودكي تهران در جريان بود با معرفي تارا پيراينده نوازنده تار و نابغه 11 ساله همداني به عنوان ستاره اين جشنواره...
هفتمين جشنواره موسيقي جوان با حضور 149 نوازنده و خواننده جوان از سراسر ايران و در هشت بخش در تالار رودكي تهران در جريان بود با معرفي تارا پيراينده نوازنده تار و نابغه 11 ساله همداني به عنوان ستاره اين جشنواره به پايان رسيد.

در شاخه تار*نوازي هفتمين جشنواره موسيقي جوان كه در هر سه گروه سني «الف (10 تا 15)»، «ب (16تا 21 سال)» و «ج (22 تا 27 سال)» نوازندگاني چون مازيار آذرشب، پيمان اكبري، ستاره توحيدي، آرين طوفاني، روژان مشيري*پور، محمدعلي نكيسايي، رضا ابراهيمي كلاريجاني، امير احدي، آرمان توكلي، ميثم ثقفي، مسعود خادمي اسلامي، خورشيد دادبه، علي رضا عقيقي، هومن قنبري ايلخچي، گلناز خليلي، گلشن دانش*مزيان، محمد ذاكر حسين، شايسته ررفيعيان، كيارش روزبهاني، شاهين صفايي، معين مجتهدين*يزدي و سينا كيشاني فراهاني حضور داشتند تاراي 11 ساله همداني موفق شد ضمن عنوان نخست در رده سني خود به عنوان ستاره جشنواره هفتم معرفي شود.

اهداي جايزه دو ميليوني جشنواره توسط تاراي همداني به كودكان سرطاني
در آيين پاياني اين جشنواره علي مرادخاني (معاون امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي)، حميد شاه آبادي، علي*رضا پاشايي (سرپرست دفتر موسيقي)، هومان اسعدي و علي ترابي (دبيران جشنواره) و همچنين هنرمنداني چون حسين عليزاده، شهرام ناظري، رامبد صديف، مجيد كياني، داريوش طلايي، كيخسرو پورناظري، صديق تعريف، علي قمصري، سعيد شريفيان، رشيد وطن دوست، رازميك اوهانيان و بسياري از اهالي موسيقي حضور داشتند كه تارا پيراينده جايزه خود و تنديس ستاره اين جشنواره را از بزرگان موسيقي ايران دريافت كرد.

اتفاق جالب توجه اين جشنواره اهداي دو ميليون تومان جايزه تارا به كودكان سرطاني بود كه با عكس*العمل بسيار ويژه معاون وزير ارشاد، اساتيد و بزرگان موسيقي ايران و همچنين حضار در تالار وحدت تهران همراه شده بود.

در پايان اين مراسم علي مرادخاني (معاون امور هنري وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي) از اعطاي جايزه ويژه*اي به تاراي 11 ساله همداني خبر داده كه تاكنون اين اتفاق نيافتاده است.

نابغه موسيقي همدان چشم*انتظار هديه و قول معاون وزير ارشاد
تاراي 11 ساله يكي از هزاران نخبگان همداني است كه در گوشه و گوشه پايتخت تاريخ و تمدن ايران*زمين در رشته*هاي مختلف حضور دارند و اينها گوشه*اي از اتفاقاتي بود كه جامعه خبري استان و حتي مسئولان دست*اندركار فرهنگ، ارشاد و هنر استان همدان هيچ اطلاعي از آن نداشته*اند.

اين هنرمند نابغه همداني در مراسم ترحيم استاد شهناز كه در اصفهان برگزار شد از سوي مسئولان ارشاد و موسيقي استان دعوت شده بود تا ضمن نقل مكان به اين شهر مراحل فراگيري موسيقي و تار خود را در اصفهان و زير نظر اساتيد اين استان پيگير باشد.

همچنين به پيشنهاد مسئولان فرهنگي اصفهان تارا به عنوان ميهمان ويژه جشنواره فيلم*هاي كودكان و نوجوانان كه در مهرماه به ميزباني اين شهر برگزار خواهد شد، دعوت شده است.
تاراي 11 ساله به همراه پدر و مادر خود سال*هاست در شهر ما سكونت دارد و وقتي از همدان نامي برده مي*شود با حس كودكانه خود همداني بودنش را به رخ مي*كشد و موفقيت خود در رشته تار را مديون خانم ستارزاده و فرشاد خزايي در همدان مي*داند.

اين نابغه موسيقي همدان در حال حاضر زير نظر محمدرضا لطفي و حسين عليزاده از اساتيد برجسته و صاحب*نام تار كشور تمرينات خود را انجام مي*دهد.

ظهور و كشف يك استعداد ديگر در عرصه هنر در استان همدان شايد فتح بابي باشد تا مسئولان فرهنگي همدان براي رشد و كمك در راه موفقيت اين نوجوان 11 ساله كه به اعتراف اساتيد موسيقي ايران نابغه تارنوازي در ايران شناخته شده است كمر همت را ببندند تا شاهد مهاجرت و رفتن تاراها و امثال اين هنرمندان از همدان به استان*هاي ديگر نباشيم.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۹:۳۳ توسط:sana موضوع:

خاطرات دوران مدرسه چهره هاي محبوب

خواندن خاطرات دوران مدرسه چهره ها، شايد يك پيشنهاد مناسب براي اول مهر امسال باشد.

مجله مهر: روز اول مهر، براي همه ما، يكي از خاطره انگيز ترين روزهاي عمرمان است. خاطره اولين حضور در مدرسه و اتفاق هايي كه در آن روز مي افتد، خاطره مشترك همه ماست. چهره هاي مشهور هم خاطرات جالبي از روزهاي مدرسه و اولين روز تحصيل شان دارند. گزيده اين حاطرات را بخوانيد: امير حسين رستمي: روزي كه از ناظم كتك خوردم بازيگر نقش «بهروز» در سريال «دودكش» دوران مدرسه را خيلي خوب يادش هست:«خانم علي*مددي معلم كلاس اول مان بود. آقاي حائري هم* كلاس دوم معلم*مان بود كه خيلي ازش مي*ترسيدم و هنوز هم مي*ترسم. كلاس سوم را با خانم فاريابي خوانديم و ان قدر دوستش داشتيم كه دعا كرديم سال بعد معلم مان باشد و البته اين اتفاق هم افتاد. بچه بازيگوشي نبودم و در رديف جلو مي*نشستم چون ريزه ميزه بودم و يكدفعه رشد كردم.» رستمي البته يك خاطره تلخ هم از تنبيه شدنش در مدرسه دارد:« يادم مي*آيد يك*بار ناظم كلاس اول توي پهلويم زد كه وقتي به خانه رفتم كليه*ام خونريزي كرد.»
كامبيز ديرباز:از مدرسه تا خانه استاد انتظامي بازيگر سرشناس سينما و تلويزيون ، از مدارس زمان تحصيلش، خاطرات خوشي دارد. كامبيز ديرباز مي گويد:«دوره ابتدايي من در مدرسه اسميان قيطريه آغاز شد كه بعدها فهميدم روبه*روي منزل استاد انتظامي بوده؛ همان خانه*اي كه حالا تبديل به موزه شده است. معلم كلاس اول دبستانم كه خانم نكويي بود را خوب به خاطر دارم.خانم كوچكي، معلم چهارم دبستان هم خانم خوبي بود.» ديرباز ميان همه زنگ هاي مدرسه، دوزنگ را بيشتر از همه دوست داشت:« زنگ هنر را خيلي دوست داشتم و البته زنگ ورزش را به دليل اينكه فوتبال بازي مي*كرديم.» و البته اين هم يك خاطره از شيطنت هاي دوران تحصيل كامبيز ديرباز:« يك بار سال سوم هنرستان كه بودم نزديك چهارشنبه*سوري يكي از دوستانم دو تا نارنجك درست كرده بود عين هم. اما يكي از آنها خالي بود و ديگري پر براي تركاندن در بعدازظهر. ما هم با نارنجك خالي بازي مي*كرديم و بچه*ها را مي*ترسانديم. نفهميديم چه شد كه يك دفعه ديدم نارنجك پر دست من افتاده و من هم انداختم در كلاس اولي*ها كه درست كنار صورت يكي از بچه*ها منفجر شد. خدا خيلي به ما رحم كرد كه پرده گوش آن پسر پاره نشد. با اين حال من يك هفته تحريم بودم و تنبيه مي*شدم. هر دبيري مي*آمد و از جلوي من رد مي*شد مي*گفت: اين بوده نارنجك انداخته؟ و ناگهان يك كشيده زير گوشم مي*زد. يك هفته براي من به همين منوال گذشت و من مدام كتك مي*خوردم. »
مليكا زارعي(خاله شادونه): روزي كه مجري شدم مجري و بازيگر مجموعه «شادونه» از همان اول ان قدر به اجرا علاقه داشته كه مجري برنامه هاي مدرسه شان شده بود. زارعي خاطره اولين روز مدرسه اش را اين طور تعريف مي كند:«روز اول مدرسه آنقدر خوشحال بودم كه مانتو سرمه*اي به تن داشتم و مقنعه سفيد، وقتي كه مقنعه مي*پوشيدم احساس مي*كردم كه بزرگ شده، خانم دكتر شده*ام و بايد بروم مدرسه و با*سواد شوم. آنقدر به فكر اين بودم كه چطوري مي*خواهم وارد مدرسه بشوم كه وقتي خواستم در حياط خانه را باز كنم از شدت شوق و ذوق در حياط را محكم باز كردم و تيزي در به شدت به پيشاني*ام خورد و پيشاني*ام كبود شد و شروع به گريه كردم. » زارعي از خاطره اولين روز مجري گري اش در مدرسه هم اين طور ياد مي كند:«بهترين خاطره از سال*هاي مدرسه مربوط به جشن عبادت است كه در آن همه دخترها لباس سفيد پوشيده و در سالن مدرسه جمع شده بوديم. من مجري برنامه خودمان بودم. احساس خيلي خوبي داشتم، احساس مي*كردم كه كار خيلي بزرگي انجام مي*دهم، همه بچه را به عبادت دعوت مي*كنم و اينكه بزرگ شده*ام و مي*توانم خوب را از بد تشخيص بدهم و اين حس خيلي خوبي بود.»
پروفسور پرويز كردواني : سرويس مدرسه ما اسب بود بيابان شناس برجسته، چهره ماندگارعلمي ايران در سال ۸۴ واستاد خوش صحبت دانشگاه تهران، دوران تحصيلش را خيلي خوب يادش هست. «پروفسور پرويز كردواني» كه حالا ديگر ۸۲ ساله شده است در اين باره مي گويد:« مدرسه را از مكتبخانه آقا*سيد*علي آغاز كردم، در آن زمان هنوز مدرسه*اي ساخته نشده بود اولين مدرسه را يك سال بعد از كلاس اول پدرم بنا نهاد، اين مدرسه در روستاي داراب گرمسار ساخته شد، يكي از مشكلات آن زمان اين بود كه مدرسه*اي براي تحصيل در روستا وجود نداشت و گاهي مدرسه*اي براي چندين روستا ساخته مي*شد و بدتر از آن اينكه علاقه*اي در بين بچه*ها و خانواده*ها براي تحصيل وجود نداشت و خانواده*ها بيشتر دوست داشتند كه فرزندان آنها به كار كشاورزي بپردازند تا تحصيل علم. يادم مي*آيد بعضي از روزها كه من مريض مي*شدم خواهرم خيلي خوشحال بود، زيرا براي رفتن به مدرسه با اسب مي*رفتيم و خواهرم به عنوان آخرين نفر مي*نشست ترك اسب و من نفر جلو بودم، روزهايي كه مريض بودم خواهرم جاي من مي*نشست.»
سارا روستا*پور (خاله سارا): روزي كه معلم مان سر ذوقم آورد «خاله سارا» را بچه ها بيشتر از هركس ديگري مي شناسند. «سارا روستاپور» كه مجري و بازيگر برنامه هاي مختلف كودكان و نوجوانان از جمله برنامه «گل آموز» شبكه آموزش است هم خاطره اولين روز مدرسه اش را اين طور بازگو مي كند:«اولين مدرسه*اي كه مي*رفتم دبستان هويزه در منطقه ۲ تهران بود. روز اول مدرسه همراه مادرم به طرف دبستان هويزه حركت كرديم، در حالي كه ذوق زيادي براي مدرسه رفتن نداشتم اما وقتي وارد مدرسه شدم و شلوغ بودن صف كلاس*ها و دوستي بچه*ها را ديدم تا حدودي از اين حالت بيرون آمدم و با وجود معلم مهرباني به نام خانم اعتمادزاده در سال اول دبستان و به خاطر مهرباني*هاي ايشان به مدرسه علاقه*مند شدم.» روستاپور از يك ويژگي اول مهرهم خيلي خوشش مي آمد:«از بهترين خاطره*هاي من در روز اول مدرسه اين است كه بچه*ها براي كلاس*بندي مي*آمدند و هركس دوست داشت در كلاسي باشد كه دوستش در آن كلاس است و من هميشه دلهره داشتم كه مبادا از دوستانم جدا شوم.»

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۹:۲۶ توسط:sana موضوع:

پر درآمدترين زوج هاي مشهور دنيا انتخاب شدند+عكس

زوج ثروتمند دنيا در سال ۲۰۱۳ از سوي نشريه آمريكايي فوربس انتخاب شدند. به گزارش آلامتو به نقل از عصر ايران ؛ در ابتداي اين ليست نام “بيانسه ” خواننده مشهور آمريكايي به همراه همسرش ” جي زد” كه او نيز يك موزيسين است ديده مي شود . درآمد اين زوج در سال گذشته بيش از ۹۵ ميليون دلار بوده است.
جايگاه دوم در اختيار ” تام بردي” بازيكن مشهور فوتبال آمريكايي و همسرش ” جيسل بوندچن” با ۸۰ ميليون دلار درآمد سالانه قرار دارد.
رتبه سوم در اختيار براد پيت و آنجليناجولي زوج مشهور هاليوودي است كه سالانه ۵۰ ميليون دلار در آمد دارند.
مكان چارم در اختيار يك زوج مشهور هاليوودي ديگر يعني ” ميلا كونيس ” و همسرش “آشتون كوچر ” با ۳۵ ميليون دلار درآمد سالانه است
در مكان پنجم اين ليست “كيم كارداشيان” مدل و مجري تلويزيوني آمريكا و همسرش كانيه وست قرار دارند. درآمد سالانه اين زوج ۳۰ ميليون دلار برآورد مي شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۹:۱۸ توسط:sana موضوع:

زندگي خصوصي قوي ترين زن دنيا

آلماني*ها به پاي صندوق*هاي رأي رفته*اند تا در يكي از مهمترين انتخابات اروپا شركت كنند. آنگلا مركل كه دو دوره متوالي نخست وزير بوده قصد دارد براي سومين بار هم اين مقام را حفظ كند تا به يكي از چهره*هاي استثنايي اين كشور تبديل شود. نظر سنجي ها از برتري حزب دمكرات مسيحي به رهبري آنجلا مركل، صدر اعظم كنوني، حكايت دارند. نخستين زني كه توانسته در تاريخ آلمان صدراعظم شود اما چطور به اينجا رسيده است ؟

به نقل از مجله مهر: زندگي شخصي و خصوصي آنگلا مركل هميشه در پشت پرده بوده است. او بر خلاف برخي ديگر از همكارانش عادت ندارد كه خانواده*اش ار محافل عمومي بياورد و حتي زياد با همسرش هم ديده نمي*شود. به او در ۱۲ سالي كه به عنوان اولين صدراعظم زن آلمان فعاليت كرده است لقب*هاي مختلفي داده*اند؛از بانوي آهنين تا قدرتمندترين زن جهان.

آنگلا مركل كه زماني هيچ چيز از سياست سر در نمي*آورد و در دانشگاه فيزيك و شيمي مي*خواند در اين سالها سه بار ( سالهاي ۲۰۱۱، ۲۰۱۲، ۲۰۱۳) از سوي مجلهٔ فوربس به عنوان قدرتمندترين زن جهان انتخاب شده است. چيزهاي زيادي درباره مركل وجود دارد كه شايد كمتر كسي شنيده باشد.
وقتي فاميلي عوض شد
آنگلا در سال ۱۹۵۴ به عنوان اولين فرزند يك خانواده مذهبي در هامبورگ متولد شد. پدر او كشيش مسيحي پروتستان و مادرش دبير رشته هاي لاتين و زبان انگليسي بود. مدت كوتاهي پس از تولد آنجلا پدر و مادرش آلمان غربي را ترك كردند و براي زندگي به آلمان شرقي رفتند. نام كامل او در آن زمان و تا پيش از ازدواج آنگلا دوروتئا كزنر بود. در كودكي مركل از بالا رفتن از پله ها وحشت داشت و در زمان تحصيل در دبيرستان هميشه شاگرد اول بوده او در جواني آرزو داشت روزي معلم شود ولي اين آرزو توسط دولت كمونيست آلمان شرقي بر باد رفت. زماني كه وارد دانشگاه شد با همسر اول خود اولريش مركل دانشجوي فيزيك آشنا شد. اين ازدواج در سال ۱۹۸۲ اما به جدايي كشيد اما آنجلا نام خانوادگي همسر اولش را براي خود حفظ كرد و تبديل به «آنگلا مركل» كنوني شد.


كار در رستوران
گفته مي*شود او زمان زندگي در آلمان شرقي براي تامين مخارج تحصيل خود در يك رستوران به عنوان كارگر مشغول به كار بوده و پس از جدايي از همسر اولش به آپارتمان كوچك خود در برلين باز مي*گردد. مركل ، همه مراحل تحصيلي خود را در شرايط نظام سوسياليستي به پايان رساند و داراي دكترا در رشته*هاي فيزيك و شيمي است.در سال ۱۹۸۱ آنگلا با يوآخيم زاور، استاد شيمي آشنا شد كه در سال ۱۹۹۸ با او به صورت محرمانه ازدواج كرد.
آنگلا فرزندي از دو ازدواج*هاي خود ندارد اما همسر فعلي او دو پسر بزرگ از ازدواج قبلي خود دارد. رابطه با او يوآخيم زاور هميشه مورد بحث بوده است. خبرگزاري رويترز در گزارشي نوشته است كه پليس امنيتي آلمان شرقي زماني به ديدارهاي اين دو نفر و ناهار خوردن آنها باهم مشكوك شده بود چون هر دو آنها متاهل بودند. بعد از طلاق آنها سالها با هم زندگي مي*كردند تا با فشار هم حزبي*هاي مركل در حزب دمكرات مسيحي ازدواج آنها صورت گرفت.
همسري كه ديده نمي*شود
زندگي مركل و همسرش هميشه از ديد رسانه*هاي مخفي بوده است. يوآخيم زاور كمتر در محافل عمومي در كنار مركل ديده مي*شود و به هيچ وجه با رسانه*هاي مصاحبه نمي*كند. او حتي در سال ۲۰۰۵ از شركت در مراسم تحليف آنگلا مركل خودداري كرد و ترجيج داد مراسم را از تلويزيون دانشگاه برلين،محل كارش ببيند. در زمان*هاي ويژه* و معدودي كه آنها با هم ديده مي*شوند آنگلا مركل خيلي وقتها فراموش مي*كند همسرش همراهش است. در سال ۲۰۱۱ وقتي آنها به مراسم اعطاي مدال در كاخ سفيد رفتند مركل از ليموزين پياده شد و به سرعت از پله*ها بالا رفت. مدتي طول كشيد تا او يادش بيايد كه يوآخيم زاور را به سختي تلاش مي*كرد به او برسد را فراموش كرده است. گفته مي*شود يوآخيم زاور به هيچ عنوان دلش نمي*خواهد درگير كارهاي همسرش شود و از محافظ و كارهاي غير عادي فرار مي*كند. به همين خاطر دوستانش مي*گويند به هيچ عنوان او را «آقاي مركل» صدا نكنيد!
كيك زردآلو خانم صدراعظم
مي*گويند آنگلا مركل دوست دارد از از او به خاطر پخت نان*هايش خاصش تعريف كنند. او در پخت نان و غذاهاي خاصي تبحر دارد اما دوستانش از سوپ سيب*زميني، رولت گوشت و كيك زردآلوي او تعريف خاصي مي*كنند و مي*گويند او خيلي پختن آنها را دوست دارد. پختن اين غذاها به همين خاطر به معياري در وقتي كه او و همسرش مي*توانند با هم بگذرانند تبديل شده است.


دختر كوچك هلموت كهل
مركل، در سال ۱۹۸۹ فعاليت سياسي خود را در حزب تازه تاسيس «حركت دمكراتيك» كه تظاهراتي را در جهت خواسته هاي مردم راه اندازي مي كرد گسترش داد و در فوريه سال ۱۹۹۰سخنگوي اين جنبش شد. اين جنبش در همين سال با رايزني*هاي مركل به حزب دمكرات مسيحي آلمان شرقي پيوست. در سال ۱۹۹۰ مركل عضو حزب مسيحي دمكرات شد و در پايان همين سال به عنوان نماينده اين حزب وارد مجلس آلمان شد. آنگلا مركل اما پيشرفت سياسي خود را بيشتر از همه مديون هلموت كهل است. در ژانويه ۱۹۹۱ هلموت كهل (صدراعظم وقت آلمان) او را به عنوان وزير بانوان و جوانان انتخاب كرد. آنگلا مركل با توجه هلموت كهل به سرعت پله هاي ترقي را طي كرد و گفته مي*شود كهل هميشه او را با عنوان «دختر كوچك» من صدا مي*كرد. آنگلا مركل پس از دوبار وزارت، به مقام دبير كلي حزب دمكرات مسيحي به رهبري كهل رسيد. در اين مقام به پيچ و خم هاي ساختار حزبي و سياسي در آلمان غربي آشنا شد و پس از كناره گيري كهل، در حزب جانشين او شد. در سال ۲۰۰۵ كه گرهارد شرودر انتخابات زودرس را باخت و ائتلاف سوسيال دمكرات و سبزها به رهبري گرهارد شرودر و از جانب حزب سبز، يوشكا فيشر ناگزير به رها كردن دولت شد . آنگلا مركل كه نامزد صدر اعظمي احزاب خواهر دمكرات مسيحي و سوسيال مسيحي مبارزات انتخاباتي را بنفع حزب خود پيش برد دولت ائتلاف بزرگ را ميان دو حزب بزرگ آلمان سوسيال دمكرات و دمكرات مسيحي و اين بار بدون حضور شرودر تشكيل داد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۹:۱۱ توسط:sana موضوع:

خواننده هاليوودي با دست شكسته در جشن تولد دوستش! +عكس

ماريا كري دو ماه بعد از آسيبي كه به دستش رسيده بود در جشن تولد 40 سالگي دوست نزديكش Nas شركت كرد. او يك لباس مشكي كوتاه پوشيده بود...
ماريا كري دو ماه بعد از آسيبي كه به دستش رسيده بود در جشن تولد 40 سالگي دوست نزديكش Nas شركت كرد. او يك لباس مشكي كوتاه پوشيده بود در حاليكه دستش هنوز آتل داشت.
خواننده 43 ساله كه دو ماه پيش دست راستش آسيب ديد، او به طور متوسط بين سه تا 12 هفته براي بهبودي به زمان نياز دارد.ماريا كري براي جشن تولد Nas به او يك بسته سيگار لوييز ويتون هديه داد.
او توضيح داد كه در اثر فشار كاري زياد به دستش آسيب رسيده و نيازمند فيزيو تراپي است.

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۲۹:۰۳ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم