بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

در صفحه فيس*بوك هنرمندان چه مي*گذرد؟!/ از بتونه*كاري مهناز افشار و عروسي خانم بازيگر تا....اين روزها مردم راحت تر مي توانند با هنرمند محبوب خود ارتباط برقرار كنند و به آنها پيام بدهند چرا كه تقريبا تمام آنها با حضور در شبكه هاي اجتماعي هم به هواداران خود سر مي زنند....اين روزها مردم راحت تر مي توانند با هنرمند محبوب خود ارتباط برقرار كنند و به آنها پيام بدهند چرا كه تقريبا تمام آنها با حضور در شبكه هاي اجتماعي هم به هواداران خود سر مي زنند و هم برخي اخبار مربوط به زندگي شخصي خودشان را با مردم در ميان مي گذارند. امروز به سراغ چند هنرمند محبوب رفتيم تا ببينيم در صفحه شخصي آنها چه خبر است:

*شيرين كاري رامبد جوان با موهاي رضا يزداني. يزداني در شرح اين تصوير گفته: از دست اين رامبد! يه دونه اس.


* اين كوچه بن بست سوژه عكس زانيار خسروي شده تا 5300 نفر از آن بازديد كنند.


*الهام پاوه نژاد كه اين روزها با حضور در سريال هاي "هفت سنگ" و "شاهگوش" دوران پركاري را تجربه مي كند، در توضيح اين عكس نوشته است: وقتي در هفت سنگ عروسي داريم.


*مژده لواساني تصويري از يك روز خلوت پاييزي در صفحه خودش منتشر كرده و البته حرف خاصي هم در مورد آن نزده است!


*فرزاد فرزين اين عكس را بعد از آخرين كنسرتش منتشر كرد و زير آن نوشت: قربون همتون برم الهي.


*از امروز توزيع شاهگوش آغاز خواهد شد و هادي كاظمي بازيگر طنز با اين عكس مژده اين سريال را به همه داد.


* النگ و دولنگ را يادتان است؟ خسرو احمدي همان دولنگ تپلي بود كه اين روزها گرد پيري روي موهايش نشسته و در متن اين عكس براي هوادارنش نوشته: با استاد انوشيروان ارجمند، سر كار جديد.


* مهناز افشار علاوه بر اين كه بازيگر خوبي است، در زمينه نقاشي ساختمان هم انگار مهارت هايي دارد.


*اين عكس جديد نيست و آقاي خاص بعد از مدتها دوباره آن را در صفحه شخصي خود قرار داده تا يادي از دوستانش بكند.


* جشن تولد سحر قريشي با يك كلاه پوقي با مزه و البته بدون هيچ حرف خاصي.


* جواد عزتي ياد روزهاي قديم و نوستالژي هاي محبوب بچه ها در دهه شصت و هفتاد كرده است.


*مشق عشق! نوشته روي پرده زيبايي است كه مهدي پاكدل و بهنوش طباطبايي براي خانه خودشان خريده اند و حالا پزش را در شبكه اجتماعي مي دهند.


* و بالاخره مهران مديري با دوست قديمي خودش، سيامك انصاري يك عكس يادگاري گرفته و زير آن هم نوشته: پشت صحنه سريال شوخي كردم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۱:۲۸ توسط:sana موضوع:

فروش گرانترين الماس دنيا

اين الماس بزرگ به قيمت ۳۰٫۶ ميليون دلار و در طي ۶ دقيقه به فروش رسيد. اين قيمت تا كنون بيشترين قيمتي است كه براي خريد يك الماس پرداخت مي شود.
دو مشتري عمده اين الماس سفيد بيضي ،از طريق تلفن در اين مزايده شركت كردند و در نهايت يكي از آنها موفق به خريد اين الماس شد.

پيش از اين گران ترين الماس سفيدي كه در جهان فروخته شده است الماسي بوده است كه در ماه مي سال جاري در حراجي در ژنو و به قيمت ۲۶٫۷ ميليون دلار به فروش رسيده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۱:۲۲ توسط:sana موضوع:

بلندترين ميني ماينر دنيا +عكس

ميني ماينرها از جمله خودروهايي هستند كه بيشتر دست خوش تغييرات مي شوند زيرا به خاطر جثه كوچكشان به راحتي مي توان آن ها را تغيير داد و شخصي سازي كرد به همين علت خودروهاي محبوبي هستند.

ليموزين ها خودروهاي خاص و رسمي هستند و معمولا طولي بسيار بلند دارند. به تازگي يك ميني ماينر تبديل به بلندترين خودروي ليموزين دنيا شده است كه تقريبا هم اندازه اتوبوس هاي دوكابينه است كه اين روزها در خطوط بي آر تي ميبينيم.
اين خودرو ۶ چرخ دارد و طول آن نزديك به ۱۰ متر است. اين خودرو كه اين روزها در خيابان هاي شهر وگاس آمريكا مي چرخد ظرفيت ۱۰ نفري دارد و درون آن تمامي امكانات رفاهي ديده مي شود.
اين خودرو توسط متخصصين به دو قسمت تقسيم شد و سپس با اضافه كردن تكه آهن هاي مختلف خودرو به اين صورت در آمد. اين خودرو سه تن وزن دارد و سقف سرعت آن ۱۲۰ كيلومتر بر ساعت است. صاحب اين خودرو ميني ماينر خاص خودش را ساعتي ۲۰۰ پوند اجاره ميدهد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۱:۱۴ توسط:sana موضوع:

خالكوبي عجيب ريحانا روي دستش +عكس

بدون شك همه ميدانند كه ريحانا خالكوبي هاي زيادي در بدنش دارد و يكي از افراد مشهور هاليوودي است كه علاقه اش به خالكوبي اثبات شده است.


اين ستاره ۲۵ ساله هاليوودي در سفر اخيرش به نيوزلند تصميم گرفت به روش سنتي اين كشور كه (موآري) ناميده ميشود خالكوبي روي دست راستش انجام دهد. در حاليكه در خالكوبي هاي مدرن از دستگاهاي برقي وسوزنهاي نازك استفاده ميشود در روش سنتي ابزارآلات خالكوبي به مراتب خشن تر است كه همين مسئله امر خالكوبي را به يك پديده دردناك تبديل ميكند.
خالكوبي جديد ريحانا ستاره مشهور موسيقي پاپ يك سري نشانه هاي قبيله اي است كه از زير ناخن انگشت دست او تا نزديك ساعد ادامه پيدا ميكند.
مدير سالن زيبايي كه ريحانا در آنجا خالكوبي اش را انجام داده است ميگويد اين علامات الفباي زبان موكويي است كه زبان بوميان اين كشور است. گفته ميشود ريحانا ازا ين خالكوبي جديد بسيار راضي به نظر ميرسد و يك ويدئوي ۲ دقيقه اي از انجام اين عمل در اينترنت منتشر كرده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۱:۰۶ توسط:sana موضوع:

فشن ترين رئيس جمهور زن دنيا! +عكس

اين خانم معروف رئيس جمهور كشور آرژانتين است.او به دليل پوشيدن لباس هاي پر زرق و برق، كفش پاشنه بلند و نوك تيز و همچنين آرايش غليظ توجه رسانه ها را به خودش جلب كرده است و باعث شده كه لقب بانوي مد وفش را به او بدهند!
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۰:۵۸ توسط:sana موضوع:

نخستين خودرو تمام برقي كيا ساخته شد +عكسكيا در نظر دارد نسخه اي از مدل "سول" (Soul) را در اوايل سال 2014 روانه بازار كند كه يك هاچ بك تمام برقي محسوب مي شود.
به گفته كيا، باتري به كار رفته در مدل سول EV با يك بار شارژ كامل توانايي طي كردن مسافت 200 كيلومتري را دارد.
كيا در نظر دارد نسخه اي از مدل "سول" (Soul) را در اوايل سال 2014 روانه بازار كند كه يك هاچ بك تمام برقي محسوب مي شود. به گفته كيا، باتري به كار رفته در مدل سول EV با يك بار شارژ كامل توانايي طي كردن مسافت 200 كيلومتري را دارد. اين نخستين خودرو برقي كيا خواهد بود كه خارج از مرزهاي اين كشور و به صورت جهاني روانه بازارهاي مختلف خواهد شد.


از بارزترين ويژگي هاي كيا سول EV كاهش ردپاي كربن آن به واسطه عدم انتشار هيچ گونه گاز گلخانه اي و همچنين كاهش هزينه سوخت براي مصرف كننده است. افزون بر اين، مواد به كار رفته در توليد اين خودرو تا 85 درصد قابل بازيافت هستند. بي ترديد، اين مساله براي محيط زيست از اهميت بسيار زيادي برخوردار است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۰:۵۱ توسط:sana موضوع:

حجاب نيم بند بازيگر مشهور ايراني در لس آنجلس!!+ عكساو در چند جشنواره جهاني فيلم نيز به عنوان داور حضور داشته* است. كريمي با كسب چهار جايزه از جشنواره*هاي گوناگون بين*المللي تاكنون، موفق*ترين بازيگر ايراني....
نيكي كريمي متولد ۱۹ آبان ۱۳۵۰ در تهران، بازيگر، كارگردان ايراني است.

او در چند جشنواره جهاني فيلم نيز به عنوان داور حضور داشته* است. كريمي با كسب چهار جايزه از جشنواره*هاي گوناگون بين*المللي تاكنون، موفق*ترين بازيگر ايراني از لحاظ تعداد جوايز جهاني بوده*است. حالا انتشار تصويري از حجاب وي كه به حضورش در شهر لس آنجلس برمي گردد خبرساز شده.
هنرمندان همواره در هر عصري و در هر جامعه و هر فرهنگي به عنوان الگو براي جوانان و نوجوانان آن جامعه محسوب مي*شوند و نمي*توان نقش آنان را در شكل*گيري و رواج مد و شيوه خاص پوشيدن لباس را ناديده گرفت.

و سؤال ديگر چطور امكان دارد تلاش و تبليغ حجاب توسط كساني كه خود بر آن مستدام نيستند به ثمر بنشيند؟ ظاهر هنرمنداني كه در تلويزيون ديده مي*شوند، با آنچه در سينما و در جشنواره*ها و مراسم*هاي فرهنگي مي*بينيم تناقض فراواني دارند و زماني كه اين تناقض در ذهن بيننده شكل گرفته و بزرگ مي*شود و نهايتاً به حد انفجار مي*رسد، مقدمات تشكيل اوضاع كنوني جامعه فراهم مي*آيد.
آيا وقتي كه افكار و اعمال هنرمند محبوبي كه الگويي براي جوانان و نوجوانان يك جامعه است، در تضاد با آرمانها و ارزشهاي بنيادين جامعه*اش باشد، مي*توان انتظار داشت امر و نهي*هاي مدام تأثيرگذار باشد؟ هنرمندان عزيز كشورمان توجه داشته باشند كه وجود ايشان سرمايه*اي گرانقدر براي ذخيره فرهنگي كشور است اما بي*توجهي به مسئوليت*هاي اجتماعي بعضاً خسارات جبران*ناپذيري به بار مي*آورد و پيامدهاي آن در سراي باقي دامن خود ايشان را نيز خواهد گرفت.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۰:۴۱ توسط:sana موضوع:

تصميم جالب خواهر مايكل جكسون و همسر ميلياردرش + عكسجنت جكسون خواهر 47 ساله مايكل جكسون ستاره موسيقي پاپ در سال 2012 طي يك مراسم كاملا خصوصي و محرمانه با يك ميلياردر قطري ازدواج كرد....
جنت جكسون خواهر 47 ساله مايكل جكسون ستاره موسيقي پاپ در سال 2012 طي يك مراسم كاملا خصوصي و محرمانه با يك ميلياردر قطري ازدواج كرد. اكنون خواهر مايكل جكسون تصميم دارد صاحب يك خانواده كامل شود اما نمي خواهد به عنوان يك زن بارداري را تجربه كند بلكه قصد د ارد كودكي را به فرزندي بپذيرد.

به گفته يك منبع نزديك به اين زوج خواهر ايكل جكسون قصد دارد كودكي از اردن و يا سوريه را به فرزندي قبول كند. وي اضافه مي كند: جنت به خوبي مي داند كه بارداري در اين سن چه خطراتي خواهد داشت او به شدت تحت تاثير مسائل اخير اين دو كشور قرار دارد و تصميم گرفته است كه فرزندش را از اين كشورها انتخاب كند. او حتي ملاقاتي با مانيا ملكه اردن داشته است و از او خواسته است تا ترتيب كارهاي اداري حضانت كودك داده شود تا او بتواند اين آرزوي خود را محقق كند
يك نفر از اعضاي خانواده همسر قطري او نيز اين خبر را تاييد كرده است و مي گويد به زودي اين اتفاق خواهد افتاد.
اطرافيان جنت جكسون مي گويند او همواره نگران كودكان و رفاه اجتماعي آنان است و شايد اين مسئله در اخذ اين تصميم موثر بوده است. او سابقه دو ازدواج نافرجام را در كارنامه زندگي اش دارد اما گفته مي شود اين زوج رابطه عميق و خوبي باهم دارند وبارها از اين ازدواج و احساس رضايت خود در رسانه ها صحبت كرده اند.
سابقا وسام المانا همسر 35 ساله قطري جنت جكسون گفته بود بسيار خوش شانس است كه همسر ايده آلش را يافته و احساس خوشبختي مي كند. جنت جكسون هم اخيرا در يك مصاحبه اعلام كرده بود عليرغم اينكه به سن ميانسالي رسيده اما اين ازدواج با شكوه و موفق احساس امنيت و آرامش به او مي دهد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۰:۳۲ توسط:sana موضوع:

سن ازدواج در كتاب سوم* دبستان چند سال است؟! + عكسدر كتاب مطالعات اجتماعي سوم ابتدايي*ها كه امسال جديدالتأليف است، درسي به نام «من بزرگتر شده*ام» وجود دارد.كتاب قبلي تعليمات اجتماعي درباره يك مأمور اداره پست به نام آقاي هاشمي بود كه به همراه خانواده*اش...
در كتاب مطالعات اجتماعي سوم ابتدايي*ها، سن ۲۴ سالگي براي ازدواج در نظر گرفته شده است.
در كتاب مطالعات اجتماعي سوم ابتدايي*ها كه امسال جديدالتأليف است، درسي به نام «من بزرگتر شده*ام» وجود دارد.

در اين درس روند رشد افراد نشان داده شده و سن 24 سالگي نيز براي ازدواج در نظر گرفته شده است.

كتاب قبلي تعليمات اجتماعي درباره يك مأمور اداره پست به نام آقاي هاشمي بود كه به همراه خانواده*اش از كازرون به نيشابور سفر مي*كند و در خلال اين سفر، نكات آموزشي به دانش*آموزان ارائه مي*شود.

كتاب جديدالتأليف مطالعات اجتماعي سوم ابتدايي داراي موضوع جديدي است كه با توجه به نيازهاي عمومي تأليف شده است؛ به عنوان مثال درباره هويت شخصي، هويت خانوادگي و هويت اجتماعي در اين كتاب به دانش*آموزان مطالبي ارائه مي*شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۰:۲۵ توسط:sana موضوع:

ليدي گاگا به مصرف مواد مخدر اعتراف كرد +عكس

آلبوم جديد ليدي گاگا خواننده معروف هاليوودي ۲۷ ساله به زودي روانه بازار خواهد شد ، اين خواانده منفور در آستانه انتشار اين آلبوم و در مصاحبه با رسانه ها پرده از رازهاي بزرگي در زندگي خود برداشت. ليدي گاگا كه به دليل انحرافات جنسي و آرايشها و لباسهاي عجيبش يكي از چهره هاي منفور هاليوودي به شمار ميرود در مصاحبه اش اعتراف كرد كه به انواع مواد مخدر و روانگردانها اعتياد دارد وهنگام ضبط ترانه هاي آلبومش نيز از مواد مخدر استفاده كرده است.

او در اين اعترافات عنوان كرده است برخلاف گذشته كه اكثر مواقع مست بوده است اين بار مصرف مواد مخدر را تجربه كرده اگرچه در كنار آن به نوشيدن مشروبات الكلي نيز ادامه داده است.
وي هر بار در اجراهاي زنده اش عنوان ميكند كه حالت طبيعي ندارد و طوري صحبت ميكند كه هواداران حاضر در كنسرتش بدانند او مواد مخدر مصرف كرده است. او اخيرا در اجرايش در هلند به هوادارانش گفت كه علاقه زيادي به ماري جوانا دارد و از اينكه اين مسئله رسانه اي شود ترسي ندارد.
او گفته است از موادي چون اكس تازي و ال اس دي به وفور استفاده ميكرده است و اذعان ميكند گاهي به قدري تحت تاثير اين مواد قرار دارد كه از حوادثي كه برايش اتفاق مي افتد بي خبر است و چيزي از گذشته به ياد نمي آورد. وي ادامه ميدهد قصد ندارد كسي را به انجام اين كار ترغيب كند چون از خطرات آن آگاه است و مطمئن نيست كه ديگران مواد مخدر را از چه راهي به دست خواهند آورد.
وي در پايان گفت قصد ترك مواد مخدر را دارد و با انتشار آلبوم جديدش او نيز يك انسان سالم و پاك خواهد بود./پرداد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۰:۱۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل