بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

دردسرهاي تازه براي خواننده مشهور هاليوودي + عكسجي زي رپر مشهور هاليوودي و همسر بيانسه از خوانندگان مشهور هاليوودي مي گويد پايش به جنجال تبعيض نژادي فروشگاه بارنيز نيويورك كشيده شده است....


جي زي رپر مشهور هاليوودي و همسر بيانسه از خوانندگان مشهور هاليوودي مي گويد پايش به جنجال تبعيض نژادي فروشگاه بارنيز نيويورك كشيده شده است.
فروشگاه بارنيز نيويورك كه طرف قرارداد جي زي است متهم به رفتاري تبعيض آميز نسبت به دو جوان سياه پوست كه اجناس گرانقيمت خريده اند شده است.


قرار بود فروش اين اجناس از ماه آينده شروع شود ولي اكنون طرفداران جي زي از او مي خواهند اين قرار داد را لغو كند.
ترانيز كريستين مي گويد با كارت اعتباري اش يك كمربند گران قيمت از فروشگاه بارنيز خريده اما وقتي از فروشگاه خارج شد دو مامور لباس شخصي پليس او را كنار كشيدند، دستانش را بستند و دو ساعت در بازداشت كردند.
ترانيز در خصوص اين برخورد توهين آميز مي گويد: ماموران لباس شخصي مرا صدا زدند و گفتند همين الان از فروشگاه بارنيز به آنها تلفن شده و گفته شده كارت ام تقلبي است. ترانيز سرانجام كمربندي را كه خريده بود پس گرفت و ماموران پليس هم معذرت خواهي كردند.
كيدا فيليپس مي گويد با او هم رفتار مشابهي شده، او توضيح مي دهد: اين كيف را به قيمت دو هزار و سيصد دلار از بارنيز خريده ولي در فروشگاه با او رفتار نژادپرستانه شده و او پيام روشني به جي زي دارد: از او مي خواهم با بارنيز معامله نكند.
به گفته پليس نيويورك مامورانش به خواست فروشگاه وارد عمل شده اند. بارنيز هم مي گويد تغييراتي در نحوه عملكردش خواهد داد اما اتهام رفتار تبعيض آميز را رد مي كند.
با اين حال بارنيز توضيح نمي دهد اگر عملكردش در اين موارد اشكال داشته چه نيازي به تغيير در نحوه عملكردش وجود دارد.
جي زي كه اين روزها سرگرم تور خود در اروپاست و تا كنون واكنشي به اين خبرها نشان نداده اما به خواسته برخي از هوادارانش او بايد قراردادش را با بارنيز لغو كند.
اين خواننده هاليوودي يك زماني گفته بود من 99 مشكل دارم و حالا گرفتار يكي از آنها شده. اين رپر سرشناس براي طراحي اختصاصي چند قلم كالا و جواهر قراردادي با فروشگاه بارنيز نيويورك بسته از جمله اين باراني، يك انگشتر دوقلو و كوله پشتي.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۴:۰۱ توسط:sana موضوع:

بيني شما شخصيتتان را لو مي دهد‎!حتما به اين موضوع دقت كرده*ايد كه افراد مدل*هاي بيني متفاوتي دارند و نكته جالب اين است كه روان*شناسان معتقدند، از بيني*هاي متفاوت شخصيت*هاي متفاوتي هم به بار مي*نشيند...
حتما به اين موضوع دقت كرده*ايد كه افراد مدل*هاي بيني متفاوتي دارند و نكته جالب اين است كه روان*شناسان معتقدند، از بيني*هاي متفاوت شخصيت*هاي متفاوتي هم به بار مي*نشيند...
برخي افراد از اين نظر خوش*شانس*اند و اصطلاحا بيني بي*نقصي دارند اما برخي بيني عقابي، كوفته*اي يا كجي دارند. به نظر شما رايج*ترين نوع بيني*اي كه افراد دارند كدام است و شخصيت هر كدام چگونه است؟ مطلب زير را مطالعه كنيد و بعد نگاهي به بيني*تان بيندازيد.

بيني كوچك و كوتاه: تيزهوش ذهني و جسمي
بيني*هايي كه از اندازه استاندارد هم كمي كوچك*تر به نظر مي*رسند. وين روني يكي از فوتباليست*هاي معروف نمايانگر چنين بيني*اي است. اين افراد يك پارادوكس كامل از تيزهوشي هستند هم در زمينه ذهني و هم از بعد فيزيكي. آنها معمولا خيلي سريع نسبت به مسائل واكنش نشان مي*دهند و به همين دليل گاهي اوقات پرخاشگر مي*شوند.

بيني رو به بالا: جاه طلب و روشن فكر
كيت ميدلتون همسر شاهزاده انگليس كه اين روزها مشغول بچه*داري است بيني كشيده و رو به بالايي دارد كه يكي از مدل*هاي موردتوجه هنرمندهاست خصوصا در نقاشي*ها هم مي*توانيد اين مدل بيني را زياد ببينيد. مدل دماغ تام كروز به «دماغ رومي» معروف است. افرادي كه اين دماغ را دارند به عنوان افرادي با ويژگي*هاي جاه*طلب، شجاع و روشنفكر شناخته مي*شوند و 9 درصد دماغ*ها اين مدل را دارند.

بيني پهن و بزرگ
بارزترين و به*روزترين بيني پهن و بزرگ، بيني باراك اوباماست. تاثيرگذاري اولين ويژگي افراد با اين بيني است اما احساسات آنها هم نقش پررنگي در شخصيتشان ايفا مي*كند. زودرنجي خصيصه ديگر اين افراد است.

بيني عقابي: بلوغ روحي و جسمي
دنيل رادكلف، ستاره هري پاتر هم جزو 9 درصدي است كه دماغ عقابي دارند. درباره ويژگي اين افراد مي*گويند اهل كسب و كار هستند و ذهنشان در اين زمينه فعال است و در زندگي*شان اهل جنگ نرم هستند. بيني*هاي گوشتي و سربالا هم 13 درصد بيني*ها را تشكيل مي*دهند. يكي از افراد مشهوري كه اين مدل بيني را دارد كري موليگان، بازيگر انگليسي است. مي*گويند افرادي كه كه اين نوع بيني را دارند فاقد بلوغ روحي و جسمي كامل هستند.

بيني*هاي رو به بالا: مهربان و همراه
افرادي با چنين بيني*هايي معمولا افرادي خوش*بين هستند. آنها بسيار مهربان*اند و خانواده و دوستانشان را در شرايط سخت همراهي مي*كنند. درواقع حمايتگري از ويژگي*هاي بارز اين افراد است. آنها به قدري ماجراجو هستند كه بايد تا انتهاي هر داستان را خود تجربه كنند. اگر يك فرد اينچنيني در اطرافشان بيابند بهتر است با يكديگر ازدواج كنند تا زندگي هيجان*انگيزي داشته باشند.

بيني*هاي صاف : محافظه كاري
همه شما حتما شان*پن، هنرپيشه معروف را مي*شناسيد پس حالا متوجه شديد چه مدل بيني*اي مد نظرمان است. اين مدل بيني معمولا به مدل يوناني معروف است. بارزترين ويژگي اين افراد باهوشي آنهاست. محافظه*كاري ويژگي بعدي اين افراد با بيني*هاي استخواني صاف است. آنها افرادي هستند كه در حرفه*شان بسيار ماهرانه رفتار مي*كنند. فكري منطقي دارند و در شرايط بحراني تصميم*گيرندگان قوي*اي هستند.

بيني رومي: قوي و نفوذناپذير
اين بيني به مدل رومي معروف است. يكي از برجسته*ترين شخصيت*هاي سياسي داراي چنين مدل بيني بوده است؛ آبراهام لينكلن. افراد با چنين مدل بيني*اي اغلب رهبران موفقي هستند و به راحتي مي*توانند گروه*هاي مختلف را هدايت كنند. آنها شخصيت بسيار قوي*اي هستند و اصطلاحا نفوذناپذيرند. با اينكه مي*توانند عده زيادي را هدايت كنند اما شخصيت سلطه*جويي ندارند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۳:۵۳ توسط:sana موضوع:

انتقاد كارشناسان از لاغري بيش از حد آنجلينا جولي! + عكسشايد تاكنون لبهاي برجسته و گوشتالود بازيگر مشهور هاليوود سبب شهرت جهاني او بود اما اين روزها آنجلينا جولي با انتقاد كارشناسان مبني بر لاغري بيش از اندازه اش....
شايد تاكنون لبهاي برجسته و گوشتالود بازيگر مشهور هاليوود سبب شهرت جهاني او بود اما اين روزها آنجلينا جولي با انتقاد كارشناسان مبني بر لاغري بيش از اندازه اش و دستهاي لاغرش روبروست و همين امر او را سوژه رسانه ها كرده است.


آنجلينا جولي ستاره 38 ساله برنده جايزه اسكار در حالي شكار عكاسان شد كه به همراه دو قلوهايش از فروشگاهي در كوينزلند استراليا خارج مي شد. به گفته رسانه ها و كارشناسان تلاش براي داشتن اندام متناسب و لاغر در ميان زنان ميانسال هاليوودي باعث شده است بسياري از ستاره ها بيش از اندازه لاغر باشند و اين امر در جذابيت هاي زنانه آنها تاثير گذار بوده است.
از ميان اين ستاره هاي تراز اول مي توان به سارا جسيكا پاركر، مدونا و مگ رايان اشاره كرد. اين ستاره ها به قدري لاغر هستند كه رگهاي دستان آنها به صورت آبي و برجسته بيش از اندازه در چشم هستند.
به گفته كارشناسان سلامت و تناسب اندام رگهاي برجسته نشان دهنده فشار فيزيكي بيش از حد در سنين ميانسالي است. بسياري از ستاره هاي هاليوودي از رژيم هاي كم نمك و كربوهيدرات استفاده مي كنند كه اين امر را تسريع كرده و در زيبايي پوست آنها نيز تاثير گذار است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۳:۴۵ توسط:sana موضوع:

مصاحبه با زهره وطن خواه دختر منحصر به فرد ايراني

فرمول جديدي در زندگي براي خود ساخته بود و توانست با همان فرمول، توانمندي*هاي زن ايراني را در جهان ثابت كند. براي رسيدن به دوردست*ها، پيچ و خم*هاي جاده مسابقات، درسي بزرگ بود تا بداند چگونه به سرعت از كنار مشكلات زندگي عبور كند. زهره وطن خواه سال ۱۳۵۶ در تهران متولد شد.
فرزند اول خانواده است و بعد از گرفتن مدرك مهندسي الكترونيك احساس كرد بايد به جست*و*جوي روياي كودكي*اش بپردازد و به گونه*اي ديگر آن*ها را ترسيم كند. به عنوان نخستين راننده زن در تاريخ اتومبيلراني ايران سال ۲۰۰۸ به مسابقات جهاني رالي پيوست با افتخار و شوري كه نشان از استقامت و شادي*اش دارد با ما به گفت*وگو نشست.


ياد كودكي*ها
با همسن و سالانش تفاوت*هايي داشت حتي در انتخاب نوع اسباب بازي هم به*گونه ديگري فكر مي*كرد. بازي*هاي دخترانه را دوست نداشت همين تفاوت*ها بود كه تا رسيدن به مسابقات قهرماني جهان او را پيش برد. زهره وطن خواه مي*گويد: هديه*هاي دوران كودكي*ام با تمام دختران فاميل فرق داشت هميشه توپ، تفنگ و ماشين هديه مي*گرفتم. عروسك*هاي بچگي برايم لذت بخش و جذاب نبود.

هر وقت هم در خيابان ماشين جديدي مي*ديدم و توجهم را جلب مي*كرد سرم را به شيشه ماشين مي*چسباندم تا تفاوت آن را با ماشين*هاي ديگر بفهمم. بازي*هاي پسرانه بهترين سرگرمي هايم بود. دور تا دور حاشيه فرش خانه مان را پيست ماشين سواري تصور مي*كردم و با ماشين*هاي كوچكي كه داشتم مشغول بازي مي*شدم.
اولين تجربه
اين قهرمان رالي در سن ۱۳ سالگي براي اولين بار پشت فرمان ماشين پدرش نشست و خاطره آن روز دوباره در ذهنش تداعي شد. او با شوقي در صدا از نخستين تجربه و مربي*اش گفت و ادامه داد: هميشه كنار دست مادرم كه مي*نشستم به رانندگي*اش خوب دقت مي*كردم و از كار دنده و پدال گاز و ترمز سؤال مي*كردم. مادرم راننده*اي حاذق بود كه به صورت تئوري فن رانندگي را به من آموخت.

در اصل مادرم اولين مربي*ام بود. وقتي عكس العمل*هاي سريع و بموقع او را مي*ديدم لذت مي*بردم و دوست داشتم مثل مادرم فرز و زبل رانندگي كنم. وقتي ۱۳ ساله بودم به مسافرت شمال رفته بوديم پشت فرمان كه نشستم احساس خوبي را تجربه كردم. هيجان زده شده بودم و دلم مي*خواست با سرعت رانندگي كنم. بعد از آن هم دور از چشم پدر ماشين را برمي*داشتم در خيابان*ها دور مي*زدم.

آموختن درس زندگي
«دوستانم مي*گويند انگار سرعت در همه ابعاد زندگي*ام وجود دارد. از مسابقات اتومبيلراني درس*هاي زيادي گرفتم. ياد گرفتم در زماني كه با سرعت بالا رانندگي مي*كنم عكس*العمل بالايي داشته باشم و بتوانم سريع تصميم*گيري كنم. اين نكات طلايي را در زندگي شخصي*ام اجرا مي*كنم و توانسته*ام با سرعت بالا در جايي كه تصميم*گيري سخت بوده است بهترين تصميمات زندگي*ام را بگيرم.سرعت زندگي من را روي دور تند گذاشته است.»
اين قهرمان رالي بانوان از سرعت با هيجان خاصي حرف مي*زند و مي*گويد: در سن ۲۲ سالگي احساس كردم بايد راهي براي تخليه هيجانات دروني*ام پيدا كنم به همين خاطر به ورزش پاراگلايدر روي آوردم و با اين ورزش هيجاناتم به اوج رسيد البته در كنار آن باشگاه تيراندازي كلت بادي رفته و سواركاري هم مي*كردم در آن زمان دلمشغولي هايم اين ورزش*هاي سرشار از هيجان بود تا اين*كه در سال ۸۱ به عضويت فدراسيون اتومبيلراني درآمدم و از آن به بعد با هيجاني بيشتر شروع به تمرين كردم.

همان سال در مسابقات اسلالوم در پيست شركت كرده و مقام اول را به دست آورم و تا سال ۸۷ در مسابقات رالي، اسلالوم، كارتينگ و ريس(سرعت) شركت كرده و مقام*هايي كسب كردم.اما در ميان همه مسابقات توجه ويژه*اي به رالي دارم و بيشترين مقام*ها را در مسابقات رالي به دست آورده*ام.

شهرتي جهاني
زهره وطن خواه به عنوان اولين بانوي تاريخ اتومبيلراني ايران به همراه يار هميشگي*اش افسانه احمدي (نقشه خوان) راهي مسابقات جهاني رالي WRC، كه در سال ۲۰۰۸ در كشور تركيه بود، شد. وي در اين مسابقات در كلاس A7 مقام چهارم را كسب كرد و قبل از برگزاري مسابقات جهاني در ماه آوريل همان سال همراه سه تيم از ايران كه همگي مرد بودند در مسابقات قهرماني اروپا ERC، در كلاس بانوان مقام سوم را كسب كرد.
اين قهرمان رالي مي*افزايد:* تاكنون ۶ مرتبه در مسابقات ريس(سرعت) به عنوان تنها شركت*كننده زن در كلاس ۱۴۰۰ GT، شركت كرده*ام و همه رقيبانم مرد بوده*اند ۵ بار اول و يك*بار هم مقام دوم را به دست آورده*ام. تمايل زيادي به محك زدن توانايي*ام در مسابقات كارتينگ داشتم اما تا سال ۸۲ هيچ زني شركت نكرده بود. وقتي اين موضوع را با رئيس فدراسيون در ميان گذاشتم ابتدا تصور مي*كرد بعد از چند روز خسته مي*شوم و پي كار را نمي*گيرم اما بعد از چند هفته تمريناتم را به*طور جدي شروع كردم و با پشتكار تمرين مي*كردم تا بتوانم كمبودها را جبران كنم حتي بيشتر از مردان هم كار مي*كردم كه در مسابقات كشوري باز هم تنها شركت*كننده زن بودم و خدا را شكر مي*كنم كه مقام سوم را در كارنامه موفقيت*هايم به ثبت رساندم.
وي در ادامه با بيان اين*كه ترس، مفهومي عجيب و غريب است مي*گويد: واقعاً سر نترسي دارم و اين ويژگي از كودكي با من بوده است. جسارت تنها چيزي است كه هميشه داشته*ام البته اين دو واژه در هر دوره سني متفاوت است و ديدگاه*هاي ۲۲ سالگي*ام با الان فرق مي*كند. در زندگي شخصي*ام احساس مي*كنم كه هميشه مسيرهاي طولاني*تر را با سرعت بيشتري پيمودم تا زودتر به خواسته*ام برسم.


چون در آن زمان تنها شركت*كننده زن بودم براي اثبات توانمندي هايم مجبور بودم به سختي تمرين كنم. تمام وقت و انرژي*ام حتي روزهاي تعطيل و جمعه را به تمرين اختصاص مي*دادم و آسيب*هاي جسمي شديدي ديده بودم اما دست از علاقه*ام نكشيدم تا بتوانم خودم را بالا كشيده و به موفقيت*هاي جهاني برسانم. تفاوت بسيار مهمي كه اين رشته با رشته*هاي ورزشي ديگر دارد اين است كه در اغلب رشته*هاي ورزشي اگر فرد يك اشتباه مرتكب شود فقط يك امتياز را از دست خواهد داد ولي در مورد مسابقات اتومبيلراني نخستين اشتباه، آخرين اشتباه است و با از دست دادن جان مساوي است. در رالي در ارتفاعات و پيچ و خم جاده اگر يك اشتباه يا يك فرمان چپ و راست اشتباه از من سر بزند ممكن است از مسير جاده منحرف شده و به دره سقوط كنم.

رؤيايي باور نكردني
هميشه در شروع يك نبرد به انتهاي مسير فكر مي*كند به همان راهي كه او را به سرزمين آرزوهايش رساند. يك روز ملاقات با قهرمان رالي دنيا برايش مثل يك خواب يا رؤيايي باور نكردني بود اما امروز در جايگاهي قرار دارد كه توانسته با پشتكار و تمرين در مسابقات جهاني حضور پيدا كند و در كنار اسطوره*اش بايستد و از نزديك با او حرف بزند. اين حس خوشايند همان چيزي است كه سالها انتظارش را به جان مي*كشيد.
او مي*گويد: بالاخره آرزويم به واقعيت تبديل شد و در همان جاده*هايي مسابقه دادم كه قهرمان جهان به پيروزي رسيده بود. در مسابقات جهاني رالي WRC، وقتي من و نقشه خوان، افسانه احمدي يك شكل لباس پوشيده بوديم و با حجاب اسلامي آماده نبرد بوديم و پرچم كشورمان در بين ۳۲ كشور جهان به اهتزاز درآمد و متوجه نگاه*هاي رانندگان ديگر مي*شديم برايشان جالب بود كه دو دختر ايراني و مسلمان توانسته*اند به اين مرحله دست پيدا كنند و اين براي مان لحظه*اي لذت بخش بود به حدي هيجان انگيز بود كه قابل وصف نيست.


در سال ۲۰۰۷ در مسابقات ريس كه در شهر دبي برگزار مي*شد شركت كردم و بين ۲۰ مرد شركت*كننده مقام چهارم را به دست آوردم. در طول مسير رقيب اصلي*ام يك مرد امريكايي بود كه رقابتي ديدني را آغاز كرده بود وقتي مسابقات به پايان رسيد و مقام سوم را به دست آورد رو به سوي همسرش كرد و گفت: «رقابت با ايراني خيلي سخت بود» البته من چون به توانمندي*هايم شك نداشتم مي*دانستم كه مقام سوم را به دست مي*آورم اما چون ماشينم ديرتر آماده شده بود نتوانستم با ماشين زودتر هماهنگ شوم اما توان اين*كه آن مرد امريكايي را كنار بزنم، داشتم. پدر هميشه از موفقيت*هاي من از صميم قلب لذت مي*برد و هزينه هايم را فراهم مي*كرد اگر پدر، مادر و مربيانم نبودند شايد امروز در اين مقام و جايگاه قرار نداشتم…

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۳:۳۷ توسط:sana موضوع:

كدهاي آهنگ پيشواز ايرانسل به مناسبت ماه محرم

مجموعه كد آهنگ هاي پيشواز ايرانسل مخصوص ماه محرم, عاشورا, امام حسين, ايوالفضل, كربلا
رديف نام آهنگ كد
۱ اقا دوستت دارم ٣٣١۴٧۴
۲ امشب شب عيده ٣٣١٩٨٧
۳ انا يابن الحسن ۴۴١٢٠۶٨
۴ اي حيدر آشكار عباس ۴۴١٢١٧٠
۳ انا يابن الحسن ۴۴١٢٠۶٨
۴ اي حيدر آشكار عباس ۴۴١٢١٧٠
۵ بابا بابا ٣٣١٨٨٧
۶ بابا بابا .هيئت عزاداران ٣٣١١٩٠۵
۷ جلال علي ۵۵١١۶۶۶
۸ جاده انتظار ۵۵١١٢۴۴
۹ تن مجروح مادر ٣٣١١١۴١
۱۰ تسبيح دل اهل عالم ۴۴١٣۴١۴
۱۱ پيوند كهكشاني ٣٣١٧٨۵
۱۲ بي خبرم نگذاري ۵۵١١۶۶٧
۱۳ بوي پيرهنت ٣٣١٨٨٨
۱۴ بسته گشته چون بال و پرم ۴۴١۶٨٢
۱۵ بارگناه ٣٣١١۵١
۱۶ بار گناه ۱ .هيئت عزاداران ٣٣١١٩٠٧
۱۷ بار گناه ۲ .هيئت عزاداران ٣٣١١٩٠٨
۱۸ بارگناه۳ ٣٣١١۵٣

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۳:۲۵ توسط:sana موضوع:

ويالون كشتي تايتانيك به فروش رفت + عكس

اين مبلغ به علاوه ماليات ، بالاترين رقمي است كه تا به حال براي يك وسيله از كشتي تايتانيك هزينه شده است.
“والاس هارتلي ” رهبر گروه موسيقي تايتانيك در لحظات غرق شدن كشتي براي آرام كردن مسافران اين ويالون را مي نواخت. جسد او چندين روز پس از غرق شدن كشتي از آب بيرون كشيده شد در حالي كه ويالونش به همراهش بود.

سال ۲۰۰۶ اين ويالون در شيرواني خانه اي در لندن كشف شد ، كه با انجام تعدادي آزمايش اصل بودن آن تاييد شد. پلاك فلزي كه بر روي ويالون چسبانده شده كه متن روي اين پلاك از طرف همسر هارتلي نوشته شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۳:۲۰ توسط:sana موضوع:

نيكول كيدمن عشق را با آنجلينا جولي مقايسه مي كند! +عكس

نيكول كيدمن عشق خود به تام كروز را با “ آنجلينا جولي و برد پيت” مقايسه كرد. نيكول كيدمن بازيگر هاليوودي ناگفته هاي زيادي در رابطه با زندگي 10 ساله اش با تام كروز دارد. او در مصاحبه اخيرش كه به مناسبت بازي در نقش ” گريس كلي” پرنسس موناكو با او ترتيب داده شده بود در خصوص زندگي اش با تام كروز حرفهايي زد و آن روزها را فراموش نشدني توصيف كرد. او در اين مصاحبه گفت: سالهاي پر از عشق و عاطفه اي داشتيم. رابطه اي عميق كه فكر ميكنم فقط برد پيت و آنجلينا جولي ميتوانند آن را درك كنند.

عكس نيكول كيدمن
نيكول كيدمن 46 ساله در اين مصاحبه جنجالي او عنوان كرده است كه هنگام ازدواج با تام كروز در سن 23 سالگي بسيار جوان بوده است و معمولا عشق در اين سن بسيار عميق و با احساس شكل ميگيرد. او عشق در اين سن را به حبابي تشبيه كرد كه فقط عاشق و معشوق در آن جاي دارند و دنياي آنها در آن حباب خلاصه ميشود. نيكول كيدمن اضافه كرد احساس ميكند برد پيت و آنجلينا جولي تنها كساني هستند كه ميتوانند احساس او را درك كنند.
عكس نيكول كيدمن
او افزود بعد از جدايي اش در سال 2001 زندگي سختي داشته و به افسردگي مبتلا شده است . با اين تفاسير او اضافه ميكند جدايي تام كروز همسر جديدش را به او بخشيد كه بزرگترين عشق زندگي اوست و خوشحال است كه او را يافته است.آنها در سال 2006 ازدواج كردند و اكنون ساكن استراليا ميباشند. اين درحالي است كه اين زوج هاليوودي صاحب دو فرزند هستند و در لوس آنجلس نيز منزلي بسيار مجلل دارند.
بيوگرافي نيكول كيدمن
نيكول ماري كيدمن متولد ۲۰ ژوئن ۱۹۶۷ بازيگر آمريكايي-استراليايي و برنده جايزه اسكار، كه به خوانندگي نيز پرداخته*است.
زندگي نامه نيكول كيدمن
پدر او يك ايرلندي و مادرش يك اسكاتلندي بود، كه هر دو در استراليا به دنيا آمده بودند. ولي نيكول كيدمن در هونولولو هاوائي آمريكا متولد شده*است و به همين دليل داراي 2 مليت آمريكايي و استراليايي مي*باشد. پدرش «آنتوني» متخصص شيمي باليني بود و مادرش “جانل آن آموزشيار پرستار بود.
در سال ۱۹۷۳ ميلادي يعني در ۶ سالگي نيكول، آنها به واشنگتن دي.سي جهت ادامه تحقيقات پدر نيكول درباره سرطان سينه سفر كردند كه نيكول در آنجا اولين نقش خود را در جشن كريسمس تجربه كرد.
او تاكنون دو بار ازدواج كرده نخست با تام كروز در سال ۱۹۹۰ بود آنها دو فرزند به نام*هاي ايزابلا جين (۱۹۹۲) و كانر آنتوني (۱۹۹۵) را به فرزند خواندگي قبول كردند. اين ازدواج در سال ۲۰۰۱ به جدايي كشيده شد.دومين ازدواج وي با كيث اربن در ۲۵ ژوئن سال ۲۰۰۶ است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۳:۱۳ توسط:sana موضوع:

اقدام جالب بيانسه در مقابل هوادارش +عكس

يكي از هواداران خوش شانس بيانسه هفته گذشته تصويري از خود كنار اين خواننده معروف هاليوودي در اينترنت قرار داد كه بسيار جنجالي شده و داستان جالبي دارد كه سبب شد به سوژه اي رسانه اي تبديل شود.

عكس بيانسه
يك هوادار 15 ساله حاضر در كنسرت بيانسه در استراليا موفق شد تصويري از خودش و بيانسه در حال اجرا به يادگار ثبت كند . بيانسه وقتي متوجه حضور وي در كنار سن اجرا شده و متوجه شد او درحال عكس گرفتن است كنار او روي سن نشست تا كادر تصوير او باشد. اين دختر 15 ساله تصوير يادگاري اش را روي صفحه شخصي اش قرار داد و از آن به عنوان بهترين لحظه زندگي اش ياد ميكند.
عكس بيانسه
او اضافه كرده است : اصلا باور نميكنم اين اتفاق رخ داده باشد، باور نميكنم كه در ميان اين جمعيت و درآن لحظه شلوغ بيانسه متوجه من و تلفن همراهم شده باشد. تنها زماني فهميدم كه او در كنار من خم شد و بهترين صحنه زندگي من اتفاق افتاد.
عكس بيانسه
اين تصوير سريعا در دنياي مجازي منتشر شد . بيانسه اكنون در حال اجراي تور بين المللي ” خانم كارتر” است كه برگرفته از نام خانوادگي همسر او ميباشد.
وي در اين سفر طولاني و بين المللي دختر كوچك دو ساله اش بلو ايوي را به همراه برده است و لحظات شاد و به ياد ماندني كنار او دارد. اين تور بين المللي در تاريخ 22 دسامبر سال جاري در بروكلين به پايان ميرسد و او به امريكا باز ميگردد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۳:۰۳ توسط:sana موضوع:

تونل جنجالي كه آسيا و اروپا را به يكديگر وصل مي*كند + عكس

دولت تركيه سرانجام پس از مدتها تأخير تونل جنجالي كه آسيا و اروپا را از زير آب هم به يكديگر وصل مي*كند افتتاح كرد اما چرا ماجراي اين تونل طولاني شد ؟
ترافيك ميان بخش*هاي آسيايي و اروپايي استانبول و پلي كه اين دو بخش را به هم وصل مي*كند هميشه كلافه كننده است. مقام*هاي تركيه حالا با افتتاح تونل مرمره*ري يا ريل مرمره در تلاش هستند كه رفت و آمد در اين مسير راحت*تر شود. پروژه*اي كه از سال ۲۰۰۴ و با حضور چشمگير ژاپني*ها كليد خورد سرانجام در نودمين سالگرد تشكيل جمهوري تركيه و با حدود ۴ سال تأخير به صورت نمادين افتتاح شد اما هنوز تا استفاده مردم از آن زماني طولاني باقي*مانده است.
از ۴ ميليادر هزينه ساخت اين پروژه كه «پروژه قرن» نام گرفته يك ميليارد دلار آن را ژاپني*ها سرمايه*گذاري كردند و حالا رجب طيب اردوغان،نخست وزير تركيه كه سابقه شهرداري استانبول را هم دارد آن را به عنوان يكي از برگ*ها زرين كارنامه خود معرفي كرده است. مقام*هاي تركيه اميدوار هستند كه با به كارگيري رسمي اين تونل ۵/۱ ميليون نفر بتوانند روزانه با استفاده از مترو ميان بخش*هاي آسيايي و اروپايي استانبول رفت و آمد كنند.قطاري كه دو سوي تنگه بسفر را به هم وصل مي*كند در ۵۶ متري زير آب حركت مي*كند و نخست وزير تركيه مدعي شده كه اين تونل مستحكم*ترين سازه ساخته شده در اين كشور است.
قرار است پس از به كارگيري ابتدا تنها قطارهاي مترو در اين تونل حركت كنند و گفته شده كه از سال ۲۰۱۵ خودروها هم مي*توانند در آن حركت كنند. زيمنس آلمان همه سيستم*هاي هدايت*كننده و الكترونيكي تونل و شركت BASF مواد لازم براي بتون ويژه آن را توليد كرده* است. استانبول روي خط زلزله است و به همين خاطر نگراني*هاي جدي درباره امنيت اين تونل وجود دارد اما مقام*هاي دولت تركيه در تلاش براي اطمينان بخشي درباره استحكام اين تونل هستند. شايد به همين خاطر است كه در ۱۵ روز نخست به كارگيري استفاده مردم از مرمره*ري رايگان اعلام شده است. ۴۰ هزار قطعه باستاني
مهمترين عامل تأخير در ساخت و ساز اين تونل كه ۴/۱ كيلومتر از طول ۶/۱۳ كيلومتري آن زير آب است كشف يك بندر باستاني در هنگام حفاري*هاي آن بود. در جريان عمليات ساخت و ساز در سال ۲۰۰۷ كشف بقاياي اين بندر باستاني مربوط به قرن چهارم همه چيز را دچار مشكل كرد. مهندسان پروژه در آن زمان مشغول ساخت ايستگاه قطار درمحله ينيكاپي بخش اروپايي استانبول بودند ولي پس از تخريب آلونك هاي اين محل مجريان طرح متوجه وجود بقاياي يك بندر باستاني شدند.
باستان شناسان در اين محل موفق شدند تا به آثار به جاي مانده از بندر الوتريوس شهر قسطنطنيه، كه يكي از پركارترين بندرهاي امپراتوري بيزانس بود دسترسي پيدا كنند. بيشتر از ۴۰ هزار قطعه باستاني در اين محل كشف شد كه صندل هاي چرمي، شانه هاي چوبي و شمعدان هاي متعدد از جمله كشفياتي بودند كه نحوه زندگي مردم آن دوران را نشان مي*دادند. يكي از جالب ترين كشفيات اين محل يك قايق چوبي به طول ده متر است كه بيش از هزار سال عمر دارد. باستان*شناسان علاوه بر بقاياي بندرالوتريوس موفق به پيدا كردن بخشي از ديوارهاي باستاني استانبول هم شدند؛ مسئله*اي كه باعث شد افتتاح تونل ۹ سال طول بكشد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۲:۵۶ توسط:sana موضوع:

معرفي بزرگترين باغ گردوي جهان + عكس

ديدن خيابانها و كوچه هاي كم عرض ، درختان كهنسالي كه از هردو كناره خيابان سر به آسمان كشيده اند و مغازه هاي فروش خشكبار و تنقلات و نهرهاي پر آب، در فاصله ۲۰ كيلومتري از چشم انداز كوير ، شايد براي مسافري كه اولين بار وارد شهميرزاد مي شود، باور نكردني باشد. اما در استان سمنان بايد انتظار هر نوع آب و هوايي را داشت.
شهميرزاد ، اگرچه از ساليان دور با آب و هواي مطبوع كوهستاني و فضاي ييلاقي اش شهره است ، اما در ساليان اخير يك ويژگي ديگر هم به شهرتش افزوده است و آن ، بزرگترين باغ گردوي جهان است كه در اين شهر قرار دارد.
بزرگترين باغ گردوي جهان ، فقط ادعاي شهميرزادي ها نيست فائو (سازمان خوار و بار جهاني) نيز اين موضوع را تاييد كرده است. وسعت اين باغ ۷۵۰ هكتاراست كه هر ساله با اجراي طرح هاي توسعه، بر وسعت آن افزوده مي شود. مهمترين ويژگي گونه هاي گردوي اين باغ كه به تاييد پروفسور ژرمن فرانسوي هم رسيده، خوشه اي بودن آن است.
اين باغ داراي ۲۰ هزار اصله درخت گردو است و از اين تعداد ۱۴ هزار اصله درخت بارده است . از هر درخت بين ۲۰۰ تا ۴۵۰ هزار گردو برداشت مي شود و هرسال باغ بر ۲۰۰ تن از اين باغ گردو چيده مي شود.
گردوهاي توليد شده در شهميرزاد علاوه بر مصرف داخلي به كشورهاي حوزه خليج فارس، آسياي ميانه و تركيه صادر مي شود.
جالب است كه با استفاده از آبياري قطره اي، سيراب كردن بزرگترين باغ گردوي جهان براي شهميرزاد مشكلي ايجاد نكرده است. گردوي شهميرزاد با مشخصاتي نظير ميزان چربي بالا، چوب سخت و خوش نقش و ركورد وزن دانه گردو (۲۵گرم)، ذخيره گاه منحصر به فرد و قديمي ترين زيستگاه گردوي جهان است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۲:۴۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا