بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

انسان دوستي شگفت انگيز دويد و ويكتوريا بكهام!! + عكسدر حالي كه ستاره هاي فرهنگ و هنر، سياست، و ورزش در كشور ما، معمولا، به مسايل انسان-دوستانه، و حتي اجتماعي كمي بي توجه اند؛ ديويد بكهام و همسرش ويكتوريا بكهام هم به ياري سيل زدگان هايان در فيليپن شتافتند...
در حالي كه ستاره هاي فرهنگ و هنر، سياست، و ورزش در كشور ما، معمولا، به مسايل انسان-دوستانه، و حتي اجتماعي كمي بي توجه اند؛ ديويد بكهام و همسرش ويكتوريا بكهام هم به ياري سيل زدگان هايان در فيليپن شتافتند.
به نقل از رسانه هاي انگليسي زبان، ديويد و ويكتوريا بكهام، مجموعه اي از لباس ها و كفش هاي قديمي خود را به فروش گذاشته اند تا پول آن را در اختيار صليب سرخ بگذارند. آنها مي خواهند همه در آمد حاصل از اين فروش را به فيليپني هاي بحران زده اهدا كنند.
ويكتوريا از مردم خواسته در اين حراج خيريه شركت كنند. و اتفاقا مردم هم همين طور برخورد كرده اند تا جايي كه براي ورود به داخل فروشگاه صف كشيده اند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۶:۲۵ توسط:sana موضوع:

پردرآمدترين خوانندگان سال ۲۰۱۳ معرفي شدند

پردرآمدترين خوانندگان سال ۲۰۱۳ معرفي شدند پايگاه رتبه سنجي فوربس در گزارشي كه روز گذشته منتشر كرد ، فهرست پردرآمدترين خوانندگان (ترانه سرايان و آهنگسازان) را معرفي كرد.
در اين فهرست «مدونا» با درآمد ۱۲۵ ميليون دلاري در رأس فهرست پردرآمدترين خوانندگان سال ۲۰۱۳ قرار دارد.
«مدونا» : ۱۲۵ ميليون دلار
«مدونا» بيشتر درآمد خود را از تور ۹ ماهه اي كه در كشورهاي مختلف برگزار كرده ، بدست آورد. مجموع درآمد تور «مدونا» در سال ۲۰۱۳ به ۳۰۵ ميليون دلار رسيد .
«ليدي گاگا» : ۸۰ ميليون دلار
علاوه بر فروش فوق العاده آلبوم (Artpop) ، او بخشي از درآمد خود از تور ۶ ماهه كه بيش از ۱۶۸ ميليون دلار درآمد داشت ، بدست آورد.
«بون جويي» : ۷۹ ميليون دلار
راكرهاي نيوجرسي از برگزاري كنسرتهاي متعدد در آمريكا بدست آوردند.
«توبي كيث» : ۶۵ ميليون دلار
آلبومهاي «كيث» طي ۵ سال گذشته بيش از ۲۷۰ ميليون دلار فروش داشته اند. او همچنين مالك ۱۸ رستوران است.
«كلد پلي» : ۶۴ ميليون دلار
برگزاري تورهاي متعدد در شهرهاي آمريكا و اروپا درآمد بالايي را براي اين خواننده ايرلندي تبار به دنبال داشته است.
«جاستين بيبر» :* ۵۸ ميليون دلار
«بيبر» جوان ترين ثروتمند عرصه سرگرمي هم است . تورهاي موسيقي او در آمريكاي جنوبي همچنان ادامه داشته و با استقبال مواجه مي شود.
«تيلور سويفت» : ۵۵ ميليون دلار
در اكتبر ۲۰۱۲ آلبوم (we are neve ever getting Back together) در فهرست ۱۰۰ آلبوم پرفروش قرار گرفت. اين آلبوم در يك هفته ۲٫ ۱ ميليون نسخه فروش كرد.
«التون جان» : ۵۴ ميليون دلار
«جان» با تور لندن و ترانه سرايي آلبوم جديد به اين درآمد رسيد .
«بيانسه» : ۵۳ ميليون دلار
او در كنار انتشار تك آهنگ هاي جديد ،*يكي از چهره هاي معروف برندهاي پپسي و (H & M) هم است و از اين طريق كسب درآمد مي كند.
«كني چنسي» : ۵۳ ميليون دلار
«ديدي» : ۵۰ ميليون دلار
«پل مك كارتني» : ۴۷ ميليون دلار
«كالوين هريس» : ۴۶ ميليون دلار
«جنيفر لوپز» :*۴۵ ميليون دلار
«راجر واترز»* : ۴۴ ميليون دلار
«ميوز» : ۴۳ ميليون دلار
«ريحانا*» :* ۴۳ ميليون دلار
«جي زي»* :*۴۲ ميليون دلار
«وان دايركشن» :* ۴۲ ميليون دلار
«دكتر دره» :* ۴۰ ميليون دلار
«رولينگ استون» :* ۳۹ ميليون دلار
«رد هات چيلي پپرز» : ۴۰ ميليون دلار
«كيتي پري» : ۳۹ ميليون دلار
«تيم مك گرا» :* ۳۳ ميليون دلار
«پينك» : ۳۲ ميليون دلار

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۶:۱۸ توسط:sana موضوع:

جذاب ترين مرد سال 2013 انتخاب شد + عكسمجله سرگرمي «پيپل» (People) در جديدترين گزارش ساليانه خود ، عنوان جذاب ترين مرد سال را به «آدام لوين» خواننده گروه «مارون 5» (Maroon 5) داد. مجله پيپل در اين گزارش خود آورده: به عنوان يك خواننده و آهنگساز...
«برادلي كوپر» ، «مت ديمون» ، «چنينگ تيتوم» ، «رايان رينولدز» ، «برد پيت» و «جورج كلوني» (2 بار) به عنوان جذاب ترين مردان سال از نظر مجله پيپل معرفي شده اند.
مجله سرگرمي «پيپل» (People) در جديدترين گزارش ساليانه خود ، عنوان جذاب ترين مرد سال را به «آدام لوين» خواننده گروه «مارون 5» (Maroon 5) داد.


مجله پيپل در اين گزارش خود آورده : به عنوان يك خواننده و آهنگساز «آدام لوين» فانتزي هاي لازم براي دريافت جوايز «گرمي» را دارد. اين چهره 34 ساله سالهاي گذشته دركنار چهره هاي معروفي همچون «چنينگ تيتوم» و «برادلي كوپر» نامزد دريافت اين عنوان بوده است.


«لوين» علاوه بر حضور موفق در عرصه موسيقي (داور مسابقه Vioce) يكي از چهره هاي كمتر شناخته شده در عرصه سينما هم بوده است كه نمونه آن بازي در فيلم «ايي تي : موجود فرازميني» ساخته «استيون اسپيلبرگ» بوده است.


گفتني است «برادلي كوپر» ، «مت ديمون» ، «چنينگ تيتوم» ، «رايان رينولدز» ، «برد پيت» و «جورج كلوني» (2 بار) به عنوان جذاب ترين مردان سال از نظر مجله پيپل معرفي شده اند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۶:۱۱ توسط:sana موضوع:

شكيرا دوباره مادر مي شود + عكساخيرا شكيرا خواننده 36 ساله و محبوب هاليوودي اعلام كرده است قصد دارد فرزندان بيشتري داشته باشد.شكيرا ستاره 36 ساله موسيقي پاپ هاليوود و نامزد 26 ساله اش...
اخيرا شكيرا خواننده 36 ساله و محبوب هاليوودي اعلام كرده است قصد دارد فرزندان بيشتري داشته باشد.شكيرا ستاره 36 ساله موسيقي پاپ هاليوود و نامزد 26 ساله اش ژرارد پيكه در ژانويه سال جاري صاحب اولين فرزند خود شدند. اين خواننده مشهور هاليوودي به تازگي تصاوير بسياري را از جمع صميمانه خانوادگي خود در اينستاگرام قرار داده است كه حكايت از آرامش و خوشبختي اين خانواده كوچك دارد و شايد به همين دليل است كه ستاره بين المللي موسيقي پاگ اعلام كرده است كه خواهان فرزندان بيشتري است.
او در تازه ترين مصاحبه اش با يك مجله كلمبيايي عنوان كرده است كه تصميم دارد به زودي دوباره مادر شود و مي گويد اگرچه مسائل شغلي او و نامزدش اجازه نمي دهد كه زياد در كنار خانواده باشند اما بسيار خوشبخت و آرام و شاد هستند و از بودن در كنار عزيزانش لذت ميبرد. شكيرا ميگويد پسرش ميلان پيكه بيش از فوتبال به موسيقي علاقمند است چراكه بيشتر وقت خود را با مادرش در محيط استوديو و مكانهاي مربوط به موسيقي سپري مي كند.
شكيرا در مورد فيزيك بدني خاص خود ميگويد: از رژيمهاي خاصي پيروي مي كنم و بسيار به اندام و بدن خود اهميت مي دهم. به نظر من در شغلي كه اكنون من در آن فعاليت دارم زيبايي و تناسب اندام حرف اول را مي زند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۶:۰۴ توسط:sana موضوع:

گفت*وگو با پدر و مادر اعضاي مقتول گروه موسيقي «سگ*هاي زرد» در نيويوركمجيد فرازمند و فرزانه شباني پدر و مادر دو جوان ايراني هستند كه در جنايتي هولناك در نيويورك كشته شدند. آرش و سروش فرازمند دو ايراني ساكن نيويورك و از اعضاي گروه موسيقي سگ*هاي زرد بودند....
پدر و مادر دو جوان ايراني كه در جنايتي هولناك در نيويورك كشته شدند در گفت*وگو با «شرق» جزييات بيشتري از اين كشتار را شرح دادند. آرش و سروش فرازمند دو ايراني ساكن نيويورك و از اعضاي گروه موسيقي سگ*هاي زرد بودند. اين دو به همراه يكي ديگر از اعضاي گروه به نام علي اسكندريان توسط جوان ايراني ديگري به نام علي*اكبر رفيعي كه از اعضاي اخراجي گروه موسيقي بود با شليك گلوله به قتل رسيدند و علي*اكبر سپس به زندگي خودش پايان داد.

گفت*وگو با فرزانه شباني و مجيد فرازمند (روزنامه*نويس و والدين دو مقتول) را در پي مي**خوانيد:

آرش و سروش براي شما ماجراي جداشدن علي*اكبر از گروه*شان را تعريف كرده بودند؟
وقتي آرش به گروه سگ*هاي زرد پيوست، علي*اكبر و يك*نفر ديگر به نام پويا در گروه فري*كِيز ماند. علي*اكبر از نظر اخلاقي با آنها جور نبود. مثلا پول اجاره*خانه را نمي*داد و خيلي اذيتشان مي*كرد. بچه*ها هم از گروه بيرونش كرده بودند. علي*اكبر حدود يك*سال بود از آنها جدا شده بود و هيچ ارتباطي با هم نداشتند.

علي*اكبر چه *سازي مي*زد؟
گيتار. البته خيلي وارد نبود و بچه*ها خيلي كمكش مي*كردند. او را با خودشان به هند بردند و نزديك يك*سال آنجا بودند.

علي*اكبر مواد مصرف مي*كرد؟
نمي*دانم. ولي يادم است كه از خيلي وقت پيش افسردگي داشت. چون خانواده*اش با موسيقي مخالف بودند از طرف خانواده طرد شده بود و پدرش اصلا از او حمايت نمي*كرد. البته مادرش كمك كرد تا كار موسيقي را ادامه دهد و از ايران برود. پس*انداز خودش را برايش مي*فرستاد. ما هم بعضي اوقات برايش پول مي*فرستاديم. هميشه سفارشش را به آرش و سروش مي*كرديم. آرش و سروش مي*گفتند: او خيلي با ما فرق دارد. ثبات اخلاقي ندارد.

علي*اكبر خودكشي كرده و به*نظر مي*رسد پرونده به پايان رسيده باشد؟
يك*نفر تنها نمي*توانست اين كار را بكند. سياوش كرم*پور كه تير خورده و الان در بيمارستان است، اسم چند خارجي را آورده است. اسلحه علي*اكبر هم مسلسل كاليبر 308 بوده كه اسلحه نيمه*نظامي است و پليس آنجا هم گفته اين اسلحه خيلي گران است و مجوز خريدوفروش ندارد. علي*اكبر پول خريد چنين سلاحي را نداشت. وقتي هم در گروه آرش و سروش بود نمي*توانست اجاره*خانه بدهد و... به همين دليل از گروه اخراج شده بود. موقع تيراندازي يكي ديگر از اعضاي گروه به نام پويا در كمد قايم شده بود و جان سالم به در برد. در صورتي*كه علي*اكبر بيشترين مشكل را با پويا داشت. شنيديم آرش وقتي صداي تير را شنيد به طبقه بالا رفت و بعد گلوله خورد.

به آرش و سروش در ايران مجوز كنسرت ندادند كه رفتند؟
آنها در ايران چند كنسرت برگزار كردند اما براي آلبوم دنبال مجوز نرفتند. بعد از مدتي اجازه برگزاري كنسرت هم به آنها ندادند چون انگليسي مي*خواندند. تا اينكه تصميم گرفتند در فستيوال «اس*ايكس*دابليو » كه در ماه بهمن برگزار مي*شد شركت كنند. آرش و سروش تمرين كردند و آلبومشان را براي آنجا فرستادند و قبول شدند تا در مسابقه شركت كنند. سروش به آمريكا رفت و در فستيوال شركت كرد و همين باعث شد آنجا ماندگار شود و با دوستانش گروه سگ*هاي زرد را راه انداختند.

چرا آرش با سروش نرفت؟
چون علي*اكبر كارش درست نشده و پاسپورت نگرفته بود، آرش و علي*اكبر و پويا ماندند و بعد از مدتي به هند رفتند و آنجا شروع به تمرين كردند، كسي به نام آريا هم همراهشان بود. اين چهارنفر با هم يك*سال هند بودند تا اينكه توانستند براي سال بعد آهنگ*هايشان را دوباره براي فستيوال بفرستند. باز هم قبول شدند و به صورت قانوني به آمريكا رفتند.

آن زمان هنوز گروهشان فري*كيز بود؟
بله، تا زماني كه به آمريكا رفتند. بعد ميان*شان اختلاف به*وجود آمد. آرش مي*گفت علي*اكبر و پويا تمرين*ها را جدي نمي*گيرند و دل به كار نمي*دهند و مي*خواهم از آنها جدا شوم. قرار بود با يك گروه ديگر كار كند. دوسال بود كه آرش در گروه سگ*هاي زرد بود.

سروش گروه سگ*هاي زرد را شكل داده بود؟
در اصل بله اما مشوق همه اينها آرش بود. آرش همه را جمع كرده بود. قبلا عضو گروه هايپر نوا بودند. وقتي هايپر نوا از ايران رفت، آرش و سروش به*خاطر سربازي نتوانستند بروند. دانشجو هم بودند. بعد براي معافيت اقدام كردند و همين*طور تمرين مي*كردند. فيلم چه كسي از گربه*هاي ايراني خبر دارد همان زمان را نشان مي*دهد كه آنها با چه سختي روي پشت*بام تمرين مي*كردند تا اينكه براي فستيوال آماده شوند. سروش صبح زود بيدار مي*شد و قبل از اينكه به دانشگاه برود تمرين موسيقي مي*كرد. موسيقي خيلي برايش جدي بود. آرش هم همين*طور. از بچگي تنها هدفشان موسيقي بود. آرش وقتي خيلي كوچك بود سطل ماست جلويش مي*گذاشت و با چوب مثلا درام مي*زد. البته از همان موقع كم*كم برايشان معلم گرفتيم. آرش با ساز ايراني موسيقي را شروع كرد. تار مي*زد و بعد سنتور و بعد گيتار كلاسيك و بعد به درام رسيد. سروش هم مدتي ضرب مي*زد و بعد كلاس كيبورد رفت و بعد دو نفري با هم معلم سنتور داشتند. بعد از آن به سمت گيتار كلاسيك رفتند و بعد از ان گيتارالكتريك كار كردند. همين اواخر قرار بود با يك كمپاني خيلي معتبر به نام (اي ميوزيك) كار كنند و تا پاي قرارداد هم رسيده بودند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۵:۵۶ توسط:sana موضوع:

صبر كنند تا بميرم بعد سراغ تابلوهاي من بيايند!كورنليوس گورليت، كه از كليك دو هفته پيش در كانون توجه رسانه*هاي جمعي قرار گرفته و تا كنون سكوت كرده بود، سرانجام در گفت*و*گوبا وبسايت مجله اشپيگل برداشت خود از كشف و ضبط صدها اثر هنري در خانه*اش را بيان كرد.
مرد 80 ساله*اي كه سال*ها از گنجينه هنري عظيمي در خانه خود نگه*داري كرده، مي*گويد حاضر نيست حتي يك اثر هنري را داوطلبانه پس دهد. او مدعي است كه پدرش نزديك ۱۴۰۰ اثر هنري را به صورت كاملا مشروع خريداري كرده است.

به گزارش سايت بي.بي.سي،كورنليوس گورليت، كه از كليك دو هفته پيش در كانون توجه رسانه*هاي جمعي قرار گرفته و تا كنون سكوت كرده بود، سرانجام در گفت*و*گوبا وبسايت مجله اشپيگل برداشت خود از كشف و ضبط صدها اثر هنري در خانه*اش را بيان كرد. كورنليوس گورليت مي*گويد كه دادگستري و رسانه*هاي جمعي كل ماجرا را غلط طرح كرده*اند. او مي*افزايد به دادستاني آلمان اسنادي ارائه داده است كه او را از هرگونه خلافي تبرئه مي*كند.

به گفته او تمام آثار هنري به صورت قانوني به پدرش هيلده*براند گورليت، كارشناس و مجموعه*دار هنري، تعلق داشته و پس از مرگ او به تنها فرزندش، كورنليوس، كه وارث او بوده، رسيده است. هيلده*براند گورليت در زمان رايش سوم (۱۹۳۳ – ۱۹۴۵) يكي از افراد مورد اعتماد بود كه براي رژيم نازي آثار هنري خريداري مي*كرد. اداره ماليات گمرك آلمان اعلام كرده كه بيش از ۱۴۰۰ تابلوي گرانبها را از خانه مرد 80 ساله ضبط كرده و به محلي امن برده است. دادستاني آلمان عليه كورنليوس گورليت به اتهام مخفي*كاري و تخلف مالياتي اعلام جرم كرده است. آقاي گورليت در برابر مدعي است كه هيچ خلافي مرتكب نشده و به نوبه خود مقامات قضايي را متهم مي*كند كه اموال خصوصي او را مصادره كرده*اند.

او كه سخت بيمار است، به اشپيگل گفته است: آنها مي*توانستند اندكي صبر كنند تا من بميرم و بعد به سراغ تابلوهاي من بيايند. او مدعي است در سال هاي گذشته در خانه خود از صدها اثر هنري به خوبي مراقبت كرده است. او مي*گويد: در زندگي هيچ چيز را به اندازه تابلوهايم دوست نداشتم.
بنا به گزارش مجله فوكوس دولت آلمان و دادگستري ايالت بايرن قصد دارند به كورنليوس گورليت پيشنهاد كنند كه تمام آثار را به دولت واگذار كند. در آن صورت او از تعقيب قضايي معاف خواهد شد. اين گزينه از اين نظر به نفع دولت است كه از روندهاي حقوقي و مالياتي بسيار پيچيده*اي كه مي*تواند سال ها وقت بگيرد، جلوگيري مي*شود. ميان مقامات قضايي و مالياتي بر سر قبول مسووليت در مخفي نگه داشتن خبر كشف هنري قرن كشمكش جريان دارد. رسانه*هاي جمعي هر دو طرف را متهم مي*كنند كه به مدت ۲۰ ماه ماجرا را از افكار عمومي پنهان نگه داشته و تنها در اوايل ماه نوامبر آن را علني كرده*اند.

مقامات آلماني از اشخاص حقيقي و حقوقي، تقاضاهايي براي باز پس گرفتن آثاري كه متعلق به خود مي*دانند، دريافت كرده*اند؛ اما به نظر كارشناسان تعيين وضعيت ملكي يكايك آثار بسيار دشوار است و مدت زيادي طول خواهد كشيد.

از اين گنجينه آخرين بار در يك حراجي تابلويي از ماكس بكمان، نقاش اكسپرسيونيست، به بهاي حدود يك ميليون و دويست هزار دلار به فروش رفته است. گفته مي*شود كه برخي از آثار واقعا به مجموعه خصوصي خانواده گورليت تعلق دارند. حدود ۵۹۰ طرح و نقاشي به احتمال قوي توسط رژيم نازي به زور از ثروتمندان يهودي ضبط شده است. اين آثار قرار است از هفته آينده در يك سايت اينترنتي به نمايش عموم گذاشته شوند.

در گنجينه هنري كه در مونيخ يافت شده، آثاري گرانبها از هنرمندان نامدار مانند گوستاو كوربه، ادگار دگا، پابلو پيكاسو، هانري ماتيس، مارك شاگال، ماكس ليبرمان و اتو ديكس وجود دارد. ارزش مجموعه بيش از يك ميليارد يورو ارزيابي مي*شود.

تاكنون تصوير تعدادي از آثار اين مجموعه گرانبها بر روي كليك وبسايتي منتشر شده است. راينهارد نِمِتس، رييس دفتر دادستاني شهر آوسبورگ گفته بود كه ۱۲۱ نقاشي با قاب و ۱۲۵۸ نقاشي ديگر بدون قاب در مارس ۲۰۱۲ در آپارتمان شخصي به نام كورلنيوس گورليت در مونيخ كشف شد. از اين گنجينه آخرين بار در يك حراجي تابلويي از ماكس بكمان، نقاش اكسپرسيونيست، به بهاي حدود يك ميليون و دويست هزار دلار به فروش رفت. به گزارش رسانه هاي آلماني، هيلده*برند گورليت احتمالا بخشي از تابلوها را در دهه*هاي ۱۹۳۰ و ۱۹۴۰ به بهاي كم از يهودياني كه قصد فرار از آلمان را داشتند، خريده بود.

هيلده*برند گورليت سال ۱۹۵۶ در جريان يك سانحه رانندگي درگذشت.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۵:۴۸ توسط:sana موضوع:

رونمايي از اولين تلويزيون oled منحني ال جيال*جي و گلديران، در همايشي كه سه*شنبه شب در هتل آزادي برگزار شد، از تلويزيون OLED منحني مدل 55EA98000 رونمايي كردند.
شد و شركت ال*جي، به عنوان پرچمدار صنعت تلويزيون*هاي OLED منحني جهان، جديدترين و مبتكرانه*ترين محصول خود را به بازار ايران عرضه كرد تا مشتريان ايراني نيز از اين تجربۀ جديد بهره*مند شوند. تلويزيون OLED منحني الجي براي نخستين بار در نمايشگاه CES لاسوگاس معرفي شد و عموم مردم و رسانههاي دنيا را شگفت*زده كرد.
در ابتداي مراسم، جناب آقاي كريس جانگ، مديركل ال*جي الكترونيكس در ايران، گفت: «براي من باعث خرسندي است كه در ميان شما عزيزان حضور دارم و از صميم قلب حضورتان را در همايش عرضۀ رسمي تلويزيون OLED منحني ال*جي خير مقدم مي*گويم. اولين تلويزيون OLED منحني دنيا تلويزيوني بسيار پيشرفته با امكان نمايش عالي تصاوير است كه نشان از عصر جديدي در تلويزيون*ها دارد و در نهايت محصول تحول فناورانه از نمايشگرهاي صفحه*تخت به منحني است. طراحي چشمگير اين تلويزيون توانايي شركت ال*جي براي يافتن راهكارهاي متمايز با بهترين طراحي را در زمره محصولات تصويري جهان نشان مي*دهد.»
وي در ادامه افزود: «من با افتخار اعلام مي*كنم كه بار ديگر ال*جي نقش خود را به عنوان پيشگام در صنعت محصولات صوتي و تصويري اثبات مي*كند و بازار ايران را با همكاري شركت گلديران با فناوري*هاي مبتكرانه و نشان دادن فوايد باورنكردني تلويزيون*هاي OLED منحني به مشتريان، در دست خود مي*گيرد.» كريس جانگ در پايان صحبت*هاي خود از اصحاب رسانه براي شركت در اين همايش قدرداني كرد.
در ادامۀ همايش، جناب آقاي حسين تنهايي، قائم مقام شركت گلديران، ضمن خوشامدگويي به اصحاب رسانه و خبرنگاران جهت شركت در مراسم رونمايي از اولين تلويزيون OLED منحني ال*جي در ايران، مراسم امروز را گامي بزرگ در جهت آشنايي ارباب جرايد با جديدترين فناوري ارائه*شده در جهان در ارتباط با سيستم*هاي صوتي و تصويري دانست.
وي در ادامه گفت: «شركت گلديران همواره پيشرو در عرضۀ جديدترين و خلاقانه*ترين محصولات صوتي و تصويري و خانگي در ايران بوده است و افتخار دارد همگام با ساير نقاط جهان اولين تلويزيون OLED منحني ال جي را به خريداران سختگير ايراني ارائه دهد. گلديران همواره از شعار "ايراني لايق بهترين هاست" پيروي كرده است.»
در بخش بعدي مراسم، جلسه پرسش و پاسخ برگزار شد و مديران عالي ال*جي و گلديران به سؤالات پاسخ دادند. در پايان مراسم نيز حضار از نزديك با عملكردهاي تلويزيون OLED منحني ال*جي 55EA98000 آشنا شده و توانستند كيفيت تصوير فوق*العاده، طراحي شگفت*انگيز، صداي هيجان*انگيز و زاويۀ ديد عالي اين محصول بي*نظير را تجربه كنند.

با تلويزيون OLED منحني 55EA9800 ال*جي، جور ديگر ببينيد
تلويزيون OLED منحني نشان از آغاز عصر جديدي در تلويزيونها دارد. اين تلويزيون داراي انحنايي آيمكس مانند است كه تجربۀ مشاهدۀ راحت و شگفتانگيزي ايجاد ميكند. به لطف وجود فناوري WRGB، تلويزيون OLED منحني الجي مدل 55EA98000 نسبت كنتراستي بينهايت با سياهي بسيار عميق و سفيدي بسيار روشن ارائه ميدهد. نمايشگر منحني اين تلويزيون پيشرفته دقت رنگ باورنكردني را، بدون در نظر گرفتن نور محيطي يا زاويۀ ديد، ايجاد ميكند.
تلويزيون OLED منحني الجي با ضخامت 4.3 ميليمتر و وزن 17 كيلوگرم فوقالعاده باريك و سبك است. طراحي هيجانانگيز، كه با پايۀ كريستال تكميل ميشود، به غرق شدن بيشتر بيننده در نهايت كيفيت تصوير كمك ميكند. علاوه بر اين، بلندگوهاي سراميكي تلويزيون در پايۀ ساده و شفاف آن تعبيه شده است و صدايي بيعيبونقص و با كيفيت حيرت*انگيز را در دامنۀ فركانس بالاتر از بلندگوهاي مشابه توليد ميكنند.
تلويزيون OLED منحني الجي از پلتفرم تلويزيون هوشمند و كاربرپسند الجي و مجموعهاي از گزينههاي اتصال بيسيم برخوردار است. به لطف وجود قابليتهاي Tag On، Miracast و MHL، اين تلويزيون بي*همتا به كاربران امكان ميدهد تا از متصل كردن آسان دستگاه و اشتراك*گذاري صفحهنمايش بهرهمند شوند. تلويزيون OLED منحني 55EA98000 با كنترل جادويي Magic Remote عرضه ميشود كه پيمايش در فهرست، جستوجوي محتوا و انجام بازي را ملموس و سرگرمكننده مي*كند. اين تلويزيون از قابليت مفيد ديگري به نام Now On برخوردار است كه محتواي مورد علاقه*تان را، بر پايۀ عادات مشاهدۀ شما، پيشنهاد ميدهد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۵:۴۰ توسط:sana موضوع:

جراحي زيبايي ستاره هاي ايراني و خارجي

جراحي زيبايي بين بازيگران ايراني به حدي رايج شده كه ديگر حتي صداي نيكي كريمي بازيگر سينما را هم درآورده است. او در اعتراضي به بازار داغ لب ها، چانه ها و گونه هاي تزريق شده و كاشته شده توسط بازيگران اشاره كرده و گفته است: «بعد از ديدن فيلم «گذشته» و ديدن سيماي ساده «برنيس بژو» با خودم فكر كردم واقعا چه بر سر اين جامعه آمده؟ بازيگري كه فيلمش برنده اسكار است و اينقدر شانس كار در اروپا و هاليود را دارد و تازه شايد رقابت گسترده اي پيش رو دارد، با اين سيماي ساده در فيلم ها حاضر مي شود اما بازيگران ما براي زيبا ديده شدن در تنها گستره پيش رو يعني سينماي ايران دست به هر كاري مي زنند كه تازه نتيجه اش قيافه اي مصنوعي و غيرعادي و غيرقابل باور است.» اما آيا هنرپيشه هاي ايراني بيشتر از باقي هنرپيشه هاي دنيا جراحي مي كنند؟

اگرچه آمار و ارقام مشخص و قابل استنادي وجود ندارد اما بعضي از صاحبنظران اين حوزه معتقدند بازيگران هاليوودي مشهور هم كمتر از هنرپيشه هاي وطني دست به دامان جراحي هاي زيبايي نمي شوند و چه بسا حتي بيشتر از همتايان ايراني خودشان در فكر زيباتر شدن باشند اما چيزي كه باعث تفاوت اين دو دسته مي شود، فرم و اجراي جراحي هاست.
در واقع خارجي ها خيلي ظريف و زيرپوستي جراحي مي كنند؛ طوري كه شما اگر عكس هاي قبل از عملشان را نديده باشيد، محال است بفهميد اين آدم در چهره اش دستي برده ولي ايراني ها آنقدر سر و شكل مصنوعي و غلو شده اي براي خودشان درست مي كنند كه تشخيص اينكه خانم بازيگر همان بازيگر آشناي قبل از جراحي پلاستيك است گاهي دشوار مي شود.
با اين وجود، دكتر سعيد معيدفر، جامعه شناس معتقد است خاورميانه اي ها، يعني ايراني ها، عرب ها و تركيه اي ها بيش از جوامع غربي به جراحي زيبايي رو مي آورند: «در اروپا آدم ها بسيار راحت از خانه خارج مي شوند و حتي اگر ظاهرشان چندان زيبا نباشد، از اين مسئله اصلا خجالت نمي كشند و راحت برخورد مي كنند اما در ايران فرد مي رود و جراحي مي كند. در فيلم ها و حتي گزارش هاي خبري اروپايي هم همينطور است و بعضي از آنها با قيافه هاي عجيب و غريبي حاضر مي شوند و احساس خجالت هم نمي كنند. چرا؟ چون خودشان را در عرصه هاي اجتماعي، فرهنگي و سياسي ممتاز مي دانند، بنابراين دليل اهميت دادن بيش از حد در خاورميانه، به خصوص در ايراني ها تاخر در توسعه يافتگي در ابعاد مختلف اجتماعي، سياسي و فرهنگي است؛ يعني مي توان گفت ما از شكل، در حال حركت به سمت محتوا هستيم و اين مدرن شدن در حال حاضر در شكل و ظاهر خودش را نشان مي دهد.»
براي اينكه ابعاد ماجرا روشن تر شود ابتدا سراغ تعدادي از بازيگران وطني رفتيم و نظرشان را درباره اظهارات نيكي كريمي پرسيديم تا ببينيم آيا همكارانش نظرهاي او را تاييد مي كنند يا نه.
هما خاكپاش

بهتر از هر كسي در عرصه هنر شخص گريمور است كه به عمل هاي زيبايي و عواقب بعد از آن مي تواند پي ببرد. يك گريمور حرفه اي به خوبي مي داند كه چه سختي ها و عوارضي بعد از عمل جراحي گريبانگير يك بازيگر مي شود. من تا به حال عمل زيبايي انجام نداده ام چون معتقدم چهره من را مردم همانگونه كه هست پذيرفته اند. مردماستقبال و نظر خوبي در مورد بازيگراني كه جراحي بيش از حد مي كنند از خود نشان نداده اند؛ هر چقدر هم كه جراحان در كار خودشان ماهر باشند، به نظر من بهتر است افراد به خصوص قشر هنرمندان از اينگونهعمل ها پرهيز كنند چرا كه خداوند به همه انسان ها زيبايي داده است.
فاطمه گودرزي

من خودم به زيبايي صورت به خصوص پوست بسيار اهميت مي دهم چون اعتقاد دارم يك انسان سواي بازيگري در هر شغلي كه هست بايد به زيبايي خود اهميت بدهد، ولي از آنجا كه افراط در هيچ كاري پسنديده نيست من هم با اين عمل هاي رايج بين بازيگران مخالف هستم و معتقدم سادگي خود مي تواند بهترين زيبايي باشد.
مهدي اميني خواه

عمل هاي زيبايي بيشتر بين بازيگرهاي خانم مرسوم است و آقايان كمتر نسبت به خانم ها به اين كار مي پردازند. من خودم بشخصه زيبايي را دوست دارم و هميشه سعي كرده ام با آراستگي جلوي دوربين ظاهر شوم ولي با گفته هاي خانم كريمي موافقم و به نظر من هم افراط در عمل هاي زيبايي براي يك بازيگر مناسب نيست.
سپند اميرسليماني

من در اين مورد نظر خاصي ندارم چون هر كسي صلاح كار خودش را مي داند. كسي از اين كار خوشش مي آيد و مدام انجام مي دهد ولي شخص ديگر اصلا معتقد به اينگونه عمل ها نيست. من نمي توانم قضاوت كنم و هميشه سعي كرده ام در اينگونه مسائل اظهارنظر نكنم.
بهنوش بختياري

من وقتي بيني ام را عمل كردم براي خيلي ها آن زمان جاي تعجب و سوال داشت و مدام سر زبان ها بود كه بهنوش بختياري بيني اش را عمل كرده است ولي در حال حاضر اين اتفاق در بين عامه مردم و هنرمندان شايع شده است. ايرادي در اين كار نمي بينم؛ به هر حال ما سواي اينكه يك بازيگر هستيم يك انسانيم. هر كسي هم ميل به زيباتر شدن داردو اين ذات انسان است. به نظر من مردم بيشتر بايد به توانايي و شخصيت واقعي يك بازيگر توجه كنند تا اينكه بخواهند بدانند كه فلان بازيگر چه عمل جراحي را انجام داده است.البته من هم با عمل هاي افراطي مخالفم ولي في النفسه اين كار را اشكال نمي دانم.
خاطره حاتمي

در مورد صحبت هاي خانم كريمي هنرمند خوب كشورمان مبني بر رواج عمل هاي زيبايي بين هنرمندان به خصوص خانم ها، بايد بگويم از ديدگاه منتعادل پايه و اساس هر كاري است. عمل زيبايي به خودي خود ايرادي ندارد ولي اگر از حالت تعادل خارج شود و به افراط تبديل شود من هم با آن موافق نيستم. يك بازيگر به اعتقاد من بايد چهره طبيعي و واقعي خودش را جلوي لنز دوربين به مردم نمايش دهد. البته تغييرات جزيي به منظور بهتر نمايان شدن بد نيست ولي اگر بازيگري بخواهد مدام اين تغييرات را انجام دهد و چهره اش را از حالت طبيعي خارج كند، بله با نظر خانم كريمي موافقم.
جراحي زيبايي ستاره ها
اگرچه قرن ها از ابداع جراحي زيبايي مي گذرد اما آنها در اوايل قرن ۲۰ براي كمك به مجروحان جنگ جهاني اول گسترش پيدا كردند. بر اساس آمار امروز تعداد جراحي هاي زيبايي غيرضروري بسيار زياد شده است. خيلي ها معتقدند ستاره هاي سينما مقصرند
مايكل داگلاس

مايكل داگلاس تهيه كننده و بازيگر مشهور فيلم هايي مانند «ترافيك» تاكنون چند بار عمل كشيدن پوست صورت و تزريق بوتاكس انجام داده است.
شراره رخام

شراره رخام را معمولا به جاي اينكه با بازي هايش بسنجند با تعداد عمل هاي زيبايي اش مي سنجند؛ مانند جراحي بيني، پروتز لب و تزريق بوتاكس.
هلن ميرن

بازيگر فيلم هايي مانند «ملكه» و «بازنشستگان فوق العاده خطرناك» تاكنون چند عمل جراحي زيبايي مانند ليفتينگ صورت، پروتز گونه، تزريق بوتاكس و جراحي فك انجام داده است.
هانيه توسلي

هانيه توسلي جزو بازيگراني است كه بيني اش را عمل كرده است. اگرچه اين موضوع چندان جلب توجه نمي كند چون فرم كلي بيني اش به هم نريخته است.
جرج كلوني

جرج كلوني اعتراف كرده است كه جراحي كشيدن پلك و بوتاكس انجام داده است؛ اگرچه بلافاصله حرفش را پس گرفته.
ناتالي پورتمن

بازيگري كه در نوجواني با فيلم «لئون» معروف شد و كارش را با موفقيت ادامه داده، جراحي زيبايي بيني، كاشت ابرو، تزريق بوتاكس و ژل و پروتز گونه انجام داده است.
ميكي رورك


بازيگري كه پس از افول با فيلم هاي «مرد آهني ۲» و «يك بار مصرف ها» دوباره به سينما برگشت تاكنون چند بار عمل ليفتينگ صورت انجام داده است كه خيلي هم بد از آب درآمده.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۵:۳۳ توسط:sana موضوع:

ده چيزي در مورد انريكه ايگلسياس كه دوست داريد!

او مردي جذاب با پوست تيره و سوپراستاري جهاني است... او جهانيان و كشورها را در سطوح بالا شگفت زده كرده... توقف بعدي او در ميدان اروپايي تاريخي بوتامي خواهد بود به عنوان فعاليت عنواني زنده MTV جورجيا! اين مرد آرام و مهربان به نظر مي رسد... شايد حتي بگوييد خجالتي است، اما او جمعيت خيلي خيلي زيادي را در سراسر جهان را براي ديدنش جمع مي كند.


بياييد نگاهي بيندازيم به ده نكته خارق العاده در مورد مرد كامل مان.... انريكه:
1- او خواننده، ترانه نويس، بازيگر، مدل است..... من فكر مي كنم او چيزي شبيه يك پكيج كامل باشد!
2- او برنده جوايز جهاني است: تابحال 16 جايزه موسيقي بيلبورد، 23 جايزه موسيقي لاتين بيلبورد، يك جايزه گرمي، يك گرمي لاتين و 7 جايزه جهاني موسيقي جهاني را به خانه برده است و البته اين همينجا به پايان نمي رسد، او مي تواند همين گونه ادامه دهد....

3. او يك آلبوم دارد با كومبوهاي جالب از ترك هاي انگليسي و اسپانيايي- بله Euphoria اولين آلبوم دوزبانه اوست، اما هنوز هم به سراسر كشورها سفر مي كند.
4. او يكي از محبوب ترين ستاره هاي لاتين تمام دوران ها بوده و لقب پادشاه پاپ لاتين را به او داده اند.
5. او لحجه لاتيني جذابي دارد... به علاوه اينكه مطمئنم خانم ها با من موافق هستند.

6. او مي داند چگونه بدون اينكه زياد تلاش كند هميشه خوش تيپ باشد.
7. او رقصنده اي روان و اسرارآميز است.
8. او در چشممان آدم خيلي جالب و جذابي است.

9. او هميشه موهاي خوبي دارد.
10. وقتي پاي همكاري پيش مي آيد او هميشه خوب ها را انتخاب مي كند... آكون, آشر، نيكول شوارتزينگر، لوداكريس، سيارا... فقط بهترين ها براي انريكه....
شما چه چيزي مي توانيد به اين ليست اضافه كنيد؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۵:۲۵ توسط:sana موضوع:

آپارتمان خيلي كوچك در پاريس

يك معمار با استعداد فرانسوي به نام Sylvie Cahen فضاي بلااستفاده زير شيرواني يك ساختمان در پاريس را تبديل به آپارتماني با مساحت 170 فوت مربع كرد. آپارتمان استوديوي مدرن با مبلمان طراحي شده سنتي پر شده است. پنجره هاي بزرگ سبب مي شوند نور طبيعي در دسترس باشد.
Tiny Apartment in Paris
اتاق كوچك زيرشيرواني بعد از بازسازي به محل زندگي يك دانشجو تغيير شكل داده است.
آشپزخانه
حمام
دوش
اتاق نشيمن
اتاق خواب

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۵:۱۷ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا