بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

مردي كه با بال هاي جتي خود به كوه هاي فوجي ژاپن رفت

ايو روسي خلبان هواپيماهاي نظامي سوئيسي با بال هاي جتي خود چندين بار به اطراف كوه هاي فوجي در ژاپن پرواز كرده است.
اين خلبان ۵۴ ساله به خبرنگاران گفت: تا كنون ۹ بار در اطراف كوه فوجي پرواز كرده است. او به سادگي تا قله رفته.
وي در مورد ماشين پرنده خود گفت: بال هاي اين ماشين كوچك قادر به نگهداري ۶۰ پوند هستند كه به رآكتور كوچكي متصل هستند و با سرعت ۳۰۰ كيلومتر در ساعت پرواز مي كند. اين بال ها بدون هيچ فرماني و با حركت سر و دست به هر سو حركت مي كنند. او اميدوار است خيلي زود اين پرواز دو نفره شود.
وي اضافه كرد به غير از كوه هاي فوجي به ريو دو ژانيرو و شهرهاي ديگر نيز سفر كرده است. مطبوعات مي گويند اين خلبان سوئيسي مانند مگسي مي ماند كه در آسمان پرواز مي كند و لقب مرد جتي را به او داده اند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۰:۰۰ توسط:sana موضوع:

شش كاربرد جوش شيرين در شستن لباس

يك بسته جوش شيرين كافيست تا لباس ها و پارچه هاي كتان شما هميشه تميزباشند
۱- اگر از افرادي هستيد كه سبد لباس هاي كثيف را تا زمان شستشو داخل كمد مي گذاريد، براي از بين رفتن بوي نامطبوع و بو نگرفتن لباس هاي تميز ، مقداري جوش شيرين روي آن ها بپاشيد.
۲- براي از بين بردن بوي سيگار از روي لباس ، يك دوم پيمانه جوش شيرين را تقريبا داخل ۴ ليتر آب حل كنيد. لباس را قبل از شستشو يك ساعت داخل آن خيس كنيد تا خوشبو شود. از اين روش براي لباس هايي كه بوي كلر و عرق مي دهند نيز استفاده كنيد. ۳- به جاي خريد نرم كننده هاي آماده ، نصف پيمانه جوش شيرين در دور آبكشي به ماشين لباسشويي اضافه كنيد تا لباس ها نرم تر شده ، تازه تري دهند.
۴- زماني كه لباس هاي شما بوي گريس ، روغن يا بنزين مي دهد، آن ها را داخل كيسه زباله گذاشته رويشان جوش شيرين بپاشيد. در آن را دو روز ببنديد تا مانع انتشار و باعث از بين رفتن بو شده ، سپس طبق معمول بشوييد.
۵- زماني كه لباس ورزشي سفيد شما در اثر انداختن با پيراهن صورتي تازه خريداري شده داخل ماشين لباسشويي رنگ گرفته است ، چاره كار خيس كردن آن داخل جوش شيرين ، پودر شوينده ، نمك و آب است كه حكم سفيد كننده را خواهد داشت.
۶- كپك را با جوش شيرين از ماشين لباسشويي خود دور كنيد. در فاصله بين چند بار استفاده از اين دستگاه ، مقداري جوش شيرين روي قسمت استيل ماشين بپاشيد تا بوي بهتري داده ، از رشد كك ها جلوگيري كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۹:۵۲ توسط:sana موضوع:

تفاوت مغز مردان و زنان + عكس

اسكن*هاي جديد تفاوت واقعي در ساختاربندي مغز زنان و مردان براي انجام مسؤوليت*هاي چندگانه و منفرد را به نمايش مي*گذارند.
دانشمندان دريافتند مغز زنان براي انجام چند مسؤوليت ساختاربندي شده و مغزهاي مردان، براي انجام يك مسؤوليت منفرد پيچيده سيم*كشي شده است، چه اين مسؤوليت خواندن يك نقشه يا پختن غذا باشد.
محققان از مغز ۹۴۹ زن و مرد جوان در بزرگ*ترين تحقيق از اين دست اسكن گرفتند و با استفاده از تصويربرداري ام آر آي انتشار هاي*تك، از ارتباطات موجود بين بخش*هاي مختلف مغز آن*ها نقشه*برداري كردند.
آن*ها دريافتند زنان داراي اتصالات بسيار بهتري بين سمت راست و چپ مغزشان هستند، در حالي كه مردان فعاليت شديدتري را در درون بخش*هاي منفرد مغز و به ويژه مخچه بروز مي*دهند. اين بخش مهارت*هاي حركتي آن*ها را كنترل مي*كند. مردان همچنين داراي اتصالات بهتري بين بخش عقب و جلويي مغزشان هستند كه اين امر توانايي* بهتري به آن*ها در درك سريع اطلاعات و استفاده فوري از آن براي عملي*كردن چندين مسؤوليت را مي*دهد.
اين بدين معناست كه آن*ها در انجام اعمالي مانند يادگرفتن، شناكردن و همچنين پارك*كردن خودرو بهتر عمل مي*كنند.
از سوي ديگر، زنان به طور مثال، در به خاطرآوردن يك چهره بهتر عمل مي*كنند و اين به معناي وجود ارتباطات بهتر بين بخش*هاي مختلف مغزشان است.
اين مطالعه ادعاي كتاب روانشناسي «مردان مريخي، زنان ونوسي» را تاييد مي*كند كه بر مبناي آن، زنان و مردان مانند نژادهاي بيگانه متفاوت هستند.
دكتر راگيني ورما، رهبر ارشد اين مطالعه از دانشگاه پنسيلوانيا، و همكارانش ۴۲۸ مرد و ۵۲۱ زن بين سنين هشت و ۲۲ سال را مطالعه كردند و دريافتند كه مغزهاي زنان در اتصال قطعات مختف اطلاعات به يكديگر بهتر عمل مي*كند.
جزئيات اين پژوهش در Proceedings of the National Academy of Sciences منتشر شد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۹:۴۶ توسط:sana موضوع:

هتلي كه در آن بدبختي را تجربه كرده و شبي 250هزار تومان مي پردازيد!! + عكستخمين زده مي*شود كه از هر هشت نفر در جهان يك نفر زاغه*نشين است. در آفريقاي جنوبي كه اوضاع و احوال مالي خيلي از مردم كشورش مناسب نيست حالا برخي پول*دارها در سفر...
تخمين زده مي*شود كه از هر هشت نفر در جهان يك نفر زاغه*نشين است. در آفريقاي جنوبي كه اوضاع و احوال مالي خيلي از مردم كشورش مناسب نيست حالا برخي پول*دارها در سفر به اين كشور كلي هزينه مي*كنند تا زندگي فقيرانه را تجربه كنند!
هتل*ها عجيب و غريب در كشورهاي مختلف دنيا زياد شده*اند كه هر كدام ويژگي*هاي خاص خود را دارند. افتتاح هتلي در آفريقاي جنوبي اما باعث تعجب خيلي*ها شده است و حتي مخالفان خاص خود را دارد. خوابيدن زير سقفي از حلبي، نشستن زير نور شمع و بدون وجود برق، غذا پختن روي يك اجاق قديمي و زنگ زده. اين يك حلبي آباد فقيرانه است كه تجربه زندگي در آن را يك هتل زنجيره اي لوكس، در «بلومفنتن»، شهري در مركز آفريقاي جنوبي به گردشگرهاي خارجي پيشنهاد مي*دهد. به گفته مقام*هاي اين هتل پول*دارها با استفاده از امكانات آنها مي*توانند تجربه سبك زندگي ميليون ها نفر از مردم آفريقاي جنوبي كه در زاغه*ها زندگي مي*كنند را تجربه كنند.


اقامت در اين هتل حلبي*آباد اصلاً در مقايسه با درآمد مردم آفريقاي جنوبي ارزان نيست. توريست*ها براي ماندن در كلبه*هاي اين زاغه*نشين بايد شبي ۸۰ دلار هزينه پرداخت كنند؛ پولي كه معادل با نصف ميانگين حقوق يك ماه مردم آفريقاي جنوبي است. همه كلبه*ها از چوب و ورقه*هاي حلبي ساخته شده*اند و مسافران بايد آب گرم مورد نياز خود را با استفاده از آتش مهيا شده در جلوي كلبه آماده كنند. به گفته مقام*هاي اين هتل براي واقعي به نظر رسيدن هتل،دستشويي هم به صورت عمومي و به سبك زاغه*نشين*ها براي توريست*ها در نظر گرفته شده است.


گردشگرها اما با يك تفاوت از زندگي زاغه*نشين*ها مي*توانند براي كارهايشان در اين هتل به اينترنت بي*سيم دسترسي داشته باشند. هر چند اين هتل مورد توجه برخي گردشگرها قرار گرفته اما گروهي از مخالفان هم ساخت اين هتل را نوعي مسخره كردن زندگي زاغه*نشين*ها،سياه پوست*ها و نوعي ترويج نژادپرستي تلقي كرده* اند. 85 درصد سياه پوستان آفريقاي جنوبي فقير هستند اما 87درصد سفيدپوستان ساكن اين كشور درآمدي در حد طبقه متوسط و يا بالاتر دارند. مقام*هاي اين هتل در برابر موج انتقادها گفته*اند كه قصد داشته*اند با اقامتي كوتاه گردشگرها زندگي فقيرانه و سخت مردم اين كشور را به صورت واقعي تجربه كنند؛البته با هزينه خودشان!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۹:۴۰ توسط:sana موضوع:

داستان يك عكس خانوادگي كه قلب مردم دنيا را لرزاند + عكسدر نوامبر سال ۱۹۹۰، مجله لايف، عكسي از مرد جواني به نام ديويد كربي منتشر كرد. عكسي از جسمي كه توسط ايدز به يغما رفته، نگاه خيره اي كه به چيزي وراي اين دنيا مي نگرد و نفس هاي آخري، كه ميان هاله...
به مناسبت اول دسامبر، روز جهاني ايدز، داستان خواندني پشت پرده مشهورترين قطعه عكسي كه راجع به بيماري ايدز است را براي شما بازگو مي كنيم و اين عكس تاثير گذار كه افكار عمومي جهانيان را نسبت به بيماري ايدز، دگوگون كرد را. براي شما به نمايش مي گذارد.

در نوامبر سال ۱۹۹۰، مجله لايف، عكسي از مرد جواني به نام ديويد كربي منتشر كرد. عكسي از جسمي كه توسط ايدز به يغما رفته، نگاه خيره اي كه به چيزي وراي اين دنيا مي نگرد و نفس هاي آخري، كه ميان هاله ي حمايت افراد خانواده، از جسمي خسته، بيرون مي طراود. اين عكس خيره كننده و شكارگر، كه از بستر مرگ كربي، توسط يك دانشجوي خبرنگاري به نام «ترزه فرر» گرفته شده، به سرعت به عنوان عكس مرجع بيماري ايدز در دنيا شناخته شد. از زمان انتشار اين عكس، ميليون ها نفر در اين كره خاكي، به ويروس اچ آي وي، مبتلا گشته اند.

پس از گذشت بيش از دو دهه از انتشار اين عكس، سايت مجله لايف در بيست و پنجمين روز جهاني ايدز، داستاني تكان دهنده، درباره آنچه در *پس پرده ي اين عكس ديده مي شود، به همراه خاطرات شخص عكاس، منتشر كرده است.

« من تحصيلات ارشدم را ژانويه سال ۱۹۹۰، در دانشگاه اوهايو شروع كردم. به محض شروع تحصيل، به صورت داوطلبانه در خانه" پتر نوستر" ، كه از بيماران خاص، حمايت مي كرد، مشغول به كار شدم. سه ماه بعد، شروع به عكس گرفتن از بيماران موسسه كردم و با كاركنان آنجا و با خيري كه به صورت داوطلبانه از ديويد و باقي بيماران مراقبت مي كرد، به نام "پيتا" آشنا شدم.

ديويد كربي، در شهري كوچك، در اوهايو به دنيا آمد و بزرگ شد. در اواخر دهه هشتاد به بيماري خود *پي برد. او كه به دور از خانواده، در كاليفرنيا زندگي مي كرد، *پس از پي بردن به اينكه بيماري ايدزش به شدت پيشرفته، از خانواده درخواست بازگشت كرد و به آغوش خانواده اش باز گشت. كيربي ميگفت كه مي خواهد هنگام مرگ، كنار اعضاي خانواده اش باشد.

پتا مرد فوق العاده اي بود. دورگه اي نيمه سفيد - نيمه بومي امريكايي( سرخپوست) كه زماني خود در اين موسسه بستري بوده و بعد از بهبودي نسبي اش، به صورت داوطلبانه به بيماران كمك مي كرد. فرر كه امروزه در سياتل امريكا كار و زندگي مي كند، به لايف گفت: روز مرگ ديويد، من پتا را ديدم. بقيه پرستاران شيفت هاي او را به گردن گرفتند، تا در واپسين دم حيات ديويد، كنارش باشد. پتا مرا همراه خود برد و من بيرون در، به انتظار ايستاده بودم و به كارهاي خودم فكر مي كردم. تا اينكه مادر ديويد از اتاق بيرون آمد و از من درخواست كرد از آخرين خداحافظي ها، از بدرود واپسين ديويد و اطرافيانش عكس بگيرم. به داخل اتاق رفتم و در گوشه اي ايستادم. به ندرت حركت مي كردم و در سكون كامل، از اين لحظات دردناك عكس مي گرفتم. همانجا بود كه فهميدم، چيزي خارق العاده و عظيم در اين اتاق ، درست در مقابل چشمان من وجود دارد.

فرر ادامه داد: روزهاي اول حضورم در موسسه، از ديويد پرسيدم اجازه مي دهد ازش عكس بگيرم و ديويد پاسخ داد تا وقتيكه از عكس ها براي منافع شخصي استفاده نكنم، ايرادي نخواهد داشت. و همين طور هم شد، تا به حال حتي يك سنت از اين عكس، به حسابم واريز نشده است. و من فكر مي كنم چون ديويد در آگاهي رساني درباره ايدز فعاليت مي كرد، انتشار اين عكس ها در راستاي آگاهي بخشي بيشتر به دنيا، انجام مي شود. فرر در گفتگو با لايف، مكث كوتاهي كرد و با خنده گفت: هرچند آن زمان به خودم ميگفتم: چه كسي عكس هاي مرا خواهد ديد؟
اما در بيست سال گذشته، بيشتر از يك ميليارد نفر از مردم دنيا، اين عكس فرر را ديده اند و اين عكس تاريخي، بارها و بارها، در روزنامه ها، مجلات و برنامه هاي تلويزيوني منتشر شده است. و اكثر ذهن ها را به خود عكس، نه داستان هاي حاشيه اي اش، معطوف كرد.

عكسي كه ترزه فرر از ديويد در حال احتضار ، در آغوش خانواده اش گرفت، هنگامي كه در لايف منتشر شد، توجهات زيادي به خود جلب كرد و جوايزي چون جايزه ي مهم " ورد پرس" ، را به دست آورد. اما اثر گذاري بيشترش، دو سال بعد بود، وقتي " بنتون" ، از ورژن رنگي عكس، براي تبليغات كمپين عليه ايدزش استفاده كرد. اين تبليغات، با واكنش هاي زيادي مواجه شد. از اعتزاض كاتوليك ها كه به دليل شباهت ديويد و شمايل رنجور حضرت عيسي مسيح به خشم آمده بودند، تا فعالان حقوق مبتلايان ايدز، كه اين تصوير را نااميدانه مي ديدند. نشريات معتبر فشن و مد، مانند "ووگ" و" ال" هم از اين عكس ها استفاده نكردند. موسسه خيريه لندن هم تلاش كرد تا اين تبليغات را ممنوع كند.

با اين حال، مادر مرحوم ديويد به خبرنگار لايف گفت: «هيچ كس پسر مرا نمي شناخت، و هيچ كس نمي دانست كه او كم و بيش از گرسنگي درگذشت. حضور اين عكس، در تبليغات بنتون، تنها راهي بود كه آن زمان به نظر ما رسيد. كه همگان، تصوير حقيقي پسر مرا، كه به ايدز مبتلا شد و با زجر درگذشت را ببينند و بيشتر مواظب سلامتي خودشان باشند.

ديويد كربي در مارچ ۱۹۹۰ درگذشت و دو سال بعد، پيتا، مرد مهرباني كه خودش به ايدز مبتلا بود و از ديويد مراقبت مي كرد، درگذشت. بعد از انتشار عكس هاي ديويد، متوجه شديم كه ترزه فرر، بيشتر وقت خود را با پيتا مي گذراند، تا ديويد. فرر وقتي از پيتا صحبت مي كند، به وضوح احساساتي مي شود و مي توان احترام و علاقه اي عميق به پيتا را، در چشمانش خواند. در ابتداي سال ۹۲، وقتي پتا متوجه شد كه اچ اي وي مثبتش به ايدز تبديل شده، خانواده ي كربي ، همان طور كه از پسرشان مواظبت مي كردند، به حمايت و مراقبت از او پرداختند. تا اينكه جان به جان آفرين تسليم كرد. در حقيقت، پدر و مادر ديويد، كري و بيل كربي، از پتا ، مثل پسرشان پرستاري كردند. مادر ديويد درباره ي پتا گفت:« وقتي ديويد از پيش ما رفت، مي دانستيم همچين وضعيتي براي پتا هم پيش مي آيد.


و مي دانستيم كه ما، براي او، هميشه خواهيم بود. كنارش خواهيم بود و هيچ چيزي نمي تواند تغييرش دهد.» كلي اضافه كرد كه پتا، بسيار تميز و واضح و قدرتمند بود و در طي دو سال كه بيماريش بدتر و بدتر ميشد، فقط يكبار كنترل خودش را از دست داد و فرياد زد. كه من هم با فرياد جواب دادم. چون مي دانستيم كه نمي شود اين طوري ادامه داد. او گفت:« من و همسرم، از رفتاري كه با پسرمان، در بيمارستان شهر كوچكمان در اوهايو داشتند، خيلي دل شكسته شديم. همه دكترها و پرستارها، تمام وقت ماسك و دستكش به دست داشتند. حتي كسي كه موظف بود منوي غذا را بياورد، حاضر نبود وارد اتاق شود و منو را به ديويد بدهد، كنار در مي ايستاد و منوي غذا را مي خواند تا ديويد غذايش را انتخاب كند. همان زمان، با ديدن و حس كردن اين رفتار غير انساني، مصمم شديم كاري كنيم تا پتا و ديگر مبتلايان با ايدز، همچين رفتار سنگدلانه و بي رحمانه اي را تجربه نكنند».ترزه فرر گفت: من وقتي شروع به عكاسي در موسسه نورستر كردم، ۱۲ سال بو د كه خبرنگاري مي كردم و تحصيلات عاليه ام را دنبل مي كردم. اما وقتي در موسسه مشغول به كار شدم، فهميدم كه چيزي بسيار بزرگ و مهم در حال اتفاق افتادن است. گرچه هيچ گاه فكر نمي كردم كه اين عكس، اين همه معروف شود، جايزه ببرد و حتي مشمول مجادله و مناقشه بشود. وقتي ماجراهاي تبليغات بنتون اتفاق افتاد، من به شدت، دل آزرده بودم و درهم شكستم.

بسيار ناراحت بودم تا اينكه پدر ديويد، بيل، به من گفت:« فكر نكن كه بنتون از اين عكس ما، سوءاستفاده كرده است. اين ماييم كه از بنتون استفاده كرديم تا تصوير ديويد را هزاران نفر ببينيد، و اين دقيقا همان چيزي است كه ديويد هميشه مي خواست.از وقتي جنجال بنتون فرو كش كرد، ترزه فرر به صورت خبرنگار آزاد براي بسياري از نشريات معتبر، از جمله " نيويورك تايمز" فعاليت كرده و در همين حين، سطح آگاهي عمومي، راجع به بيماري ايدز و مبتلايانش، بسيار بيشترش شده است.

در اين ميان، نمي توان نقش كليدي عكس فرر از ديويد را، ناديده گرفت. "باب كردل" ، مدير خير موسسه نورستر كه زمان مرگ ديويد، در آنجا حضور داشته مي گويد:« عكس فرر از ديويد، بيشترين تاثير احساسي را روي مردم داشته است و اثر بخشي اش با بقيه عكس ها و مطالب منتشر شده درباره ي ايدز قابل قياس نيست. شما نمي توانيد به اين عكس نگاه كنيد و از يك مبتلاي به ايدز متنفر شويد. نمي توانيد. »

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۹:۳۳ توسط:sana موضوع:

جديدترين روش كاهش وزن در رستوران/عكس

معمولاً صورتحساب رستوران*ها براي همه فقط به درد سر درآوردن از قيمت*ها مي*خورد و كاربرد ديگري ندارد. حالا اما يك شركت طرحي را پيدا كرده كه خيلي*ها ترجيح مي*دهند صورتحساب*هايشان را نگه*دارند و از آن براي سلامتي*شان استفاده كنند.

به نقل از مجله مهر: صورتحساب*هاي جديد رستوران*ها در كنار اعلام قيمت مي*توانند كاربرد بيشتري پيدا كنند و به قول معروف ارزش افزوده داشته باشند. يك شركت فعال در اين زمينه نرم*افزاري را براي صدور «صورتحساب*هاي هوشمند» در رستوران*ها توليد كرده كه با استقبال خوبي مواجه شده است. اين شركت خودش نام قبض*هايش را «صورتحساب*هاي تغذيه*اي» گذاشته كه بر اساس سفارش غذاي افراد به آنها توصيه*هاي غذايي انجام مي*دهد. مثلاً شما بعد از رفتن به يك فست*فود ممكن است در زير قبض*تان با اين جمله مواجه شويد: شما ساندويچ با سس مايونز سفارش داده*ايد. با درخواست حذف سس مي*توانيد ۱۵۰ كاري و ۱۰ گرم چربي كمتر به بدنتان برسانيد و كمتر چاق شويد. يا در نمونه*اي از صورتحسابي كه اين شركت منتشر كرده آمده است: شما مي*توانيد با انتخاب نوشابه رژيمي،آب معدني يا آيس*تي بدون شكر ۲۶۰ كالُري كمتر دريافت كنيد. دريافت ۲۶۰ كالُري كمتر در روز به معناي ۲۷ پوند(۱۲ كيلوگرم) وزن كمتر طي يك سال است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۹:۲۴ توسط:sana موضوع:

زني كه ناخن هاي زشتش را به اندازه فرزندانش دوست دارد!! + عكس" لائورا دراموند " 54 ساله يك زن امريكايي است كه مادر 4 فرزند است و تا كنون بيش از 10 هزار پوند صرف نگهداري از ناخنهاي 36 سانتي متري اش كرده است...
" لائورا دراموند " 54 ساله يك زن امريكايي است كه مادر 4 فرزند است و تا كنون بيش از 10 هزار پوند صرف نگهداري از ناخنهاي 36 سانتي متري اش كرده است. او ميگويد ناخنهايش را به اندازه بچه هايش دوست دارد و نزديك به 8 سال است آنها را كوتاه نكرده است.
وي در كودكي عادت داشت ناخنهايش را بجود ولي هنگاميكه 13 ساله بود خانمي با ناخنهاي بسيار بلند ديد و تصميم گرفت ناخنهايش را بلند كند.


او ماهانه 100 پوند هزينه ميكند تا ناخنهايش را طراحي و رنگ آميزي كند و اين كار حدود 12 ساعت زمان ميبرد. وي اضافه ميكند از8 سال پيش تصميم گرفت ناخنهايش را از اندازه معمولي 6 سانتي متري اش تا هر اندازه كه امكان دارد بلندتر كند. او ميگويد روزانه نيم ساعت طول ميكشد تا او ناخنهايش را تمييز كند.
وي اضافه ميكند همه مردم كنجكاوانه به او نگاه ميكنند و علاقمند هستند راز ناخنهاي بلند او را بدانند، برخي هم با تنفر از كنار او عبور ميكنند و از اينكه ناخنهاي به اين بلندي را مشاهده ميكنند حس بدي دارند. وي عليرغم مشكلاتي كه در انجام كارهاي خانه با آن روبروست قصد دارد ناخنهايش را بلندتر كند.
او ميگويد از اينكه پولهايش را صرف نگهداري از ناخنهايش كرده است خوشحال است و اين كار را به هر چيز ديگري ترجيح ميدهد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۹:۱۷ توسط:sana موضوع:

اقدام عجيب خانم مدير عامل براي اينكه معشوقه اش تركش نكند! + عكسخانم “كارولين رانسن” با متقاعد كردن كارمندان خود براي مشاركت در يك قرار داد پر سود با يك شركت در شمال اروپا آنها را فريب داد...
خانم “كارولين رانسن” با متقاعد كردن كارمندان خود براي مشاركت در يك قرار داد پر سود با يك شركت در شمال اروپا آنها را فريب داد.
خانم مدير پول كارمندان را دزديد تا دوست پسرش را به يك تعطيلات رويايي ببرد!!


اين خانم كه مدير عامل يك شركت حمل و نقل دريايي است متهم است كه ۱۵۹ هزار پوند از كارمندان خود سرقت كرده تا دوست پسرش را به يك تعطيلات رويايي ببرد تا شايد او از تصميم ترك كردن اين خانم منصرف شود چرا كه دوست پسر وي تصميم به ترك كردن اين خانم گرفته بود

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۹:۰۹ توسط:sana موضوع:

دختري با بدشكل ترين شكل جمجه! +عكس

بيماري هاي نادر تنها نشانه هاي رواني و اخلاقي ندارند بلكه برخي از آن ها مي توانند در ظاهر انسان نيز تاثير گذاشته و قسمتي از بدن را بد شكل كنند. اين بيماري ها كمتر قابل درمان هستند.

بيماري هاي نادري كه بر روي ظاهر انسان تاثير مي گذارند هر كدام داراي عواقب خاص هستند براي مثال يك نوع سندروم خاص و نادر باعث مي شود تا پاها بيش از اندازه رشد كرده و ناقص شوند.
سندروم “كروزن” از جمله بيماري هايي است كه باعث مي شود جمجمه و سر انسان دچار مشكلات مختلفي شود. مهمترين اين مشكلات خارج شدن جمجمه از شكل اصلي و طبيعي خود است.
“كايدنس تايتر” كودكي سه ساله است كه به همراه مادر و سه برادر و خواهر خود از اين بيماري رنج مي برد اما مشكل او كمي با ديگر اعضاي خانواده فرق داشته است.
اين دختر بچه در بدو تولد به صورت سه قلو به همراه دو بچه ديگر به دنيا آمد اما سر او بدشكل*ترين و خارج فرم ترين سري بوده است كه تا به حال در يك انسان ديده شده است.
عكس راديولوژي كه از جمجمه اين كودك گرفته شده است نشان مي دهد كه جمجمه در حالتي بوده است كه مي توانست باعث له شدن مغز درون سر شود و پزشكان مجبور بودند جمجمه او را در همان هفته دوازدهم تولد عمل كنند.
اين عمل جراحي كه انجام آن در دنيا بسيار نادر است بيش از ۵ساعت به طول انجاميد ولي نتيجه اي مثبت داشت. اين روزها “كايدنس” به راحتي زندگي مي كند و قدرت يادگيري اش نيز به مانند بچه هاي عادي است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۹:۰۲ توسط:sana موضوع:

پليس آدم خوار هم وجود دارد

يك كاراگاه پليس، بعد از اينكه جسد يك مرد را در حياط خانه اش پيدا كردند، به جرم قتل بازداشت شد. بر اساس گفته هاي پليس آلمان، مضنون پنجاه و پنج ساله به قتل اين قرباني اعتراف كرد. آنها در وب سايتي با هم ملاقات كرده بودند كه مخصوص افرادي طراحي شده كه به آدم خواري علاقه دارند. رئيس پليس شهر درسدن در اين خصوص گفت كه قرباني پنجاه و نه سالۀ اين ماجرا از كودكي اين رويا را در سر داشته كه توسط كسي كشته و خورده شود. وقتي كه اين مشاور تجاري ناپديد شد، پليس جستجوي خود را آغاز كرد و متوجه شد كه آنها در چهار نوامبر با هم ملاقات كرده و ظرف چند ساعت اين قتل اتفاق افتاده است. اين دو مرد در ايستگاه مترو درسدن با هم ملاقات كرده و به سمت خانه مضنون حركت كرده اند. رئيس بخش جنايي شهر گفت كه قرار آنها اين بوده كه قتل مي بايست به سرعت اتفاق مي افتاده است و مضنون از يك چاقو براي بريدن گردن مقتول استفاده كرده است. طبق گفته هاي خود مضنون، پس از اين او مقتول را به تكه هاي، شامل تكه هاي بسيار ريز، تقسيم كرده و حتي تا استخوان هايش هم پيش رفته است. بعد از اين هم، تكه هاي بدن را در چمن شيب دارِ خانۀ خود دفن كرده است. ماموران اكنون مشغول بررسي اين موضوع هستند كه آيا او تكه هاي بدن مقتول را هم خورده است يا نه.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۳۸:۵۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم