بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

طراحي اولين شنل نامرئي كه با باطري كار مي*كند

دانشمندان يك شنل نامرئي طراحي كرده اند كه انرژي خود را از يك باطري گرفته و موجب مي شود كه اجسام در يك دامنه بزرگي از فركانسها براي حسگرهاي راديويي غيرقابل تشخيص باشند.
به گزارش خبرگزاري مهر، محققان دانشگاه تگزاس آستين اولين طراحي از يك دستگاه استتار را ارائه كرده اند كه از يك منبع انرژي خارجي استفاده مي كند تا پهناي باند عملكرد خود را توسعه دهد.
اين شنل نامرئي جدا از استتار داراي كاركردهاي بسياري چون بهبود ارتباطات راديويي و مخابراتي و همچنين حسگر زيست پزشكي است.
شنلهاي نامرئي تاكنون به عنوان فناوري منفعل درنظر گرفته مي شدند، به اين معنا كه آنها طوري طراحي نشده بودند كه انرژي خود را از يك منبع خارجي دريافت كنند. آنها معمولا مبتني بر مواد مصنوعي پيشرفته ” metamaterials ” يا مواد مصنوعي پيشرفته انعطاف پذير و بسيار باريك ” metasurfaces ” هستند كه مي تواند نور را از يك شي پراكنده كرده و موجب شود كه اين شي كمتر به چشم برسد. وقتي كه زمينه هاي پراكندگي نور از شنل و شي بايكديگر تداخل پيدا مي كنند مي توانند يكديگر را نقض كنند تأثير نهايي آن شفافيت در مقابل حسگرهاي راديويي – امواجي است.
درحال حاضر اين طرح براي امواج راديويي كار مي كند اما دانشمندان پيش بيني كرده اند كه روزي شنلهاي نامرئي براي دشوار شدن تشخيص اجسام در مقابل چشم انسان به كار خواهد رفت.
اندري آلو استاديار دپارتمان مهندسي برق و رايانه در دانشكده مهندسي كاكرل اظهار داشت: بسياري از شنلهاي نامرئي طراحي شده در سركوب كردن قابليت ديد تحت شرايط خاصي موفق عمل كرده اند اما اين شنلهاي نامرئي محدود به كار كردن با رنگهاي خاصي از نور يا فركانسهاي خاصي هستند.
وي افزود: ما در اين مقاله ثابت كرده ايم كه شنلهاي نامرئي مي توانند پهن باند شوند و اين فناوري را فراتر از مرزهاي كنوني شنلهاي منفعل ببرند.
اين شنل نامرئي از يك باطري چند مدار و تقويت كننده براي تقويت سيگنالهايي استفاده مي كند كه كاهش پراكندگي در يك دامنه وسيعي از فركانسها را ميسر مي كند.
نتايج اين تحقيقات در مجله مقالات فيزيك منتشر شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۴:۴۴ توسط:sana موضوع:

خورشيد چه رنگي است ؟ / عكس

ناسا يك تصوير باورنكردني منتشر كرده كه تركيب رنگهاي خيره كننده اي را نشان مي دهد كه از خورشيد در طول موجهاي مختلف ساطع مي شود اما چشم غير مسلح انسان نمي تواند آن را مشاهده كند.

به گزارش خبرگزاري مهر، اين تصوير كه براساس تصاوير رصدخانه ديناميك خورشيدي ناسا توليد شده از برد وسيعي از طول موجهايي استفاده كرده كه اين تلسكوپ از آن استفاده مي كند.
رصدخانه ديناميك خورشيدي طول موجها را به يك تصوير تبديل مي كند كه براي چشم انسان قابل مشاهده باشد و نور آن به رنگين كماني از رنگها تبديل شده است.
عكاسي از خورشيد با يك دوربين استاندارد يك تصوير آشنا براي انسان رقم مي زند: يك دايره بدون ويژگيهاي متمايز و زرد كه به نظر مي رسد هنگامي كه نزديك به افق مي شود اندكي به رنگ قرمز در مي آيد چرا كه نور از اتمسفر زمين عبور كرده و در نتيجه طول موجهاي آبي را پيش از آنكه به لنز دوربين برسد از دست داده است.
در حقيقت خورشيد نور را در تمام رنگها از خود ساطع مي كند، اما از آنجا كه زرد روشنترين طول موج خورشيد است ما اين رنگ را با چشم غير مسلح و يا دوربين مشاهده مي كنيم.
وقتي كه همه رنگهاي قابل مشاهده با هم يكي مي شوند دانشمندان آن را نور سفيد مي نامند، ما طيف قابل مشاهده از نور را مشاهده مي كنيم چرا كه خورشيد از يك گاز داغ توليد شده كه نور توليد مي كند. اما وقتي صحبت از طول موجهاي كوتاه تر به ميان مي آيد، خورشيد نور شديد ماورا بنفش و اشعه ايكس از خود ساطع مي كند زيرا خورشيد با انواع بسياري اتم پر شده است كه هركدام از آنها، هنگامي كه به يك دماي خاص مي رسند نور يك طول موج خاص را ساتع مي كنند.
خورشيد نه تنها دربرگيرنده اتمهاي مختلفي چون هليوم، هيدروژن و آهن است، بلكه انواع مختلف اتمها با بارهاي الكتريكي مختلفي كه از آنها با عنوان يون ياد مي شود نيز در خورشيد وجود دارند. هركدام از يونها نيز هنگامي كه به يك دماي خاص مي رسند، مي توانند نور را در يك طول موج خاصي ساطع كنند.
تلسكوپهاي خورشيدي از اين اطلاعات طول موجها به ۲ روش استفاده مي كنند. روش اول، ابزارهاي خاصي چون طيف سنج طول موجهاي بسياري از نور را به طور همزمان مشاهده مي كنند و مي توانند مدت زمان هر كدام از طول موجهاي نور را انداره گيري كنند.
در روش دوم، طول موجهاي متفاوت اطلاعاتي را درباره مولفه هاي متفاوت سطح خورشيد و اتمسفر آن ارائه مي دهند از اين رو دانشمندان از آنها براي تكميل اطلاعات خود از ستاره منظومه ما كه دائما درحال تغيير است استفاده مي كنند.
دانشمندان با بررسي تصاوير خورشيد از طول موجهاي مختلف توسط ابزارهايي چون رصدخانه ديناميك خورشيدي، طيف نگار منطقه واسط ناسا، رصدخانه رابط سطح خورشيد و رصدخانه خورشيدي و هليوسفر ناسا و سازمان فضايي اروپا ، مي توانند به بررسي اين موضوع بپردازند كه چگونه ذرات و گرما در اتمسفر خورشيد حركت مي كنند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۴:۳۶ توسط:sana موضوع:

رنگ سال ۲۰۱۴ – رنگ سال ۱۳۹۳ + تصاوير

زمان آن رسيده تا كمپاني جهاني تعيين مد و رنگهاي منحصر به فرد پانتون رنگ سال ۲۰۱۴ را اعلام كند طبق آخرين پيش بيني ها رنگ زمردي رنگ سال ۲۰۱۴ بود اما بعد از برملا شدن راز اين رنگ همه شگفت زده شدند.

رنگ سال ۲۰۱۴ سرخابي درخشان (radiant orchid ) است كه نماد و بيانگر تازگي شادي وسرور وهمچنين تعبير بسياري از بهترين هاست. اگر در جستجوي خاص ترين نوع استفاده از اين رنگ در ۱۲ ماه آينده هستيد در ادامه با ما همراه شويد.

سبك ماندگار همسان سازي با تركيب نارنجي و سرخابي درخشان مايل به بنفش همان سبك سايه روشن است.

نمايي از تركيب صندلي ها و آينه و لوازم استفاده شده با تركيب رنگ فوق العاده رنگ سال ۲۰۱۴ آرامش و لذت خاصي به شما براي صرف غذا و يا نوشيدني ميدهد.
اگر خواهان وقار و شيك بودن منزلتان هستيد تركيب لوازم خانگي تيره با رنگ سال ۲۰۱۴ را حتما امتحان كنيد.
پيشي گرفتن شهر گنبدها دنيز در استفاده از رنگ سال ۲۰۱۴
براي مهماني هاي خاص و ويژه كه آرامش و سرزندگي مهمان هايتان برايتان مهم است بي شك اين طراحي بهترين انتخاب است.
نمونه اي از سرويس بهداشتي و وان حمام همگون با رنگ سال ۲۰۱۴

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۴:۲۹ توسط:sana موضوع:

چهره و تيپ ديدني ليدي گاگا در آستانه سال نو! +عكس

ليدي گاگا ۲۷ ساله خوب ميداند با سر و وضع عجيب ظاهري اش به شهرت خود بيافزايد و كانون توجه قرار گيرد. بعد از شايعه جدايي او از نامزدش آنها تصميم گرفتند فرصتي دوباره به رابطشان بدهند، در همين راستا ليدي گاگا قرار است تعطيلات كريسمس را در كنار نامزدش بگذراند و به همين دليل به نيويورك سفر كرده است. او اين روزها حال وهواي سال نو ميلادي را حتي در پوشش خود نشان داده است.

اين ستاره هاليوودي موهايش را كوتاه و به رنگ سبز روشن درآورده است كه نشان ميدهد او هرگز نميتواند از ظاهري طبيعي و نرمال برخوردار باشد. چند روز پيش نيز ليدي گاگا در حاليكه كلاهي به شكل يك درخت كامل كريسمس به سر داشت از هتلش در لندن خارج شد. او ماه گذشته در مصاحبه اي با يك مجله پر تيراژ گفته بود : نامزد من فرد بسيار عجيبي است و سلايق او كاملا با من متفاوت است. ما سعي ميكنيم يكديگر را درك كنيم و گاهي از هم انتقاد كنيم و به اين ترتيب باعث پيشرفت هم باشيم.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۴:۲۲ توسط:sana موضوع:

لباس مسخره كتي پري سوژه رسانه ها شد +عكس

لباس عجيب و مسخره ي خواننده زن هاليوودي سوژه داغ رسانه ها +تصاوير

مسابقه استعداد يابي در زمينه خوانندگي با عناوين متفاوتي در سراسر دنيا برگزار ميشود. شب گذشته نيز مرحله فينال مسابقه “ اكس فكتور ” در بريتانيا براي مخاطبان اين برنامه پخش شد و ” كتي پري” خواننده مشهور هاليوودي نيز اجراي زنده اي داشت كه اصلا مورد توجه مخاطبان قرار نگرفت. آنچه بيش از همه مورد توجه بود لباس مسخره و طلايي رنگ اين خواننده هاليوودي بود كه به طرز عجيبي او را به يك مرغ فربه شبيه كرده بود.


اين ستاره ۲۹ ساله هاليوودي درحاليكه با قفس بزرگ طلايي رنگي وارد صحنه شد چشم همه را به سمت لباس عجيبش كه از پرهاي طلايي ساخته شده و تصوير يك پرنده را بازسازي ميكرد گرداند.

صورت وي نيز آرايش ملايمي به رنگ طلايي داشت ، اما بيشتر از همه انتقاد از ترانه وي و صداي او در شب اجراي مزبور است كه روي صفحات دنياي مجازي خود نمايي ميكند. بسياري از بينندگان اين برنامه در صفحات اجتماعي دنياي مجازي از صداي او گله كرده اند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۴:۱۵ توسط:sana موضوع:

مادري كه پسرش را بيش از ۴۰ سال زنداني كرد!+ عكس

اين مرد حدودا ۴۰ سال را در قفسي كه مادرش براي او قرار داده بود، زنداني بود.مادر اين مرد ۴۸ ساله از شش سالگي وي را در قفسي در اتاقي درشهر ژنگ*ژو، مركز استان هنان چين قرار داده بود. وقتي او كودك بود بعد از يك تب دچار عارضه*اي مغزي شد و بعد از آن از در شش سالگي از صرع رنج مي*برد. مادرش براي اينكه از او محافظت كند او را در قفسي زنداني كرد.با ترس ازاينكه او به خودش آسيب برساند ونداشتن هزينه*هاي پزشكي والدينش برايش قفس*هايي تهيه كردند كه با رشدش قفسش هم بزرگتر مي*شد.به گفتهي مادرش او نمي*تواند خود را كنترل كند و در كودكي به خود آسيب رسانده است. او بايد مرا بشناسد اگرچه او حتي معني مادر را نمي*داند. او يك ك.ودك ۴۸ ساله است. مادر اين مرد ۸۰ سال دارد و همسرش هم مرده است. او براي پسرش نگران است و اميدوار است وقتي كه بميرد كسي از پسرش نگه*داري كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۴:۰۹ توسط:sana موضوع:

۵ مكان ديدني اما ممنوعه + عكس

روي كره زمين موزه و سياحتگاه هاي بسياري وجود دارد كه برخي از آن ها براي انسان ها آزاد و برخي ديگر ممنوع شده اند. در ميان مكان هاي ممنوعه نقاطي وجود دارد كه بسيار جالب و شگفت انگيز هستند ولي هيچ كس حق ورود به آن ها را ندارد و تنها افراد خاصي مي توانند زمان خود را در اين غارها بگذرانند.
غارهاي Lascaux

اين مجموعه غار كه در فرانسه واقع شده است يكي از نقط بسيار جالب روي زمين به حساب مي آيد. اين غار داراي بيش از ۹۰۰ نقاشي ماقبل تاريخي است كه دانشمندان سن آن ها را ۱۷ هزار و ۳۰۰ سال تخمين زده اند. در اين تصاوير مي توان نمونه هايي ازحيوانات بزرگ يا شكارچي را مشاهده كرد كه تنها از روي فسيل ها قابل شناسايي هستند. اين غار از سال ۱۹۶۳ به روي عموم بسته شده است و فضاي غار تنها هفته اي يك بار انسان ها را به خود مي بيند. اين غار در سال ۱۹۷۹به ثبت جهاني رسيد ولي هنوز كمتر كسي از داخل آن خبر دارد. جزيره پووگيا

در شمال ايتاليا و مابين ونيز و ليدو يك جزيره قرار داد كه با تمام سرسبزي و طبيعت بكري كه دارد بر روي عموم بسته شده است. در اين جزيره كه به گفته ايتاليايي ها نفرين شده است از گذشته تا چند دهه پيش انسان هاي بيمار را نگهداري مي كردند. در سال هاي ۱۳۴۸ و ۱۶۳۰ ميلادي كه طاعون تمام اروپا را فرا گرفته بود و بخش اعظمي از ايتاليا نيز به اين بيماري دچار شده بودند اين جزيره محلي شد براي نگهداري از بيماران و قرنطينه آن ها پس از پايان بيماري تمام اجساد سوزانده شد و خاكستر آن در جزيره باقي ماند. اين جزيره پس از مدتي كه خالي بود در سال ۱۹۲۲ بار ديگر مورد استفاده قرار گرفت ولي اين بار به يك مركز بيماران ذهني و ديوانه ها تبديل شد. بعدها ايتاليايي ها تصميم گرفتند اين منطقه را بازسازي كنند اما اتفاقات عجيبي كه در آن رخ مي داد مانع از اين كار شد و جزيره براي هميشه متروك ماند. موزه امنيت ملي جيانگسو

يكي از موزه هاي بسيار جالب كه در چين ساخته شده است، موزه ملي جيانگسو نام دارد. اين موزه محلي است كه بسياري از اسناد و مدارك مربوط به چين از گذشته تا به امروز نگهداري مي شود و حتي بسياري از ابزارهاي جاسوسي و مدارك بسيار سري نيز در اين موزه ديده مي شود. البته نكته بسيار مهم در مورد اين موزه آن است كه شما تنها زماني مي توانيد وارد آن شويد كه واقعا شهروند اصلي چين باشيد. در غير اين صورت ورود به اين موزه ممنوع است. عكسبرداري و هر نوع استفاده از دوربين و اينگونه وسايل نيز ممنوع است. جزيره ممنوعه

“ني هاوو” يكي از جزيره هاي بسيار زيبايي است كه در هاوايي وجود دارد و هيچ چيزي روي آن ديد نمي شود. در حالي كه بسياري از جزيره هاي دنيا به تفرجگاه تبديل شده اند اين جزيره اصليت خود را حفظ كرده است و هيچ امكانات رفاهي يا حتي برقي روي آن ديده نمي شود. اين جزيره البته يك ساختمان دارد كه تمام انرژي خود را با استفاده از سلول هاي خورشيدي به دست مي آورد. “اليزابت سينكلر” اين جزيره را در سال ۱۸۶۴ خريداري كرد و زندگي جالبي را روي آن آغاز كرد اما پس از مرگ او اين جزيره به نوه اش رسيد. نوه اين خانم به جاي گسترش جزيره سعي كرد آن را به حالت اوليه خود بازگرداند و طبيعت را بر آن حاكم كرد. اين جزيره به روي همه بسته است و تنها اقوام اين خانواده اجازه ورود به آن را دارند از اين رو نام جزيره ممنوعه را به روي آن گذاشته اند.
معبد اي گراند

ژاپن كشوري است كه مي توان در آن معبدهاي بسياري را ديد و اين اماكن هر كدام حالت خود را دارند. ژاپني ها معبد را محلي مقدس مي دانند و سعي مي كنند تا از آن به بهترين نحو محافظت كنند. معبد “اي گراند” مقدس ترين و مهمترين معبدي است كه در ژاپن وجود دارد. اين مجموعه از يك معبد بسيار مقدس به همراه ۱۲۵ معبد ديگر ساخته شده است و در يكي از بهترين مناطق ژاپن قرار دارد. هيچ كس به جز يك كشيش كاملا تاييد شده كه عضوي از خانواده سلطنتي نيز بايد باشد حق ورود به اين ساختمان را ندارد. هر ۲۰ سال يك بار تمام ساختمان از محيط داخلي و خارجي آن بازسازي مي شود و همه اينكار از روي نقشه هايي انجام مي شود كه ۱۰۰۰ سال پيش كشيده شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۴:۰۳ توسط:sana موضوع:

مودبانه ترين كافي شاپ دنيا +عكس

فرانسوي ها مردماني هستند كه اصلا به با ادب بودن يا رعايت نزاكت شهرت ندارند بلكه در ميان آن ها افرادي نيز هستند كه زباني تند و ناخوشايند دارند. به همين دليل ديدن يك تابلو يا مكاني تنها براي با ادبان آن هم در فرانسه بسيار عجيب است. كافه “ادب” كه به تازگي در شهر ريويرا افتتاح شده است داراي قانوني بسيار عجيب است كه مشتريان بي ادب را به چالش مي كشاند. اين كافي شاپ قانوني وضع كرده است كه طبق آن افراد بي ادب بايد هزينه بيشتري پرداخت كنند و به ازاي هر كلمه زشت بايد يك جريمه بپردازند. اين كافه همچنين قانون ديگري هم دارد كه طبق آن به با ادبان تخفيف ارائه مي كند. اگر شما وارد اين كافه شده و بگويد”يك قهوه” ۱۰ دلار بايد بپردازيد، اگر بگوييد “يك قهوه لطفا” ۶ دلار هزينه شما مي شود و اگر وارد كافه شده و بگوييد”سلام، يك قهوه لطفا” تنها بايد ۲ دلار بپردازيد. اين ايده در نوع خود بسيار جالب است زيرا هم افراد را تشويق به با ادب بودن مي كند و هم اينكه نوشيدن يك قهوه دو دلاري بر هر كسي مي تواند لذت بخش باشد پس مشتريان به مرور بيشتر خواهند شد و بازهم سودي براي صاحب كافه است. “فابريس پپينو” صاحب اين رستوران است و مي گويد ابتدا افراد شروع به زدن حرف هاي بي ادبي مي كردند و قانون را جدي نمي گرفتند از اين رو از آن ها هزينه بيشتري دريافت مي شد اما پس از مدتي كه طعم خوب تخفيف هاي زياد را چشيدند متوجه اهميت ادب شده و حالا بهتر صحبت مي كنند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۳:۵۵ توسط:sana موضوع:

ده جستجوي برتر سال ۲۰۱۳ در گوگل

موتور جستجوي گوگل فهرست ۱۰ عبارت را كه در سال ۲۰۱۳ بيشتر جستجوي شده اند اعلام كرد.
به گزارش آلامتو به نقل از خبرگزاري مهر، شركت گوگل فهرست ۱۰ جستجوي برتر سال ۲۰۱۳ را ديروز سه شنبه ۲۶ آذر ماه منتشر كرد كه نشان مي دهد در گذشت دو نفر در روزهاي پاياني سال ميلادي اولين سطرهاي اين فهرست را تشكيل داده اند. نسلون ماندلا اولين رئيس جمهور سياه پوست آفريقاي جنوبي و پل واكر هنرپيشه فيلمهاي دنباله دار “سريع و خشمگين” در رديف اول و دوم عبارتهاي جستجوي شده فهرست جهاني گوگل قرار گرفته اند كه با بررسي اطلاعات ۷۲ كشور به دست آمده است. اين بررسي هاي بزرگترين نمونه اي محسوب مي شود كه تاكنون گوگل براي اعلام اين فهرست انجام داده است.
  فهرست ۱۰ جستجوي برتر گوگل در سال ۲۰۱۳
۱ نلسون ماندلا ۶ ماراتون بوستون
۲ پل واكر ۷ نوزاد سلطنتي انگلستان
۳ آي فون ۵ اس ۸ گلكسي اس ۴
۴ كوري مونتيت ۹ پلي استيشن ۴
۵ نوعي حركات موزون ۱۰ كره شمالي
جستجوي نام نلسون ماندلا حتي پيش از درگذشت اين شخصيت مشهور و نمادين آفريقاي جنوبي در اوايل ماه جاري در صدر فهرست جستجوها قرار داشت اما مرگ وي در ۹۵ سالگي سيلي از جستجوها را براي كسب اطلاعات درباره زندگي و مرگ وي رقم زد و اين امر موجب شد كه نامش در صدر فهرست جستجوها قرار گيرد. پل واكر هنرپيشه بيشتر براي بازي در فيلمهاي ” سريع و خشمگين” شاخته مي شود ماه گذشته در اثر يك تصادف اتومبيل درگذشت. جستجو براي آي فون ۵اس اپل در رديف سوم قرار گرفت و پس از آن نام ” كوري مونتيت” باز هم يك هنرپيشه در رديف بعدي قرار گرفت. جستجوي نام يك نوع حركات موزون، ماراتن بوستن، نوزاد سلطنتي انگلستان، گلكسي اس ۴ سامسونگ، پلي استيشن ۴ و كره شمالي ساير بخشهاي فهرست ۱۰ موردي گوگل را تشكيل داده اند. اين شركت با بررسي ۱ تريليون جستجو فهرست سالانه Zeitgeist (روح زمان) را منتشر مي كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۳:۴۹ توسط:sana موضوع:

يك روز معمولي در پاركينگ دانشگاه دوبي/عكس

تصاوير خودروهاي پارك شده در دانشگاهي در دوبي رسانه*هاي غربي و اروپايي را هم تعجب زده كرده است. يكي از دانشجويان اين دانشگاه چند روزي را به ثبت تصاوير خودروهاي پارك شده در اين دانشگاه پرداخته كه نشان مي*دهد پاركينگ اين مركز آموزشي بيشتر شبيه نمايشگاه ماشين*هاي گران قيمت و لوكس است!

مجله مهر: در حالي كه بسيار از دانشجويان حتي در كشورهاي اروپايي براي تأمين هزينه تحصيل*شان مجبور به انجام كارهاي پاره*وقت و سخت هستند دانشجوياني دانشگاه آمريكايي دوبي هيچ دغدغه*اي به جز عوض كردن و پز دادن به ماشين*هاي لوكس*شان ندارند. يادتان باشد كه ميانگين سن مالكان اين خودروها ۱۸ تا ۲۴ سال است كه بيشتر آنها تاكنون يك بار هم شغلي نداشته*اند!

بنتلي با قيمت بين المللي بيش از ۱۶۰ هزار دلار

رولز رويس معمولي فايده ندارد؛براي پز دادن بايد يك مدل خاص و طلايي باشد

در كشورهاي ديگر شايد رانندگي افراد مشهور با فراري عادي باشد اما اين ماشين در اينجا متعلق به يك دانشجوي
دوره ليسانس است.

پورشه كاين؛ يكي از ماشين*هاي رده*پايين ميان خودروهاي پاركينگ!

يك بنتلي كنتينانتال مدل ۲۰۱۳؛ در كشورهاي ديگر قيمتش بيشتر از ۱۷۰ هزار دلار است.

لامبورگيني گالاردو LP 570-4؛ قيمت بين المللي بيشتر از ۲۷۰ هزار دلار

مرسدس بنز سي ۶۳ با رنگ و طراحي خاص متعلق به يك دانشجوي معمولي !


يك چشم و هم*چشمي كوچك؛رولزرويس در كنار مازراتي!

يك مازراتي سفيد؛ قيمت بين المللي حدود ۲۰۰ هزار دلار

آئودي آر ۸؛ كمتر از ۱۵۰ هزار دلار پيدا نمي*شود

دودج چالنجر؛يكي از ارزانترين خودروهاي پاركينگ دانشگاه !

باز هم بنتلي؛ خيلي از پولدارهاي جهان هم از اين ماشين ندارند!

فراري

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۴۳:۴۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم