بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

چهره جالب كتي پري در موزيك ويديو جديدش +عكس

“كتي پري ” خواننده مشهور ۲۹ ساله هاليوودي در موزيك ويدئوي جديدش در نقش “كلئوپاترا ” ملكه زيباي باستاني مصري ظاهر شد.

به گزارش پرداد به نقل از بيوتي نيوز : “كتي پري ” خواننده مشهور ۲۹ ساله هاليوودي در موزيك ويدئوي جديدش در نقش “كلئوپاترا ” ملكه زيباي باستاني مصري ظاهر شد. اين خواننده محبوب هاليوودي با آرايش جالب به رنگ بنفش و طلايي و موهاي مخصوص زنان مصر باستان و يك ” گريل ” الماس نشان با قطعات الماس درشت در اين موزيك ويدئو ديده ميشود.


اين موزيك ويدئو با تصاوير بسيار زيبا وجالب انيميشني به سبك ديوار نوشته هاي مصر باستان آغاز ميشود و از “كتي پري ” به عنوان ملكه ممفيس ياد ميكند. قرار است اين موزيك ويدئو در ۲۰ فوريه سال جاري ميلادي منتشر شود. “كتي پري ” بعد از جدايي از همسرش با ” جان ماير ” هنرپيشه هاليوودي آشنا شد و گمان ميرود اين رابطه به ازدواج منجر شود. او يكي از محبوب ترين خوانندهاي هاليوودي است كه به شدت از حاشيه ها دوري ميكند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۹:۴۱ توسط:sana موضوع:

همسر دوم رئيس جمهور روسيه + عكس

گمانه زني ها در مورد ازدواج مجدد رئيس جمهور روسيه با خانم ورزشكاري كه مدال طلاي المپيك را دارد بيشتر شد.
ديلي ميل نوشت: پيش از اين نيز خبر ازدواج پوتين با خانم “آلينا كابائوا” مطرح شده بود اما اين خبر در حاشيه بازي هاي المپيك سوچي دوباره فضاي رسانه ها را پر كرده است زيرا هفته قبل پوتين در ديدار خود با وزير دفاع مصر حلقه ازدواج جديدي را بدست كرده بود و خانم آلينا كابائوا نيز كه در حاشيه بازي هاي الميپك سوچي حضور داشت در تصاوير تلويزيوني حلقه ازدواج خود را به دوربين هاي تلويزيوني نشان داد.
پوتين

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۹:۳۳ توسط:sana موضوع:

شهر گوگل، اپل و فيس بوك را ببينيد

آلفرد توو، طراح معروف، شهرهاي خيالي كمپاني هاي بزرگ در سان فرانسيسكو و كاليفرنيا را به تصوير كشيده است.
شهر انتزاعي فيس بوك همان طور كه در تصاوير مشاهده مي كنيد، شامل ۹۴۰۰ كارمند بوده كه در “منلو پارك” كاليفرنيا تصور شده است. اين شهر شامل بلوكهاي مسكوني، پل هاي هوايي و جاده هاي مخصوص و ايستگاه راه آهن است كه مي بينيد. آي.شهر تصور شده براي اپل، شامل ساختمان اصلي دايره اي شكل بوده كه سازه هايي مانند iMall، iSlabs، iTowers و … دارد. جوامع اداري حول و حوش كمپاني هاي بزرگ كه عمدتا در فناوري هاي نوين و “سيليكون ولي” كار مي كنند، سوژه اصلي اين تصويرگرايي انتزاعي است كه جزييات آن را مي توانيد در تصاوير مشاهده كنيد. تعداد اعضاي برخي از اين كمپاني ها از شهرهاي كوچك در امريكا بزرگتر هستند. آي.شهر اپل ۱۳ هزار آپارتمان براي ۱۳ هزار كارمند اين كمپاني تصور شده كه بر اساس معماري كمپس جديد اپل معماري كامپيوتري شده است. هر آپارتمان حدود ۲۵۰ متر بوده و هزينه اي معادل ۵.۲ ميليارد دلار براي ساخت آن در نظر گرفته شده است. شهر گوگل نيز با ۱۰ هزار آپارتمان هزينه ساختي معادل ۴ ميليارد دلار خواهد داشت كه شامل ۳ برج ۵۰ طبقه، ۱۴ برج ۴۰ طبقه، ۴ برج ۳۰ طبقه، ۱۱ برج ۱۳ طبقه و ۷ برج ۷ طبقه در معماري آن در نظر گرفته شده است. بدليل وجود فضاي زياد پاركينگ و … مي توان آپارتمان هاي گوگل را دل باز تر و آزادتر ساخت.
فضاي در نظر گرفته شده براي ساخت برج هاي مسكوني، اغلب فضاي پاركينگ اين كمپاني ها است. ۳ هزار آپارتمان نيز براي كارمندان كمپاني الكترونيك آرتس در ردوود كاليفرنيا در نظر گرفته شده كه هزينه ساخت آن ۱.۲ ميليارد دلار خواهد بود. شهر فيس بوك

تصور انتراعي از ساخت ۹۴۰۰ آپارتمان براي كارمندان فيس بوك در منلو پارك كاليفرنيا
شهر اپل

۱۳ هزار كارمند حوا كمپس گرد اپل زندگي خواهند كرد
شهر گوگل

۱۰ هزار كارمند گوگل در مونتن ويو كاليفرنيا
شهر الكترونيك آرتس در ردوود كاليفرنيا

۳ هزار كارمند در اين آپارتمانهاي خيالي زنديگ خواهند كرد
شهر اپل

آي.پلازا
شهر هاي خيالي

خليج سان فرانسيسكو از بزرگراه ۲۸۰
شهر گوگل

۱۰ هزار گوگلر در اينجا زندگي خواهند كرد
نماي آي.شهر اپل

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۹:۲۷ توسط:sana موضوع:

غول پيكرترين هواپيماهاي مسافربري جهان + عكس

حمل و نقل هوايي با توجه به سرعت بالا و زمان كمي كه از مسافر مي گيرد باعث شده تا بسياري از افراد به آن جذب شود و تكنولوژي را وادار به ساخت پرنده هاي جديد و بزرگتر كنند.
Boeing 747
بويينگ ۱۰۰-۷۴۷ اولين پرنده غول پيكر دنيا كه مي توانست در كلاس اكونومي بيش از ۵۰۰ مسافر را حمل كند بويينگ ۷۴۷ بود.مدل اوليه اين پرنده با نام ۱۰۰-۷۴۷ معرفي شد و با وزني در حدود ۳۳۰ تن مي توانست مسافت ۹۸۰۰ كيلومتري را با حداكثر سرعت ۹۵۵ كيلومتر بر ساعت طي كند.ارتفاع اين غول آهني كه كمتر كسي در زمان تست آن باور مي كرد مي تواند پرواز كند ۱۹.۳ متر و طول آن ۷۰ متر بود.
بويينگ ۲۰۰-۷۴۷ مدل دوم اين پرنده ۲۰۰-۷۴۷ نام گرفت و از نظر ظرفيت و قابليت ها همانند مدل اوليه بود.اما ظرفيت بار و برد اين مدل نسبت به مدل اوليه بيشتر شده بود.برد مدل دوم به ۱۲۰۰۰ كيلومتر رسيده بود.
نياز به ظرفيت بالاتر بويينگ را بر آن داشت تا مدل سوم را با ويژگي هاي ماشبه مدل دوم اما ظرفيت بالاتر كه در كلاس اكونومي به ۵۶۵ مسافر مي رسيد بسازد.
بويينگ ۴۰۰-۷۴۷ اما اين پايان كار نبود.تكنولوژي هنوز با بويينگ ۷۴۷ كار داشت و مدل چهارم با نام ۴۰۰-۷۴۷ ساخته شد.اين پرنده مي توانست با بيش از ۶۰۰ مسافر در كلاس اكنومي تا ۱۴۰۰۰ كيلومتر را بدون توقف با حداكثر سرعت ۹۸۸ كيلومتر بر ساعت پرواز كند.وزن مدل چهارم به همراه سوخت و بار به ۴۰۰ تن رسيد.
بويينگ ۸-۷۴۷ اما هنوز هم مصرف سوخت و كوچكي كابين باعث مي شد تا ايرلاين ها و مسافران از ۷۴۷ راضي نباشد.پس بويينگ ۷۴۷ جديدي با نام ۸I متولد شد.اين پرنده ۷۶ متر طول دارد و ركورد طويل ترين پرنده مسافري جهان را از آن خود كرده است.۷۴۷ جديد در سال ۲۰۱۲ به پرواز در آمد و مي تواند تا ۶۰۰ مسافر را در كلاس اكونومي حمل كند.برد اين پرنده در حدود ۱۵۰۰۰ كيلومتر بوده و وزن آن ۴۴۲ تن مي باشد.
تاكنون ۱۴۸۲ فروند انواع مدل هاي ۷۴۷ ساخته شده و از سال توليد اين پرنده در ۱۹۶۸ تاكنون لقب ايمن ترين پرنده مسافربري جهان را از آن خود كرده است
Airbus A380
بويينگ ۷۴۷ باعث شد تا ايرباس نيز به فكر ساخت يك غول دو طبقه پرنده باشد و تمام توانايي فني و تكنولوژي خود را براي ساخت آن به كار گيرد.پس در سال ۲۰۰۵ غول پيكرترين پرنده مسافري جهان يعني ايرباس ۳۸۰ ساخته شد.
مدل اوليه اين پرنده مي تواند تا ۵۵۵ مسافر را حمل كند.اما پيش بيني شده تا مدل*هاي بعدي بتوانند بيش از ۸۰۰ مسافر را جابجا كنند.وزن پرنده در مدل اوليه كه ۸۰۰-A380 نام دارد ۵۷۷ تن بوده و حداكثر سرعت آن ۱۰۲۰ كيلومتر بر ساعت مي باشد.برد اين پرنده نيز ۱۵۷۰۰ كيلومتر است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۹:۱۹ توسط:sana موضوع:

عجيب*ترين خواهران دوقلوي دنيا +عكس

يك خانواده داراي دو دختر دوقلو هستند كه يكي از آنها مبتلا به سندرم داون است.

گفتني است؛ پزشكان تنها چند ساعت قبل از به دنيا آمدن نوزادان تشخيص داده بودند كه يكي از جنين*ها به سندروم داون مبتلا است.
بررسي*ها نشان مي دهند، اين بزرگترين شوك در زندگي مادر خانواده بوده، اما هم اكنون كه اين دو كودك۶ ساله هستند خواهر مبتلا به سندروم داون با كپي برداري از رفتارهاي خواهر دوقلويش مهارت*هايي زيادي به نسبت يك كودك مبتلا به سندروم داون كسب كرده است.
براساس آمارها، همه ساله حدود ۷۵۰ نوزاد تنها در كشور انگلستان با اين نقص ژنتيكي به دنيا مي*آيند اين بيماري بين نوزادان مادران باردار با سن بالاتر از ۴۰ سال بيشتر ديده مي*شود.
اگر مادر در سنين ۲۵ سالگي باشد شانس به دنيا آمدن مبتلا به سندروم داون يك در هزار و ۲۵۰ مورد است اما اگر در سن ۴۵ سالگي بچه دار شود شانس به دنيا آمدن نوزاد مبتلا به سندروم داون يك در هر ۳۰ مورد است اين خانواده زندگي خوبي دارند و خواهر دوقلوي سالم هميشه در مدرسه همراه خواهر مبتلا به سندروم داون خود است و در درس*ها و يادگيري مهارت*ها به او كمك مي*كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۹:۱۱ توسط:sana موضوع:

اقدام عجيب يك زن براي شبيه شدن به بازيگر زن!! +عكس

يكي از طرفداران شريل كول، بازيگر، خواننده، ترانه سرا و مدل بريتانيايي سه هزار پوند صرف ايجاد دو سوراخ روي گونه هايش كرد تا مشابه چال گونه اين بازيگر معروف را روي صورتش داشته باشند. شرلي گفت: “هميشه چال گونه اين بازيگر را تحسين كرده ام و مي خواستم اين چال ها را روي صورتم داشته باشم اما نمي خواستم اينقدر بزرگ باشند.”
اين سوراخ ها با يك چاقوي جراحي كوچك روي صورت شرلي ايجاد شده و سپس بخيه خورده اند. وي در اينباره گفت: “مي خواستم آنقدر بزرگ باشند كه هر بار مي خندم به خوبي ديده شوند و خوبي اين چال ها اين است كه تا آخر عمر با من خواهند بود و من مجبور نيستم اين عمل را تكرار كنم.”
وي در پايان گفت: “فكر نمي كردم چال هايم تا اين اندازه عميق باشند اما مي دانم زمانيكه خوب شوند، بسيار دوستشان خواهم داشت.”


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۹:۰۳ توسط:sana موضوع:

متفاوت*ترين سيسموني*هاي نوزادان در دنيا + تصاوير

در كشورهاي مختلف دنيا رسوم*هاي جالبي براي نوزادان وجود دارد كه به عنوان سيسموني در كنار ساير لوازم نوزاد در نظر گرفته مي*شوند.

اين آداب و رسوم جزئي از سيسموني است و برخي به جاي خريد كالا براي نوزاد خود تنها به انجام همين آداب و رسو اكتفا مي كنند و حتما بايد انجام شود در غير اين صورت زندگي نوزاد به خطر مي*افتد.
۱- وزن كشي و بستن بندناف در يك جعبه چوبي (ژاپن): در ژاپن هنگامي كه يك كودك براي اولين بار موهايش را كوتاه مي*كند او را در كنار بندناف او نگهداري مي*كنيد و به عقيده آن*ها اين كار تضمين ايجاد يك رابطه مثبت بين كودك و مادر است.
۲-چرت زدن در فضاي باز براي نوزادان (دانمارك و سوئد): اكثر پدر و مادرها از هواي سرد براي كودكانشان وحشت دارند اين درماني است كه والدين برخي از مناطق دنيا بر اين عقيده*اند گشت و گذار نوزاد در اولين روزهاي تولدش كمك مي*كند او بهتر بخوابد و غذا بخورد.


3- بسته*بندي و حبس نوزاد: در فنلاند نوزادان پس از مرخصي از بيمارستان تا چند روز در جعبه*اي بستري مي*شوند و با لباس*ها و ملحفه خاصي پوشيده مي*شوند.

۴- لرزش نوزادان (مصر): در معاصر باستاني مصر مادر با پوشيدن لباس بلند و گشاد با كمك يك الك كودك را مي*لرزاند و به گردش در مي*آورد و به عقيده اين مصري*ها اين كار باعث خارج شدن شيطان از بدن نوزاد مي*شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۸:۵۵ توسط:sana موضوع:

بچه دار شدن جاستين بيبر از اين دختر! +عكس

“جاستين بيبر” خواننده نوجوان و پر حاشيه هاليوودي كه اين روزها به دليل اقدامات مجرمانه اش سوژه رسانه هاست با معرفي عشق جديد زندگي اش دوباره خبرساز شد. او رسما” اعلام كرد با يك دختر ۱۷ ساله به نام “ كاترين گزدا ” در رابطه است . اين دختر يك خواننده و رقاص است كه طبق اخبار رسانه هاي معتبر از اوايل سال جاري ميلادي با جاستين ۱۹ ساله رابطه دارد.

جاستين بيبر در اين رابطه ميگويد : همه چيز در مورد اين عشق خيلي سريع پيش مي رود تا جايي كه قصد دارم از اين دختر يك فرزند داشته باشم. اين زوج نوجوان همزمان با دستگيري جاستين در سال جديد ميلادي با هم دوست شده اند و تمام تلاش هاي كاترين براي آرام كردن جاستين در اين مدت بي نتيجه بوده است و به گفته برخي منابع نزديك اين رابطه كوتاه مدت فراز و نشيب هاي زيادي داشته است كه عمده علت آن رفتارهاي ناشايست جاستين بيبر كانادايي است

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۸:۴۷ توسط:sana موضوع:

آموزش ساخت كاردستي مخصوص ولنتاين

به روز جهاني عشق نزديك ميشويم. اگرچه بارها تاكيد شده است كه روز ولنتاين كه با نام جهاني روز عشق شناخته ميشود يك سنت كاملا غربي و با تاريخچه كشور ما بيگانه است اما همچنان بسياري از جوانان كشورمان اين روز را همزمان با ديگر جوانان سراسر دنيا جشن ميگيرند و در اين روز به يكديگر گل و شيريني و كادو هديه ميدهند. يكي از چيزهايي كه در اين روز بين افراد رد و بدل ميشود كارتهاي تبريك است. ما در اين مبحث از آموزش كاردستي قصد داريم روش تهيه يك كارت پستال زيبا و ساده و خلاقانه را به شما آموزش دهيم.

وسايل لازم : مقواي محكم، كامواي رنگي,چشم عروسك, چسب مايع و قيچي
طرز تهيه : آماده كردن اين كارت پستال بسيار ساده است. ميتوانيد با استفاده از مراحل تصويري آماده شده زير به راحتي اين كارت هاي زيبا را تهيه كرده و در كنار ديگر هداياي مهيا شده به عزيزان خود هديه دهيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۸:۳۸ توسط:sana موضوع:

مجلل ترين سالن انتظار فرودگاه + عكس

اين سالن انتظار مجلل در فرودگاه استانبول تركيه اتتاح شده است و در آن از بهترين دكوراسيون و مبلمان به همراه امكانات بسيار خوب از جمله زمين گلف و وسايل تفريح كودكان براي سرگرم كردن مسافران تا زمان رسيدن وقت پروازشان استفاده شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۹:۵۸:۳۱ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم