بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

داستان تست هوش جالب حسام و دزد با پاسخ

داستان تست هوش شب طوفاني با جواب
در يك شب طوفاني حسام در اتاقش تنها نشسته و مشغول مطالعه بود. پدر و مادرش صبح همان روز براي عيادت مادر بزرگ بيمارش، به شهرستان رفته بودند. او به خاطر امتحانات خود مجبور بود در خانه بماند. صداي باد در خانه مي پيچيد و هر لحظه صداي طوفان درس خواندن را سخت تر مي كرد. ناگهان صداي باز شدن درب ورودي شنيده شد ولي حسام با اين تصور كه صداي باد و بر خورد شاخ و برگها با پنجره است، اهميتي نداد و به درس خواندن ادامه داد.

تا اينكه صداي قدم هاي كسي را در خانه شنيد. به آرامي از اتاق خود بيرون رفت كه ناگهان دستي از پشت گردنش را گرفت. غريبه انگشت بلندش را به گلوي حسام رساند و به شدت فشار داد، طوري كه او حتي نتوانست جيغ بزند و تلاشش براي فرار از دست غريبه نيز بي نتيجه ماند. در همان حال صداي زمخت غريبه گفت: بگو پدرت پولها رو كجا مي ذاره؟
حسام با گريه گفت: من نمي دونم، بذار برم.

در همين موقع، يكدفعه تلفن زنگ زد.حسام بلافاصله گفت: اگه تلفن رو جواب ندم مشكوك مي شن. دزد براي اينكه كسي مشكوك نشه به حسام اجازه داد تا گوشي را بر دارد. اما به او گفت كه اگر مي خواهد كشته نشود عادي و معمولي صحبت كند و به چيز مبهمي اشاره نكند.

حسام نفس عميقي كشيد و گوشي را برداشت. بابك سلام! خوبي؟ گربه ات چطوره؟واسه گربه ات كه مريض بود لازمه كاري بكني. خيلي تنبلي. گفتم كه با دكتر تماس بگير. حتماً نياز به دارو داره. بايد كمك كني تا خيلي زود خوب بشه. آره عجله كن وگرنه مي ميره!!

پس از اتمام تماس، دزد به حسام گفت : كار عاقلانه اي كردي كه چيزي نگفتي. حالا بگو ببينم پولا كجاست؟ حسام به دزد گفت:در …در …در … در اتاق پدرم يه مقدار پول هست بذار تا راهنماييت كنم. داخل راهرو كه مي شي، دومين اتاق سمت راست، گنجه آخر، كشوي سوم. دزد گفت: راه رو نشون بده و دستش رو از گردن حسام برداشت و اون رو حل داد به جلو. حسام به راه افتاد تا او را به سمت پولها راهنمايي كند.

در همين لحظه صداي آژير ماشين پليس از بيرون خانه شنيده شد. دزد وحشت زده به سمت اولين پنجره دويد و خارج شد. حسام هم بلافاصله به بيرون از خانه رفت و ديد كمي آن طرف تر پليسها دزد را دستگير كرده و در حال سوار كردن او به ماشين هستند. حسام رو كرد به ماشين پليس و بابك را ديد و به سوي او رفت تا او را بغل كند. پليس به سمت حسام آمد و به او گفت: آفرين پسر باهوش. به نظر شما حسام چگونه توانسته بود به پليس خبر دهد؟
↓↓↓
↓↓↓
↓↓↓
↓↓↓
↓↓↓
↓↓↓
↓↓↓
↓↓↓
↓↓↓
↓↓↓
جواب تست هوش
حسام هنگام صحبت با (دوستش) بابك، در ميان كلمات خود دكمه قطع تماس گوشي يا هُلد را فشار داده بود و اين كار سبب شده بود تا بابك تنها واژه هايي را كه مقصود حسام بود را بشنود. نيازه كاري بكني_ بايد كمك كني_ خيلي زود_ عجله كن و سبب شده بود تا بابك به سرعت با پليس تماس بگيرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۲:۲۱ توسط:sana موضوع:

فروشگاهي مخصوص كودكان، ورود والدين ممنوع! +عكس

بسياري از بچه ها دوست دارند خيلي زود بزرگ شوند و وارد اجتماع شوند. همه در كودكي به دنبال آن هستند تا بتوانند گواهينامه گرفته يا خودشان حساب بانكي باز كنند و حتي در محفل هاي سياسي شركت كرده و راي بدهند اما يك مغازه در ژاپن باعث شده است بسياري دوره كودكي را بيشتر از بزرگسالي دوست داشته باشند. فروشگاه شيريني و شكلات فروشي “آينده” ژاپني اين روزها به مكاني براي محقق شدن آرزوي تمام كودكان شده است محلي كه بچه مي توانند بدون حضور بزرگترها و بدون آنكه ذره اي از نصيحت و پندارهاي آن ها را بشوند دلي سير از شكلات و آبنبات و شيريني هاي مختلف را بخورند. اين فروشگاه در يكي از شلوغ ترين محله ها بنا شده است و در مقابل درب آن تنها محلي براي ورود بچه ها تعبيه شده است و درب به اندازه اي نيست كه بزرگترها بتوانند وارد شوند. اما پشت اين درب محلي جادويي براي تمامي كودكان است كه سريع به سراغ شيريني هاي تازه و آبنبات هاي خوشمزه مي روند. “سوسومو كويوما” رئيس و البته سرآشپز اين فروشگاه بزرگ است و اصلي ترين هدف خود را به وجود آمدن محلي مناسب براي تمامي كودكان دانسته است كه آرزوي شيريني خوردن دارند. همچنين شادي و خنده والبته ارتباطي كه بچه ها بعد از خوشي در اين سرزمين با والدين خود دارند از ديگر اهداف او بوده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۲:۱۴ توسط:sana موضوع:

آبي*ترين آب دنيا كجاست؟ / عكس

تالاب ها از جمله مكان هايي هستند كه سالانه گردشگران بسياري به خود جذب مي كنند. تالاب هاي بسياري در دنيا هستند ولي در ميان آن ها تالاب “آبي” ژاپن منحصر به فردترين است و به عنوان يكي از رازهاي زمين شناسي شناخته مي شود.
اين تالاب عجيب و چشم نواز در ژاپن قرار دارد و در جزيره هوكايدو قرار گرفته است. زيبايي اين تالاب به اندازه اي است كه شركت اپل بخش خاصي به نام اين تالاب را در سيستم عامل جديد رايانه هايش اختصاص داده است. بهترين ويژگي اين تالاب رنگ آبي و بي نظير آن است. اين تالاب در اصل به صورت مصنوعي به وجود آمده است و زمينه طبيعي ندارد. در سال ۱۹۸۸ مسئولين تصميمي گرفتند تا بر روي رودخانه “بيگاوا” سدي بسازند كه آب را ذخيره سازي كرده و تالابي در سطح جنگل ايجاد شود اما هيچگاه به وجود آمدن چشم نوازترين تالاب دنيا را پيش بيني نمي كردند. رنگ آبي اين تالاب بسيار زيباست و بيشتر آسمان را تجلي مي كند به همين علت حالتي خاص به كل تالاب بخشيده است. اين رنگ به عنوان يكي از رازهاي زمين شناسي شناخته مي شود چرا كه آب بي رنگ است و اين تالاب به شدت آبي! عده اي اعتقاد دارند وجود المينيوم هيدروكسيد در آب باعث به وجود آمدن رنگ آن شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۲:۰۶ توسط:sana موضوع:

مديري كه با دوچرخه به محل كار مي*رود + عكس

يكي از سوژه*هاي شب گذشته حاشيه*هاي پزشكي ۲۰:۳۰ مديري بود كه با دوچرخه به محل كار مي*رود.

اين مدير،دكتر سعيد مهدوي مدير كل آزمايشگاه مرجع سلامت وزارت بهداشت است كه به گفته خودش اكثر روزها فاصله ده كيلومتري منزل تا محل كار را با دوچرخه طي مي كند.
وي گفت : كسي كه ورزش مي كند هم خودش نيرو مي گيرد و هم به ديگران نيرو مي دهد مهدوي افزود من حتي ۱۴ طبقه وزارت بهداشت را پياده بالا مي روم.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۱:۵۸ توسط:sana موضوع:

توصيه هايي جهت باز شدن بخت دختران براي ازدواجبراي باز شدن بختتان مثبت فكر كنيد و به آينده خوش بين باشيد

باز شدن بخت دختران
ازدواج دخترها در ايران آنقدرها هم ساده نيست. آنها انتخاب شونده هستند و نمي توانند پيشقدم شوند. بنابراين ممكن است به هزار و يك دليل از جمله ديده نشدن، در اجتماع نبودن، شرايط فردي و خانوادگي موقعيت دلخواهشان را براي ازدواج نداشته باشند.
اما اين همه ماجرا نيست. برخي دخترها به دليل ويژگي هاي خاصي كه دارند و افكار و عقايد اشتباهشان نمي توانند به موقعيت مطلوب ازدواج شان دست پيدا كنند. ما براي شما توصيه هايي داريم كه ممكن است براي باز شدن بختتان راه گشا باشد.
خودِ واقعيتان باشيد
يكي از متداولترين اشتباهات افراد مجرد اين است كه سعي مي كنند خودشان را براي طرفي كه با او آشنا مي شوند تغيير دهند. با اينكار درمورد آنچه هستيد با طرفتان رو راست و صادق نيستيد و همين برايتان بعدها مشكل ساز خواهد شد. اگر روشي كه تا حالا براي باز شدن بختتان پيش گرفته ايد كار نمي كند، پس روشتان را تغيير دهيد. براي باز شدن بختتان يك كار متفاوت انجام دهيد. سعي نكنيد كسي باشيد كه نيستيد، در عوض پهنه و گستره ي شخصيتتان را بيشتر كنيد.
خودِ واقعيتان همان خودي است كه قبل از اينكه دنيا شما را عوض كند و به شما بگويد كه چطور باشيد و چطور نباشيد، هيچ ترسي از قضاوت ديگران ندارد. خودِ ساختگي شما ماسك اجتماعي است كه براي خوشنود كردن اطرافيان به چهره مي زنيد و اگر به دنبال يك رابطه ي پردوام و هميشگي هستيد، اين ماسك به دردتان نخواهد خورد. پس براي باز شدن بختتان به خودتان فرصت دهيد تا خودِ واقعيتان را پيدا كنيد.
براي باز شدن بختتان گفتگوي درونيتان را تغيير دهيد
براي باز شدن بختتان مثبت فكر كنيد و به آينده خوش بين باشيد. سخت است اما غيرممكن نيست. ممكن است شما با افكار منفي كه در سر مي پرورانيد، خودتان را براي شكست آماده كنيد. فقط ۷ درصد از ارتباط، كلامي است. براي هر فكر شما، يك واكنش فيزيولوژيكي وجود دارد. مراقب سيگنال هايي كه به بيرون مي فرستيد باشيد. مثلاً در مكالمات غيركلامي نوميدي و ياس به وجود مي آيد.
انتخاب كنيد
براي باز شدن بختتان ببينيد با چه نوع شخصيتي مي خواهيد آشنا شويد و خودتان را در چنان محيط هايي قرار دهيد. مثلاً اگر دوست داريد با مردي آشنا شويد كه عاشق طبيعت است، پس به آنجا برويد.
شاد باشيد
يادتان باشد كه براي كامل شدن لازم نيست حتماً با كسي وارد رابطه شويد. اگر تنها و شاد باشيد بهتر از اين است كه با كسي هميشه غمگين و گرفته زندگي كنيد. مهمترين رابطه ممكن، رابطه ي شما با خودتان است.
براي باز شدن بختتان ديده شويد
خودنمايي نكنيد اما در فضايي قرار بگيريد كه امكان ديده شدن تان وجود دارد. قابليت دسترسي خودتان را بسنجيد. ببينيد آيا خودتان را در شرايطي قرار داده ايد كه با كسي آشنا شويد؟ آيا يك نفر اگر بخواهد چهار قدم با شما راه برود بايد خودش را زير چرخ هاي ماشينتان بيندازد؟ در محيط هاي اجتماعي مناسب، جمع هاي خانوادگي رفت و آمد داريد يا نه؟ گاردتان را بسته ايد طوري كه همه پسرها از عاقبت سلام عليك كردن با شما مي ترسند؟
نوميد و درمانده رفتار نكنيد
براي باز شدن بخت به خودتان اين پيام را بفرستيد كه مي خواهيد وارد يك آشنايي سالم منتهي به ازدواج شويد، نه اينكه وارد يك رابطه خطرناك شويد. شما مجبور نيستيد خود را وارد يك آشنايي يا تعامل كنيد. شما انتخابگر هستيد و كسي را كه مناسب خود بدانيد انتخاب خواهيد كرد.
ارزش*هاي ارتباطي در فرد
در آشنايي پيش از ازدواج هم مثل ساير جنبه هاي زندگي، روحيه و منش رفتاري شما به همان اندازه اعمالتان اهميت دارد. اگر ارزش هايي را كه در زير به آنها اشاره مي كنيم سرمشق زندگي خود قرار دهيد، خواهيد ديد كه كم كم با صداقت، راستي، عشق و اشتياق بيشتر زندگي مي كنيد. و اين روح زندگي به رابطه تان خواهد دميد.
مالك رابطه*تان باشيد
در رابطه با باز شدن بختتان شما كاملاً مسئول رابطه تان هستيد. نبايد فكر كنيد كه قرباني هستيد و از اين رابطه زجر مي كشيد چون طرف رابطه تان هماني نيست كه مي خواهيد. فقط وقتي دست از اين طرز تفكر برداريد قادر خواهيد بود خود را فردي توانمند و با نفوذ در رابطه بدانيد.
براي باز شدن بخت خطر زخم خوردن را بپذيريد
اجازه ندهيد ترس بر زندگي شما مستولي شود. خواستن، بيرون رفتن و اميد داشتن شما را آسيب پذير مي كند. وقتي خود را روي اين خط بيندازيد، اين احتمال هست كه به آنچه مي خواهيد دست پيدا كنيد و خواه ناخواه احتمال اين هم وجود دارد كه به خاطر اينكه به آنچه خواسته ايد نرسيده ايد، آسيب ببينيد. اما نبايد خودتان را ببازيد.
طرفتان را بپذيريد
اگر طرفتان ببيند كه شما او را پذيرفته ايد، توانايي نزديك شدن به شما را پيدا مي كند. دو زوجي كه به سمت همديگر در حركتند، به جاي اينكه به خاطر ترس از زخم خوردن به دنبال يك جاي امن بگردند، احتمال زيادي وجود دارد كه با هم تلفيق پيدا كنند.
اعتماد به نفس طرفتان را بالا ببريد
بايد روحيه پذيرش را در عمل بياوريد. اين جرات و خلاقيت را پيدا كنيد كه چطور حس اعتماد به نفس طرف مقابلتان را بالا ببريد، حتي وقتي كه مجبوريد او را نقد كنيد. به اين وسيله محيط بهتري براي پرورش ايجاد مي كنيد و طرفتان هيچ علاقه اي به ترك شما نشان نخواهد داد.
براي باز شدن بختتان حتما ناكامي*هايتان را بيرون بريزيد
ناكامي هايتان را بررسي كنيد و درمقابل اين وسوسه كه آنها را در طرفتان خالي كنيد مقابله كنيد. وقتي تشخيص دهيد كه نقاط منفي كه در طرفتان مي بينيد، همان چيزهايي است كه در خودتان مي بينيد، مطمئناً طريقه ي رابطه تان را با او تغيير خواهيد داد.
روراست و صادق باشيد
هيچ چيز بدتر از يك رابطه ي ناهمخوان نيست. رابطه اي كه فرد حرفي مي زند اما با رفتار و منشِ غيركلامي خود چيزي كاملاً متفاوت با آن را مي رساند. سعي كنيد احساساتتان را رشد يافته و مسئولانه ابراز كنيد. با صادق بودن در مورد احساساتتان، رابطه تان را بر پايه ي راستي و درستي بنا مي كنيد نه دروغ و ريا.
به جاي حق به جانب بودن، شاد باشيد
سعي نكنيد كارهايي كه در رابطه انجام مي دهيد را برمبناي كارآمد بودن آن كارها بسنجيد. مثلاً سعي نكنيد هميشه و هميشه اين را به اثبات برسانيد كه شما بيشتر از طرفتان مي فهميد. درعوض شكيبايي، درك، و دلسوزي از خود نشان دهيد كه در رابطه تان دشمني هم ايجاد نمي كند. پس به جاي حق به جانب شدن، سعي كنيد در كنار هم شاد و خوشحال باشيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۱:۵۱ توسط:sana موضوع:

كفش هاي عجيب جنيفر لوپز همه را متعجب كرد +تصاوير

كفش هاي عجيب جنيفر لوپز همه را متعجب كرد +تصاوير
به گزارش پرداد به نقل از هاليوود نيوز : ” جنيفر لوپز ” ادعايي مبني بر خوش پوشي ندارد اما نوع لباس پوشيدن او به گونه اي است كه ميليونها هوادار او در سراسر دنيا ” جنيفر لوپز ” را تحسين ميكنند. او روز گذشته با كفش هاي عجيبي به خيابان آمد كه از او يك سوژه خبري ساخت.
“جنيفر لوپز” لباس سراپا سفيدش را با يك جفت كفش پاشنه دار بنفش روشن ست كرده بود. اين كفش هاي پاشنه بلند اصلا راحت به نظر نميرسيد و حتي تصور ميشود كه او به سختي با آنها راه ميرود. كفش هاي عجيب او نقش هايي به رنگ زرد و قرمز و سبز داشت. ” جنيفر لوپز ” اين روزها بسيار فعال و پر كار است، او علاوه بر حضور در برنامه ” امريكن آيدل ” چندين موزيك ويدئو و فيلم را نيز در حال ساخت و انتشار دارد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۱:۴۱ توسط:sana موضوع:

نكات مهم درباره يك شيريني نوروزي

شيريني نخودچي از آن دسته شيريني*هايي است كه اگر آن را با مواد تازه و مرغوب تهيه كنند و اسانس و شكر زيادي به آن نزنند و مزه آرد نخودچي آن در دهان احساس شود خوشمزه*ترين شيريني نوروزي بويژه براي سالمندان بي*دندان است. اما سوالي كه اغلب پرسيده مي شود اين كه نخودچي يا آرد آن را چگونه تهيه مي كنند ؟ آيا شيريني نخودچي در مقايسه با ديگر شيريني هاي خشك ارزش تغذيه اي بيشتري دارد ؟ وقتي آرد نخودچي كلوخه يا حاوي مهمانان ناخوانده مي شود يعني فاسد و غيرقابل استفاده شده است؟!
فرق ميان نخود با نخودچي ؟
آرد نخودچي از آسياب همان نخودچي بانمكي كه با آجيل عيد مخلوط مي كنيم يا به همراه كشمش و مويز مي خوريم، تهيه مي شود. خود نخودچي هم از فرآوري همان نخود تازه به دست مي آيد. براي تهيه نخودچي، پس از آبپز كردن نخودهاي تازه و ريز آنها را آبكش كرده و پوست ور آمده آن را براحتي جدا مي كنند تا آخرين مرحله پخت را پشت سر بگذارد و سپس با نمك يا شكر آن را تفت داده و ترد و سپس آرد مي كنند.
خوب است بدانيد نخودچي و آرد آن در گروه حبوبات طبقه بندي مي شود و همچون نخود تازه داراي پروتئين بوده و به افزايش ايمني بدن كمك مي كند و سرشار از كلسيم، آهن گياهي، فسفر و ويتامين هاي گروه B و A است. نخود به دليل دارا بودن مقادير زياد كلسيم براي استخوان سازي كودكان و به سبب دارا بودن فيتواستروژن طبيعي براي خانم ها مناسب است و مي تواند تا حدودي هورمون هاي بدن را تنظيم كند و به سطح طبيعي برساند و به تقويت قواي جنسي در مردان كمك كند.
آرد نخودچي بهترين آرد است
آرد نخودچي در مقايسه با ديگر آرد غلات از نظر ارزش تغذيه اي و ميزان فيبر برتري بيشتري دارد. نخود نوعي بنشن با فيبر بالاست و چون مواد مغذي آن در فيبرش نهفته است، آرد آن در مقايسه با آرد غلات املاح و ويتامين هاي زيادتري دارد. ارزش غذايي يك سوم ليوان آرد نخودچي، معادل يك كف دست نان سنگك و بربري يا سه چهارم ليوان غلات آماده خوردن (برشتوك) است.
مصرف نخودچي يا آرد آن در صورتي كه بي نمك و به اندازه نخودچي دوآتشه برشته نشده باشد به افرادي كه در جويدن حبوبات مشكل دارند توصيه مي شود البته خواص نخودچي و آرد آن هيچ گاه به پاي نخود تازه نمي رسد. اين را هم بدانيد شيريني نخودچي در صورتي كه زياد شيرين نباشد يك شيريني خوب براي كودك و نوجوان است البته بايد بدانيد شيريني نخودچي به دليل آن كه حاوي شكر زيادي است، اغلب موجب يبوست مي شود.
آرد كلوخه شده را دور بريزيد
اما از كجا بايد متوجه فساد آرد نخودچي شويم ؟ همه آردها بخصوص آرد نخودچي بسرعت رطوبت محيط را به خود جذب كرده و در گرما، تخم آفاتي كه احتمال دارد در هر آردي وجود داشته باشد، رشد و تبديل به حشره مي شود.
گاهي هم آرد بر اثر رطوبت به هم مي چسبد و كلوخه مي شود كه اين نشان دهنده رشد كپك و آلوده شدن آن است. در نتيجه در هر دو صورت آرد غيرقابل مصرف است و بايد دور ريخته شود. بهتر است براي ماندگاري بيشتر، آرد نخودچي را درون فريزر نگه داريد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۱:۲۹ توسط:sana موضوع:

كالاي ناياب در چين چيست؟

تشديد آلودگي هوا در چين و ادامه يك هفتگي وارونگي هوا در شمال اين كشور سبب هجوم مردم براي خريد ماسك*هاي تنفسي و خالي شدن انبار فروشندگان از اين كالا شد.

به گزارش صبحانه ، غلظت آلاينده ذرات معلق كمتر از 2.5 ميكرون، چهارشنبه گذشته در شهر پكن از مرز 500 پي*پي*ام گذشت. اين در حالي است كه سازمان بهداشت جهاني (who) حداكثر مجاز غلظت

آلاينده*ها را 25 پي*پي*ام تعيين كرده است.

از سوي ديگر ايستگاه سنجش آلودگي سفارت آمريكا در پكن غلظت آلاينده*ها را در اين شهر 542 پي*پي*ام گزارش كرد. گزارش*هاي رسمي نيز در شهر «شي*جياژوانگ» در استان همسايه «هبي» حاكي از اين

است كه غلظت آلاينده*ها در اين شهر به 661 پي*پي*ام رسيده و «شي*جياژوانگ» مركز استان «هِبي» ششمين روز است كه در وضعيت هشدار «نارنجي» قرار دارد.

شدت اين آلودگي*ها به حدي است كه مردم براي خريد ماسك*هاي تنفسي به بازار هجوم برده*اند به طوري كه از مجموع 29 مدل مختلف ماسك*هاي تنفسي موجود در بازار، 26 مدل به كلي فروش رفته يا ناياب شدند.

به گزارش ايسنا به نقل از خبرگزاري فرانسه، تقاضا براي ماسك*هاي تنفسي به حدي است كه برخي از توليدكنندگان اصلي اين كالا اعلام كرده*اند تا ماه آوريل قادر به تامين موجودي مورد نياز بازار چين نيستند.

برخي از فروشندگان نيز تنها ماسك*هاي مخصوص كودكان را براي فروش موجود دارند.

بنابر گزارش رسانه*هاي چين، افزايش نگراني از تاثيرات آلودگي هوا بر كودكان باعث شده تا بيشتر مدارس پكن، دانش*آموزان خود را از بيرون رفتن منع كرده و در فضاي بسته نگه دارند. يكي از مدارس نيز روز

چهارشنبه را تعطيل اعلام كرد.

در چين به دنبال گذشتن شاخص آلودگي هوا از مرز 300، شرايط بحراني اعلام شده و از مردم خواسته مي*شود از انجام هر گونه فعاليت در فضاي آزاد خودداري كنند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۱:۲۰ توسط:sana موضوع:

اين خانواده چهار دست و پا راه مي روند +تصاوير

برخي از دانشمندان نارسايي مغزي را دليل ۴ دست و پا راه رفتن اين خانواده مي دانند.

تصاوير زير مربوط به ۵ عضو (۴ خواهر و يك برادر) يك خانواده كرد تركيه اي مي باشد كه از بدو تولد بر روي ۴ دست و پا راه ميروند!سن اين ۵ نفر ۱۸ تا ۳۴ سال مي باشد. برخي از دانشمندان نارسايي مغزي را دليل ۴ دست و پا راه رفتن اين خانواده مي دانند.
بنا بر نظر برخي از محققان اين رفتار بيشتر به يك تكامل معكوس مي ماند تا يك نارسايي مغزي. آنها اميد وارند كه از اين طريق بتوانند نكات مبهم تكامل انساني را دريابند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۱:۰۹ توسط:sana موضوع:

عنكبوتي شبيه به طاووس + عكس

عنكبوت طاووسي يك گونه از عنكبوت پرشي است كه نوع بالغ در هر دو جنس نر و ماده اندازه بين ۴ و ۵ ميلي متر دارند.دليل ناميدن اين عنكبوت هاي زيبا به طاووس فقط برخورداري آنها به رنگ هاي زيبا نيست، بلكه همانند طاووس ها رنگ هاي زيباي خود را نشان مي دهند و جفت پاهاي خود را به سمت هاي چپ و راست بلند مي كنند همانطوري كه يك طاووس پرهاي رنگارنگ خود را به معرض نمايش مي گذارد.
تا كنون ۲۵ گونه از عنكبوتهاي طاووسي در جهان كشف شدند كه جنگل هاي سيدني استراليا مكان اصلي زندگي آنها است.اين گونه عنكبوت ها به خانواده عنكبوت هاي پرنده بر مي گردند و به دليل پرش آنها از مكاني به مكان ديگر به آنها عنكبوت هاي پرنده نيز مي گويند.

عنكبوت طاووسي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۰۱:۰۳ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم