بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

دلش براي قلش تنگ شده است!(داستان عجيب)


دلش براي قلش تنگ شده است!
نمي دانم اين ماجرا در ارتباط با مواجهه با فرشتگان است يا نه. به هر حال، خوشحال مي شوم كه شرح آن را بشنويد:
نيكول، خواهرم كه حالا 16 ساله است، در هنگام به دنيا آمدنش يك قل داشت كه متأسفانه قلش در هنگام زايمان از دنيا رفت. مادر و پدرم بهتر ديدند كه اين ماجرا را براي نيكول تعريف نكنند، تا مبادا صدمه روحي بخورد.
زماني كه نيكول پنج ساله شد، به ما گفت كه دوستي تخيلي پيدا كرده است و عجيب آن كه مي گفت: اسم دوستم « كارا » است، پنج سال دارد و كاملا شبيه من است. من و او مقابل آينه با هم بازي مي كنيم. ( شايان ذكر است كه مادرم اسم قل نيكول را « كارا » گذاشته بود، ولي نيكول اصلا چيزي از آن جريان نمي دانست.)
بعد از آن، نيكول هر روز از دوست تخيلي اش ، كارا ، براي ما صحبت مي كرد و مي گفت: كارا مدام دلش براي من تنگ مي شود و به من نزديك مي شود. مي گويد كه دوست دارد دوباره به هم نزديك باشيم! و مادرم بيشتر از همه حيرت مي كرد و به سختي جلوي گريه اش را مي گرفت. نيكول سالهاي سال از كارا حرف مي زد. اگرچه حالا كه كمي بزرگتر شده، كمتر از كارا صحبت مي كند، ولي مشخص است كه وا را فراموش نكرده است. هنوز نيكول نمي داند كه در هنگام تولدش، قلي به نام كارا داشت، ولي شايد روزي مادرم به او حقيقت را بگويد، درست مطمئن نيستم .من هميشه به اين فكرم كه آيا دوست تخيلي نيكول همان قل واقعي اش ،كارا، بود؟ آيا روح كارا بود كه به نيكول سر مي زد و دلش براي قلش تنگ مي شد؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۹:۵۱ توسط:sana موضوع:

داستان جاده مرگ...ميترسي نخون!

داستان جاده اسرارآميز مرگ چيست؟ چرا اتفاقات مرموز بي شمار در آن جاده روي داده؟

در پنانگ مالزي،جاده اي معروف و در عين حال انگشت نما و بد نام موسوم به جاده ي «تمپه» وجود دارد. سالها سال قبل آن جاده ساخته شد تا دسترسي به درياچه پشت سد ميسر گردد. در كيلومتر ۷/۱ جاده،تپه اي وجود دارد كه به دو حومه متصل مي شود.راه ورودي درياچه پشت سد، در جايي در ميان جاده اي كم عرض و باريك و پيچ در پيچ قرار دارد.

حوادث و اتفاقات اسرارميز و مرموز بي شماري در آن جاده رخ داده اند.اكثر اوقات، قربانيان به همراه وسيله نقليه خود به داخل دره عميقي پرتاب شده اندو عده اندكي از مهلكه جان سالم به در برده و فرار كرده اند.
بسياري از اهالي پنانگ، مثل خودم از رانندگي شب هنگام در آن جاده خودداري مي كنيم،چون به شدت مي ترسيم و به همه توصيه مي كنيم كه شب هنگام در آن جاده
ترددنكنند.
يك مرتبه دختر معصوم و بي گناهي توسط يك پليس كشته شد. اگرچه علت مرگ دخترك هرگز معلوم نشد و به صورت يك راز سر به مهر باقي ماند ولي به نظر مي رسد كه دخترك گناهي نداشت و آن پليس مقصر شناخته شد ولي عجيب آن كه روح دخترك هم كه پليس را عامل مرگش مي دانست،هرگز دست از سر هيچ پليسي بر نداشت!در نتيجه اكثر پليس ها جرأت ندارند شب هنگام در آن جاده رانندگي كنند،چون بسياري از آنها جان سالم از آنجا به در نبرده اند.ظاهراً روح انتفام جوي دخترك هر مرتبه حادثه مرگباري را براي پليسها ايجاد مي كند
طبق اظهارات بوميان آن منطقه، سال ها قبل يك تصادف دلخراش و مرگبار در آن جاده رخ داده است .در آن تصادف خانم جواني در دم كشته مي شود.ظاهراً روح آن خانم نيمه هاي شب به طور ناگهاني مقابل رانندگان بداقبال نمايان مي شود. از آن جايي كه جاده باريك و پيچ در پيچ است و يك سمت آن مملو از صخره و سمت ديگر يك دره عميق قرار دارد، تمام رانندگاني كه سعي كرده اند به نحوي فرار كنند،كنترل ماشين را از دست داده اند وبه قعر دره سقوط كرده اند.ظاهر روح مثل يك انسان عادي است و عده اندكي جزييات چهره او رابه ياد دارند ولي اكثر افراد مي دانند كه او موهاي بلندي دارد و هميشه رداي سفيد مي پوشد.
چند سال فبل،حادثه وحشتناكي در ارتباط با اين روح براي دو مرد جوان رخ داد. آن دو كه آدريان و لئو نام داتند،حدودساعت يك نيمه شب به خانه بر مي گشتند. در آن ساعت از شب،هيچ وسيله نقليه اي در حاده به چشم نمي خورد. آدريان رانندگي مي كرد و لئو كنارش نشسته بود. آدريان با سرعت مجاز مي راند و پيچ هاي تند را به آرامي پشت سر مي گذاشت. از آنجايي كه هر دو به شدت خسته بودند، حرفي بينشان رد و بدل نمي شد. زماني كه به راه ورودي درياچه پشت سد رسيدند، ناگهان آدريان متوجه شد خانمي سفيد پوش وسط جاده راه مي رود. پشت آن خانم به آنها بود و در نتيجه فقط موهاي بلندش به چشم مي خورد. آدريان از سرعت ماشين كاست تا بتواند چهره آن خانم را ببيند.از لئو خواست كه نگاهي به آن جانم بيندازد و وقتي متوجه شد كه لئو هم مي تواند آن زن را ببيند، خيالش تا حدي راحت شد.آدريان نمي توانست باور كند كه روح ديده است و در عين حال از اين كه خانمي تنها در آن ساعت از شب در آن جاده قدم بزند هم تعجب كرده بود. حتي در روز روشن هم هيچ كس جرأت نداشت پياده به انجا برود، چون جاده كم عرض و به شدت خطرناك بود؛ علاوه بر آن، يك زن تنها در آن ناحيه كوهستاني چه مي كرد.
آدريان از گوشه چشم نگاهي به لئو انداخت.لئو وحشت زده و بيمناك به نظر مي رسيد. وقتي به زن نزديك تر شدند، آدريان ترمز كرد. زن به آرامي رو به آنها كرد و آنها در كمال حيرت و ناباوري متوجه شدند كه او چهره اي بسيار كريه دارد وقطرات خون را روي آن ديدند. آدريان حتم پيدا كرد كه او يك انسان نيست. در نتيجه به سرعت پايش را روي پدال گاز فشارداد و تصميم گرفت زن را زير گرفته و فرار كند، ولي نمي دانستندبعد از زير گرفتن آن زن چه بلايي سرشان مي آيد. چند ثانيه بعد لئو با ترديد به پشت سر نگاه كرد تا ببيند كه آيا زن هنوز آنجاست يا نه و با وحشت فراوان سر آن زن را ديد كه روي صندلي عقب قرار داشت . لئو آن چنان ترسيده بود كه نمي دانست چه كند ويا چه بگويد. آدريان هم از آينه نكاهي به عقب انداخت و متوجه شد كه زن بدون سر در تعقيب آنهاست …..
بعد از آن حادثه، آدريان و لئو تا مدت ها شوكه بودند و قدرت تكلمشان ضعيف شده بود. بعد از مدت زيادي ، جريان را باري نزديكان خود تعريف كردند و تصميمي گرفتند كه هرگز به آن جاده نزديك نشوند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۹:۴۳ توسط:sana موضوع:

ارواح خبيسه....اگه ميترسين توصيه ميكنم نخونين


قبرستان گريفرايرز (Greyfriars)


قبرستان گريفرايرز در ادينبرو محل رفت و آمد يك روح بسيار خبيث است. محل دقيق حضور اين روح، قبر جورج مكنزي، وكيل اسكاتلندي قرن ۱۷ ام، است. وي فردي است كه باعث شد ۱۸۰۰۰ تن از مخالفان شاه چالرز دوم اعدام شوند و به همين دليل هم لقب «مكنزي خونخوار» را به او داده بودند. اما به نظر مي رسد مكنزي پس از مرگ هم دست از وحشيگري و خباثت برنداشته است.
در سال ۱۹۹۹، يك مرد بيخانمان براي حفظ خود از سرما وارد قبر مكنزي شد. اما وقتي خواست داخل تابوت شود اتفاق وحشتناكي افتاد. تابوت ناگهان در هم شكست و مرد بيخانمان كه وحشت زده شده بود، در حالي كه گرد و خاك استخوان هاي جسد به تمام تنش چسبيده بود، پا به فرار گذاشت. از آن سو مرد ديگري كه از آن حوالي مي گذشت با ديدن وضعيت مرد بيخانمان دچار وحشت شد و فكر كرد روح ديده است. اما روح واقعي هنوز خود را نشان نداده بود.
چيزي نگذشت كه مردم ناحيه ادعا كردند روح خشمگين مكنزي را در اطراف قبرش ديده اند. كار به جايي رسيد كه شوراي شهر ورود عموم را به قبرستان ممنوع اعلام كرد تا اين كه جان-اندرو هندرسون، راهنماي تور محلي، يك تور رسمي بازديد از ارواح به راه انداخت. از آن زمان تا كنون، ۳۵۰ نفر ادعا كرده اند كه يك روح خبيث در حالي اين قبر به آن ها حمله كرده است و زمزمه هايي از آسيب هاي جدي مثل شكستگي استخوان افراد وجود دارد. ۱۷۰ نفر هم طي تور بازديد از ارواح از ترس از حال رفته اند.

خفتوك


آيا واقعا خفتوك ها وجود دارند؟ آيا داستان هايي كه ميشنويم راج جن حقيقت دارد اين موضوع را در ادامه مطلب دنبال كنيد
در روستاهاي نرماشير يك نفر صبح زود داشته ميرفته به دهشون يه نفر صداش ميكنه به اسم ميگه فلاني داري ميري منم تا روستا برسون راننده موتو مي ايسته براي سوار كردن اون پيرمرد ولي اون مرد تقاضا داره پشت موتور بشينه راننده موتو گفته كه دستاي بلندي داشته و روي دستاش پشم بود عده اي شاهد هستند و ميگويند كه راننده موتور زجر كش شده و چندين روز در كما بوده يك داستان ديگر هست كه يه پيرمرد در حوالي كرك و نارتيچ آب داشته وقتي ميره آب بگيره به اصطلاح گفته كه عروسي جن ها بوده ازش خواستن كه بيلشو بده و برقصه ولي پيرمرد گفته كه من با بيل ميرقصم و تا طلوع آفتاب رقصيدهاو ميگويد دليل اينكه جن ها بهش حمله نكردن در دست داشتن بيلش بوده و اون سر آهنيش همچنين چند وقت پيش عده اي از قصابان ادعا كردن كه وقتي ساعت 5 صبح داشتن ميرفتن كشتارگاه يه ماشين جلوشون بوده كه نميشاشته اينا رد بشن و جلوشون ويراژ ميرفتن اونا ميگن كه داخل ماشين مَدوزمان بوده

راهب سياه پوش پانتيفركت


در دهه ۱۹۷۰، يك خانه معمولي در بازار-شهر پانتيفركت واقع در انگلستان به ادعاي برخي ميزبان «خبيث ترين روح تاريخ اروپا» شده بود. اين روح كه به روح خبيث پانتيفركت معروف بود، راهب سياه پوش پانتريفكت نيز ناميده مي شد چرا كه مردم معتقد بودند او روح راهبي است كه در قرن ۱۶ ميلادي به قتل رسيده است.
كوي شرقي پلاك ۳۰ منزل خانواده پريچارد بود، جايي كه جو و جين به همراه پسرشان فيليپ و دخترشان دايان زندگي مي كردند. اين خانواده ادعا مي كردند يك روح كه خودشان نام او را «فرِد» گذاشته بودند به شكل هاي مختلف آن ها را اذيت مي كند. «فرد» وسايل خانه آن ها را به اين طرف و آن طرف پرتاب مي كرد، اتاق ها را سرد مي كرد، و در كف خانه گودال ايجاد مي كرد. علاوه بر همه اين ها به ساندويچ مرباي خانواده هم ناخنك مي زد و روي دستگيره در از خود لكه هايي بر جا مي گذاشت. اين روح بي قرار تخم مرغ ها را هم اتاق به اتاق جا به جا مي كرد و بعد هم آن ها را مي شكست.
البته خرابكاري هاي فرد به همين چيزها ختم نشد. يكي از وحشتناك ترين اتفاقاتي كه براي اين خانواده افتاد وقتي بود كه روح خبيث دختر خانواده يعني دايان را از گردنش گرفت و كشان كشان از پله ها به طبقه بالا برد. ظاهراً جاي دست هاي روح روي گردن دايان باقي مانده بود. يك بار ديگر هم روح سعي كرده بود دايان را با سيم برق خفه كند. شهردار منطقه، پليس، و چندين جن گير و پژوهشگر ارواح از اين خانه بازديد كرده اند.
يكي از افرادي كه به دست بودن ماجراي روح پانتيفركت اعتقاد داشت كارول فيلدهاوس، همسايه ديوار به ديوار خانواده پريچارد بود. كارول ادعا داشت كه روح گاهي از ديوار رد شده به خانه اش سرك مي كشد. وي حتي مدعي شد كه فرِد را ديده و با او حرف زده است، هرچند كه خود روح بيشتر اوقات همان جا مي ايستاده و نگاههاي تهديدآميز به او مي كرده است. او مي گويد قد اين روح تقريباً ۱ متر و ۶۵ سانتي متر بوده است.
خانه پلاك ۳۰ هم اكنون خالي است و راهب سياه پوش از اين موضوع راضي است. كارول مي گويد: «او هميشه به ما مي گفت هر كسي كه به اين خانه اسباب كشي كند به ۱۲ ماه نرسيده فرار خواهد كرد».

روح خبيث ساوث شيلدز

شهر كوچك ساوث شيلدز در فاصله كوتاهي از شمال پانتريفكت قرار دارد. در تابستان سال ۲۰۰۶، يك زوج جوان و پسر سه ساله شان در همين شهر توسط يك روح بدذات مورد آزار و اذيت قرار گرفتند. نام اصلي اين زوج هيچ وقت فاش نشد اما مردم آن ها را با نام هاي مارك و ماري آن مي شناسند.
رفت و آمد روح به خانه آن ها در سال ۲۰۰۵ آغاز شد. روح مورد نظر حضور خود را با تغيير دكوراسيون خانه آغاز كرد. او صندلي ها را روي هم مي چيد، كشوي كمدها را بيرون مي كشيد و درهاي خانه را به هم مي كوبيد. اما اين تازه اول كار بود. روح داستان ما بدخواه تر از اين حرف ها بود و دست روي چيزي گذاشته بود كه به عقل جن هم نمي رسيد: عروسك هاي پشمالوي كوچك.
يك شب، ماري آن كه همراه همسرش روي تخت خوابيده بود احساس كرد سگ عروسكي پسرش به سرش اصابت كرد. او بلند شد و به محض اين كه چراغ را روشن كرد يك سگ عروسكي ديگر به سويش پرتاب شد. زن و شوهر خود را زير بالش پنهان كردند اما گويي چيزي به زور سعي مي كرد بالش را از رويشان بردارد. ناگهان مارك از درد فرياد كشيد و ۱۳ جاي زخم روي گردنش پديدار شد. زخم ها تا صبح ناپديد شدند.
اگرچه اين روح خبيث نشان داده بود كه قدرت آسيب رساندن به انسان ها را دارد، اما ظاهراً بيشتر با عروسك ها مشكل داشت. مثلاً يك بار اسب اسباب بازي را از سقف آويزان كرد و يك :.۷٫ار ديگر يك عروسك كوچك را روي صندلي بالاي پله ها انداخت و پنجه هايش را با يك تيغه تيز بريد. روح روي وايت برد كوچك پسر خانواده پيغام هايي مي نوشت و حتي گاهي اس ام اس مي فرستاد (اسم ام اس ها از هيچ موبايل يا كامپيوتري در جهان فرستاده نشده بودند). پيغام هاي او معمولاً تهديد آميز بودند، جملاتي همچون: «مي كشمت.»
حتي پسر سه ساله خانواده هم گاهي گم مي شد و بعد در جاهاي عجيب و غريب خانه مثل داخل كمد يا زير ميز در حالي كه خودش را در پتو پيچيده بود پيدا مي شد. البته اين كارها براي بچه اي در اين سن طبيعي است اما پدر و مادرش معتقد بودند همه اين ها تقصير مهمان ناخوانده جهنمي خانه آن هاست.
خانواده نگون بخت از مايك هالول و دارن ريتسون، پژوهشگران امور ماورايي، دعوت كردند كه موضوع را بررسي كنند. اين پژوهشگران عنوان كردند كه اگرچه مارك به نظر از آن دسته آدمهايي است كه دوست دارند ديگران را سر كار بگذارند، اما داستان روح خانه آن ها واقعي است. آن ها كتابي هم در اين باره نوشتند. از جمله عكس هايي كه در وبسايت مربوط به اين كتاب گذاشته شده تصوير يك بطري پلاستيكي است كه به طرز عجيبي بين زمين و هوا قرار گرفته و پيغامي روي تخته نقاشي مغناطيسي كه مي گويد: «از اينجا برو.»

ويلسون هال

«ويلسون هال» به خاطر يك دختر (احتمالا يك دختر جادوگر) معروف شد. اين دختر لحظاتي بعد از اينكه با خون خودش نوشتههايي شيطاني و ماوراطبيعي روي ديوار نوشت خودش را كشت. ۵ ستاره دنباله دار كه به شكل ستاره پنج پر درآمده بودند اين محوطه را احاطه كردند همراه با ساختمان اداري كه كه در وسط نشان شيطان قرار گرفته بود. و در داستان ديگر از «واشينگتون هال» نام برده شده كه به خاطر منزل دادن به بازيكنان بستكبال يك تيم معروف شده بود؛ او و تمام بازيكنان در يك تصادف وحشتناك كشته ميشوند و گفته شده ارواح آنها هنوز سالن دانشگاه را در تسخير خود دارند و گاهي اوقات ميتوان صداي دريبل زدن را در سالن شنيد. سردابهاي «جفرسون هال» از مكانهايي است كه ارواح بيشماري از خودشان نشانههايي نشان ميدهند. و بالاخره به خاطر Ridges يك تيمارستان مخروبه كه اكنون به خاطر رفتارهاي نامناسب و شوك الكتريكي شناخته شده است. در روايتهاي ترسناك در مورد تيمارستان گفته شده كه: يك روز يكي از بيماران ناپديد ميشود، ۵ هفته بعد جسدش درحالي پيدا ميشود كه به طور كامل فاسد شده ولي دور جسدش لكههايي به صورت خطي محيطي كشيده شده. اين لكه را امروزه هم ميتوان در آن مكان ديد!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۹:۳۵ توسط:sana موضوع:

داستان واقعي از يك دختر


طبق گزارش دريافتي از اسياي دوردر يكي از پاركهاي كوچك در كشور تايلند دخترك عجيبي چند وقتي مردم ان منطقه را سر در گم كرده است. در اكثر عكسهايي كه در اين پارك گرفته ميشود اين دختر وجود دارد در صورتي كه اين دختر را تابه حال كسي از نزديك نديده است اين موضوع براي همه عادي شده بود تا اين كه خبرنگاري طي تحقيق از مردم فهميد اين دختر حدود چند سال پيش فوت شده است.

مردم وحشت كرده و از پارك دوري كردند.مسئولين پارك از روزنامه مذكور شكايت كرده و آن ها ناچار به عذرخواهي شدند و مردم دوباره به پارك روان شدند كه دوباره عكاسي عكس اين دختر در را در عكسي ثبت كرد.
عكاس بيچاره را جريمه و به زندان انداختند ولي او قسم مي خورد عكس واقعي است.
دوباره مدتي گذشت و بعد از مدتي دوربين كنترل ترافيك عكس اين دختر را در بين مردم ثبت كرد.
مامور مذكور از كار بي كار و جريمه شد.

از آن پس كسي آن دختر را نديد و اگر هم ديد به روي خودش نياورد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۹:۲۵ توسط:sana موضوع:

رستوراني در بالاي ابر ها .....

در اقامتگاه تومامو در ژاپن ذر جزيره هوكايدو يك منطقه گردشگري فوق العاده به ياد ماندني وجود دارد .......
منطقه آنكاي بر بالاي كوه واقع شده است .....و بعضي اوقات به دليل ارتفاع بالا در بالاي ابرها قرار ميگيرد ....
اين باعث ايجاد منظره اي گفت انگيز ميشود ......


























برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۹:۱۶ توسط:sana موضوع:

رستوراني در بالاي ابر ها .....

در اقامتگاه تومامو در ژاپن ذر جزيره هوكايدو يك منطقه گردشگري فوق العاده به ياد ماندني وجود دارد .......
منطقه آنكاي بر بالاي كوه واقع شده است .....و بعضي اوقات به دليل ارتفاع بالا در بالاي ابرها قرار ميگيرد ....
اين باعث ايجاد منظره اي گفت انگيز ميشود ......


























برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۹:۰۷ توسط:sana موضوع:

شرك در زندگي واقعي ....

mauric tailet نام شهروند فرانسوي است ك در سال 1903 به دنيا آمده .
او بك بوكسور بود ولي دليل اينك با شرك مقايسه ميشود اين است ك از يك نوع بيماري خاصي رنج ميبرده است . دراين نوع بيماري استخوان ها به طرز غير عادي شروع به رشد ميكنن و به همين دليل ظاهر عجيبي پيدا كرده بود .
علي رغم ظاهر عجيبش همانند شرك در انيميشن هاي كامپيوتري قلبي مهربان داشته .
تا جايي كه به فرشته فرانسوس مشهور بوده است .........




































برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۸:۵۹ توسط:sana موضوع:

دارايي ثروتمندترين افراد جهان چقدراست؟+تصاوير

موسسه فوربس ليست ثروتمندترين سرمايه داران جهان را منتشر كرده است.


Carlos Slim Helu ميزان ثروت 80.4 بيليون دلار



Bill Gates ميزان ثروت 79.6 بيليون دلار



Warren Buffett ميزان ثروت 65.2 بيليون دلار



Amancio Ortega ميزان ثروت 61.9 بيليون دلار



Larry Ellison ميزان ثروت 49.3 بيليون دلار



Charles Koch ميزان ثروت 40.9 بيليون دلار



David Koch ميزان ثروت 40.9 بيليون دلار



Christy Walton ميزان ثروت 30.7 بيليون دلار



Liliane Bettencourt ميزان ثروت 36.9 بلييون دلار



Jim Walton ميزان ثروت 34.7 بليون دلار

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۸:۴۸ توسط:sana موضوع:

تخم حلزون غذايي لذيذ و گران قيمت .....

بي شك يكي از گران ترين وعده هاي غذايي در دنيا تخم ماهيان خاويار است با قيمتي حدود 250 دلار به ازاي هر 50 گرم اگر از خاويار فاكتور بگيريد ميتوان تخم هاي حلزون را بعنوان يكي ديگر از غذاهاي لدذيذ و گران قيمت نام برد .......
قيمت تخم هاي حلزون 150 دلار به ازاي هر 50 گرم است .............



فكميكنم هر يك قاشق تخم حلزون حدود 230 هزارتومن ما ميشه .......حدودي گفتم حالا پايين بالا داره .......








































برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۸:۴۰ توسط:sana موضوع:

انگورهاي رنگين كماني، واقعيت يا فتوشاپ؟ +عكس


با استفاده از نرم افزارهاي رايانه اي مي توان هر كاري انجام داد و بدون آنكه كسي متوجه شود، ذهن انسان هاي زيادي را با اطلاعات غلط پر كرد. در طول تاريخ رايانه از اين دسته موارد فتوشاپي و دستكاري شده به وفور ديده شده است. انگورهاي رنگين كماني يكي از جديدترين مواردي است كه در سطح نت ديده مي شود اما واقعيت درستي پشت آن نيست. اين روزها در شبكه هاي اجتماعي و سايت هاي مختلف از اين انگورها به عنوان نمونه هاي عجيب و غريب ياد مي شود اما در اصل يك حقه فتوشاپي هستند. انگورهاي رنگين كماني در واقعيت وجود دارند اما آن ها دقيقا همان انگورهاي معمولي هستند كه هميشه استفاده مي كنيم. در دوره تكميل رشد انگورها و رسيدن آن ها نقطه اي وجود دارد كه مي توان در يك خوشه انگور سه يا چهار رنگ را مشاهده كنيد. جالب است بدانيد بر كشورهاي اروپايي عده اي شروع به فروش ريشه اين درختان تقلبي هم كرده اند.



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۰:۲۸:۳۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم