بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

خودروي جذاب ايتاليايي در راه ايران! + عكس


يك ايتاليايي قهار در راه ايران است. خودرويي دو نفره كه بسيار سبكوزن است و از تكنولوژي برتر يكي از قديميترين خودروسازان جهان بهره ميبرد. آلفارومئو 4C خودرويي است كه قرار است بعد...

يك ايتاليايي قهار در راه ايران است. خودرويي دو نفره كه بسيار سبكوزن است و از تكنولوژي برتر يكي از قديميترين خودروسازان جهان بهره ميبرد. آلفارومئو 4C خودرويي است كه قرار است بعد از ورود كودكان آلفارومئو يعني ميتو و جوليتا ، به عنوان بزرگ مرد سبك وزن راهي ايران شود و براي تندروهاي پرشتاب آلماني و حتي KTM X-Bow كه به تازگي به تعداد محدود وارد شده، شاخ و شانه بكشد.

آلفارومئو 4C براي اولين بار در سال 2011 و در نمايشگاه ژنو معرفي شد و توليد آن از ماه مي سال گذشته يعني 2013 ميلادي در خط توليد مازراتي در شهر مودنا (Modena) ايتاليا آغاز شد. تمامي شاسي اين خودرو از كربن ساخته شده تا وزن آن را به كمترين مقدار برساند. اين وزن در مدلهاي خارج از بازار آمريكا 895 كيلوگرم است و در اين بازار 995 كيلوگرم ميباشد.اگر به پيشرانه اين خودرو نگاهي بيندازيد، متوجه خواهيد شد كه اينبار خبري از موتورهاي غولپيكر و پر مصرف نيست و كيفيت و تكنولوژي ايتاليايي در قلب 4C آرام گرفته، پيشرانه 4 سيلندر اين خودرو كه 1742 سيسي حجم دارد به كمك توربوشارژي كه روي آن نصب شده ميتواند حداكثر قدرت باورنكردني 240 اسببخار را در 6000 دور در دقيقه و 320 نيوتنمتر را در 2100 تا 3750 دور در دقيقه به چرخهاي عقب منتقل كند. پس اصلاً جاي تعجب نيست كه زمانيكه 240 اسببخار ناقابل بر روي چرخهاي يك خودروي 895 كيلوگرمي بنشيند، بتواند در تنها 4.5 ثانيه به مرز صد كيلومتر در ساعت برسد و اين سرعت را تا حداكثر 257 كيلومتر در ساعت ادامه دهد.

از نظر ابعاد و اندازه، آلفارومئو 4C خودرويي بسيار كوچك و جمع و جور است بطوريكه حتي از آلفا ميتو كه يك هاچبك دو درب است نيز كوچكتر است و طولي برابر 3988 ميليمتر، عرض 1864 ميليمتر و ارتفاع 1184 ميليمتر را دارد.

ميرسيم به قيمت اين مهمان جديد ايتاليايي. به يقين حدس زدن در مورد قيمت خودرويي خاص كه هنوز سطح امكانات آن مشخص نشده و براي اولينبار است كه به بازار ايران، بازاري كه از قوانين خاص خود تبعيت ميكند، خواهد آمد، كار بسيار دشواري است ولي با كمي حدس و گمان احتمالاً بايد انتظار قيمتي در حدود 600 تا 700 ميليون تومان را داشته باشيم. در نهايت با هر قيمتي كه باشد، خوشحاليم كه آلفاموتور دست به كار بزرگي زده و يك خودروي خاص با تكنولوژي روز دنيا را وارد بازار كرده و اميدواريم ديگر رقيبان 4C همانند جگوار F-Type و يا پورشه كيمن نيز به بازار عرضه شوند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۴:۰۲ توسط:sana موضوع:

كيت ميدلتون بازهم باردار است!!


سرانجام بعد از مدت ها كه خبر هاي حاشيه اي درمورد بارداري مجدد كيت ميدلتون منتشر شده بود, بالاخره اين خبر توسط مقامات سلطنتي بريتانيا تاييد شد...

سرانجام بعد از مدت ها كه خبر هاي حاشيه اي درمورد بارداري مجدد كيت ميدلتون منتشر شده بود, بالاخره اين خبر توسط مقامات سلطنتي بريتانيا تاييد شد.
پس از تاييد اين خبر كيت ميدلتون نيز توسط پزشكان حاضر در كاخ كنزينگتون تحت نظر گرفته شده تا مشكلي براي او پيش نيايد.

پرنس ويليام نيز كه در جمع افراد در آكسفورد حضور داشت از همه مردم بخاطر تبريك هايي كه براي آنها ارسال كرده اند تشكر كرده و اعلام داشت كه كيت تا مدتي نمي تواند سفري انجام دهد ولي دوست داشت كه در جمع شما باشد.
طبق برخي از اخبار منتشر شده كيت در هفته 12 بارداري خود به سر مي برد.
كيت و همسرش بارها اعلام كردند كه دوست دارند خانواده پر جمعيتي داشته باشند
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۵۴ توسط:sana موضوع:

شباهت جنيفر لوپز و دخترش! + عكس


جنيفر لوپز خواننده 45 ساله هاليوودي در حالي از كنسرتش در سنگاپور به امريكا بازگشت كه لباس هاي زمستاني بر تن داشت...

جنيفر لوپز خواننده 45 ساله هاليوودي در حالي از كنسرتش در سنگاپور به امريكا بازگشت كه لباس هاي زمستاني بر تن داشت.
او بعد از يك سفر 18 ساعته هوايي وارد نيويورك شد و يك پالتو پوست با آستين هاي بافتني همراه شلوار جين پوشيده بود و مثل هميشه آرايش بسيار كم و موهاي ساده اي داشت.جنيفر لوپز به محض ورود به ليموزين اختصاصي اش تصويري از خود در اينستاگرام قرار داد و نوشت : ” يك قدم نزديكتر به خانه! ” ساعاتي بعد وي تصويري از دختر 6 ساله اش قرار داد كه لباس ها و عينك او را پوشيده است.
او در توضيح اين تصويري نوشت : ” اين اتفاق وقتي من خواب بودم افتاده ” شباهت دختر 6 ساله اين خواننده محبوب به وي قابل توجه است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۴۷ توسط:sana موضوع:

ماجراي عجيب رستوراني كه مشتري هايش را مخفيانه معتاد مي كرد!!


رستوران ها به خاطر كيفيت غذاهايي كه دست مشتري مي دهند مشهور مي شوند و مشتري ها به مغازه آن ها سرازير مي گردند اما گاهي رستوران ها از راه هاي غيرقانوني وارد مي شوند و ...
رستوران ها به خاطر كيفيت غذاهايي كه دست مشتري مي دهند مشهور مي شوند و مشتري ها به مغازه آن ها سرازير مي گردند اما گاهي رستوران ها از راه هاي غيرقانوني وارد مي شوند و به دنبال مشتري مي گردند.
يك رستوران غذاهاي سنتي در چين براي جذب مشتري دست به كاري بسيار عجيب زده است. صاحب اين رستوران قبل از پخت سوپ مخصوص، رشته ها را آغشته به ترياك مي كرد تا مشتري ها دچار اعتياد شده و بار ديگر به اين رستوران برگردند.

براي اولين بار يك جوان 26 ساله در اين رستوران سوپ خورد و پس از چند روز آزمايش اعتياد او كه براي رانندگي نياز داشت مثبت درآمد. اين در حالي بود كه اين جوان به هيچ عنوان اهل اعتياد نيست ولي پليس حرف او را باور نكرد و وي را به زندان انداخت.
اين جوان با كمك وكيلش توانست مسير قانون را طي كرده و به اين رستوران رسيدند. آن ها پس از تحقيقات مختلف متوجه شدند اين رستوران تا به حال چندين نفر را معتاد كرده است و مشتري هاي ثابت خود را از اين طريق بدست آورده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۴۰ توسط:sana موضوع:

دختري كه از بيماري زيباي خفته رنج مي برد!! + عكس


جوانان علاقه خاصي به خوابيدن دارند و قدرت آن را دارند تا ساعت ها بيش از اندازه عادي بخوابند و از آن لذت ببرند ولي يك نوجوان انگليسي به طور عجيبي روزانه تنها 2 ساعت از خواب بيدار مي شود...
جوانان علاقه خاصي به خوابيدن دارند و قدرت آن را دارند تا ساعت ها بيش از اندازه عادي بخوابند و از آن لذت ببرند ولي يك نوجوان انگليسي به طور عجيبي روزانه تنها 2 ساعت از خواب بيدار مي شود.
«بث گودير» دختر 20 ساله اي است كه دچار سندروم «كلين لوين» شده است. اين بيماري باعث مي شود تا اون بيش از حد عادي به خواب برود. اين بيماري كه به نام «زيباي خفته» هم شهرت دارد مي تواند زندگي يك انسان را از بين ببرد.اين بيماري از سنين نوجواني شروع مي شود و معمولا در سن 15 يا 16 سالگي بيمار روزي 18 ساعت خواب را هم تجربه مي كند. اين بيماري به صورت حمله هاي ناگهاني رخ مي دهد و ممكن است تا سه هفته ادامه داشته باشد.
در شرايط حساس بايد مراقبت 24 ساعته از بيمار انجام شود تا مشكل ديگري براي او رخ ندهد چرا كه ممكن است بيمار بيش از يك روز كامل هم در خواب باشد و در زمان بيداري فرق واقعيت و خيال را نمي فهمد.

در سراسر دنيا نزديك به 1000 نفر به اين بيماري نادر دچار هستند كه از اين ميان 70 درصد را آقايان تشكيل مي دهند. هنوز دليل و درمان درستي براي اين بيماري پيدا نشده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۳۳ توسط:sana موضوع:

عكس: راهكار دختر جوان براي پيشگيري از اسيدپاشي!


اين روزها كه اغلب صحبت از اسيد و اسيدپاشي زياد است، بسيارند كساني كه به دنبال راههاي در امان ماندن از صدمات و جراحات اين حوادث هستند. دختري جوان از سر ناچاري راهي ساده براي...
اين روزها كه اغلب صحبت از اسيد و اسيدپاشي زياد است، بسيارند كساني كه به دنبال راههاي در امان ماندن از صدمات و جراحات اين حوادث هستند. دختري جوان از سر ناچاري راهي ساده براي پيشگيري از آن در پيش گرفته است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۲۴ توسط:sana موضوع:

تصوير شگفت انگيز فضاپيماي چيني از ماه و زمين


تصاوير ارسالي ماهوارهها به زمين ارسال ميشوند تا راهگشاي محققان و كارشناسان باشند، اما در اين ميان، تصوير ارسالي ماهواره چيني عنوان "تصوير شگفت انگيزي از ماه و زمين" را به خود ...
تصاوير ارسالي ماهوارهها به زمين ارسال ميشوند تا راهگشاي محققان و كارشناسان باشند، اما در اين ميان، تصوير ارسالي ماهواره چيني عنوان "تصوير شگفت انگيزي از ماه و زمين" را به خود اختصاص دادهاست.
فضاپيماهاي كشورهاي مختلف تصاوير متفاوتي را از فضا به زمين ارسال مي كنند اما گاهي اوقات تصاوير ارسالي به حدي زيبا و شگفت انگيز هستند كه شهرت جهاني مي يابند و چشمان مخاطبان بسياري را به سوي خود جلب مي كنند.
يكي از اين تصاوير كه اخيرا به زمين ارسال شده و شهرت جهاني يافته، مربوط به تصويري است از فضاپيماي چيني با عنوان Chang`e-5-T1 كه تصويري از ماه و زمين را به كره انسان ها مخابره كرده است.در اين تصوير، زمين همانند يك توپ در تاريكي فضا مخفي شده و در حالي كه در هوا معلق است، مي درخشد و چشم نوازي مي كند. اما تصوير نزديكتر مربوط به كره ماه است با رنگ هاي خاكستري، سفيد و سياه و خود را آماده مي كند تا به زمين نزديكتر شود.
معمولا قسمت تاريك و مخفي شده ماه نسبت به بخشي كه ديده مي شود، كاملا متفاوت است. هر چقدر كه به تصوير زير بيشتر نگاه مي كنيد، خيالي يا ساختگي بودن آن بيشتر نمود پيدا مي كند، در صورتي كه اين تصوير كاملا حقيقي است و سطح ماه و زمين را از نما و فاصله اي متفاوت بررسي كرده و در برابر چشمان مخاطبان و كيهان شناسان قرار مي دهد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۱۷ توسط:sana موضوع:

مرسدس بنزي كه براي ديدنش در ايراني بايد 4 ميليارد تومان پول داشته باشيد! +عكس


در يكي از سايت هاي فروش خودرو در كشور يك آگهي خاص جلب توجه مي كند. يك دستگاه از مدل افسانه اي مرسدس gullwing به فروش ميرسد...

در يكي از سايت هاي فروش خودرو در كشور يك آگهي خاص جلب توجه مي كند.
يك دستگاه از مدل افسانه اي مرسدس gullwing به فروش ميرسد. در وضعيت بسيار بسيار عالي. براي بازديد ارائه يك فقره چك بانكي به مبلغ 4 ميليارد تومان الزامي است! مدل اين خودرو 1963 بوده و جزء خودروهاي ناياب كلاسيك به شمار مي رود.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۱۰ توسط:sana موضوع:

خواستگاري با ۹۹ آيفون ۶! +عكس

يك جوان چيني كه با خريد ۹۹ گوشي آيفون ۶ از دختر مورد علاقهاش خواستگاري كرده بود، پاسخ منفي گرفت.
به مناسبت فرا رسيدن روز مجردان در چين، پسر جواني فرصت را مغتنم شمرد تا از دختر مورد علاقهاش خواستگاري كند.

ايسنا نوشت: وي براي اينكه دختر مورد علاقه خود را تحت تاثير قرار دهد ۹۹ گوشي آيفون ۶ خريد و آنها را به شكل يك قلب روي زمين چيد. او تصور ميكرد درست كردن اين قلب آيفوني تنها برايش ۸۲ هزار دلار هزينه داشته باشد و هرگز فكر نميكرد شنيدن جواب منفي دختر مورد علاقهاش به قيمت از دست دادن تمام روياهايش تمام شود.

هنوز تقاضا براي خريد آيفون در چين بالاست و اين جوان بدشانس بيش از اين متحمل ضرر مالي نميشود!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۳:۰۴ توسط:sana موضوع:

عجيب ترين درياچه روي كره زميندرياچه نقطه اي نزديك شهر Osoyoos در بريتيش كلمبيا، در مرز واشنگتن قرار دارد.


با ديدن اين تصاوير فكر نكنيد كه اينجا مربوط به فيلم هاي تخيلي يا دست ساز انسان است بلكه در اثر رسوبات معدني مختلف به اين شكل درآمده است.


اين درياچه غني از كلسيم، سديم و سوفات منيزيم (نمك هاي اپسوم) و حتي نقره و تيتانيوم مي باشد.


هنديهاي Okanagan كه قدرهاي درماني اين جا را در زمينه توليدمثل و باروري ميدانستند درياچه را Kliluk ناميدند.


 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۱۲:۵۶ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم