بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

كد آهنگ پيشواز ايرانسل پت و مت

آهنگ پيشواز پت و مت = ۵۵۱۲۳۱

Khansariha (63) Khansariha (59) Khansariha (63) Khansariha (59) Khansariha (63) Khansariha (59)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۱:۳۷ توسط:sana موضوع:

درآمد ماهيانه برج ميلاد يك ميليارد و ۲۰۰ ميليون تومان

مديرعامل برج ميلاد با اشاره به برنامه هاي تابستاني برج گفت: پله نوردي بانوان بسيجي همزمان با روز حجاب و عفاف و افتتاح باشگاه نجومي برج ميلاد بخش هايي از ويژه برنامه‌هاي ماه مبارك رمضان در اين سازه مخابراتي است.
فرزاد هوشيار پارسيان در نشست خبري جشنواره تابستاني برج ميلاد تهران با اشاره به برنامه هاي تابستاني برج گفت: برنامه هاي تابستاني با نگاه به سه ماه معنوي رجب، شعبان و رمضان برگزار مي شود و ۴۰ كلبه تفريحي- فرهنگي به اين منظور طراحي شده است. وي ادامه داد: سوغات اقوام ايراني، دوچرخه سواري، ورزش پهلواني، شب هاي رصدي برج ميلاد، رينگ گردشگري تهران قديم، سفال و حوزچه فكري كودكان و نوجوانان بخشي از برنامه هاي تابستاني ما است. هوشيار پارسيان با بيان اينكه نشست ادبي خلوت انس هر دو هفته يكبار برگزار مي شود، گفت: ما رؤيت ماه شعبان موسيقي محلي و اكران سينماهاي مجموعه برج با فيلم «شور شيرين» بخش هاي ديگري از برنامه هاي تابستاني برج ميلاد است.
وي افزود: به مناسبت روز عفاف و حجاب، برنامه پله نوردي بانوان بسيجي جهت ركوردزني انجام مي شود تا ركورد ۱۸۰۰ پله را به ثبت برسانند و تلاش مي كنيم پله نوردي در برج به يك فرهنگ عمومي تبديل شود. به گفته هوشيارپارسيان غرفه پاسخ به مسائل شرعي و ايجاد راديو برج ميلاد و برگزاري تئاتر عروسكي و پانتومين در محوطه برج برنامه هاي ديگري است كه براي سه ماهه تابستان پيش بيني شده است.
در ادامه مدير عامل برج ميلاد از افتتاح باشگاه نجومي برج با حضور ۶۰۰ نفر منجم حرفه‌اي خبر داد و گفت: كارگاه آموزشي رؤيت هلال ماه مبارك رمضان نيز در اين ايام برگزار مي‌شود كه در مراسم افتتاحيه آن ستاد استهلال استان تهران حضور دارند. قرآن بخوانيد- عيدي بگيريد، اطعام ايتام برگزيده شهر تهران و برگزاري مراسم زيارت عاشورا در گنبد آسمان از ديگر برنامه هايي بود كه مديرعامل برج ميلاد به عنوان برنامه‌هاي ويژه ماه مبارك رمضان از آن نام برد. به گفته هوشيارپارسيان ۱۵۰ هيئت مذهبي در مراسم سلام بر حسين گنبد آسمان حضور دارند. وي ادامه داد: جشنواره رمضان ميراث مسلمانان با حضور ۱۲ كشور مسلمان برگزار مي‌شود و هر روز همسر يكي از سفرا غذاي افطاري ويژه كشور خودشان را صرف مي كنند. كنسرت موسيقي ملل اسلامي در دهه آخر ماه مبارك رمضان و برگزاري اكسپوي بين المللي هنرهاي اسلامي در ۷ رشته، نيايش مولانا و ورك شاپ هنرمندان ايراني و اروپايي به مناسبت روز قدس از ديگر برنامه هاي جشنواره رمضاني برج ميلاد است.
در ادامه اين نشست هوشيار پارسيان در پاسخ به پرسش خبرنگاري در خصوص راه اندازي دوباره رستوران گردان برج ميلاد گفت: به زودي اين رستوران دوباره بازگشايي مي شود و قيمت آن همتراز با رستوران هاي درجه يك شهر تهران و در برخي مواقع كمتر از آن است. در حال حاضر نيز رستوران محيطي برج ميلاد افتتاح شده است. وي در پاسخ به پرسشي در خصوص انتقادات اعضاي شوراي شهر تهران درباره فاز دو برج ميلاد گفت: فاز دوم برج ارتباطي با ما ندارد و با همكاري سرمايه گذاران بخش خصوصي، بنياد تعاون ناجا و شركت سرمايه گذاري هاي شهرداري تهران در حال اجرا است. اعضاي شوراي شهر نگران بودند ۲ ساختمان ۲۰ طبقه اي كه قرار است در اين فاز احداث شود و هتل و مركز تجارت جهاني است، مانع ديد كامل برج شود كه به دليل شيبي كه برج در آن واقع شده هيچ كدام از اين ساختمان ها برج را پنهان نمي كند و از تمام نقاط مي توان برج را ديد. مديرعامل برج ميلاد تصريح كرد: در حال حاضر خاكبرداري ها ادامه دارد و طرح هاي فاز دو در شوراي معماري در حال بررسي است تا طرح هاي نهايي شده به شورا ارائه شود.
هوشيار پارسيان در پاسخ به پرسش ديگري درباره هزينه نگه داشت برج ميلاد گفت: شيوه نگهداري برج ميلاد به روش پيشگيرانه است و ماهي ۶۰۰ ميليون تومان هزينه دارد كه دو برابر آن يعني يك ميليارد و ۲۰۰ ميليون تومان درآمد داريم. وي از هديه برج ميلاد به عروس ها و دامادها خبر داد و گفت: زوج هاي جوان در شب عروسي خود مي توانند بطور رايگان از برج ميلاد بازديد كرده و عكس يادگاري بگيرند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۱:۲۵ توسط:sana موضوع:

واي يادش بخير(4)عكسهاي خاطره انگيز

قلقلي Khansariha (49)
جوجه هاي رنگي
چسبونك يادتونه ؟
اين چي بود؟ با اون قاشق بزرگش
سمندووووون،اينقدر من از اين ميترسيدم
واااااااااي دلم خواست
اين ديگه حتما يادتونه


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۱:۱۳ توسط:sana موضوع:

واي يادش بخير (3)-عكسهاي خاطره انگيز

واي يادش بخير
از اينا سوار شدين ؟
اينو بازي كردين ؟Khansariha (13)
فكر نكنم كسي اينو بازي نكرده باشه ؟Khansariha (13)
قارچ خور خودمونه هاKhansariha (49)
فيلم فيلماي قديم
خدا رحمت كنه بعضياشونو،مثل خسرو شكيباييSad
جونم حميد استيليه با احساس
ولي عجب گلي زد به آمريكا
خونه ي مادر بزرگه نيست اين ؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۰:۵۹ توسط:sana موضوع:

واي يادش بخير (2)-عكسهاي خاطره انگيز

يادتون مياد؟
Khansariha (49)
توپ پلاستيكي(چه سر و دستي تو كوچه روي آسفالت ميشكونديمKhansariha (49) )
زومبه چي؟ يادتون ميادKhansariha (13)
اين پاك كن سمت چپ وسطي رو ببينيند،وقتي باهاش پاك ميكرديم پدر دفتر درميومد Khansariha (13)
اننننننننننگريKhansariha (13)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۰:۴۷ توسط:sana موضوع:

واي يادش بخير (1)-عكسهاي خاطره انگيز

يادتون مياد ؟Khansariha (84)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۰:۳۵ توسط:sana موضوع:

عجيب ترين مدل‌ هاي خواستگاري كردن !!!

تاد، يك بدل كار عاشق كه به دنبال شيوه جالبي براي گرفتن جواب مثبت از دختر مورد علاقه اش بود تصميم گرفت تا براي اين كه او را تحت تأثير قرار دهد از يك …
وقتي صحبت از ازدواج مي‌شود، مرد ها سخت ترين وظيفه را بر دوش دارند؛ بايد پا پيش بگذارند از دختر مورد علاقه خود خواستگاري كنند.
در اين بين مرداني هستند كه براي اينكه لحظه خواستگاري را به يادماندني تر و شيرين تر كنند دست به اقدامات عجيب و غريبي مي زنند تا بلكه دل محبوب خود را بدست بياورند و جواب مثبت را از او بگيرند.


خواستگاري در بي وزني:

يك مرد آمريكايي از دختر مورد علاقه اش در كابين يك بوئينگ ۷۵۱ در حالي كه در فضا شناور بودند، خواستگاري كرد.اين مرد جوان به عنوان هديه تولد نامزد چند ساله اش، او را به يك سفر با هواپيمايي كه شرايط حاكم در فضا را شبيه سازي مي‌كند دعوت و سپس هزاران متر بر فراز دريا و در حالي كه هر دو در فضاي كابين شناور بودند ،از او خواستگاري كرد.خواستگاري در ميان شعله هاي آتش:
تاد، يك بدل كار عاشق كه به دنبال شيوه جالبي براي گرفتن جواب مثبت از دختر مورد علاقه اش بود تصميم گرفت تا براي اين كه او را تحت تأثير قرار دهد از يك سكوي بلند درون يك استخر و در حالي كه آتش او را فراگرفته خود را پرتاب كند. براي اين منظور تاد لباس مخصوصي تن كرد و در مقابل چشمان دختر خود را آتش زد و به سرعت از سكو به درون استخر پريد. پس از چند ثانيه تاد صحيح وسالم از استخر بيرون آمد در مقابل پشمان بهت زده ي مليسا، زانو زده و از وي تقاضاي ازدواج كرد.


خواستگاري در ارتفاع ۶۰۰۰ متري:
ماتئو مارتينز، چتر باز ماهر، از دختر مورد علاقه اش در شرايطي كه هر دو در ارتفاع ۶۰۰۰ متري از سطح زمين آماده انجام پرش با چتر بودند خواستگاري كرد.


خواستگاري از طريق آگهي بازرگاني:
راند به دنبال رمانتيك ترين روش براي خواستگاري از دختر روياهايش بود و به اين فكر افتاد كه در بين برنامه ي تلويزيوني مورد علاقه دوست دخترش ظاهر شود و از او تقاضاي ازدواج كند. بنابراين با برنامه ي مورد علاقه اي همسرش تماس گرفت و در ازاي پرداخت مقداري پول آنها حاضر شدند كه براي چند دقيقه تصوير راند را در زمان پخش اگهي هاي بازرگاني به روي آنتن بفرستند.


در ۶ فوريه سال ۲۰۰۶ مليسا در حال تماشاي برنامه خود بود كه ناگهان تصوير راند روي صفحه تلويزيون او ظاهر مي‌شود و از او سوال معروف” با من ازدواج مي‌كني” را مي‌پرسد و مليسا هم كه بسيار ذوق زده شده بود همانجا جواب مثبت را ميدهد. اگر چه راند قادر به شنيدن آن نبود.خواستگاري مجازي:
برني پنگ ۲۶ ساله اهل نيو جرسي حدود يك ماه براي برنامه ريزي مجدد بازي تلاش كرد و موفق شد كه طوري آن را برنامه ريزي كند كه زماني كه تيمي لي، دختر مورد علاقه اش آن را بازي مي‌كند و امتياز بالايي كسب مي‌كند يك انگشتر نامزدي صورتي بر روي صفحه به همراه سوال ” با من ازدواج مي‌كني” پديدار شود.
شركت سازنده اين بازي زماني كه متوجه شد برني بازي آنها اين چنين ماهرانه هك كرده نه تنها از وي شكايت نكرد بلكه حاضر شد بخشي از هزينه ي ازدواج او را متقبل شوند.


خواستگاري با چتر:
شان پالمگرن، يك عاشق خلاق آمريكايي، براي خواستگاري از دختر مورد علاقه اش به تعداد حروف عبارت انگليسي will you marry me “” چتر خريد و بر روي هر يك، يكي از واژه ها ي اين جمله را نوشت. سپس آنها را بين تعدادي از دوستان خود پخش كرد. شان از دوست دخترش، بتسي، خواست تا با هم در يك پارك قدم برنند. همينطور كه در حال قدم زدن بودند، بتسي چند مرد را ديد كه همهگي زير آفتاب چتر بالاي سر خود گرفته اند. او از اين اقدام آنها تعجب كرد و اما ديري نپاييد كه تعجب او تبديل به احساس شوق فراوان شد. با اشاره ي شان ناگهان همه ي چتر پايين آورده شدند و عبارت ” با من ازدوج مي كني” را در مقابل چشم هاي بتسي نقش بستند..


استفاده از تام كروز براي خواستگاري:
جائو كارتينر يك تصويربردار است كه براي شبكه RTP پرتغال كار مي كند. وي در فرصتي كه تام كروز براي انجام يك مصاحبه در اين شبكه حاضر شده بود از او خواست تا از طرف او از سونيا، دختر مورد علاقه اش خواستگاري كند. جائو يك كليپ از تام كروز تهيه كرد و با موافقت RTP اين كليپ از طريق اين شبكه پخش شد. در اين كليپ تام كروز از جانب جائو از سونيا خواستگاري كرد.اجاره يك گروه تئاتر براي بازي صحنه ي خواستگاري:
يك سرمايه دار مشهور اوكرايني براي خواستگاري يك گروه تئاتر را اجاره كردو به كمك آنها نماشنامه اي با عنوان ” رمانتيك ها ” تهيه كرد و خود نقش اول آن را بر عهده گرفت. در روز اجراي اين نمايش جنادا زالينسكس ۳۶ ساله دختر مورد علاقه خود، ويكتوريا، را به ديدن اين نمايش دعوت كرد. جنادا در حالي كه يك نقاب به صورت داشت روي صحنه آمد و در حالي كه قرار بود عشق خود را به بازيگر زن مقابلش ابراز كند رو به ويكتوريا كه در ميان تماشاگران نشسته بود كرد و گفت: : “دختري كه دوست دارم نامش ويكتورياست و در رديف ششم نشسته است. ويكتوريا با من ازدواج مي‌كني؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۰:۲۱ توسط:sana موضوع:

آشنايي با بهترين مشاغل پول پارو كن هاي سال ۲۰۱۲

«كار» همان چيزي است كه پايه هاي اقتصادي هر كشوري را مي سازد و همان مسئله مهمي است كه نبودش بدن همه ما را مي لرزاند. در آستانه بيكار شدن هاي جهاني و بحران اقتصادي و تعطيلي مراكز مختلف در هر گوشه از جهان، بعضي مشاغل هم هستند كه در حال ترقي مي باشند. جداي از بعضي عناوين و پست ها، كارهايي وجود دارند كه هر سال جايگاه ويژه خودشان را تعريف مي كنند و براي سال ۲۰۱۲ هم اين فهرست بهترين درآمدها را دارند. اگر شما هم مي خواهيد با همگام شدن شغلي، راه خود را به سوي ثروتمند شدن در سال جاري هموار كنيد مي توانيد به يكي از اين حرفه ها بپيونديد.
۱- محاسبه گران رياضي
همان رياضي دانان بزرگ و دانشمند كه بايد هميشه در صدر جدول باشند. دليلش هم مشخص است. اين افراد با عام سر و كار دارند و در اين سال ها هم حرف اول پيشرفت را در جهان مي زنند. پايه علم را هم حساب و كتاب رياضي تشكيل مي دهد. بنابراين مهارت هاي حساب گري در رياضيات شما را پول دار ترين انسان شاغل جهان مي كند.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۹۹۱۹۱ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : ۹۴۱۷۸ دلار
ميزان رشد: بيش از ۵/۳ درصد
۲- تحليل گران سيستم هاي كامپيوتري
عصر كامپيوتر همين است و افرادي كه در رشته هاي برتر كامپيوتر و تنظيمات آنها تحصيل كرده باشند مي توانند مدارج عالي در كشورهاي توسعه يافته و در حال توسعه داشته باشند. درواقع اين افراد براي عمليات هاي افزايش كارايي و بهبود سيستم هاي شبكه اي آچار فرانسه اي حياتي هستند.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۷۸۱۴۸ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : ۷۷۱۵۳ دلار
ميزان رشد: بيش از ۱/۳ درصد
۳- مديران تبليغات آنلاين
اين اولين سالي است كه صاحبان اين حرفه در فهرست پردرآمدهاي سال راه يافته اند و دليلش هم افزايش حجم استفاده تجاري از شاهراه اينترنت است. بيشتر شدن ميزان خريد و فروش هاي اينترنتي از سوي اين رسانه هم براي مردم جدي گرفته شود و برنده كسي است كه طراحي هاي تبليغاتي بهتري و خلاقانه تري داشته باشد.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۸۷۲۵۵ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : چون اولين حضور در فهرست است حقوق سال قبل مطرح نيست.
ميزان رشد: براي اولين حضور درصد رشدي وجود ندارد.
۴- درمان گران مراقبتي
جالب است كه مسائل سبك زندگي سالم و روش هاي مراقبتي آنقدر براي مردم مهم شده كه شغلي چون تراپيست يا همان درمان گر در رشته هاي مختلف همچون مراقبت هاي مفصلي، مراقبت هاي حركتي و… به مشاغل پردرآمد تبديل شده است.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۷۲۱۱۰ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : ۷۰۱۹۳ دلار
ميزان رشد: بيش از ۲/۷ درصد
۵- پزشكان سنجش شنوايي
پزشكاني كه به امر شنوايي سنجي و سلامت قدرت گوش و حس آن مي پردازند هم از جمله افرادي با رتبه هاي عالي هستند. حتما باورش هم براي شما سخت است كه چنين شغلي، اين درآمد اعجاب آور را داشته باشد.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۶۷۱۳۷ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : ۴۳۱۴۴ دلار
ميزان رشد: بيش از ۶/۳ درصد
۶- طراحان برنامه ريزي هاي مالي
برنامه ريزان مالي كه به عنوان طراحان سيستم دخل و خرج افراد تا شركت هاي بزرگ را برعهده دارند حالا در وضعيت اقتصادي نابسامان فعلي كسب و كار خوبي پيدا كرده اند. آنها از اولين زمان تولد يك كودك تا دوره بازنشستگي افراد را با نصايح مالي خود به امنيت اقتصادي نزديك مي كنند و بازارهاي مالي را نجات مي دهند.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۱۰۴۱۶۱ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : ۱۰۱۱۶۴ دلار
ميزان رشد: بيش از ۳ درصد
۷- مراقبان بهداشت دهان و دندان
كار اين افراد در زمينه پيشگيري از مشكلات دهان و دندان است و بيشتر به زيبايي كار مي پردازند. آنها به كلي متفاوت از دندان پزشكان هستند و كارشان هم بيشتر از آنهاست، براي همين پول بيشتري هم در مي آورند. مدرك آنها پزشكي نيست و بايد دوره هاي ويژه و تخصصي بهداشت دهان و دندان را بگذرانند.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۶۸۱۰۹ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : ۶۷۱۰۷ دلار
ميزان رشد: بيش از ۱/۵ درصد
۸- برنامه ريزان منابع انساني
در نگاه اول به نظر نمي آيد كه چنين شغلي بتواند حقوق قابل توجهي داشته باشد اما اگر گسترش علوم مربوطه به اين حوزه در سال هاي اخير باعث شده تا اطلاعات علم و تكنولوژي در حوزه سلامت و آمار مربوط به آن حسابي در بورس بيفتد. براي همين امسال شاهد ورود اين شغل به فهرست مشاغل پردرآمد هستيم.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۹۹۱۰۲ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : چون اولين حضور در فهرست است حقوق سال قبل مطرح نيست.
ميزان رشد: براي اولين حضور درصد رشدي ندارد.
۹- حسابداري امنيتي
تعريف اين شغل از حسابداران معمولي متفاوت است. درواقع اين حرفه به بررسي مالي براي احتمال خطر و يادبرد اتفاق ها و برنامه هاي مالي مي پردازد و فرضيه هاي اقتصادي را سر و سامان مي دهد كه باز هم بر پايه تحليل ها و حاسبات رياضي و علمي است.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۸۸۲۰۲ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : ۸۷۲۰۴ دلار
ميزان رشد: بيش از ۱/۱ درصد
۱۰- مهندسان نرم افزار
برنامه هاي كامپيوتري حرف مهمي در دنيا براي گفتن دارند و بسياري از مسائل مربوط به پيشرفت در زمينه هاي مختلف با واسطه گري آنها اتفاق مي افتد. انقلاب تكنولوژي وابسته به تفكرات تازه برنامه نويسي است و براي همين برنامه نويسي شغلي پردرآمد است.
حقوق ساليانه در ۲۰۱۲ : ۸۸۱۴۲ دلار
حقوق ساليانه در ۲۰۱۱ : ۸۷۱۴۰ دلار
ميزان رشد: بيش از ۱ درصد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۰:۰۹ توسط:sana موضوع:

كلمه ها ،احساس ها و انديشه ها
كلمه ها بر احساسها و انديشه ها تاثير مي گذارند
احساسها بر افكار و كلمه ها مؤثرند
انديشه ها بر كلمه ها و احساسها تاثير مي گذارند
بگوييم : از اينكه وقت خود را در اختيار من گذاشتيد متشكرم
نگوييم : ببخشيد كه مزاحمتان شدم

بگوييم : در فرصت مناسب كنار شما خواهم بود
نگوييم : گرفتارم

بگوييم : راست مي گي؟ راستي؟
نگوييم : دروغ نگو

بگوييم : خدا سلامتي بده
نگوييم : خدا بد نده

بگوييم : هديه براي شما
نگوييم : قابل ندارد

بگوييم : با تجربه شده
نگوييم : شكست خورده

بگوييم: قشنگ نيست
نگوييم : زشت است

بگوييم: خوب هستم
نگوييم: بد نيست

بگوييم : مناسب من نيست
نگوييم : به درد من نمي خورد

بگوييم : با اين كار چه لذتي مي بري؟
نگوييم : چرا اذيت مي كني؟

بگوييم : شاد و پر انرژي باشيد
نگوييم : خسته نباشيد

بگوييم: من
نگوييم: اينجانب

بگوييم: دوست ندارم
نگوييم: متنفرم

بگوييم: آسان نيست
نگوييم: دشوار است

بگوييم : بفرماييد
نگوييم : در خدمت هستم

بگوييم : خيلي راحت نبود
نگوييم : جانم به لبم رسيد

بگوييم : مسئله را خودم حل مي كنم
نگوييم : مسئله ربطي به تو ندارد


تلاش كنيد

تلاش كنيد همان گونه باشيد كه مي گوييد تلاش كنيد همان گونه رفتار كنيد كه از ديگران انتظار داريد تلاش كنيد همان گونه رفتار كنيد كه گرفتار عذاب وجدان نشويد تلاش كنيد تا راست گويي و صداقت عادت شما شودتلاش كنيد هميشه دنبال يادگيري باشيد تلاش كنيد با پيدا كردن دوستان جديد دوستان قديمي را هم حفظ كنيد تلاش كنيد براي خوب كار كردن خوب هم استراحت كنيد تلاش كنيد هميشه براي اطرافيانتان جذاب باشيد تلاش كنيد اگر از كسي رنجيده ايد، با خود او صحبت كنيد، نه پشت سر او تلاش كنيد وقتي به موفقيتي مي رسيد، آنهايي كه در اين راه به شما كمك كرده اند را فراموش نكنيد تلاش كنيد تا عهدي شكسته نشود و اگر هم مي شكند ،شما نباشيد تلاش كنيد تا باور كنيد ديگران وظيفه اي در قبال شما ندارند و عامل سعادت يا شقاوت هر كس خود اوست تلاش كنيد قدردان لطف ديگران باشيد و با رفتار و گفتارتان آنها را از محبت پشيمان نكنيد

تلاش كنيد به هر چيز آنقدر بها بدهيد كه استحقاقش را دارد

تلاش كنيد دنيا را با زيبايي هايش ببينيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۴۹:۵۵ توسط:sana موضوع:

زن احمق

با اصرار از شوهرش مي‌خواهد كه طلاقش دهد.شوهرش ميگويد چرا؟ ما كه زندگي‌
خوبي‌ داريم.از زن اصرار و از شوهر انكار.در نهايت شوهر با سرسختي زياد
مي‌پذيرد ، به شرط و شروط ها. زن مشتاقانه انتظار مي‌كشد شرح شروط را. تمام
۱۳۶۴ سكهٔ بهار آزادي مهريه آت را مي‌بايد ببخشي . زن با كمال ميل مي‌پذيرد.در
دفتر خانه مرد رو به زن كرده و ميگويد حال كه جدا شديم . ليكن تنها به يك
سوالم جواب بده . زن مي‌پذيرد."چه چيز باعث شد اصرار بر جدائي داشته باشي‌ و
به خاطر آن حاضر شوي قيد مهريه ات كه با آن دشواري حين بله برون پدر و مادرت
به گردنم انداختن را بزني‌. زن با لبخندي شيطنت آميز جواب داد :طاقت شنيدن
داري؟ مرد با آرامي گفت :آري . زن با اعتماد به نفس گفت: ۲ ماه پيش با مردي
اشنا شدم كه از هر لحاظ نسبت به تو سر بود.از اينجا يك راست ميرم محضري كه
وعده دارم با او ، تا زندگي‌ واقعي در ناز و نعمت را تجربه كنم. مرد بيچاره
هاج و واج رفتن همسر سابقش را به تماشا نشست.زن از محضر طلاق بيرون آمد و
تاكسي گرفت .وقتي‌ به مقصد رسيد كيفش را گشود تا كرايه را بپردازد.نامه‌اي در
كيفش بود . با تعجب بازش كرد .خطّ همسر سابقش بود.نوشته بود: " فكر مي‌كردم
احمق باشي‌ ولي‌ نه اينقدر. نامه را با پوزخند پاره كرد و به محضر ازدواجي كه
با همسر جديدش وعده كرده بود رفت .منتظر بود كه تلفنش زنگ زد.برق شادي در
چشمانش قابل ديدن بود.شمارهٔ همسر جديدش بود.تماس را پاسخ گفت: سلام كجايي پس
چرا دير كردي.پاسخ آنطرف خط تمام عالم را بر سرش ويران كرد . صدا، صداي همسر
سابقش بود كه ميگفت : باور نكردي؟، گفتم فكر نميكردم اينقدر احمق باشي‌.اين
روزها ميتوان با ۱ ميليون تومان مردي ثروتمند كرايه كرد تا مردان گرفتار از
شرّ زنان احمق با مهريه‌هاي سنگينشان نجات يابند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۴۹:۴۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]


اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم