بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

ظاهر عجيب بچه هاي يك زن برزيلي!! + عكس


يك مادر برزيلي شگفت انگيزترين خانواده را دارد. در دنيا انسان هايي عجيب و غريب و در عين حال باورنكردني وجود دارد كه خيلي از آنها حتي دنياي علم و ژنتيك را شوكه مي كنند...

يك مادر برزيلي شگفت انگيزترين خانواده را دارد.
در دنيا انسان هايي عجيب و غريب و در عين حال باورنكردني وجود دارد كه خيلي از آنها حتي دنياي علم و ژنتيك را شوكه مي كنند.
خانم "آندراده" اهل برزيل با به دنيا آوردن شش فرزند متفاوت، همه را شوكه كرده است. در حالي كه سه فرزند او (زال) هستند، سه فرزند ديگرش سياهند. خانم آندراده و شوهرش ژائو گارسيا، كه سوژه جالب اين روزها شده اند، هر دو سياه پوست هستند."آندراده"مي گويد:بعد از زايمان در بيمارستان در حالي كه منتطر بودم نوزاد سياه پوستم را برايم بياورند در عين ناباوري يك نوزاد سفيد پوست با موهاي بلوند و چشمان آبي در كنارم گذاشتند. بعد برايم توضيح دادند كه نوزادم بدون هيچ گونه رنگدانه پوست به دنيا آمده است. اكنون بعد از چهارده سال و شش زايمان، سه فرزند سفيدپوست و سه فرزند سياه پوست دارم كه همه با ديدنشان تعجب مي كنند.


زالي يا آلبينيسم، نوعي بيماري ژنتيكي و تا حدي شايع در بين جوامع انساني است كه بر اثر آن بدن قادر به ساخت رنگدانه ملانين نبوده و پوست، مو و چشمان شخص زال، رنگ روشني به خود مي گيرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۵:۲۲ توسط:sana موضوع:

ديگراني كه مرگ مرتضي پاشايي برايشان سود بود و سود !!


يكي از اپراتورها در يك روز حدود 68 ميليون تومان افزايش در آمد بابت آواي انتظار داشته است.
همزمان با درگذشت شادروان مرتضي پاشايي خبري منتشر شد كه يكي از شركت هاي تلفن همراه سودي 70 ميليوني در يك روز از فروش آهنگ هاي او به دست آورده است. اين نوشته با چنين رويكردي نوشته شده است.

اول: اين قاعده بازار تجارت و دنياي اقتصاد است كه از هر امكاني براي كسب سود و منفعت بهره ببرند. تا اينجاي كار هم مشكلي نيست، مشكل از آنجايي آغاز مي شود كه در بهره بردن از امكانات به حقوق مادي و معنوي ديگراني كه بايد يا مي توانند از آن امكان نفعي ببرند بي توجه باشيم و به قول معروف بخواهيم تك خوري كنيم.

دوم: روز گذشته در يكي از سايت هاي خبري به نقل از يك مهندس مخابرات خواندم كه " يكي از شركت هاي تلفن همراه از ناحيه تغيير آهنگ پيشواز مشتركانش به برخي از قطعات ساخته شادوران مرتضي پاشايي به درآمدي نزديك ۷۰ ميليون تومان در يك روز رسيده است."

مهدوي،يكي از مهندسان مخابرات، در صفحه اجتماعي خود در اين رابطه نوشت: «اين اپراتور در يك روز حدود 68 ميليون تومان افزايش در آمد بابت آواي انتظار داشته است. اين يعني 226 هزار كاربر در يك روز تصميم گرفتند آواي انتظارشان را به آهنگ مرتضي پاشايي تغيير دهند."

برابر همين خبر جدولي از آهنگ هاي پيشواز مرحوم پاشايي ارائه شده كه قيمت هر آهنگ 300 تومان و در آن به ترتيب نام آهنگهاي شايد، سريال مثل شيشه، يكي هست، عشق يعني اين،ديدي، دقيقه هاي آخر و آرزو در اين بخش به فروش گذاشته شده است.

سوم: با توجه به اتفاقاتي كه در يك هفته اخير و به خصوص پس از مرگ شادوران مرتضي پاشايي رخ داد و هجوم جمعيت و تبديل شدن او از يك ستاره پنهان به ستاره اي آشكار در آسمان موسيقي پاپ ايران , طبيعي است كه شرايط براي حفظ حقوق مادي و معنوي او بايد تغيير كند. تا قبل از اين اتفاق آنهايي كه تحولات موسيقي ايران را پي گيري مي كردند، مي دانستند كه مرحوم پاشايي ظرفيت هاي بالايي براي ستاره شدن دارد.

ذوق موسيقايي و ملودي پردازي، صدايي پر سوز و تاثيرگذار كه پيش از او آزمونش را در صداهايي از همين جنس(شادمهر عقيلي، حميد عسگري و محسن يگانه و ...) داده و صاحبان آن صداها را به شهرت و محبوبيت رسانده بود و از همه مهمتر مظلوميتي كه بعد از ابتلاء به سرطان نسبت به او در جامعه ايجاد شده بود، همه و همه دست به دست هم داد تا كنسرت هايش با اقبالي بي سابقه روبرو شود.

هجوم جمعيت به كنسرتش در اوايل بهار امسال در كرمانشاه و يا كنسرتش در برج ميلاد و تكرار كنسرت براي چندمين بار نشانه هايي از اين روند بود. اما اتفاقات يك هفته اخير ، كه تاريخ موسيقي پاپ و انواع ديگر موسيقي ايران آن را به ياد ندارد، شرايط تازه اي را سبب شده است كه به نظر مي رسد هم مدير برنامه هاي مرحوم پاشايي و هم خانواده آن مرحوم كه وارث معنوي و مادي آثار او هستند و برابر قانون مي توانند تا 50 سال از حقوق مادي اين آثار برخوردار باشند و از سوي ديگر تا مدت نامحدود به حفاظت از حقوق معنوي آثارش بپردازند. 50 قطعه از مرحوم پاشايي منتشر شده و يا در دست انتشار است. اين تعداد آثاري است كه ضبط شده و شايد بيش از نيمي از آنها منتشر و نيمي ديگر در انتظار انتشارند.

چهارم: در اين اوضاع و احوالي كه خانواده مرحوم پاشايي درگير مراسم كفن و دفن و يادبودند ، طبيعي است كه ذهن آنها معطوف چنين مسائلي نمي شود و فردي بايد مديريت و پي گيري اين گونه امور را بر عهده بگيرد تا برخي كاسبكاران از آب گل الود ماهي هاي درشت خويش را صيد نكنند.

مهمتر از آن و با توجه به شهرت و محبوبيتي كه آن مرحوم در اين ايام به دست آورد، نحوه قراردادهاي او با مديران آلبوم هايش و نيز آنهايي كه اين قطعات با سرمايه آنان توليد شده است بايد بازنگري شود.

به نظر مي رسد با توجه به ابلاغ قانون دسترسي آزاد به اطلاعات توسط رياست محترم جمهوري در هفته اخير اين مورد شروع خوبي باشد تا با رصد و پي گيري اهالي رسانه حقوق معنوي و مادي آن زنده ياد ، آنچنانكه قوانين مربوط به حقوق مولفان و مصنفان نوشته اند استيفا شود.

نقش اصلي در اين زمينه را خانواده آن مرحوم و البته شركتي كه در روي كنسرت ها و آلبوم هاي آن مرحوم سرمايه گذاري كردند بر عهده دارند و پي گيري آنهاست كه برخي كاسبان اين گونه امور را بر سرجايشان مي نشاند و وادارشان مي كند تا سهمي از ناحيه آنچه به كف آورده اند را به حق به وارثان و خانواده آن مرحوم بدهند.

پنجم: نگارنده به ياد دارد بعد از درگذشت تاسف انگيز مرحوم ايرج بسطامي در ماجراي زلزله بم، به يكباره فروش برخي از آثارش به تيراژهاي ميليوني رسيد ، ولي خانواده آن مرحوم تلاش فراواني را صرف كرد كه نصيبي از اين درآمدها به دست آورد كه تا آنجايي كه در خاطر دارم تلاش هايشان به جايي نرسيد. اما اكنون به نظر مي رسد قوانين بتوانند به خانواده مرحوم پاشايي و وكلاي او ياري رسانند كه اين درآمدها را كسب كرده و حداقل يك باني امر خيري به نام فرزندشان شوند كه با بهره گيري از همين درآمدها بتوانند امور را به پيش ببرند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۵:۱۳ توسط:sana موضوع:

برترين ماشين هاي سال ۲۰۱۵

تقريباً ۱۵۰ مدل خودرو جديد در ماركت ها و نمايشگاه ها وجود دارد.بسياري از آنها از نظر آپشن ها شباهت هاي زيادي به هم دارند و به روز هستند.خودرو سواري ، كوپه ، شاستي بلند و …


اين ۱۰ ماشين كه براي شما انتخاب كرديم از هرنظر نسبت به ۱۵۰ مدل ديگر متفاوتند. ماشين هايي كه رانندگي با آنها بسيار لذت بخش است.قابل ذكر است تمامي اين مدل ها زير ۸۰.۰۰۰ دلار است.

۱– BMW M235i : اوايل سال جاري، ريچارد برمر (Richard Bremner) پس از آزمايش M235i جديد در آمريكا، اين خودرو را “لذت بخش ترين و متعادل ترين مدل بي ام و” ناميد؛ نيك كاكت (Nic Cackett) نيز، پس از رانندگي با اين خودرو در اروپا، اين باواريايي زيبا را “خودرويي اسپرت با بيشترين ميزان تقاضا” معرفي كرد. گفتني است،در آزمايشاتي كه در انگلستان نيز انجام گرفت، M235i بهتر از مرسدس AMG و آئودي و كمي پايين تر از پورشه كايمن ظاهر شد.بر اساس شواهد موجود، حتي ميتوان گفت كه اين خودرو شايستگي دريافت پنج ستاره را دارد. هدف كمپاني سازنده از توليد چنين خودرويي نيز، معرفي قهرمان جديد دنياي خودروهاي اسپرت ميباشد.

۲ – Cadillac CTS : كاديلاك CTS مدل ۲۰۱۵ تاجها و خوشههاي معروف را ديگر ندارد اما در عوض آن ويژگيهايي را به دست آورده است كه راضيكننده است.درست همانند مدل ATS 2015 سدان،CTS نيز يك جلوپنجرهٔ اصلاحشده و لوگوي جديد بدون خوشه را بر پيشاني خود ميبيند. اين مدل بهروز شده همچنين با فنّاوريهاي قابلدسترسي چون شارژ بيسيم گوشي تلفن همراه و سيستم OnStar و برخي امكانات ديگر ارتباطي عرضهشده است.علاوه بر اين موارد، كاديلاك امكانات ديگري نظير پكيج هشداردهندهٔ تعويض خطوط رانندگي و دستيار پارك خودكار را نيز به CTS افزوده است. سيستم سرگرمي CUE كاديلاك نيز بهصورت يكپارچه با اعلام هشدارهاي پيامي درآمده است.

ديگر تغييرات در نظر گرفتهشده براي اين خودرو شامل اضافه شدن ۲ رنگ جديد سفيد كريستال و آبي متاليك تيره و همچنين تريم ها و تركيبات جديد براي كابين است.

۳ – Chevrolet Corvette Stingray : قبل از هر چيزي بايد بگويم كه كروت ۲۰۱۵،هفتمين نسل از سري كروت است كه مديران شورولت اذعان داشتند كه مدل امسال،نتايج تست هايي كه توسط مدل پيشين برجاي مانده را پشت سر خواهد گذاشتو اين ادعاي كمي نيست چرا كه مدل پيشين با ۶۳۸ اسب بخار،سرعت ۰-۶۰ مايل بر ثانيه را در مدت ۳.۸ ثانيه طي مي كرد.شورولت اين محصول قدرتمند را با حداقل ۳ پكيج آيروديناميكي مختلف عرضه مي كند.لاستيك ها و همچنين رينگ هاي اين كروت نيز عريضتر شده اند و رنگ بدنه نيز از نوع فيبر كربن شده كه استحكام بالايي دارد.

۴– Ford Mustang GT : فورد به طور رسمي موستانگ ۲۰۱۵ را رونمايي كرد. نگاهي جسورانه، در طراحي جلوي اين خودرو به طور محسوسي از كوسه الهام گرفته شده است،سپر جلو، جلوپنجره ذوزنقه اي شكل و چراغ هاي كشيده و باريك وجه اصلي تمايز اين خودرو هستند كه موستانگ را جذاب تر و خشن تر از قبل كرده اند. شيشه جلوي اين خودرو به شدت خميده شده كه در كنار سقف خوش فرمش بسيار خوب بنظر مي رسد.نكات برجسته ديگر اين خودرو شامل كاپوت فرم دار، گلگير هاي بزرگ عقب و چراغ هاي نواري سه بعدي عقب مي شود. اگر مدل كوپه باب ميلتان نيست، ما مدل كروك را به شما پيشنهاد مي كنيم كه داراي سقف چند لايه پارچه اي عايق جهت حفظ آرامش كابين است.سقف اين خودرو دوبرابر سريعتر از مدل قديمي باز يا بسته مي شود. اين خودرو داراي يكي از پيشرفته ترين سيستم هاي تعليق مستقل عقب است كه كيفيت سواري را تا حد بسيار زيادي بهبود بخشيده است

۵– Honda Accord : اين خودروي سدان متوسط در آمريكاي شمالي از فروش بالايي برخوردار است و طرفداران زيادي دارد. آكورد ۲۰۱۵ در بحث طراحي داخلي و خارجي تغييرات بسياري را به خود ديده است.آكورد جديد كمي كوچك تر از نسل قبلي آن است ولي همچنان در زمره جادار ترين ها در كلاس خود قرار گرفته است. كيفيت قطعات داخل كابين مرغوب تر گرديده و به روز تر شده است.به طوري كه مي توان گفت تمام نيازهاي مشتري امروزي را برطرف مي كند.در بحث فني نيز آكورد مورد بازنگري هايي قرار گرفته كه منجر به كاهش مصرف سوخت، افزايش راندمان موتور و بهتر شدن هندلينگ شده است.

۶ – Mazda 3 : وقتي به فكر خريد يك خودروي جمع و جور ميافتيد، احتمالاً مسائلي چون مصرف كم و قابل اعتماد بودن در صدر اولويت هاي شما قرار دارند.البته بيشتر خودروهاي مدرت و امروزي با اين معيارها مطابقت دارند، ولي اگر يك سواري خوب و وجهه و كلاس ميخواهيد، به طور قطع بايد مزدا ۳ مدل ۲۰۱۵ را مد نظر قرار بدهيد. قبل از هر چيز بايد گفت، مزدا ۳ براي خريداراني كه به كيفيت سواري اهميت ميدهند،بهترين گزينه است. شتاب زياد، فرمان تند و تيز و يك سيستم تعليق كه به خوبي ميزان شده است، باعث ميشود مزدا ۳ حتي هنگام گشت و گذار در شهر هم واقعاً سرحال و سرزنده باشد. اين خودرو از چند جهت ديگر نيز واقعاً خاص است.قيافه ظاهري بسيار خاص و با كلاس است، علاوه بر اين تجهيزات پيشرفتهاي از جمله كروز كنترل تطبيقي، سيستم پيشگيري از تصادف و نمايشگر مجازي به مشتريان ارائه ميدهد كه در ساير خودروهاي جمع و جور ديگر مشاهده نميشود.چيزي كه در مورد مزدا ۳ بسيار جلب توجه ميكند، اين است كه در حالي اين تجهيزات را ارائه ميدهد كه از قيمتي بسيار رقابتي و مصرف سوختي پايين برخوردار است.

۷– Mazda 6 : طراحي در داخل اتاق مزدا ۶ مدل ۲۰۱۵ جديد زيباتر از نسل قبلي خود است . كيفيت مواد به كار رفته در داخل اتاق مزدا ۶ مدل ۲۰۱۵ مورد رضايت است و تمام امكانات خودرو توسط كليد هاي تعبيه شده در جلوي راننده در دسترس هستند. صندلي هاي چرميدارد و به خوبي بدن را در بر مي گيرند.البته دوخت قرمز رنگ آن ها نماي داخل را اسپرت تر و زيباتر ساخته است.در دو نوع موتور ۲ ليتري كه در سرعت هاي بالا قدري سنگين بنظر مي رسد ولي از گشتاور قابل قبولي نيز برخوردار است كه باعث ميشود البته اگر جيب تان اجازه ميدهد،و موتور ۲.۵ ليتريكه سريع تر است،قوي تر كار ميكند و صداي كمتري هم دارد، مصرف سوخت آن هم از موتور ۲ ليتري تفاوت انچنان ندارد . دو نوع دنده معمولي و اتوماتيك نيز از آن موجود است و در ضمن مدل ۲۰۱۵، يكي از بهترين خودروهايي استكه در اين بازه قيمتي ميتوان خريداري كرد. اين خودرو از هندلينگي بسيار خوب و فرماني دقيق برخوردار است، كيفيت سواري نيز بسيار بالاست.


۸– Porsche Boxster : خودروي باكستر به همراه مدل مشابه سقف دار خود يعني cayman S ، با يك موتور بسيار و خوب و سيستم انتقال نيروي مهندسي شده توانست در كورس خودرو هاي اسپرت خوش بدرخشد.بسته ي افزايشي GTX فراتر از تصور عمل مي كند .قدرتي بيش از يك موتور ۳.۴ ليتري flat-6!! فرمان عالي با كلي تجديد نظر در مدل هاي پيشين. ويك ظاهر خارق العاده كه اين مدل را دز سطحي فراتر از Boxster S معمولي و cayman S قرار مي دهد.

۹– Tesla Model S 60 : شبكه تسلا در حال حاضر داراي ۱۲۵ ايستگاه سوپرشارژر در كشور امريكاست و در همين حال، به ايستگاههاي بيشتر از اين براي مسافرتهاي طولاني نياز خواهد بود.برخلاف عمل پُر كردن يك مخزن بنزين، شارژ باتري يك خودروي الكتريكي فرآيندي خطي نيست و هر چه به انتها نزديكتر ميشويم، باتري براي پر شدن به زمان بيشتري نياز پيدا ميكند.خودروي تماماً الكتريكي Tesla Model S، سريع ترين خودروي سداني است كه تاكنون در آمريكا ساخته شده است.جالب است بدانيد كه ۰ تا ۱۰۰ اين خودرو چيزي درحدود ۳.۹ ثانيه است. قدرت موتور اين خودرو ۴۱۶ اسب بخار معادل يك Audi R8 توليد شركت تيونيگ “منصوري” است،گفتني است ويژگي هاي شگرف اين خودرو به همين جا ختم نمي شود. بايد گفت كه با Tesla مي توانيد مسافتي در حدود ۴۲۴ كيلومتر را بي هيچ توقفي رانندگي كنيد. نكته قابل توجه تر اين كه همه اين خصيصه هاي اعجاب انگيز را از خودرويي مي بينيم كه وزني در حدود ۲۱۸۰ كيلوگرم دارد.

۱۰ – Volkswagen Golf : بخش اتوموبيل ياهو، امسال فولكس واگن گلف GTI را به عنوان خودروي سال ۲۰۱۵ معرفي كرد.

در رقابتي بحثبرانگيز بين ۱۷ خودرو در فينال، مانند شورولت كامارو Z/28، داج SRT هلكت، آلفارومئو ۴C، بامو M235i، كيا k900، مرسدس بنز كلاس سي جديد، هيونداي جنسيس، آكورا TLX، مازراتي گيبلي، هيونداي سوناتا، هوندا فيت، مرسدس GLA، بامو i3، سوبارو WRX و فورد موستانگ با موتور اكوبوست، اين هاچ بك آلماني بود كه توانست امتيازات بيشتري را جمع كند.

انتخاب فولكس گلف GTI به عنوان شايستهترين مدل سال ۲۰۱۵، نشان از حركت صحيح اين خودرو در طول ۴۰ سال گذشته دارد و موفقيت و محبوبيت آن نيز دليلي بر همين مدعا است.

با اين وجود انتخاب اين هاچ بك اروپايي كه براي آمريكاييان، كوچك و گران به نظر ميرسد، نشان از تغيير نگرش مشتريان اين بازار و همچنين ارزشهاي بالاي اين خودرو است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۳:۱۴ توسط:sana موضوع:

متن جالب و عكس منتشر شده از آزاده نامداري قبل از تولدش!


آزاده نامداري متولد 9 آذر 1363 مي باشد. او متن و عكس زير را چند روز قبل از تولدش منتشر كرده است...
آزاده نامداري متولد 9 آذر 1363 مي باشد. او متن و عكس زير را چند روز قبل از تولدش منتشر كرده است.آذرماه من است...تاچندروز ديگر به دنيامي آيم،كسي نظرم رانپرسيده،،امادرست مثل آب نطلبيده،زندگي را دارند كادوپيچ ميكنند كه تاچند روز ديگر بمن هديه دهند،..خدايا من روي زمين بدون تو ميترسم،دستش رامحكم گرفتم وگفتم من روي زمين،توي اين ازدحام ميترسم..
قلبم،روحم،انگشتهايم،چشمها يم، عشقم،مال تو اما رهايم نكن..وخدا قول داد هرگز من،بنده اش،را بحال خود رها نكند،،من حالا مثل مسافركوچولو تاچند روز ديگر بدنيا مي آيم....

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۱:۳۴ توسط:sana موضوع:

عكس جنجالي نابغه 6 ماهه كه همه را شوكه كرد


مادر او ميگويد: ايزابلا وقتي به دنيا آمد با نوزادان ديگر در بيمارستان فرق داشت و نگاهش عاقلانه و معنا دار بود، به همين نسبت وقتي چند روز از تولدش گذشت با صدايي نامفهوم اما معنا دار ميگفت «ما» و در واقع به من و همسرم ميفهماند كه شير ميخواهد، و الان كه او شش ماهه است با صدايي رسا ميگويد: مادر، من شير ميخواهم كه همه را شوك زده كرده.


وقتي اولين بار سخني از او شنيديم باورمان نميشد كه دختر ۳ ماهه ما بتواند به اين شيوايي سخن بگويد اما الان كه سه ماه از آن زمان گذشته، ميتواند خوذش به دستشويي برود، به آساني راه رفته و از همه عجيبتر اينكه آهنگ مورد علاقه من كه موتسارت آن را نواخته، به راحتي با پيانو بنوازد. پدرش كه ۴۵ سال سن دارد ميگويد: من هميشه در روياهايم دخترم را جزو نوابغ به حساب ميآوردم اما باورم نميشد كه روزي اين روبا به واقعيت بپيوندد.
من و همسرم در زمان بارداري وي، هيچ اقدام خاصي نكرديم تا در اثر آن فرزندمان با هوش شود، تنها تغذيه سالم در آن دوران به همسرم كمك ميكرد. اما نكته جالب اين است كه او در طي دوران باردارياش گاهي نيز به آهنگهاي گوش ميكرد و آن آهنگي را كه از همه بيشتر دوست داشت، الان دخترم برايش مينوازد!!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۱:۲۷ توسط:sana موضوع:

سبز شدن عجيب موهاي اين دختر كه به استخر رفته بود!!


موهاي يك دختر مدرسه اي انگليسي پس از شنا به رنگ سبز روشن تغيير كرد.پيگ ويليامز دختر هفت ساله كه به همراه همكلاسي هاي ديگرش به استخري در منطقه تفريحي لوريسون رفته بود پس از شنا متوجه شد كه رنگ بلوند موهايش سبز شده است.او زماني متوجه تغيير رنگ موهايش شد كه كلاه پلاستيكي مخصوص شنا را از سرش برداشت؛ از همه غم انگيزتر اين كه همكلاسي هاي شرور او از همان زمان شروع به مسخره كردن دختر بيچاره كردند.


با اين حال گفته مي شود كه علت تغيير رنگ موي پيگ استفاده از يك كلاه پشمي زير كلاه شنا بوده است و اين كلاه به طور قطع در تغيير رنگ موي او تاثير داشته است. با اين حال پزشكان در حال بررسي موضوع هستند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۱:۱۸ توسط:sana موضوع:

سبك جديدي از سينهزني يا رقصيدن دسته جمعي؟؟؟


در يكي از محافل مذهبي تهران، تعداد معدودي از عزاداران با سبك جديدي به سينهزني پرداختهاند كه نه تنها هيچ شباهتي به سينهزني ندارد بلكه نوعي رقص محسوب ميشود!

در يكي از محافل مذهبي تهران، تعداد معدودي از عزاداران با سبك جديدي به سينهزني پرداختهاند كه نه تنها هيچ شباهتي به سينهزني ندارد بلكه نوعي رقص محسوب ميشود! در فيلمي كه از اين محفل به شبكههاي مجازي راه يافته، فضاي مجلس سياهپوش شده ديده ميشود و شعارهاي عزاداري حضرت اباعبدالله الحسين عليه السلام نيز بر ديوارهاي آن نصب گرديده و مداح جلسه اشعاري را با آهنگ خاصي ميخواند كه عزاداران منطبق با آن آهنگ در داخل مجلس دايرهوار به حركت در ميآيند و به جاي سينه زدن با بلند كردن يك پا و بردن دستها به بالاي سر و كوبيدن آنها به يكديگر بدن خود را به حركت در ميآورند و بعد از يك قدم جلو رفتن هر دو نفر از آنها رو به روي هم قرار ميگيرند و دستهاي خود را درحالي كه تا جلوي شكمهايشان پائين ميآورند بار ديگر آنها را به هم ميكوبند.

اين حركت، در طول مدت باصطلاح عزاداري تكرار ميشود و كساني كه اين حركت را انجام ميدهند دايرهوار در صحنه ميچرخند.

به نظر ميرسد نظارت بر عزاداريها توسط دستگاههاي ذيربط به منظور جلوگيري از انحراف ضروري است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۱:۰۶ توسط:sana موضوع:

تصاوير جذاب ترين مردان سال به انتخاب مجله People

معرفي جذابترين مردان، از نگاه مجله پيپل در طي 29 سال (از سال 1985 تا 2014)
با معرفي 28 امين مرد جذاب مجله «پيپل» در هفته گذشته، مروري خواهيم داشت بر برندگان جذابترين مرد از نگاه پيپل در طي سال ها. در هفته گذشته مرد خوش چهره و خوش شانس سال 2014 انتخاب شد و اين تاج و عنوان را از «ادم لوين» (برنده سال قبل)، تحويل گرفت.
مجله پيپل پس از گذشت 29 سال، 28 امين مرد جذاب سال را معرفي مي كند (در سال 1994 به دلايلي، كسي معرفي نشد). برخي از برندگان سال هاي پيش، همچنان دلربا ترين و پر طرفدارترين افراد محسوب مي شوند. افرادي همچون «جورج كلوني»، «برد پيت»، «پيرس برازنان»، «بن افلك» در اين رده قرار مي گيرند.
اما افرادي همچون مل گيبسون (كه جزو نخستين افرادي بود كه ـ در سال 1985 ـ انتخاب شد). جذابيت چهره خود را بتدريج از دست دادند.
جذاب هايي همچون «پاتريك سوويزي»، كه در سال 1991 به عنوان جذابترين انتخاب شده بود، در سال 2009 و در سن 59 سالگي در اثر سرطان درگذشت.
«جان اف كندي جونيور» كه در 27 سالگي (سال 1988) منتخب اين مجله بود، تنها بعد از گذشت 11 سال از دريافت اين عنوان، در سقوط يك هواپيما جان سپرد!
در ميان تمامي مردان جذاب پيپل، فرزند رييس جمهور «جان اف كندي» و «ژاكلين كندي اوناسيس» در زمان برگزيده شدن كمترين سن را داشت. در حاليكه مسن ترين فرد «شان كانري» بود كه در 59 سالگي (سال 1989) منتخب اين عنوان شد.
در ميان تمامي مردان جذاب از نگاه محله پيپل، تنها «جان اف كندي جونيور» و «ادم لوين» (برنده سال 2013) برندگان غير بازيگر اين مجله بودند.
«برد پيت» (در سال هاي 1995 و 2000)، «جورج كلوني» (در سال هاي 1997 و 2006) و «جاني دپ» (در سال هاي 2003 و 2009) از جمله افرادي بودند كه توانستند 2 بار اين عنوان را به خود بگيرند، و «ريچارد گي ير»، برنده سال 1999، در سال 1993 نيز به همراه همسرش «سيندي» به عنوان جذابترين زوج در همين مجله انتخاب شدند.
مقايسه جذابيت آن ها از گذشته تا امروز:
افول جذابيت «مل گيبسون»: مل گيبسون كه اولين انتخاب مجله پيپل (در سال 1985) بود به مرور زمان جذاببيت خود را از دست داد. (تصوير سمت راست در ماه سپتامبر گرفته شده).
«مارك هارمون»، روباه نقره اي: مارك ذره اي از جذابيتش را از دست نداده است! (تصوير سمت راست در سپتامبر گرفته شده).
«هري هملين»، جا افتاده تر و جذاب تر از قبل: هري در سال 1987 بسيار محبوب و خوشتيپ بود و همچنان جذاب بنظر مي رسد. (عكس سمت راست در ماه پيش گرفته شده).
«جان اف كندي جونيور»، جوانترين منتخب پيپل: او در سال 1988 در 27 سالگي برنده اين عنوان شد. اما 11 سال بعد در حادثه سقوط هواپيما در گذشت! در سمت راست تصوير فرزند «جان اف كندي» و «ژاكلين كندي» را در يك سال پيش از مرگ غم انگيزش مي بينيم.
و «شان كانري»، مسن ترين مرد جذاب: در سال 1989 در سن 59 سالگي برنده اين عنوان شد. (تصوير سمت راست در ماه اگوست گرفته شده).
«تام كروز» چندان پير نشده است: در سال 1990 برنده اين جايزه شد و با گذشت 24 سال تغيير چنداني نكرده! (تصوير سمت راست در ژوئن امسال).
«پاريك سوويزي»، زود پير شده: تصوير سمت راست او را يكسال پيش از مرگش نشان مي دهد. پاتريك در سال 2009 در اثر سرطان درگذشت. اين رقصنده آمريكايي در سال 1991 به عنوان جذابترين مرد انتخاب شد.
«نيك نولتي»، مرد مردان: او در 51 سالگي برنده اين جايزه شد. تصوير سمت راست در سال 2013 گرفته شده و او را در 73 سالگي نشان مي دهد.
«ريچارد گي ير» برنده سال 1999، با همسرش در سال 1993 نيز به عنوان جذابترين زوج انتخاب شدند. (تصوير سمت راست در همين ماه گرفته شده).
«برد پيت»، همچنان از دلرباترين هاي هاليوود: برد پيت دو بار (سال 1995 و 2000) اين عنوان را كسب كرد. تصوير سمت راست او را در هفته گذشته نشان مي دهد.

«دنزل واشنگتن»، مرد اكشن: سخت مي توان باور كرد كه دنزل اكنون 60 ساله است! (تصوير سمت راست مربوط به سپتامبر امسال).
«جورج كلوني» همچنان مي تواند برنده باشد! جورج كه در سال هاي 1997 و 2006 به عنوان جذابتنرين مرد شناخته شد، هنوز چيزي از جذابيت هايش را از دست نداده. (تصوير سمت راست در ماه مه).
«هريسون فورد» جذاب. بازيگر جنگ ستارگان: او 18 سال پس از انتخابش به عنوان جذابترين مرد، همچنان خواستي است! (عكس سمت راست مربوط به همين ماه است).
«پيرس برازنان»، اين مرد مستعد شايد ديگر در جيمز باند نباشد، اما همچنان يكي از جذابترين مردان زنده است. (عكس سمت راست يك ماه پيش).
بعيد نيست برنده سال 2016 «بن افلك» باشد! او در سال 2002 لقب جذابترين مرد سال را بخود گرفت. (تصوير سمت راست، هفته گذشته).
«جاني دپ» يك دوست داشتني سرسخت. او 2 بار (در سالهاي 2003 و 2009) موفق به كسب اين عنوان شده است. (تصوير سمت راست در سپتامبر).
«جود ـ لا»، جذاب ترين مرد سال 2004. (تصوير سمت راست، ماه مارس امسال).
بدون شك «ماتيو مك كاني» برنده شايسته سال 2005 بود و همچنان همانقدر جذاب است. (تصوير سمت راست در همين هفته گرفته شده).
«مت ديمون» جذاب ترين مرد سال 2006. (تصوير سمت راست در نوامبر 2013 گرفته شده).
«هيو جكمن»، جذاب ترين مرد سال 2008
«رايان رينولدز»، برنده سال 2010
«بردلي كوپر» برنده سال 2011. (تصوير سمت راست در همين ماه گرفته شده).
«چنينگ تيتوم» ستاره فيلم «مايك جادويي»، جذاب ترين مرد سال 2012. (تصوير سمت راست در ماه اخير گرفته شده).
« ادم لويس»، برنده سال 2013 ، اين تاج را به نفر بعدي تحويل مي دهد. (تصوير سمت راست آپريل امسال).
و برنده جذاب امسال: «كريس همسورث» جذابيترين مرد 2014!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۰:۵۷ توسط:sana موضوع:

اين پيرزن تنها ۱۱ سال سن دارد +عكس

“آشناتي اليوت اسميت” دختر ۱۱ ساله اي است كه هفته پيش به خاطر بيماري خود در مدرسه مورد مواخذه قرار گرفت. اين دختر ۱۱ ساله كه يك بيماري نادر دارد به خاطر پوشيدن كلاه گيس در نزديكي اخراج از مدرسه بود.
اين دختر انگليسي دچار بيماري نادر «آلوپسيا» است كه باعث مي شود ۸ برابر سريع تر پير شود و پزشكان اعتقاد دارند وي تا ۱۵ سالگي بيشتر عمر نخواهد كرد. اين بيماري بدن او را فرسوده كرده و چهره اش كاملا مانند پيرزن هاي ۸۸ ساله است. اين دختر به خاطر بيماري خود باي از كلاه گيس استفاده كند كه البته در مدرسه به خاطر بنفش بودن اين كلاه گيس به مشكل خورده است. مسئولين مدرسه اعتقاد دارند كلاه گيس اين دختر باعث مي شود تا ديگر دانش آموزان به فكر رنگ كردن موهاي خود بيافتند. اين اتفاق تا حد اخراج اين دختر از مدرسه هم ادامه پيدا كرده است و به گفته پزشكان معالج او از نظر روحي ضربه شديدي به وي وارد شده است چرا كه چهره او با ديگر دانش آموزان فرق دارد و برداشتن كلاه گيس باعث جدا ماندن او از ديگر دانش اموزان مي شود.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۰:۴۵ توسط:sana موضوع:

پسري كه نخبه “تقويم” در دنياست +عكس

در نگاه اول «آريان پاراب» يك پسر بچه كاملا معمولي است كه مانند همه به مدرسه مي رود و درس هاي خود را خوب مي خواند اما كافي است يك سوال در مورد تقويم و تاريخ و روز از او بپرسيد تا او قدرت رياضي اش را به رخ شما بكشد. اين كودك قدرت بسيار زيادي در محاسبه هاي رياضي و مخصوصا محاسبه روزهاي تقويم دارد. او مي تواند دقيقا به شما بگويد سوم آذر سال ۱۴۰۳ چه روزي خواهد بود. سرعت او خيلي بيشتر از آن است كه شما يتوانيد اين تاريخ را در اينترنت جستجو كنيد.
اين پسر ۸ ساله كه در شهر مومباي هندوستان زندگي مي كند اين روزها به يك استعداد درخشان در رياضي تبديل شده است و دوستانش با پرسيدن سوال هاي مختلف از او وقت زنگ تفريح را مي گذرانند. او علاقه شديد به اعداد دارد و مي تواند به درستي تمام تاريخ ها را تا سال ۲۰۶۸ حدس بزند. اين كودك قرار است تحت پوشش هاي مناسب به تحصيل ادامه دهد تا روزي بتواند يك دانشمند حرفه اي شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۰:۳۷ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم