بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

واكنش جالب آنجلينا جولي وقتي گريه كردن يكي از هوادارانش را ميبيند + عكس


شب گذشته، آنجلينا جولي، ستاره مشهور هاليوودي براي شركت در تاك شوي شبانه جان استوارت، به سمت استوديوي برنامه حركت كرد و وقتي به آنجا رسيد، اتفاق جالب و شيريني رخ داد.

شب گذشته، آنجلينا جولي، ستاره مشهور هاليوودي براي شركت در تاك شوي شبانه جان استوارت، به سمت استوديوي برنامه حركت كرد و وقتي به آنجا رسيد، اتفاق جالب و شيريني رخ داد.
وقتي آنجلينا به محل استوديو رسيد، از ماشينش پياده شد و به همراه محافظان شخصي اش از ميان طرفدارانش به سوي در ورودي مي رفت كه ناگهان متوجه دختر جواني از طرفداران شد كه در ميان جمعيت مردم تماشاگر و ميان فشار و ازدحام زياد، دچار حمله عصبي شده و به شدت گريه مي كند.

آنجلينا با ديدن اين دختر، به سرعت به سمت او رفته و با كمك محافظانش او را از جمعيت جدا مي كند. سپس با مهرباني كنارش مي نشيند، اشك هايش را پاك كرده و تلاش مي كند با صحبت با طرفدار وحشت زده اش، آرامش كند.

پس از مدتي گفتگوي صميمانه با آنجلينا، دختر جوان كه حالش بهتر شده بود، با آنجلينا جولي سلفي يادگاري گرفت.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۸:۱۱ توسط:sana موضوع:

جشنواره جالب در دبي: با هر 1كيلو كاهش وزن 2 گرم طلا جايزه مي گيريد!!


به تازگي يك جشنواره كاهش وزن در دبي برگزار مي شود كه جايزه خاصي را براي شركت كننده ها در نظر گرفته است. در اين مسابقه به هر كسي كه وزنش را كاهش دهد طلا مي دهند...

به تازگي يك جشنواره كاهش وزن در دبي برگزار مي شود كه جايزه خاصي را براي شركت كننده ها در نظر گرفته است. در اين مسابقه به هر كسي كه وزنش را كاهش دهد طلا مي دهند.
در اين جشنواره به ازاي هر يك كيلوگرمي كه وزن كاهش پيدا كند 2 گرم طلا اهدا مي شود كه به راحتي قابل تبديل به پول است. تا به اينجا مسابقه نزديك به 7500 نفر شركت كرده اند و 40 كيلوگرم طلا به ارزش 1.6 ميليون دلار پاداش داده شده است.

در اين مسابقه قوانيني نيز حاكم است كه مهمترين آن تعداد شركت كننده ها از يك خانواده است. در قانون مسابقه آمده است كه هر خانواده مي تواند يك شركت كننده بزرگسال به همراه دو كودك زير 14 سال داشته باشد.
بهترين شركت كننده ها در اين مسابقه افرادي هستند كه 20 تا 26 كيلوگرم وزن كم كرده اند. البته اين مسابقه براي افرادي كه فقط دنبال پول هستند ضرر هم دارد چرا كه آن ها با سرعت وزن كم مي كنند و به بيماري هاي مختلف دچار مي شوند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۸:۰۱ توسط:sana موضوع:

ماجراي ازدواج پسر19ساله با دختر 12ساله و 90سال زندگي مشترك!! + عكس


چندي پيش پيرترين زن و شوهر دنيا كه به نظر طولاني ترين زندگي مشترك را دارند جشن تولد مشترك خود را جشن گرفتند. اين دو روي هم 211 سال سن دارند و همچنان به شادي كنار هم زندگي مي كنند.

چندي پيش پيرترين زن و شوهر دنيا كه به نظر طولاني ترين زندگي مشترك را دارند جشن تولد مشترك خود را جشن گرفتند. اين دو روي هم 211 سال سن دارند و همچنان به شادي كنار هم زندگي مي كنند.
«كرم چند» در اين جشن تولد به سن 109 سالگي رسيد در حالي كه همسرش «كارتاري» به سن 102 سالگي رسيده است. اين زن و شوهر روز يكشنبه تولد خود را به همراه 4 نسل از خانوادشان در منطقه يوركشاير انگلستان گرفتند.اين زوج كهنسال سال 1925 ازدواج كردند و حالا 89 سال است كه با يكديگر زندگي مي كنند. اين دو زماني كه نوجوان بودند در هندوستان با هم آشنا شدند و زندگي مشترك را آغاز كردند و حالا 4 نسل از خانواده آن ها كنار هم زندگي مي كنند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۷:۵۰ توسط:sana موضوع:

عشق عجيب دختر 21ساله به مرد 100سانتي متري!! + عكس


يك مرد كوتوله هندي با قد 106 سانتي متر با وجود آنكه تصور مي كرد تا پايان عمرش تنها خواهد ماند، سرانجام عشق زندگي خود را پيدا كرد...

يك مرد كوتوله هندي با قد 106 سانتي متر با وجود آنكه تصور مي كرد تا پايان عمرش تنها خواهد ماند، سرانجام عشق زندگي خود را پيدا كرد.
آقاي اريف ابراهيم تامبه، 32 ساله توانست با زني كه 61 سانتي متر از او بلندتر است ازدواج كند!
او در اين باره گفت:"من احساس مي كنم وقتي خدا چيزي را مي گيرد در مقابل چيز ديگري را به انسان مي دهد. من اكنون دليل زندگي كردنم را يافتم و خدا چيزي را به من داده است كه آرزويش را داشتم."


همسر او امينا احمد 21 ساله با وجود تهديد به طرد شدن از جانب خانواده اش باز هم با اريف ازدواج كرد و حتي آنها فرزندي نيز به دنيا آوردند. اين زوج سه سال پيش در يك فروشگاه موبايل همديگر را ديدند و به گفته خودشان عشق در نگاه اول براي آنها به وجود آمد.
آقاي تامبه كه دچار نوعي كوتولگي است، نگران بود كه امينا در نهايت او را رد خواهد كرد، به خصوص اگر بداند كه لازم است بسيار در نگهداري اش به او كمك كند.


اريف دراين باره گفت:"او به من گفت ، من دوستت دارم و مي خواهم با تو ازدواج كنم، بنابراين من نشستم و همه چيز را براي او گفتم. به او گفتم اگر با من ازدواج كني بايد هر كاري براي من انجام دهي، بايد حتي مرا به دستشويي، حمام و دوش ببري. من همه چيز را به او گفتم و او باز هم موافقت كرد."
اكنون اين زوج آنقدر اعتماد به نفس پيدا كرده اند كه بدون هيچ مشكلي با هم به مكان هاي عمومي مي روند.
آقاي تامبه مي گويد:"واكنش مردم نسبت به من هنوز مثل قبل است ولي وقتي ما را با هم مي بينند شوكه مي شوند و مي گويند زنش را نگاه كنيد!"برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۷:۴۳ توسط:sana موضوع:

تولد و مرگ غم انگيز دوقلوهاي بهم چسبيده در 1 روز! + عكس


«آسا» و «الي» دوقلوهاي به هم چسبيده اي بودند كه روز 5 شنبه متولد شدند و يك روز پس از تولد از دنيا رفتند. اين دوقلوهاي به هم چسبيده، از ناحيه دست و پا به هم وصل بودند و قلب مشتركي داشتند...

«آسا» و «الي» دوقلوهاي به هم چسبيده اي بودند كه روز 5 شنبه متولد شدند و يك روز پس از تولد از دنيا رفتند. اين دوقلوهاي به هم چسبيده، از ناحيه دست و پا به هم وصل بودند و قلب مشتركي داشتند. والدين اين دوقلو از آنها فيلمي برداشته اند كه قلب آدم را به درد مي آورد.
اين دوقلوهاي به هم چسبيده با اينكه 9 ماه در شكم مادر زندگي كرده بودند، اما فقط 33 ساعت توانستند در هواي اين دنيا نفس بكشند و ناراحتي قلبي جان آنها را گرفت. عصر روز جمعه در ساعت 5 بعدازظهر، فوت آنها تاييد شد. قلب آنها تپش درستي نداشت و نمي توانست منظم بزند تا دونفر آدم را زنده نگه دارد.

پدر و مادر اين دوقلوها – رابين و ميشل – ويدئويي از زندگي و مرگ دوقلوهايشان منتشر كرده اند. آنها گفته اند با اينكه فقط يك روز فرزندانشان را داشتند اما خيلي دوستشان داشتند و اين مساله موجب ناراحتي بسيار آنها شده است.
شايد بد نباشد بدانيد، حدود 35 درصد از دوقلوهاي به هم چسبيده فقط يك روز زنده مي مانند.
Asa و Eli در ساعت 7.32 صبح روز 5شنبه متولد شدند و عصر جمعه فوت كردند.

+ تونصف روز واسشون اسمم انتخاب كردن ... بنده به شخصه تا 6 ماهگي نه اسم داشتم نه شناسنامه :|برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۷:۳۶ توسط:sana موضوع:

سلفي زوركي با فردوسيپور + عكس


عادل فردوسي پور جذاب ترين چهره ديدار خيريه فوتبال بود.

ديدار تيمهاي فوتبال رسانه ورزش و دانشگاه شهيد بهشتي براي امور خيريه برگزار شد. در اين ديدار چهره هاي فوتبالي متعددي حضور داشتند همچون عليرضا منصوريان، علي كريمي ، مهرداد ميناوند و ... اما عادل فردوسي پور بيش از هر فرد ديگري مورد تشويق قرار گرفت. او در تركيب تيم رسانه ورزش به ميدان رفت و بارها به شدت از سوي هواداران حاضر در ورزشگاه كه اكثرا دانشجو بودند تشويق شد.

در زير عكسي از فردوسي پور مي بينيد كه تحت محاصره هواداراني قرار دارد كه مي خواهند با او سلفي زوركي بيندازند!برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۷:۲۴ توسط:sana موضوع:

توجه يك توريست به كليپس دختران ايراني!

زوج جوان اهل سويس كه براي اولينبار به ايران سفر ميكنند، ديدن ايران آنقدر براي آنها جالب ميآمد كه حاضر شدند يك هفته در تركيه زمان بگذارند تا ويزا بگيرند.
، «سالكا بوچر» و «سانجيو آديهتي» زوج جوان اهل سويس هستند كه براي اولينبار به ايران سفر ميكنند و بعد از يك هفته انتظار در تركيه موفق ميشوند ويزاي ورود به ايران را دريافت و سفرشان را از تبريز شروع كنند. ديدن ايران آنقدر براي آنها جالب ميآمد كه حاضر شدند يك هفته در تركيه زمان بگذارند تا ويزا بگيرند.

ايسنا در ادامه نوشت: سالكا 26 سال دارد و درباره اينكه چرا ايران را براي سفر انتخاب كرده، ميگويد: زماني كه با «سانجيو» به بوسني سفر كرديم، با يك ايراني كه گليم ميفروخت آشنا شديم، برخورد او با ما بسيار خوب بود و پيشنهاد كرد از نزديك ايران را ببينيم، به همين دليل ما هم ايران را مقصد بعدي سفر خود انتخاب كرديم.

سالكا دانشجوي مددكاري اجتماعي است و در يك سيرك كه مخاطبانش كودكان هستند، كار ميكند و از اينكه توانسته ايران را ببيند خوشحال به نظر ميرسد. او معتقد است كه واقعا كشور زيبايي را ديده است.

اين گردشگر جوان اظهار ميكند: وقتي كه مادرم متوجه شد ميخواهم به ايران سفر كنم، تلاش كرد مرا منصرف كند و ميگفت، آنجا كشور خطرناكي است؛ چون رسانهها در كشور من صحنههاي خوبي از ايران را نمايش نميدهند. اما با اين سفر متوجه شدم كه ايران با آن چيزي كه در اخبار كشورم ميديدم متفاوت است.

«سانجيو» كه 24 سال دارد، سابقه بازي در سريالهاي تلويزيوني از جمله «Best Friends» را دارد و بعد شغلاش را تغيير داد و اكنون در سيرك كار ميكند و همانجا با «سالكا» آشنا ميشود و با شروع تعطيلات تصميم ميگيرند كه به ايران سفر كنند.

آنها دو هفته است كه به ايران آمدهاند و بعد از آنكه تبريز، اروميه و اصفهان را ديدند، به دل كوير زدهاند و ميگويند كه از ديدن بازار تبريز و ميدان نقش جهان بسيار لذت بردهاند.

«سانجيو» با بيان اينكه تاكنون به ايران سفر نكرده است ميگويد: براي اولينبار است كه كوير را از نزديك ميبينم و چون كشور من كوههاي زيبايي دارد، برنامه كوير را هم در سفرم قرار دادم.

او تاكيد ميكند: ايران يكي از زيباترين كشورهايي است كه در سفرهايم ديدهام و از لحاظ جغرافيايي تنوع زيادي دارد.

نكتهاي كه نه تنها براي «سانجيو»، بلكه براي گردشگران ديگر كشورها نيز جالب به نظر رسيده، ظاهر زنان و دختران ايراني است؛ آنها با ورود به ايران به سرعت متوجه برداشت ذهني اشتباه خود از محدوديتهاي زنان ايراني در نوع پوشش ميشوند.

«سانجيو» كه از مدل مو و آرايش صورت دختران ايراني تعجب كرده است ميگويد: من و سالكا وقتي ميديديم سر دختران از زير روسري پف كرده است، احتمال ميداديم كه زنان ايراني حتما موهاي بلندي دارند و آن را به زور زير شال يا روسريشان جا دادهاند، اما بعدها متوجه شديم كه كليپس موهاي آنهاست كه به اين شكل درآمده است. البته آنها زياد هم آرايش ميكنند.

سالكا و سانجيو بعد از سفر يك روزهشان به تهران و ديدن كاخ گلستان، بازار تهران، خانه مقدم و موزه ملي ايران باستان به كشورشان برميگردند تا بقيه اعضاي خانواده خود و دوستانشان را براي ديدن زيباييهايي كه ديدهاند، به ايران دعوت كنند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۷:۱۴ توسط:sana موضوع:

اين مرد داوطلبانه طعمه مار شد +عكس

يك مرد ماجراجوي آمريكايي و طرفدار محيط زيست براي تهيه يك مستند شوكدهنده، داوطلبانه اجازه داد تا يك مار غولپيكر آناكوندا او را ببلعد.
«پل روزولي» عاشق جنگلهاي آمازون است. او براي اينكه توجه جهان را به سوي تخريب اين جنگلهاي بينظير جلب كند تصميم گرفت زنده زنده از سوي يك مار آناكوندا بلعيده شود. اين مستند تكاندهنده به زودي در دهها كشور جهان پخش خواهد شد.

مارهاي آناكوندا كه به عنوان بزرگترين مارهاي جهان شناخته ميشوند معمولاً شكار خود را قبل از بلعيدن خفه ميكنند. تاكنون هيچ انساني جرأت انجام چنين كاري را نداشته است. جزئيات اين ماجرا هنوز افشا نشده است تا هيجان اين مستند كه از سوي شبكه ديسكاوري پخش ميشود، محفوظ بماند.

جام جم نوشت: با اين حال، اين ماجراجوي محيط زيست از اين آزمون مرگبار صحيح و سالم بيرون آمد. به گفته روزولي، اين ماجراجويي قبل از هر چيز براي او يك جنبه حياتي داشت با اين حال ترسش از مرگ بر اثر خفگي را كتمان نميكند.

او ميگويد: پس از 10 سال زندگي در جنگلهاي آمازون اين تصميم به ذهنش خطور كرد. همه جهان ميدانند كه جنگلهاي آمازون در حال نابودي است. با اين حال افراد بسيار اندكي به اين مسأله توجه ميكنند. بنابراين، ما تصميم گرفتيم دست به كاري بزنيم كه همه را شوكه كند و واكنشها را برانگيزد.

تمام تدابير براي اينكه پل بر اثر خفگي نميرد، اتخاذ شدند. كارشناسان ابتدا براي او لباس ويژهاي از فيبر كربن مجهز به دوربينها، يك سيستم تنفسي و يك سيستم ارتباطي براي تماس با بيرون شكم مار را تهيه كردند.

روزولي ميافزايد: ما نميدانستيم اگر من از سوي مار آناكوندا بلعيده شوم اين سيستمها كار خواهند كرد. با اين حال، تلاش كرديم تا اطمينان يابيم كه من خفه نخواهم شد.

پل تصريح ميكند: ما مدت 60 روز در آن قسمت از جنگلهاي آمازون كه در خاك پرو واقع شده است در جستجوي يك مار آناكوندا مناسب بوديم. تمام مردابها و بركهها را بويژه هنگام شب كاويديم. نخستين آناكوندا بيش از 7.5 متر طول و حدود 135 كيلو وزن داشت. مار به اندازهاي غول پيكر بود كه نتوانستيم ان را به دام بياندازيم. آنگاه يك آناكوندا ماده 6 متري را يافتيم.

روزولي ميگويد: مار در ابتدا تلاش نكرد تا مرا ببلعد. بيشتر تلاش در فرار داشت اما پس از اينكه آناكوندا را تحريك كردم او مانند يك شكارچي عمل كرد و به سوي من حملهور شد.

به گفته اين ماجراجو، مار ابتدا از سر شروع به بلعيدنش كرد. او حدود يك ساعت در شكم مار بود. با وجود لباس ويژه و تكان خوردن به همراه مار درك صحيح از زمان دشوار بود. در تمام اين مدت پل از داخل بدن آناكوندا با اعضاي گروه در بيرون در تماس بود.

پل در مورد اينكه چگونه زنده از بدن مار خارج شده است توضيحي نميدهد اما اطمينان ميدهد كه هيچ كاري برخلاف قواعد طبيعت صورت نگرفته است.

او توضيح ميدهد: مارها معمولاً وقتي در حال بلعيدن طعمهاي بزرگ بوده و خطري تهديشان ميكند، آنچه را كه بلعيدند بالا ميآورند تا قادر به فرار باشند. ما آناكوندا را مجبور نكرديم كه كاري را انجام دهد كه برخلاف عادت طبيعياش باشد.

پل تاكيد ميكند: جان من در خطر بود، نه جان مار. اكنون نيز مار كاملاً صحيح و سالم است.

اين مستند مهيج و باورنكردني يكشنبه شب 7 دسامبر (16 آذر) از شبكه ديسكاوري در ايالات متحده آمريكا پخش ميشود. سپس در 10 دسامبر (19 آذر) در كشورهاي فنلاند، دانمارك، مجارستان، لهستان و سوئد و در 12 دسامبر (21 آذر) در استراليا، نيوزيلند و بريتانيا پخش خواهد شد. اين مستند سپس در كشورهاي ديگري از جمله چين و هند از سوي ديسكاوري پخش ميشود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۷:۰۴ توسط:sana موضوع:

اگـہ گفتے اشتباهـش ڪجاستــ ؟
اگـہ گفتے اشتباهـش ڪجاستــ ؟

بسـم اللـہ الرحمـ לּ الرحيـم

قـل هـو اللـہ احـد اللـہ الصمـد لـم يلـد و لـم يولـد و لـم يڪלּ لـہ ڪفـوا احـد

بسـم اللـہ الرحمـ לּ الرحيـم

قـل هـو اللـہ احـد اللـہ الصمـد لـم يلـد و لـم يولـد و لـم يڪלּ لـہ ڪفـوا احـد

بسـم اللـہ الرحمـ לּ الرحيـم

قـل هـو اللـہ احـد اللـہ الصمـد لـم يلـد و لـم يولـد و لـم يڪלּ لـہ ڪفـوا احـد

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــ

خوبــ ديگـہ نگـرد ، اشتباهے نـداره ...

ثوابــ ختـم يـہ قـرآלּ رو بـردے ، منـم تـو ثوابتـون شريڪم :)


تهيه و گرداوري : bia2skin

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۶:۵۶ توسط:sana موضوع:

تنها نهنگ سفيد رنگ جهان!! + عكس


اگر اهل كتاب خواني و تماشاي فيلم باشيد حتما با نام موبي ديك، وال سفيد و افسانه اي كه تنها يك نمونه از آن روي زمين وجود دارد، آشنا هستيد و مي دانيد كه چقدر صيادها از سراسر دنيا به دنبال كشف او به دل دريا زده اند...

اگر اهل كتاب خواني و تماشاي فيلم باشيد حتما با نام موبي ديك، وال سفيد و افسانه اي كه تنها يك نمونه از آن روي زمين وجود دارد، آشنا هستيد و مي دانيد كه چقدر صيادها از سراسر دنيا به دنبال كشف او به دل دريا زده اند.
اما اين موبي ديك يك نمونه واقعي نيز دارد كه براي اولين بار در سال 1991 در نزديكي يكي از سواحل استراليا ديده شد و از آن سال تا به حال 50 بار بيشتر مشاهده نشده است. اين وال سفيد يكدست است و معمولا در فصل مهاجرت ديده مي شود.

هر ساله توريست هاي بسياري در اين زمان براي ديدن موبي ديك به استراليا سفر مي كنند و گارد ساحلي نيز در زمان عبور او سعي مي كند محيطي امن را ايجاد نمايد. جديدترين تصاوير گرفته شده از اين وال سفيد و بي نظير را در ادامه مي توانيد مشاهده كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۱:۳۶:۴۷ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم