بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

رنگها، لباسها و روابط اجتماعي

رنگها، لباسها و روابط اجتماعي

سبز نمادي از رشد و شكوفايي بوده و از آنجايي كه پرانرژيترين رنگ محسوب ميشود، با پوشيدن آن احساسي از تندرستي و خوشبختي را در فرد ايجاد ميكند...


از آنجايي كه رنگها در دنياي مد و لباس اهميت خاصي داشته و معاني گوناگوني را انتقال ميدهند، طراحان همواره در بهكار بردن آنها توجه ويژهاي نشان داده و به دنبال آن اثرات متفاوتي بر خلق و خوي افراد باقي ميگذارند.

به گفته نورما كامالي، يكي از طراحان مد: «بهطور كلي سياه رنگي برگزيده و ممتاز است، اما امروزه كاربرد كمتري داشته و بيشتر در مراسم عزاداري به كار برده ميشود. در صنعت مد، رنگ سياه رنگي است كه در بروز يا تشديد حالت افسردگي و غم دخالت دارد.» اين در حالي است كه دكتر جوديت واترز، استاد روانشناسي دانشگاه فرلي ديكنسون معتقد است: «رنگهاي روشن باعث افزايش روحيه و ايجاد حالت شادابي، به ويژه پس از روزهاي غمگين زمستان ميشود.»

از طرفي مردم بيش از آنكه به حرفهاي شما توجه داشته باشند به لباسي كه پوشيدهايد توجه دارند. بنابراين رنگها ميتوانند همچون مهماني ناخوانده بر روابط شما با ديگران تأثير بگذارند. به همين ترتيب شايد پوشيدن لباسهاي با رنگهاي اسپرت و نمايشي به كمي اعتماد به نفس نياز داشته باشد. به طوري كه به عقيده جون روچ، از مشاورين طراحي و مد: در صورتي كه نميخواهيد توجه و واكنش ناخودآگاه مردم را به سوي خويش جلب نماييد بهتر است اين رنگها را در لباسهاي خود بهكار نبريد چرا كه نميتوانيد خود را در آنها پنهان كنيد.» از طرف ديگر توصيه واترز اين است: «اگر ميخواهيد جدي گرفته شويد بهتر است به جاي رنگهاي تند و فسفري بيشتر از رنگهاي مات استفاده كنيد.»

كامالي نيز همانند روچ كه معتقد است رنگها به انسان انرژي ميدهند، ميگويد: «تنوع رنگي الهامبخش است. پوشيدن لباسهاي رنگي در افراد تجربهاي بسيار متفاوت از پوشيدن لباسهاي سياه را ايجاد ميكنند. رنگها مانند خورشيد مملو از نور و روشنايياند و حالتي خوشبينانه و زندگيبخش را به وجود ميآورند.» به نظر روچ؛ سبز نمادي از رشد و شكوفايي بوده و از آنجايي كه پرانرژيترين رنگ محسوب ميشود، با پوشيدن آن احساسي از تندرستي و خوشبختي را در فرد ايجاد ميكند. نارنجي نيز از انرژي زيادي برخوردار است و گرما، آتش و حاصلخيزي را القا ميكند. اين در حالي است كه زرد، يكي ديگر از رنگهاي پرانرژي، سرزندگي، حركت وجواني را به ارمغان ميآورد.www.zibaweb.com

اما سرخ، مفهومي از حمايت، شجاعت، و علاقه و اشتياق شديد را با خود دارد. در اين ميان طيفهاي مختلف آبي هر يك معاني متفاوتي را انتقال ميدهند: آبي روشن نمادي از آب، آسمان و بهشت، آبي متوسط دوستي و صميميت خالصانه، و آبي كهربايي زورمندي، چالاكي و جنبش به همراه دارد. ارغواني نيز كه هميشه از رنگ هاي سلطنتي به شمار ميرفته از جمله رنگهايي است كه قدرت، بزرگي و فراواني را به نمايش ميگذارد. اما بنفش از آنجايي كه باعث برانگيختن هيجانات و عواطف ميگردد، به نظر روچ بهتر است در اطراف افراد بيمار بهكار برده نشود زيرا با تخليه هيجاني او، وي را ضعيفتر ميكند.
اكنون ورا وانگ، يكي ديگر از طراحان لباس به سراغ طراحي لباسهاي رنگي به جاي لباسهاي هميشه سفيد عروس رفته و ميگويد: «به همان اندازه كه عاشق سنت لباس سفيد براي عروس هستم، فكر ميكنم كمي تخطي از اين سنت هم ميتواند زيبا و جالب باشد. بهكار بردن رنگهاي آبي، صورتي، زرد و سبز روشن به جاي سفيد در لباس عروس غيرمنتظره و بسيار هيجانانگيز است.»

به عقيده كامالي رنگ در مدهاي لباس چيزي بيش از تمايلات آني و بيهدف بوده و تغييرات ناگهاني در آن بيشتر از ايجاد و تغييرات فاحش در مدل لباس تأثير ميگذارد. رنگ همچون خوني در رگهاي دنياي مد در جريان است.ترجمه: ر س روحاني

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۳:۲۴ توسط:sana موضوع:

كشوري كه نوشابه خانواده را ممنوع كرد

امارات متحده عربي در نظر دارد قانوني را وضع كند تا با اجراي آن مصرف نوشابههاي گازدار سايز بزرگ در اين كشور كاهش يابد.
با توجه به افزايش مشكلات اضافه وزن و چاقي در امارات، دولت اين كشور در نظر دارد تا با وضع قوانين جديد مصرف بيش از اندازه نوشيدنيهاي گازدار را در اين كشور كاهش دهد.

كابينه دولت امارات، اخيرا اقدامات لازم را براي بهبود وضعيت سلامت و تغذيه در اين كشور طي جلسات مختلفي بررسي كرده است. اين طرحها عبارت از محدوديت در اندازه نوشابههاي گازدار، اعمال محدوديت و كنترل تبليغات موادغذايي ناسالم و همچنين نمايش ميزان كالري هر غذا روي بستهبندي آن هستند. براساس يك تحقيق صورت گرفته در سال 2012 كه در مجله سلامت پزشكي bmc منتشر شده، امارات متحده رتبه پنجم چاقي را در ميان كشورهاي جهان دارد.

به نقل از رويترز، فدراسيون بينالمللي ديابت idf نيز اعلام كرده كه بيش از 745 هزار نفر در امارات، مبتلا به ديابت هستند. كارشناسان معتقدند حتي نوشيدنيهاي گازدار سايز كوچك حاوي پنج قاشق شكر هستند كه بيشتر از نياز يك روزه و يا بيشترِ يك فرد به مواد قندي است اما حتي افرادي كه در اين كشور مبتلا به چاقي و ديابت هستند همچنان از اين نوشيدنيها مصرف ميكنند.

در واقع تغيير عادات و رژيمهاي غذايي و سبك زندگي فعال و پرتحرك كليد سلامتي است. در اين ميان نوشيدنيهاي گازدار تنها عامل بروز چاقي و ديابت نيستند بلكه به طور كلي رژيمهاي غذايي ناسالم اين اختلالات را به وجود ميآورند. پيش از امارات طرح ممنوعيت فروش نوشيدنيهاي گازدار شيشه بزرگ در نيويورك نيز به اجرا درآمده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۳:۱۵ توسط:sana موضوع:

جمجمه تيمور لنگ +عكس

در سال 1941 مقارن با جنگ جهاني دوم آرامگاه امير تيمور گوركاني بدست محققان شوروي شكافته شد تا با بدست آوردن بقاياي وي چهره اصلي اورا ترسيم كنند. در نبش قبر تاييد شد كه يك پاي جنازه از پاي ديگرش كوتاه تر است.

جالب اينجاست كه بر روي تابوت نوشته شده بود هركس اين قبر را بگشايد جنگ را به كشور خود آورده است. چندي پس از گشودن قبر تيمور آبمانها طي عمليات بارباروسا را بر عليه شوروي شروع كردند. جسد تيمور اگرچه يكسال بيرون بود ولي چند روز پس از دفن مجدد وي تيمور قواي شوروي در نبرد استالينگراد پيروز شدند.تيمور لنگ در سال 1336 ميلادي در قبيله اي از قبايل تركستان متولد شد. او پسر يكي از مالكان مشهور ناحيه كش از توابع سمرقند بود. در زمان جنگ هاي قبيله اي رشادت فراواني از خود نشان داد كه منجر به ازدواج وي با دختر يكي از بزرگترين خانات ترك شد. ازدواجي كه وي را به روياي هميشگي اش رساند.. يعني تبديل شدن به قهرمان روياهاي خود چنگيز. او قبايل ترك آسياي ميانه را متحد كرد و تمام آن مناطق را فتح نمود. در خوارزم او فرمان قتل عام خوارزميان را صادر كرد.

تيمور پس از فتح آسياي ميانه به ايران لشگر كشيد. پس از قتل عامي هولناك در هرات از سر كشته شدگان مناره ساخت بلافاصله توس و نيشابور را فتح و مازندران و گيلان را اشغال كرد . از آنجا قصد آذربايجان كرد و پس از تصرف آذربايجان قفقاز ارمنستان و كردستان به لرستان لشگر كشيد. مقاومت لرها برابر تيمور منجر به يكي از غم انگيز ترين فجايع تاريخ ايران شد كه روايت هولناكش در منابع دوره تيموري به خوبي آمده است.

تيمور اصفهان را نيز فتح كرد و فرمان به كشتار مردم اين شهر داد. منابع زمان وي هزاران كودك يتيم و بي پناه اصفهاني كه تيمور ايشان را "خاك نشينان" مي خواند گزارش مي كند. پس از قتل عام اصفهان تيمور به اصفهاني هاي بازمانده دستور داد اجساد سربازان مقتولش را خاك كنند.

شيراز با درايت شاعر بزرگ شهر خواجه حافظ از قتل عام نجات يافت. تيمور بعدها پس از فتح و قتل عام در هندوستان، مسكو را نيز فتح كرده و به آتش كشيد. حمله تيمور به خاك عثماني نتيجه داد و خليفه عثماني اسير تيمور شد. بعدها او مملوكين مصر نيز را به زانو در آورد.

كاتبانِ دركاب تيمور از وي چهره هولناكي به تصوير كشيده اند. مردي بيرحم كه در راه كشورگشايي از قتل عام هراسي نداشت و خون خلق را براحتي بر زمين ميريخت.

با اينحال تيمور مردي شاعرپيشه و ادب دوست نيز بود. قرآن را از بر داشت و حنفي مذهب بود. نمازش جز در ميدان جنگ قضا نميشد و هنرمندان و صنعتگران را تا زماني كه در ركابش بودند مينواخت.

ميگويند اگر نام يكي از دهها هزار سربازش را ميشنيد هميشه بخاطر ميسپرد. با هر دو دست شمشير ميزد و با هر دو دست مينوشت. قرآن را از آخر به اول مي خواند و با هر دو گوش سخنان دو نفر را مجزا همزمان مي شنيد و پردازش مي كرد. خطي خوش نيز داشت.

او در 1407 ميلادي درگذشت. آرامگاه او در سمرقند مورد احترام ازبكان است. جسد تيمور طي تحقيقات سرگئي گراسيموف مشخص شد كه 170 سانتيمتر بوده و تبار وي مغولي سيبريايي تشخيص داده شد كه احتمال دارد ادعاي نسب بردن وي از چنگيز صحيح بوده باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۳:۰۴ توسط:sana موضوع:

سفر دور دنيا به خاطر دوستي اينترنتي +عكس

اگر از شبكه هاي اجتماعي استفاده كرده باشيد حتما با گزينه "افرادي كه ممكن است بشناسيد" روبرو شده ايد. در اين گزينه با توجه به الگوريتم هاي خاصي به شما نشان مي دهد كه افرادي هستند كه ممكن است با شما جور باشند و بتوانيد دوست شويد.

بسياري از مردم اين پيشنهادهاي بيهوده را ناديده مي گيرند و بدون تفكر از آن مي گذرند ولي برخي نيز هستند كه دوست دارند آن را بيابند. "ويكتور ون روزم" يك جوان 24 ساله بلژيكي است كه طبق گفته يكي از شبكه هاي اجتماعي مي توانست دوست خوبي براي يك مرد 49 ساله در تگزاس باشد.اين جوان براي آنكه بتواند اين رابطه دوستي را بيابد سوار بر هواپيما مسير 8000 كيلومتري را سفر كرد تا در نهايت به فرد مورد نظر برسد. اين مرد 49 ساله هنرمندي بود كه در عرصه نقاشي و مجسمه سازي فعاليت مي كرد و معاشرت چند روزه باعث شد تا آن ها دوست شوند.

ويكتور پس از اين سفر عجيب و غريب اعلام كرد كه قصد دارد براي يافتن دوستان اجتماعي بيشتري به دنيا سفر كند و يافتن آن ها را براي خود افتخار مي داند.


♥خدايا همه مريضاي اسلامو شفا بده.خخخخ


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۲:۵۳ توسط:sana موضوع:

دخترخانم ها مهريه را سنگين بگيريد

بايد مهريه رو يه جوري سنگين بگيرَن كه واقعا ضمانتي بشه برايِ حفظ زندگي ، روش هاي قبلي كه دخترخانما اتخاذ كرده بودند متاسفانه جواب نداده ، ولي من به فكر يه راه حل تازه افتادم كه انشاالله جواب ميده ، دختر خانم ها بيائيد از امروز مهريه ها رو سنگين بگيريد اما نه سنگين مادي كه سنگين معنوي
به گزارش جنوب نيوز؛ گاهي اوقات يك دلنوشته مي تواند حتي مفيدتر و كاربردي تر از يك مقاله علمي باشد.گاهي مغزي كه در آن دلنوشته است راه حل مي دهد و مخاطبانش را به فكر وا ميدارد. دل نوشته زير كه با زبان ساده و نثر شكسته نوشته شده است علاوه بر اين كه توصيه ها و راهنمايي هايي براي زوج هاي جوان دارد، براي آنها كه زندگيشان را پايان يافته ميبينند هم راهي را نشان داده است. راه حلي كه بديع است و شايد بتواند بسياري از مشكلات را حل كند. ايده اي زيبا كه صد البته بايد كارشناسي بيشتري روي آن صورت گيرد و نظرات شما هم ميتواند به پخته تر شدن اين راه حل كمك كند. ايده اي براي جلوگيري از جدايي.براي جلوگيري از فروپاشي يك خانواده و براي سوق دادن يك زندگي ظاهرا شكست خورده به سمت ساخته شدن مجدد بناي آن.

دخترخانم ها مهريه را سنگين بگيريد

توي اين دوره و زمونه يِ هزار رنگ كه اعتماد كردن به آدم ها به اين راحتي ها هم نيست؛ خيلي از خانوم ها فكر ميكنن كه با بالا بردن مبلغ مهريه مي تونن از مهم ترين تصميم زندگي شون يعني ازدواج محافظت كنن، منم با اينكه خانوم ها مهريه رو سنگين بگيرند موافقم اما به شرطه ها و شروطه ها ، مي پرسيد به چه شرط و شروطي؟ عرض ميكنم خدمتتون.
من ميگم ، بايد مهريه رو يه جوري سنگين بگيرَن كه واقعا ضمانتي بشه برايِ حفظ زندگي ، روش هاي قبلي كه دخترخانما اتخاذ كرده بودند متاسفانه جواب نداده ، ولي من به فكر يه راه حل تازه افتادم كه انشاالله جواب ميده ، دختر خانم ها بيائيد از امروز مهريه ها رو سنگين بگيريد اما نه سنگين مادي كه سنگين معنوي ، يه جوري كه به بركت اون ، معنويت زندگي هاتون استوار وپا برجا بمونه . شايد بد نباشه اگه مهريه هاتون رو سواي سكه و مال و منال (مهم نيست چند تا سكه باشه) چهارده بارپياده روي در اربعين حسيني از نجف تا كربلا قرار بديد اونهم بشرطِ همراهيِ زوج در كنار زوجه باشه ، تا به بركت حسينِ زهرا ، زندگي هاتون خوش و عاقبتتون ختم بخير بشه. اميدوارم اين بشه رسمِ زمونه ي ما و براي نسلِ بعدي، يه ارثيه معنوي خوب بجا بذاريم.آمين/ مشرق

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۲:۴۳ توسط:sana موضوع:

درست كردن كباب 111 متري براي ركورد شكني + عكس


چيني ها بازهم خاطره آفريدند ور در اقدامي جنجالي اقدام به طبخ كبابي به متراژ 111 متر كردند.

در طبخ اين سيخ كباب 111 متري حدود 450 كيلوگرم گوشت مصرف شد.

آشپزهاي چيني با تهيه طولاني ترين كباب جهان ركورد جهاني را شكستند.

طولاني ترين كباب جهان در سيخي 111 متري در شهر گوان جو تهيه شد.

آشپزها براي تهيه اين كباب، 450 كيلوگرم گوشت را در هفت ساعت به سيخ كشيدند.


ركورد قبلي طولاني ترين – 108 متر – كباب جهان در اختيار آشپزهاي ژاپني بود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۲:۳۳ توسط:sana موضوع:

اميد يعني..........


اميد يعني بدوني٬ تا هستي ميتوني تغيير كني و دنيا رو تغيير بدي.
اميد يعني بدوني٬ خداوند دوستت داره و اگه به تو زمان داده معنيش اينه كه توي اين فرصت ميشه يه كارايي كرد.
اميد يعني اين كه هميشه بخشش خداوند را از اشتباه خود بزرگتر بدانيم.
اميد يعني اين كه اگر دانه ي زندگي صد بار از دستمان رها شد٬باز هم براي برداشتن و به مقصد رساندن آن به ابتدا برگرديم اين بار٬ محكم تر گام برداريم.
مطالب خواندني, اميد به خدا

هر چيزي از جنس خداست.
مي دوني چرا؟
چون جز خدا چيزي وجود نداره!
و نقطه ي مقابل خدا «هيچي»يه.
پس هر چيزي لياقت اينو داره كه عاشقش بشي!
البته اينو فراموش نكن: گاهي اوقات خشم هم يكي از جلوه هاي عشقه!
اميد يعني اينكه بدوني:

براي انجام كارهاي بزرگ هميشه نميشه يك گام بزرگ برداشت
بعضي وقتا هم بايد يه عالمه گام كوچيك برداريم

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۲:۲۵ توسط:sana موضوع:

وقتي به نظر ميرسد زندگي به زمينت ميزند،


وقتي به نظر ميرسد زندگي به زمينت ميزند،

جرأت كن و با زندگي بستيز…

وقتي احساس خستگي ميكني، جرأت كن و به راهت ادامه بده…

وقتي زمانه سخت ميشود، جرأت كن و از آن سختتر شو…

وقتي عشق آزارت ميدهد، جرأت كن و دوباره عاشق شو…

وقتي كسي را در رنج ديدي، جرأت كن و او را التيام بده…
وقتي كسي را ديدي كه گم شده است، جرأت كن و

راه را به او نشان بده…

وقتي دوستي به زمين افتاد، جرأت كن و اولين كسي باش

كه دستش را بسويش دراز ميكند…

وقتي احساس شادماني ميكني جرأت كن ودل كسي راشادكن

وقتي روز به انتها ميرسدجرأت كن وبه اين احساس برس كه

يشترين تلاشت را كردهاي…

جرأت كن و به بهترين كسي كه ميتواني تبديل شو…

هميشه جرأت كن!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۲:۱۵ توسط:sana موضوع:

يادمان باشد...........


يادمان باشد كه : او كه زير سايه ي ديگري راه مي رود ، خودش سايه اي ندارد .
يادمان باشد كه : هرروز بايد تمرين كرد دل كندن از زندگي را .
يادمان باشد كه : زخم نيست آنچه درد مي آورد ، عفونت است .
يادمان باشد كه :در حركت هميشه افق هاي تازه هست .
يادمان باشد كه : دست به كاري نزنم كه نتوانم آنرا براي ديگران ! تعريف كنم .
يادمان باشد كه : آنها كه دوستشان مي دارم مي توانند دوستم نداشته باشند .
يادمان باشد كه : حرف هاي كهنه از دل كهنه بر مي آيند ، يادمان باشد كه كه دلي نو بخرم .
يادمان باشد كه : فرار راه به دخمه اي مي برد براي پنهان شدن نه آزادي .
يادمان باشد كه : باور هايم شايد دروغ باشند .
يادمان باشد كه : لبخندم را توى آيينه جا نگذارم .
يادمان باشد كه : آرزوهاي انجام نيافته دست زندگي را گرفته اند و او را راه مي برند .
يادمان باشد كه : لزومي ندارد همانقدر كه تو براي من عزيزي ، من هم برايت عزيز باشم .
يادمان باشد كه : محبتي كه به ديگري مي كنم ارضاي نياز به نمايش گذاشتن مهر خودم نباشد .
يادمان باشد كه : براي ديدن بايد نگاه كرد ، نه نگاه !
يادمان باشد كه : اندك است تنهايي من در مقايسه با تنهايي خورشيد .
يادمان باشد كه : دلخوشي ها هيچكدام ماندگار نيستند .
يادمان باشد كه : تا وقتي اوضاع بدتر نشده ! يعني همه چيز رو به راه است .
يادمان باشد كه : هوشياري يعني زيستن با لحظه ها .
يادمان باشد كه : آرامش جايي فراتر از ما نيست .
يادمان باشد كه : من تنها نيستم ما يك جمعيتيم كه تنهائيم .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۲:۰۴ توسط:sana موضوع:

طنز: صدويك راه براي در آوردن لج خانوم ها

1) تعريف جزئيات حالت تهوء شب قبل با تمام قسمت هاي هيجان انگيز آن

2) انداختن جوراب روي سر خانوم ها زمان خوابشش

3) جمعه ها تا لنگ ظهر خوابيدن

4) زمان پخش سريال مورد علاقه خانوم ديدن اخبار يا فوتبال سه شب قبل ميچسبه

5) استفاده نا به جا از كلمات مادر زن و پدر زن در جوك هاي بي مزه

6) توي مهموني مادر زن شام نخوردن و تا به خونه رسيدي از رستوران غذا سفارش دادن

7) فتن مدام كلمه هوو يا ميرم يه زن ديگه مي گيرم

8) با منشي تلفني صحبت كردن بعد رسيدن به خونه و زمان خداحافظي كردن حتما بگيد قربوت برم

9) با دست كثيف جلوي خانوم غذا خوردن

10) خوروپف كردن به هنگام خواب پيش خانوم11- تعريف كردن از مادر خودتان نزد مادر زن و همسر

12-جابه جا كردن وسايل خانه در زمان نبود خانوم

13-گرفتن نظر خانوم ها در انجام دادن كاري و در صورت مخالفت انجام دادن اون كار

14-در وقت خريد از مغازه به همراه همسر بعد از چونه زدن خانوم پرداخت اصل مبلغ

15-بيرون رفتن از خانه بدون خداحافظي

16-ايراد گرفتن از غذا پيش خانوم (البته بعد از غذا)

17-آوردن كار بيرون به خونه

18-صحبت با تلفن زماني كه خانوم منتظر تلفن مهم هست تازه بعدش هم هي زود باش زود باش پول تلفن زياد ميشه يادتون نره

19-دير كردن زمان رفتن به مهماني اونم خوني مادر زن جان

20-پوشيدن لباس هاي قديمي زمان رفتن به خونه فاميل خانوم31) زمان تماشاي تلويزيون عوض كردن مرتب كانال ها

32) پخش صداي خواننده اي خانوم ازش بدش مياد

33) خوندن اوازبه سبكدو برره توي حمام

34) روي مبل خوابيدن اونم با جوراب بد بو

35) با لباس زير گشتن توي حياط و پاركينگ آپارتمان

36) چرت زدن همراه با خروپف زمان ديدن فيلم با عيال

37) ايراد گرفتن از غذا اونم سر سفره به طور مرتب

38) اسرار براي پختن غذاي كه خانوم ها بد شون مياد

39) انداختن سوسك توي غذا و خوردني هاي ديگه خانوم

40) گرفتن موش و بردن به خونه41- تعريف كردن ماجراي بي مزه براي خانوم اونم از نوعي كه بدش مياد

42- خريدن ميوه هاي كه خانوم ازش بدش مياد

43- موقع پياده رويگفتن مداوم كلمه خسته شدم

44- موقع خواب خانوم ايجاد سروصدا

45- خريدن ماشين هاي مورد علاقه خانوم ( ژيان . فولكس ….)

46- پوشيدن لباس هاي كه خانوم ها بدشون مياد

47- تشويق آقايوني كه زن دوم گرفتن

48- اگر خانوم مورد نظرتون موبايل داره فرستادن مسيج هاي سركاري حداقل بيست خط

49- به هم خواب بچه اي كه تازه خوابيده

50- دعوت از دوستان بي مزه به خونه اونم شب51- رفتن بي موقه به تفريح اونم بدون خانوم

52-هفته سه شب جاده چالوس

53-داد زدن بي موقع

54-دفاع از حقوق خانوم ها به طور برعكس

55- پخش صداهاي ناهنجار در فضاي سكوت

56-زمان رفتن به رستوران سفارش دادن غذاي كه خانوم دوست نداره

57-زمان بيرون رفتن از خانه قفل كردن در ورودي و جا به جا كردن كليد

58-انداختن مگس توي چاي خانوم

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۰۱:۵۳ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم