بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

اين دختر گوش يك پسر را با دندان از جا كند! +عكس


فايل پيوست 4510پليس ايالت «نبراسكا» در آمريكا از دستگيري يك زن جوان چاق به اتهام گاز گرفتن و كندن قسمتي از گوش يك مرد لاغر خبر داد.
«كتي فلاد» ـ سخنگوي پليس ايالتي «نبراسكا» در آمريكا ـ در مصاحبه اي با رسانه هاي دولتي اين كشور، يادآور شد: ماموران پليس منطقه «لينكلن» يك زن جوان 21 ساله را به اتهام دعوا، گاز گرفتن و كندن بخشي از گوش يك مرد جوان دستگير و روانه بازداشتگاه كردند.

اين دختر گوش يك پسر را با دندان از جا كند! +عكس
اين مقام مسوول پليس خاطر نشان كرد: اين زن جوان پس از دستگيري به ماموران گفت كه به دليل اين كه فرد مذكور به همراه دوستانش او را «چاق» خطاب كرده و او را به استهزا گرفته بود، با او دعوا كرده و سپس نيمي از گوش اين مرد جوان را با دندان كنده است.
به گزارش ايران ناز زن جوان كه «آنا گادفري» نام دارد، به اتهام دعوا كردن، گاز گرفتن و كندن بخشي از گوش فرد مجروح به پرداخت جريمه نقدي 30 هزار دلاري و 13 ماه حبس در زندان ايالتي محكوم شد. همچنين براساس اعلام پليس منطقه، تاكنون بخشي كنده شده گوش فرد مجروح يافت نشده است

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۵:۰۴ توسط:sana موضوع:

شاه چرا و چگونه از ايران رفت؟


فرار شاه از ايران يا همان رفتن او از خاك ايران اسلامي در روز ۲۶ ديماه بود. ۲۶ دي روز تاريخي براي ملت ايران بود، ملت ايران توانست طاغوت پر نخوت زمانه را كه ۳۷ سال غاصبانه و به زور بر مال و منابع آنها حكومت سراسر ظلم كرده بود مجبور به فرار كنند، شادي و شعف پس از شنيدن اين خبر در سراسر ايران ديدني بود، ملت ايران شاه ظالمي را كه تا آن روز دست پليدش به خون ملت پاك ايران آلوده شده بود را فراري داد و خاطره آن روز هرگز از ذهن ملت در پي سي ساله اخير فراموش نشده است.

شاه معدوم برخلاف پدر خود، رضا شاه كه پس از ۱۶سال حاكميت مستبدانه تحت حمايت انگليس از كشور خارج شد، بدون استعفا – ۲۶ ديماه _ راهي سرزمين اربابان خود شد. همزمان با فرار شاه، مردم در سراسر ايران به خيابانها آمدند و با پخش شيريني، اين رويداد مهم تاريخي را جشن گرفتند و ۲۶دي ماه ۵۷ نقطه عطف ديگري در تاريخ سراسر حماسه انقلاب سرخ و اسلامي ايران شد.
شاه بعد از روي كار آمدن كارتر درصدد جلب رضايت وي برآمد. نخست دولت سيزده ساله هويدا را تغيير داد و جمشيد آموزگار تحصيل كرده آمريكا را به صدارت گماشت و راهي آن كشور شد. تظاهرات انبوه مخالفان هنگام ورود او به كاخ سفيد كه موجب پرتاب گاز اشك آور از طرف پليس و اشكريختن كارتر و مهمانانش شد، آغاز ناخوشي براي شاه در اين سفر بود. اما شاه در همان ديدار نخستين با رئيسجمهوري جديد آمريكا، سر تسليم فرود آورد و متعهد شد از افزايش قيمت نفت جلوگيري كند. در اين مذاكرات، شاه جاي هيچ گله و شكايتي براي آمريكاييها باقي نگذاشت، بهطوري كه در بازگشت اعتماد به نفس خود را باز يافته و بار ديگر با خيال راحت بر اريكه سلطنت تكيه زده بود.

ولي مشكلات اقتصادي و نابسامانيهاي ناشي از ريخت و پاشهاي گذشته از يك طرف و تشديد مخالفتها با حكومت خودكامه و مفاسد و مشكلات ناشي از آن، بهتدريج روند نهضتي را در جامعه شدت بخشيد كه مهار آن روز به روز دشوارتر ميشد. آموزگار در كار خود فرو مانده و هويدا هم كه به وزارت دربار منصوب شده بود، از هيچگونه كارشكني در كار دولت فروگذار نميكرد و سرانجام با انتشار مقاله توهينآميز نسبت به امام خميني«قدس سره» در روزنامه اطلاعات در ۱۷ دي ۱۳۵۶، كاريترين زهر خود را به حكومت آموزگار ريخت.سرانجام دولت آموزگار از كار بر كنار شد و شاه، شريف امامي را كه مهره انگليسيها بود روي كار آورد تا بتوانددر كنار حمايت آمريكا، رضايت انگلستان را نيز جلب كند.

انتخاب شريف امامي به نخستوزيري هم هيچيك از انتظارات شاه را بر آورده نكرد. عقبگرد ناگهاني رژيم در برابر مخالفان و آزادي مطبوعات، به گسترش فعاليتهاي مخالف رژيم انجاميد. اقدام شتابزده رژيم در برقراري حكومت نظامي، فاجعه ۱۷شهريور در ميدان ژاله (شهدا) را آفريد. انعكاس جهاني اين فاجعه رژيم را از اجراي مقررات حكومت نظاميبازداشت و تظاهرات و اعتصابات تازهاي را بهدنبال آورد.

تيراندازي به سوي دانشجويان و دانشآموزان در ۱۳ آبان ۱۳۵۷ در دانشگاه تهران و كشته و زخميشدن تعدادي از آنها، تظاهرات بيسابقه ۱۴ آبان را در تهران بهدنبال داشت. شاه همان روز با هليكوپتر بر فراز شهر پرواز كرد و پس از مشاهده شعلههاي آتش كه از صدها نقطه شهر زبانه ميكشيد، به كاخ نياوران بازگشت و سفيران آمريكا و انگليس را نزد خود فرا خواند تا تصميم خود براي تشكيل يك دولت نظامي را به آنها ابلاغ كند. دولت نظاميدر همان چند روز اول ناتواني خود را در اداره امور كشور نشان داد و موج تظاهرات و اعتصابات بعد از چند روز وقفه از سرگرفته شد. حكومت نظاميهم عملاً كارايي خود را از دست داد.

گسترش موج اعتصابات در سراسر كشور، بهخصوص صنعت نفت، مملكت را به حال فلج كامل در آورد و درآمد ارزي كشور به صفر رسيد. شاه براي خروج از بن بستي كه در آن گرفتار شده بود به رهبران جبهه ملي روي آورد و قبل از همه دكتر غلامحسين صديقي را براي مقام نخست وزيري در نظر گرفت. دكتر صديقي پس از يك هفته مطالعه و مشورت، پاسخ رد داد.


شاه از شاپور بختيار دعوت كرد. بختيار اين پيشنهاد را به شرط گرفتن اختيار كامل و خروج شاه از كشور بعد از رأي اعتماد مجلسين به دولت پذيرفت. شاه ناگزير، تمام شرايط را پذيرفت. شاه نيز پس از عدمموفقيت دولت نظامي ازهاري در برقراري نظم و آرامش و رفع اعتصابها كه اقتصاد كشور را فلج كرده بود، راه ديگري جز خروج از كشور نداشت.

تشريفات مربوط به خروج شاه خصوصي و غيررسميبود. مشايعت كنندگان، نخستوزير، روساي مجلسين، وزيردربار، رئيس ستاد ارتش و گروهي از مقامات وابسته به دربار بودند. فرودگاه مهرآباد در محاصره يگانهاي گارد شاهنشاهي بود. مقارن ساعت ۵/۱۱ صبح، شاه و همسرش، با يك هليكوپتر وارد فرودگاه شدند. شاه در مصاحبه كوتاهي به خبرنگاران گفت: «مدتي است احساس خستگي ميكنم و احتياج به استراحت دارم.

ضمناً گفته بودم پس از اينكه خيالم راحت شود و دولت مستقر شود، به مسافرت خواهم رفت. اين سفر اكنون آغاز ميشود و تهران را به سوي آسوان در مصر ترك ميكنم. امروز با رأي مجلس شوراي ملي كه پس از رأي سنا داده شد، اميدوارم كه دولت بتواند هم به جبران گذشته و هم در پايهگذاري آينده موفق شود.» او در مورد مدت سفر هم گفت: «اين سفر بستگي به حالت من دارد و در حال حاضر دقيقاً نميتوانم آن را تعيين كنم.»

سرانجام شاه روز ۲۶ دي ۱۳۵۷، فرار را برقرار ترجيح داد. ساعت ۳۰: ۱۲ بعد از ظهر، شاه و همسرش تهران را به مقصد مصر ترك كردند. از اعضاي خانواده سلطنتي تنها فرح مانده بود كه او نيز همراه همسرش از ايران خارج شد. پس از خروج شاه از ايران، موج شادي مردم را فرا گرفت و ملت با آمدن به خيابانها و اظهار شادماني و پخش گل و شيريني اين پيروزي بزرگ را جشن گرفتند و رژيم سلطنتي كمتر از يك ماه پس از فرار شاه سقوط كرد .
پس از ۲۶ دي درست ۲۶ روز تاريخي بر ملت ايران گذشت تا در ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ انقلاب شكوهمند اسلامي كه ثمره خون پاك شهداي انقلاب بود به پيروزي رسد.

از آنجا كه امام همواره بازگشت به ايران را منوط به خروج شاه از كشور اعلام كرده بود، فرار شاه براي ملت ايران يك گام روبه جلو بشمار مي رفت و پس از خروج شاه در روزهاي آخر دي ۱۳۵۷، هيمنه او و همه اياديش را شكست و خبر بازگشت قريبالوقوع امام خميني نيز در رسانههاي خبري انتشار يافت و ديري نپائيد كه امام آمد، ۱۲ بهمن تنها ۱۶ روز پس از فرار شاه، امام با پرواز انقلاب آمد…با ورود امام خميني به ايران رژيم در وضعيت نامطلوبي قرار گرفته بود، در يك سو بختيار به عنوان نخستوزير شاه، حتي از سوي جبهه ملي نيز رانده شده بود و اميد چنداني نيز به حمايت ارتش نداشت و در سوي ديگر خيل عظيم مردم، آتش انقلاب را شعلهور تر ميكردند و هر شهيد در هر كوي و برزني سندي بود بر تداوم راه و ايستادگي در مسير.
با پيوستن گروههاي متعدد به موج انقلاب، بخش هاي وسيعي از بدنه ارتش نيز در صف اول ايستادگي قرار گرفتند.

ملت ايران تصميم تاريخي خود را براي رسيدن به استقلال از سالها پيش گرفته بود و يكصدا فرياد استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي را سر داد، ديگر ياران امام در سال ۴۲ به فرزندان برومندي بدل شده بودند كه با اعتقاد قلبي به رهبر و راه خود، گام هاي بلندي براي آينده ايران بردارند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۴:۵۴ توسط:sana موضوع:

20 روش براي طول عمر1- ازدواج: مطالعات نشان مي دهد كه درصد مرگ و مير در افراد مجرد به طور بارزي بيشتر از افراد متاهل مي باشد.
2- قهقهه زدن: محققان مي گويند كه خنده بهترين دارو است كه موجب ارتقا پاسخ ايمني ، كاهش قند خون ، افزايش جريان اكسيژن در بدن و بهبود كيفيت خواب مي شود. جريان متوسط خون در هنگام خنديدن و بعد از آن 22% افزايش مي يابد . در حاليكه استرس هاي روحي جريان خون را 35% كاهش مي دهد.
3- داشتن حيوان خانگي: فعاليت بدني ناشي از مراقبت از اين حيوانات يكي از راه هاي حفظ سلامت است. بعلاوه محبت كردن ويا تماشاي حركات جالب حيوانات منجر به آرامش انسانها مي شود و آنها دنياي بيرون از خود را نيز تماشا مي كنند.

4- ترك سيگار: افرادي كه سيگار مي كشند تقريبا 13 سال شانس زندگي را از دست مي دهند. بعلاوه انواع بيماري هاي مزمن ناشي از مصرف سيگار نيز كيفيت عمر باقي مانده را كاهش مي دهد.
5- ورزش بيشتر: ورزش باعث تقويت قلب و افزايش پمپ خون مي شود . كلسترول و فشار خون كاهش مي يابد. عامل پيشگيري و كنترل ديابت است. ماهيچه ها و استخوانها را تقويت مي كند. آيا همه اين مدارك كافي نيست تا گوياي مزيت واقعي ورزش براي سلامت فرد باشد.
6- فعاليت مغزي: بازي شطرنج، مطالعه روزنامه، حل جدول از جمله فعاليت هاي مثبت مغز است. فعاليت هاي مغزي مانع از بروز آلزايمر مي شود.
7- كمتر در معرض نورخورشيد قرار گيريد: استفاده از كرم ضد آفتاب، عينك دودي و كلاه لبه پهن مانع از آسيب هاي ناشي از نور خورشيد مي شود و احتمال بروزسرطان پوست (شايع ترين نوع سرطان) را كاهش مي دهد.
8- ملاقات پزشك: ملاقات منظم پزشك عمومي مي تواند شانس زندگي سالم را افزايش دهد. زيرا انجام معاينات توصيه شده توسط پزشك ، پيشگيري به موقع از بروز انواع بيماري ها را ميسر مي كند.
9- خوردن ماهي: خوردن حداقل دو وعده غذايي ماهي در هفته بسيار مفيد است. زيرا احتمال مرگ ناشي از بيماري قلبي را كاهش مي دهد. مانع از لخته شدن خون، كاهش مقدار چربي و احتمال چاقي مي شود. بعلاوه سرشار از مواد مغذي مثل سلنيوم، پروتئين و آنتي اكسيدان مي باشد.
10- خوردن ميوه ها و سبزيجات تازه: بروكلي ، كلم، موز و ساير ميوه ها و سبزيجات سرشار از ويتامين ، مواد معدني ، فيبر و آنتي اكسيدان مي باشد.

11- تماس فيزيكي (در آغوش گرفتن): زوجهايي كه براي مدتي تماس فيزيكي ساده مثل در آغوش گرفتن يا دست در دست برقرار مي كنند كمتر دچار مشكلات قلبي و افزايش فشار خون مي شوند.
12- كاهش مصرف الكل : زياده روي در مصرف الكل شانس زندگي بيشتر را كاهش مي دهد.
13- خواب كافي: خواب كمتر از 6 ساعت در شب تاثير منفي بر سلامت فرد دارد و احتمال بروز ديابت را افزايش مي دهد.
14- خوش بيني و تفكر مثبت: شانس زندگي افراد داراي اين خصلت 19% افزايش مي يابد. اين چنين افرادي كمتررنج مي برند.
15- كاهش مصرف چربي: غذاهاي كم چرب احتمال بروز بيماري هاي قلبي را كاهش مي دهد.
16- مراجعه به دندانپزشك: مراجعه مرتب به دندانپزشكي و معاينه دندانها از بروز انواع بيماري هاي دهان و دندان جلوگيري مي كند. زيرا اين بيماري ها به نوبه خود منجر به بروز بيماري هاي تنفسي و قلبي مي شود.
17- كنترل استرس : كنترل استرس به هر طريق ممكن مثل دريافت مشاوره ، مديتيشن و يا ورزش شانس زندگي را افزايش مي دهد. استرس باعث كاهش جريان خون ، افزايش كلسترول ، كاهش فعاليت مغزي و ضعف سيستم ايمني مي شود.
18- برگشت به مدرسه: ادامه تحصيل و يا آموزش مداوم در زندگي كيفيت زندگي سالم را ارتقا مي دهد.
19- خوردن ويتامين ها: ويتامين هاي مختلف مانع از بروز بيماري هاي قلبي ميشود.يكي مولتي ويتامين خوب حاوي مواد معدني ، آمينو اسيد، عصاره گياهي و ساير مواد مغذي است.
20- نوشيدن چاي: نوشيدن چاي سبز احتمال بيماري هاي قلبي- عروقي را كاهش مي دهد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۴:۴۱ توسط:sana موضوع:

توليد لباس ورزشي براي شترها (عكس)


گر لباس هاي ورزشي با كيفيت تأثير زيادي در نحوه ورزش كردن و قابليت هاي انسان بگذارند

پس حتما مي توانند تاثير مثبتي هم روي شتر داشته باشند. اين دقيقا طرز فكر افرادي است كه به تازگي دست به توليد لباس ورزشي براي شترها زده اند.چندي پيش يك شركت توليد وسايل لوكس به نام “الشبله” در امارات لباس هاي ورزشي مخصوص شتر را معرفي كرد

كه در كمال تعجب با استقبال بسيار خوبي نيز از سوي مردم اين كشور روبرو شده است.اين نكته صحيح است كه پوشيدن اينگونه لباس ها توسط اسب مي توان در كيفيت مسابقه آن تاثير بگذارد

اما رئيس شركت الشبله اعتقاد دارد كه شترهاي نيز بايد احترام خاصي داشته باشند و از بهترين وسايل استفاده كنند.طبق آنچه در كاتالوگ اين محصول نوشته شده است جنس آن بسيار نازك و نرم است

همچنين پوشيدنش مي تواند گردش خون شتر را بهبود بخشيده و آن را آماده مسافت هاي طولاني كند همچنين اين لباس جريان خون را نيز بهبود مي دهد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۴:۳۲ توسط:sana موضوع:

مراسم جشن تولد مادر بزرگ 124 ساله (عكس)ميمونه الامين، مادر بزرگ ۱۲۴ ساله لبناني در كنار خانواده خود در مراسم جشن آغاز سال نو ميلادي (۲۰۱۵) شركت كرد.

به گزارش ايران ناز، ميمونه الامين، يكصد و بيست و چهارمين سالروز تولد خود را همزمان

با مراسم آغازسال نو ميلادي در خانه اش در شهرك الدبابيه استان عكار در شمال لبنان جشن گرفت.
الجديد اعلام كرد كه ميمونه الامين متولد سال 1890 ميلادي از نعمت سلامتي خوب و حافظه اي فعال و جوان برخوردار است

و بسيار بندرت در طول زندگي از دارو استفاده و يا به پزشك مراجعه كرده است.


مادر بزرگ 124 ساله لبناني گفته است كه هرگز پرخوري نكرده، مرغ اصلا نخورده و بيشتر شير، عسل، تخم مرغ و سبزيجات و ميوه مصرف كرده است.


وي كه داراي چند فرزند و نوه است، راز ديگر طول عمر خود را خواب به موقع و كافي، بيدار شدن صبح زود، تحرك زياد و نكشيدن سيگار دانسته است.


ميمونه الامين آرامش و امنيت لبنان و مردم آن، سلامتي نظاميان لبناني

و اهتمام دولت لبنان به سالخوردگان را آرزو كرد و گفت كه فكر مي كند مسن ترين انسان جهان است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۴:۲۰ توسط:sana موضوع:

واكنش عجيب دست هاي يك پسر بچه (عكس)


والدين اين كودك ميگويند: وقتي «اتان» با يكي از دستانش جسمي را بر ميدارد، دست ديگرش هم ناخودآگاه همان حركت را انجام ميدهد.

او همچنين اين توانايي را دارد تا مدادي را همزمان در دو دستش بگيرد و شروع به نوشتن كند.
والدين اين پسر پس از پي بردن به اين مشكل فرزندشان او را به پزشك نشان دادند

اما پزشكان پس از انجام تصويربرداري از سر او متوجه وجود يك تومور در پشت چشم چپ او شدند.


والدين اتان همچنين گفتند: ويژگي فرزندمان باعث شد تا براي علتيابي آن به پزشك مراجعه كنيم

اما پزشكان توانستند وجود اين تومور را شناسايي كنند و پيش از ديرشدن درمان او را شروع كنند.


حركت متقارن دستهاي اتان به گونهاي است كه اگر بخواهد با يك دستش ظرفي را بلند كند

و با دست ديگرش قاشق را، با مشكل روبرو ميشود؛ چراكه هر كدام از دستانش تمايل دارد حركت دست ديگر را انجام دهد.

مادر اتان معتقد است كه ويژگي دستان پسرش موجب شد تا پيش از ديرشدن تومور او درمان شود..

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۴:۰۹ توسط:sana موضوع:

درگيري با آرد و تخم مرغ در اسپانيا(عكس)
جشنواره سالانهاي در منطقه اي به نام “ايبي” در كشور اسپانيا برگزار مي شود كه طي آن متاهلين و مجردها با سلاح آرد و تخم مرغ به جنگ هم مي روند.اسپانيا يكي از كشورهايي است كه هر ساله مسابقات و جشنواره هاي مختلفي در آن برگزار مي شود كه اغلب آن ها بسيار عجيب هستند.

در يكي از اين جشنواره هاي كه ۲۰۰ سال قدمت دارد و

هر ساله برگزار مي شود مردم منطقه اي به نام”ايبي” با غذا به جان همديگر افتاده و با تخم مرغ و آرد با يكديگر مي جنگند.در اين اين جشنواره كه به نام Els Enfarinats شناخته مي شود بين دو گروه متاهلين و مجردهاي منطقه با آرد و تخم مرغ درگيري ميشود.

در طول جشن بسياري از خيابانهاي شهر با آرد سفيدپوش شده و صحنههاي ديدني بهوجود ميآيد.از ابتداي اين روز در اين منطقه گروه متأهلان كنترل شهر را به دست گرفته و قوانيني مضحكي وضع ميكنند كه اين امر باعث آغاز دعوا بين دو گروه ميشود..

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۳:۵۹ توسط:sana موضوع:

تقليد سريع و جالب يك مارمولك از ديگران (عكس)

فقط انسان نيست كه ميتواند حركاتي را تقليد كند برخي از حيوانات نيز قادر به تقليد از ديگران هستند

اما جالب است بدانيد داشنمندان براي اولين بار متوجه شدند كه مارمولك يا اژدهاي ريشدار نيز قادر به تقليد از ديگران است.اژدهاي ريشدار ماده داناتر از آني است كه فكر كنيم زيرا به تنهايي و بدون كمك از اژدهاي نر توانست در كشويي قفس خود را باز كند؛

اين اژدها مدت سه سال آموزش ديده است؛ محققان


طي آموزش ويدئو و تصاويري از همنوعان اين حيوان به آن نشان داند سپس طعمهاي به خزنده نشان دادند

و حيوان را تحت فشار قرار دادند و دوباره تصويري به خزنده نشان دادند

و با كمال تعجب مشاهده كردند مارمولك ماده قادر به باز كردن در كشويي قفس شد،

در مقابل خزنده ديگر حتي 11 ثانيه هم به تصوير نگاه نكرد و تلاشي براي يادگرفتن هم نداشت.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۳:۵۰ توسط:sana موضوع:

فروش تلفن همراهي با وزن 5 كيلوگرم (عكس)


۳۰ سال از ورود اولين سري تلفن همراهي كه نزديك به ۵ كيلوگرم وزن داشت مي گذرد و


حالا تعدادي از اين تلفن هاي عظيم الجثه كه اولين بار در انگلستان مورد استفاده قرار مي گرفته براي


فروش به حراجي گذاشته شده كه در عين ناباوري قيمت هاي بسيار بالايي براي خريد آنها پيشنهاد شده است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۳:۳۹ توسط:sana موضوع:

غرق شدن يك كشتي با 2 هزار تن سيمان (عكس)

به دنبال غرق شدن يك كشتي باري در آب هاي اسكاتلند هشت خدمه آن نيز ناپديد شدند.

عمليات جستجو براي يافتن خدمه اين كشتي قبرسي شنبه شب و با تاريك شدن هوا موقتا متوقف و به روز يكشنبه موكول شد.كشتي “سِمفجورد” نزديك به دو هزار تن سيمان را از آلبورگ در دانمارك به مقصد رانكورن در نزديكي ليورپول، در شمال غرب انگلستان حمل مي كرد.اين كشتي آخرين بار ساعت دو نيم بعد از ظهر شنبه توسط يك كشتي ديگر روئيت شده است.

چند قايق نجات و دو بالگرد در عمليات جستجو و نجات خدمه اين كشتي ۸۳ متري كه تنها بخش كوچكي از آن بيرون از آب مانده شركت دارند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۱۳:۲۷ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل