بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

احسان عليخاني در گفتگو با منصور ضابطيان به خاطره دستياري خود در سال 78 اشاره كرد كه با اخراجش از پروژه ناكام مانده بود.

گفتگو با احسان عليخاني مجري تلويزيون هفته گذشته در برنامه «راديو هفت» روي آنتن رفت و مجري و تهيهكننده «ماه عسل» به سوالات منصور ضابطيان پاسخ داد.

وي در اين گفتگو با اشاره به اينكه در دبيرستان رشته انساني خواند تا وكيل شود، گفت: در زماني كه تعداد متقاضيان پنج برابر صندليها بود، در كنكور رتبه خوبي آوردم و در دو رشته حقوق و مديريت قبول شدم.
در رويا با قاضي دست به يقه ميشدم

اين مجري درباره علاقهاش به حقوق اينگونه توضيح داد: يكي از تفريحات من در تابستان اين بود كه در اتاقم يك فضاي دادگاه درست ميكردم و به عنوان وكيل بلند ميشدم و از يك متهمي دفاع ميكردم و حتي در روياهاي خودم بعضي وقتها با قاضي دست به يقه ميشدم.

احسان عليخاني ادامه داد: يك آشنايي داشتم كه از علاقه من به حقوق باخبر بود و در زماني كه قصد انتخاب واحد ميان حقوق و مديريت را داشتم، من را در تابستان به دادگاه خانواده برد. بيش از يك ساعت در راهروهاي دادگاه قدم زدم و فضايي متفاوت را تجربه كردم كه متوجه شدم اصلا آدم اين كار نيستم زيرا هرگز نتوانستم فضاي كتك كاريها و دعواهايي را كه آنجا رخ ميدهد تحمل كنم. بنابراين تازه متوجه شدم من فقط اداي وكالت را دوست دارم ولي به خود وكالت اصلا علاقه نداشتم.

مجري برنامه «ماه عسل» تأكيد كرد: پس از اين موضوع رشته مديريت بازرگاني را كه آن زمان براى خودش اسم و رسمي داشت انتخاب كردم و به دانشگاه تهران رفتم.

وي به علاقهاش به سينما و تلويزيون اشاره كرد و گفت: من از همان 17 تا 18 سالگي عشق به اين فضاي هنر و به ويژه تلويزيون را حس ميكردم.

احسان عليخاني در پاسخ به اينكه چه كساني در تلويزيون برايت جذابيت داشتند، اظهار كرد: هنوز هم فكر ميكنم كه خيلي از كارهايي كه در دوراني كه من در دبيرستان بودم پخش ميشد، كارهاي خيلي خوبي بودند.

وي ادامه داد: شبكه آي فيلم در حال پخش مجدد سريال «سربداران» است. دوران كودكي وقتي اين سريال را ميديدم، يك ترسي من را ميگرفت و به همين دليل الان فكر ميكنم محمد علي نجفي خيلي خوب آن فضا را ترسيم كرده است، چون اصلا قرار بود از آن فضا بترسي و دقيقا در همان ايام در تاريخ همچين فضايي حاكم بوده است.

اجراي منوچهر نوذري بينظير بود

مجري و تهيهكننده «پشت صحنه» به اجراي مجريان تلويزيون در آن زمان اشاره كرد و گفت: در آن دوران اجراي منوچهر نوذري را بيشتر از همه دوست دارم و در واقع بايد بگويم بي نظير بود و البته فخرايي و عالمي و مقامي را هم دوست داشتم، زيرا ديدنيها بخشي از زندگي همه ما ايرانيها بود.

خاطرات جالب و شنيدني احسان عليخاني +عكس

وي در بخش ديگري از گفتگوي خود با ضابطيان درباره تجربيات سالهاي گذشتهاش در تلويزيون اظهار كرد: سال 78 بود كه من در يك فيلم سينمايي دستيار كارگردان بودم. از من خواستند تا يكي از بازيگران را صدا كنم كه سر صحنه بيايد. من هم به راهپله خانهاي كه لوكيشنمان بود رفتم و گفتم كه خانم فلاني لطفا بفرماييد سر صحنه. يك بار ديگر هم او را بلند صدا كردم. بعد از اين آن خانم كه معروف است و اسمش را نميآورم از اتاق گريم بيرون آمد و به كارگردان گفت اين آقا بايد ميآمد آرام و در اتاق گريم از من خواهش ميكرد كه سر صحنه بيايم اما حالا با اين برخورد اينجا يا جاي من است يا جاي ايشان و به من اشاره كرد.

اين مجري ادامه داد: سر همين موضوع فرداي آن روز از من خواستند كه ديگر سر كار نيايم. سالها بعد آن خانم را جايي ديدم و او به من گفت كه خيلي دوست دارد در «ماه عسل» با من گفتگو كند من هم اتفاق آن سال را به او يادآوري كردم اما او چيزي يادش نميآمد و بابت آن برخورد ناراحت شده بود. من هم به شوخي به او گفتم اگر به برنامه من آمديد اين بار قول ميدهم ديگر شما را آنطوري صدا نكنم.

احسان عليخاني درباره تجربيات بعدياش توضيح داد: پس از آن كار به تلويزيون رفتم و زماني كه مهندس جعفري جلوه مدير شبكه يك بود با مدير گروه اجتماعي اين شبكه قرار گذاشتم و با اعتماد به نفس به او گفتم كه فقط يك دوربين ميخواهم تا گزارش تهيه كنم. آن زمان مراحل اداري مختلفي براي گرفتن دوربين بايد طي ميشد و مثل حالا ساده نبود. مدير گروه اجتماعي هم اين ريسك را كرد و كار را به من جوان 19 ساله سپرد. من برايشان سه آيتم 10 دقيقهاي ساختم كه در سه شب قدر از تلويزيون پخش شد.

شنيدم لاريجاني هم سه آيتم 10 دقيقهاي مرا پسنديده است

مجري ماه عسل يادآور شد: اين كار در سه لوكيشن مختلف حس و حال مادران شهدا و فضاي شبهاي قدر را ترسيم ميكرد و فضاي بي نظيري داشت. كارها در تايم خوبي هم پخش شدند و آن زمان جعفري جلوه خيلي از اين كار خوشش آمده بود حتي شنيدم دكتر لاريجاني هم از برنامه استقبال كرده است البته نميدانم اين موضوع درست است يا خير.

احسان عليخاني اضافه كرد: پس از آن به پروژههاي مختلف معرفي شدم تا آيتم برنامههايشان را بسازم. «ميعاد شبانه» برنامهاي به تهيه كنندگي مصطفي موسوي بود كه شبي دو آيتم از من در آن پخش ميشد چند وقت پيش جلسه پرسش و پاسخي با دانشجويان دانشكده خبر داشتم و آنها از من سوال كردند چرا كمتر سر و كلهام در رسانه پيدا ميشود من آن روز گفتم به خاطر اينكه به سختي وارد قاب جادويي شدهام.

احسان عليخاني يادآور شد: بنابراين قدر جايگاهم را بيشتر ميدانم. آن زمان فقط آيتمهاي من پخش ميشد كم كم به وسيله صدا با مخاطب ارتباط گرفتم. كمي بعد دستم هم وارد كادر شد و گزارشگري را تجربه كردم تا سرانجام به اجرا رسيدم. در برنامه «پسرهاي ايروني» به تهيه كنندگي امير حسين خرمشاهي گزارشگر بودم و جواد مولانيا مجري بود كه در استوديو حضور داشت من به واسطه آن برنامه كل كشور را رفتم و آيتم گرفتم.


خاطرات جالب و شنيدني احسان عليخاني +عكس

گزارشگري مثل ليسانس ميماند

وي تصريح كرد: گزارشگري كلاس فوق العاده اي براي اجراست و مثل ليسانس است كه بايد آن را بگيري تا به مرحله اجرا برسي. گزارشهاي من در آن برنامه آنقدر زياد شده بود كه گاهي آيتمها از بخش استوديو بيشتر ميشد.

احسان عليخاني همچنين در اين گفتگو به برنامه «زير تيغ چراغ برق» اشاره كرد كه براي ساخت آن يك ساعت و نيم هربار با بچههاي شيطان يك محله زير تير چراغ برقشان گفتگو ميكرده و نتيجه اين گفتگوها در هفت دقيقه روي آنتن ميرفته است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۲:۲۰ توسط:sana موضوع:

نادر سليماني، بازيگر سينما و تلويزيون عكسي را از دخترش در اينستاگرام منتشر كرده است.

بازيگر سينما و تلويزيون عكسي را از دخترش، بارسين در اينستاگرام منتشر كرده است. نام بارسين ريشه آشوري دارد و به معناي «ﺯادﻩ ﺧﺪاﻯ ﻣﺎﻩ» است. سليماني درباره اين عكس كه اولين «سِلفي» دخترش است، متني كوتاه نوشته است: «بنا به درخواست دختر كوچولوم كه با كلي ذوق كودكانش اولين عكس را از خودش گرفته و خواسته توي يك مسابقه شركت كنه اين عكس را گذاشتم.» سلفي به عكسي گفته ميشود كه فرد آن را از خودش گرفته است. نادر سليماني، كه 48 سال سن دارد در مجموعههاي تلويزيوني «ساعت خوش»، «باغ مظفر»، «مرد هزار چهره» و «كلاه پهلوي» بازي كرده است. همچنين وي در چند فيلم سينمايي از جمله «مرد عوضي»، «سنتوري» و «پسر تهراني» به ايفاي نقش پرداخته است.

اينستاگرام نادر سليماني

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۲:۱۰ توسط:sana موضوع:

مرد ۲۱۰ كيلويي كه ورزشكار حرفه اي شد + عكس

يك مرد 210 كيلويي كه از فرط چاقي افسرده شده بود و حتي خودكشي هم كرد، نزديك به 114 كيلو وزن كم كرد تا حالا اندام زيباي يك ورزشكار حرفه اي را داشته باشد.

مايك وودباي ۳۲ ساله كتابي درباره تجربه خارق العاده اش نوشته، تجربه اي كه او را از خودكشي به جايي رساند كه زندگي سالم و متحول شده اي داشته باشد.

مايك كه در انگليس زندگي مي كند، بعد از اينكه از خودكشي جان به در برد، زندگي جديدي را شروع كرد، بيش از نصف وزن بدنش را كم كرد و حالا مربي بدنسازي شده. او اكنون براي كمك به ديگران يك كتاب نوشته است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۲:۰۳ توسط:sana موضوع:

هندزفري با گوشهايتان چه كار ميكند؟

دكتر مقدم متخصص گوش، حلق، بيني گفت: پيرگوشي در اثر افزايش سن ايجاد ميشود، در اين پروسه افت شنوايي حسي و عصبي در گوش ايجاد ميشود.

مقدم بيان كرد: افت شنوايي، صداهايي در گوش نظير صداي امواج دريا، آزاد شنيدن با صداي زياد از علائم اين بيماري است، البته به صورت 2 طرفه در 2 گوش است.

وي اظهار داشت: افت شنوايي 20 الي30 درصد در دوره جواني و ميانسالي رخ ميدهد، زماني كه افت شنوايي ناشي از پير گوشي به آن افزوده شود باعث اين افت شنوايي بسيار شديد و غير قابل تحمل ميشود.

مقدم ادامه داد: با مراقبت از گوش در دوره جواني و ميانسالي مي توان شدت افت شنوايي در پيري را كاهش داد.

صداهاي خشن و زياد، بيماريهاي گوشي، هندزفري و هدفون از عوامل تاثير گذار بر افت شنوايي هستند. وي در پايان گفت: بهترين روش جلوگيري از پيشرفت پيرگوشي استفاده سمعك است.

باشگاه خبرنگاران

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۱:۵۴ توسط:sana موضوع:

مهربانترين زن دنيا در چين است!+عكس

مهرباني درجه هاي مختفي دارد و دسته بندي آن ها متفاوت است به گونه اي كه شايد يك نفر را بتوان مهربان دانست به خاطر كار خوبي كه انجام مي دهد اما زماني هست كه يك نفر از همه چيز خودش مي گذرد براي ديگران و اين نوع مهرباني بسيار بالاست.

“كونگ ژنيان” يك پيرزن ۶۵ ساله اهل چين است كه به درجه بالايي از مهرباني رسيده است اما كسي قدر وي را نمي داند. اين خانم از ۴۰ سال پيش سرپرستي كودكان بي سرپرستي كه مشكلات جسمي و ذهني دارند را به عهده گرفته است بدون آن كه كسي كمكش كند.


وي اولين بچه را در كنار خيابان پيدا كرده است و از آن پس تا كنون تصميم گرفت تا همه بچه هاي بي سرپرستي كه در خيابان رها مي شوند را بزرگ كند. او تا در حال حاضر ۳۹ كودك را به سرپرستي گرفته است كه بزرگترين آن ها ۲۷ سال دارد و اكنون زندگي شخصي خود را آغاز نموده است.

در ميان بچه هايي كه او بزرگ كرده است ۶ نفر وارد دانشگاه شده اند و برخي كه مشكلات ذهني داشته اند توانسته اند با تلاش فراوان خود را به آموزشگاه هاي عالي برسانند. اين همه موفقيت و مهرباني اما دستمزدي بسيار عجيب از سمت دولت داشته است.دولت چين خانه و محل زندگي اين خانم را به خاطر تخلف از قانون سرپرستي مصادره كرده است. آن ها در قانون اجازه نمي دهند كسي بيش از ۳ كودك به فرزندخواندگي بگيرد و اين خانم مهربان اين كار را كرده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۱:۴۵ توسط:sana موضوع:

كشف بقاياي ۵ جسد در مقبره احتمالي اسكندر مقدوني

به گزارش گروه جامعه خبرگزاري فارس، با گذشت حدود يكماه از كشف مقبره احتمالي اسكندر مقدوني در يونان، بقاياي پنج جسد در اين مقبره كشف شدند كه مي توانند متعلق به اسكندر و يا يكي از اعضاي خانواده وي باشند.
در اين مقبره علاوه بقاياي اسكلت يك مرد جوان در يك تابوت چوبي كه مي تواند متعلق به اسكندر باشد، تاكنون بقاياي جسد دو مرد، يك زن، يك نوزاد و همچنين آثاري از يك جسد سوزانده شده نيز كشف شده اند.


يكي از اجساد متعلق به زني حدود 60 ساله است و دو مرد نيز در زمان مرگ بين 35 تا 45 سال سن داشته اند، البته تعيين جنسيت جسد سوزانده شده نياز به آزمايشات دقيق دارد.

اين مقبره كه در محوطه تاريخي مشهور آمفيپوليس در شمال يونان و در 65 كيلومتري شهر تسالونيكي واقع شده، بزرگترين مقبره تاريخي كشف شده در يونان است كه طي سالها تمامي آثار تاريخي ارزشمند داخل آن به سرقت رفته است.

در ورودي اين مقبره در آمفيپوليس كه در دوره اسكندر يك شهر مهم بوده و قدمت آن حدود 2400 سال برآورد شده، دو مجسمه شير كشف شدند كه هركدام بيش از يك تن وزن دارند. در گذشته نيز يك موزائيك كه تصوير پرسفونه، دختر زئوس، از خدايان يوناني بر آن نقش بسته در اين مقبره كشف شد. بر اساس متون تاريخي اسكندر در سال 323 پيش از ميلاد در سن 32 سالگي در بابل درگذشت. پس از مرگ اسكندر جسد وي وقتي كه تشييعكنندگان در حال انتقال جسد اسكندر به مقدونيه بودند، بطلميوس آن را دزديد و به ممفيس در مصر فعلي برد و در آنجا دفن كرد، به روايتي ديگر نيز جانشين بطلميوس تابوت را به اسكندريه منتقل كرد و در مقبره اي زيبا قرار داد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۱:۳۷ توسط:sana موضوع:

نخستين زنان عكاس ايران +عكس

نخستين زن ايراني كه به صراحت بر عكاسي او اشاره رفته، "عزت ملك خانم” ملقب به "اشرف السلطنه”

همسر محمد حسن خان اعتمادالسلطنه وزير انطباعات دوران ناصري است كه عكاسي را از "شاهزاده محمدميرزا” پسر عموي خود فرا گرفته است.

نخستين عكاسان زن ايراني را بايد در ميان زنان حرمسراي ناصرالدين شاه قاجار كه خود شيفتهٔ اين فن بود جستجو كرد.

در برخي از آلبومهاي ناصري كه در آلبوم خانه كاخ گلستان موجود است، آثاري از اين زنان عكاس كه به طور تفنني به عكاسي ميپرداختهاند ديده ميشود.

عكسي كه از ناصرالدين شاه گرفته شده ، يكي از مشهورترين عكس هاي اشرف السلطنه است


اعتمادالسلطنه در كتاب ارزشمند خود، روزنامه خاطرات اعتمادالسلطنه كه شامل وقايع چهل سال زندگي پر ماجراي وي در دربار ناصرالدين شاه است، بارها به عكاسي وي اشاره كرده است.

شرح روشنگري را نيز يكي از بستگان اشرف السلطنه در مقدمه چاپهاي بعدي اين كتاب در معرفي اشرف السلطنه و فعاليتهاي او از جمله عكاسي نوشته است.

از ديگر عكاسان زن ايراني ميتوان به زنان خانواده معير الممالك اشاره كرد كه به لحاظ آشنايي معير و دارا بودن عكاسخانهاي مجهز در منزل شخصي امكان عكسبرداري توسط زنان وي فراهم بوده است.

دو تن از زنان دوران ناصري نيز به نامهاي فاطمه سلطان خانم همسر ميرزا حسنعلي عكاس و عُذرا خانم همسر آقا يوسف عكاس كه از عكاس باشيهاي شاه بودهاند به عكاسي ميپرداخته اند.

همسر و دختر آنتوان خان سوريوگين، عكاس نامدار دوران ناصري تا رضا شاه را نيز بايد در شمار نخستين زنان عكاس در ايران به حساب آورد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۱:۲۸ توسط:sana موضوع:

دوستي عجيب و باور نكردني مرد با تمساح غول پيكر
Chito كه اهل و بومي كاستاريكا محسوب مي شود يك دوست وحشتناك را براي همنشيني برگزيده است (دوستي بس ناباب ).


تمساح عزيز او Pocho نام دارد و يكي از بزرگترين هاي گونه ي خود هم محسوب مي شود.

دوستي آن ها از 20 سال پيش اغاز شد. Chito كه مرد تمساحي هم ناميده مي شود در نزديكي رودخانه ي Parisima در حال گشت زني بود

كه متوجه Pocho مي شود تمساح كه توسط يك گاو از ناحيه ي چشم اسيب ديده شديدا ناراحت و بيمار است.

چيتوي فداكار ما از تمساح مي ترسد ولي دلش نمي ايد به حيوان زبان بسته كمك نكند ( واقعا هم زبونش بستس ها!).
Pocho كه بسيار ضعيف شده بود و در دو قدمي مرگ قرار داشت با كمك دارو و غذايي كه چيتو برايش فراهم مي كرده زنده مي ماند.

اما چيتو ي فداكار علت زنده ماندن را چيز ديگري مي داند

او مي گويد: “” Pocho زنده ماند چون من به او با تمام وجود محبت كردم”" كه به نظر من هم درست مي گويد.

اين دو دوست صميمي حالا در خانه اي درست كنار همان درياچه زندگي مي كنند.

بدنيست بدانيد چيتو حتي موقع خواب كنار دوستش مي خوابد تا او احساس تنهايي نكند.

او مي گويد:”" اين تمساح بعد از دو سال خيلي اهلي شد و من تصميم گرفتن اون رو به مردم نشون بودم

و مردم زيادي براي ديدن ما به اينجا اومدن و باعث شدن من يكي از جاذبه هاي توريستي كشورم بشم”".

اگر شما هم به دشت هاي گرم سيري Sarapiqui سفر كرديد حتما به ديدار اين دو دوست برويد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۱:۲۰ توسط:sana موضوع:

اين دختر شبانه روز خواب است (عكس)


نوجوانها ميتوانند ساعتها بدون مشكل بخوابند؛ اما يك زن جوان به بيماري نادري دچار شده كه موجب شده، در شبانهروز تا 22 ساعت بخوابد.به گزارش ايران ناز، «بث گودير» 20 ساله از سندروم «زيباي خفته» رنج ميبرد، عارضهاي عصبي كه از 16 سالگي گرفتارش شده و باعث ميشود بهطور متوسط، شبها 18 ساعت بخوابد.البته اين بيماري دائمي نيست و گاهبهگاه –معمولاً هر 5 هفته- سراغ بث گودير ميآيد و بهاينترتيب، او يك تا سه هفته فقط ميخوابد و بايد 24 ساعته مراقبش باشند.


در اين دوره، ممكن است تا 22 ساعت بخوابد و حتي وقتي بيدار است هم آشفته و گيج است.
اين گمان وجود دارد كه فقط هزار نفر در دنيا به اين سندروم گرفتار هستند كه 70 درصدشان مرد هستند. دليل اين بيماري معلوم نيست و درماني هم برايش وجود ندارد.او در برنامهاي در شبكه بيبيسي راجع به بيمارياش گفت: «من نصف عمرم را توي تخت گذراندهام.


شروع زندگي براي بيشتر افراد در اول جواني است، وقتي به كالج ميروي، دانشگاه ميروي، كار پيدا ميكني، ميفهمي كي هستي.اين بيماري همه اينها را در يك مقطع خيلي مهم از تو ميگيرد… انگار نصف زندگيام محو ميشود.»


مادر بث هم كه همراه او در اين برنامه شركت كرده بود، گفت: «… وقتي حالش خوب است، نميگوييم


“اين كار را هفته بعد ميكنيم”. همان موقع كه حالش خوب است انجام ميدهيم چون ممكن است تنها فرصتي باشد كه داريم.»

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۱:۱۲ توسط:sana موضوع:

پيشرفته ترين گداي دنيا +عكس

متكديان و تنگدست ها سعي مي كنند با گدايي زندگي خود را بگذرانند. اين افراد معمولا در خيابان راه مي روند و به راه هاي مختلف درخواست پول مي كنند اما برخي نيز گدايي تبديل به شغلشان شده است.

"دايمن پريستون بوث" مردي است كه به عنوان پيشرفته ترين و شايد باهوش ترين گداي دنيا شناخته شود. وي هميشه در مراسم هاي رسمي كه افراد پولدار هستند حاضر مي شود و از آن ها درخواست پول مي كند. وي همچنين يك كارتخوان سيار دارد كه بتواند به ميزان لازم پول بگيرد.اين گداي 37 ساله در هميشه خودش رابه مراسم هاي مهم در لندن مي رساند تا با فشار رسانه ها و به كمك دوربين مطبوعاتي از افراد مشهور پول بگيرد. ولي دقيقا زماني گدايي مي كند كه دوربين ها سمت يك هنرپيشه يا فرد خاص هستند و وي نمي تواند پولي به او ندهد.

دوستان وي اعتقاد دارند او سالانه چندين بار به سفرهاي خارج از كشور مي رود و درآمد بسيار بالايي دارد. وي به خودش سختي مي دهد و در خيابان مي خوابد تا بتواند بيشتر مردم را تحريك به پول دادن بكند.

در سراسر لندن مغازه هاي مشهور يا رستوران و هتل هاي بزرگ وي را مي شناسند و چندين بار هم پليس اورا دستگير كرده است اما نتوانسته اند جرم دقيقي براي وي بدست بياورند و او همچنان آزاد است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۲۱:۰۴ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا