بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

گوگل در المپيك لندن بر روي ابرها مينويسد!!!شركت گوگل قصد دارد با توليد ابرهاي ديجيتال در زمان برگزاري المپيك لندن بر روي اين ابرها نتايج اين بازيها را به نمايش بگذارد.


به گزارش شبكه ايران و به نقل از پايگاه اينترنتي "اريكتريك" شركت گوگل در انديشه برپاسازي ابرهاي ديجيتالي بر فراز شهر لندن است.
تيم مهندسان دانشگاه ماساچوست و مهندسان شركت با پشتيباني مالي شركت گوگل در انديشه ساختن ابرهاي ديجيتالي بر فراز شهر لندن هستند.


گوگل به اين طرح به عنوان يك جاذبه توريستي شهر لندن در جريان المپيك سال 2012 نگاه كرده و حساب ويژهاي بر روي اين پروژه باز كرده است.


وظيفه اين نمايشگرهاي ابري در زمان برگزاري المپيك، نشان دادن جريان زنده اطلاعات از قبيل نتايج بازيها و ويديوها و مكالمات در سايتهاي توييتر و فيسبوك و تصاوير زنده بازيها است.


البته فعلا اين پروژه در حد طرحهاي اوليه بوده و گوگل اكنون به دنبال مجوز ساخت اين نمايشگرهاي بزرگ است و مهمترين مشكل در اين راه منابع مالي است كه با توجه به بحران اقتصاد جهاني كمي مشكل ايجاد كرده است.


بنا بر اعلام مهندسان اين طرح، اين نمايشگرها به مانند ابرها در سطوح بلندي قرار ميگيرند به نحوي كه بتوان از اقصي نقاط لندن اين نمايشگرها را مشاهده و از جريان مسابقات المپيك باخبر شد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۵:۳۵ توسط:sana موضوع:

كشور كوچكي كه اينترنت ان در رده سوم جهان است (عكس)
در فهرست كشورهايي كه بيشترين سرعت اينترنت جهان را دارند تقريباً همه كشورهايي كه در بالاي جدول هستند را بيشتر افراد ميشناسند.


در رده سوم اين جدول اما نام كشوري به چشم ميخورد كه احتمالاً خيلي كم اسم آن را شنيدهايد: آندورا.


در شاخص دانلود كشورهاي مختلف آندورا با سرعت دانلود ۲۳/۳۸ مگابيت در ثانيه در رده سوم جهان قرار گرفته است؛فهرستي كه در آن نام ايران در رده ۱۶۵به چشم ميخورد ! آندورا كه ساكنان آن ميتوانند از يكي از سريعترين سرويسهاي اينترنت جهان استفاده كنند كلاً حدود ۴۶۸ كيلومتر مربع وسعت دارد و جمعيت آن فقط حدود ۸۴ هزار نفر است. اين كشور كوچك كه كمتر نامش شنيده شده دركوههاي پيرنه بين دو كشور فرانسه و اسپانيا قرار گرفته و به لطف آب و هواي خوب و صنعت توريسم مردمش حسابي در رفاه و خوشي به سر ميبرند. ۸۰ درصد توليد ناخالص ملي آندورا را گردشگري تشكيل ميدهد. تنها دو درصد از زمينهاي اين كشور كوهستاني قابل كشت است و به همين خاطر اقتصاد اين كشور درآمد زيادي از غلات و سبزيجات كاشته شده به دست نميآورد. آندورا لاولا پايتخت اين كشور با قرار گرفتن در ارتفاع هزار و ۲۳ متري از سطح دريا مرتفعترين پايتخت اروپا به حساب ميآيد. سالانه ۲/۱۰ ميليون گردشگر به اين كشور كوچك ميروند و حسابي در آنجا پول خرج ميكنند. اين كشور كوهستاني به ويژه براي ورزش زمستاني موقعيت بسيار مناسبي دارد و خيليها در اروپا براي اسكي اين كشور را انتخاب ميكنند.

علاوه بر اين آندورا به عنوان بهشت ماليات شناخته ميشود و ساكنان آن از پايين بودن ميزان ماليات لذت ميبرند. واحد پول اين كشور يورو است اما عضو اتحاديه اروپا نيست و از سياستهاي آن پيروي نميكند. به همين خاطر خيلي از پولدارهاي اروپا اين كشور كوچك را براي زندگي انتخاب ميكنند و يك بهشت واقعي براي كساني است كه دلخوشي از پرداخت ماليات ندارند. معافيت گمرگي اجناس مصرفي هم يكي از جاذبههاي اين كشور به حساب ميآيد! هواي خوب كوهستاني،رفاه و پولهايي كه گردشگران به آندورا ميروند باعث شده كه اميد به زندگي در اين كشور ۸۲ سال باشد و در جدول شاخص اميد به زندگي جهان اين كشور در رده چهارم قرار بگيرد.


كشوري بدون نيروي نظامي

حكومت آندورا ميان رئيسجمهور فرانسه و اسقف اعظم ناحيه اورخل كشور اسپانيا مشترك است. نمايندگاني دائمي از سوي اين دو مرجع، كشور را اداره ميكنند. آندورا ارتش به معناي مرسوم كشورهاي ديگر ندارد و دو كشور فرانسه و اسپانيا مسئوليت حفاظت از خاك اين كشور را بر عهده دارند. زبان رسمي آندورا،كاتالان است اما مردم آن به زبانهاي اسپانيايي،پرتغالي و فرانسوي هم حرف ميزنند. نخست وزير آندورا رئيس دولت به حساب ميآيد و كارهاي اجرايي كشور را مديريت ميكند.

تا سال ۱۹۹۳ نظام سياسي آندورا روشني لازم و جدايي قوا را نداشت و تنها در اين سال با اصلاحات صورت گرفته بود كه آندورا توانست سرانجام عضو سازمان ملل و شوراي اروپا شود. قانونگذاري بر عهده دولت و پارلمان است و دولت به تنهايي قواي اجرايي كشور را در دست دارد. پارلمان آندورا به نام شوراي عمومي شناخته ميشود و ۲۸ تا ۴۲ عضو دارد. اعضاي آن ۴ سال يكبار انتخاب ميشوند. در حال حاضر آنتوني مارتي،نخست وزير آندورا است. در صورتي كه رئيس دولت از عملكرد پارلمان راضي نباشد ميتواند از نمايندگان رئيس جمهور فرانسه و اسقف اعظم اورخل بخواهد كه پارلمان را منحل و انتخابات جديد برگزار كند. در مقابل هم با امضاي يك پنجم نمايندگان استيضاح نخست وزير صورت ميگيرد و در صورت رأي اكثريت وي از پست خود بركنار ميشود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۵:۲۵ توسط:sana موضوع:

با گران ترين رستوران جهان آشنا شويد (عكس)
گرانترين رستوران جهان با گنجايش 12 نفر در جزيره «ايبز» در تابستان شروع به كار ميكند.

رستوران «سوبلي موشن» در جزيره ايبز در مجمع الجزاير «بالئارس» كه معروف به جشنها و شب زنده داريهاي بي پايان است واقع شده است؛ اين رستوران توسط آشپزي اهل مادريد به نام «پاكو ركورو» اداره ميشود.


ظرفيت رستوران 12 نفر است و حداكثر خدمات 1500 يورو ميشود؛ غذاها از 2000 دلار شروع ميشوند و به بيش از 10000 دلار ميرسند؛ داراي نورپردازي خاصي است و مواد غذايي استثنايي دارد؛


بازي نور به شكل سه بعدي و فناوري و سفر تصويري است مثلا در اين نورپردازي پروانهها را ميبينيد و گمان ميكنيد پروانهاي نيشتان ميزند و نمايشهاي مختلف و چند حسي براي يك جو صميمي ايجاد ميشود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۵:۱۱ توسط:sana موضوع:

استفاده از سنگ ياقوت براي تزئينات چه خواصي دارد؟خواص سري ياقوت :

ايجاد خوشبختي، شادي، عشق ورزي، آرامش، شجاعت، محافظت در برابر امواج منفي، از بين برنده غم، ضد بيري، بيوند زوجين، روشن بيني، ايجاد حس همدردي.

فوايد خواص :
1. ياقوت جهت تصفيه شدن خون و تنظيم فشار خون استفاده مي شود .
2. آويختن ياقوت بر گردن مانع لخته شدن خون در بدن گرديده و از سكته جلوگيري مي كند .
3. اگر كسي ياقوت به همراه داشته باشد به بيماري هاي ويروسي خطرناك و واگير دار مبتلا نمي شود .
4. اگر كسي دائما ياقوت به همراه داشته باشد در چشم مردم با هيبت و شكوه جلوه گر مي شود و كسب و درآمدش رونق مي گيرد.

تاريخچه و ويژگي هاي ياقوت

تقويت :
قلب ، گردش خون، مغز اعصاب، استخوان ها، عضلات، بينايي، بويايي، كليه ها، چشم ها، دستگاه گوارش

اسم ياقوت سرخ از كلمه لاتين روبئوس RUBEUS به معناي سرخ و واژه مترادف كبود سفير SAPPHIRE به معناي آبي در زبان يوناني است.حدود 1800 ميلادي ياقوت سرخ و كبود را جزء كاني هايي از گروه كروندم CORUNDUM شناسايي كردند. فلز رنگ ساز در ياقوت سرخ كروم است و سايه هاي قهوهاي موجود در رنگ بعضي ياقوت هاي سرخ به علت وجود مقدار بسيار كمي فلزآهن در تركيبات شيميايي آن است.بهترين رنگ در ياقوت سرخ قرمز خالص با سايه هاي آبي رنگ مي باشد، كه معروف به « خون كبوتري » است.ياقوت سرخ نتراشيده ي مات بدون درخشش و داراي جلاي روغني است، ولي پس از تراش درخشش آن ممكن است به اندازه برليان نيز برسد.

پس از الماس ياقوت سرخ سخت تريم جواهر محسوب مي شود.تكه هاي ياقوت سرخ درشت بندرت يافت شده است و ياقوت هميشه با كاني هايي مانند ياقوت كبود توپاز، تورمالين همراه مي باشد.هيچ ضابطه اي براي مشخص كردن ياقوت سرخ از ياقوت كبود وجود نداردو به همين دليل به سنگ هاي قرمز روشن، صورتي يا بنفش نيز معمولا با واژه ياقوت كبود خوانده مي شود.عنصر رنگ دهنده در ياقوت كبود آهن و تيتانيوم است و در انواع بنفش رنگ واناديوم است.بهترين رنگ در ياقوت كبود آبي گل ذرتي خالص مي باشد. ذخاير اصلي ياقوت در برمه، تايلند، سريلانكا، تانزانيا است.معادن مهم ياقوت كبود امروزه در قاره استرليا و سيرلانكا و تايلند مي باشد.
اين سنگ در اروپا در اواخر قرون وسطي سنگ مورد علاقه كشيشان بوده است. امروزه ذخاير ياقوت در برمه، تايلند و سريلانكا وجود دارد كه نوع سرخ و شفاف آن بعد از الماس گرانبها ترين سنگ زينتي است، اين سنگ هر چه بزرگ تر و سرخي آن خوش رنگ تر باشد گرانبها تر است. ياقوت سرخ و درشت شبيه دانه هاي انار است و يكي از سنگ هاي مورد توجه خانم ها به حساب مي آيد؛ خصوصا زماني كه قرار باشد اين جواهر ياقوت نشان را با لباس هاي شب هماهنگ كنند. بايد توجه داشته باشيد كه اين سنگ بسيار حساس است و نبايد بر آن فشار وارد شود و مواد شيميايي مثل پاك كننده نقره برايش ضرر دارد. همچنين نبايد حرارت ببيند چون باعث تغيير رنگ و شكستگي آن مي شود. ياقوت قرمز پس از الماس سخت ترين كاني محسوب مي شود و در سايز هاي بالا تر از 5 قيراط از الماس با ارزش تر است.

ياقوت كبود توسط ارتعاشات نوراني اش مي تواند نيروي توليد كند تا سلولهاي پوست، مو و ناخن ها اصلاح و ترميم كندو از ريزش موها و طاسي مي كاهد.به بيماريهاي كه از اعصاب نشات مي گيرد ياري مي رساند. درد هاي عصبي مانند درد عصب ، درد رماتيسمس ،سر درد هاي شديد، نقرص يا بيماريهاي مفصلي و درد هاي ناشي از آن ،قولنج، سوزش معده، ناراحتي هاي عمل، جراحي و دردهاي سخت از جراحت هاي خطرناك را درمان مي كند.تورم ها، زخم ها و خونريزي ها در نتيجه استفاده از ياقوت كبود كاهش مي يابد.
براي ناراحتي هاي مزمن گوشي، فكي، سينوس هاي پيشاني و بطن ها موثر است. چشم ها و بينايي را تقويت مي كند،براي آرام كردن عصبانيت، مبارزه بر عليه بي خوابي، سرگيجه و تعريق بيش از حد استفاده مي شود .
به كساني كه ياقوت كبود را همراه خود دارند، درك و فهم روشني مي دهد وآنها را در برابر خشم و بي صبري حمايت مي كند. گاهي اوقات ياقوت كبود را« سنگ خردمندان » نيز معرفي مي كند. كبود مستقلا داراي انرژي خاص و مربوط به خود است و به صاحب آن انرژي مثبت تقويت كننده مي دهد. گاهي اوقات ياقوت كبود را« سنگ خردمندان » نيز معرفي مي كند.
ياقوت كبود سنگ واقعيت ،وفاداري، عقل و خرد است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۵:۰۱ توسط:sana موضوع:

معجزه قران(واقعا متاسفم برا كسي كه بخونه و تشكر نكنه)

معجزه ي خيلي جالب قرآن ..... حتما بخونيد

تعدادي از دانشمندان جمع شدند تا با تحقيق در متن قرآن ؛ خطا و اشتباهي در آن بيابند و به اين ترتيب قرآن را رد كنند!!!!.

لذا بسيار در متن قرآن و كلمات آن دقت كردند تا اينكه به اين آيه رسيدند كه در مورد داستان حضرت سليمان است كه وقتي مورچه اي لشكر حضرت سليمان را ميبيند به ساير مورچه ها ميگويد :پناه بگيريد تا لشكر سليمان شما را خرد نكنند

خداوند مي فرمايد:

"هنگامي كه سليمان و سپاه عظيمي وارد وادي مورچگان شدند، مورچه اي گفت كه اي مورچگان به خانه هاي خود برويد مبادا سليمان و سپاهش ندانسته شما را له كنند."

(سوره نمل – آيه 18)

بنگريد چطور كلمه "له كنند" با تعبيري بسيار دقيق به اين حقيقت علمي اشاره كرده است.
(لايحطمنكم)

در حالي كه:

اين كلمه با مصدر (تحطيم = خرد شدن شيشه) در زبان عربي فقط در مورد شيشه به كار ميرود اما مورچه ها آن را درباره ي خود بكار برده اند.!!!

پس اين اشكالي است كه ميتوان به متن قرآن گرفت !!!!

بعد از آن يك دانشمند استراليايي در تحقيقات علمي خود كشف كرد كه:بيش از 75 درصد از غشاي خارجي بدن مورچه ها را شيشه تشكيل ميدهد

و با كشف اين معجزه ي قرآن بلافاصله به اسلام ايمان آورد و مسلمان شدنش را اعلام نمود

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۴:۴۹ توسط:sana موضوع:

راه هاي تست زني پسرا

ـ توماشين وقتي آقا پسرپشت فرمونه يدونه با تمام قدرت بزنين تو گوشش!۱.اگر هيچ عكس العملي نشون نداد ترياك كشيده!!!!!!!!۲.اگر زد زير خنده علف زده!!!!!!!!!!۳.اگر پريد بالا بنگ زده!!!!!!!!!۴.اگر سكته كرد شيشه كشيده!!!!!!!!!۵.اگر ازت لب گرفت كراك زده!!!!!!!!۶.اگر فش خواهر مادر داد مسته!!!!!!!۷.اگر زد توگوشت دندونات ريخت تودهنت بدون چيزي نزده سالم سالمه خيالتراحت (درحالت عادي به سر ميبره !!!!!) حرف زدن كه بلد نيستن.....(ميدونيد كهپسرا...))!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۴:۴۰ توسط:sana موضوع:

راه هاي دوسپسر ازاري....

۱- اگه بهتون زنگ زد (در اين مسئله فرض بر سعيد نام بودن دوست پسرتونه...!!!) بگين سلام حميد جون.بعد يه دفعه انگار كه تازه متوجه شدين بگين اوا خاك به سرم علي تويي؟؟؟؟مي تونين اين سير رو تا هفده باز تكرار كنين ولي بار هجدهم ديگه خطر مرگ داره.من مسئوليتي در قبال اين حادثه ندارم.2 - بهش زنگ بزنين و بگين كسي خونه نيست و دعوتش كنين خونتون ، بعد با دختر همسايه بريد سينما و فيلم رئيس يا روزسوم و... رو ببينيد.

3 - تا يه شوخي كوچيك با شما كرد سريعا جبهه بگيرين و باهاش دعوا كنين. با كلماتي از قبيل:مگه تو خودت خواهر و مادر نداري؟...يا يه همچين چيزايي .ولي دو تا سه دقيقه بعد خودتون يه جك فجيع يا افتضاح تعريف كنيد و بعدش بشينيد و قيافه بنده خدا رو تماشا كنيد.

4 - آرايش شديد بكنيد و از اين شلواراي خيلي برمودا و آستين هاي مانتوتونو خيلي بزنيد بالا و بريد جلوي بنده خدا رژه بريد و وقتي به شما نزديك شد و به دو سه متري شما رسيد ، سرش داد بزنيد و بعدش بشينيد و زجر كشيدنش رو تماشا كنيد.

5 - عكسهاي دو نفره اي رو كه با پسر نوه عمه ي خاله ي پدربزرگ پسر دختر خالتون و يا امثالهم گرفتيد بهش نشون بديد ولي بهش اجازه نديد حتي يه دونه عكس باهاتون بگيره.

6 - موقع تولدش جلوي دوستاش فقط بهش يه شاخه گل هديه بديد و حالشو حسابي بگيريد و (احتمالا بسته به قدرت و توانايي قلبي و شرايط جوي) بشينيد و سكته شو تماشا كنيد و لذت ببريد.

7 - همين كه تو ماشين بغل دستش نشستين شروع كنين به عطسه كردن و از بوي ادكلن چند صد هزار تومنيش كه با زجركش كردن پدر و مادرش خريده ايراد بگيريد و بهش بگيد كه به اين بو حساسيد.

8 - وقتي داره باهاتون حرف مي زنه همين كه به جاي حساس حرفاش رسيد بي مقدمه موبايلشو برداريد و به يكي از دوستاتون زنگ بزنيد و چهار ساعت و چهل و هشت دقيقه با دوستتون حرف بزنيد و اون بدبختو تو كف حرفاتون بزاريد..

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۴:۲۹ توسط:sana موضوع:

هي باتوام دختر خانمي كه..

دختر خانوومي كه مانتو ميپووشي جلوشم باز مي زاري...

دختر خانوومي كه ساپورت مي پووشي تا زيره ... ميكشي بالا

جووري كه ساپورتِت از جلو ميره ... گير ميكنه و

اون صحنه تحريك كننده رو درست مي كني !!!

خواستم از اين تريبون بهت بگم:


همه ي پسرا مريض جنسي نيستند...


... چشم هيز و هرزه هم ندارند....


مريض تويي كه اينطوري مياي بيرووون و قصدت همينه كه همه نگات كنن..


ربطي هم نداره كه اينجا ايرانه و از اين حرفا...

هر جا دنيا هم كه اينطوري بري مَرداش نگات ميكنن...


پس ديگه گ..ه نخور بگو پسرا چشم نا پاكن و از اين حرفا


نه واقعا حس ميكني آدم شدي؟

ضمنا از صراحتم اصنم عذر نمي خوام :|

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۴:۱۷ توسط:sana موضوع:

نكته مهم با شكم خالي هرگز به خريد نرويد چون ...!!؟


پژوهشگران توصيه ميكنند با شكم خالي به خريد نرويد، چراكه افراد گرسنه تا بيش از 60درصد بيشتر خريد ميكنند و جالبتر اينكه بيشتر اين خريدها صرف اقلام غيرخوراكي ميشود!

پژوهشگران توصيه ميكنند با شكم خالي به خريد نرويد، چراكه افراد گرسنه تا بيش از 60درصد بيشتر خريد ميكنند و جالبتر اينكه بيشتر اين خريدها صرف اقلام غيرخوراكي ميشود!
پژوهشگران دانشگاه مينهسوتا با انجام تحقيقي متوجه شدهاند افرادي گرسنهاي كه براي خريد وارد سوپرماركت يا فروشگاههاي زنجيرهاي مي‎شوند، بيشتر از آنكه به سير كردن خود و خريد اقلام خوراكي توجه كنند، مشغول خريدهاي ديگر ميشوند و كالاهايي را ميخرند كه اندكزماني پس از سير شدن، از خريد آنها پشيمان ميشوند.

به گزارش نيوساينتيست، اين گروه تحقيقاتي با انجام آزمايشهايي به اين نتيجه رسيدند كه خريداران بهشدت گرسنه حدود 64درصد بيشتر از خريداران سير يا كمتر گرسنه پول براي خريد صرف ميكنند. اما چه چيز باعث اين رفتار غيرمنتظره ميشود؟

در شرايط گرسنگي، دستگاه گوارش هورموني به نام گرلين ترشح ميكند كه روي بخشي از مغز به نام قشر پيشپيشاني شكمي (ventromedial prefrontal cortex) تاثير ميگذارد. اين محدوده از مغز در عملكرد پاداش و انگيزش نقش دارد و باعث ميشود كه فرد بخواهد كاري انجام دهد و كالري مصرف كند. پژوهشگران حدس ميزنند ممكن است اين هورمون روي بخشهاي غيرخوراكي نيز تاثير بگذارد و باعث شود شما از هر چيز مقادير بيشتري را بخواهيد.

به گفته اين پژوهشگران، بهتر است با شكم سير به خريد برويد تا پول كمتري خرج كنيد و كالاي اضافي نخريد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۴:۰۴ توسط:sana موضوع:

بدون شرح....حتما بخونيداا

تو ميتواني روسري نصفه نيمه ات را هي برداري و دوباره بزاري

ميتواني گاهي بادبزنش كني

ميتواني مانتوي سفيد كوتاه نازك چسبان بپوشي تا گرمت نشود

ميتواني شلواري بپوشي كه دمپايش تا صندل ات 20 سانتيمتر فاصله داشته باشد

ميتواني جوراب هم نپوشي

لاك هم لابد خنك كننده است

بستني هم ليس بزن روي نيمكت پارك

بوي ادكلنت هم ميتواند تا 10 متر پشت سرت تعقيبت كند

فرض كن اينها بلد نيستند مثل تو باشند

فرض كن اينها عادت كرده اند به اين پارچه ي سياه در اين گرما

فرض كن گرمشان نميشود

فرض كن تو روشنفكري و اينها امل

آخر تو چه ميداني چادر ترنم عطر ياس در فضاي غبار آلود دنياست

آخر تو چه ميداني حجاب خنكا و زيبايي به وجود هر دختر مينشاند

تو ميتواني خوش باشي به عرق نكردن در دنيا

خنكاي بهشت گوارايتان دختران چادري..

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۳۳:۵۰ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم