بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

مردي بعد از طلاق تمام لوازم منزلش را نصف كرد! +تصاوير

شخصي با نامكاربري "De Juli" از شهروندان آلمان با فروش لوازم نصف شده خانه خود در فروشگاه آنلاين ايبي باعث سروصدايي زيادي در جهان شده است.
به گزارش صبحانه؛ زن و شوهر دو نيمه يك سيب هستند. شخصي آلماني بعد از جدا شدن از همسر خود با الهام از اين جمله و براي انتقام اقدام به نصف كردن كله اموال شخصي خود كرده است.

اين مرد كه در اين اقدام عجيب و غريب از سر لجبازي با همسر سابقش با اره برقي به جان خودروي سواري، لپتاپ، گوشي آيفون و... افتاده بود، نصف همه اموال مشتركش را براي همسرش پست كرد و در يك كليپ ويدئويي اعلام كرد: «لوراي عزيزم، به خاطر 12 سال زندگي زيبا در كنار هم، تو سزاوار نيمي از اموال من هستي.»

اين شخص بعد از نصف كردن آيفون، مك پرو يا حتي تلويزيون، اقلام نصف شده را يراي فروش برروي وبسايت "Ebay" قرار داد.قيمتهاي فروخته شده اين اشياء نيز جالب به نظر ميرسد. همانطور كه در تصاوير قابل مشاهده است تمام اشيائ به دو نيم تقسيم شده است.

تلفن بيسيم زيمنس و آيفون 5 به ترتيب با قيمت ۲۵.۵ يورو و ۷۸ يورو براي فروش ثبت شدهاند.تلويزيون اچدي نصف شده سامسونگ نيز با قيمت ۱۳ يورو و پخش كننده اچدي پاناسونكي نيز با قيمت ۷ يورو براي فروش قرار گرفته است.ديسك و صفحهگرامافون نيز جون سالم به در نبرده و اكنون به ترتيب با قيمت ۵.۵ دلار و ۲۸.۵ دلار در ايبي در انتظار خريدار هستند.اين شخص حتي مكبوك گران قيمت خود را نيز نصف كرده و با قيمت ۸۱ يورو براي فروش گذاشته است. كلاه ايمني موتور نصف شده را نيز علاقمندان ميتوانند با قيمت ۳۴.۵ يورو خريداري كنند.حال به بمب خبري رسيديم. دوست ما حتي خودروي "Opel Corsa Sport" خود را نيز نصف كرده و به قيمت ۶۰ دلار براي فروش قرار داده است! جالب است بدانيد كه اكنون شخصي پيشنهاد ۱۱۰ دلاري براي خريد اين خودروي نصف شده داده است.

در نهايت تخت، صندلي، موتورسيكلت و هر وسيله ديگري كه متعلق به او بوده اكنون به صورت نصف شده براي خريد در سايت ايبي در دسترس قرار دارد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۸:۳۷ توسط:sana موضوع:

مهرماهيا....(عكس)
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۸:۲۶ توسط:sana موضوع:

بهمن ماهيا...برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۸:۱۱ توسط:sana موضوع:

دي ماهيا...(عكس)
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۸:۰۰ توسط:sana موضوع:

خصوصــــيات كامل ارديبهشتي ها :)


ارديبهشت ( مانند بهشت )

ارديبهشت نام دومين ماه سال و روز دوم هر ماه در گاهشماري اعتدالي خورشيدي است. در اوستا اشاوهيشتا و در پهلوي اشاوهيشت و در فارسي ارديبهشت گفته شده كه كلمهاي است مركب از دو جزء: جزء اول “اشا” از جمله لغاتي است كه معني آن بسيار منبسط است، راستي و درستي، تقدس، قانون و آئين ايزدي، پاكي…. و بسيار هم در اوستا به كار برده شده است. جزء ديگر اين كلمه كه واژه “وهيشت” باشد. صفت عالي است به معناي بهترين، بهشت فارسي به معني فردوس از همين كلمه است. در عالم روحاني نماينده صفت راستي و پاكي و تقدس اهورامزداست و در عالم مادي نگهباني كليه آتش هاي روي زمين به او سپرده شده است. در معني تركيب لغت ارديبهشت “مانند بهشت” هم آمده است

رازهاي رفتاري متولدين ارديبهشت :

حس حسادت ارديبهشتي ها را تحريك نكنيد ؛ متولدين ارديبهشت تابع احساسات و عواطف درونيشان هستند و در عين حال به احساسات طرف مقابلشان نيز احترام كامل ميگذارند از اين رو، همسران آنها بسيار خوشبخت خواهند بود.آنها عاشق مواد غذايي هستند و غذا خوردن، براي آنها بسيار محترم است، پس تا جاي ممكن، غذاهاي مورد علاقهشان را بپزيد.براي راه يافتن به قلب آنها محيطي خيالانگيز به همراه يك موسيقي رمانتيك و آرام و چند شمع در گوشه اي فراهمآوريد و محبت كردن و لي لي به لا لا گذاشتن آنها را هرگز فراموش نكنيد.آنها هميشه و در همه حال به ياد دوستانشان هستند و هر گز نميگذارند كه آنها به حال خود رها شوند پس، شما هم در همه حال حامي و ياور آنها باشيد .آنها بسيار سخاوتمند هستند، به خصوص نسبت به همسر و عزيزانشان، پس انتظار گرفتن هداياي متعدد را از سوي آنها داشته باشيد.بي جهت و ناخالصانه آنها را تحسين نكنيد ؛ آنها در هنگام آغاز ارتباط ، بسيار كند و تدريجي پيش ميروند پس اگر صبر و حوصله به خرج دهيد، با صميميت و محبت عميق و خالصانه و ابديآنها مواجه خواهيد شد.هرگز و تحت هيچ شرايطي، به آنها دروغ نگوييد، آنها هيچ وقت نميتوانند افراد دروغگو را ببخشند.آنها افرادي وابسته و احساساتي هستند و همسري مثل خود ميخواهند ؛ هرگز آنها را به اجبار وادار به گرفتن تصميم نكنيد وگرنه تبديل به افرادي لجوج و بسيار سرسخت ميشوند.ارديبهشتيها زماني ارتباطي را آغاز ميكنند كه مطمئن باشند كه تا ابد آن را حفظ خواهند كرد ؛ هرگز و تحت هيچ شرايطي حس حسادت آنها را تحريك نكنيد وگرنه تا ابد آنها را از دست خواهيد داد .متولدين اين ماه درياي صبر و بردباري هستند. فقط كافي است منابع و فرجه كاري را به آنها بدهيد تا سر موقع كار را به خوبي برايتان انجام دهند، و اصلاً هم برايشان مهم نيست كه آن كار چقدر خسته كننده ملالت آور بوده. اين افراد بانكدارها، دانشمندها، حسابدارها و معلم هاي خوبي خواهند شد، چون اينكارها نيازمند صبر و استقامت است.
برج : ثور

شعار : همه چيز مال من است

سمبل : گاو نر

سياره : زهره

شخصيت : ثابت

عنصر وجود : خاك

رنگ محبوب : آبي ، صورتي ، بنفش

سنگ خوش يمن : ياقوت كبود

روز اقبال : جمعه

عدد شانس : 6و4

نشان ويژه : استواري و استحكام

عضو تاثير پذير : گردن


حركت ورزشي ايده آل: بدنسازي با دستگاه، حركات قدرتي ساده و حركات كششي. متولدين برج حمل راحت طلب هستند و به همين دليل از روابط پيچيده يا وسايل خيلي مجلل پرهيز مي كنند و به جاي آن ترجيح مي دهند ساده رفتار كنند و سرشان در كار خودشان باشد. دو سرعت، دراز- نشست و برخي حركات ايستاده كششي اين افراد را سرحال مي آورد. معمولاً نخستين جايي كه با انجام اين حركات منقبض مي شود و به آن فشار مي آيد گردن است پس مراقب باشيد منطقه حساس را فشار ندهيد.

طالع بيني مصري متولدين ارديبهشت :

متولدين اين ماه اغلب داراي قدي متوسط، چهره‎اي مايل به چهارگوش، موهاي پرپشت، چشمان سياه و ابروان پر هستند. اين افراد داراي احساساتي تند بوده و در مقابل عوامل بيروني، واكنش تند و سريع نشان مي‎دهند و به همان سرعت نيز آرام مي‎گيرند. اين افراد اغلب عصبي مزاج بوده داراي خلق متغير هستند و به راحتي در كارها و تصميمات خود، تغيير موضع مي‎دهند .متولدين اين ماه از لحاظ خانوادگي رفتاري گرم و محبت‎آميز دارند و به خوص نسبت به پدر و مادر احساس مسئوليت مي‎كنند. اين افراد در دوستي ثابت قدم بوده اما شراكت آنان در امور اقتصادي سودبخش نخواهد بود .زنان متولد اين ماه اغلب دستخوش دلهره و اضطرابي ناشناخته هستند و گاه عكس‎العمل بيمارگونه از خود نشان مي‎دهند. با اين همه مادران خوبي براي فرزندانشان مي‎باشند. همچنان از نظر عاطفي، همسرن خوبي خواهند بود. اينان اغلب افرادي منظم، كاردان، با سليقه و شيك پوش هستند. اين افراد اغلب داراي زمينه هنري در رشته‎هاي شعر و ادبيات و موسيقي هستند .
متولدين دهه دوم اين ماه، عموماً زندگي متعادلي خواهند داشت و اغلب در هر كاري موفق مي‎باشند. اينان داراي قدي ميانه تا بلند بوده، صورتي سبز و نسبتاً گرد و چشم و ابرويي تيره دارند. اين افراد عموماً صميمي – خوش برخورد – ميد به موازين اجتماعي – داراي موقعيت خانوادگي خوب و از افراط و تفريط پرهيز مي‎كنند .
متولدين دهه سوم اين ماه، افرادي متعادل – ميانه‎رو – داراي زندگي نسبتاً موفق – علاقمند به سير و سفر و علاقمند به زيبايي‎هاي طبيعت – تمايل به هنر از جمله موسيقي، نقاشي، ادبيات و غيره دارند. اين افراد از نظر فيزيكي افرادي خوش چهره با قدي متوسط بوده و از زيبايي متعارفي برخوردار مي‎باشند. اينان از لحاظ رواني اغلب متعادل، افرادي خوش برخورد – متواضع – اصلاح طلب – از نظر خانوادگي و اجتماعي عموماً موفق و همسراني خوب و بعضاً ايده‎آل خواهند بود


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۷:۴۹ توسط:sana موضوع:

خردادياااااااا پرچما بالا
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۷:۳۶ توسط:sana موضوع:

وقتي جاستين بيبر از لئوناردو دي كاپريو سبقت مي گيرد


وقتي جاستين بيبر از لئوناردو دي كاپريو سبقت مي گيرد در يك حراجي جواهر كه در كن انجام شد، جاستين بيبر خواننده جوان و جنجالي موفق شد تا يك گردنبند الماس را كه دي كاپريو خواستار تملكش بود از دست او درآورد.


اين حراجي كه در حاشيه حضور هنرمندان در شصت و هفتمين جشنواره كن در فرانسه برپا شده بود، يك قطعه گردنبند الماس گرانبها را براي فروش عرضه كرده بود.


اين گردنبند در حالي كه دي كاپرو با قيمت 350 هزار يورو (476 هزار دلار) خواستار خريد آن بود با قيمتي كه بيبر اعلام كرد نصيب او شد.

اين خواننده جوان كانادايي با اعلام قيمت 400 هزار يورو (545 هزار دلار) اين گردنبند الماس را خريد و اعلام كرد مي خواهد آن را به مادرش هديه كند.وزن الماس هاي اين گردنبند بيش از 19 قيراط بود و سنگ اصلي آن را يك قطعه جواهر زرد تشكيل داده بود.

اين قطعه جواهر از سوي بولگاري به اين مراسم اهدا شده بود كه عوايد آن صرف كمك به درمان و پيشگيري از بيماري ايدز مي شود.

اين خيريه براي كمك به بيماران ايدزي را اليزابت تيلور در زمان حياتش راه اندازي كرده بود.كارلا بروني-ساركوزي بانوي اول پيشين فرانسه از ميزبانان اين مراسم بود. شارون استون، جسيكا چاستين، هاروي واينستاين و آدرين بردوي از حاضران در اين مراسم بودند.

جاستين بيبر به دليل رانندگي در حين عدم هوشياري اخيرا با دردسرهاي زيادي روبه رو شده و اعلام كرده است ديگر قصد ندارد به خوانندگي ادامه بدهد.منبع:مهر

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۷:۲۶ توسط:sana موضوع:

خصوصيـات كامــل فرورديني ها :)فــروردين (فرودهاي پـاكــان )

فروردين نام نخستين ماه از فصل بهار و روز نوزدهم هر ماه در گاه شماري اعتدالي خورشيدي است. در اوستا و پارسي باستان فرورتينام، در پهلوي فرورتين و در فارسي فروردين گفته شده كه به معناي فروردهاي پاكان و فروهرهاي ايرانيان است. بنا به عقيده پيشينيان، ده روز پيش از آغاز هر سال فروهر در گذشتگان كه با روان و وجدان از تن جدا گشته، براي سركشي خان و مان ديرين خود فرود مي آيند و ده شبانه روز روي زمين به سر ميبرند. به مناسبت فرود آمدن فروهرهاي نيكان، هنگام نوروز را جشن فروردين خوانده اند. فروهران در ده روز آخر سال بر زمين هستند و بامداد نوروز پيش از بر آمدن آفتاب، به دنياي ديگر ميروند

راز هاي رفتاري متولدين فروردين :

در كارهاي خصوصي متولدين فروردين ماه دخالت نكنيد ، متولدين فروردين ماه به دنبال ارضاي خواستهها وتوقعات خود هستند و در اين زمينه، بسيار خودمحور و خودبين به شمار ميآيند.هرگز نگذاريد متولدين فروردين ماه به راحتي دل شما را به دست آورند وگرنه به همان آساني نيز شما را از دست خواهند داد و تا ابد فراموشتان ميكنند.آنها به سمت افرادي جذب ميشوند كه شخصيتي مستقل و آزاده از خود بروز دهند و هر روز براي آنها به منزله آغازي جديد است، پس خودتان را آماده مواجهه با هر واكنش غيرمنتظره از سوي آنها كنيد. در مقابل آنها، سربلند و مغرور ظاهر شويد و هميشه آنها را تحسين كنيد و به وجودشان افتخار نماييد.هرگز مزاحم آنها نشويد و در كارهاي خصوصيشان دخالت نكنيد و آنها را مورد انتقاد قرار ندهيد ؛ دوستانشان را بپذيريد و از آنها خرده نگيريد. هرگز از متولد فروردين ماه پول
قرض نگيريد و اگر به درخواستهاي آنها، پاسخ منفي دهيد، بايد منتظر مشاهده واكنشهايي بسيار تند و غيرمنطقي از سوي آنها باشيد .
متولدين اين ماه دوست دارند زندگي، كار، تفريح و...همه چيز خود را متنوع و مهيج كنند. از آنجا كه عاشق تنوع و هيجان هستند، براي كارهايي مثل تبليغات، رسانه هاي گروهي، طراحي مُد، و معماري مناسب هستند. متولدين فروردين در كارهايي كه نيازمند خلاقيت است بسيار موفق خواهند بود.


برج : حمل

شعار : من هستم

سمبل : قوچ

سياره : مريخ

شخصيت : كاردينال

عنصر وجود : آتش

رنگ محبوب : زرد، قرمز

سنگ خوش يمن : الماس

روز اقبال : سه شنبه

عدد شانس : 9،6

نشان ويژه: بلند همتي و جاه طلبي

عضو تأثيرپذير: سر

حركت ورزشي ايده آل: حركات بدنسازي با دستگاه به صورت كاملاً فشرده و حركات كششي. فرورديني هاي پر انرژي و هدفمند مي توانند در رقابت ها پيروز شوند و

نتيجه بگيرند. مثلاً كيك بوكسينگ ورزش محبوب برج حمل است چون از رقابت و به كارگيري استراتژي در آن لذت مي برند.


طالع بيني مصري متولدين فروردين :

متولدين اين ماه عموماً داراي قدي متوسط – چهره‎اي لاغر – نگاه بلند – چشم سرمه‎اي – گربه‎اي يا ميشي هستند. از آنجايي كه متولدين فروردين در معرض ميدان مغناطيسي نسبتاً ضعيف قرار دارند، رشد ملكات و صفات نيك در آنها در حد ميانه بوده و اينان در برخورد با مسائل و مشكلات زندگي، عكس‎العمل ضعيف از خود نشان مي‎دهند. اينان در برخورد با افراد، اغلب شيوه بي‏طرقي و بي‎تفاوتي را در پيش مي‎گيرند. از نظر پيشرفت در زندگي اجتماعي، در موقعيت متوسط و بعضاً ضعيف قرار دارند.متولدين اين ماه از لحاظ خانوادگي و به خصوص ازدواج و همسريابي، نياز به دقت زياد دارند. زيرا اين افراد براي رسيدن به تعادل در زندگي، لازم است همسران خود را از متولدين برجي كه خصوصيات كاملاً متضاد با آنان دارند، انتخاب نمايند. به طور مثال، خوب است كه اين افراد با متولدين برج سرطان ازدواج نمايند. متولدين اين ماه از لحاظ فكري و رواني، در موضع نه چندان قوي قرار دارند و اين براي آنان يك حسن به شما مي‎آيد. زيرا اين افراد به علت اين كه كمتر خود را درگير مسائل فكري و رواني مي‎كنند، از يك زندگي آرام و عمر نسبتاً طولاني برخوردار مي‎شوند. اين افراد اغلب نقش وكيل فاميل و خويشان را دارند و در امورات مختلف ممكن است مورد مشورت آنان قرار بگيرند.

متولدين برج حمل اغلب از صحرا و مرتع زارها خوششان مي‎آيد و مايلند در مناطق خلوت و دور افتاده زندگي كنند.

هر چه تاريخ تولد متولدين اين ماه به پايان فروردين ماه نزديك شود، از صفات منفي آنها كاسته شده و به سمت اعتدال نزديك مي‎شوند.

از مشخات ديگر متولدين اين ماه، به خصوص از دهم فروردين به بعد، پيش‎بيي فعاليتهاي تجاري و اقتصادي و زندگي خانوادگي متنوع است. اين افراد از نظر فكري بي ثبات اما ميل به تعادل دارند. افراد متولد بيستم فروردين ماه به بعد، اغلب داراي طبعي متغير – آتشين مزاج – ستيزه‎جو – كم جوش و تنگ نظر مي‎باشند. اينان در امور كاري و شغلي، سخت‎گير و وسواسي بوده و با اين همه افرادي خوش شانس و كم و بيش موفق هستند.

متولدين دهه سوم اين ماه اغلب افرادي سالم، با طول عمر زياد هستند. اينان از لحاط فكري در موقعيت خوبي قرار دارند و در امور شغلي و اقتصادي، به پيشرفتهاي خوبي دست مي‎يابند. محل سكونت اين افراد اغلب ثابت، اما شغل متحرك و متفاوت دارند. اينان از لحاظ اجتماعي افرادي خوش برخورد، صميمي و مردمدار هستند. گرچه اين افراد اغلب اهل گذشت هستند، اما اگر كدورتي عامل قطع رابطه آنان با دوستان و خويشان گردد، كمتر ممكن است براي آشتي پيش قدم شوند.

متولدين اين ماه اغلب از نظر خانوادگي، تنوع طلب، خوشرو و با گذشت هستند. فرزندان اين افراد اغلب سركش و ستيزه‎جو هستند، اما از نظر اجتماعي رفتار سالمي دارند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۷:۱۶ توسط:sana موضوع:

ترسناك ترين هتل جهان
ترسناك ترين هتل جهان هتل تعطيلات ترسناك انگلستان


در شمال لندن ترسناك ترين هتل جهان با نام هتلتعطيلات ترسناك بازگشاي شده و جالب است كه هيچ مسافري تا بحال شب را در آن نگذرانده است چرا كه اين هتل آن قدر ترسناك است كه هنوز كسي جرات نمي كند شبي را درون اتاق هاي اين هتل بگذراند و معمولا صبح ها همه اتاق را كرايه و در نزديكي غروب آن را ترك مي كنند.

ترسناك ترين هتل جهان هتل تعطيلات ترسناك انگلستان


هتلتعطيلات ترسناك به عنوان ترسناك ترين هتل انگلستان و دنيا داراي اتاق ها ييست كه با الهام گرفتن از ترسناك ترين فيلم ها دكور شده اندو هر قسمت ان سبك خاصي دارد . ديوارهاي اتاق ها با نقاشي هاي عجيب، وجود عروسك هاي ترسناك و پر شده و در اين هتل حتي تلويزيون نيز تنها فيلم هاي ترسناك پخش مي كند.

ترسناك ترين هتل جهان هتل تعطيلات ترسناك انگلستان

ترسناك ترين هتل جهان هتل تعطيلات ترسناك انگلستان


البته در هتل تعطيلات ترسناك هيچ سرويسي به مسافران ارائه نمي شود و هدف هتل فقط ترساندن مسافران و ايجاد يك تجربه جديد براي ان هاست .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۷:۰۳ توسط:sana موضوع:

پيدا كردن شماره تلفن خود با ماشين حساب!

ابتدا يك ماشين حساب آماده كنيد تا با هم پيش رويم.ماشين حساب موبايل هم مي شود.

۱.هفت رقم شماره ي تلفن خود را در نظربگيريد.

2.حالا سه رقم اول آن را وارد ماشين حساب كنيد.يعني اگر تلفن شما ۱۲۳۴۵۶۷ باشد ۱۲۳ را در ماشين حساب وارد كنيد.

۳.حالا اين سه رقم را در ۸۰ ضرب كنيد و حاصل را با ۱ جمع كنيد.

۴.عدد به دست آمده را در ۲۵۰ ضرب كنيد.

۵.حالا چهار رقم پاياني تلفن خود رابا عدد به دست آمده جمع كنيد. يك بار ديگر چهار رقم پاياني شماره ي خود را با آن جمع كنيد.

۶.عدد ۲۵۰ را از حاصل به دست آمده كم كنيد.

۷.حالا حاصل را تقسيم بر ۲ كنيد.

حالا اين شماره براي شما آشنا نيست؟

تشكر ندي يعني نامردي...نظر هم بده ديگه....

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۴۶:۴۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم