بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

چهار ماجراي عاشقانه كه تاريخ را عوض كرد!!

مجله همشهري دانستنيها - رامين اسماعيلي: آيا عشق مي تواند تاريخ را عوض كند؟ جواب قطعا مثبت است. البته اگر يكي از اين چهار زوجي باشيد كه مي خواهيم از آنها سخن بگوييم. عشق گاهي مي تواند حكومت ها را جابجا كند، گاهي جايزه نوبل را به خانه بياورد، گاهي قوانين را از نو بنويسد و گاه سران حكومتي را به هم پيوند دهد.

1- كلئوپاترا و مارك آنتوني


كمتر كسي است كه كلئوپاتراي هفتم را به خاطر قدرت افسانه اي، اغواگري و همچنين زيركي بي همتايش در شكل گيري اتحاد بين روم و مصر نشناسد. داستان از آنجا آغاز شد كه مارك آنتوني در سال 41 پيش از ميلاد، فرمانروايي نواحي شرقي امپراتوري روم را به عهده گرفت و همان ابتداي كار براي نشان دادن قدرتش، كلئوپاترا ملكه مصر را - كه كشورش زير سلطه روم قرار داشت - به اتهام كمك به دشمنان امپراتوري به پيشگاه خود فرا خواند اما كلئوپاترا با ظاهري آراسته و لباسي كه گفته مي شد جامه ونوس رب النوع عشق روم بوده، به حضور مارك رفت و قلبش را به تپش انداخت.


اين شروع عشقي بود كه باعث شد مارك آنتوني همراه كلئوپاترا به اسكندريه برود و متعهد شود از شه بانوي مصر و كشورش در برابر تهديدات دشمنان خارجي محافظت كند. با اينحال مارك سال بعد به روم برگشت تا وفاداري اش را به اكتاويون، شريكش در حكومت پهناور روم به اثبات برساند.
در اين گيرودار كلئوپاترا، دوقلوهايي براي مارك به دنيا آورد و با كاميابي بيشتر حكومت بر مصر را ادامه داد اما چند سال بعد زماني كه مارك آنتوني به مصر برگشت، كلئوپاترا اعلام كرد فرزند ديگرش «سزارين» (كه پسر سزار بود) جانشين بر حق پدرش در حكومت مصر است.

اين ادعا تبديل به جنگ رواني بين دو امپراتوري شد. اكتاويون معتقد بود مارك كاملا زير پرچم كلئوپاترا جاي گرفته و ديگر اختياري از خود ندارد. او در سال 32 پيش از ميلاد، بر ضد كلئوپاترا اعلام جنگ كرد و يك سال بعد، سپاه كلئوپاترا و آنتوني را در جنگ آكتيوم شكست داد و به مصر رسيد.

بعد از اين شكست بزرگ، كلئوپاترا به مقبره اي كه براي خودش ساخته بود پناه برد. مارك آنتوني هم كه فكر مي كرد كلئوپاترا كشته شده، خود را با شمشير به هلاكت رساند.
__________________________________________________ _____________________________________________
2- پي ير و ماري كوري

وقتي ماري و پي ير كوري سوار بر كشتي زندگي مشترك شان شدند، حتي به فكرشان هم نمي رسيد روزي بزرگترين خانواده علمي جهان به حساب آيند. ماري دخترك باهوش لهستاني در 1867 به دنيا آمد و مدرك فيزيك و رياضي اش را از دانشگاه سورين با عالي ترين نمرات گرفت. در 1894 با پي ير كه فيزيكداني فرانسوي و برجسته بود، آشنا شد و به مدت هشت سال شاگرد او بود.


آنها در اين مدت به شدت به هم علاقمند شدند و علاقه به مغناطيس و ... پيوند آنها را به يكديگر نزديكتر كرد. آنها با هم زندگي و كار مي كردند و دست آخر توانستند با هم جايزه نوبل بگيرند. در 1897 اولين دختر آنها آيرين به دنيا آمد (كسي كه همراه همسرش در 1935 نوبل شيمي گرفتند) و در 1904، ماري دومين دخترش را به دنيا آورد.

زندگي آنها به خوبي ادامه داشت تا اينكه پي ير در 39 سالگي بر اثر تصادف با درشكه كشته شد و ماري براي هميشه تنها ماند.
__________________________________________________ ___________________________________
3- هنري هشتم و آن بولين

گرچه تاريخ شناسان معتقدند مجموعه اي از اتفاقات موجب شد تا انگلستان به جامعه اي پروتستان بدل شود ولي ازدواج دوم پادشاه انگلستان به اين روند تغيير ديني سرعت بخشيد. در سال 1525 پادشاه ميانسال كه از داشتن جانشين پسري از «كاترين آراگون» نااميد شده بود، تصميم گرفت «آن بولين» دخترك خوش سيماي ديپلمات و شواليه انگليسي را به همسري برگزيند اما «آن» زيرك بود و تنها مي خواست با ازدواجي رسمي به همسري پادشاه درآيد.


پس هنري هشتم در 1527 طي نامه اي از پاپ كلمنت هفتم براي طلاق از همسرش كاترين اجازه خواست اما پاپ مخالفت كرد و هنري با گستاخي همسر قبلي اش را طلاق داد، با «آن بولين» سر سفره عقد نشست و سر همين اتفاق در 1533 رابطه اش را به طور كامل با كليساي كاتوليك قطع كرد؛ كار جسورانه اي كه تا آن تاريخ در انگليس نمونه نداشت.

گرچه خيلي زود و با به دنيا آمدن ملكه اليزابت، معلوم شد ازدواج دوم هنري هم ثمري ندارد، تازه آن موقع بود كه هنري تصميم گرفت «آن» را به اتهام جادوگري و خيانت سر به نيست كند.
__________________________________________________ _________________________________________
4- تزار نيكولاي دوم و الكساندر افيودورنا

در پشت پرده انقلاب روسيه كه به تازگي توسط رهبران بلشويك به راه افتاده بود، داستان عاشقانه زن و مردي جريان داشت كه البته به سرانجام عاشقانه اي نرسيد. داستاني كه بارها براي اجراي اپراهاي مختلف از آن الهام گرفته اند.


داستان از اين قرار بود كه نيكولاي روس، جانشين حقيقي تاج و تخت لنينگراد عاشق الكساندرا نوه دختري ملكه ويكتوريا شده بود. الكساندرا كه آن موقع كم سن و سال بود، دست رد به سينه خواستگاران متعددش از جمله پرنس آلبرت ويكتور مي زد و هر كسي را شايسته ازدواج نمي ديد اما وقتي نيكولاي را ديد، عاشق او شد و ازدواج آنها سر گرفت.

مراسم تاج گذاري و ازدواج اين دو عاشق بدون هيچ نگراني به خوبي و خوشي پيش رفت و در سال هاي بعد، اين پيوند باعث به وجود آمدن چهار دختر و يك پسر شد اما اين ازدواج عاقبت خوبي نداشت. تزار و خانواده اش در سال 1918 سر ماجراهاي انقلاب روسيه، به همراه چند خدمتكار و پزشك خانوادگي به محلي برده و در حالي كه از عاقبت شان خبري نداشتند به رگبار بسته شدند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۴:۰۵ توسط:sana موضوع:

هتلي در ژاپن كه كاركنانش روبات هستند!

وبسايت يك پزشك: اين هفته نخستين هتل ژاپن كه كاركنانش را تعدادي روبات تشكيل ميدهند، افتتاح شد.


با هم نگاهي مياندازيم به خانوادهاي از روباتها كه در اين هتل كارهاي مختلفي از متصدي پذيرش تا حمل چمدانها را انجام ميدهند:

چهره آشناي اين هتل يك روبات اندرويد با چهرهاي شبيه انسان است. گرچه اين نخستين روبات شبهانساني نيست كه عملا به كار گرفته شده است، اما ديدن چهره زيباي او كه ميتواند به سؤالات ساده، پاسخ بدهد، ديدني است.


اما روبات ديگر به كار گرفته شده در قسمت پذيرش، يك روبات كاملا متفاوت است: يك روبات با چهره و اندامي دايناسوري كه كلاهي به سر دارد و كرواتي بسته سات.

اين روبات هم ميتواند به سؤالات ساده پاسخ بدهد. اين اميدواري وجود دارد كه روبات اندرويد قبلي و اين روبات دايناسوري به يك سامانه ابري متصل بشوند تا بتوانند دايره واژگان و ميزان درك مطلب خود را از سؤالات محاورهاي را بالا ببرند.


روبات، ديگر يك روبات زيبا و دوستداشتني به نام «چو ري چان» است كه در اتاقهاي هتل جا خوش كرده است و بيشتر ميتوان با زبان ژاپني با آن ارتباط برقرار كرد.

اين روبات ميتواند با فرامين صوتي، ميزان روشنايي اتاق و دماي اتاق را تنظيم كند و ميتواند اطلاعاتي در مورد آب و هواي فردا بدهد.


نائو، روبات جديدي نيست. شغل تازه او راهنماي هتل است!


وقتي اتاق مهمان مشخص شد. اين روبات مستقيما چمدانهاي مهمان را به سمت اتاقش ميبرد و آنها را حمل ميكند.

هتل طوري طراحي شده است كه مناسب براي جايجايي هم انسانها و هم روباتها باشد.


مهمانها با دستورهايي كه از طريق تبلتهايشان در اتاقها ميدهند، ميتوانند اين روبات را احضار كنند كه پيشخدمت اتاقهاست و ميتواند مثلا برايشان غذا يا حوله تميز بياورد.

نخستين هتل ژاپن كه كاركنانش روبات هستند


اين روبات هم كه در محوطه هتل گردش ميكند، ميتواند اطلاعاتي در مودر هتل و جاهاي ديدني شهر به مهمانها بدهد:


در اين بيان كار «ساچان» به صورت ساده، حمل تابلوي اعلانات است!

نخستين هتل ژاپن كه كاركنانش روبات هستند


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۳:۵۵ توسط:sana موضوع:

واقعيتهايي شگفتانگيز درباره بدن انسان

روزنامه هفت صبح: حتي با پيشرفت علم و گسترش دانش پزشكي هنوز تمام واقعيتهاي بدن انسان كشف نشده است؛ واقعيتهايي كه گاه دانستن آنها عجيب و غير قابل باور است. در مطلبي به بعضي از واقعيتهاي بدن انسان اشاره كرده است:

آيا ميدانيد كه ... شما توانايي بو كردن ترس را داريد!!


انسان توانايي احساس ترس ديگري را تنها با بو كردن آن شخص دارد. آزمايش نشان داده است كه هنگام ترس مواد شيميائي كه از زير بغل دستهاي انسان خارج ميشود با وضعيت عادي تفاوت دارد. ترس شما را بوي بدن شما لو ميدهد. دانشمندان با وصل كردن حسگرها زير بازوها و گرفتن نمونه عرق حاصل شده از دويدن بروي تردميل و بانجي جامپينگ آنها را به آزمايش شوندگان امتحان كردند. قسمتي از مغز آزمايششوندگان كه در برابر ترس واكنش نشان ميدهد نسبت به بوي عرق بانجي جامپينگ مثبت بود.

آيا ميدانيد كه ... وضعيت قلب شما ارتباط مستقيم با لاله گوش شما دارد!!چين مورب بروي لاله گوش ميتواند نشان وضعيت سلامتي قلب شما باشد. با وجود اينكه دانشمندان هنوز در حال مطالعه اين ارتباط هستند اما اولين مطالعه در اين زمينه در سال 1992 نشان داد كه بيماران با چين مورب در لاله گوش در معرض ابتلا به بيماري گرفتگي عروق هستند. در حقيقت اين مطالعه با درستي 94 درصد نشان ميداد كه دقيقاً كدام بيماران بيمارستان تحت مطالعه گرفتار چنين بيماري هستند. اين ارتباط عجيب بين لاله گوش و قلب به پزشكان كمك ميكند تا بيماران در معرض خطر را شناسايي كنند. تحقيقات جديد همچنين ارتباط بين لاله گوش با سكته قلبي منجر به مرگ را در ميان مردان تأييد ميكند.

آيا ميدانيد كه ... خميازه كشيدن مسري است اما بيشتر در زمستانها!!


حتي ديدن عكس كساني كه در حال خميازه كشيدن هستند نيز مسري است. در تحقيقاتي كه در سال 2011 انجام شد نشان داد كه از جمع 80 نفري دانشجويان آزمايش شده در تابستان تنها 24 درصد از دانشجويان با ديدن عكس خميازه كشيدهاند و از بين همين گروه در زمستان اين درصد به 45 رسيده است. اما خميازه بر اساس نظر دانشمندان باعث خنك شدن مغز ميشود، بنابراين دماي فضاي بيرون تأثير زيادي بروي خميازه كشيدن يا نكشيدن دارد. در حقيقت كشيدن خميازه باعث خنك شدن مغز و بهبود عملكرد مغز در موقع نياز ميشود.

آيا ميدانيد كه ... بزرگترين اندام بدن به اندازه 6 زمين تنيس است، اما به قطر تنها يك سلول!!


اندوتليوم، قسمت نازك دروني رگهاي خوني بدن است كه در كل 100 هزار كيلومتر رگهاي خوني انسان وجود دارد. سطح اندوتليوم اگر بيرون آورده و مسطح شود ميتواند 6 زمين تنيس را پوشش دهد. اين غشا نازك در حقيقت مغز رگهاي خوني است و با فعاليت هوشمندانه تشخيص ميدهد كه چه موادي ميتواند از درون خون وارد ديواره رگها شود. اندوتليوم در حقيقت كار تنظيم فشار خون، مبارزه با بيماريها و كنترل غلظت خون در بدن را به عهده دارد.

شنيدن كلمات و ديدن رنگها!!


براي بسياري از ما ديدن، بوييدن و شنيدن حسهاي كاملاً مجزايي هستند، ولي براي برخي با شرايط استثنائي كه سينتزيا خوانده ميشود اينگونه نيست. اين افراد نسبت به كلمات احساس چشائي دارند و برخي وقتي رنگهايي را ميبينند صداهايي مخصوص آن رنگ را ميشنوند. ميزان دقيق كلماتي كه باعث تحريك حس چشائي ميشوند در افراد مختلف دچار سينتزيا متفاوت است، اما يك خانم كه دچار اين مسأله است نسبت به 100 درصد كلماتي كه ميشنود حس چشايياش تحريك ميشود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۳:۴۴ توسط:sana موضوع:

تصاوير روستايي با 200 دوقلو

به گزارش روييترز روستاي كودينجي در استان كرالاي شمالي كشور هند 1500 نفر جمعيت و حدود 230 دوقلو وجود دارد. اين تعداد چهار برابر متوسط جمعيت دوقلوها در جوامع مختلف است.
انجمن دوقلوها و اقوام اين روستا تعداد دوقلوها در ابتداي سال 2009 را 204 نفر اعلام كردند. انتظار ميرود كه اين تعداد به 230 نيز افزايش يافته باشد.


پاتوماكوتي و كنيپاتوتي 65 ساله و ريتا آيشا و ريفا آيشا كه تقريبأ دو ماه دارند، پيرترين و جوانترين دوقلوهاي روستا هستند.

پاتوماكوتي زماني را به يادميآورد كه خانودهاش براي بزرگكردن او و خواهر دوقلواش با مشكلات فراواني روبرو بودند.
سالمابي 15 ساله در مدرسه روستا درس ميخواند و ميگويد يكبار معلمش او و خواهرش را با هم اشتباه گرفت و وي به خاطر كاري كه خواهرش كردهبود تنبيه شد.
ساكنان اين روستا در معرض هيچ عامل غيرطبيعي يا شيميايي نيستند و دوقلوها و والدين آنها از سلامت خوبي برخوردارند. همين امر باعث شده كه پزشكان توجه خود را به ريشههاي ژنتيكي افراد اين روستا معطوف كنند.

دكتر سيربيجو كه پزشك اين روستاست ميگويد: "براساس بعضي شواهد علمي، عاملي طبيعي در افزايش تولد دقلوها در اين روستا دخيل است. آب اين منطقه ميتواند يكي از اين عوامل باشد."
وي ميافزايد: "در همه جاي جهان عامل تولد دوقلوها داروهاي شيميايي از جمله داروهاي بارداري، عادات غير طبيعي تغذيه و افزايش سن ازدواج است."
با اين حال در كودينجي بيشتر ازدواجها بين سن 18 تا 20 سال انجام ميشود. دكتر سيربيجو ميگويد: "هيچكدام از عوامل تولد دوقلوها در كشورهاي پيشرفته در اينجا مشاهده نميشوند."

حتي روستاييها نيز آب اين منطقه را عامل تولد دوقلوهاي خود ميدانند. روستاي كودينجي در يكي از پر بارانترين مناطق هند قرار دارد و در زمان بارش بارانهاي فصلي آبگرفتگي و سيل ارتباط اين روستا با مناطق مجاور را قطع مي كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۳:۳۵ توسط:sana موضوع:

روشي وحشتناك و عجيب براي تبليغ عسل

چين يكي از مهم ترين كشورهاي توليد كننده عسل در جهان است، اما صادرات عسل چين به بسياري از كشورها از بيم نگراني از تقلب در آن ممنوع شده است.

" شي بينگ" 34 ساله كه يك پرورش دهنده زنبور عسل در شهر چونگ گينگ در جنوب غربي چين است، براي جلب مشتري كاري كرد كه بيش 460 هزار زنبور بدن او را بپوشانند. كه اين تعداد زنبور وزني بيش از 45 كيلو دارد. بينگ اعتراف كرده است كه با اين اقدام ركوردي را در سطح جهان به دست نياورده، اما مدعي شده است كه به دليل مقابله با زنبور عسل بدون پيراهن، ركود زده است.
وي گفته است كه براي جذب زنبورها به خود، ملكه زنبور عسل را در قفسي كوچك به بدنش چسبانده است.
چين يكي از مهم ترين كشورهاي توليد كننده عسل در جهان است، اما صادرات عسل چين به بسياري از كشورها از بيم نگراني از تقلب در آن ممنوع شده است.
يك هندي به نام "ويبين سيث" داراي ركورد جهاني در زمينه پوشيدن لباسي از زنبور عسل، با وزن بيش از 61 كيلو گرم است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۳:۲۴ توسط:sana موضوع:

دختري كه با يك مار عظيم دوست صميمي است

دختري كه با يك مار عظيم و غول پيكر دوست بسيار صميمي است و نمي تواند از اين مار جدا شود.
عكسهاي دختر ۲ ساله بريتانيايي در فيسبوك در كنار مار پايتون بزرگي كه پدر و مادر اين بچه به عنوان حيوان خانگي در خانه نگهداري ميكنند و همواره با اين مار غول آسا و در كنار آن زندگي مي كنند، خشم دوستان خانواده و كاربران فيسبوك رو برانگيخته است.بسياري از كامنتهاي اعتراض به اين پدر و مادر بخاطر به توجهي به اين حقيقت مي باشد كه ماري با اين جثه هر لحظه امكان داره به دور كودك پيچيده و بعد از خفه كردن او، تمام بدنش را يكجا قورت بدهد. پدر كودك اما در پاسخ كامنتهاي اعتراض نوشته است:بچه من از موقع تولد با اين مار بزرگ شده و مار به او عادت كرده تا به آن حد كه شبها قبل از اينكه دخترم و مار همديگه رو از نبوسن، به خواب نميرن!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۳:۱۳ توسط:sana موضوع:

ايده ساخت شهر عمودي در خاور ميانه

ايده ساخت شهر عمودي در خاور ميانه ايده اي متفاوت و جالب خواهد بود. يك شركت ايتاليايي به نام «معماري لوكا گوركي» به تازگي از طرح بلندپروازانه خود براي ساخت يك آسمانخراش عظيم در خاورميانه رونمايي كرده است.
اين آسمانخراش، «شهر عمودي» نام دارد و بر روي بستر دريا قرار خواهد گرفت. گفته مي شود ارتفاع اين سازه 750 متر خواهد بود.
شهروندان مي توانند از طريق راه آبي، خشكي و هوا به اين ساختمان دسترسي پيدا كنند. قايق ها در نقاط مناسبي به آسمانخراش الحاق خواهند شد و يك فرودگاه نيز براي بالگردها در نظر گرفته شده است. همچنين، نوعي پل ويژه، امكان دسترسي عابران پياده، خودروها و وسايل حمل و نقل عمومي به برج را فراهم مي سازد.
در صورت ساخت، اين آسمانخراش داراي واحدهاي ماژولار با ارتفاع 72 و قطر كلي 155 متر خواهد بود.آسمانخراش مزبور در فضايي به مساحت 800 هزار متر مربع ساخته خواهد شد و داراي آپارتمان، خانه هاي دوبلكس و ويلاهايي در اندازه هاي متعدد براي 2500 سكنه خود خواهد بود. باغ هاي عمومي بزرگ و نواحي سبز نيز در تمامي برج وجود خواهند داشت تا حس جامعه بودن را ارتقا دهند.گفته مي شود اين آسمانخراش از لحاظ تامين انرژي خودكفا خواهد بود. شكل منحصر به فرد اين برج، شبكه اي سه بعدي را خلق خواهد كرد و غشايي از شيشه هاي فتوولتائيك آن را احاطه مي كنند.اين شيشه ها الكتريسيته لازم براي كل ساختمان را ارائه خواهند دارد و آسمانخراش را از لحاظ انرژي خودكفا خواهند كرد؛ همچنين انرژي مازاد اين سازه را مي توان به ساختمان هاي موجود در خشكي ارائه داد.انتظار نمي رود طرح پيشنهادي اين سازه به زودي عمل شود اما با متراكم شدن شهرها و كمبود فضاي ساختماني، ايده ساخت برج هاي مسكوني عظيم در آن سوي سواحل جالب به نظر مي رسد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۳:۰۲ توسط:sana موضوع:

آرايشگري كه به جاي كوتاه كردن مو ها را مي سوزاند

آرايشگري كه براي كوتاه كردن مو ها از تيغ و قيچي استفاده نمي كند. اين آرايشگر با روش سوزاندن مو ها را كوتاه مي كند.

روش عجيب سوزاندن مو به جاي قيچي كردن وانگ ويبو يكي از اندك آرايشگران چيني است كه موها را به روش باستاني “داهوجيا” كوتاه مي كند، در اين روش به جاي استفاده از قيچي براي كوتاهي مو از يك انبر فلزي داغ براي سوزاندن موها استفاده مي شود!ويبو 72 ساله ابتدا انبر خود را در آتشي كه سوخت آن از هيزم است داغ مي كند تا حدي كه كاملا سرخ مي شود ، سپس انبر را كمي در آب خنك مي كند. پس از آن همانند يك قيچي موها را در اندازه هاي دلخواه كوتاه مي كند.اگرچه شايد تصور كنيد نتيجه آن چندان رضايت بخش نخواهد بود ولي جالب است بدانيد كه به طور عجيبي موها به نوعي خوب و فردار كوتاه مي شود كه حدود سه ماه نيز دوام مي آورد.روش داهوجيا در گذشته بسيار مشهور بوده تا اينكه در دهه 1980 كاملا از بين مي رود و در حال حاضر آرايشگران اين سبك بسيار اندك و مشتري هاي آن نيز انگشت شمار هستند.ويبو در اين باره مي گويد:”در حال حاضر بيشتر افراد مسن به آرايشگاه من مي آيند، و در آينده ديگر نه من هستم و نه آنها كه از اين روش استفاده كنند.”برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۲:۴۹ توسط:sana موضوع:

كوهنوردي يك زن با لباس عروسي

كسي كه بخواهد تصميم بگيرد كه براي بالا رفتن از يك آتشفشان فعال 14000 فوتي چه لباسي بپوشد، مطمئنا يك لباس باله با دامن بلند و بزرگ را در ليست انتخاب هايش قرار نمي دهد.ولي اين زن لباس باله را براي بالا رفتن از كوه رينر واشنگتون انتخاب كرد و علاوه بر آن از تاج و بالهاي فرشته وهمچنين دستكش بلند نيز غافل نماند!تصاوير اين سفر ماجراجويي زني را نشان مي دهد كه با يك دامن بلند در كنار ديگر كوهنوردان كه به طور معمول از شلوار جين استفاده مي كنند در حال حركت است.
او تصاويري از سفر ماجراجويي خود را در شبكه اجتماعي رديت منتشر كرده است بر طبق نوشته اش مصرانه اعلام كرده كه از اين حركت منظوري جز سرگرمي نداشته است.او نوشته : “زندگي هميشه براي اثبات چيزها نيست، گاهي تنها براي لذت است. من با بالا رفتن از كوه چيزي را نمي خواستم اثبات كنم و هدفي نيز نداشتم.”


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۲:۳۹ توسط:sana موضوع:

خوشبخت ترين سگ دنيا كه معلول است

سگي كه با وجود معلوليت، خوشبخت ترين سگ دنيا است و اين مشكل محدوديتي برايش ايجاد نمي كند. “ديزي” با ناهنجاري مادرزادي در پاهاي جلويي متولد شد و مجبور است كه از ويلچر براي راه رفتن استفاده كند. سگ هاي معلول به سختي جايي براي ماندن پيدا مي كنند و معمولا در ابتداي ليست كشتار قرار مي گيرند. اما صاحب اين سگ روند ديگري را پيش گرفت، او به جاي ترحم، داستان و تصاوير او را در شبكه هاي اجتماعي قرار داد تا سطح آگاهي را از حيوانات معلول بالا برد، طوري كه “ديزي” امروز طرفداران زيادي پيدا كرده است و او اميدوار است مردم قلب خود را به روي حيواناتي كه نيازهاي خاص دارند باز كنند

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۲:۲۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا