بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

هيكل عجيب خانم مانكن باعث تعجب همه شده است!! + عكس

هيكل عجيب خانم مانكن!


اكثر خانم ها تلاش مي كنند كه همواره فرم ايده آل خود را حفظ كنند براي همين از خوردن غذاهاي چرب پرهيز مي كنند اما زني وجود دارد كه مي گويد هرروز غذاهاي پركالري مانند پيتزا، سيب زميني سرخ كرده و انواع كباب را مي خورد اما دچاره اضافه وزن نمي شود.
يووانا 30 سال سن دارد و دور كمرش فقط 50 سانتي متر است! قد وي 168 سانتي متر و وزنش 38 كيلوگرم است.
او مي گويد در زمان تولد داراي وزن نرمال بوده و از سن 13سالگي به بعد وزنش تقريبا ثابت مانده است و در آن سن دوستانش به راحتي مي توانستند با انگشتان شست و اشاره دو دست شان، دور كمر او را اندازه بگيرند! او كه اهل كشور روماني است اضافه مي كند كه در كشورش مردم بهتر است چاق باشند چرا كه فرهنگ مردم آنجا مي گويد كه انسان هاي چاق، انسانهاي پولداري هستند!


او در سال 2006 با همسر آلماني اش آشنا شده و همسرش او را تشويق مي كند كه وارد دنيا مد و فشن شده و به عنوان يك مانكن فعاليت كند. هم اكنون او به عنوان يك مدل فعاليت هاي خود را آغاز كرده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۷:۱۸ توسط:sana موضوع:

اقدام عجيب يك زوج براي اثبات عشق خود! +عكس

اقدام عجيبــ!

يك زوج جوان براي اثبات عشق خود را زير 1 ميليون زنبور مدفون كردند. اين زوج شجاع ثابت كردند كه عشق گاهي خطرناك است. آنها براي اثبات وحدت و يكي بودنشان خود را زير 1 ميليون زنبور پنهان كردند.
به گزارش آخرين نيوز به نقل از برترين ها اين مرد چيني يك زنبور دار است و همسرش را متقاعد كرد كه براي اثبات عشقشان به زندگي مشترك خود را در پوششي از زنبور هاي عسل قرار دهند و اين زن هم حرف شوهر خود را پذيرفت. وزن اين زنبورها 96.5 كيلوگرم بود. اين مرد ميگويد: من نسبت به زنبورها آشنايي دارم و نيش آنها در من اثر نمي گذارد.
وي ميگويد يك بار توسط 400 زنبور گزيده شده است اما برايش اتفاقي پيش نيامده است و اين در حالي است كه اگر اين اتفاق براي يك فرد عادي رخ دهد حتما خواهد مرد. آنها در حاليكه دستان يكديگر را گرفته بودند كم كم با پوشش زنبوري پوشيده شدند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۷:۰۹ توسط:sana موضوع:

اين درختان شبها جيغ مي‌كشند +عكس {مشهد}

اين درختان شبها جيغ ميكشند!

به گزارش قدس‌آنلاين، اين روستا كه در جنوب شهر مشهد و در فاصله 8 كيلومتري از اين شهر واقع شده، حاكي است كه مدتي است شب هنگام صدايي عجيب و وحشت اور از درختان به گوش مي‌رسد كه تا كنون سابقه نداشته است.

بنا بر اين گزارش صداي شبيه صوت يا جيغ كه از درختان اين منطقه توريستي به محض تاريك شدن هوا به گوش مي‌رسد باعث شده تا گردشگران از اين منطقه كه ابتداي جاده روستاي سربرج است؛ فراري شوند.اين منطقه توريستي در جاده اي كه از جنوب مشهد به سمت كوههاي بينالود ومشخصا روستاي ديدني مغان وغار ان منتهي ميشود, واقع شده كه به كوههاي خلج در مشهد شهرت دارد .

برخي از ساكنان ان منطقه اين صدا هاي وحشت اور را از ملخهايي ميدانند كه به اين منطقه هجوم اورده و شبها به درختان پناه ميبرند , برخي نيز عواملي ناشناخته از جمله تغييرات آب وهوايي را دليل بوجود امدن اين صداها عنوان ميكنند.

اين منطقه كه دردره رودخانه اي واقع شده كه يكي از سرچشمه هاي سد طرق ميباشد , هرساله در اين فصل خشك ميشد , اما امسال همچنان داراي اب ميباشد وهمين امر باعث جلب مردم وبه تبع ان ترس انها از اين پديده شگفت انگيز شده است .

صداهايي كه از درختان اين منطقه به گوش ميرسد هيچ شباهتي به صداي جير جيرك نداشته و صداي باد نيز نميباشد , چزا كه خبرنگار ما در شرايطي اين صدا ها را شنيد كه حتي برگ يك درخت هم به دليل باد تكان نميخورد .درعين حال هيچ پديده اي غير طبيعي نيز در منطقه به چشم نميخورد اما در لابه لاي درختان و همچنين علفزارهاي اطراف ان ميشد هچوم ملخها را مشاهده كرد .

خبرنگار ما تصاويري نيز از اين منطقه توريستي تهيه كرده كه اكنون ديگر شبها حتي براي كساني كه از جاده منتهي به ان عبور ميكنندهول انگيز شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۷:۰۰ توسط:sana موضوع:

عجيب ترين چيزهايي كه با طلا ساخته شده اند + عكس

عجيبترين چيزهايي كه با طلا ساخته شده اند

هميشه در مورد اشيايي كه از طلا ساخته شده اند بسيار صحبت بوده است. در ميان آن ها مي توانيم به گوشي ها يا ماشين هايي از طلا اشاره كنيم اما گاهي اين عمل فراتر مي رود و به چيزهاي غيرعادي نيز مي رسد.
تجمل گرايي در كشورهاي غربي موجب آن شده تا مردم بيشتر به دنبال اجناس گران قيمت بروند و در اين ميان شركت هاي مختلف نيز اقدام به توليد وسايل گران قيمت مي كنند و بازار را حتي به سمت اجناس غير عادي نيز برده اند. در ادامه به برخي از اين موارد اشاره مي كنيم.

جارو برقي طلايي:

به تازگي يكي از شركت هاي توليد كننده وسايل خانگي اقدام به توليد جارو برقي از طلا كرده است. اين جارو برقي كه بسيار هم عادي است و مزيت خاصي نسبت به ديگر جارو برقي ها ندارد به قيمت يك ميليون دلار به فروش مي رسد.

قرص هاي طلا:

همه ما تا به حال بيمار شده ايم و با مصرف قرص و كپسول سلامتي خود را به دست آورده ايم.اما يك فرد ثروتمند به نام توبياس ونگ تصميم گرفت تا طعم قرص هاي طلايي رابچشد.به سفارش او چند كپسول با طلاي 24 عيار درست شد. اين قرص ها به قيمت هر دانه اي هزار دلار فروخته مي شود.دستشويي طلايي:

هر ساله تعداد زيادي از جهانگردان مسير خود را به سوي هنگ كنگ عوض ميكنند تا از اين دستشويي ساخته شده از طلاي 24 عيار ديدن كنند ارزش اين دستشويي 5 ميليون دلار است.
كوله پشتي طلا:

كوله پشتي يكي از وسايل مورد نياز دانش آموزان است.اين كوله پشتي كه به نظر استاندارد هم نميرسد از طلاي 24 عيار درست شده. قيمت اين كيف ها سه هزار دلار است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۶:۵۰ توسط:sana موضوع:

مردي با دو صورت، يكي مرد يكي زن؛ عجيب ترين مرد تاريخ!

مردي با صورت!

ادوارد مورداك يكي از عجيب‌ترين انسان‌هايي بود كه در قرن نوزدهم زندگي مي‌كرد. عجيب بودن مرداك به دليل داشتن توانايي خاص يا انجام كارهاي شگفت‌انگيز نبود بلكه اين مرد انگليسي داراي دو صورت بود!
مورداك در يكي از خانواده‌هاي ثروتمند انگليسي متولد شده بود اما با تمام ثروتي كه خانواده‌اش داشت و در آينده به او به ارث مي‌رسيد وي هيچ‌گاه احساس خوشبختي نكرد زيرا يك صورت اضافي و بسيار زشت و تو رفته در پشت‌سر او وجود داشت.
البته صورت دوم مورداك نه مي‌توانست صحبت كند و نه چيزي بخورد، اما در نهايت شگفتي مي‌توانست بخندد يا گريه كند و مثل يك صورتك هميشه به پشت سر او چسيبده بود و او را همه جا همراهي مي‌كرد.
ادوارد كه جواني ۲۰ ساله بود، به هيچ‌عنوان مانند هم‌سن‌وسال‌هايش نمي‌توانست خوش باشد و از زندگي‌اش لذت ببرد چرا كه كمتر كسي حاضر به دوستي با مورداك بود و وي هميشه در تنهايي به سر مي‌برد. كودكان با ديدن او پا به فرار مي‌گذاشتند و از نگاه مردم كوچه و خيابان معلوم بود كه هيچ‌كس تمايلي به صحبت با او ندارد. مورداك نه تنها روزها از دست سر خودش آرامش نداشت، بلكه شب‌ها هم نمي‌توانست سر راحت روي بالشت بگذارد. با رسيدن شب وقتي همه به خواب فرو مي‌رفتند، هميشه از اتاق مورداك صداي نجواهي عجيبي به گوش مي‌رسيد، صداهايي كه بيشتر شبيه زمزمه بود تا صحبت كردن. مورداك كاملاً در خواب بود و با نجواهايي كه از پشت‌سرش مي‌آمد از خواب مي‌پريد، اين صداي وحشتناك از دهان صورت دوم مورداك خارج مي‌شد. هرشب، صورت دوم او شروع به گفتن جملات عجيب و غريب مي‌كرد و مورداك به هيچ‌عنوان نمي‌توانست مانع اين كار شود و هيچ كنترلي روي صورت خود نداشت.
مورداك ثروتمند بود و براي جدا كردن صورت دوم خود به هيچ‌عنوان مشكل مالي نداشت از اين رو تصميم گرفت شر صورت مزاحم را از سر خودش كم كند چرا كه معتقد بود صورتش جملات شيطاني به زبان مي‌آورد. او نزد چندين پزشك رفت و براي آنها توضيح داد كه چگونه اين صورت زندگي آرام را از او گرفته و التماس كرد هرطور شده اين صورت شيطاني را از او جدا كنند اما هيچ پزشكي راضي به انجام اين كار نشد. تحمل چنين زندگي‌اي براي مورداك بسيار سخت شده بود، او سعي مي‌كرد با ياد گرفتن موسيقي فكرش را از صورت مزاحم منحرف كند اما مزاحمت‌هاي صورتش آن‌قدر زياد شده بود كه ديگر نمي‌توانست تحمل كند و براي همين در ۲۳ سالگي اقدام به خودكشي كرد.
درباره چگونگي خودكشي مورداك اطلاعات زيادي در دست نيست، بعضي‌ها مي‌گويند كه او با خوردن سم، خود را كشت و بعضي ديگر نيز مي‌گويند كه وي با شليك گلوله به پيشاني‌اش جان خود را گرفت. اما شيوه خودكشي مرد بيچاره هرچه بود كه او پيش از مرگ وصيتنامه‌اي نوشت و خواست كه پيش از دفن كردنش حتماً صورت شيطاني او را كاملاً از بين ببرند تا مبادا در گور هم باعث آزاد و اذيت او شود. درباره جزئيات زندگي ادوارد مورداك اطلاعات بسيار اندكي در دست است و حتي زمان تولد و مرگ او دقيقاً مشخص نيست. مورد عجيب درباره او زماني اتفاق افتاد كه علم پزشكي پيشرفت چنداني نكرده بود و اطلاعات به جا مانده از او نتيجه داستان‌هايي است كه سينه به سينه از مردم نقل شده است.
در بعضي از داستان‌ها آورده‌اند كه صورت دوم ادوارد چهره يك دختر زيبا بود اما به عقيده پزشكان كه احتمال مي‌دهند صورت دوم ادوارد قل انگلي او بود چنين داستاني كاملاً اشتباه است زير معمولاً قل‌هاي انگلي از يك جنسيت هستند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۶:۴۰ توسط:sana موضوع:

Life Is Short And Beautifulزندگي خيلي كوتاه است

زندگي خيلي كوتاه است، زمان زود ميگذره
هيچ كسي نميدونه فردا چه اتفاقي ميافتد
هرگز همديگر را تنها نگذاريد
همديگر را دوست داشته باشيماوا اكوال (Eva Ekvall) در سن 17 سالگي و در سال 2001 به عنوان زيباترين زن ونزوئلا در سال 2001 انتخاب شد و
اسم او در ليست زيبا ترين و جذاب ترين زن جهان قرار گرفت...او با تهيه كننده راديو به نام John Fabio Bermudez ازدواج كرد و به اين زوج خوشبخت يك دختر نيز اضافه شد.اما در سال 2010 زماني كه آنها جشن تولد فرزندشان رو گرفته بودند متوجه شدند
كه اوا دچار سرطان سينه پيشرفته شده و شيمي درماني را آغاز شد

و نيز عكس او روي يك مجله چاپ شد با عنوان :سرطان زيباست...


و همسر او نيز عكسي رو منتشر كرد كه در آخرين لحظات دست اوا را در دستان خود گرفته


و سر انجام در 17 دسامبر 2011 او اين دنيا رو ترك كردبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۶:۳۱ توسط:sana موضوع:

عجيب ترين ركوردهاي گينسي ..........

افراد بسيار زيادي دوست دارند نامشان را در كتاب ركوردهاي گينس به ثبت برسانند و براي اين امر از انجام هيچ كاري ترس ندارند. در اين بين نيز برخي از افراد تصميم ميگيرند تا به روش هاي عجيب ركوردهايي را ثبت كنند.
به گزارش مشرق به نقل از باشگاه خبرنگاران، ركوردهاي گينس هر چند وقت يك بار تعويض مي شوند و افراد جديد همه روزه به دنبال زدن ركوردهاي جديد هستند. در ادامه با برخي از عجيب ترين ركوردهاي گينسي آشنا مي شويم.

بلندترين موي گوش

نام مردي از هند به دليل داشتن بلندترين موي گوش جهان در كتاب ركوردهاي جهاني گينس به ثبت رسيد. گفته مي شود مسئولان ثبت ركوردهاي جهاني گينس اين عنوان را در سال 2008 ميلادي براي «باجپايي» كه طول موهاي گوشش به 13 سانتيمتر مي‌رسد، در نظر گرفتند
.در حالي كه بسياري از افراد تمايل ندارند شرايط اين مرد هندي را تجربه كنند و اين وضعيت آنان را شرمنده مي‌كند اما «باجپايي» از بدست آوردن اين عنوان افتخار و از موهاي گوشش مراقبت مي‌كند تا آسيبي نبيند.

بلندترين ناخن هاي دنيا

نظافت و پاكيزگي يكي از مهمترين كارهايي است كه انسان ها بايد آن را رعايت كنند اما گاهي رعايت نكردن آن نيز مي تواند باعث شكسته شدن ركورد شود.
ملوين بوث دارنده درازترين ناخن هاي انگشت يك جفت دست بود.هنگامي كه در ۳۰ مي ۲۰۰۹ ناخن هاي وي در شهر تروي ايالت ميشيگان آمريكا اندازه گيري شد،درازاي آنها ۹ متر و ۵۸ سانتي متر بود.

سنگين ترين موتور سيكلت دنيا

شايد قبلا چيزهايي در مورد عجيب ترين يا سريع ترين موتورسيكلت هاي دنيا خوانده باشيد اما اين يكي با همه آن ها تفاوت دارد. در سال 2007 ركورد سنگين ترين موتور سيكلت دنيا شكسته شد.سنگين‌ترين موتورسيكلت جهان "هازر بايك اشميد" نام دارد كه به دست تيلو و ولفرد نيبل از آلمان ساخته شد و هنگامي كه در ۲۳ نوامبر ۲۰۰۷ وزن شد،۴٫۷۴۹ تن بود.

بيشترين آدم در يك حباب

بازي با حباب ها هميشه قشنگ بوده است و ركوردهاي زيادي نيز به وسيله آن ها به ثبت رسيده است. يكي از اين ركوردهاي عجيب،‌ قرار دادن افراد در داخل خباب است.در سال 2010 اين ركورد به دو برادر كه در يك جشن حباب بازي در چين شركت كرده بودند رسيد. اين دو توانستند 118 نفر را در داخل يك حباب صابوني قرار دهند و اين ركورد را به نام خودشان ثبت كنند.

دوميداني با كفش قواصي

"آشريتا فورمن" براي افرادي كه ركوردهاي گينس را دنبال مي كنند نام آشنايي است. وي تا به حال بيش از 340 مورد ركورد در كتاب گينس به ثبت رسانده است و هم اكنون 113 مورد آن ها را همچنان در دست دارد. يكي از عجيبترين ركوردهايي كه او به ثبت رسانده است، سريع ترين دوندگي با كفش قواصي است. او توانست مسير تعيين شده را در 7 دقيقه بدود.دو 100 متر با چهار دست و پا

در سال 2008 ركوردهاي بسيار زيادي در دنيا جابه جا شد. در اين سال بيش از 290 هزار نفر براي جا به جا كردن ركوردهاي جهاني اقدام كردند. يكي از اين ركوردها را يك جوان ژاپني به نام خودش ثبت كرد. او توانست 100 متر را در 18 ثانيه بر روي 4 دست و پايش بدود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۶:۲۳ توسط:sana موضوع:

مرغي كه با سر بريده زندگي مي كند! +عكس

مرغي كه با سر بريده زندگي مي كند! +عكس
در اكتبر 1945 "مدام اولسون"، همسر يكي از كشاورزان ايالت كلرادو امريكا براي ميهمانان خود يكي از مرغ هاي خود را سر بريد، اما اين مرغ خوش شانس از زمين بلند شد و با وجود اينكه سرش از بدنش جدا شده بود، كشته نشد.

اين مرغ كه "مايك" نام دارد به دليل اينكه رگ اصلي و يا بخش هاي پايين مخ آن كه مسئول حركت است، قطع نشده بود، بلافاصله پس از عمل ذبح شروع به حركت كرد و به زندگي طبيعي خود ادامه داد.
البته من در حين سرچ يه جاي ديگه خوندم كه اين مرغ تا 18 ماه تونسته بوذ با اين وضعيت دووم بياره

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۶:۱۴ توسط:sana موضوع:

قبيله آفريقايي كه پاهاي عجيبي دارند +عكس

پاهاي افراد اين قبيله كه تنها دو انگشت دارد شبيه پاهاي شترمرغ است.بيشتر اين افراد قبيله نشين از قبايل آفريقايي در منطقه زيمبابوه و بوتسوانا هستند.==> پاي شتر مرغ


البته گفته مي شود علت اصلي اين پديده جهش ژني است كه DNA آن ها گونه شاخص خود را در شكل گيري پا ها در رحم مادر از دست داده و اين چنين شده اند
مي توان گفت كه 85 تا 90درصد جهش مربوط به مواد شيميايي هستند كه بيشترين درصد آنان را نيز پسماند نيروگاه هاي اتمي تشكيل ميدهد و گاهي مواد شيميايي مصنوعي ساخته شده در آزمايشگاه ها كه هنوز براي بشر كاملا شناخته نشده اند و در حال حاضر راهي براي مقابله با آن درحال حاضر وجود ندارد.

اينجاست كه بايد گفت

امان از دست اين كشور هاي استعمار گر

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۶:۰۴ توسط:sana موضوع:

فوايد سيگار

همش تو اخبار و تلويزيون و مجلات و... مي گن سيگار كشيدن ضرر داره و از اين حرفا!

ولي هيچ كدومشون نيمه پر ليوان را نمي بينند، همش از يك زاويه به قضيه نگاه مي كنند،غافل از اينكه سيگار داراي فوايدي هم هست!

١ . سيگار كشيدن باعث ميشه شما هرچه سريعتر از شر سلامتي و زندگي به اميد خدا خلاص بشيد و بتونيد پا به عرصه هاي جديدتري از جمله جهان آخرت بگذاريد و تجربه هاي جديد كسب كنيد.

۲ . وقتي سيگار بكشين يه سرفه هايي ميكنين. به خدا همچين سر جيگرتون حال مياد انگار قولنج ريه تون رو گرفته باشن، يعني ششتون حال مياد.

۳ . اونايي كه سيگاري هستن بعد از يه مدت متوجه ميشن كه روابط عاطفي عميقي با چاي و نسكافه پيدا كردن.

۴ . اگه سيگاري بشين براي مواقع بيكاري، بيعاري، بيخوابي، بيداري، بيزاري، بيذاتي، بيماري، سيرابي، ليواني، خيشاحي (منظور همون خوشحاليه)، نيراحي (ناراحتي) و ساير مواقع بهترين امكان رو در اختيار دارين .

۵ . اگه سيگاري بشين داراي روابط اجتماعي درخشان ميشين و ميتونين دوستان جديد زيادي پيدا كنين:

* وقتي شما جزء خريداران سيگار باشين دوستاني رو پيدا ميكنين كه از بس دوستتون دارن شما رو به شكل شيريني ميبينن.
* وقتي شما جزء مصرف كنندگان سيگار باشين دوستان مهربونتون شما رو به شكل مگس ميبينن. در نوع ب دوستي از طرف شما بسيار عميقتر خواهد بود .

۶. اگه سيگاري بشين توي محيط هاي سربسته و عمومي از دست سيگاري ها حرص نميخورين و اين خودش باعث ميشه آرامش اعصاب داشته باشين.

۷ . وقتي سيگاري بشين ، ميتونين توي مسابقه جهاني ترك سيگار شركت كنين و كلي پول به جيب بزنين .

۸ . اگه سيگاري بشين، وقتي با اقوام و دوستان به پيك نيك ميرين موقع روشن كردن آتيش ميتونين روش روشن كردن كبريت در ميان باد و بوران رو به اونا نشون بدين و خودتون رو به عنوان يك قهرمان ملي معرفي كنيد.

۹ . اگه سيگاري بشين با سوپري سر كوچتون بيشتر رفيق ميشين طوري كه اگه يه روز نرين سراغش دلش براتون تنگ ميشه.

۱۰ . اگه مخفيانه سيگار بكشين ميتونيد با كوچه پس كوچه هاي اطراف خونه ، پشت بام، زير زمين و ديگر جاهايي كه تا حالا زياد بهشون توجه نكردين بيشتر آشنا بشين.

۱۱ . وقتي مخفيانه سيگار ميكشين با ادوكلن، عطر و دئودورانت هاي ارزون قيمت و همچنين انواع آدامسهاي P.K ، خروس نشان، relax و غيره آشناتر ميشين و به آدمي خوشبو با دندوناي سفيد مبدل بشين.

۱۲ . هرچه بيشتر سيگار بكشين راحت تر ميتونين از شر پولهايي كه توي جيبتون سنگيني ميكنه راحت بشين.

۱۳ . اگه سيگاري بشين توي شهراي بزرگ كه هواي آلوده دارن راحت تر ميتونين زندگي كنين!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۱۲:۵۵:۵۵ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا