بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

شباهت جالب ستارگان هاليوود به شخصيت هاي كارتوني !! + عكس

ديزني پيش از اين از مدلهاي زنده براي شخصيت‌پردازي انيميشن هاي معروف خود استفاده كرده است؛ ولي برخي از شخصيتهاي ديزني نه تنها برگرفته از شخصيتهاي انساني نيست بلكه در اينجا ستارگان هستند كه به آنها شباهت دارند.موارد جالب آن را در زير مشاهده كنيد.


شيلو و توييتيجاستين بيبر و پيتر پنويكتوريا (بازيگر گرگ و ميش) و پرنس مريدا(انيميشن شجاع)ادوارد (بازيگر گرگ و ميش) و بيست(انيميشن ديو و دلبر)مايكل فاسبندر و بروس كوسه (انيميشن نمو)گري باسي و هيدز(انيميشن هركول)هاوارد استرن و كاپيتان هوكدان چيدل و الكس(ماداگاسكار)ميشل ويليامز و تينكر بلگليانا و اي تي
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۳:۳۲ توسط:sana موضوع:

پرش ترسناك از صخره ي سنگي (+ تصاوير)

پرش ترسناك از صخره سنگياين دو شاخ نزديك به 1.5 متر با هم فاصله دارند كه فاصله كمي نيست اما پرش در آن ارتفاع بين دو تكه صخره لغزنده واقعا كار بسيار خطرناكي است از اين رو بسياري آن را خطرناك ترين پرش دنيا ميدانند.

به گزارش تكناز صخره Svolværgeita يكي از صخره هاي خطرناك دنيا است كه در نروژ قرار دارد و سالانه افراد زيادي از آن صعود كرده و يا حتي سقوط مي كنند اما همچنان از محبوب ترين مكان هاي دنيا براي صخره نوردي است كه البته چند وقتي است به پايگاه افراد نترس تبديل شده است.
صخره نوردي يكي از خطرناك ترين سرگرمي هاي جهان است ولي اين روزها نروژي ها آن را خطرناك تر هم كرده اند.


در بالاي اين صخره دو تخته سنگ بزرگ به مانند شاخ هاي يك بز سر در آورده اند كه هميشه به عنوان نماد اين كوه بوده اند اما حالا به محلي براي پرش صخره نوردان نترس تبديل شده است. آن ها در ارتفاع 150 متري از شاخ بزرگ به شاخ كوچك مي پرند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۳:۲۲ توسط:sana موضوع:

تصاويري از خوشمزه هايي مخصوص تابستان گرم

تصاويري خوشمزه مخصوص تابستان

لذت خوردن يك بستني خوشمزه در گرماي تابستان بسيار لذت بخش ميباشد...دلتون حسابي آب انداختم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۳:۱۳ توسط:sana موضوع:

اين دختر خانم ناز داراي زيباترين لبخند جهان است ! (+عكس)

اين دختر خانم ناز داراي زيباترين لبخند جهان است !

ميزان اين انتخاب هم نوع لبخند، فرم لبها و حاوي پيام بودن آن است.همچنين لبخند نبايد به هيچ عنوان حالت شهوت به خود بگيرد و دندانها نبايد معلوم باشند.لبخند اين كودك تمام اين ويژگي ها را دربر داشت.

زيباترين لبخند دنيا متعلق به اين كودك يكسال و هفت ماهه است. او پدر و مادري كاملا معمولي داشته و در جنوب استراليا زندگي ميكند.به گزارش تكناز شايد با خواندن تيتر اين خبر ناخودآگاه تصوير يكي از چهره هاي معروف و يا شخصيت هاي سياسي در ذهنتان نقش بسته باشد. ولي بايد بگويم كه كاملا در اشتباه هستيد!
اما نقطه آغاز اين لقب كجا بود؟!

پدر و مادر او بر حسب اتفاق در يك از آتليه هاي شهرشان از فرزندشان عكس گرفتند و پس از آن عكس اين كودك خوش شانس دست به دست چرخيد تا آنجا كه از ركورد هاي گينس سر درآورد.او اكنون ركورد دار زيباترين لبخند دنياست.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۳:۰۴ توسط:sana موضوع:

هشدار به گردشگران خانم؛ به اين كشورها سفر نكنيد !


هند
هند كه از جاذبه‌هاي گردشگري متنوعي بهره مي‌برد، در فهرست ناامن‌ترين كشورهاي جهان براي گردشگران زن در رتبه‌ي نخست قرار گرفته است. علت اصلي اين امر حوادثي است كه در ماه‌هاي اخير در اين كشور روي داده كه حاصل آن كاهش چشمگير گردشگران زن در هند و جايگزيني دو كشور تايلند و مالزي از سوي اين گردشگران به عنوان مكاني براي گذراندن تعطيلات بوده است. در آخرين مورد از اين حوادث روز سه‌شنبه يك زن گردشگر آمريكايي در روستايي در هند مورد تجاوز قرار گرفت و كمتر از يك ماه قبل نيز حادثه‌اي مشابه براي يك زن گردشگر سوئيسي رخ داد.

برزيل
برزيل كه در فهرست ناامن‌ترين كشورهاي جهان براي گردشگران زن در رتبه‌ي دوم قرار دارد، در سال‌هاي اخير يكي از موفق‌ترين كشورهاي جهان در جذب گردشگر بوده و پيش‌بيني مي‌شود با ميزباني اين كشور از مسابقات جام‌جهاني فوتبال در سال ۲۰۱۴ و مسابقات المپيك در سال ۲۰۱۶ به يكي از ۱۰ مقصد گردشگري جهان تبديل شود. اما در ماه‌هاي اخير خشونت‌ها عليه زنان در اين كشور رشد چشمگيري داشته كه اين امر در دو شهر «ريودوژانيرو» و «سائوپائولو» كه هر دو از مقاصد برتر گردشگري برزيل به شمار مي‌روند، بسيار چشمگير بوده است. در اين شرايط كارشناسان صنعت گردشگري حفظ امنيت گردشگران زن را يكي از چالش‌هاي پيش روي صنعت گردشگري برزيل در سال‌هاي آتي مي‌دانند.

تركيه
تركيه كه اين در رده‌بندي در جايگاه سوم قرار گرفته، در سال گذشته ميلادي ميزبان بيش از ۳۰ ميليون گردشگر بود و پيش‌بيني مي‌شود در سال ۲۰۲۳ با ميزباني از ۵۰ ميليون گردشگر به درآمد ۵۰ ميليارد دلاري از محل صنعت گردشگري دست يابد. براساس آمار ارائه شده از سوي سازمان‌هاي فعال در حقوق زنان، آمار تجاوز به زنان در اين كشور بسيار بالا بوده و تنها در سال ۲۰۱۱ در شهر استانبول به بيش از ۱۰ هزار زن تجاوز شده كه در اين ميان بخشي از آنها گردشگر بوده‌اند. ادامه‌ي اين روند براي كشوري كه براساس پيش‌بيني‌ها با ادامه‌ي روند فعلي در سال‌هاي آتي در جمع پنج مقصد برتر گردشگري جهان قرار خواهد گرفت، مي‌تواند بسيار زيان‌بار باشد.

مصر
مصر كه در رده‌بندي ناامن‌ترين كشورهاي جهان براي گردشگران زن در رتبه‌ چهارم ديده مي‌شود، يكي از مقاصد برتر گردشگري جهان بوده و براساس آمار منتشر شده از سوي وزارت گردشگري و آثار تاريخي اين كشور حدود ۲۰ تا ۲۵ درصد گردشگران اين كشور را زنان تشكيل مي‌دهند. با اين وجود با كرات در مطبوعات اين كشور گزارش‌هايي از گروگانگيري و تجاوز به زنان گردشگر منتشر مي‌شود كه چهره‌ي نامطلوبي را از اين كشور براي برخي گردشگران زن ترسيم كرده است.

كلمبيا
براساس يك نظرسنجي كه توسط سايت معتبر «هاستل بوكرز» به عنوان يكي از سايت‌هاي معتبر جهاني براي رزور هتل انجام شده، كشور كلمبيا محلي ناامن براي گردشگران زن به شمار مي‌رود. اين كشور در رده‌بندي در رتبه‌ي پنجم قرار گرفته و طبق گفته‌ي بسياري از گردشگران زن كه به اين كشور سفر كرده‌اند بسياري از مناطق كلمبيا از جمله سواحل اين كشور و مناطق مرزي با اكوادور و ونزوئلا مناطقي بسيار ناامن براي گردشگران زن به شمار مي‌رود. البته شهر تاريخي و زيباي «بوگوتا» - پايتخت كلمبيا - كه در مجاورت كوه‌هاي آند واقع شده، يك مقصد گردشگري امن براي گردشگران زن به شمار مي‌رود.

گوآتمالا
كشور گوآتمالا كه در رتبه‌ ششم قرار گرفته، براساس آخرين گزارش سازمان ديده‌بان حقوق بشر يكي از ناامن‌ترين كشورهاي جهان براي زنان بوده و در آن از هر سه زن يكي مورد سوءاستفاده قرار مي‌گيرد. به همين دليل كشوري امن براي گردشگران زن به شمار نمي‌رود و براساس مطالعات انجام شده در بيشتر مناطق گوآتمالا به ويژه مناطقي كه در آنها تجارت مواد مخدر با آمريكا جريان دارد، گردشگران زن از امنيت بسيار كمي برخوردارند.

مكزيك
كشور مكزيك كه در سال‌هاي گذشته جزو پنج مقصد برتر گردشگري جهان محسوب مي‌شود، طي سه سال اخير به دليل برنامه‌ جدي رئيس جمهوري اين كشور براي مبارزه با باندهاي قاچاق مواد مخدر با كاهش ضريب امنيتي مواجه شده است. اين كشور كه در اين فهرست در رتبه‌ هفتم قرار گرفته، از جاذبه‌هاي متنوع گردشگري از جمله آثار تاريخي برجاي مانده از سه تمدن «مايا»، «اينكا» و «آزتك» بهره مي‌برد. با اين وجود مبارزات انجام شده با باند‌هاي قاچاق مواد مخدر كه حاصل آن بروز مشكلات امنيتي جدي در مكزيك بوده است، ضريب امنيتي در اين كشور را به شدت كاهش داده و برخي از مناطق مكزيك را به مكاني ناامن براي گردشگران و به ويژه گردشگران زن تبديل كرده است.

كنيا
كنيا كه از آن به عنوان مقصد نخست گردشگري قاره سياه نام برده مي‌شود و همواره ميزبان ميليون‌ها گردشگر به ويژه از كشورهاي اروپايي است كه براي بازديد از حيات وحش بكر و گردش با اتومبيل‌هاي سافاري به اين كشور سفر مي‌كنند، در رده‌بندي ما در رتبه‌ هشتم قرار گرفته است. براساس گزارشي كه به تازگي توسط صندوق توسعه‌ آموزش زنان وابسته به سازمان ملل متحد منتشر شده، بسياري از مناطق كنيا كه بيشتر آن‌ها مقاصد گردشگري نيز به شمار مي‌روند، مكان‌هاي ناامني براي گردشگران زن بوده و سوءاستفاده جنسي از زنان گردشگر در آنها به كرات اتفاق مي‌افتد.


به دليل خواندن اين مطلب نصف مسافرتام كنسل شد خخخخخخخخخ

ممنون از توجه شما عزيزان

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۲:۵۴ توسط:sana موضوع:

كليه دوشيزگان قدبلند زيبارو ...


از كليه دوشيزگان قدبلند زيبارو، واجد شرايط زير تقاضا داريم تقاضانامه ها و رزومه خود را جهت ربودن دل بنده به صورت پيغام در قسمت نظرات يا به وسيله ايميل به نشاني بنده بفرستند.

بديهي است پس از انجام بررسي*هاي كامل، نام افراد داراي صلاحيت به وسيله همين تريبون اعلام خواهد شد

نكته:
ما تو كارمون پارتي بازي نداريم، يعني لطفا از قرار دادن پول نقد در نامه يا پيغام خود بپرهيزيد و هي نگيد ما فاميل فلاني هستيم


شرايط پذيرش

1. سن بالاتر از 18سال و كمتر از 22سال باشد.

2. قد كمتر 165سانتيمتر و بالاتر از 175سانتيمتر نباشد.

3. افراد خيلي تركه**اي و زيادي چاق قابل پذيرش نيستند. (چون من حوصله رژيم چاقي و كلاس لاغري ندارم)

4. هر وقت من خواستم مي*ريم هر رستوراني كه من گفتم. آبگوشت، كوفته، كله*پاچه و ميرزاقاسمي با كلي سيرترشي دوست دارم.

5. اهل كادو خريدن و هر روز لاو تركوندن نيستم

6.اگر خداي نكرده، زبانم لال، خدا اون روز زو نياره كه ازدواج كردم و وبال گردنم شدي، مامانم اينا و مامانت اينا نداريم. خوشم نمياد.

7. عمراً نفقه بدم. چهارده تا هم بيشتر مهر نمي*كنم.

8. بايد يك جايي كار كني، يك كاري هم واسه عصر من گير مياري چون حوصله مسافركشي و رانندگي ندارم

9. بابات بايد پولدار باشه تا من در صورت لزوم بتونم بتيغمش.

10. پول اضافي ندارم براي پوشك كامل بچه بدم. ميري كهنه و لاستيك ميخري، خودت ميشوري.

11. به مامانت ميگي سيسموني خوب بياره

12. بايد خوشگل باشي چون پول واسه لوازم آرايش نمي*دم.

13. موهاي وزوزي نبايد داشته باشي، چون نرم*كننده ايراني الآن شيشه*اي دوهزار تومن شده.

14. موهاي خرمايي و مشكي رو ترجيه مي*دم.

15. نبايد ورزشكار باشي چون قدرتت خيلي زياد مي شه !.

16. اگه سر كار بري يا كاري داشته باشي نبايد ديرتر از 5 خونه باشي.

17. از الان بايد كلاس آيروبيك بري تا چندسال ديگه بد هيكل نشي، پولشم از بابات بگير. من 10سال ديگه زن شكم گنده نمي*خوام

18. بايد فال قهوه بلد باشي بگيري، چون من دوست دارم.
19. مانتوي تنگ نميپوشي.

20. دوستات رو هم هر روز نمياري خونه. فهميدي.

21. يك ماشين ظرفشويي هم قاطي جاهازت بذار. دوست ندارم پوستم خراب بشه.

22. لازم نيست واسه يك خونه 50متري، جاهاز خونه 200متري بخري.

23. من مبل تختخواب شو دوست دارم

حالا در خدمتيم

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۲:۴۲ توسط:sana موضوع:

اگه نميتوني ، بهتره تماشا نكني !

مـرد گـرگي

=====================================

پيرمرد ۷۹ ساله آلماني نزديك به ۴۰ سال است كه در منطقه اي كوهستاني در آلمان به پرورش گرگ ها مشغول است.

به گزارش فرارو، “ورنر فروند” يك نظامي بازنشسته آلماني در منطقه اي به وسعت ۲۵ هكتار اقدام به پرورش گرگ ها مي كند. وي اين گرگ ها را از نژادهاي مختلف مغولي، سيبريايي و كانادايي زماني كه توله بودند از باغ وحش به اين منطقه آورده و پرورش داده است.اين پيرمرد از سال ۱۹۷۲ انواع گونه هاي گرگ را در باغ وحش شخصي خود جاي داده است و تا كنون توانسته است عدد آنها را به ۷۰ برساند. وي كه رابطه بسيار نزديكي با اين حيوانات دارد شخصا خوراك آنها را شكار كرده يا از فروشگاه خريده و با دستان و حتي دندان خود به آنها مي دهد.“ليزي نايسنر” عكاس رويترز با سفر به محل زندگي و باغ وحش اين پير مرد، زندگي او و گرگ هايش را در گزارشي تصويري با عنوان “مرد گرگي” به تصوير كشيده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۲:۳۴ توسط:sana موضوع:

مسابقه وحشي ترين مدل مو

پدر و مادر وبلاگ نويس يك كودك از خانواده ها خواستند كه براي شروع يك مسابقه عكس عجيب ترين و وحشيانه ترين مدل موهاي كودكان خود را براي آنها بفرستند.

شروع يك مسابقه جالب در دنياي مجازي باعث سرگرم شدن بسياري از خانواده هاي اهل نيويورك شده است.


به گزارش روزگارنو، پدر و مادر وبلاگ نويس يك كودك از خانواده ها خواستند كه براي شروع يك مسابقه عكس عجيب ترين و وحشيانه ترين مدل موهاي كودكان خود را براي آنها بفرستند.


اين مسابقه كه با استقبال خوبي از طرف پدر و مادر مواجه شده و تا كنون 400 خانواده در آن شركت كرده است قوانيني هم دارد.يكي از اين قوانين اين است كه پدر و مادرها بايد
در هنگام ارسال عكس، نام يك حيوان را براي فرزندان خود انتخاب كنند.


خانواده ها مي توانند تا آخر اين هفته عكس فرزندان خود را ارسال كنند و در نهايت هيات داوران يكي از آنها را برمي گزيند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۲:۲۳ توسط:sana موضوع:

مشهورترين خرافات !!!!

آيا شما به خرافات اعتقاد داريد؟ خرافات را به عنوان يك رويداد كه هيچ گونه ارتباطي ممكن است به يك واقعه ديگر نداشته باشد اما به آن متصل ميشود ميدانند ، در حاليكه دليل وجود آن را نميدانند. بسياري از مردم هستند كه به دليل اعتقادات مذهبي و …. باور به خرافات در ذهنشان وجود دارد . هدف از اين پست اين نيست كه شما را هم افرادي خرافاتي كنيم ، اما آشنايي با مشهورترين خرافات جهان شايد براي شما هم جالب باشد .

1) Gargoyles


نمادي كه بخش عمده اي از معماري گوتيك است، جانوري در كليساهاي سراسر جهان وجود دارد. چرا كه آنها آن را نمادي از حفاظت و دفع شر در نظر ميگيرند . مردم معتقد بودند كه اين جانور شب ها زنده شده و به زندگي برميگردد و نقش خود را به عنوان محافظ ايفا ميكند تا زماني كه نور خورشيد برايد . اين يك مفهوم جالب است، اما آن را به راحتي مي توان خرافات دانست
2) باز كردن چتر در داخل خانه


باز كردن چتر در خانه و زير سقف براي خيلي*ها نشانه مرگ و يا ورشكستگي مي*تواند باشد. چرا كه با اين كار خداي خورشيد را از خود رنجانده*ايد!
چه چيزي باعث ايجاد خرافه از باز كردن چتر در داخل خانه است ؟ آن را ببينيد ، براي اين ساخته شده است كه شما را از خيس شدن، و يا قرار گرفتن بيش از حد در نور مستقيم خورشيد نجات دهد، امانه در داخل خانه . باز كردن چتر در داخل خانه كار كاملا بي معني است. به عبارت ديگر، اين توضيح يك اشتباه است. چه اتفاقي مي افتد زماني كه شما كاري را اشتباهي انجام ميدهيد ؟ بله درست است اتفاق بدي رخ مي دهد . بنابراين اين عنوان يك توضيح براي انجام دادن كاري اشتباه است كه هيچ سودي ندارد بلكه شايد ضرر هم داشته باشد .

3) چشم بد


اين يك خرافات بسيار شايع در سراسر جهان است هر چند البته به نامهاي مختلفي ناميده مي شود . اين موضع در اصل تابش خيره كننده ستمكاران را شامل است كه مي تواند به دليل يك حسادت يا عقده و … سبب شود . حتي چشم بد تا بدانجا مورد قبول است كه ممكن براي بعضي ها به آسيب هاي جسمي و روحي بيانجامد و حتي ممكن است مرگ را در پي داشته باشد . شايد معقول تر اين باشد كه حسادت را شامل شود . البته اگر كسي در چيزي به شما حسادت و ناراحتي ميكند ملزم به اين نيست كه حتما براي شما بايد اتفاق بدي بيافتاد .

4) پاي خرگوش


اگر شما پاي خرگوش در جيبتان داشته باشيد براي شما شانس مي آورد. اكثر مردم فقط آن را در ماشين آويزان مي كنند. اين خرافات خاص قدمتي تا حدود ۵۰۰ سال قبل از ميلاد دارد . در آن زمان، خرگوش نگه داشتن در زمين هاي حاصلخيز (من مطمئن هستم كه مي دانيد براي چه ) باعث ميشد محصول خوبي به ارمغان بيايد. به همين دليل خرگوش مظهر خوش شانسي در نظر گرفته شد . مردم بر اين باورند از آنجا كه پاهاي عقبي خرگوش اول بار زمين را لمس ميكند بايد نوعي جذابيت قدرتمند داشته باشد و به همين دليل پاي خرگوش را نگهداري ميكنند .5) نمك
با ريختن نمك روي شانه چپ خود نقشه*هاي شيطان را نقش بر آب كنيد.
شما بايد اين اتفاق را در بسياري از فيلم هاي مختلف ديده باشيد . اگر قشما نمك را بريزيد ( احتمالا به زمين ) شما با بد شانسي مواجه خواهيد شد . دليل احتمالي كه پشت اين ماجرا قررا دارد اين است كه در زمان هاي قديم نمك كالاي بسيار گران بهايي بود و براي اينكه مردم قدر آنرا بدانند و يا شايد ريختن نمك روي زمين مساوي با از دست دادن مقدار زيادي پول ميشد به همين علت فرد از همه جا بيخبر بدشانس و نگون بخت ناميده ميشد . جالب اينجاست كه بعضي براي حل شدن مشكلشان نمك را بر روي شانه چپشان ميريزند و اميدوارند كه مشكلشان حل شود . مضحك است كه به هدر رفتن يك كالاي گران قيمت براي شما بدشانسي به ارمغان بياورد .6) گربه سياه


از قرون وسطي اين گربه*ها هم*نشين و هم*دست جادوگران محسوب مي*شد*ه*اند. و مردم آن دوران معتقد بوده*اند كه ديدن و روبرو شدن با آنها نحسي و بدبياري به دنبال خواهد داشت. هنوز هم گربه*هاي سياه بدجنس كنار تخت جادوگران در كارتون*هاي كودكي ما تصوير آشنايي از خباثت و شرارت در ذهن بسياري از ماست.
سالها پيش، گربه براي برخي ها نمادي از ترس شد . مردم آنها را موجوداتي تاريك و شر ميدانستند . سپس در مصر، Bast الهه پرستش شد. اين موجود يك گربه زن ، سياه و سفيد بود. چندي نگذشت كه ، اين گربه بخت برگشته همدم پيرزنان بدجنس و جادوگران شد . حالا باور بر اين است كه اگر يك گربه سياه راه شما را قطع كند ، براي شما بد شانسي به ارمغان مياورد . باور ديگر اين اشت كه اگر يك گربه سياه در حال قدم زدن با شما همراه شود براي شما خوش اقبالي و شانس به ارمغان مياورد . با اين اوصاف بايد مراقب پياده رو ها و گربه هاي سياه باشيد .7) راه رفتن زير نردبان


نردبان ، تكيه گاهش و احتمالا زمين شكل يك مثلث است . در ابتدا، مسيحيان معتقد به تثليث مقدس بودند . اگر شما به آن مثلث مقدس اهانت ميكرديد به عنوان شيطان شناخته ميشديد . بنابراين، به ياد داشته باشيد راه رفتن از زير يك نردبان شما را با بخت بد روبه رو ميكند . اگر شما مي خواهيد كه اين شانس و اقبال بد از شما دور شود و به اصطلاح خنثي شود بايد عقب عقب از زير نردبان رد شويد و يك آرزو بكنيد .8 ) بد شانس به مدت هفت سال


آيينه را انعكاس وجود مي*دانند و شكستن آن را آسيبِ جان! براي دور ماندن از آسيب اين بديُمني بايد تكه*هاي آيينه شكسته را در زير نور ماه دفن كرد!
بازتاب در آينه يك نگاه اجمالي به روح انسان در نظر گرفته شده است . اگر اختلالي در تصوير شما وججود داشته باشد گفته مي شود كه بد شانسي به ارمغان مياورد . بنابراين اگر شما در حال مشاهده بازتاب چهره خود آب هستيد و يكباره امواج آب تصوير شما را مختل كنند با بخت بد روبرو خواهيد شد . همين مورد درباره يك آينه شكسته صدق ميكند . شكستن آينه در حالي كه در حال تماشاي رخ زيباي خود هستيد مي توانيد هفت سال بد شانسي به ارمغان بياورد .9) بزن به تخته


اين عادت عجيب كه ما ايراني ها بسيار به آن اغتقاد داريم از رومي ها و شياطين و چوب الهام گرفته شده است . اگر چيز خوبي در مورد كسي بگوييد و يا چيز خوبي در مورد شما بگويندبايد فورا دوبار به يك تخته بزنيد تا شيطان از درون آن بيرون برود . شايد بيش از يك ميليون نظريه ديگر در مورد اين خرافات خاص وجود دارد. اما چيزي كه درست است اين است كه من بر روي چوب زدم و هرگز هيچ چيز بدي از آن بيرون نيامد . بسياري از چيزهايي كه من فكر مي كردم و يا در مورد انها صحبت ميكردم رخ نداد ، بنابراين شما فكر ميكنيد هنوزم بايد به تخته زد .10) جمعه سيزدهم


عدد سيزده و روز جمعه با هم يعني بد شانسي محض. جمعه سيزدهم بخت برگشته در بسياري از موارد و بارها و بارها ثابت شد كه خرافات عوام است و حتي كه به همين دليل براي آن يك فيلم هم ساخته شد . يهودا مهمان سيزدهم در شام آخر بود . مدتها قبل حكم اعدام Jacques DeMolay، پادشاه شواليه ها در اين روز و تاريخ به اجرا در آمد . به همين دليل اين موضوع براي مردان تيره بخت است. مدتها قبل تقويم ها سيزده ماه داشتند اما به همين دلايل به دوازده تغيير داده شد . حالا آيا واقعا جمعه سيزدهم نحث است .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۲:۱۴ توسط:sana موضوع:

چرا به اباداني ها لاف زن ميگن؟(حتما بخون)

شهر آبادان در قبل از انقلاب به يكي‌ از شهرهاي مدرن خاورميانه تبديل شده بود و يكسري امكانات داشت كه در هيچ جاي ايران و حتي خاورميانه وجود نداشت. از اين روي مردم آبادان وقتي براي بقيه مردم در شهرهاي ديگر ايران امكانات شهرشان را بازگو و تعريف مي‌كردند، آنها باور نمي‌كردند و فكر مي‌كردند دارند دروغ مي‌گويندو لاف مي‌زنند!
در آن زمان فرودگاه بين مللي آبادان به اكثر نقاط جهان پرواز داشت و حتا شهروندان در هر ساعتي‌ مي‌توانستند هواپيما خصوصي به هر نقطه از كشور اجاره‌ كنند. سينما تاج بزرگترين سينماي ايران و سومين در خاورميانه بود كه هماهنگ با سينماهاي پاريس فيلم روز دنيا را اكران ميكرد و در طول هفته به صورت برنامه ريزي شده فيلمهايي به چند زبان زنده دنيا اكران ميشد
آبادان شهري بود طرح خودروهاي مسافربر به صورت رايگان جهت رفاه مردمش در برخي‌ نقاط را داشتاز هرچي اولش ابادان بوده
۱. اولين تراموا در ايران
۲. اولين خطوط اتوبوس راني درون شهري
۳. اولين ايستگاه تلويزيون و راديو پس از تهران
۴. اولين شبكه فاضلاب
۵. اولين پيتزافروشي در خاورميانه (پيتزا مونتكارلو ايتاليايي)
۶. اولين تيم رسمي فوتبال باشگاهي
۷. اولين فرودگاه بين‌المللي
۸. اولين پيست موتور سواري ، ماشين سواري ، اسكواش ، گلف و سالن بيليارد در ايران
۹. اولين شهري كه خيابانهايش آسفالت شد
۱۰. اولين اداره‌ي راهنمايي ورانندگي
۱۱. اولين سينماي روباز و دومين سينماي سرپوشيده
12 بهترين آب شرب خاورميانه
و از همه مهمتر اولين پالايشگاه نفت خاورميانه

حالا در مي يابيد كه لاف و دروغي در كار نبوده و هموطنان ما در واقع توهم لافزني نسبت به آباداني هاي خونگرم، مهربان و ميهمان نواز داشته و البته هنوز هم دارند!


جميعا بريم حلاليت بطلبيمبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۱۲:۰۵ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا