بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

هزينه صد هزار دلاري براي شبيه شدن به جاستين بيبر

“جاستين بيبر” خواننده مشهور كانادايي كه از دوران نوجواني به واسطه كليپ هايي كه در روي يوتيوب قرار داد، معروف شد و هم اكنون در سن ۱۹ سالگي يكي از ستاره هاي پرطرفدار موسيقي پاپ جهان است، طرفداراني در آمريكا و سرتاسر جهان دارد كه حاضرند براي اينكه شبيه او شوند دهها هزار دلار هزينه كنند.
به نقل از عصر ايران ؛ يكي از اين طرفداران ” توبي شلدون” ۳۳ ساله ساكن لس آنجلس و يك ترانه سرا است . وي براي اينكه خود را شبيه بيبر كند ۱۰۰ هزار دلار خرج عمل هاي مختلف جراحي پلاستيك كرده است.
وي فقط براي پر تر كردن موها و نازك و ظريف كردن موهاي زمخت و سفيد شده سرش ۲۱ هزار دلار خرج كرده است.
اين طرفدار بيبر هم چنين عمل هاي جراحي مختلفي روي گونه ها ، چانه ، لب بالا و بالاي چشم خود كرده است تا اين گونه چهره خود را شبيه اين خواننده ” teenager” (در سن زير بيست سال) پرطرفدار كند.
جاستين بيبر
تدي شلتون پس از عمل جراحي پلاستيك
شلتون قبل و بعد از عمل جراحي شبيه كردن خود به بيبر

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۵:۰۹ توسط:sana موضوع:

كودك شگفت انگيز 7 ساله افغان داراي ريش و سبيل!!

يك كودك هفت ساله پسر به نام عبدالواحد در ولايت پكتياي افغانستان ريش و سبيل در آورده است....

يك كودك هفت ساله پسر به نام عبدالواحد در ولايت پكتياي افغانستان ريش و سبيل در آورده است.

به گزارش رويداد، عبدالواحد كه داراي قدي كوتاه است، افزون بر اين پديده، مجموع انگشتان دست و پايش به 24 مي رسد.

ريدي گل، پدربزرگ اين كودك مي گويد، عبدالواحد كه هفت سال و شش ماه سن دارد، براي مداوا به پاكستان برده شد، اما پزشكان گفتند كه يك تومور در سر اين كودك وجود دارد كه بايد با جراحي بيرون آورده شود.

به گفته ريدي گل، پزشكان پاكستاني با توجه به رفتار كودكانه عبدالواحد در حاليكه داراي ريش و سبيل است گفته اند كه اين كودك ديوانه نيست بلكه اين قدرت خداوند است كه به وي ظاهر يك جوان 18 ساله را داده است .
ريدي گل در مورد اين كودك مي گويد:" او در سه سالگي سبيل و در چهار سالگي ريش در آورد، وقتي او را پيش دكتر برديم آنها گفتند، اين قدرت خداوند است و ما از درمان عاجز هستيم.

وقتي قهر مي كند ما به او گاز مي زنيم تا بتواند بخوابد، آن قدر زور دارد كه اگر با شما كشتي بگيرد نمي توانيد از دست آن رها شويد.

ريدي گل پدربزرگ عبدالواحد مي افزايد، وي روزي شش بار غذا مي خورد و مي تواند در يك وعده يك كيلوگوشت را بخورد.

ريدي گل گفت:" با من و مادر بزرگ خود رفتارش خوب است، روزي پنج شش بار غذا مي خورد، يك لقمه من مي خورم، يكي به او مي دهم."

ريدي گل در ادامه گفت، عبدالواحد يك بار در آتش افتاده بود فقط كفش هايش سوخت و خودش سالم نجات يافت.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۴:۵۹ توسط:sana موضوع:

هنرنمايي با رژ لب

كاربردهاي رژلب كاملا مشخص هستند و نمي توان كاربردي ديگر براي آن ها پيدا كرد اما اين وسيله در برخي شرايط مي تواند به كمك هنرمندان هم بيايد و آن ها را در مجسمه سازي يا رشته هاي ديگر كمك كند.
“ماي سوم” يك هنرمند سنگاپوري است كه به تازگي رژلب را از كاربرد آرايشي خارج كرده و حالا براي هنرنمايي و مجسمه سازي از آن استفاده مي كند. اين حركت او باعث شده است تا بسياري از خانم هاي سنگاپوري نيز به آن علاقه نشان دهند.

اين خانم براي تغيير دادن رژلب ها از چاقو و ابزار بسيار ريز استفاده مي كند و نكته مهم در كار او، الگوبرداري از چهره مشاهير است. اين خانم هميشه براي كار خود چهره افراد مشهور را به مجسمه تبديل مي كند و در ميان آن طرح هاي ديگر نيز مي سازد.
اين هنرمند سنگاپوري اين روزها كارش را به قدري گسترش داده است كه خانم ها از نقاط مختلف اين كشور سراغ او مي آيند تا با رژلب آن ها نيز مجسمه ساخته شود. البته بايد اين نكته را متذكر شويم كه هر كدام از اين مجسمه ها ممكن است يك يا دو روز زمان ببرد زيرا به دقت و ظرافت خاصي در آن نياز است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۴:۵۰ توسط:sana موضوع:

مرد ۱۱۲ ساله با دختر ۱۷ ساله ازدواج كرد

مرد 112 ساله با دختر 17 ساله ازدواج كرد

يك مرد سوماليايي كه ادعا مي*كند ۱۱۲ سال سن دارد براي بار ششم ازدواج كرده است. اما اين بار ازدواج اين پيرمرد ۱۱۲ ساله اندكي متفاوت است، در حالي است كه صدها نفر در مراسم عروسي داماد و عروس حضور به هم رساندند وي با دختري كه تنها ۱۷ سال سن دارد ازدواج نموده است.

داماد ۱۱۲ ساله كه “احمد محمد دوره” نام دارد بعد از پايان عروسي گفت: امروز خداوند به من كمك كرد تا به آرزوي خود برسم . داماد ۱۱۲ ساله همچنين مي*گويد مدتي صبر كرده است تا عروس بزرگتر شود و پس از آن از وي تقاضاي ازدواج نموده است.
“احمد محمد در اين خصوص به رسانه ها گفت: هيچ اجباري در ازدواج نبود، اما براي متقاعد كردن وي از تجربه*ام نسبت به عشقم استفاده كردم ! خانواده عروس نيز بر اين عقيده*اند كه دخترشان از شوهر جديدش راضي و خشنود است.
بر اساس داده*هاي سازمان* هاي بين المللي ميانگين ميزان اميد به زندگي براي مردان در سومالي ۴۷ سال است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۴:۴۰ توسط:sana موضوع:

كافه اي كه جغد ها صاحب آن هستند

كافه اي كه جغد ها صاحب آن هستند

جغد هاپرنده هايي عجيب هستند كه شايد رابطه چمدان خوبي هم با انسان ها نداشته باشند از اين رو كمنر ديده مي شود يك انسان با اين پرنده ارتباط برقرار كند.....

كافه محلي اي است كه معمولا جمع هاي خودماني در آن گرفته مي شود و محيطي ساكت با زمينه اي هنري دارد اما كافه هاي عجيب هم در دنيا هستند كه پيدا كردن آن ها خيلي سخت هم نيست.

كافه گربه يكي از جالبترين كافه هايي است كه در دنيا وجود دارد و در آن بيش از 100 گربه آزادانه ميان مشتري ها بازي مي كنند اما به تازگي كافه جغد ها سبكي جديد در كافه داري ايجاد كرده است.

در اين كافه، جغد ها همه كاره هستند و از جذب مشتري تا پذيرايي از آن ها در برخي قسمت ها بر عهده دارند. اين خفاش ها قادرند برخي مواد غذايي مانند پيراشكي يا كيك ها را به دست مشتريان برسانند.


استفاده از جغد در اين كافه باعث محبوبيت حداكثري آن شده است و حالا تنها با رزرو قبلي مي توان در اين كافه جا پيدا كرد. با توجه به اين محبوبيت صاحب كافه در نظر دارد تا بخشي از ملك را به نام پرنده هاي هميشه در تعجبش كند.


كافه جغد ها قوانيني هم دارد كه از مهمترين آن ها مي توانيم به قانون ورود و خروج اشاره كنيم. طبق دستور صاحب رستوران مشتريان بايد كاملا با احتياط وارد يا خارج شوند زيرا ممكن است پرنده وحشت زده شوند.


ديگر قانون جالب اين رستوران ممنوعيت استفاده از فلاش براي عكاسي است زيرا پرنده ها از نور زياد مي ترسند و ممكن است به مشتريان حمله ور شوند. براي عكس گرفتن با جغد ها نيز بايد دستكش هاي مخصوص استفاده شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۴:۲۹ توسط:sana موضوع:

دختره استاتوس زده:|

دختره استاتوس زده:


الان دلم گرفته بــــــــــــــــــــــــ ــــخــــــــل ميخوام..


نزديك به نيم ميليون نفر، بغلِ خودشونو معرفي كردن...! :|


يه سريا عروسك شاسخين شدن...! :|


يه عده خود رو بالشت ناميدند...!!! :|


اين وسط يه نفر نميدونم چرا شارژ ايرانسل كامنت كرده بود...!!!!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۴:۲۱ توسط:sana موضوع:

مردي كه 35سال اجازه نداد دخترانش به حمام بروند چون...؟!


روزنامههاي هندوستان خبر دادند: يك مرد هندي، هفت دختر خود را به مدت 35 سال از رفتن به حمام منع كرد تا شايد طي اين مدت خداوند به او پسري بدهد! به نقل از
خبرگزاري فرانسه، «كيلاش كالو سينگ» پدر اين هفت دختر در مصاحبهاي با روزنامه هندوستان تايمز تصريح كرد: من به مدت 35 سال به دخترانم اجازه حمام رفتن و مسواك زدن را ندادم و گمان ميكردم كه با اين روش خداوند به من فرزند پسري عطا ميكند.
وي در ادامه افزود: من از حمام آفتاب براي شستوشو استفاده ميكردم و دختران را نيز مجبور ميكردم كه از اين روش استفاده كنند؛ چراكه گمان ميكنم آفتاب بهتر ميتواند باعث پاكيزكي و پالايش جسم و روح شود. اين مرد 63 ساله كه در خارج از روستاي «واراناسي» زندگي ميكند، در ادامه خاطرنشان كرد: من هر روز صبح طي اين 35 سال پس از برخاستن از خواب و گرفتن حمام آفتاب روبهروي الهه «شيوا» مينشستم و از او درخواست فرزند پسري ميكردم. اين در حاليست كه در گزارش روزنامه هندوستان تايمز آمده است كه اين مرد براي آنكه درخواستش از خداوند برآورده شود، در تابستان لباسهاي زمستان را ميپوشيده و در زير آفتاب سوزان هندوستان مينشسته است.
گفتني است، همسايههاي اين مرد هندي رفتار وي را تنها به دليل داشتن فرزند پسر اعلام كردند؛ چراكه براساس آمارهاي رسمي، اكثر هنديها تمايل به داشتن فرزند پسر دارند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۴:۱۲ توسط:sana موضوع:

تنها قبيله آدمخوار باقي مانده در دنيا + عكس

باورتان مي شود كه قبيله آدمخوارها هنوز هم وجود داشته باشد، قبايلي كه درمانش هنوز با شكار انسان هاي ديگر روزگار مي گذرانند، آدم هايي كه هنوز نمي دانند در چه قرني زندگي مي كنند و دنيا چقدر تغيير كرده است.باورتان مي شود كه قبيله آدمخوارها هنوز هم وجود داشته باشد، قبايلي كه درمانش هنوز با شكار انسان هاي ديگر روزگار مي گذرانند، آدم هايي كه هنوز نمي دانند در چه قرني زندگي مي كنند و دنيا چقدر تغيير كرده است. اگر باورتان نمي شود بد نيست كه بدانيدن مردمان قبيله «كروواي» كه در نقاط دور از دسترس جنگل هاي پاپوآ در اندونزي زندگي مي كنند، هنوز هم مانند انسان هاي اوليه، آدمخوار هستند.


قبيله كروواي كه به نام «كولوفو» نيز شناخته مي شود، متشكل از حدودا 3000 نفر است كه در جنوب شرق پاپوآ در گينه نو اندونزي زندگي مي كنند.
افراد اين قبيله در منطقه اي زندگي مي كنند كه در سراسر تاريخ كمتر انساني به آنجا رفت و آمد كرده است و به همين دليل آنها تا سال 1970 از اينكه در نزديكي آنها شهرهايي وجود دارند كه در آنها نيز انسان هايي ساكن هستند، خبري نداشتند.با شرايط خاص اين منطقه، مي توان گفت كه محل زندگي اين قبيله قلمروي مجزا از دنياي امروز است، آنها ماهرترين شكارچيان تاريخ هستندكه كمتر انسان يا حيواني توانسته است از دستشان جان سالم به در ببرد.


آنها در ماهيگيري نيز تبحر خاصي دارند. ادعا مي شود كه كروواي تنها قبيله آدمخوار بازمانده از قرون گذشته است كه مردمانش همچنان به رسم پيشنيان خود به زندگي ادامه مي دهند، آنها هنوز هم در جنگ ها و براي دفاع از خود از تير و كمان استفاده مي كنند. در حالي كه حتي در شهرهاي نزديك به محل زندگي اين قبيله، از سال 1964 تا به حال ديگر از تير و كمان، تنها به عنوان يك وسيله ورزشي استفاده شده است.اولين آشنايي با دنياي خارج
اولين ارتباط مردمان اين قبيله با انسان هايي غير از اعضاي قبيله خودشان، در اوايل سال هاي 1970 صورت گرفت.
يك محقق هلندي به نام «جوانز ولدويزن» كه به جنگل هاي ناشناخته سفر مي كرد تا با قبايلي كه هنوز مانند انسان هاي اوليه زندگي مي كنند، ملاقات كند به محل زندگي اعضاي اين قبيله رفت و از آن زمان به بعد، مردمان اين قبيله كمابيش از دنيايي غير از دنياي خود مطلع شدند.در سال 2006 زماني كه خبرنگاران برنامه 60 دقيقه، براي تهيه گزارش از اين قبيله آدمخوار به اين منطقه رفته بودند، ادعا كردند كه با چشم خود آدمخوار بودن آنها را ديده اند.

نحوه زندگي افراد قبيله كروواي به طور كلي عجيب و غيرعادي است، خانه هاي آنها بر فراز درختان در ارتفاعي حدودا 30 تا 35 متري از سطح زمين قرار دارد، البته طبق تحقيقات صورت گرفته، مشخص شده است كه چون ميزان بارندگي در اين منطقه بسيار زياد است و هر لحظه امكان وقوع سيل وجوددارد، آنها خانه هاي خود را بر بالاي درختان بنا مي كنند تا بتوانند از سيل و همچنين گزيدگي حشرات كشنده و حمله قبايل ديگر در امان بمانند.البته خانه هاي امروزي آنها در ارتفاع كمتر و در حدود 8 تا 12 متر بالاتر از سطح زمين ساخته مي شوند. اين خانه ها آنقدر مقاوم ساخته مي شوند كه گنجايش و تحمل وزن بيشتر از 12 نفر را هم دارند، زيرا افراد اين قبيله بيشتر خانواده هاي پرجمعيت هستند.آنها بيشتر اوقات، تنه درختان را تراشيده و از آنها به عنوان پلكان استفاده مي كنند. اين خانه ها براي اولين بار در سال 2003 و توسط يكي از خبرنگاران بي بي سي كشف شد اما آنها از طريق هوايي از اين منطقه فيلمبرداري كرده و هرگز جرأت نكردهاند به اين منطقه نزديك شوند. آدمخواري تا اوايل قرن 19 به طور كلي از بين رفته و حالا كروواي تنها قبيله در دنياست كه هنوز هم آدمخوار هستند. آنها اعتقاد زيادي به شياطين و ارواح دارند، به همين خاطر اگر خانواده اي توسط خانواده اي ديگر ازار ببيند، مي توانند طبق آداب و رسوم قبيله، افراد خانواده مهاجم را كشته و حتي آنها را بخورند.جادوگران قبيله به كساني كه به خاطر كمبود امكانات و سختي زندگي در جنگل، دچار بيماري هاي ناعلاج شده اند، «خاخوا» مي گويند و افراد قبيله معتقدند كه آنها بر اثر جادوي سياه به اين روز افتاده اند و بايد كشته شوند، حتي اگر آن افراد از خانواده، دوستان يا بستگانشان باشند.دليل اصلي اينكه اين افراد خاخوا ناميده مي شوند، كم خوني بيش از حد افراد قبيله كروواي است. اين كم خوني باعث مي شود كه حتي يك بيماري ساده، باعث تغيير رنگ پوست و تغيير چهره آنها شود. اين موضوع باعث مي شود تا افراد قبيله گمان كنند كه آنها به خاطر جادو به اين صورت درآمده اند. طبق افسانه هاي قبيله، گفته مي شود كه خاخواها كساني هستند كه وقتي افراد قبيله در خواب هستند، حمله كرده و آنها را مي كشند.


كشتن بيماران يا همان «خاخوا»ها، آداب و رسوم خاصي دارد و افراد قبيله بر اين عقيده اند كه براي از بين بردن روح شيطاني، تنها بايد به قلب اين افراد تيراندازي كرد.قبيله كروواي حتي از اجساد دشمنانشان نيز نگذشته و جسد افرادي را كه در جنگ كشته مي شوند، به عنوان غذا با خود به خانه هايشان مي برند.


خبرنگار شجاع در ميان آدمخوارها
«پل رافائل» خبرنگار پر دل و جرأتي بود كه مدتي پيش تصميم گرفت با آخرين قبيله بازمانده از آدمخوارها ملاقات كند. چندين روز طول كشيد تا پل توانست از ميان جنگل هاي باراني پاپوآ بگذرد. آخرين مرحله از سفر او، عبور از رودخانه بود، به همين خاطر قايقي فراهم كرده و با كمك قايقراني بومي كه زبان مردم اين قبيله را مي دانست از رودخانه «انديرم كابور» نيز گذشت.راهنمايي كه پل را همراهي مي كرد، «كورنليس كمبارن» نام داشت كه 13 سال پيش به اين منطقه سفر كرده بود اما هرگز تا اين مرحله پيشروي نكرده بود، زيرا كيلومترها آنطرف تر افراد قبيله به او حمله كرده و كورنليس هم ناچار به فرار شده بود.گفته مي شود افراد قبيله كروواي هرگز هيچ سفيدپوستي را زنده نگذاشته اند، زيرا آنها را پليد دانسته و نامشان را روح شيطان گذاشته اند. پل مي گويد: «براي من خيلي عجيب بود كه پس از گذر از يانيروما، ديگر هيچ كدام از پليس هاي محلي از ما برگه و مجوز عبور نمي خواستند چون مي دانستند كه ما ديگر برنخواهيم گشت، نزديكترين پايگاه پليس، چندين روز با محل زندگي قبيله كروواي فاصله داشت.»


به غير از آدمخوارها، پل و همراهانش بايد مراقب عنكبوت هاي غول پيكر، مارهاي قاتل و حتي ميكروب هاي سمي و كشنده هم بودند.


فريادي در جنگل
خبرنگار شجاع درباره لحظات مرگبار و وحشتناكي كه در جنگل گذرانده است خاطرات زيادي دارد كه قصد دارد آنها را منتشر كند. او درباره نخستين ملاقاتش با مردمان قبيله مي گويد: «در حالي كه در جنگل هاي انبوه به جلو مي رفتيم ناگهان صداي فرياد بسيار بلندي در جنگل پيچيد و پس از آن مردي را ديديم كه تير و كمان خود را به سمت ما نشانه رفته بود. اين مرد از ما مي خواست تا از قايق پياده شده و او را همراهي كنيم، هيچ راه فراري وجود نداشت و بايد از اين فرمان اطاعت مي كرديم، همانطور كه همراه مرد بومي به سمت قبيله مي رفتيم، كورنليس مدام تكرار مي كرد ما قصد صدمه زدن به شما را نداريم، ما براي صلح آمده ايم.»


چند لحظه بعد آنها در ميان اعضاي قبيله بودند كه البته با تير و كمان از آنها استقبال شد. پل مي گويد همانطور كه به ما نزديك مي شدند، متوجه شدم كه آنها خيلي عصباني بودند و تير و كمان هايشان را كه خاردار بودند به سمت ما نشانه رفته بودند.


مردي كه گردنبند و گوشواره هايي از دندان حيوانات و چوب داشت و بايلوم ناميده مي شد، جلو آمده و از مرد ديگر به نام «كيلي كيلي» خواست تا ما را بكشند، آنها ما را شيطان دانسته و مي خواستند ما را با تير و كمان نشانه بگيرند. در آن زمان احساس كردم كه خون در تمام رگ هايم منجمد شده است. مرد بومي كه به اصرار من، به عنوان راهنما و قايقران با ما آمده بود با خواهش بسيار توانست آنها را از كشتن ما منصرف كند.»سلاخي يك خاخوا
افراد قبيله در حالي دست از كشتن مردان غريبه برداشتند كه درست در مقابل چشم آنها يكي از كساني را كه خاخوا مي دانستند، كشتند. آنها قصد داشتند تا خاخوا را بخورند. از نظر آنها تمام قسمت هاي بدن يك انسان به غير از استخوان هايش قابل خوردن است.


با ديدن اين صحنه وحشتناك و تهوع آور، ترس تمام وجود آنها را فرا گرفته بود اما ديگر هوا آنقدر تاريك شده بود كه به هر حال مجبور بودند شب را در كنار اين آدمخوارها به صبح برسانند، در آن روز 8 خاخوا كشته شده بودند. پل نمي خواست بخوابد، يعني نمي توانست بخوابد چرا كه فكر مي كرد اعضاي قبيله قصد دارند آنها را در خواب بكشند.او مي گويد: «تا جايي كه مي توانستم بيدار ماندم، ديگر آنقدر خسته بودم كه متوجه نشدم چه زماني به خواب رفتم. صبح روز بعد با صداي پسربچه اي حدودا 6 ساله به نام «واوا» از خواب بيدار شدم. مادر او بر اثر بيماري از دنيا رفته و پدرش به عنوان يك خاخوا كشته شده بود. او نيز به خاطر بيماري و ضعف بسيار شديد نزديك بود سرنوشتي شبيه پدرش داشته باشد اما زنان قبيله مانع اين كار شده بودند اما اين محافظت تا زماني مي تواند ادامه داشته باشد كه او 14 يا 15 ساله شود، چون واوا، خاخوا ناميده شده، به هر حال كشته خواهد شد.»راهنمايي در قبيله
بايلوم برخلاف ميلش، با مرد سفيدپوست ناشناس و راهنمايش بر سر يك سفره نشسته و براي آنها ماهي آماده كرد. پس از آن، غريبه ها را با ديگر افراد مهم قبيله، صنايع و وسايل شكار آشنا كرد.به گفته پل، مردم قبيله هرگز از سيمان و فلز براي ساخت خانه هاي خود استفاده نمي كنند چرا كه كروواي ها اعتقاد دارند اين كار باعث از بين رفتن پاكي جنگل و رودخانه خواهد شد. به همين خاطر تمام خانه هاي خود را با چوب ساخته و با استفاده از برگ درختان ساگو پوشش مي دهند.


واحد پول قبيله كروواي خوك ها هستند، طبق محاسبه پل هر خوك 350 هزار روپيه يعني يعني در حدود 40 دلار قيمت دارد كه آنها براي معاملات خود به جاي پول از خوك ها استفاده مي كنند زيرا پول هيچ كاربردي در اين منطقه ندارد. براي ازدواج نيز مردان كروواي دختر مورد نظر خود را از خانواده اش خريداري كرده و به جاي آن چندين خوك به خانواده دختر پرداخت مي كنند.


دو روز در قبيله آدمخوارها
آنها دو روز را در كنار آدمخوارها گذراندند اما ديگر زمان رفتن فرا رسيده بود. پل تنها خبرنگاري بود كه موفق شد تا اين حد به افراد قبيله كروواي نزديك شده و از دست آنها جان سالم به در ببرد.


او توانست گزارش كاملي از زندگي افراد اين قبيله تهيه كند كه شبكه هاي بسياري براي خريد آن درخواست داده اند.

پل مي گويد: «با اينكه از همان ابتدا، سفر خود را با وحشت زيادي آغاز كردم ولي سرانجام خاطره اي خوش براي من باقي ماند. شايد هم شانس با من يار بود كه توانستم به سلامت به خانه بازگردم و توسط اين قبيله خورده نشدم.»


در سال 1961 مايكل راكفلر، پسر نلسون راكفلر كه براي جمع آوري اطلاعات از زندگي بومي قبايل مختلف راهي اين منطقه شده بود، براي هميشه ناپديد شد. حتي جسد او هرگز يافت نشد. گفته مي شود مايكل نيز به دست افراد همين قبيله كشته و خورده شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۴:۰۵ توسط:sana موضوع:

ته ديگ غذاي نذري


ﺍﻭﻧﺎﯾﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﻏﺬﺍﻫﺎﯼ ﻧﺬﺭﯾﺸﻮﻥ ﯾﻪ ﺗﯿﮑﻪ ﺗﻪ ﺩﯾﮓ ﻭ ﺗﻪ ﭼﯿﻦ ﻫﻢ
ﻣﯿﺬﺍﺭﻥ
.
.
.
.
.
.
.
ﺁﺭﻩ ﻫﻤﻮﻧﺎ...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺍﻧﺴﺎﻧﻬﺎﯼ ﻣﻌﻤﻮﻟﯽ ﻧﯿﺴﺘﻦ
ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺍﻭﻟﯿﺎ ﺍﻟﻠﻪ ﻫﺴﺘﻦ
ﺍﯾﻨﻬﺎ ﻋﻨﺪ ﺭﺑﻬﻢ ﯾﺮﺯﻗﻮﻥ ﻫﺴﺘﻦ!!!
فتواي شيخ در مورد استفاده از we chat :
بسم ا....
اگر منجر به دوري از فيس بوك شده و باعث گردد
مومنين ديگر فيس بوك را خز تشخيص دهند
حرام است
من ا...التوفيقروزي ميرزا جوادآقا سبزواري از شاگردان علامه بحرالعلوم به سفارش حاج شيخ
عبدالوهاب مشير خراساني خدمت حاج ميرزا آقا ابوالحسن نجفي معروف به مرشد

المتكلمين شرف حضور يافتند. ايشان تشريف نداشتند. برگشتند=))
امروز به اين نتيجه رسيدم كه انسانها به دو گروه تقسيم ميشن :

يا ايرانين يا از زندگي لذت مي برندوست دختــــرت رو پشـــت دستــــه عزاداري بُر نزنن بلنــــد صلوات بفرســـــت

اوج مردانگي نسل جديد را وقتي فهميدم ك ديدم: پسري توي دعوا جاي داد زدن.،جيغ ميكشيدﻧﻤﯿﺸﻪ ﮐﺎﺭﮔﺮﺩﺍﻥ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺑﯿﺎﺩ ﺑﮕﻪ:

ﮐـــــــــــﺎﺕ

ﺑﭽﻪ ﻫﺎ ﺧﺴﺘﻪ ﻧﺒﺎﺷﯿﻦ ﭘﻼﻥ ﺑﺪﺑﺨﺘﯽ ﻋﺎﻟﯽ ﺑﻮﺩ!


ﺣﺎﻻ ﺑﺮﯾﻢ ﺳﺮ ﭘﻼﻥ ﺧﻮﺷﺒﺨﺘﯽ !!! |:

ﻣﻮﺭﺩ ﺩﺍﺭﯾﻢ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺍﻵﻥ ﺭﻓﺘﻪ ﺗﻘﺎﺿﺎﯼ ﻭﺍﻡ
ﺩﺍﻧﺸﺠﻮﯾﯽ ﮐﺮﺩﻩ ﮐﻪ ﻭﻟﻨﺘﺎﯾﻦ ﮐﺎﺩﻭ ﺑﺨﺮﻩ :|
اغا من فهميدم GF ارمين 2afm شبا كجاست!


نامرد ميره پيش اندي ؛(

كه اندي در وصفش ميگه :


اخه بگو بدونم روزا كجايي


نگو به كسي نگو شبا كجايي :(((((...نتيجه ميگيريم روزا با ارمينِ


شبا با اندي :))))) =))برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۳:۵۴ توسط:sana موضوع:

خواستگاري به روش دانش آموز ابتدايي در ايستگاه اتوبوس!+عكس

به گزارش آسان وب دانش آموز ابتدايي از دختر همكلاسي خود در ايستگاه اتوبوس خواستگاري نمود.هنگامي كه مدرسه تعطيل شد پسر عاشق پيشه زودتر به ايستگاه اتوبوس رفت و در حالي كه نامه عاشقانه به دست گرفته بود منتظر نامزد همكلاسي خود بود.بعد از 5 دقيقه دختر مو اسبي از راه رسيد و پسر بچه در حالي كه در مقابل او زانو زده بود از او خواستگاري نمود و هنگامي كه جواب مثبت شنيد دو تايي دست هاي يكديگر را در مقابل همكلاسيهاشان در دست هم گذاشتندو دوستانشان برايشان كف زدند.يكي از عابران پياده شهر سوژوي چين به نام "وو"مي گويد پسربچه نيم وجب قد بيشتر ندارد و كلاس پنجم ابتدايي است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۲۳:۴۶ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم