بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

دختر 23ساله با چشمان جادويي و فوق العاده اش!!! +_ عكس

چشمهاي دخترروسي درون بدن رامي بيند!
در دنياي سينما با به كارگيري جلوههاي ويژه، انواع و اقسام شخصيتهاي ايكس من و نامرئي و داراي امكانات خارق العاده فراوانند اما در دنياي واقعي دختري به نام ناتاشا هست كه چشمهايش ظاهراً توانايي و قدرت اشعه ايكس را دارند و او ميتواند بدون هيچ وسيله ديگري اعضاي دروني بدن ديگران را ببيند و از وجود بيماري يا شكستگي در آنها خبر دهد.
۱۰۰سال پس از كشف اشعه نامرئي ايكس از سوي فيزيكداني آلماني، كه با آن ميشد از اعضاي داخلي بدن انسان همچون استخوانها و... عكسبرداري كرد، دختري جوان در روسيه پزشكان را با قابليت
خارق العاده چشمانش متعجب كرد.
پراودا در گزارشي نوشت، ناتاشا دمكينا Natasha Demkina ادعا ميكند با اشعهاي كه در چشمانش وجود دارد به راحتي ميتواند اعضاي داخلي بدن انسانها را ببيند و گاهي اوقات بهتر از خود پزشكان به تشخيص مشكل بيماران بپردازد.
او در سال ۱۹۸۷ در مسكو به دنيا آمد و هم اكنون در مركز بيماريهاي خاص بيمارستان مسكو مشغول كار است.

ناتاشا در برابر نگاههاي دهها پزشك متخصص و دانشمند ماهر كه به خاطر او به روسيه رفته بودند گفت: «همراه مادرم در خانه نشسته بودم كه ناگهان متوجه شدم چشمانم جور ديگري ميبيند. در كمال حيرت متوجه شدم كه ميتوانم اعضاي داخلي بدن مادرم را ببينم، بعد هم بلافاصله به او گفتم كه اعضاي بدنش در چه حالتي هستند و چطور كار ميكنند. از آن به بعد ديگر چشمهاي من به حالت عادي بدن انسانها را نميبيند، چون ميتوانم براي چند ثانيه اندامهاي دروني بدن آنها را به صورت رنگي ببينم و حتي وضعيت آنها را تحليل كنم. من خودم به اين نوع نگاهي كه دارم، اسم ديد پزشكي را گذاشته ام.»





تاتيانا ولاديموفنا Tatyana Vladimovna مادر ناتاشا درباره توانايي عجيب دخترش ميگويد: «اگر چه ناتاشا نسبت به هم سن و سالهايش از بلوغ فكري بيشتري برخوردار است اما از نظر كودكي و شيطنتهايش در دوران طفوليت هيچ تفاوتي با ديگر بچه ها نداشته.»

خانم ولاديموفنا معتقد است قدرت يادگيري ناتاشا بسيار سريعتر از دوستانش است. به گفته او ناتاشا وقتي كه شش ماهه بود لب به سخن گفتن گشود و در يك سالگي ميتوانست اشعار و داستانهاي الكساندر پوشكين شاعر روسي و نويسنده قرن ۱۸ را به راحتي تكرار كند و در سن سه سالگي تسلط كاملي به الفباي روسي پيدا كرده بود.




هنگامي كه ناتاشا ده ساله بود تحت عمل جراحي آپانديس قرار گرفت. چند روزي از اين عمل ميگذشت كه مشخص شد چند تكه از گاز استريلي كه براي تميز كردن محل جراحي از آن استفاده ميشده در بدن او جا مانده است و به اين ترتيب طي يك عمل ديگر گازاستريلهايي كه جا مانده بود برداشته شد و دقيقا يك ماه بعد از اين عمل جراحي بود كه چشمهاي ناتاشا توانايي عجيبش را در ديدن اعضاي داخلي بدن انسانها به دست آورد.
پس از اينكه ناتاشا ارگانهاي داخلي بدن مادرش را موبه مو شرح داد، داستان قدرت چشمان او دهان به دهان گشت و به گوش رسانه هاي محلي روسيه هم رسيد.
داستان توانايي منحصر به فرد او در بهار سال ۲۰۰۳ در يك روزنامه محلي منتشر شد و در نوامبر همان سال ناتاشا در يك كانال تلويزيوني روي آنتن رفت.
پخش تصوير ناتاشا دمكينا توجه روزنامه هاي انگليسي را به خود جلب كرد و به همين منظور ناتاشا به لندن دعوت شد و در پي آن به نيويورك و توكيو هم سفركرد.


تشخيص زخم معده پزشك

براي اثبات درستي گفتههاي ناتاشا، جمعي از پزشكان روسيه تصميم گرفتند تا آزمايشاتي روي او انجام دهند. آنها از ناتاشا خواستند تا هر چه را كه در معده يكي از پزشكان حاضر ميبيند بر روي كاغذ نقاشي كند. چيزهايي كه ناتاشا در اين آزمايش ميكشيد و ادعاهايي كه ميكرد بسيار حيرت آور بود. او در نقاشي جاي زخم معده دكتر را به خوبي نشان داده بود و در جواب پزشكي كه به او اصرار ميكرد يكي از بيماران مبتلا به سرطان معده است پاسخ داد كه او تنها چيزي شبيه يك كيست را در معده بيمار مشاهده ميكند.

در سال ۲۰۰۴ روزنامه سان چاپ لندن دمكينا را به انگلستان دعوت كرد تا در بيمارستان آنجا هم مورد آزمايش قرار بگيرد. تشخيصهايي كه ناتاشا ميداد با تشخيص پزشكان حرفهاي مو به مو مقايسه ميشد و نكته جالب اينجا بود كه هيچ تفاوتي بين آنها وجود نداشت. به گفته شبكه ديسكاوري، ناتاشا دمكينا تمام شكستگيهاي موجود در بدن مصدومي را كه تازه تصادف كرده بود درست و دقيق تشخيص داد. نكته عجيبتر اينجا بود كه ناتاشا در حين يك مصاحبه تلويزيوني رو به مجري برنامه كرد و گفت: «قوزك پاي شما قبلا دچار آسيب ديدگي شده. اين طور نيست؟» با اين سوال مجري يك نگاه به پايش و يك نگاه به صورت دختر انداخت و در كمال ناباوري گفته ناتاشا را تاييد كرد.

البته هميشه هم تشخيصهاي اين دختر نوجوان درست از آب در نميآمد؛ مثلا بعد از بازگشتش از انگلستان معلوم شد كه در يكي از برنامه هاي تلويزيوني به كريس استيل يكي از پزشكان عمومي كه با او مصاحبه ميكرد گفت كه او دچار بيماريهايي از جمله سنگ كليه، درد صفرا، كبد و پانكراس شده است. پس از اين ادعا دكتر استيل تحت آزمايشات دقيقي قرار گرفت و مشخص شد كه هيچيك از تشخيصهاي ناتاشا صحت نداشت و دكتر در سلامت كامل به سر ميبرد.



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۱:۵۵ توسط:sana موضوع:

عكس نوشته هاي طنز و خنده دار !!!























برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۱:۳۴ توسط:sana موضوع:

هنرنمايي با كاغذ رنگي !!!

اين آثار هنري با استفاده از نوارهاي كاغذ رنگي ايجاد شده اند. پيشينه ي اين هنر، به قرن هجده ميلادي و زمان انقلاب فرانسه باز مي گردد. اين هنر در ابتدا براي تزيين جلد كتاب هاي مذهبي در اروپا استفاده مي شد، اما در قرن نوزدهم به يكي از سرگرمي هاي اشرافزادگان اروپايي تبديل شد. اين تصاوير، از كارهاي «يوليا برودسكايا»، هنرمند روس است كه در اين هنر شهرتي جهاني پيدا كرده است.
















برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۱:۲۰ توسط:sana موضوع:

ماجراي عجيب برخورد رعد و برق به يك زن باردار!! + عكس

ماجراي عجيب برخورد رعد و برق به يك زن باردار!! + عكس



داستان از اين قرار است كه مادر اين كودك سال گذشته بر اثر اصابت رعد و برق در منطقه آلبوكرك ايالت نيومكزيكو فورا به بيمارستان منتقل شده و در آن زمان پزشكان با عمل سزارين اين كودك ...

داستان از اين قرار است كه مادر اين كودك سال گذشته بر اثر اصابت رعد و برق در منطقه آلبوكرك ايالت نيومكزيكو فورا به بيمارستان منتقل شده و در آن زمان پزشكان با عمل سزارين اين كودك را به دنيا آوردند تا از خطر مرگ نجاتش دهند اما اين برخورد صاعقه يك بدشانسي براي اين نوزاد به همراه آورده است و آن سيخ بودن موهاي سرش مي باشد كه محصول برخورد صاعقه به مادرش است!





منبع: http://www.seemorgh.com/entertainment/2429/202953.html

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۱:۰۶ توسط:sana موضوع:

زندگي عجيب يك دختر بدون بيني!! + عكس

زندگي عجيب يك دختر بدون بيني!! + عكس



دختري بدون بيني متولد شد اما با وجود اينكه هيچ حس بويايي ندارد، مي‌تواند سرفه و عطسه كند و حتي سرما بخورد...

دختري بدون بيني متولد شد اما با وجود اينكه هيچ حس بويايي ندارد، مي‌تواند سرفه و عطسه كند و حتي سرما بخورد.
«تسا ايوانز» 17 ماهه هيچ حس بويايي و يا سينوس ندارد؛ بيماري وي كاملاً مادرزادي و بسيار نادر است و بر اساس گزارشات مقامات پزشكي فقط 40 مورد از اين نوع بيماري وجود داشته است.
با وجود اينكه تسا هيچ حس بويايي و هيچ سينوسي ندارد اما در اين وضعيت مي‌تواند سرفه و عطسه كند و حتي سرما بخورد.



به گفته مادر اين دختر بچه، با وجود همه اين مشكلات، هميشه در چهره وي لبخند است.
پزشكان تلاش مي‌كنند تا با عمل جراحي بتوانند مشكل اين كودك را برطرف كنند.
منبع: http://www.seemorgh.com/entertainment/2429/202903.html

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۰:۴۹ توسط:sana موضوع:

قيافه‌هاي خنده‌دار و عجيب المپيك، به همراه نقل قول

مسابقات المپيك هميشه منبع خوبي براي هيجان و ديدن ورزشگاه‌هاي ممتاز است، ولي قيافه‌هاي عجيب و غريب و خنده‌دار هم در اين مسابقات زياد ديده مي‌شود.


قيافه‌هاي خنده‌دار و عجيب المپيك، به همراه نقل قول

مسابقات المپيك هميشه منبع خوبي براي هيجان و ديدن ورزشگاه‌هاي ممتاز است، ولي قيافه‌هاي عجيب و غريب و خنده‌دار هم در اين مسابقات زياد ديده مي‌شود. با اينكه ما ورزش‌كاران المپيكي را دوست داريم و آن‌ها را تحسين مي‌كنيم، ولي از اين يكي نمي‌توانيم بگذريم، پس اين هم از اين: قيافه‌هاي خنده‌دار و عجيب و غريب در المپيك قبل:

اَه اَه، اين توپه چقدر بدمزه بود!


پس توپ كجا رفت....؟!


چيه؟ مشكلي هست؟


هي ... ميزنم لهت مي كنما!


آخه چرا منو مجبور مي كنيد اين كارو بكنم؟


كو ... كوســـــــــــــه ...!!!


شي ؟. . .. ..


اين ... اين توپ من نيست !


حوصله م سر رفت! به جون خودم اين آخريشه. بعدش ميرم ناهار


ميشه زودتر تمومش كنيم؟ ... من واقعاً بايد برم يه جايي!


گفته بودم كه اگه منو عصباني كنيد تبديل به هالك ميشم


چرا همه دارن به من نگاه مي كنن؟ اينكارو نكنيد.... خجالت مي كشم!


ديگه داره تموم ميشه !


اين توپو از جلوي صورت من دور كن رفيق


كي ميتونه بهتر از من رقص خرگوشي انجام بده؟!

منبع: http://wiki.5040.ir/fa/content/article/2157.html


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۰:۳۹ توسط:sana موضوع:

جواهرات خـــــــــــــــــــاص !!!

مدل هاي زيبا و خيره كننده جواهرات














   


















 



برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۰:۲۹ توسط:sana موضوع:

تصاويري شگفت انگيز از پشت بام ساختمان هاي هنگ كنگ . . .!!!





برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۰۰:۲۱ توسط:sana موضوع:

طنز / ترك فيسبوك؟ شوخي ميكني

طنز / ترك فيسبوك؟ شوخي ميكني
يك شركت تبليغاتي سايتي را راه‌اندازي كرده تا افرادي كه تمايل به ترك اعتياد به فيس‌بوك دارند اما از اراده كافي برخوردار نيستند، بتوانند كمتر از فيس‌بوك استفاده كنند. اين سايت از كاربران دعوت مي‌كند سه ماه از فيس‌بوك استفاده نكنند و بعد از آن ببينند آدم‌هاي شادتري هستند يا نه. البته ما معتقديم اين راه‌ها همه‌اش سوسول‌بازي است و معتاد به فيس‌بوك با عزيزم! لايك نكن و خوشگلم! پست نذار، اعتيادش را ترك نمي‌كند و بايد به فكر راه‌هاي ديگري بود. بستن به تخت، آويزان كردن از سقف، زنداني كردن معتاد در كارتون يخچال و اقداماتي از اين دست مي‌تواند راه‌هاي بهتري براي ترك دادن معتاد به فيس‌بوك باشد. در همين راستا شنيديم مركز ترك اعتيادي به همين شكل در يكي از نقاط كشور شروع به كار كرده است. براي همين از يكي از مراقبان و پرستاران اين مركز خواستيم تجربيات خود را در مواجهه با معتادان فيس‌بوكي براي ما بازگو كند. خلاصه اين گفت‌وگو در زير مي‌آيد:

- يكي از معتادان كه دچار بيماري رواني شده بود مرتب سر خود را تكان مي‌داد و هر پنج ثانيه يك بار با خود مي‌گفت: "با اجازه share مي‌كنم".

- معتادان وقتي حوصله‌شان سر مي‌رفت دسته‌جمعي با هم آواز مي‌خواندند و مي‌گفتند: "كفتر كاكل به سر wi-fi . اين mesغير مجاز مي باشدe از من ببر wi-fi."

- برخي از معتادان روي ديوار كمپ جملات قصاري از كوروش كبير مي‌نوشتند و بقيه هم با ذغال به نشانه لايك خط مي‌كشيدند كه با آنها برخورد لازم صورت گرفت. جالب اين‌جا بود كه شخص استاتوس‌گذار روي ديوار وقتي كشان‌كشان به سمت سلول انفرادي برده مي‌شد، مي‌گفت: "گيرم كه مي‌زنيد، گيرم كه مي‌كشيد. با رويش ناگزير استاتوس‌ها چه مي‌كنيد؟" كه همانجا في‌الفور ۲۰نفر بلند گفتند "لايك" و پنج نفر هم با اجازه share كردند.

- بعد از اين واقعه چند نفر سراغ ما آمدند و گفتند: "ما را هم بگيريد لايكمان برود بالا!" كه ما ناخودآگاه به شكل :| درآمديم.

- يك روز كه رفتار معتادها را زير ذره‌بين گرفته بوديم ديديم يكي از آنها سر خود را از يك قاب چوبي بيرون آورده و بقيه هم رو به او مي‌گويند: "عكس زيبايي است"، "very nice"، "اينجا كجاست اصغرجون؟"

- بعد از مدتي افراد حاضر در كمپ دو دسته شدند. گروه يك به گروه دو فحش مي‌دادند و لايك مي‌گرفتند. گروه دو به گروه يك فحش مي‌دادند و لايك مي‌گرفتند.

- كم‌كم ما هم دلسرد شديم و با عدم مشاهده علايم بهبود در بيماران به اين نتيجه رسيديم كه كلا بايد بكوبيم، دوباره بسازيم! جالب اين‌جا بود كه تعداد بسياري از بيماران مي‌گفتند شما بكوبيد. ما اين‌جا هستيم! بعدا فهميديم مي‌خواستند از لحظه خراب شدن خانه و لت و پار شدن خودشان فيلم بگيرند و بگذارند فيس‌بوك. وقتي ازشان پرسيديم چرا؟ گفتند: فاجعه و مصيبت خيلي بيشتر لايك مي‌خوره!

نشانه هاي اعتياد به فيسبوك:

بنا بر هشدار كارشناسان " فيس بوك" از خاصيت اعتياد آوري برخوردار است. در اين مطلب قصد داريم تا شما را با 15 نشانه اعتياد به " فيس بوك " آشنا كنيم.

_ شما به صورت روزانه و هر روز چند مرتبه وضعيت خود را در "فيس بوك" به روز مي كنيد. شما سعي مي كنيد تا هر حادثه اي را كه در طول روز براي شما در خانه يا محل كار براي شما رخ داده است را براي دوستان خود در فيس بوك بنويسيد.

_ زماني كه سايت فيس بوك دچار تغييراتي مي شود شما بي دليل دچار ناراحتي و عصبانيت مي شويد. زماني كه شما كوچكترين تغيير در طراحي صفحه ، رنگها و يا هر تغيير ديگر را در صفحه يا حساب شخصي خود مي بينيد شديدا عصباني مي شويد وقت آن است كه به خروج از فيس بوك فكر كنيد.


نام: etiad-facebook1.jpg نمايش: 5 اندازه: 9.0 كيلو بايت
_ شما علاقه داريد كه اولين نفري باشيد كه براي مطالب دوستان خود نظر مي گذاريد. در اين زمينه ركورد گيري انجام نمي شود ولي شما دوست داريد كه هميشه اولين نظر را براي مطالب دوستان را بنويسيد.

_ شما براي گياه، فرزند كوچك يا حيوان مورد علاقه خود صفحه اي درست مي كنيد. زماني كه آن شخص يا چيز نمي تواند صفحه خود را به روز كند پس اين شما هستيد كه بايستي اين صفحه يا صفحات را به روز كنيد. در عين حال اين اقدام باعث مي شود تا شما در عين حال چند صفحه مختلف را به روز كرده و ذهن خود را به آنها مشغول كنيد.

_ شما در هر مكان ممكن صفحه خود را چك مي كنيد. براي شما مهم نيست كه در چه شرايطي و در چه مكاني هستيد ، بلكه مهم براي شما اين است كه صفحه خود را مشاهده كنيد.

_ فيس بوك زمان زيادي از وقت شما را به خود اختصاص داده است و باعث شده است كه شما توجه كافي به اعضاي خانواده خود نداشته باشيد. بر اساس آمار موجود فيس بوك عامل 1 طلاق از هر 5 طلاق است. و مطمئننا اين آمار در آينده نيز رو به افزايش خواهد رفت . زماني كه همسر شما خانه را براي هميشه ترك مي كند شما متوجه نمي شويد چون مشغول به روز رساني صفحه خود هستيد.

_ آيا شما از قرار گرفتن در برابر وب كم احساس خجالت مي كنيد ؟ آيا تا به حال از تصوير خود در درون آينه براي بخش مشخصات خود در فيس بوك عكس گرفته ايد؟ اين ها نشانه بيماري به اسم "رفتار شديدا پوچ" است كه از عوارض استفاده طولاني مدت از فيس بوك است.

_ زماني كه به تعطيلات رفته ايد و در كنار ساحل حمام آفتاب مي گيريد يا در جنگلي زيبا در حال قدم زدن هستيد ناگهان با تلفن همراه خود صفحه خود به صفحه فيس بوك وارد شده و آن را چك مي كنيد. اين هم يك نشانه خطرناك از اعتياد شديد به فيس بوك است.

_ شما با بهترين دوست خود بيشتر از طريق فيس بوك در تماس هستيد تا اينكه همديگر را در شرايط عادي ملاقات كنيد. اين شرايط امروزه به شكل عجيبي در حال افزايش است و دوستان هر روز بيشتر ترجيح مي دهند تا در فيس بوك با هم در ارتباط باشند.



نام: etiad-facebook2.jpg نمايش: 5 اندازه: 17.1 كيلو بايت
_ شما در سايت فيس بوك قابليتي داريد كه بر طبق آن مي توانيد از روز تولد دوستان خود مطلع شويد. بسياري از افراد در صورتي كه سايت فيس بوك اين قابلت را براي آنها ايجاد نمي كرد آنها هرگز تاريخ تولد دسوتان و بستگان خود را نداشتند.

_ زماني مي رسد كه شما دوستان بيشتري به صورت مجازي نسبت به شكل واقعي داريد. در اين حالت شما از اين كه همسايه يا دوست ديگر شما دوستان بيشتري در فيس بوك دارد ناراحت مي شويد و سعي مي كنيد دوستان بيشتري در محيط مجازي داشته باشيد.

_ زماني مي رسد كه شما در كنترل مخارج و كسب درآمد به دليل صرف زمان زياد در فيس بوك دچار مشكل مي شويد. شما نمي توانيد به خوبي كار كنيد و ذهن شما درگير صفحتان در فيس بوك است.

_ يكي ديگر از نشانه هاي اعتياد به فيس بوك اين است كه شما حتي در هنگام استفاده از سرويس بهداشتي نيز به وسيله تلفن همراه خود به صفحه فيس بوك خود رفته وسعي مي كنيد تا وضعيت خود را به روز كنيد. يعني شما به قدري به اين سايت وابسته شده ايد كه نمي توانيد تا خروج از سرويس و رفتن به پشت كامپيوتر صبر كنيد.

_ زماني كه شخصي شروع به مطرح كردن بسياري از مسائل خصوصي خود در صفحه فيس بوك خود شد و يا به به همسر خود در اين صفحه به شكل غير معمولي ابراز علاقه كرد بايستي به اعتياد اين شخص به فيس بوك شك كرد.

_ زماني كه با دوستان خود به گردشي چند ساعته مي رويد و از فيس بوك به دور هستيد هميشه نگران هستيد كه در صفحه شما چه گذشته است و دوستان شما چه پيامهاي را براي شما فرستادند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۹:۰۰ توسط:sana موضوع:

مسابقه خوردن همبرگر در واشنگتن + تصاوير

مسابقه خوردن همبرگر در واشنگتن + تصاوير

رستوراني كه اين مسابقه را برگزار مي كند در طول برگزاري رقابت ها به همه حاضران ساندويچ مجاني مي دهد. ششمين دوره مسابقات خوردن همبرگر با پيروزي “مولي شويلر” كه توانست 26 همبرگر را در 10 دقيقه ببلعد به پايان رسيد.

اين مسابقات كه همه ساله در واشنگتن برگزار مي شود امسال با حضور شركت كنندگان زن و مرد از نقاط مختلف اين ايالت برگزار شد كه در نهايت در حضور مردان و پرخور و سنگين وزن “مولي شويلر” كه از وزن بالايي هم برخوردار نبود جايزه 1500 دلاري را از آن خود كرد. او كه مادر 4 فرزند است توانست در مدت 10 دقيقه سريعتر از ديگر رقبا 26 همبرگر را ببلعد و نفر اول مسابقه شود. نزديك ترين تعقيب كننده او در اين قابت تنها يك همبرگر كمتر از او خورد.

رستوراني كه اين مسابقه را برگزار مي كند در طول برگزاري رقابت ها به همه حاضران ساندويچ مجاني مي دهد. عكس هاي اين رقابت عجيب از خبرگزاري رويترز را در زير مي بينيد.

نام: 284481246-talab-ir.jpg نمايش: 20 اندازه: 31.1 كيلو بايت

نام: 1859497834-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 47.9 كيلو بايت

نام: 1801180106-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 35.6 كيلو بايت

نام: 1444595715-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 42.8 كيلو بايت

نام: 1234364234-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 47.8 كيلو بايت

نام: 1189745374-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 49.3 كيلو بايت

نام: 1170758730-talab-ir.jpg نمايش: 18 اندازه: 46.1 كيلو بايت

نام: 1022388544-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 49.9 كيلو بايت

نام: 890349345-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 54.6 كيلو بايت

نام: 582224108-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 56.5 كيلو بايت

نام: 396113404-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 42.7 كيلو بايت

نام: 2072422790-talab-ir.jpg نمايش: 17 اندازه: 62.6 كيلو بايت

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۱:۵۸:۵۱ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم