بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

راه هاي تقلب

1- روش جيبي:

هر نكته، سوال، جواب يا قصه اي را كه به نظرشان واجب و اساسي است روي كاغذ نوشته، محموله را درون جيب جاسازي كرده و در شراط مناسب استفاده اش مي كنند.

2- روش جامدادي:

از جامدادري غافل نشويد. اين كيف كوچك يكي از استراتژيكي ترين ابزار در هر امتحاني است و از هر دوست و هم كلاسي اي بيشتر به كمك مي آيد. هرچه دل تنگشان مي خواهد روي كاغذ نوشته و محموله را داخل جامدادي جاسازي مي كنند.

3- روش تاي آستين:

خيلي ها كاغذ كدگذاري شده شان را ميان تاي آستين بلوز يا پاچه ي شلوار جاسازي مي كنند.

4- روش جورابي:


جوراب ساق بلند در كنار خودكرا و لاك غلط گير يكي از ملزومات هر امتحاني است. كاغذ كدگذاري شده شان را زير كش جوراب مخفي كرده و با دور شدن مراقب استفاده اش مي كنند.

5- روش كفشي 1:

محموله يا همان كاغذ كدگذاري شده درون كفش يا چكمه، به راحتي مخفي مي شود.

6- روش مقنعه اي:

نياز به توضيح نيست كه اين روش كاملا دخترانه است. خيلي از دخترها محموله را ميان تاي مقنعه به راحتي مخفي كرده و با هر بار مرتب كردن مقنعه سري به اطلاعات كدگذاري شده مي زنند.

7- روش گيسوكمند:


عده اي هم كاغذهاي كدگذاري شده را لوله كرده و ميان انبوه گيسوان پنهانشان مي كنند.

هشدار بزرگان: اجراكنندگان اين فن به موهاي فرفري و پرپشت مجهز بودند به شكلي كه كاغذ جاسازي شده ميان موها با چشم غيرمسلح قابل تشخيص نبود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۲:۳۱ توسط:sana موضوع:

دليل اعصبانيت هاي ما


دليل عصبانيت زياد شما چيست؟ آيا مشكلي دروني شما را اينگونه زود عصبي مي كند يا اينكه به دليل مشكل روحي و رواني عصبانيت شما ظاهر مي شود؟ در ادامه خواهيد خواند كه دليل عصبانيت شما كدام است.

به طور كلي عصبانيت مى‏تواند عوامل گوناگونى داشته باشد از جمله: 1- حسادت، 2- كم‏ حوصلگى و كم‏ ظرفيتى، 3- ضعف و ناتوانى مزاج، 4- عدم اعتماد به نفس و خودكم‏بينى، 5- حساسيت‏هاى افراطى، 6- منفى‏بافى و سوء ظن به ديگران، 7- همانندسازى و تقليد از والدين، همسالان و همكلاسان و... .

اما دلايل رايج براي عصبانيت شامل كار زياد، خستگي، گرسنگى و تشنگى هستند به همين دليل در اين بخش به بهترين و بدترين مواد غذايي براي داشتن آرامش اعصاب و روان اشاره خواهيم كرد.

يكي از روش‌هاي تأمين آرامش روان و كنترل تنش‌هاي عصبي استفاده از غلات و سبزي‌ها است. مصرف زياد گوشت و غذاهاي سرخ شده، فرد را عصبي و تندخو مي‌كند و در بين بدترين غذاها براي اعصاب و روان فست فودها بيشتر از همه تاثير گذارند.

مصرف ويتامين‌هاي گروه b در كاهش عصبانيت و خستگي مفيد است. مصرف ويتامين‌هاي گروه b در افزايش يادگيري نيز مؤثر است. استفاده از مواد غذايي حاوي ويتامين‌هاي گروه b در تغذيه روزمره در كاهش عصبانيت، پيشگيري و درمان افسردگي و خستگي مفيد است.عصبانيت زياد

بهترين منابع ويتامين b جگر، گوشت گوساله، ماهي، مرغ، تخمه آفتابگردان، تخمه كدو، جوانه گندم، حبوبات، غلات، شير و لبنيات، گوجه فرنگي، كاهو، هويج، قارچ، انواع ميوه و دانه‌ها و مغزهاي روغني هستند.

يكي از روش‌هاي تأمين آرامش روان و كنترل تنش‌هاي عصبي، استفاده از غلات گياهي و سبزي‌ها است زيرا اين مواد غذايي نقش مهمي در كاهش استرس دارند.

شيريني ها جزو خوردني هاي استرس زا هستند. همچنين مصرف شيريني‌ها علاوه بر افزايش قند خون ترشح انسولين در بدن را افزايش مي‌دهد كه اين حالت منجر به ايجاد استرس در افراد مي‌شود. غذاهاي آماده و فوري و به خصوص نوشابه‌هاي گازدار قند خون را افزايش مي‌دهد كه همين امر در ايجاد استرس و تنش‌هاي عصبي نقش بسياري دارد.
همچنين متخصصان معتقدند كه كم كاري و يا پركاري غده تيروئيد و نامنظم بودن فعاليت هورمون ها از دلايل اصلي عصبانيت در زنان هستند كه بايد با انجام آزمايشات تشخيص و درمان شوند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۲:۲۱ توسط:sana موضوع:

دليل قضاوت كردن راجب ديگران چيست؟

واكنش ما به اظهارنظرهاي ديگران هميشه به قضاوت شخصي ما از خودمان و احساس كمبود يا قدرت شخصي مان بستگي دارد، نه فرد مقابل.

اكثر قضاوت هاي ديگران از يكي از سه علت زير ريشه مي گيرد:

۱. آن رفتار و خصوصيت تان براي خودتان هم قابل تحمل نيست.
بعنوان مثال، ممكن است خجالتي باشيد و با فردي بسيار اجتماعي برخورد كنيد. قضاوت شما چيزي شبيه به اين خواهد بود: چقدر خودنما، خيلي پرسروصدا و آزاردهنده است. چون خودتان نمي توانيد آنطور رفتار كنيد، به كسي كه اينطور هست كينه مي ورزيد.
اين نوع قضاوت مشخص مي كند كه شما به طور كامل خودتان را بروز نمي دهيد و درنتيجه از كسانيكه اينكار را مي كنند نفرت داريد، حتي اگر اينكار غيرعمدي باشد.آگاه شدن از واقعيت اين واكنش و تلاش براي ابراز احساساتتان باعث مي شود بسيار بهتر خود را بروز دهيد.

۲. شما همان رفتار را نشان مي دهيد و از آن آگاهي نداريد، به همين علت وقتي آن را در كسي مي بينيد دوست نداريد.
همه ما با اين وضعيت روبه رو شده ايم. يك نفر درمورد يكي از دوستان يا آشنايان شكايت مي كند و شما با خودتان فكر مي كنيد، «خنده دار است، اون خودش همين رفتاري كه فكر مي كنه اشتباهه رو انجام ميده!».
نگاهي صادقانه به خودتان بيندازيد شايد خيلي از خصوصياتي كه در ديگران دوست نداريد، در خودتان باشد. اگر اينطور بود ممكن است باعث تعجبتان شود و به اين ترتيب خود را بهتر پذيرفته و احساس درك و دلسوزي بيشتري نسبت به ديگران پيدا خواهيد كرد.

۳. فردي حسود هستيد و به همين دليل به داشته هاي ديگران حسد مي ورزيد و آنها را قضاوت مي كنيد.
كسيكه در زمينه اي به موفقيت رسيده باشد ممكن است شما را ياد عدم موفقيت خودتان در آن زمينه بيندازد. به موفقيت بالاتر او حسادت كرده و بعد سعي مي كنيد اشكالي در او پيدا كنيد تا حس كمبود خودتان را جبران كنيد.
ازآنجاكه الگوگيري انگيزه بسيار قوي تري است تا رقابت، اگر سعي كنيد به جاي اينكه وقتتان را براي پيدا كردن عيب و ايراد در آن فرد تلف كنيد، آن فرد را الگوي خود قرار دهيد، موفق تر خواهيد بود.
بيشتر قضاوت ها و انتقاداتي كه از ديگران مي كنيم، استراتژي هاي ذهن براي جلوگيري از بروز احساسات ناراحت كننده است. اما اگر ندانيد اين احساسات از كجا ناشي مي شوند، ممكن است موجب ناراحتي بسيار بيشتر شود.
آگاه شدن از ذات اين انتقادها به اين معني نيست كه ديگر هيچ اولويتي نداريد، هنوز هم ممكن است متوجه برخي رفتارهاي خاص كه برايتان نامطلوب است، بشويد.اما با درك درست و كمي تلاش، بصيرت و تمايز گذاشتن جاي قضاوت و انتقاد را مي گيرد و باعث مي شود براي ديگران احساس دلسوزي و شفقت كنيد، حتي اگر علاقه چنداني به آن رفتار نداشته باشيد.
بصيرت، آگاهي و درك بدون واكنش احساسي است. قضاوت هايي كه موجب واكنش هاي احساسي مي شوند كليد راهنما براي كمك به شما براي پيدا كردن بينش فردي است.وقتي به جاي قضاوت كردن ديگران، اعتقادات و تصورات آنها را كشف كنيد، دري براي گستردن خودآگاهي و پذيرش خود باز خواهيد كرد.
به جاي اينكه اسير دام نفس براي قضاوت ديگران شويد، اجازه بدهيد واكنش ها و قضاوت هايتان براي دست يافتن به خودآگاهي بيشتر كمكتان كند و بنابرآن به خوشبختي و موفقيت بيشتري دست خواهيد يافت.
وقتي از قضاوت خود از ديگران بعنوان آينه اي براي نشان دادن عملكرد ذهنتان استفاده كنيد، انعكاس هر فرد مي تواند هديه اي ارزشمند برايتان باشد و هر فردي كه با او برخورد مي كنيد را به معلمي برايتان تبديل خواهد كرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۲:۱۱ توسط:sana موضوع:

خنده متولدين هر ماه!

خنده متولدين ماه ها :

فروردين: اكثرا پوزخند ميزنند.

ارديبهشت : با صداي بلند ميخندند اما دلنشين،
خرداد :لبخندي مرموز بر لب دارند،
تير: قهقهه از ته دل،
مرداد: ديوانه وار ميخندند،
شهريور : لبخند مليح و زيبا،
مهر : زياد نميخندد ولي وقتي بخندد پخش زمين ميشود،
آبان: با عشوه ميخندد،
آذر :هميشه خندان !!
دي:
خنده هايش زوركي است ،

بهمن :خنده هايي با سياست،
اسفند : ظريف ميخندد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۲:۰۲ توسط:sana موضوع:

هر كسي باقي آدم‌ها را شكل چي مي‌بيند؟

هر كسي باقي آدم‌ها را شكل چي مي‌بيند؟


پوريا عالمي؛ نويسنده، طنزپرداز و روزنامه‌نگار ايراني در روزنامه شرق نوشت:

رانندگان تاكسي،
مسافران را شكل هزارتوماني.

كيوسك‌‌مطبوعاتي‌ها،
مشترياني را كه پول خرد ندارند شكل آدامس خرسي.

پزشكان،
بيماران را شكل عابربانك.

خبرنگاران،
مسوولان را شكل سوژه.

مسوولان،
خبرنگاران را شكل موي‌دماغ.

تلويزيون،
مردم را شكل هويج.

مردم،
تلويزيون را شكل يخچال.

كاربران اينترنت،
جامعه را شكل فيس‌بوك.

نويسندگان فيس‌بوك،
خوانندگان را شكل لايك.

سياستمداران،
مردم را شكل راي.

مردم،
سياستمداران را شكل تاجر.

تاجران،
سياستمداران را شكل لابي.

سياستمداران،
تاجران را شكل اسپانسر.

مردم،
دولت‌ها را به شكل عجيبي مي‌بينند. در حالي كه دولت‌ها يا اصلا مردم را نمي‌بينند يا اگر ببينند (در يك دوره) شكل سيب‌زميني مي‌بينند، در دوره‌اي ديگر، جور ديگر مي‌بينند.

آمبولانس‌چي هم
همه سياستمداران و مسوولان را به يك‌چشم مي‌بيند. اما ديده شده برخي از مسوولان چشم ندارند آمبولانس‌چي را ببينند كه جا دارد بروم در افق گم شوم و خلاص.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۱:۵۱ توسط:sana موضوع:

مرﺩ ﻓﻘﯿﺮﻯ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﮐﺮﻩ ﻣﻰ ﺳﺎﺧﺖ.

مرﺩ ﻓﻘﯿﺮﻯ ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﻫﻤﺴﺮﺵ ﮐﺮﻩ ﻣﻰ ﺳﺎﺧﺖ.
ﺁﻥ ﺯﻥ ﮐﺮﻩ ﻫﺎ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺍﯾﺮﻩ ﻫﺎﯼ ﯾﮏ ﮐﯿﻠﻮﯾﻰ درست ميكرد.
ﻣﺮﺩ ﺁﻧﺮﺍ ﺑﻪ ﯾﮑﻰ ﺍﺯ ﺑﻘﺎﻟﻰ ﻫﺎﯼ ﺷﻬﺮ ﻣﻰ ﻓﺮﻭﺧﺖ ﻭ ﺩﺭ ﻣﻘﺎﺑﻞ ﻣﺎﯾﺤﺘﺎﺝ ﺧﺎﻧﻪ ﺭﺍ ﻣﻰ ﺧﺮﯾﺪ.
ﺭﻭﺯﻯ ﻣﺮﺩ ﺑﻘﺎﻝ ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﮐﺮﻩ ﻫﺎ ﺷﮏ ﮐﺮﺩ ﻭ ﺗﺼﻤﯿﻢ ﮔﺮﻓﺖ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻭﺯﻥ ﮐﻨﺪ.
ﻫﻨﮕﺎﻣﻰ ﮐﻪ ﺁﻧﻬﺎ ﺭﺍ ﻭﺯﻥ ﮐﺮﺩ، ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻫﺮ ﮐﺮﻩ ۹۰۰ ﮔﺮﻡ ﺑﻮﺩ.
ﺍﻭ ﺍﺯ ﻣﺮﺩ ﻓﻘﯿﺮ ﻋﺼﺒﺎﻧﻰ ﺷﺪ ﻭ ﺭﻭﺯ ﺑﻌﺪ ﺑﻪ ﻣﺮﺩ ﻓﻘﯿﺮ ﮔﻔﺖ:
ﺩﯾﮕﺮ ﺍﺯ ﺗﻮ ﮐﺮﻩ ﻧﻤﻰ ﺧﺮﻡ، ﺗﻮ ﮐﺮﻩ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﯾﮏ ﮐﯿﻠﻮ ﺑﻪ ﻣﻦ ﻣﻰ ﻓﺮﻭﺧﺘﻰ، ﺩﺭ ﺣﺎﻟﻰ ﮐﻪ ﻭﺯﻥ ﺁﻥ ۹۰۰ ﮔﺮﻡ ﺍﺳﺖ.
ﻣﺮﺩ ﻓﻘﯿﺮ ﻧﺎﺭﺍﺣﺖ ﺷﺪ ﻭ ﺳﺮﺵ ﺭﺍ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:
ﻣﺎ ﺗﺮﺍﺯﻭﯾﯽ ﻧﺪﺍﺭﯾﻢ ﻭ ﯾﮏ ﮐﯿﻠﻮ ﺷﮑﺮ ﺍﺯ ﺷﻤﺎ ﺧﺮﯾﺪﯾﻢ ﻭ ﺁﻥ ﯾﮏ ﮐﯿﻠﻮ ﺷﮑﺮ ﺭﺍ ﺑﻪ ﻋﻨﻮﺍﻥ ﻭﺯﻧﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﻰ ﺩﺍﺩﯾﻢ.
ﯾﻘﯿﻦ ﺩﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺵ ﮐﻪ: ﺑﻪ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﺧﻮﺩﺕ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﻮ ﺍﻧﺪﺍﺯﻩ ﻣﻰ ﮔﯿﺮﯾﻢ!إعجاب · · مشاركة · 6,56475

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۱:۳۸ توسط:sana موضوع:

داستان وكيل خسيس

وكيل خسيس

مسئولين يك مؤسسه خيريه بعد از تحقيق در مورد ثروتمندان شهرمتوجه شدند كه وكيل پولداري در شهرشان زندگي مي‌كند و تا به اين زمان حتي يك ريال هم به خيريه كمك نكرده است.
پس يكي از بهترين افرادشان را براي دريافت كمك نزد او فرستادند
مسئول خيريه : آقاي وكيل ما در مورد شما تحقيق كرديم و متوجه شديم كه الحمدالله از درآمد بسيار خوبي برخورداريد ولي تا كنون هيچ كمكي به خيريه شهر نكرده‌ايد.
آيا نمي‌خواهيد در اين امر خير شركت كنيد؟
وكيل : آيا شما در تحقيقاتي كه در مورد من كرديد متوجه شديد كه مادرم بعد از يك بيماري طولاني سه ساله
هفته پيش درگذشت و در طول آن سه سال، حقوق بازنشستگي‌اش كفاف مخارج سنگين درمانش را نمي‌كرد؟
زود قضاوت كرديد !!!
مسئول خيريه : (با كمي شرمندگي) نه، نمي‌دانستم خيلي تسليت مي‌گويم.
وكيل : آيا در تحقيقاتي كه در مورد من انجام داديد فهميديد كه برادرم در جنگ هر دو پايش را از دست داده و ديگر نمي‌تواند كار كند
و زن و چهار بچه دارد و سالهاست كه خانه نشين است و نمي‌تواند از پس مخارج زندگيش برآيد؟
زود قضاوت كرديد !!!
مسئول خيريه : (با شرمندگي بيشتر) نه نمي‌دانستم چه گرفتاري بزرگي انشالله حل شود …
وكيل : آيا در تحقيقاتتان متوجه شديد كه خواهرم سالهاست كه در يك بيمارستان رواني است و چون بيمه نيست در تنگناي شديدي براي تأمين هزينه‌هاي درمانش قراردارد؟
زود قضاوت كرديد !!!
مسئول خيريه كه كاملاً شرمنده شده بود گفت : ببخشيد نمي‌دانستم اينهمه گرفتاري و مشكلات داريد …
وكيل : خوب حالا وقتي من به اينها يك ريال هم كمك نكرده‌ام شما چطور انتظار داريد به خيريه شما كمك كنم؟
باز هم زود قضاوت كرديد !!!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۱:۲۸ توسط:sana موضوع:

طنازي‌ هاي ايروني جماعت - قسمت دوم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۱:۱۹ توسط:sana موضوع:

زيباترين لبخند جهان متعلق به كيست؟

اما نقطه آغاز اين لقب كجا بود نمي دانم چه بگويم؟!پدر و مادر او بر حسب اتفاق در يك از آتليه هاي شهرشان از فرزندشان عكس گرفتند و پس از آن عكس اين كودك خوش شانس دست به دست چرخيد تا آنجا كه از ركورد هاي گينس سر درآورد.او اكنون ركورد دار زيباترين لبخند دنياست.معيارهاي اين انتخاب هم نوع لبخند، فرم لبها و حاوي پيام بودن آن است.همچنين لبخند نبايد به هيچ عنوان حالت شهوت به خود بگيرد و دندانها نبايد معلوم باشند.لبخند اين كودك تمام اين ويژگي ها را دربر داشت.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۱:۰۹ توسط:sana موضوع:

7روش براي پوشيدن لباس هاي تابستاني در زمستان

موقعي كه پاييز تمام مي شود، صبح ها كمي (يا گاهي اوقات خيلي) سردتر مي شود.گاهي اوقات تمام لباس هاي تابستاني تان را جمع مي كنيد و مي بينيد كه لباس زمستاني زيادي نداريد!چند تا از لباس هاي تابستاني را نگه داريد. با چند تا ترفند كوچك مي توانيد اين لباس ها را در طول كل سال بپوشيد.

1. شلوارك جين

شرت ها و شلوارك هاجزء لباس هاي تابستاني هستند. اما اگر با ساپورت مشكي مات آن ها را بپوشيد براي اين فصل هم مناسب مي شوند. ساپورت پشمي ضخيم شما را گرم نگه مي دارد و مناسب هواي سرد است. براي تكميل تيپتان يك بلوز و كت پشمي مناسب يا يك ژاكت سايز بزرگ بپوشيد با بوت هاي بلند روي زانو يا نيم بوت هاي بندي يا يك جفت كفش راحتي براق و نوك تيز.

2. جين سفيد

همه فكر مي كنند پوشيدن لباس سفيد دردسر دارد، اما مي توانيد اين قانون را زير پا بگذاريد و خودتان يك مد زيبا بسازيد.جين سفيد نازك را با يك لباس رنگ پوست جذب يا يك يقه اسكي مشكي، به همراه پالتوي شتري رنگ، با يك نيم بوت يا بوت پاشنه تيز برنزي بپوشيد. يك تيپ كاملاً مدرن.

3. پيراهن بلند

لباس هاي پيراهني يا مانتوهاي تابستان يخيلي متنوع و جذاب هستند.امادر زمستان هم مي توانيد آن ها را بپوشيد. هم مي توانيد آن ها را روي يقه اسكي بپوشيد هم زير يك پلوور يا ژاكت.مي توانيد با آن ساپورت ياشلوار تنگ بپوشيد، با نيم بوت و يك كمربند روي كمر.

4. نيم تنه

اين لباس در هر فصلي شيك و مطابق مد است و تنوع و قابليت تغيير زيادي دارد. در ماه هاي سردتر، مي توانيد آن را روي يك پيراهن آستين بلند يا يك پلوور نازك بپوشيد.يا آن را روي يك پيراهن مشكي كوتاه بپوشيد تا ظاهري كاملاً متفاوت داشته باشيد. امتحان كنيد!

5. پيراهن دو بندي يا پشت گردني تابستاني

طرح هاي گل دار و روشن و شبرنگ زياد مناسب زمستان نيستند. اگر مي خواهيد اين نوع لباس ها را در اين فصل بپوشيد از رنگ هاي ثانويه (سبز،نارنجي،بنفش) به جاي رنگ هاي اوليه (زرد،قرمز،آبي) استفاده كنيد. با دستكش،كلاه، شال گردن و البته يك كت چرم خودتان را براي زمستان آماده كنيد. يك پيشنهاد ديگر: از لباس هاي كوتاه مي توانيد به عنوان تونيك استفاده كنيد مخصوصاً وقتي آن ها را با شلوار جين بپوشيد.

6. لباس يك تكه (يك سره)

اين لباس خيلي راحت و بدون دردسر است. شايددوست داشته باشيد آن را در زمستان هم بپوشيد. اما از پارچه هاي ضخيم تر و رنگ هاي تيره تر استفاده كنيد. آن ها را با ساق پا بپوشيد يا يك دامن مدل مدادي روي آن بپوشيد تا ظاهري كاملاً متفاوت داشته باشيد.

7. صندل

بايد با صندل هاي لا انگشتي تان چند ماهي خداحافظي كنيد! اما مجبور نيستيد همه ي كفش هاي تابستاني تان را با بوت عوض كنيد. حتي وقتي هوا سردتر مي شود، مي توانيد صندل هاي بندي تان روي ساپورت بپوشيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۰:۵۹ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل