بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

ترسناك ترين عابر بانك براي خانم ها در ايران (عكس)

انجمن تفريحي قاطي تكناز: اين عابر بانك واقع در ترمينال شرق تهران پديد آورده باشد! سوسك مرده‌اي كه در جدار شيشه محافظ مانيتور دستگاه عابر بانك ديده مي‌شود، تصوير چندش آوري پديد آورده كه شايد ناديده گرفتن و تحمل آن براي آقايان نيز سخت باشد اما به نظر مي‌رسد كه پتانسيل بسيار بالايي براي گريزان كردن خانم‌ها (به ويژه آن دسته از خانم‌هايي كه فوبياي سوسك و حشرات دارند!)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۴:۴۳ توسط:sana موضوع:

خيابان هاي معروف در جهان كه نام هاي ايراني دارند !

انجمن تفريحي قاطي گزارشي كه قرار است بخوانيد درباره همين «خواهر‌ خواندگي» و «برادر خواندگي» بين ايران و كشور‌هاي مختلف دنياست.

خواهر خواندگي بين شهر‌ها و كشور‌ها يكي از قرارداد‌هايي است كه از مدت‌ها قبل بين كشور‌هايي كه با هم مشتركات فرهنگي، هنري، تاريخي و... دارند باب است. مثلا شما در دل آمريكا مي‌توانيد خياباني به اسم تهران و محله‌اي به اسم پرشيا ببينيد كه خب در نوع خود بسيار جالب است.

تهران در الجزاير با يك نگاه به نقشه شهر ويلا يا در الجزاير متوجه مي‌شويد كه منطقه‌اي به اسم تهران در آن وجود دارد. اين شهر كه قسمت فرانسوي‌نشين الجزاير را تشكيل مي‌دهد، داراي حدود 3 ميليون نفر جمعيت است.

اصفهان در آلمان هر قدر شهر اصفهان خوش آب‌وهوا است، خياباني كه خارج از مرز‌هاي كشور به اين نام است در دل صحرا و در آفريقاي جنوبي واقع شده. البته بنا به موقعيتي كه شهر اصفهان دارد اين شهر با شهر‌هاي زيادي خواهر‌خواندگي دارد، يكي از اين شهر‌ها فرايبورگ آلمان است. در اوايل سال 1390 نمايندگان فرايبورگ به شهر اصفهان سفر كردند تا در كانون فرهنگي ايران شركت كنند. در اين مراسم بود كه استارت خواهر‌خواندگي بين دو شهر در آلمان و ايران زده شد.

اصفهان در مالزي خيابان اصفهان در نزديكي مركز شهر كوالالامپور و در فاصله بسيار اندك از ميدان تاريخي و معروف مردكا (Merdeka) و المان‌هاي معروف تاريخي اين شهر مانند مسجد جامع قرار دارد.اين خيابان كوچك در محل تلاقي دو خط حمل و نقل شهري LRT( ايستگاه بانداريا) و KTM (ايستگاه بانك نگارا) قرار داشته و همچنين در مجاورت مركز خريد مدرن SOGO واقع شده است. با تصوير نقشه گوگل، موقعيت خيابان اصفهان در كوالالامپور را مشاهده مي‌كنيد اصفهان خواهر‌خوانده 13 شهر گوناگون در جهان است كه از اين ميان مي‌توان از بارسلون، اسپانيا، فلورانس ايتاليا، سن‌پترزبورگ روسيه، يادش روماني، كوالالامپور مالزي، فرايبورگ آلمان، ايروان ارمنستان، هاوانا كوبا، كويت، شيان چين، كيوتري ژاپن، لاهور پاكستان،‌داكار سنگال، بعلبك لبنان، بيروت لبنان و استانبول تركيه اشاره كرد.

تبريز در ايالات متحده آمريكا در شهر مشهور «رالي» در كاروليناي شمالي ايالات متحده، منطقه‌اي به نام تبريز وجود دارد كه به عنوان پايتخت رالي به حساب مي‌ايد. تبريز آمريكا به عنوان پايتختي به حساب مي‌ايد كه حاكمان زيادي در آن زندگي كرده‌اند، تبريز آنجا مثل تبريز خودمان يك منطقه باشكوه به حساب مي‌آيد.

تهران، نيوهمپشاير، چارلستون ايالات متحده آمريكا
يكي از جاده‌‌هاي فرعي كه در آمريكا وجود دارد به اسم تهران نامگذاري شده است. اين جاده زيبا نزديك شهرستان ساليوان است. در سر شماري سال 2010 جمعيت اين شهر 5 هزار و 114 نفر اعلام شد. دور تا دور اين جاده پر از درخت است و در را پر مي‌كند. در شهرستان ساليوان كه به موازات اين جاده است، روستايياني زندگي مي‌كنند كه هر روز براي رسيدن به شهر از اين جاده عبور مي‌كنند. درياچه

نراقي در آمريكا
نراق يكي از شهر‌هاي استان اصفهان است كه فاميل تعداد زيادي از مردم ايران شهر «نراقي» است. جالب است بدانيد سال 1980 خانواده‌اي به نام فاميل نراقي در اين مكان زندگي مي‌كردند كه در كنار خانه بزرگشان درياچه‌اي بود. اين درياچه به نام همين خانواده نامگذاري شد. اگر در نقشه نگاه كنيد، مي‌بينيد كه يك درياچه كوچك به اسم «درياچه نراقي» در دل «مودستو»ي كاليفرنيا وجود دارد و هنوز به همين نام خوانده مي‌شود.

خيابان ايران در آمريكا
در شهر مينه سوتا در آمريكا خياباني وجود دارد به اسم ايران. اين خيابان در 37 كيلومتري شهر مينياپوليس در ايالات مينه سوتا قرار دارد. كساني كه اولين بار در اين مكان زندگي كردند روستاييان، مهاجران و كشاورزان بودند اما رفته رفته سبك زندگي شهري وارد اين منطقه شد و گروهي از اسكاتلند، انگليس، ايرلند و... وارد اين مكان شدند. البته يك بزرگراه نيز در همين ايالت وجود دارد كه به نام ايران Iran Path Northfield Minnesota, USA است.

خيابان تهران در كره‌‌جنوبي
يك خيابان در بخش گنگ‌نام شهر سئول كره‌جنوبي وجود دارد كه نامش تهران است. شركت‌هاي «سامسونگ» و هينيكس» دفاتري در اين خيابان دارند. يكي از گرانترين سازه‌هاي كره نيز در همين خيابان تهران است. در اين قسمت شركت‌هاي ال‌جي و سامسونگ مشغول به كار هستند. پيشينه نامگذاري اين خيابان به اسم «تهران» به پيش از انقلاب برمي‌گردد، زماني كه شهردار وقت تهران در سال 1354 به سئول كره سفر كرد، همان زمان بود كه دو خيابان بزرگ در پايتخت دو كشور به اسامي «سئول» (در تهران) و تهران در كره نامگذاري شد. نام قبلي خيابان تهران در كره، سامنين گون Samneungno بود كه در سال 1963 به تهران تغيير نام داد. اين خيابان يكي از پررفت و آمد‌ترين خيابان‌هاي كشور كره است. همانطور كه مي‌دانيد، خيابان سئول در تهران نيز در همان سال نامگذاري شد كه در شمال شهر تهران و در زندگي منطقه اوين قرار گرفته است. در لوح ياد‌بود نامگذاري اين خيابان نوشته‌اند: «جاويدان باد دوستي بي‌شائبه مردم دو شهر تهران و سئول كه به پاس آن در شهر سئول خياباني به نام تهران و در شهر تهران خياباني به نام سئول نامگذاري گرديد.»

خيابان خليج فارس در الجزاير
در حالي كه برخي كشور‌هاي عربي و اروپايي دنيا به دنبال اين هستند كه از نامي جعلي براي خليج هميشه فارس استفاده كنند اما در دل الجزيره خياباني به نام «خليج فارس» وجود دارد.

تهران در پاريس
اگر به پاريس سفر كرديد مي‌توانيد سري به چهار‌راه تهران بزنيد. اين خيابان يكي از پر‌رفت‌وآمد‌ترين خيابان‌هاي پاريس است كه سال‌هاست به اسم پايتخت كشورمان نامگذاري شده است.

خيابان سعدي در آمريكا
در يكي از محله‌هاي لوييزيانا كه در شهر هو‌آماي آمريكا واقع است، خياباني وجود دارد به نام سعدي. اين شاعر با اينكه در كشور‌هاي غربي به اندازه ايران شهرت ندارد، اما خيلي‌ها هنر او در سرائيدن اشعار اجتماعي و اخلاقي را جهاني و ستودني مي‌دانند.


همه بيخيال خيابون تبريزو خيلي حال كردممم انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۴:۳۲ توسط:sana موضوع:

نمونه هايي از سوالات كنكور سراسري متاهلين ! طنز

1- چه عاملي سبب شد تا شما به خواستگاري عيالتان برويد ؟!

الف) جووني كردم !
ب) سادگي كردم !
ج) گول خوردم !
د) من كه نرفتم خواستگاري ، اون اومد !

2- اگر خدايي ناكرده عيالتان فوت كند شما چه كار مي كنيد ؟!

الف) اول ناراحت و بعد خوشحال مي شويد !
ب) اول خرما و بعد شاباش مي دهيد !
ج) اول قبرستان و بعد محضر مي رويد !
د) انشاا… بقاي عمر ? تاي ديگر باشه !

3- ملاك شما در انتخاب عيالتان چه بوده است ؟!

الف) املاك پدرش !
ب) دارايي پدرش !
ج) املاك و دارايي پدرش !
د) همه موارد !

4- اگر عيالتان از شما بخواهد كه براي كادوي تولدش يك گردنبد طلا بخريد چكار مي كنيد ؟!

الف) تا بعد از روز تولدش گم و گور مي شويد !
ب) تا بعد از روز تولدش خودتان را به مريضي مي زنيد !
ج) تا بعد از روز تولدش خودتان را به مردن مي زنيد !
د) آدرس يك بدلي فروشي كار درست را از دوستتان مي گيريد !

5- محبت آميز ترين جمله ايكه به عيالتان گفته ايد چه بوده است ؟!

الف) عزيزم ، امروز صبحانه چي داريم ؟!
ب) عزيزم ، امروز ناهار چي داريم ؟!
ج) عزيزم ، امشب شام چي داريم ؟!
د) من واقعا … من واقعا عاشق …. من واقعا عاشق تو …. من واقعا عاشق تو روبچه با پنيرم !

6- در كارهاي منزل چقدر به عيالتان كمك مي كنيد ؟!

الف) در خوردن غذا با او همكاري مي كنيد !
ب) كانال هاي تلويزيون را شما با كنترل عوض مي كنيد !
ج) موقعي كه عيالتان مشغول تميز كردن منزل يا شستن ظروف است ، با زدن صوت و دست او را تشويق مي كنيد!
د) گاهي اوقات كارهاي شخصي تان را خودتان انجام مي دهيد !

7- اگر عيالتان با شما قهر كند براي آشتي كردنش چه كار خواهيد كرد ؟!

الف) شما هم با او قهر مي كنيد تا زمانيكه خودش بيايد منت كشي !
ب) از طريق بكارگيري سيستم اعمال خشونت ، او را به زور آشتي خواهيد داد !
ج) او را تهديد مي كنيد كه اگر تا ?? بشماريد و آشتي نكند سريعا اقدام به اختيار نمودن همسر جديد مي نماييد !
د) حاضريد يك چيزي هم بدهيد اگر هميشه قهر باشد !

8- نظرتان در مورد اين جمله چيست ؟ ( مهرم حلال ، جونم آزاد ! )

الف) زيبا ترين جمله دنياست !
ب) با معنا ترين جمله دنياست !
ج) خوشحال كننده ترين جمله دنياست !
د) تخيلي ترين جمله عصر كنوني است !


9- در كل ، از زندگي با عيالتان راضي هستيد ؟!

الف) اگر نباشم چيكار كنم ؟!
ب) چاره اي جز اين ندارم !
ج) يك جوري داريم مي سازيم ديگه !
د) بله كه راضي هستم البته تا زمانيكه بتوانم پول مهريه اش را جور كنم !

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۴:۱۹ توسط:sana موضوع:

مردي با قدرت الكتريسيته عجيب !+ تصاوير

راج سيمي را به برق مي زند و انتهاي آن را در دهانش قرار مي دهد اين باعث مي شود تا برق بسياري وارد بدنش شود كه قادر است هر موجودي را نابود كند اما روي او اثري ندارد به همين دليل برق از بدنش عبور كرده و به نقطه اي ديگر از بدنش ميرود.

انجمن تفريحي قاطي برق يكي از عواملي است كه انسان ها را سالانه به كام مرگ مي كشاند و از جمله خطرناكترين موارد دنيا شناخته ميشود كه حتي مقدار كمي از آن نيز براي بدن بسيار خطرناك خواهد بود. "راج موهان" مردي هندي است كه به نظر مي رسد با برق و خطرات آن مشكلي ندارد چرا كه خودش يك منبع توليد الكتريسيته است و مي تواند برق را از بدنش عبور دهد بدون آنكه آسيبي جدي به آن وارد شود.

انجمن تفريحي قاطي
او مي گويد در دوران بچگي مادرش را از دست داده است و از اين رو به خاطر فشار روحي سعي كرده است خودش را بكشد كه در آن زمان متوجه شد برق از بدنش عبور كرده و تاثيري بر روي او ندارد. او قادر است لامپي را در دستش گرفته و آن را به راحتي روشن كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۴:۱۲ توسط:sana موضوع:

جديدترين تست روانشناسي در امريكا

انجمن تفريحي قاطي

اگر مايليد اطلاعات بيشتري درمورد شخصيت خودتان وخصوصياتي كه باعث مي‌شوند ديگران شما را بيشتردوست داشته باشند پيدا كنيد به تست زيربا كمال صداقت پاسخ دهيد.اين تست جديدترين تست روان شناسي دركشورآمريكا است.

1- فرض كنيد شما مشخصه صورت كسي هستيد,كدام قسمت ازصورت او هستيد؟

الف : چين وچروك
ب : لكه
ج : خال زيبايي
د : كك ومك
ت :لبخند


2- دوست داريد چه نوع پرنده اي باشيد؟

الف : شباهنگ
ب : جغد
ج : عقاب
د : فلامينگو
ت : پنگوئن


3- كدام يك ازآلات موسيقي را دوست داريد؟

الف: پيانو
ب : ويلون
ج : سازدهني
د : گيتار
ت : دف


4- كدام يك ازبرنامه هاي تلويزيوني براي شما جالب تراست؟

الف : اخباروبرنامه هاي مستند
ب : فيلم هاي درام وزندگي نامه
ج : هيجاني وپليسي
د : عشقي وماجرايي
ت : كمدي وكارتون

5- كدام يك ازبازي هاي شهربازي را بيشتردوست داريد؟
الف : هيچ كدام , من ازشهربازي متنفرم
ب : قطاريا قايق
ج : نمايش واجراي كمدي
د : چرخ وفلك ووسايلي كه سريع مي چرخند
ت :ترن هاي هوايي سريع السير


6- آيا شما به اشتباهات خودتان مي‌خنديد؟

الف : هرگز
ب : به ندرت
ج : برخي مواقع
د: معمولا
ت: هميشه7- اگردوست شما سربه سرتان گذاشت چه عكس العملي نشان مي دهيد؟

الف : عصباني مي‌شويد
ب: ناراحت مي‌شويد
ج : برايتان جالب است
د: تلافي مي‌كنيد
ت :چندين برابرتلافي مي‌كنيد


8- اولين چيزي كه صبح موقع بيدارشدن به فكرتان خطورمي‌كند چيست؟

الف : كارويا تحصيل
ب: مشكلات زندگي
ج : صبحانه
د : روزي كه درپيش داريد
ت : كاري كه تا شب انجام خواهيد داد9- درزندگيتان چه شعاري داريد؟

الف :وقت طلاست
ب: سحرخيزباش تا كامروا باشي
ج : آنچه براي خود مي پسندي براي ديگران هم بپسند
د : زندگي كن وبه ديگران هم اجازه زندگي كردن بده
ت : بي خيال باش , هرچه بادا باد


10- آيا به همه حيوانات علاقه منديد؟

الف : اصلا
ب: تعداد كمي ازحيوانات
ج : برخي ازحيوانات
د: بيشترحيوانات
ت : تمام حيوانات

11- شما لبخند مي‌زنيد؟
الف : هرگز
ب: به ندرت
ج : گاهي اوقات
د :اغلب
ت : آنقدرزياد كه برخي فكرمي كنند ديوانه هستم12- نظرديگران راجع به شما اغلب كدام مورد است؟

الف : بي رحم
ب : سرد وبي احساس
ج :زيبا
د : دوست داشتني
ت : خوشگذران


13- شما احساس عشق وقدرداني خود را نشان مي‌دهيد؟

الف : هرگز
ب : به ندرت
ج : گاهي
د :اغلب
ت : حداكثرتا جايي كه امكان دارد14- شما اعتقاد داريد كه براي شاداب بودن بايد ساعاتي ازروز را منحصرا صرف خودتان كنيد؟

الف :اصلا
ب: احتمالا نه
ج : گاهي
د : بله
ت : البته ,تا جايي كه امكان دارد به خودتان مي‌رسيد


15- آيا زندگي شما بابرنامه ريزي پيش مي‌رود؟

الف : من حتي درتعطيلات هم برنامه ريزي مي‌كنم
ب : هميشه برنامه ريزي مي‌كنم
ج : بستگي به روزهفته دارد
د :درصورت امكان اجازه مي‌دهم كه خودش پيش آيد
ت:هميشه بدون برنامه ريزي روزها را طي مي‌كنم


حال امتيازات كنارگزينه هايي را كه انتخاب كرده ايد جمع كنيد.
گزينه الف1 امتيار, گزينه ب 2امتياز , گزينه ج 3 امتياز, گزينه د 4 امتياز, گزينه ت 5 امتيازدارد سپس امتيازات خودتان ازپانزده سوال تست را مطابق با متن هاي زيرمقايسه كنيد.


انجمن تفريحي قاطي

اگرامتيازشما بين 1تا 20باشد :
بدين معني است كه شما سوسن سفيد هستيد ..مردم شما را به خاطرپشتكارتان ,ازجان ودل مايه گذاشتنتان وموفقيت هايتان تقديرمي كنند.اهداف مشخصي داريد وفكرتان بركارتان متمركزاست .احتمالا فرزند اول خانواده هستيد .احساستان را به سختي ابرازمي كنيد .يكي ازمهمترين نگراني هاي شما اين است كه چگونه دربرابرافراد مختلف ظاهرشويد.انديشه هايتان كمي متمايل به بدبيني است .اعتماد به نفس داريد ولي درباطن گاهي به خود اعتماد نداريد.قادرهستيد كه هدفي تعيين كنيد وبه آن برسيد.بعضي مواقع دنيا را با ديدي باريك بين مي‌نگريد .احساس مي‌كنيد كه وقت كمي براي رسيدن به آرزوهايتان داريد.
مواظب باشيد جدي بودنتان شما را ازدنياي اطراف دورنكند .خونسرد باشيد واززندگيتان لذت ببريد .كارهايي انجام دهيد كه ازآنها لذت مي بريد .با انجام اين دستورات قوه خلاقيت تان شكوفا مي شود .سعي كنيد كه بيشتربخنديد وبا ديگران درتماس باشيد.


اگرامتيازشما بين 21تا 54 باشد :

بدين معني است شما يك گل رزهستيد .كمي تيغ داريد ولي زيبايي هاي بسياري داريد .حس شوخ طبعي داريد ولي ازشنيدن جوك لذت مي‌بريد.احتمالا فرزند وسط خانواده هستيد مردم دوست دارند دوروبرشما باشند .خونگرم هستيد .دوستان صميمي بسياري داريد.زندگي را باديد واقع بينانه مي‌نگريد .آگاهيد كه زندگي ازخوبي ها وبدي ها تشكيل شده است .قادريد شانس خودتان را با توجه به سرمايه هاي كه داريد امتحان كنيد .سخت كوش هستيد وبه اهدافتان پايبنديد .دوست داريد خودتان باشيد واين مساله به شما اعتماد به نفس مي‌دهد مشكلترين مساله درزندگيتان يكنواخت بودن مسايل است .يكنواختي درهرمساله اي شما را آزارمي‌دهد وباعث كسل شدن روحيه شما مي‌شود .
به شما پيشنهاد مي‌گردد كه افق ديدتان را وسيع تركنيد .مسايل جديدي را تجربه وكشف كنيد .آنگاه متعجب خواهيد شد كه چه نتايج زيبايي به دست آورده ايد ومهمترازهمه اينكه فراموش نكنيد كه درهمه چيزدنبال زيبايي بگرديد مخصوصا درخودتان .


اگرامتيازشما بين 55 تا 75 باشد :

بدين معني است كه شما يك گل آفتابگردان هستيد دربستري ازگلهاي رز.يك ويژگي بارزدرشما وجود دارد كه باعث گرمادهي به ديگران وجلوه گري شما مي‌شود .ممكن است شما كوچكترين فرزند خانواده ويا تنها فرزند باشيد ..دروقت لازم جدي هستيد ولي دوستانتان شما را به عنوان يك شخص شوج طبع مي شناسند .ازگفتن جوك لذت مي‌بريد .گاهي شيطنت مي‌كنيد .مايليد كه با افراد جديد وجالبي درزندگيتان آشنا شويد .با افرادي كه هيچ وقت نمي‌خندند راحت نيستيد ..ديد مثبتي به زندگي داريد ..درهمه چيزبه دنبال خوبيها هستيد .بيدي نيستيد كه با هربادي بلرزيد .گرم ,دوست داشتني ,با وفا واجتماعي هستيد وهركدام ازاين صفات مي‌تواند دليلي براي خوب بودن شما باشد .انرژي نامحدودي داريد ولي انگيزه تان كم است .براي شما مشكل است كه فقط برروي يك كارمتمركز شويد به شما پيشنهاد مي‌گردد كه اجازه دهيد مردم روي جدي شما راهم ببينند همان طوركه چهره شاد شما را مي بينند .دراين صورت مي‌خواهند كه هميشه با شما باشند .به احساسات ديگران احترام بگذاريد ازاين شاخه به آن شاخه نپريد وكاري راكه دوست داريد انتخاب كنيد وتا پايان آن را انجام دهيد

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۴:۰۵ توسط:sana موضوع:

شخصيت شناسي با انگشتر


انجمن تفريحي قاطيبه گزارش وبگردي به نقل از باشگاه خبرنگاران: هرچند كه تعاريف مختلفي از شخصيت ارائه شده و از نظر روانشناسي مي توان شخصيت افراد را از طريق آزمونها، پرسشنامه ها و طرق ديگر سنجيد، اما گاه افراد را مي توان از رفتار ظاهري و يا حتي از سلايقشان از يكديگر تميز داد كه از جمله آنها رنگ مورد علاقه و يا انتخاب يك نوع پوشش و ... است.
يكي از اين موراد به نوعي به سليقه افراد نيز بر مي گردد، اين است كه افراد از كدام انگشت جهت پوشاندن انگشتر استفاده مي كنند.
_ انگشت شست: شما مجذوب كارهاي مدرن و مد روز بوده و از مورد توجه قرار گرفتن لذت برده و علاقمند به تفريح هستيد، از زندگي لذت مي بريد و هميشه آماده هستيد تا با چيزهاي جديد روبرو شويد.
انگشت اشاره: شما داراي اعتماد به نفس و مسئوليت پذير هستيد، رهبري و هدايت را دوست داريد و در ظاهر بسيار جدي و خشن اما در باطن ملايم و حساس هستيد.
_ انگشت وسط: بيشتر افرادي كه در اين گروه قرار دارند، از رشد و بالندگي سرباز مي زنند و بيشتر خودمحورند و با اين وجود هميشه و به خصوص نسبت به خانواده و دوستانشان بي ريا هستند.
_ انگشت انگشتري: شما فردي حساس و رمانتيك و عميقا اميدوار به يافتن عشقي گرمابخش و ابدي هستيد.
_ انگشت كوچك: شما فردي مهربان و متواضع و علاقمند به توجه به جزئيات بوده و به هيچ وجه كوچكترين اشتباه در كارها برايتان قابل تحمل نيست و بيش از حد خود را به كار مشغول مي كنيد.
_ در چند انگشت: آن عده از افراد كه در دو انگشت و يا بيشتر انگشتر دارند، اعتماد به نفس ندارند و هميشه مراقب هستند تا عشق واقعي شان را بيابند، عاشق تجملات بوده اما آن را جايگزين ناقابلي براي دوستان و عاشق خود مي دانند.
_ انگشتر به دست نمي كنيد: شما خواستار زندگي ساده و بدون تجملات هستيد، افرادي كه در اين گروه قرار مي گيرند، بي ريا، قابل اطمينان، آرام، باهوش و سخت كوش و خواستار زندگي ساده و بدون تجملات بوده و هميشه دوستدار آموختن چيزهاي تازه اند، اما به دليل احساس خجالتي كه دارند، از جمع دوري كرده و تا جايي كه بتوانند از مشاجره پرهيز مي كنند.
گفتني است؛ هرچند كه ظاهر مي تواند به عنوان وسيله اي جهت تشخيص شخصيت افراد مورد توجه قرار گيرد، اما بايد توجه داشت كه نوع پوشش و ظاهر افراد در مواقعي صرفا به دليل سليقه و علاقه مندي فرد به آن نبوده و گاه به دليل الگوبرداري و يا تبعيت از مد است.
لذا ظاهر افراد و موارد ذكر شده در اين گزارش را به عنوان امري مطلق جهت شناسائي شخصيت افراد در نظر نگيريم و در صورتي كه واقعا درصدد شناسايي شخصيت خود و يا فردي هستيم، مراجعه به يك روانشناس و استفاده از آزمونهاي روانشناختي به عنوان موثرترين امر در اين راستا تلقي مي شود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۳:۵۲ توسط:sana موضوع:

شهيدي كه سال ۱۳۳۸ زيباترين مرد ايران شد!!

وبگردي 20:30،تصوير زير، عكس زيباترين جوان ايران در سال ۳۸ است كه بر روي جلد مجلات آن سال منتشر شد. اين تصوير متعلق به شهيد «سيد مجتبي هاشمي» است. او كه بعدها به عنوان فرمانده گروه چريكي فداييان اسلام، با نيروهايي كه لباس رزم‌شان، شلوار كردي و زيرپيراهني بود، نه تنها قدرت ابتكار عمل را در آبادان از دشمن گرفت، كه خواب‌هاي شوم او را براي تصرف كامل اهواز به كابوس بدل كرد.

انجمن تفريحي قاطي به گزارش ايران ناز شهيد سيد مجتبي هاشمي، در شهريور ۱۳۱۹ در محله شاپور تهران به دنيا آمد. او سومين فرزند خانواده بود و در جواني به سبب ظاهر، نظر هر بيننده‌اي را به خود جلب مي‌كرد، به طوري كه در سال ۳۸ به عنوان زيباترين جوان ايران شناخته شد. او براي استخدام به ارتش رفت اما جو حاكم بر ارتش را مناسب حالش نمي‌بيند و از آنجا بيرون ‌آمد و به شغل آزاد روي آورد. او كه در كنار كار، به ورزش‌هاي باستاني و كُشتي نيز مشغول بود، در سال ۴۲ به هيئت‌هاي مذهبي پيوست و بارها به دليل مبارزاتش، توسط نيروهاي ساواك تحت تعقيب قرار گرفت. آقا سيد مجتبي، قبل از انقلاب، ازدواج كرد و با آغاز مبارزات مردم عليه شاه، كم كم زندگي‌اش رنگ و بوي سياسي گرفت تا اينكه انقلاب به پيروزي رسيد. در زمان ورود حضرت امام جزو نخستين افراد حلقه محافظان حضرت امام در كميته استقبال قرار مي‌گيرد؛ وي بعد از پيروزي انقلاب، جزو يكي از مؤسسين كميته انقلاب اسلامي منطقه ۹ بود.
او از سوي حجت‌الاسلام خلخالي مأمور به شناسايي و دستگيري ضد انقلاب شد و با آغاز غائله ضد انقلاب در غرب كشور، به پاوه رفت و اينجا بود كه پايش به جنگ باز شد و با آغاز رسمي جنگ، جزو نخستين افرادي بود كه خود را به جبهه‌هاي جنوب‌ رساند. اما در اين مسير حدود ۸۰ نفر از بچه‌هاي انقلابي را كه از اعضاي بيرون زده از ارتش پيش از انقلاب، اعضاي ستاد مبارزه با مواد مخدر و كميته انقلاب اسلامي سابق بوده‌اند را نيز با خود همراه كرد.
يك بار خواست با نيروهايش به جبهه برود كه اتوبوس پيدا نمي‌كند. موضوع را به حجت‌الاسلام خلخالي اطلاع دادند، وي مي‌گويد خود را با دو اتوبوسي كه با آنها مواد مخدر حمل مي‌شده و الان توقيف است، به جبهه برسانيد و بعد كه به مقصد رسيديد، راننده را آزاد كنيد. سيد مجتبي هاشمي در سال ۵۹ گروه فداييان اسلام را تشكيل داد و تا سال ۶۱ و شكست حصر آبادان، بيش از ۱۰ هزار نفر نيروي مردمي از سراسر كشور در قالب فداييان اسلام به فرماندهي او وارد جنگ شدند.
سيد مجتبي، در اين مدت در دو محور عملياتي، زير پل خرمشهر و جبهه ذوالفقاريه آبادان با تشكيل دو خاكريز به عنوان خط اول (الله) و خط دوم (علي) نيروها را سازماندهي كرد و به مدت يك سال در سرما و گرماي بالاي ۵۰ درجه با كمترين امكانات و تحمل رنج و مشقت زياد، توانست سدي مقابل ماشين مجهز جنگي ارتش عراق ايجاد كند و با همرزمانش ۳۰۰ شهيد و ۴۰۰ جانباز تقديم اسلام كرد. بعد از شكست حصرآبادان، حضرت امام خميني (ره) طي پيامي تشكرآميز از زحمات رزمندگان فداييان اسلام تقدير و تشكر كرده و گروه فداييان اسلام رسماً به كار خود در جبهه‌ها پايان داد.


انجمن تفريحي قاطي
فعاليت‌هاي مبارزاتي پيش و پس از انقلاب شهيد هاشمي عليه منافقين و ضد انقلاب، موجب شده بود كه كينه او را به دل بگيرند و به هر طريقي در صدد از سر راه برداشتن او باشند. تا آنجا كه در دوران حضور شهيد هاشمي در جبهه‌هاي جنوب، چندين بار تلاش كردند در آبادان او را مورد هدف قرار دهند اما نتوانستند.سيد مجتبي هاشمي و خانواده‌اش بارها از طرف منافقين، تهديد به مرگ شده بودند اما سيد لحظه‌اي از عزم خود براي ياري رساندن به جبهه‌ها فروگذار نكرد.

او بعد از مدتي از جبهه‌ها برگشت و مغازه لباس‌فروشي‌اش را دوباره داير كرد. بالاخره، بعد از پخش اعلاميه‌هايي كه در آن نام آقا سيد و چند تن ديگر از بچه‌هاي فداييان اسلام به نام افرادي كه توسط منافقين اعدام خواهند شد،‌ ذكر شده بود، عاقبت در آستانه ماه مبارك رمضان سال ۶۴ شهيد سيد مجتبي هاشمي، از پشت سر هدف گلوله‌ خشم منافقين قرار گرفت و به شهادت رسيد.

آقا من الان دچار دوگانگي ارزشي شدم:
اونموقع خوشگل نبوده يا بقيه توهم زدن؟؟؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۳:۴۳ توسط:sana موضوع:

انواع دعواي دختر با والدين از قديم تا الآن

انواع دعواي دختر با والدين از قديم تا الآن

سال ۱۲۳۰
مرد: دختره خير نديده من تا نكشمت راحت نمي شم…
زن: آقا حالا يه
غلطي كرد ، شما بگذر.نامحرم كه خونمون نبوده. حالا اين بنده خدا يه بار بلند خنديده…
مرد: بلند خنديده؟ اين اگه الان جلوشو نگيرم لابد پس فردا مي خواد بره بقالي ماست بخره. نخير نمي شه بايد بكشمش…
– بالاخره با صحبتهاي زن ، مرد خونه از خر شيطون پياده مي شه و دختر گناهكارشو مي بخشه
سال ۱۲۸۰
مرد: واسه من مي خواي بري درس بخوني؟ مي كشمت تا برات درس عبرت بشه. يه بار كه مُردي ديگه جرات نمي كني از اين حرفا بزني. تو غلط مي كني. تقصير من بود كه گذاشتم اين ضعيفه بهت قرآن خوندن ياد بده. حالا واسه من ميخاي درس بخوني؟؟؟
زن: آقا ، آروم باشين. يه وقت قلبتون خداي نكرده مي گيره ها! شكر خورد. ديگه از اين مارك شكر نمي خوره. قول ميده…
مرد( با نعره حمله مي كنه طرف دخترش ): من بايد بكشمت. تا نكشمت آروم نمي شم. خودت بياي خودتو تسليم كني بدونه درد مي كشمت…
– بالاخره با صحبتهاي زن، مرد خونه از خر شيطون پياده مي شه و دختر گناهكارشو مي بخشه
سال۱۳۳۰
مرد: چي؟ دانشسرا (همون دانشگاه خودمون)؟ حالا مي خواي بري دانشسرا؟ مي خواي سر منو زير ننگ بوكوني؟ فاسد شدي برا من؟؟ شيكمتو سورفه (سفره) مي كونم…
زن: آقا، ترو خدا خودتونو كنترل كنين. خدا نكرده يه وخ (وقت) سكته مي كنين آ…
مرد: چي مي گي ززززززن؟؟ من اگه اينو امشب نكوشم (نكشم) ديگه فردا نمي تونم جلوي اين
فساد و بيگيرم. يه دانشسرايي نشونت بدم كه خودت كيف كوني…
– بالاخره با صحبتهاي زن، مرد خونه از خر شيطون پياده مي شه و دختر گناهكارشو مي بخشه
سال۱۳۸۰
مرد: كجا؟ مي خواي با تكپوش (از اين مانتو خيلي آستين كوتاها كه نيم مترم پارچه نبردن و وقتي مي پوشيشون مث جليقه نجات پستي بلندي پيدا مي كنن) و شلوارك (از اين شلوار خيلي برموداها) بري بيرون؟ مي كشمت. من… تو رو… مي كشم…
زن: اي آقا. خودتو ناراحت نكن بابا. الان ديگه همه همينطورين (شما بخونيد اكثرا).
مرد: من… اينطوري نيستم. دختر لااقل يه كم اون شلوارو پائين تر بكش كه تا زانوتو بپوشونه. نه… نه… نمي خواد. بدتر شد. همون بالا ببنديش بهتره…
سال۱۴۰۰
دختر: چي؟ چي گفتي مرتيكه
ي ****؟ دارم بهت مي گم ماشين بي ماشين. همين كه گفتم. من با الكس قرار دارم ماشينم مي خوام. ميخواي بري بيرون پياده برو…
باباه:جيكش در نمي ياد…
زن: دخترم. حالا بابات يه غلطي كرد. تو اعصاب خودتو خراب نكن. لاك ناخنت مي پره. آروم باش عزيزم. رنگ موهات يه وقت كدر مي شه آ مامي. باباتم قول مي ده ديگه از اين حرفا نزنه…
– بالاخره با صحبتهاي زن، دخترخونه از
خر شيطون پياده مي شه و باباي گناهكارشو مي بخشه…

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۳:۳۵ توسط:sana موضوع:

چهره انسان تا ۱۰۰۰۰۰ سال آينده / تصاوير

به گزارش وبگردي به نقل از باشگاه خبرنگاران:
ما مسير طولاني طي كرده ايم تا به اينجا رسيده ايم. و مي دانيم كه همه موجودات با گذشت زمان تكامل يافته و تغييرات ظاهري زيادي داشته اند.

انسان هم از اين موضوع مستثني نبوده و شاهد تغييرات زيادي در خودمان بوده ايم كه مهمترين آن در جمجمه بوده است. آنجا كه مغز ما رشد فزاينده اي پيدا كرده و ما را در وضعيت امروزي قرار داده است.

اما قرار نيست كه چهره ما به همين شكل باقي بماند و در طول زمان دستخوش تغييرات خواهيم شد. به همين خاطر يك طراح ديجيتال با كمك چند متخصص ژنتيك دست به كار شده اند تا چهره آينده بشر را رسم كنند.

آنها سعي كرده اند كه تغييرات ظاهر انسان را طي ۲۰۰۰۰ سال آينده، ۶۰۰۰۰ سال و ۱۰۰۰۰۰ سال آينده پيش بيني كنند.


انجمن تفريحي قاطي
انسان معمولي در زمان حاضر! آنها معتقدند كه يكي از بيشترين تغييرات در بخش پيشاني خواهد بود. همانطور كه طي قرن هاي ۱۴ تا ۱۶ شاهد رشد در اندازه پيشاني انسان بوده ايم. اما پيش بيني مي شود كه ۶۰۰۰۰ سال آينده بشر به توانايي كامل جهت كنترل ژنتيك خود رسيده باشد و ديگر روند تكامل را توسط خودش تعيين كند. بنابراين شكل ظاهري انسان توسط خودش مهندسي و اجرا خواهد شد.

آنها متعقد اند كه انسان چشم هاي بزرگ تري براي خودش به وجود مي آورد چرا كه به سيارات ديگري مهاجرت مي كند كه از خورشيد دورتر هستند و نور كمتري دريافت مي كنند.

انجمن تفريحي قاطي
۲۰۰۰۰ سال ديگر سر انسان بزرگ تر شده و بيشترين رشد باز هم در پيشاني خواهد بود. يك لنز ارتباطي با رنگ زرد درون چشم ها قرار گرفته. چيزي كه احتمالا گوگل گلس آينده خواهد بود. پوست انسان هم تيره تر خواهد شد تا در مقابل اشعه هاي دريافتي مقاومت بيشتري داشته باشد. اما شما فكر مي كنيد اين پيش بيني ها چقدر درست از كار در مي آيند؟انجمن تفريحي قاطي
تا ۶۰۰۰۰ سال ديگر باز هم سر انسان رشد مي كند و پوست تيره تر مي شود.

انجمن تفريحي قاطي
تا ۱۰۰۰۰۰ سال ديگر نسبت هاي صورت انسان بر مبناي «نسبت طلايي» تنظيم شده و چشم ها بسيار بزرگ تر شده اند. امكان پلك زدن از كناره ها هم به چشم ها اضافه شده. آيا اين آينده ما است؟


اما اين كه چقدر اين پيش بيني هاي ژنتيكي و طراحي هاي ديجيتالي درست باشد ، متاسفانه نمي توانيم 100000 سال صبر كنيم و مطمئن شويم!ميگم خيلي زشته هاااا...نكنه مام واسه انسان قبليا اينقد بدقيافه ميزنيم؟؟؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۳:۲۷ توسط:sana موضوع:

من به مدرسه ميرفتم تا درس بخوانم،ولي او...

انجمن تفريحي قاطي
من به مدرسه ميرفتم تا درس بخوانم
تو به مدرسه ميرفتي به تو گفته بودند بايد دكتر شوي
او هم به مدرسه ميرفت اما نمي دانست چرا
من پول تو جيبي ام را هفتگي از پدرم ميگرفتم
... تو پول تو جيبي نمي گرفتي هميشه پول در خانه ي شما دم دست بود
او هر روز بعد از مدزسه كنار خيابان آدامس ميفروخت
معلم گفته بود انشا بنويسيد
موضوع اين بود علم بهتر است يا ثروت
من نوشته بودم علم بهتر است
مادرم مي گفت با علم مي توان به ثروت رسيد
تو نوشته بودي علم بهتر است
شايد پدرت گفته بود تو از ثروت بي نيازي
او اما انشا ننوشته بود برگه ي او سفيد بود
خودكارش روز قبل تمام شده بود
معلم آن روز او را تنبيه كرد
بقيه بچه ها به او خنديدند
آن روز او براي تمام نداشته هايش گريه كرد
هيچ كس نفهميد كه او چقدر احساس حقارت كرد
خوب معلم نمي دانست او پول خريد يك خودكار را نداشته
شايد معلم هم نمي دانست ثروت و علم
گاهي به هم گره مي خورند
گاهي نمي شود بي ثروت از علم چيزي نوشت
من در خانه اي بزرگ مي شدم كه بهار
توي حياطش بوي پيچ امين الدوله مي آمد
تو در خانه اي بزرگ مي شدي كه شب ها در آن
بوي دسته گل هايي مي پيچيد كه پدرت براي مادرت مي خريد
او اما در خانه اي بزرگ مي شد كه در و ديوارش
بوي سيگار و ترياكي را مي داد كه پدرش مي كشيد
سال هاي آخر دبيرستان بود
بايد آماده مي شديم براي ساختن آينده
من بايد بيشتر درس مي خواندم دنبال كلاس هاي تقويتي بودم
تو تحصيل در دانشگاه هاي خارج از كشور برايت آينده ي بهتري را رقم مي زد
او اما نه انگيزه داشت نه پول، درس را رها كرد و دنبال كار مي گشت
روزنامه چاپ شده بود
هر كس دنبال چيزي در روزنامه مي گشت
من رفتم روزنامه بخرم كه اسمم را در صفحه ي قبولي هاي كنكور جستجو كنم
تو رفتي روزنامه بخري تا دنبال آگهي اعزام دانشجو به خارج از كشور بگردي
او اما نامش در روزنامه بود روز قبل در يك نزاع خياباني كسي را كشته بود
من آن روز خوشحال تر از آن بودم
كه بخواهم به اين فكر كنم كه كسي كسي را كشته است
تو آن روز هم مثل هميشه بعد از ديدن عكس هاي روزنامه
آن را به به كناري انداختي
او اما آنجا بود در بين صفحات روزنامه
براي اولين بار بود در زندگي اش
كه اين همه به او توجه شده بود !!!
چند سال گذشت
وقت گرفتن نتايج بود
من منتظر گرفتن مدارك دانشگاهي ام بودم
تو مي خواستي با مدرك پزشكي ات برگردي، همان آرزوي ديرينه ي پدرت
او اما هر روز منتظر شنيدن صدور حكم اعدامش بود
وقت قضاوت بود
جامعه ي ما هميشه قضاوت مي كند
من خوشحال بودم كه كه مرا تحسين مي كنند
تو به خود مي باليدي كه جامعه ات به تو افتخار مي كند
او شرمسار بود كه سرزنش و نفرينش مي كنند

زندگي ادامه دارد ...
هيچ وقت پايان نمي گيرد ...
من موفقم من ميگويم نتيجه ي تلاش خودم است!!!
تو خيلي موفقي تو ميگويي نتيجه ي پشت كار خودت است!!!
او اما زير مشتي خاك است مردم گفتند مقصر خودش است !!!
من ، تو ، او
هيچگاه در كنار هم نبوديم
هيچگاه يكديگر را نشناختيم

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۳:۱۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم