بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

واكنش فرزاد حسني به عكس فتوشاپي از خود و همسرش +عكس

انجمن تفريحي قاطي مجله زندگي ايده آل در شماره جديد خود تصويري از فرزاد حسني و آزاده نامداري 2 مجري جوان تلويزيون كه به تازگي خبر ازدواجشان منتشر شده است چاپ كرده كه آنها را در لباس شب عروسي نشان ميدهد.


به گزارش تكناز به نقل از پيشرفت پرسفرزاد حسني مجري سرشناس تلويزيون و بازيگر سينما به انتشار تصوير ساحتگي از او و آزاده نامداري در لباس عروسي به شدت انتقاد كرد.

اما تدوين ناشيانه تصوير لباس عروس روي بدن آزاده نامداري و كت و شلوار دامادي براي فرزاد حسني انتقاد اين دو را برانگيخته است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۷:۱۸ توسط:sana موضوع:

شما فرزند چندم خانواده هستيد؟

پژوهشگران رشته هاي جامعه شناسي و روانشناسي براي هر يك از فرزندان خانواده ويژگي‌هايي را برشمرده‌اند كه دانستن آنها خالي از لطف نيست .

تك فرزندان‌

نقاط مثبت: اين‌گونه افراد اشخاصي هستند كه دنيا را متحول مي‌كنند. افرادي تكليف گرا، مرتب و منظم، با وجدان و وظيفه‌شناس و بسيار قابل اطمينان مي‌باشند. آنها عاشق واقعيت، افكار و انديشه‌ها و جزئيات هستند و از قبول مسووليت‌هاي مختلف واهمه‌اي ندارند.

نقاط منفي: يكي از خصيصه‌هاي منفي اين افراد سرسختي و خشونت شديد آنهاست. كمي كينه‌اي و پرتوقع هستند و معمولا از قبول اشتباهاتشان سر باز مي‌زنند، به هيچ وجه انتقادپذير نيستند. در برابر ديگران افرادي بسيار حساس و نفوذپذيرند كه احساساتشان خيلي زود جريحه‌دار مي‌شود.

فرزندان اول خانواده

نقاط مثبت: آنها ذاتا فرمانده به دنيا آمده‌اند. احتمالا رئيس‌جمهورها، فضانوردان و مديرعاملان همه فرزندان اول خانواده هستند. فكر مي‌كنند كه هميشه حق و اولويت در هر كاري با آنهاست.

فرزندان اول به دو دسته تقسيم مي‌شوند: پرورش‌دهندگان افراد مطيع يا متحول‌كنندگاني سلطه‌جو. هر دو يكسان هستند فقط از متدهاي مختلفي استفاده مي‌كنند. معمولا فرزندان اول خانواده، افرادي ايرادگير، مشكل‌پسند و دقيق هستند و عاشق توجه به جزئيات مسائلند. افرادي وقت‌شناس، منظم و باكفايتند كه دوست دارند همه چيز به بهترين نحو انجام شود. از مسائل غافلگيركننده نيز به‌ هيچ وجه خوششان نمي‌آيد.

نقاط منفي: معمولا اين افراد كمي بداخلاق، ترشرو و بي‌احساس به نظر مي‌آيند. گاهي به خاطر زورگويي و فشاري كه بر سايرين مي‌آورند، تهديدكننده و رعب‌آور هستند، چون فكر مي‌كنند كه هميشه حق با ‌آنهاست و فقط خودشان همه چيز را مي‌دانند، به ديگران اطمينان كمي دارند. رياست ‌ماب، ايرادگير و نسبت به اشتباهات، حساس و نكته‌سنج هستند.

فرزندان وسط خانواده‌

نقاط مثبت: فرزندان وسطي، افرادي خانواده‌دوست هستند كه ديگران از بودن با آنها لذت مي‌برند. مهمترين نياز آنها، آرام نگاه داشتن اقيانوس پرتلاطم زندگي است و شكار آنها «آرامش به هر قيمتي» است.

اينها افرادي بسيار آرام و بي‌سر و صدا، شيرين و دوست‌داشتني هستند و شنوندگان خوبي به شمار مي‌روند. مهارت زيادي در حل مشكلات دارند چون هميشه هر دو جنبه يك مشكل را بررسي مي‌كنند و دوست دارند همه را خوشحال كنند. همين مساله باعث مي‌شود كه مشاوران و ميانجي‌گران خوبي باشند.

نقاط منفي: نسبت به فرزندان اول خانواده، احساس سلطه‌گري كمتري دارند، اما دوست دارند همه آنها را ستايش كرده و دوست بدارند يا حداقل با آنها احساس شادي و خوشبختي كنند. از آنجا كه سعي در راضي نگاه داشتن همه دارند، ممكن است به افرادي وابسته تبديل شوند. نمي‌تو انند خوب تصميم بگيرند تا جايي كه باعث رنجاندن ديگران مي‌شود. همچنين براي شكست و اشتباهات ديگران، خود را سرزنش مي‌كنند.

فرزندان آخر خانواده‌

نقاط مثبت: افرادي شاد و سرزنده كه اين شادي و سرخوشي را با خود به همه جا مي‌برند و ديگران را نيز از آن بهره‌مند مي‌كنند. مهارت‌هاي مردمي آنها بسيار قوي است و عاشق اين هستند كه ديگران را با حرف‌ها و كارهايشان سرگرم كنند.

هيچ‌كس براي آنها غريبه نيست و به سرعت با همه صميمي مي‌شوند. افرادي برون‌گرا هستند كه از وجود ديگران انرژي مي‌گيرند و از ريسك كردن واهمه‌اي ندارند.

نقاط منفي: خيلي زود خسته مي‌شوند، از طرد شدن واهمه داشته و افق توجهاتشان كوتاه است. افرادي هستند كه معمولا به خاطر توقعات غيرواقعيشان از رابطه، كه تصور مي‌كنند در همه رابطه‌ها بايد هميشه خوشي و خنده برقرار باشد، رابطه‌هاي زيادي را به فنا مي‌دهند، اما نمي‌دانند كه عمر چنين رابطه‌هايي بسيار كوتاه است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۷:۱۱ توسط:sana موضوع:

شنيدين ميگن لقمه اندازه دهانت بردار ! (عكس)

انجمن تفريحي قاطي
به گزارش تكناز ماموران آتش نشاني روستاي Kampung Jabor واقع در 190 كيلومتري پايتخت مالزي يك مار پيتون غول پيكر را در يك بزرگراه پيدا كردند كه بدليل اينكه يك گوسفند آبستن را بلعيده بود قادر به حركت نبود.
ماموران پس از چندين ساعت تلاش موفق شدند كه مار طماع رو دستگير كنند و هنوز تصميمي براي اينكه اونو به باغ وحش بفرستند يا اينكه دوباره به طبيعت برگردونن گرفته نشده.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۷:۰۴ توسط:sana موضوع:

فروش هواي تميز در چين !! (+ تصاوير)

انجمن تفريحي قاطي
هواي آلوده خيابان هاي پكن باعث شده است كه يك كارآفرين چيني با با فروش قوطيهاي هواي تازه سود خوبي به دست ﺁورد.

ﺁقاي Chenكه فروش هواي قوطي را از سپتامبر 2012 شروع كرده پيش بيني كرده است فروش اين محصول در سال نخست به بيش از صد ميليون برسد.

Chen Guangbiao توانسته با فروش هواي تازه بسته بندي در قوطي هاي نوشيدني و با طعم هاي مختلف در ﺁمدي حدود 740 ميليون دلار كسب كند. هر كدام از اين قوطي ها 5 يوان (80 سنت)است و جالب اينجاست كه در طعم هاي مختلفي فروخته مي شوند.

انجمن تفريحي قاطي
ﺁقاي Chen كه فروش هواي قوطي را از سپتامبر 2012 شروع كرده پيش بيني كرده است فروش اين محصول در سال نخست به بيش از صد ميليون برسد. او همچنين مي گويد چنانچه ما مراقبت از محيط زيست را ﺁغاز نكنيم تا 20 يا 30 سال ﺁينده فرزندان و نوه هاي ما بايد ماسك بزنند و با خودشان كپسول ﺍﻜﺴيژن حمل كنند.


انجمن تفريحي قاطي

ﺁلودگي هوا در روز هاي اخير در پكن بسيار زياد شده به طوريكه اين آلودگي30 تا 45 بار بالاتر از سطح ايمني گزارش شده و حتي دولت مجبور به تعطيل كردن برخي كارخانه ها شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۶:۵۷ توسط:sana موضوع:

ماشين عروس خاص+عكس

انجمن تفريحي قاطي

تنها ۱۰ عدد پاگاني زوندا سينك در جهان وجود دارد (۵ كوپه و ۵ رودستر) و اين اولين باريست كه در قالب ماشين عروس ديده شده است! يك زوج سنگاپوري اين مدل را به عنوان ماشين‎عروس جشن ازدواج خود انتخاب كرده‎اند كه به نظر انتخاب بسيار مناسبي است؛ البته زيبايي پاگاني به احتمال فراوان نگاه‎ها را از روي عروس خوش‎بخت دزديده است.

انجمن تفريحي قاطي

پاگاني زوندا سينك ۶۸۰ اسب‎بخار قدرت دارد و به لطف استفاده از گيربكس شش سرعته پاگاني زوندا R كه يك گيربكس خطي است (همانند سيستم تعويض دنده موتورسيكلت‎ها) در ۳٫۴ ثانيه به سرعت ۱۰۰ كيلومتر بر ساعت مي‎رسد. حالا فرض كنيد هيچ محدوديتي براي انتخاب ماشين عروس نداريد، در اين صورت انتخاب شما از بين تمامي ماشين‎هاي توليد شده در تاريخ صنعت خودروسازي جهان كدام مدل خواهد بود؟

انجمن تفريحي قاطي

انجمن تفريحي قاطي

انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۶:۵۱ توسط:sana موضوع:

دكتر شريعتي انسان ها را به چهار گروه دسته بندي كرده است !!!

سلام ...

هي زندگي ...

============


دسته اول


آناني كه وقتي هستند هستند ، وقتي كه نيستند هم نيستند

عمده آدم‌ها حضورشان مبتني به فيزيك است. تنها با لمس ابعاد جسماني آن‌هاست كه قابل فهم مي‌شوند. بنابراين اينان تنها هويت جسمي دارند.دسته دوم

آناني كه وقتي هستند نيستند ، وقتي كه نيستند هم نيستند

مردگاني متحرك در جهان. خود فروختگاني كه هويت شان را به ازاي چيزي فاني واگذاشته‌اند. بي‌شخصيت‌اند و بي‌اعتبار. هرگز به چشم نمي‌آيند. مرده و زنده‌شان يكي است.دسته سوم

آناني كه وقتي هستند هستند ، وقتي كه نيستند هم هستند

آدم‌هاي معتبر و با شخصيت. كساني كه در بودنشان سرشار از حضورند و در نبودنشان هم تاثيرشان را مي‌گذارند. كساني كه همواره به خاطر ما مي‌مانند. دوستشان داريم و برايشان ارزش و احترام قائليم.دسته چهارم

آناني كه وقتي هستند نيستند ، وقتي كه نيستند هستند

شگفت‌انگيزترين آدم‌ها در زمان بودشان چنان قدرتمند و با شكوه‌اند كه ما نمي‌توانيم حضورشان را دريابيم، اما وقتي كه از پيش ما مي‌روند نرم نرم آهسته آهسته درك مي‌كنيم. باز مي‌شناسيم. مي‌فهميم كه آنان چه بودند. چه مي‌گفتند و چه مي‌خواستند. ما هميشه عاشق اين آدم‌ها هستيم. هزار حرف داريم برايشان. اما وقتي در برابرشان قرار مي‌گيريم قفل بر زبانمان مي‌زنند. اختيار از ما سلب مي‌شود. سكوت مي‌كنيم و غرقه در حضور آنان مست مي‌شويم و درست در زماني كه مي‌روند يادمان مي‌آيد كه چه حرف‌ها داشتيم و نگفتيم. شايد تعداد اين‌ها در زندگي هر كدام از ما به تعداد انگشتان دست هم نرسد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۶:۴۴ توسط:sana موضوع:

*عشق مرد از نگاه دكتر شريعتي*

مرد ها در چار چوب عشق٬ به وسعت غير قابل انكاري نا مردند! براي اثبات كمال نا مردي آنان٬ تنها همين بس كه در مقابل قلب ساده و فريب خورده ي يك زن ٬ احساس مي كنند مردند. تا وقتي كه قلب زن عاشق نشده ٬ پست تر از يك ولگرد٬ عاجز تر از يك فقير و گدا تر از همه ي گدايان سامره. پوزه بر خاك و دست تمنا به پيشش گدايي ميكنند
اما وقتي كه خيالشان از بابت قلب زن راحت شد ٬ به يك باره يادشان مي افتد كه خدا مردشان آفريد!!
و آنگاه كمال مردانگي را در نهايت نا مردي جست و جو ميكنند...

دكتر علي شريعتي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۶:۳۵ توسط:sana موضوع:

عصاره هاي گياهي پشنهاد شده براي سلامت مو كدامند؟

موهاي خشك، چرب، تيره، شورۀ مو و ريزش موها، مشكلاتي هستند كه با استفاده از عصاره هاي گياهي مي‌توان آنها را برطرف نمود...

چه طور مي‌توان دربارۀ اين عصاره ها آموزش ديد و چه طور بايد از آنها استفاده كرد؟

عصاره هاي گياهي پشنهاد شده براي سلامت مو كدامند؟

عصاره هاي گياهي كه براي سلامت موها پيشنهاد مي‌شوند، بسيار متعدد هستند. انتخاب آنها با خود شماست.

براي موهاي خشك:
عصارۀ چوب صندل
عصارۀ مريم گلي
عصارۀ اسطخودوس
عصارۀ شمعداني
و عصارۀ اكليل كوهي

براي موهاي چرب:
عصارۀ اكليل كوهي
عصارۀ سرو كوهي
عصارۀ مريم گلي
عصارۀ درخت چاي
عصارۀ گريپ فروت
عصارۀ درخت سرو
عصارۀ سدر
عصارۀ لمون گراس (علف ليمو)
عصارۀ شاهي
و عصارۀ اسطوخودوس

براي رفع شوره:
عصارۀ درخت چاي
عصارۀ چوب صندل
عصارۀ برگاموت
عصارۀ اسطوخودوس
عصارۀ اكليل كوهي
عصارۀ سدر
عصارۀ مريم گلي
و عصارۀ نعناع هندي

براي موهاي تيره، شكننده و آسيب ديده:
عصارۀ مريم گلي
عصارۀ بابونه
عصارۀ لمون گراس
عصارۀ اسطوخودوس
عصارۀ چوب صندل
عصارۀ شمعداني
عصارۀ ليمو
و عصارۀ اكليل كوهي

چگونه بايد از عصاره هاي گياهي براي براي زيبايي موها استفاده كرد؟

شامپو زدن و شستشو
به طور منظم يك شامپو (ي ملايم و طبيعي) را كه چند قطره از عصارۀ انتخاب شده از ليست را به آن اضافه كرده ايد (10 تا 20 قطره عصارۀ گياهي را در 10 سي سي شامپو بريزيد)، مورد استفاده قرار دهيد.

ماساژ موها
قبل از شامپو زدن موها، به آرامي پوست سرتان را با اين تركيب ماساژ دهيد: عصاره اي را كه انتخاب كرده ايد با يك روغن پايه (روغن هستۀ انگور، روغن بادام شيرين، روغن زيتون و...) رقيق كنيد، به نسبت يك قطره عصارۀ گياهي براي يك قاشق سوپ خوري روغن پايه.

كاربرد
مانند مرحلۀ ماساژ، عصارۀ گياهي را با يك روغن پايه رقيق كنيد (1 قطره عصارۀ گياهي در يك قاشق سوپ خوري روغن پايه).
بهتر است مخلوط را شب قبل رقيق كنيد، سپس براي استفاده از آن، تركيب را درون گودي كف دست تان بريزيد و به مدت طولاني روي پوست سر و موهاي تان بماليد. بگذاريد تمام مدت شب، اين تركيب روي سرتان بماند، سپس صبح روز بعد، موهاي تان را بشوييد و شامپو بزنيد.
ضمناً مي‌توانيد عصارۀ گياهي را به تنهايي و بدون رقيق كردن روي سرتان بماليد، براي اين كار چند قطره عصارۀ رقيق نشده را روي نوك انگشتان تان بريزيد و به سر و موهاي تان بماليد، البته نبايد در اين كار زياده روي كنيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۶:۲۹ توسط:sana موضوع:

دستگيري نصاب دوربين مخفي در منزل تازه عروس !

به گزارش خراسان، رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات خراسان رضوي با بيان اين مطلب گفت: زن و شوهر جواني كه به تازگي ازدواج كرده بودند به پليس فتا مراجعه كردند و از ايجاد مزاحمت هاي تلفني و اختلاف افكني هاي خانوادگي توسط فرد ناشناسي خبر دادند. آن ها اظهار داشتند: جواني به صورت تلفني ما را تهديد مي كند كه بايد از يكديگر طلاق بگيريم و سپس در ميان تهديدهاي خود عنوان مي كند كه از ما فيلم خصوصي دارد!

سرهنگ سيدمحسن عرفاني افزود: با توجه به اهميت موضوع گروهي از كارآگاهان و كارشناسان زبده پليس فتا مأمور رسيدگي به اين پرونده شدند و در اولين مرحله از اقدامات پليسي خود به سرنخ هايي دست يافتند كه نشان مي داد فرد مزاحم از محلي نزديك به منزل شاكيان تماس گرفته است.

بنابراين كارآگاهان با استفاده از شگردهاي پليسي تحقيقات خود را در اين باره ادامه دادند تا اين كه مشخص شد فرد مذكور جوان ۳۲ ساله متأهلي است كه در كنار واحد آپارتماني شاكيان زندگي مي كند.

اين مقام ارشد انتظامي تصريح كرد: با مطرح شدن ماجراي فيلم هاي خصوصي خانوادگي، كارآگاهان منزل شاكيان را بازرسي كردند كه مشخص شد يك دستگاه دوربين مخفي به شكل بسيار ماهرانه اي در منزل آن ها كار گذاشته شده است و متهم از اين طريق موفق شده از لحظات خصوصي زندگي زوج جوان فيلم تهيه كند.

سرهنگ عرفاني اضافه كرد: با برملا شدن اين موضوع، كارآگاهان با كسب دستورات قضايي، متهم اين پرونده را دستگير و به پليس فتا هدايت كردند و در بازرسي از منزل وي نيز سيستم رايانه اي كه حاوي فيلم هاي ديگري از صحنه هاي خصوصي افراد است، كشف و ضبط شد.

وي با اشاره به اعترافات متهم جوان خاطرنشان كرد: اين فرد در اعترافات خود عنوان كرده است كه در يك فرصت مناسب وارد منزل شاكيان شده و دوربين فيلمبرداري را در جاي مناسبي كه قابل ديد نباشد نصب كرده است.

سرهنگ عرفاني ضمن توصيه به شهروندان كه مواظب رفت و آمدهاي خانوادگي با افرادي كه اطلاعات دقيقي درباره آن ها ندارند، باشند گفت: تحقيقات درباره جرايم احتمالي ديگر اين متهم همچنان ادامه دارد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۶:۲۰ توسط:sana موضوع:

شخصيت شناسي جالب موي افراد

كساني كه به‌طور طبيعي، موهايشان به سمت خاكستري شدن مي‌رود، خودشان را همانطور كه هستند قبول دارند. آنها از شخصيت و شيوه زندگي‌شان راضي‌اند و دوست دارند خود را به همان شكلي كه هستند به ديگران نشان دهند.
گويي شناختن آدم‌ها كار سختي هم نيست. از نوع كفشي كه مي‌پوشند بگيريد تا شيوه راه رفتن و ايستادنشان، همگي مي‌توانند ويژگي‌هاي شخصيتي‌شان را آشكار كنند. محققان مي‌گويند، حتي ويژگي‌هاي ظاهري كه خود افراد در داشتنشان دستي ندارند، از قبيل نوع و جنس مو هم مي‌تواند در اين زمينه راهگشا باشد.


سايت پاتوق۹۸ : آنها معتقدند با نگاه كردن به جنس موي افراد و حتي رنگ طبيعي مويشان و مدلي كه خودشان انتخاب كرده‌اند، مي‌توانيد ريز و درشت شخصيت‌شان را آشكار كنيد. از نظر پژوهشگران، موهاي آدم‌ها مي‌تواند نگاهي كه به خود و ديگران دارند را آشكار كند. پس قبل از قضاوت در مورد هر كسي، به موهايش نگاه كنيد.۱. موهاي فرفري
كساني كه داراي اينگونه موها هستند، افرادي خلاق و روشنفكري‌اند كه زياد به قضاوت‌هاي ديگران اهميتي نمي‌دهند و به سبك خودشان زندگي مي‌كنند. اين افراد برنامه‌هاي بلندپروازانه‌اي براي زندگي‌شان دارند و گمان مي‌كنند موهايشان برگ برنده‌اي براي جلب توجه ديگران هستند. البته گاهي كساني كه چنين شخصيتي دارند، به‌طور طبيعي موهاي فر ندارند و به دليل آنكه ظاهرشان را با شخصيت دروني‌شان هماهنگ كنند، موهاي خود را فر مي‌كنند.۲. موي چتري
اين دسته از افراد دوست دارند توجه را به خود جلب كنند. مهم نيست موهاي آنها بلند است يا كوتاه، اندازه موها هرچه كه باشد، چتري كردن جلوي مو مي‌تواند توجه ديگران را به سمت آنها هدايت كند، زيرا افراد خواسته يا ناخواسته با نگاه كردن به آنها به چشم‌هايشان خيره مي‌شوند و برقراري ارتباط چشمي، دريچه‌اي براي شروع يك ارتباط نزديك‌تر است. اين آدم‌ها به زيبايي طبيعي معتقدند و از آشنايي با آدم‌هاي تازه خوشحال مي‌شوند. البته آنها اين نظر را در مورد كساني مي‌دهند كه چتري‌هاي صاف دارند، نه كساني كه به‌خاطر مدل موي كوتاهشان مجبورند موهاي خود را در پيشاني بريزند.
۳. كچل‌هاي مرتب
مردهايي كه بيش از حد به موهايشان مي‌رسند و در كنار موهاي آراسته‌شان، كفش و لباسي آراسته هم دارند، مي‌خواهند موقعيت و پايگاه اجتماعي‌شان را به رخ ديگران بكشند يا به خاطر شغلشان فخر بفروشند. بررسي‌ها نشان مي‌دهد، مردهايي كه كم‌مو يا نيمه طاس هستند اما معدود تارهاي باقيمانده روي سر خود را با دقت و وسواس شانه مي‌زنند، آدم‌هاي خودخواهي هستند كه به نگاه ديگران در مورد خودشان اهميت زيادي مي‌دهند. البته آنها اين نظر را در مورد كساني مي‌دهند كه به شكل افراطي به موهايشان مي‌رسند، نه كساني كه تنها مي‌خواهند آراسته و تميز باشند.
۴. موي كوتاه
محققان مي‌گويند صاحبان موهاي كوتاه، آدم‌هاي محافظه‌كاري هستند كه مي‌توانند خودشان را با محيط اطرافشان تطبيق دهند. البته آنها معتقدند موهاي بيش از حد كوتاه مي‌تواند تمايل افراد به ورزش كردن يا كارهاي نظامي را نشان دهد يا از بيماري فرد خبر دهد. چراكه در اين سه گروه، افراد ترجيح مي‌دهند موهايي كوتاه داشته باشند. پس اگر فردي با موهاي كوتاه را ديديد، اول در شيوه‌ زندگي و شرايطش به دنبال دليل انتخاب اين مدل بگرديد و بعد برچسب محافظه‌كار بودن را روي او بچسبانيد.
۵. موهاي خاكستري
از نظر پژوهشگران نه تنها مدل‌هاي مختلف مو، بلكه رنگ مو هم مي‌تواند شخصيت افراد را پيش‌بيني كند و به ما در برقراري رابطه با آنها كمك كند. تحقيقات ديگري هم مي‌گويد زناني كه به‌طور طبيعي، موهايشان به سمت خاكستري شدن مي‌رود، خودشان را همانطور كه هستند قبول دارند. آنها از شخصيت و شيوه زندگي‌شان راضي‌اند و دوست دارند خود را به همان شكلي كه هستند به ديگران نشان دهند. اين آدم‌ها روي تصميمات و رفتارهايشان پرده نمي‌گذارند و از خودسانسوري بي‌زارند.

۶. موهاي به هم ريخته
آدم‌هاي بي‌خيالي كه به آساني ناراحت نمي‌شوند و تنش‌هاي روزمره كمترين اثر را رويشان دارد، چنين موهايي دارند. البته بسياري از كساني كه موهاي به هم ريخته دارند، دوست دارند با مدهاي عجيب و غريب روز پيش بروند. درست است كه در چشم ديگران ممكن است خنده دار به نظر برسند، اما از طرف ديگر، جذاب و فريبنده هم هستند. از نگاه ديگر، آدم‌هاي بي‌قيدي كه براي هيچ چيز احترام قائل نيستند، معمولا موهايي ژوليده و كثيف دارند و آخرين باري كه به ظاهر موهايشان رسيد‌ه‌اند را به ياد نمي‌آورند. پژوهشگران مي‌گويند، اگر آنها به بيماري يا مشكل خاصي مبتلا نباشند، احتمالا به‌خاطر كاهلي‌شان چنين ظاهري را پيدا مي‌كنند.
۷. مجعد
اينگونه افراد دوست دارند هميشه دوست داشتني به نظر برسند. آنها هم از نظر خودشان و هم از نظر ديگران، افرادي زيبا و بي‌خيالي هستند كه بودن در كنارشان سرگرم كننده و جذاب است. موهاي مجعد مخصوص آدم‌هاي مدرن است كه دوست دارند بي‌همتا به نظر برسند. صاحبان اين موها در يك زمان دوست دارند كنترل همه چيز را به دست بگيرند و در همان زمان از اينكه همه چيز را رها كنند و بي‌خيال آن شوند هم نمي‌ترسند. پس در ارتباط با آنها كمي محتاط‌تر عمل كنيد تا قرباني تصميمات ناگهاني‌شان نشويد.
۸. موهاي صاف
موي صاف يعني جديت؛ آدم‌هايي كه چنين موهايي دارند، در زندگي‌شان يك خط ثابت را انتخاب كرده و از اين شاخه به آن شاخه پريدن پرهيز مي‌كنند و يك شاخه را با جديت ادامه مي‌دهند. آنها دوست دارند همان‌طور كه هستند به نظر برسند. چنين آدم‌هايي در كارشان هم متخصص هستند و از پس چالش‌هاي زندگي‌شان به خوبي برمي‌آيند. اين آدم‌ها اگر مسئوليتي را قبول كنند، تمام تلاش‌شان را براي انجام دادنش مي‌كنند و شما مي‌توانيد به متعهد بودنشان اطمينان داشته باشيد.
۹. نيمه مصري(جلو بلند و پشت كوتاه)
اينگونه افراد، آدم‌هاي ساده و بي‌شيله و پيله‌اي هستند كه به نظر ديگران اهميتي نمي‌دهندو نمي‌گذارند كسي در كارشان دخالت كند. زناني كه اين مدل مو را انتخاب مي‌كنند، در زندگي سبك و سياق خود را در پيش مي‌گيرند و نمي‌گذارند كه وابستگي به ديگران، زندگي‌شان را نابود كند. آنها مي‌توانند در زندگي روي خطي كه در نظر گرفته‌اند حركت كنند و با قدرت و استقلال عمل مي‌كنند.

۱۰. موهاي تيز تيزي (پر مانند)
موهاي كوتاهي كه اين ظاهر را دارند، متعلق به آدم‌هاي مدرني هستند كه نسبت به زندگي اشتياق زيادي دارند و سرزنده‌اند. اينگونه افراد، آدم‌ها با اعتماد به نفسي هستند و گاهي با رفتارهايشان ديگران را هيجان زده و متعجب مي‌كنند. امروزه زنان زيادي موهايشان را به اين شكل آرايش مي‌كنند و انگار مي‌خواهند از اين طريق مدروز بودنشان را نشان دهند.
۱۱. موهاي بلند
زناني كه چنين موهاي دارند، شخصيتي آرام دارند، مودبند و البته تا حدودي عجيب و غريب به نظر مي‌رسند. اما در كنار همه اين صفات، آنها آدمهاي مطيعي هستند كه مي‌گذارند ديگران در موردشان تصميم بگيرند. موي بلند براي زنان در اغلب فرهنگ‌ها نشانه زيبايي است. به همين دليل محققان مي‌گويند زنان بالاي ۴۰ سالي كه موهايشان را بلند مي‌كنند، دوست دارند جواني از دست رفته‌شان را به دست بياورند و مثل قبل زيبا به نظر برسند. در واقع آنها مي‌خواهند در مقابل پيري ايستادگي كنند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۶:۱۳ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل