بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

اعتياد بسيار عجيب اين خانم به....!

اسفنج و صابون غذاهاي مورد علاقه دختري به نام كري هستند. كري تربيلكوك كه مبتلا به بيماري پيكا و يا با نام فارسي آن هرزه خواري مي باشد تا به امروز بيش از 4 هزار اسفنج و 100 عدد صابون را خورده است.

انجمن تفريحي قاطي
تربيلكوك اسفنجها را يا همراه با سسها و ادويه هاي مختلف مصرف كرده و يا اينكه آنها را داخل غذا خيس كرده و مي خورد. در زمينه صابون نيز بيشتر صابون هاي گياهي و يا آنهايي كه اسانس ميوه دارند را ترجيح مي دهد.


انجمن تفريحي قاطي
كري 21 سال دارد و در يك كلينيك دندانپزشكي پرستار مي باشد. وي ميگويد به دليل اين بيماري، اكثر اوقات با مشكلاتي از قبيل يبوست، اسهال، درد شديد معده و يا روده مواجه مي شود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۸:۴۳ توسط:sana موضوع:

نامه جالب ملك الشعراي بهار به همسرش قبل از ازدواج

انجمن تفريحي قاطي
اين متن نامه ملك الشعراي بهار به سودابه صفدري(بهار) پيش از ادواج است درحالي كه هنوز او را نديده و تنها وصف او را از دوستان شنيده بوده است.دوست ابدي من قربانت شوم.
با اين كه شما را نديده‌ام، از بخت خودم اطمينان دارم كه گنجينه‌ي عزيز و ثابتي براي قلب و روح خويش انتخاب نموده‌ام. ولي نمي‌دانم احساسات شما از چه قرار است. عزيزم من خودم را براي شما معرفي مي‌نمايم.

يك جوان ثابت العقيده‌ي خوش قلب، فعال و ساعي، پر حرارت و با غيرت، در دوستي محكم و در دشمني با اهميت. حيات من در يك فاميل خوش اخلاق متدين بوده و در دامان مادر فاضله و حق پرستي تربيت شده ام. در فاميل ما خست و دروغگوئي، اصراف و هرزه خرجي موجود نبوده و نيست. به ما يعني به خود و خواهر و دو برادرم، همواره توصيه شده است كه كار كن و فعال بوده و نان خودمان را با سعي و اقدام تدارك نموده و با خوشروئي و آسودگي بخوريم. من از سن هژده سالگي كه پدرم وفات كرده است، رئيس و بزرگتر خانواده‌ي خود بوده و فاميل بزرگ خود را با عزت و آبرومندي اداره كرده‌ام و تا امروز كه سي و سه سال از عمرم مي‌گذرد، رئيس اين خانواده بوده و براي خانواده ي خودم جز عزت و سرافرازي و استراحت، چيزي به كار نبسته ام. شهرت و احترام من به قوه‌ي هوش و سعي و اقدام خودم بوده است. ولي چون يك همسر و رفيق دلسوزي كه مرا اداره كند، نداشته‌ام با هرچه به دست آورده ام صرف شده است.خودم در تهران مانده و مادرم به واسطه‌ي مرض اعصاب و مفاصل در مشهد مانده و قادر به آمدن به تهران نشده است. زندگاني من در مشهد خيلي مرتب و آبرومند بوده است. منازل شخصي و اثاث البيت خانوادگي، مادر و همشيره و برادر و قريب پانصد نفر بستگان پدري و چند نفر بستگان مادري من نيز در خراسانند. ولي خودم نظر به علاقه‌ي كاري و نظريات سياسي، ناچار در تهران اقامت نموده و مي‌خواهم داخل يك حيات فاميلي جديدي بشوم. چون مي‌توانم فاميل جديد خودم را به فضل خدا و قوه ي سعي و عمل و معلومات خودم، به خوبي و در نهايت آبرومندي اداره نمايم. به اين نيت مصمم شده و به وسيله‌ي عزيزترين دوستانم معتصم السلطنه و مرآت السلطان با شما دست دوستي و وصلت داده و اميدوارم كه تا روزي كه زنده بمانم دست خود را از دست شما بيرون نكشم و با شما زندگي كنم. به شما اطمينان مي‌دهم كه من جز شما ديگري را دوست نداشته و نخواهم داشت. مثل ساير جوانان جاهل و بي تجربه، پيرامون هوي و هوسهاي جواني نگشته و در آتيه هم به طريق اولي نخواهم گشت.من فطرتا با عصمت و عفت و تعصب خانوادگي بار آمده و اين حس شريف را تا عمر دارم، از خود دور نخواهم كرد. البته شما هم با آن سوابقي كه به پدر محترم شما سراغ دارم و فعاليت و شرافتي كه از مادر گرامي ‌و بزرگوارتان و ساير بستگان اطلاع يافته ام، با من هم عقيده بوده و قدر يك دوست صميمي ‌و همسر جديد را كه مي‌بايست بقيه ي عمرتان را با او به سر بريد به خوبي خواهيد دانست و شوهر شما كسي است كه دوستي او براي عموم مردم با شرافت و نجيب، ذيقيمت بوده و يك نفر از اخلاق و رفتار او مكدر نبوده و شاكي نيست. بديهي است كه شما نيز از اين حيث با عموم هم عقيده بوده و هيچ وقت از من شاكي نخواهيد بود. زودتر با يك حس شريف و حرارت پاك و عقيده ي ثابت و مستحكمي، خودتان را براي اداره كردن روح و قلب و خانه‌ي من حاضر كنيد. شما صاحب دارائي و ثروت من و فرمانرواي خانه و قلب من خواهيد بود. بايد با نيتي خالص و صميميتي قلبي و بي آلايش از عهده‌ي اين مسؤليت و صاحبخانگي و دلداري و دلنوازي حقيقي برآئيد.
من به خداوند تبارك و تعالي متوسل شده و با شما متوصل مي‌شوم و از خداوند درخواست مي‌كنم كه قلب شما با قلب من طوري متصل شود كه جدائي و فاصله در بين نباشد.
عزيزم به قدري ميل دارم تو را ملاقات كنم كه حدي ندارد. دوست داشتم كه اين مطالب را در حضورت عرض كرده و قلب تو را در موقع اظهار احساسات قلبيه‌ي خودم بسنجم و احساسات تو را آزمايش نمايم. من رب النوع عشق و دوستي و صميمت و وفاداريم. آيا تو هم با من در اين عقيده هم راه و هم آواز خواهي بود؟ اخ چه خوب بود كه ما زودتر هم را مي‌ديديم. وقبل از موقعي كه تكميل تداركات به ما اجازه ي ملاقات بدهد يكديگر را ملاقات مي‌نموديم. ديگر اينطور بشود يا نشود نمي‌دانم. در هر لحظه منتظرم كه تو هم احساسات خودت را زودتر به توسط خط خودت به تفصيل براي من بفرستي. من حالا جز خيال تو و فكر تو مشغوليت ديگري ندارم مي‌خواهم بنا آورده و بين قسمت متقدم منزل و قسمت متأخر آنرا ديوار كشيده از هم تفكيك نمايم. منزل حاليه ي ما خيلي خوب، جديد البنا و نوين است. حيف است از اين منزل خارج شويم براي اطاق پذيرائي شما دو اطاق مجزا نموده و براي پذيرائي خودم يك اطاق و يك ناهارخوري و براي اطاق خواب هم اطاق ديگري موجود داريم. براي صندوقخانه و انبار و غيره اطاقها و زيرزمينهاي مرتب و محكمي ‌مهياست. وسعت و دلنوازي حيات به قدر مكفي است. گمان نداريم به شما بد بگذرد. فقط شما بايد يك آشپز قابل و تميز زنانه با خودتان بيآوريد و كلفت دوست داشتني هم براي خودتان انتخاب نمائيد. در قابليت و نظافت آشپز خيلي دقت كنيد. ملاحظه‌ي صرفه و غيره را ننمائيد. در امانت و صحت عمل كلفت هم دقت بفرمائيد. از قبل بنده خدمت خانم معظمه ي خودتان سلام و عرض عبوديت تبليغ نموده از طرف من دست ايشان را ببوسيد.
والباقي عن التلاقي تمت م. بهار

منبع:khanoomgol.com

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۸:۳۶ توسط:sana موضوع:

جالب ترين و عجيب ترين دزدي هاي تاريخ

در تمام طول تاريخ دزدي هايي بودند كه پليس ها را بيش از باقي موارد درگير كرده اند چرا كه خيلي عجيب يا غير عادي بوده اند. سرقت و دزدي يكي از كارهايي است كه از زمان انسان هاي اوليه نيز وجود داشته است اما درهر دوره اي به گونه خودش اين موضوع وجود داشته و سبك و اشياي به سرقت رفته نيز متفاوت بوده اند.
انجمن تفريحي قاطي ** باغچه خانگي
"دنيس تامپسون" خانم انگليسي است كه علاقه بسياري به باغ و باغچه اطراف خانه اش داشت. به گفته خودش هميشه از اين باغ نگهداري مي كرده است و البته محلي نيز براي بازي فرزندانش بوده است. او مي گويد يك شب قبل از خواب باغچه را آبياري كردم ولي صبح پس از بيدار شدم در اطراف خانه ام تنها زمين خاكي و البته گل و لاي ديده مي شد. اين باغچه با بررسي هاي پليس شبانه دزديده شده بود به طوري كه هيچ اثري از درختان و چمن و بسيار موارد ديگر در آن ديده نمي شد.
انجمن تفريحي قاطي ** 10 ها تن شن ساحل
چند سال پيش پليس جامائيكا درگير پرونده سرقتي از سواحل اين كشور شد كه در حال ضربه زدن به سيستم توريستي آن ها بود. اين در حالي است كه شبانه ده ها كاميون شن هاي ساحل را براي سخت خانه سرقت مي كردند. اين پرونده مدت ها پليس را درگير كرده بود تا اينكه آن ها توانستند عوامل اصلي اين پروژه را دستگير كنند اما هميشه اين دزدي غير عادي در تاريخ اين كشور باقي ماند.
انجمن تفريحي قاطي ** سرقت مجسمه 150 كيلويي
سرقت مجسمه هاي مختلف كار جديدي نيست و گاها ديده شده است كه در مناطيق مختلف برخي از مجسمه ها به سرقت رفته اند اما در سال 2011 يكي از نمايشگاه هاي خودروي كاليفرنيا گزارش عجيبي به پليس داد. صاحب اين نمايشگاه گفته است كه شبانه مجسمه 150 كيلويي آن ها را كه نزديك به 10 متر نيز ارتفاع داشته است را از بالاي پشت بام ساختمان دزديده اند. اين مجسمه گوريل البته هيچگاه پيدا نشد و پليس هنوز هم نمي داند كجا سرنخي از يك گوريل 150 كيلويي پيدا كند.
انجمن تفريحي قاطي ** كوسه زنده
در سال 2008 يك كوسه زنده و بسيار ناياب در يكي از ماهي فروشي هاي انگلستان به سرقت رفت. اين كوسه كه تنها نمونه در انگلستان بود از اندونزي به اين كشور وارد شده بود و ارزش آن نزديك به 2500 پوند بوده است. صاحب اين آكواريوم مي گويد سارقين اين كوسه واقعا بسيار حرفه اي بوده اند چرا كه براي دزديدن اين كوسه بايد از حانشان سير شده و همچنين نردباني بزرگ داشته باشند. سارقين بايد در طول روز با يك نردبان بلند وارد مغازه شده و با ماهي بسيار وحشي درگير ميشدند تا آن را سرقت كنند. اين دزدي عجيب هيچگاه به سرنخ هاي درستي نرسيد و پليس نتوانست اين .كوسه ناياب را پيدا كند.
انجمن تفريحي قاطي ** بزرگترين كلاه تخم مرغي دنيا"گرگ داسيلوا" يكي از ركوردداران گينس است كه بزرگترين كلاه تخم مرغي دنيا را ساخته و روي سرش گذاشته است. اين كلاه كه از 1000 تخم مرغ ساخته شده بود داراي ارزشي بسيار بوده است و البته حمل و نقل آن نيز كار هر كسي نيست. او در يكي از برنامه هايش در آلمان دچار گرمازدگي مي شود و به كما مي رود اما وقتي بيدار ميشود كلاه غيب شده است. اين در حالي است كه كلاه به همراه او در بيمارستان بوده است و كسي نمي داند چگونه كلاهي به اين شكنندگي و بزرگي از بيمارستان سرقت شده است. او اعتقاد دارد از آفريقاي جنوبي افرادي به دنبال دزديدن اين كلاه بوده اند. منبع : باشگاه خبرنگاران

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۸:۲۵ توسط:sana موضوع:

آرايش مژه

آموزش گام به گام آرايشگر هاليوودي براي آرايش مژه ها
انجمن تفريحي قاطي
يكي از اركان مهم آرايش چشم آرايش مژه هاست كه بايد به صورتي باشد كه حالت مصنوعي و بهم چسبيده نداشته باشد و به زيبايي فرم چشمها نيز كمك ميكند
آنا هاتاوي بازيگر هاليوودي مژه هاي بسيار زيبا و جذابي دارد. جولي هريس آرايشگر او و بسياري از سلبريتي ها در نيويورك پيشنهاد ميدهد كه قبل از آرايش كردن اول يك لوسيون به تمام صورت خود بزنيد ريزا اطراف چشم و مژه ها در اثر خشكي آرايش را خوب جذب نميكند .بعد از يك كرم پودر با رنگ نه چندان تيره براي دور چشم خود استفاده كنيد.

انجمن تفريحي قاطي

در گام دوم از دستگاه فر مژه استفاده كنيد .توجه كنيد بدون كشيدن مژه ها دستگاه را چند ثانيه در قسمت انتهايي رويش مژه قرار دهيد و فشار دهيد ودو يا ۳ بار اين كار را تكرار كنيد

انجمن تفريحي قاطي


در گام بعدي از ريمل استفاده كنيد و حركت آنرا اين قسمت رويش مژه با سمت نوك مژه ها چند بار تكرار كنيد البته سعي كنيد اجازه دهيد كه بعد از حركت برس برا چند ثانيه جوهر ريمل بر روي مژه ها خشك شود و بعد لايه بعدي را روي مژه بماليد.
انجمن تفريحي قاطي


بعد از زدن ريمل براي باز كردن مژه هاي بهم چسبيده با شانه مژه آنها را از هم جدا كنيد تا مژه هاي شما پر تر به نظر برسند.
انجمن تفريحي قاطي


اگر ميخواهيد مژه هاي شما پرتر به نظر برسد و مژه اضافه كنيد توجه كنيد كه مژه ها را در كوشه پلك بالايي قرار دهيد تا به فرم چشم شما نير زيبايي ببخشد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۸:۱۴ توسط:sana موضوع:

آرايش چشم مخصوص چشم هاي قهوه اي

انجمن تفريحي قاطي براي چشم‌هاي قهوه‌اي انتخاب آرايشي كه برازنده رنگ چشم‌هايتان باشد، باعث كوچك‌شدن دايره وسيع انواع ممكن آرايش‌ها مي‌شود و چهره شما خاص، زيبا و بي‌نظير جلوه مي‌كند. كساني كه رنگ چشمان‌شان قهوه‌اي است (رنگ غالب چشم ايراني‌ها همين رنگ است) انتخاب سايه و رنگ پايه براي چهره‌شان، چندان سخت نيست؛ فقط كافي است مطلب زير را بخوانيد تا در جريان اين امر قرار بگيريد. . براي سايه چشم بايد رنگي را انتخاب كنيد كه زيبايي چشم شما به تمامي جلوه‌گر شود؛ رنگ‌هايي مثل قهوه‌اي، صورتي، آبي و طلايي و انواع كمرنگ و پر‌رنگ همه اينها ازجمله رنگ‌هايي هستند كه با قهوه‌اي چشمان‌تان تقابل ايجاد مي‌كنند. ته‌رنگ سرد باعث ايجاد كنتراست با گرمي ته‌رنگ چشم‌ها مي‌شود و درخشش آنها را دو‌چندان مي‌كند. براي آنكه آرايش‌تان طبيعي‌تر به نظر برسد، سايه چشم‌ها را يك درجه روشن‌تر از رنگ طبيعي چشمتان انتخاب كنيد. البته اگر مي‌خواهيد نگاهي گرم و زنده داشته باشيد، سايه‌اي با يك درجه تيره‌تر از رنگ چشم‌ها، كارساز خواهد بود. براي خط چشم، رنگي را برداريد كه با سايه چشم‌ها بيشترين هماهنگي را داشته باشد. تون‌هاي آبي يا گوجه‌اي، بهترين گزينه‌ها براي سايه‌هاي آبي و بنفش است. يك خط چشم مشكي (كه به شكل سنت درآمده!) باعث مي‌شود چشم‌ها حالتي دراماتيك به خود بگيرند و چشمان قهوه‌اي شما بيشتر بدرخشند. استفاده از ريمل سياه نيز به باز‌شدن و درخشش چشم‌هايتان كمك خواهد كرد. با توجه به اينكه ريمل براي بلندتر و ضخيم‌ترشدن مژه‌ها ساخته شده است، به عنوان يكي از ملزومات آرايش هر رنگ چشمي، مورد استفاده قرار مي‌گيرد اما براي چشم‌هاي قهوه‌اي، ريمل‌هاي مشكي باعث افزايش گرمي و شكوه سايه و رنگ چشم‌هايتان مي‌شود. بهتر است باقي آرايش‌تان در حد جزئي باشد تا فقط چشم‌هايتان جلب توجه كنند. اگر براي لب و گونه‌هايتان از رنگ‌هاي خنثي استفاده كنيد، چشم‌هاي شما كانون توجه خواهند بود و زيبايي و آراستگي چهره‌تان حفظ مي‌شود. چشم‌هاي شما كانون توجه خواهند بود و زيبايي و آراستگي چهره‌تان حفظ مي‌شود. نكته يك: برخي از ست‌هاي آرايشي، مخصوص چشم‌هاي قهوه‌اي طراحي شده‌اند و رنگ‌هاي پيشنهادي‌اي در آنها موجود است كه انتخاب را براي شما راحت‌تر مي‌كند و سرعت انجام كار را هم بالا مي‌برد. نكته۲: سايه‌ها و خط‌چشم‌هاي براق و اكليلي، درخشندگي چشم‌ها را بيشتر مي‌كنند و چشم‌ها را درشت‌تر نشان مي‌دهند؛ ضمن اينكه چهره‌اي شيك و زيبا برايتان فراهم مي‌سازند. منبع:mamansite

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۸:۰۴ توسط:sana موضوع:

حلقه هاي ازدواج شاهزاده هاي سلطنتي

خانه جواهرات اسپانيايي "Carrera y Carrera” هر ساله سفارشات زيادي را از خاندان سلطنتي اسپانيا دريافت مي كند و همين موضوع آخرين مجموعه از حلقه هاي ازدواج طراحي شده توسط آن را تحت تاثير قرار داده است. طراحان جواهر در اين حلقه ها تاج هاي سلطنتي را به تصوير كشيده اند.به گزارش تكناز به نقل از آپام ، اين مجموعه ي حلقه هابا عنوان "Mi Princesa” شامل ۶ حلقه با تاج هاي سلطنتي كشورهاي اسپانيا، فرانسه، روسيه، يونان، هند و ژاپن ساخته شده است. اين حلقه ها از طلا ساخته شده اند و بر روي تاج هاي سلطنتي اين حلقه ها هم از الماس استفاده شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۷:۵۶ توسط:sana موضوع:

براي شوهران فراموش كار

انجمن تفريحي قاطي يكي از مشكلاتي كه بسياري از آقايان با آن روبرو هستند فراموش كردن تاريخ هاي مهم در زندگي است چرا كه آن ها با مشغله هاي فكري شايد ديگر تاريخ هايي مانند ازدواج را به ياد نداشته باشند.


يك جواهر فروشي به نام "آلسكا" به تازگي حلقه اي جديد را ساخته است كه مي توند براي شوهران فراموش كار بسيار مفيد باشد. اين حلقه به سرعت به افراد فراموش كار يادآوري مي كند كه در نزديكي يك تاريخ مهم در پيش است.

يك جواهر فروشي به نام "آلسكا" به تازگي حلقه اي جديد را ساخته است كه مي توند براي شوهران فراموش كار بسيار مفيد باشد. اين حلقه به سرعت به افراد فراموش كار يادآوري مي كند كه در نزديكي يك تاريخ مهم در پيش است.

انجمن تفريحي قاطي

اين حلقه اينگونه كار مي كند كه 24 ساعت قبل از تاريخ مورد نظر اخطارهاي لازم را به افراد مي دهد. درون اين حلقه گرم كننده هايي قرار گرفته است كه روز قبل از تاريخ مورد نظر هر ساعت براي مدت 10 ثانيه گرم شده و به دماي نزديك 70 درجه سانتي گراد مي رسد.

اين حلقه البته سيستم گرمايي را با استفاده از تبديل نيروي الكتريكي به گرمايي ايجاد مي كند. نكته اصلي در مورد اين حلقه آن است كه بايد هميشه در شارژ نگه داشته شود تا بتواند تاريخ را به شما يادآوري كند.

منبع: باشگاه خبرنگاران

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۷:۴۹ توسط:sana موضوع:

جملات قصار و جذاب از بزرگان

انجمن تفريحي قاطي

خويشتن و مردم را هنگامي مي شناسي ، كه تنها شوي . اُرد بزرگ
از ابرانسان است كه انسان هاي برتر دلگرمي و شجاعت مي گيرند . فردريش نيچه
غذايي را بخور كه مي پسندي ,لباسي را پبوش كه مردم مي پسندند. اديبان
اول انديشه، وانگهي گفتار . لائوسته
اولين درسي كه والدين بايد به فرزندان خود بياموزند، صداقت است. شوپنهاور
اگر سخن چون نقره است، خاموشي چون زر پربهاست. لقمان
در پشت هيچ در بسته اي ننشينيد تا روزي باز شود . راه كار ديگري جستجو كنيد و اگر نيافتيد همان در را بشكنيد . اُرد بزرگ
ازدواج چيزي جز يك دوستي كه به تصويب پليس رسيده است نيست . سارا برنار
هيچ گاه براي آغاز دير نيست ، همين بس كه به خود بگويم اين بار كار نا تمام را پايان مي دهم . اُرد بزرگ
آن كه به خداوند پاك و مهربان بيش از دگران اميد و بيم بسته است ، بيش از همه در خور ستايش است . بزرگمهر
انسان! خودت به ياري خود برخيز! . بتهوون
اگر به عمق اعتقادات نفوذ كنيم، درخواهيم يافت كه تمام ارزش ها بي پايه و عقل ناتوان است. هر اعتقاد به صحت و درستي هر چيز ضرورتاً نادرست است. چون جهان حقيقي وجود ندارد. والاترين ارزش‌ها خودشان را نابود مي‌كنند و هدفي در كار نيست، چرا كه هيچ وقت پاسخي نمي يابند . فردريش نيچه
اين كودكان فرزندان شما ني اند ، آنان پسران و دختران اشتياق حياتند و هم از براي او .از شما گذر كنند و به دنيا سفر كنند ، ليكن از شما نيايند . همراهي تان كنند ، اما از شما نباشند. جبران خليل جبران
گاهي بي رنگي از هر رنگي زيباتر و مفيدتر است. شاتو بريان
هرگز به كودكانتان نگوييد پيشه آينده اش چه باشد همواره به او ادب و ستايش به ديگران را آموزش دهيد چون با داشتن اين ويژگيها هميشه او نگار مردم و شما در نيكبختي خواهيد بود و اگر اينگونه نباشد هيچ پيشه اي نمي تواند به او و شما بزرگواري بخشد . اُرد بزرگ
من تنها با مردي ازدواج مي كنم كه عتيقه شناس باشد ، زيرا فقط در اين صورت است كه هرچه پيرتر شدم در نظر شوهرم عزيزتر خواهم بود . آگاتا كريستين
ارزش هر كس به قدر خرد اوست . بزرگمهر
وقايع خوش زندگي مثل درختان سبز و خرمي است كه وقتيكه از دور نظاره شان مي كنيم خيلي زيبا به نظر مي رسند ولي به مجرد آنكه نزديكشان شده و در داخلشان مي رويم زيبائيشان هم از بين مي رود ، شما در اين موقع نمي توانيد بفهميد زيبائيش به كجا رفته ، آنچه مي بينيد چند درخت خواهد بود و بس. شوپنهاور
گريه چرا ؟ فتح را آرزو كنيد. استفن گرين
داروهاي تلخ را با روپوش شيرين مي پوشانيم چرا حقيقت و اخلاق را نيز با لباسهاي زيبا نپوشانيم ؟ . شامفورت
اگر مي خواهي بزرگ شوي ، از كردار نيك ديگران فراوان ياد كن . اُرد بزرگ
از فلاسفه مي خواهم كه به دنبال حقيقت نروند چون حقيقت نياز به پشتيبان ندارد . فردريش نيچه
اراده ي مرد عامل خوشبختي اوست. شچدرين
آنكس بر خويشتن نگهبان دارد كه براي رسيدن به هوس و آرزوهاي كوچك قدر نيكخويي و جوانمردي را نشكند ، و اگر فزوني و كاميابي بد روزگار را ديد تن به پستي و زبوني نسپارد. بزرگمهر
بهترين لحظات زندگي من لحظاتي بود كه در خواب گذراندم. بتهوون
خوارترين كارفرما كسي است كه با ندادن و يا كم كردن دستمزد زير دست فرمانروايي مي كند . اُرد بزرگ
چرخهاي سنگين و زنگ زدۀ زندگي با دستهاي نامرئي اميد مي چرخد . ناصرالدّين صلب الزماني
اگر مشكلي داري، به دليل طرز فكر توست و تنها راهي كه مي تواني مشكلات را براي هميشه حل كني، اين است كه طرز فكرت را تغيير دهي. وين داير
فرودستان ، در بهترين هنگامه هم ، بهانه هاي فراوان ، براي انجام ندادن كار هاي خويش دارند . اُرد بزرگ
طلوع و غروب عشق ، خود را به وسيلۀ درد تنهايي و جدايي محسوس مي سازد . لابروير
در زندگي ثروت حقيقي مهرباني است ، و بينوايي حقيقي خودخواهي . وينه
هميشه بين خود و همسرت بازه اي را نگاهدار تا به خواري گرفتار نشوي . اُرد بزرگ
از آنچه باعظمت است يا بايد هيچ نگفت يا با عظمت سخن گفت و با عظمت سخن گفتن يعني به دور از آرايش وآلايش . فردريش نيچه
ميان گام نخست و آرمان بازه اي نيست ، آنچه داريم اندازه نبروي كنوني ماست . اُرد بزرگ
عشق هميشگي است اين ما هستيم كه ناپايداريم ،عشق متعهد است مردم عهد شكن، عشق هميشه قابل اعتماد است اما مردم نيستند. لئوبوسكاليا
چشمه ساري كه خود را در اعماق درون شما پنهان ساخته است ، روزي قد خواهد كشيد و فوران خواهد كرد و با ترنم و نغمه راه دريا را درپيش خواهد گرفت . جبران خليل جبران
به من بگو قبل از آمدن به اين دنيا كجا بودي؟ تا بگويم بعد از مرگ كجا مي‌روي . شوپنهاور
هيچ گاه از داشتن دشمن نترس ، از انجام ندادن درست آرمان هاي خويش بترس . اُرد بزرگ

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۷:۴۲ توسط:sana موضوع:

فحش هاي دانشجويي !!! ( آخر خنده )

دانشجوي تهران شمال :
نكته : وقتي مي خونيد اين قسمتو سعي كنيد لباتون تا حد امكان غنچه باشه:
بي ادب , تو واقعا عقلتو از دست دادي . منو ترسوندي بي ...تلفظ : بي ششووور ( اميدوارم ولنتاين كچل شي . بد بد بد)


دانشجوي تهران جنوب:
(.... .... .... ..... ... .. ... ..كلا سانسور شد )


دانشجوي دانشگاه تهران :
وطن فروش مزدور , ليبرال خود فروخته , مخل نظام , تو حق شركت در انتخابات بعدي رو نداري با اون كانديد از خودت نفهم تر , فاشيست تند رو
(توجه داشته باشيد كه موضوع دعوا سياسي بوده)


دانشجوي پزشكي :
در ديكشنري اين بروبچ كلمه ي فحش تعريف نشدست
دانشجوي هنر :
من شعر دوازدهم از هشت كتاب استاد سهراب رو به تو بي ادب بي فرهنگ تقديم مي كنم اميدوارت گيتارت بشكنه و تا اخر عمر يكه و تنها و بي عشق و ژوليت بموني .
وفتي هم كار بالا مي گيره كاريكاتور همديگه رو مي كشن .


دانشجوي الهيات :
يا ايهو الذي فحشو فحشً فاحشتن اي هستيت به عدم مبدل , اي دچار دور تسلسل شده , اي علتت به ممكن الوجود گرويده , فلسفه ي تو دچار تضاد شده و من به خود اجازه ي بحث نمي دم .... *
*: اين آخري كه گفت از اون ناجوراش بود كه فلش بك زد به دوران دبيرستان و رشته ي علوم انساني كه مي خوند و واسه خودش يلي بود


دانشجوي تربيت بدني:
به من گفتي ... , ... خودتي و جد و آبادت
به همين كوتاهي البته بعدش يه 2 ساعتي بزن بزن مي شه


دانشجوي زبان خارجي :
هنوز دعوا نشده , شروع مي كنن خارجكي بلغور كردن البته به نظر من اگه ترجمه ي حرفاشونو مي دونستند خودشون رو زبونشون فلفل مي ريختن و 2 روز تو اتاق خودشونو حبس مي كردن


دانشجوي حقوق :
تو با اين كارت به حقوق شهروندي من تجاوز كردي و من طبق اصل 153 قانون اساسي حق دارم ازت شكايت كنم و مادرتو به عزات بشونم شما مي تونيد هيچي نگيد اما هر چي بگيد بر عليه شما تو دادگاه استفاده مي شه .
راستي اگه وكيل تسخيري خواستي به خودم بگودانشجوي دانشگاه اسلامشهر:
اونجا فحش نميدن،كار ديگه باهات ميكنن...دانشكده ي كاشون :
كسي با تو حرف نزد . كثافت مرض . از جلو چشام خفه شو . وقتي با من حرف ميزني دهنتو ببند !
( من قصد توهين يه هيشكي رو ندارم )


دانشگاه اهواز :
ولك جاسم بگيرش ، دندوناتو پاره ميكنم ! به كي چپ چپ نگاه كردي ولك ( باقي درگيري فيزيكي و با سلاح سرد انجام ميشه ! )


دانشجوي دختر
دراكثر موارد دختره وقتي با پسره دعواش ميشه:

دختر: تو هميشه به من دروغ گفتي ,
تو هيچ وقت منو دوست نداشتي ,
من بازيچه ي دستاي كثيفت بودم ,
حالا جواب خونوادمو چي بدم ؟!
برو گمشو ديگه نمي خوام ببينمت .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۷:۳۴ توسط:sana موضوع:

اين دختر خانم ناز داراي زيباترين لبخند جهان است ! (+عكس)

ميزان اين انتخاب هم نوع لبخند، فرم لبها و حاوي پيام بودن آن است.همچنين لبخند نبايد به هيچ عنوان حالت شهوت به خود بگيرد و دندانها نبايد معلوم باشند.لبخند اين كودك تمام اين ويژگي ها را دربر داشت.


انجمن تفريحي قاطي
زيباترين لبخند دنيا متعلق به اين كودك يكسال و هفت ماهه است. او پدر و مادري كاملا معمولي داشته و در جنوب استراليا زندگي ميكند.به گزارش تكناز شايد با خواندن تيتر اين خبر ناخودآگاه تصوير يكي از چهره هاي معروف و يا شخصيت هاي سياسي در ذهنتان نقش بسته باشد. ولي بايد بگويم كه كاملا در اشتباه هستيد!


انجمن تفريحي قاطي
اما نقطه آغاز اين لقب كجا بود؟!

پدر و مادر او بر حسب اتفاق در يك از آتليه هاي شهرشان از فرزندشان عكس گرفتند و پس از آن عكس اين كودك خوش شانس دست به دست چرخيد تا آنجا كه از ركورد هاي گينس سر درآورد.او اكنون ركورد دار زيباترين لبخند دنياست.


واقعا نااااازههههه

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۲۷:۲۷ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل