بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

جنجال توهين زشت شبكه آموزش به خواننده مطرح !

توهين شبكه آموزش به خواننده مطرح و محبوب پاپ جنجال زيادي به پا كرد.

شبكه آموزش در در يكي از برنامه هاي خود تصاويري از سگ هاي ولگرد پخش كرد كه قطعاتي از آلبوم سنتوري محسن چاوشي روي آن ميكس شده بود به شكلي كه به نظر مي رسيد اين سگ ها در حال آواز خواندن هستند.

بعد از پخش تصاوير، مجري برنامه با ذوق و شوق گفت: اين سگ با صداي خشدارش ناله مي كرد: پير شدم پير تو اي جواني!

انجمن تفريحي قاطي
متوجه نشديم چرا بايد صداي يك خواننده كه بارها قطعاتي زيبا و دلنشين را در وصف امامان معصوم(ع)، شهدا و خاك كشورمان خوانده بر روي تصوير يك سگ مونتاژ كنند. شايد مديران صداوسيما از اين كه چند وقت پيش اين خواننده نسبت به پخش بدون اجازه آثارش از تلويزيون گلايه كرد، خوششان نيامده و اين گونه پاسخش را دادند.

محسن چاووشي فعاليت رسمي خود را از سال 87 و با آلبوم "يك شاخه نيلوفر" آغاز كرد و تا امروز در كنار آلبوم هاي خود باني انتشار سه آلبوم مناسبتي و زيبا به نام هاي دلصدا( در وصف رشادت رزمندگان دفاع مقدس)، سلام آقا (در وصف شهداي گرانقدر كربلا) و هشت( عرض ارادت به امام هشتم) شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۸:۰۰ توسط:sana موضوع:

قتل دختر دانشجو فقط براي لذت بردن (+عكس)

3 نوجوان در اوكلاهاما ، دانشجوي استراليايي تبار 21 ساله را به ضرب گلوله از پاي درآوردند آنان دختر جوان 21 ساله را مقابل چشم نامزد 23 ساله اش كه همكلاسي وي در دانشگاه بود از پاي درآوردند.انجمن تفريحي قاطي


به گفته "اريك اندرسون" 23 ساله آنان در حالي كه از فرط خوشحالي مي خنديدند قرباني خود را با انگيزه لذت بردن هدف گلوله قرار دادند.


افراد مسلح راكب موتورسوار بودند و بعد از تيراندازي پس از محاصره پليس در خيابان ويلز در شهر كوچك دانكن در ايالت اوكلاهاما بازداشت شدند سه مظنون دستگير شده 15 و 16 و 18 ساله هستند.
جوان 16 ساله در بازجويي خود گفت: شليك كردن را دوست دارد و از صداي گلوله و آزار دختران لذت مي‌برند.هر سه نفر آنها با توجه به اتهام قتل درجه اول و حمل اسلحه به صورت غير قانوني به اعدام محكوم خواهند شد.به گقته رئيس پليس شهر دانكن: آنها ولگرداني هستند كه بعد از قانون شكني و لذت از شليك كردن در صورت دستگير نشدن آنان تا پايان شب كشتاري بي سابقه را به نمايش مي گذاشتند قرباني اين حادثه تنها يك ماه از نامزدي اش مي گذشت كه با شليك گلوله همه چيز به پايان رسيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۷:۵۲ توسط:sana موضوع:

بهترين شغل هاي جهان

آزمونگر هنر نبرد

آيا تاكنون مجموعه بازي هاي «هنر نبرد» را بازي كرده ايد؟ اگر اينطور است آيا در آن ماهر هستيد؟ مي توانيددر عرض يك ساعت، 200 طلا به دست آوريد و در عرض دو هفته خود را به سطح 80 برسانيد؟ اگر پاسخ بله است مي توانيدبراي شغلي كه 12 ميليون نفر بازيكن به عنوان آزمايش كننده بازي، روياي آن را در سر مي پرورانند درخواست بدهيد.

انجمن تفريحي قاطي

در حقيقت چند شغل مربوط به محصولات بازي و سرگرمي در سايت شرما بليزارد، يكي از شركت هاي بازي هاي رايانه اي، ارائه شده است. پايگاه استخدام بليزارد، مشاغل بسياري در اين زمينه ارائه داده است و بيشتر آنها هم قرار دست در بخش هنر نبرد استخدام شوند. در حال حاضر چندين نفر در اين شغل استخدام هستند كه بازي هنر نبرد را بررسي مي كنند اما اگر شما علاوه بر زبان انگليسي به زبان ديگري تكلم مي كنيد و در اين بازي هم حرفه اي هستيد، ترديدي به دل راه ندهيد و حرفه تان در بليزارد را شروع كنيد و روزانه 4 ساعت بازي كنيد.مراقب جزيره بهشت


«بن ساوتال» 34 ساله – 35 هزار متقاضاي رويايي شنا، اكتشاف و استراحت در جزيره هاميلتون در كويينزلند استراليا را شكست داد و مسئول رسيدگي به وضعيت جزيره شد. با او يك قرارداد 6 ماهه با حقوقي معادل 111 هزار دلار بسته شد و او مراقب اين جزيره استوايي استراليايي شد.

انجمن تفريحي قاطي

البته او وظيفه ديگري هم دارد و آن هم اينكه نحوه زندنگي در جزيره را به صورت اينترنتي به همه آموزش دهد. او براي اقامت در جزيره مي بايست در يك خانه ويلايي سه خوابه كه استخري نيز دارد – البته بدون پرداخت اجاره – زندگي كند.
ساوتال پيش از آغاز فعاليت خود در جزيره، بايد چهار روز را به طور آزمايشي در جزيره مي گذراند.

او در آب هاي آرام جزيره با كمك لوله مخصوص تنفس شنا كرد و وقتي به ساحل رسيد، از خوردن كبابي خوشمزه لذت برد و كنار چشمه آب معدني استراحت كرد. اين آغاز يكي از بهترين شغل هاي دنيا بود.كارشناس طعم شكلات


يكي از بهترين مشاغل جهان به نوجوان 12 ساله اي به نام «هري ويلشر» س پرده شده و او در كارخانه اي شكلات سازي، كارشناس اصلي طعم شكلات است. وظيفه او چشيدن شكلات هاي ساخته شده با دستورالعمل هاي فوق سري اين كارخانه است. او بعد از اينكه برنده مسابقه انتخاب نيروي كار شد، اين حرفه را به دست آورد.

انجمن تفريحي قاطي

او مي گويد با انجام اولين ماموريتش در اين حرفه، احساس كرد به دنياي كتاب «چارلي و كارخانه شكلات سازي» قدم گذاشته است. او با توصيف طعم و بوي شكلات محبوبش تعجب كارشناسان را برانگيخت. شركت دربي كه هري در آن مشغول به كار است انواع شكلات را توليد مي كند. اين شغل اگر بهترين در جهان نباشد، مسلما شيرين ترين آن هست.عكاس دوچرخه سوار براي نقشه هاي گوگل

گوگل دو مرد خوش شانس را استخدام كرده تا اطراف فرانسه با يك سه چرخه ابتكاري بگردند و از اماكن تاريخي كه به وسيله خودرو نمي توان به آنها دسترسي داشت عكس بگيرند.

اين سه چرخه مخصوص، ميله اي بلند دارد كه روي آن دوربين، يك دستگاه جي پي اس، يك رايانه و يك ژنراتور نصب شده است.

دوچرخه سوار ها وقتي به ديدن مكان هاي معروف مي روند، تي شرت و كلاه هاي آرم دار شركت گوگل را مي پوشند و با اين كار اعلام مي كنند كه در استخدام شركت گوگل هستند و يكي از بهترين شغل هاي جهان را دارند.

انجمن تفريحي قاطيبررسي كننده تختخواب هاي راحت

دانشجويي از دانشگاه بيرمنگهام انگليس صاحب يكي ديگر از شغل هاي ايده آل دنياست. كار اين دانشجو، خوابيدن هنگامكار روي يك تختخواب است. وظيفه او امتحان كردن تختخواب هاي شركت سايمون است تا راحتي آنها را امتحان كند.

«رويسين مديگان» 22 ساله، به مدت يك ماه هر روز روي تختخواب هاي تازه طراحي شده شركت مي خوابيد و بابت آن 1000 پوند دريافت مي كرد.

انجمن تفريحي قاطي

وقتي متخصصان سازنده تختخواب هاي راحت شركت «سايمون هورن»، تصميم به تحقيق روي تختخواب هاي خود گرفتند با درج يك آگهي درخواست كردندفردي براي امتحان تختخواب ها داوطلب شود و مديگال با كمال ميل اين كار را پذيرفت. كريگ رويلنس مديرعامل شركت سازنده تختخواب ها عقيده داشت كه رويسين نه تنها قضاوتي واقعي از تختخواب ها ارائه مي دهد بلكه به تحقيق متخصصان شركت درباره خواب راحت شبانه نيز كمك فراواني مي كند.

رويسين ميدگان از 10 صبح تا 6 بعدازظهر روي تختخواب هاي مختلف دراز مي كشد و تجربه شخصي اش را در آخرين روز گزارش مي كند.مدير تفريحي موزه


پسربچه شش ساله اي به نام «سام پوينتون» كه آرزو دارد روزي بتواندمدير موزه خط آهن ملي يورك در انگليس شود، در حال حاضر مدير مجموعه تفريحي اين موزه است.

اين كودك جاه طلب، پس از اينكه اندرو اسكات – رئيس قبلي مجموعه تفريحي موزه – بازنشسته شد، با دستخط خودش به مدير موزه نامه اي نوشت و تقاضاي استخدام در موزه را داد. او در نامه اش از توانايي هايش گفته بود از جمله اينكه مي تواند مجموعه قطارهاي اسباب بازي خود را به خوبي كنترل كند.

انجمن تفريحي قاطي

سام نوشت: «من فقط شش سال دارم اما فكر مي كنم مي توانم از عهده اين كار برآيم. من يك خط آهن برقي دارم و در نگهداري آن موفق هستم. همچنين مي توانم دو خط را همزمان كنترل كنم، مندوست دارم مدير مجموعه تفريحي موزه باشم و آنجا را به مكاني جذاب براي كودكان تبديل كنم.»

درست است اين حرفه نمي تواندبراي يك بزرگسال جذاب باشد اما براي يك كودك 6 ساله بي شك بسيار هيجان انگيز است.آزمايش كننده سرسره آبي


مسلما هر كس كه كارمند اداره و پشت ميز نشين است به اين شغل حسادت مي كند. تامي لينچ امسال به خاطر شغلش بيش از 43 هزار كيلومتر سفر كرده است. او مسئول بررسي سرسره هاي آبي در مكان هاي تفريحي است. آقاي لينچ 29 ساله به بررسي ارتفاع، سرعت، مقدار آب و كانال هاي فرود سرسره هاي آبي و همچنين موارد ايمني آن مي پردازد. در سال 2008 آقاي لينچ سرسره هاي آبي مكان هاي تفريحي واقعي در اسپانيا، مصر، تركيه، قبرس، مراكش، جمهوري دومنيكن و مكزيك را بررسي كرد.

انجمن تفريحي قاطي

امسال او به كنترل كيفيت سرسره هاي آبي يونان، تركيه، فلوريدا و جامائيكا هم مي پردازد. آقاي لينچ متولد ليورپول انگليس است و اين شغل كه «مديريت توسعه محصولات زندگي» نام دارد به او محول شده تا بهترين استخرهاي مجموعه هاي تفريحي در سراسر جهان را بررسي كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۷:۴۲ توسط:sana موضوع:

▆▇▆▇ ايــنــجــا آخــر الــزمــان ايــران اسـت ......( تصوير ) ▆▇▆▇

ايـــــنــــجـــــا كــــجـــاســـت ؟؟


ايــنــجــا آخــر الــزمــان ايــران اسـت .....


انجمن تفريحي قاطي


اينجا آنقدر ماهواره ها روي پشت بام ها زياد شده اند...

كه صداي شهيد خرازي در ميان نيزارهاي جبهه جا ميماند..!!


انجمن تفريحي قاطي

اينـــــــــجا ايــــــــــران آخـــــــرالــــــــــــز مان است...

اينجا ديگر از شهيدي كه بخاطر آسايش ما پاهايش را با سيم بستند...
و زنده به گورش كردند ياد نميكنند..

قهرمانانمان رافروخته ايم به رقاصه هاي خياباني غرب ....

انجمن تفريحي قاطي
ايــنــجــا ايــران آخــرالـــــزمـــان اســت ...


خيابان را بسته اند و ميرقصند تا دل صبح .....
نگاه كني مهدي را نميبيني و اينست شيعه ي دوازده امامي مهدي ...

انجمن تفريحي قاطي


ايـــنـــجـــا ايــــران آخـــرالـــزمــان اســت ...


كار را بجايي رسانديم كه آموزگارمانمان هم غربي شدند ....
رسانه ي شيعه ي ايراني كه ديگر رسانه نيست
خون دل زهراست ...


انجمن تفريحي قاطي

دلم گرفت از اين همه سنگيني ...


شهر پر از همهمه ي شيطان شده ست ....انجمن تفريحي قاطي


حلالمان را حرام كرديم و حراممان را حلال ...


ديگر صدايي از باكري ها و همت ها نيست ...

مگر نه اينكه آنها رفتند براي من ، براي تو ، براي حجاب ، براي ولايت ؟؟؟


انجمن تفريحي قاطي


شرمنده ايم ....انجمن تفريحي قاطي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۷:۳۱ توسط:sana موضوع:

حوالي ما...♥

آدمـ خاصي نيستمـ
مخاطبـ خاصيمـ ندارمـ
فقط حس خاصي دارمـ
صبورمـ و عجول , سنگينـ و مغرور
بخاطر كسي هم خودمـ رو تغير نميدمـ

"حوالي ما آباني آ♥ توقفـ بيجا ممنوع استـ..."

انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۷:۲۰ توسط:sana موضوع:

اميد...

همه چيز گاه اگر كمي تيره مي نمايد ...

باز روشن مي شود زود،

تنها فراموش مكن اين حقيقتي است:

باراني بايد٬ تا كه رنگين كماني برآيد

و ليموهايي ترش ، تا كه شربتي گوارا فراهم شود

و گاه روزهايي در زحمت،
تا كه از ما، انسان هايي تواناتر بسازد؛
خورشيد دوباره خواهد درخشيد، خيلي زود
و تو خواهي ديد ...

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۷:۰۹ توسط:sana موضوع:

اعترافات كاربران

هيس ساكت من كه ميخوام اعتراف كنم:

يه روز وقتي بچه بودم مامانم خواب بود بيدار نمي شد رفتم دوتا باطري رو كه تو يخچال گذاشته بودم ور داشتم انداختم تو يقه ي مامانم ديگه خودتون بقيشو حدس بزنيد ديگه

حالا نوبت شوماست بياييد اعتراف كنيد كه ميدونم باهاتون چه كار كنم

اعترافارو پيام خصوصي بزنيد.
************************************************** *
اعترافات:
************************************************** *
دختر بهار
:يه روز وقتي بچه بودم مامانم خواب بود بيدار نمي شد رفتم دوتا باطري رو كه تو يخچال گذاشته بودم ور داشتم انداختم تو يقه ي مامانم ديگه خودتون بقيشو حدس بزنيد ديگه

************************************************** ******
ALI.SHاعتراف ميكنم كه ديشب يه نرم افزار تغيير آي پي لبتاب نصب كردمبعد نرم افزار جاسوسي ازآب در امد كلا سيستم منو از نت قطع كردهرچي هم با آنتي ويروس پاكش ميكرم بازم پيداش ميشدبعد ديگه واقعا نا اميد شدم

رفتم گوشه اي نشستم بعد يادم افتاد لبتاب رو ريستور كنم به 2 روز پيش

خلاصه لبتاب رو ريستور كردم به 2 روز پيش الانم اينجام
************************************************** ******************************************
دختر بارون

اعتراف ميكنم چن روز پيش حس كردم تازگي گوشيم خيلي كثيف شده بلند شدم با شيشه پاك كن يه حالي بهش دادم
ديونم خودتونيد چون هم تميز شده هم خوشبو انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۶:۵۹ توسط:sana موضوع:

مادرانجمن تفريحي قاطي
مادر يعني زندگي
مادر يعني عشق
مادر يعني مهر مادر يعني اون فرشته اي كه با اشكت ، اشك ميريزه با خنده هات مي خنده
مادر يعني اون فرشته اي كه نگاهش به توئه و با هر...لبخندت ، زندگي ميكنه
مادر يعني اون فرشته اي كه موهاش سفيد ميشه براي بزرگ كردنت و به تو ميگه ؛ پير بشي مادر ، درد و بلات به جونم...
مادر يعني اون فرشته اي كه صبح كه خوابي آروم ميز صبحونه رو ميچينه تا وقتي بلند شدي زندگي رو لمس كني
مادر يعني اون فرشته اي كه شبايي كه غم داري يا مريضي تا صبح بالا سرت مي شينه و نگرانه
مادر يعني اون فرشته اي ، كه وقتي موقع كار ميگي خسته شدم با اينكه پاهاش درد ميكنه ميگه تو بشين مادر من انجام ميدم
مادر يعني اون فرشته اي كه هيچ وقت باور نميكني مريض بشه يا پيربشه چون هميشه و توي هر حالتي به روت لبخند ميزنه
مادر يعني اون فرشته اي كه طاقت ديدن اشكاش رو نداري ...

مادر يعني همه زندگي ...

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۶:۴۸ توسط:sana موضوع:

پردرآمدترين مجري تلويزيون كيست؟

انجمن تفريحي قاطي

«سايمون كوول»، مجري برنامه معروف «فاكتور ايكس» بالاترين ميزان دستمزد را درميان چهره‌هاي تلويزيوني دارد.مجله‌ اقتصادي‌ «فوربز» در گزارشي اعلام كرد، در سال گذشته‌ ميلادي «سايمون كوول»، داور مسابقه‌ خوانندگي «فاكتور ايكس» با افزودن سرمايه‌ 95 ميليون دلاري، پردستمزدترين ستاره‌ي تلويزيون بوده است.«كوول با طرح قالب اين برنامه‌، الهام‌بخش توليد 41 مسابقه‌ي تلويزيوني ديگر در سطح بين المللي شده است. ديگر مسابقه‌ي تلويزيوني وي «استعداد آمريكايي» پردرآمدترين برنامه در سطح جهان شناخته شده است.اين در حالي است كه «اوپرا وينفري»، معروفترين مجري جهان كه هميشه درصدر فهرست پرطرفدارترين و پردرآمدترين‌هاي تلويزيوني قرار مي‌گرفت‌، در رتبه‌ چهارم اين رده‌بندي‌ جاي دارد.وينفري با 77 ميليون دلار دستمزد در سال گذشته عنوان تنها آفريقايي - آمريكايي را كسب كرده كه در ميان 10 چهره‌ پردستمزد تلويزيون قرار گرفته است. «رايان سيكرست» مجري برنامه‌ي معروف «تب آمريكايي» با درآمدي 61 ميليون دلاري از ژوئن 2012 تا يك سال پيش از آن جايگاه هشتم اين جدول را به خود اختصاص داده است.«الن دي جنرس» يكي از سه زني است كه در فهرست «فوربز» گنجانده شده است. اين كمدين معروف كه اجراي مراسم اسكار سال آينده را در دست دارد،‌ در شبكه‌هاي اجتماعي و كشورهاي مختلف دنيا طرفداران بسياري دارد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۶:۳۸ توسط:sana موضوع:

برنده آكادمي گوگوش در برنامه 90

برنده آكادمي گوگوش در برنامه 90 امشب حضور داشت.

در برنامه 90 امشب در حين پخش آيتم مربوط به حاشيه بازي پرسپوليس و سايپا، كه به برنامه هاي سرگرمي قبل بازي كه برگزار شده بود اشاره داشت علاوه بر نشان دادن رقص محلي قوميت هاي مختلف همراه با موسيقي گروه رستاك، لحظات كوتاهي از اجراي "صالح" برنده بخش صداهاي غايب آكادمي گوگوش 2013 نيز به نمايش در آمد.

انجمن تفريحي قاطيصالح در برنامه آكادمي گوگوش از سوي بينندگان اين برنامه به عنوان بهترين صداي غايب شناخته شد. وي يكي از هنرمندان با ذوق و قريحه روشندل قائمشهري است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۶:۲۵ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل