بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بيچاره...!

+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۶:۴۰ توسط:sana موضوع:

از نفر قبليت چي ميخواي؟؟

+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۶:۲۹ توسط:sana موضوع:

چرا چراغ‌ راهنمايي داراي اين سه رنگ قرمز ، سبز و زرد است؟

انجمن تفريحي قاطي


به گزارش تكناز به نقل از پايگاه اينترنتي بولدرايد، وقتي در سال 1917 ميلادي نخستين علائم راهنمايي و رانندگي در شهر «سالت ليك» آمريكا نصب شد، رانندگان آنها را تنها يك شوخي قلمداد كرده و به راحتي آن را ناديده مي‌گرفتند. در آن زمان نيروهاي پليس براي اينكه مطمئن شوند رانندگان متوجه عملكرد و وجود چراغ‌هاي راهنمايي و رانندگي شده‌اند، بسيج شده بودند.

اين روزها چراغ‌هاي راهنمايي و رانندگي به يك موضوع بسيار عادي در زندگي ما تبديل شده‌اند و وجود آنها با همين ساختار و رنگ‌هاي كنوني به قدري براي همه مسلم و پذيرفته شده است كه به ندرت به چيزي خارج از كاركرد آنها فكر مي‌كنيم و تنها كاري را انجام مي‌دهيم كه آنها به ما ديكته مي‌كنند.

البته تاريخچه استفاده از چراغ‌هاي راهنمايي و رانندگي به سال 1860 ميلادي در شهر لندن بازمي‌گردد كه از آنها براي راهنمايي درشكه‌سواران استفاده مي‌شد. از آنجا كه مخترع چراغ‌هاي راهنمايي و رانندگي شانس اين را نداشت كه از برق استفاده كند از همان لامپ‌هاي گازي شهري استفاده مي‌كرد كه تنها پس از تاريك شدن هوا، روشن مي‌شدند.

اما در يك حادثه نشتي گاز از يكي از اين چراغ‌ها سبب بروز انفجار شد و به دنبال مجروح شدن تعدادي از مردم در اين حادثه استفاده از چراغ‌هاي راهنمايي و رانندگي تا زمان عمومي شدن كاربرد انرژي برق، متوقف شد.

چراغ‌هاي راهنمايي و رانندگي كه بسياري از ما با آنها آشنايي كامل داريم هنوز بر مبناي همان الگوي قديمي سه‌تايي هستند. با اين حال در برخي شهرهاي بزرگ به منظور هدايت اتوبوس‌ها و وسايط نقليه مخصوص، استفاده از چند نوع چراغ راهنمايي و رانندگي با علائم خاص مرسوم شده است.

با اين وجود سوال اصلي اين است كه چرا چراغ‌هاي راهنمايي و رانندگي از الگوي استاندارد رنگ‌هاي قرمز در بالا، زرد يا كهربايي در وسط و سبز در پايين استفاده مي‌كنند؟

پاسخ اين سوال برمي‌گردد به نخستين روزهاي سفر با قطار كه كارگران خط آهن به راهي نياز داشتند كه قطارها را از بروز خطراتي كه در پيش رو داشتند، آگاه كنند.

در ابتدا آنها از رنگ «قرمز» به معني «ايست» استفاده كردند زيرا اين رنگ كنايه از «خون» است. رنگ سبز در اصل سمبل احتياط بود و نور سفيد يا بي‌رنگ به معناي موقعيت ايمن بود. اما مشكل اصلي با اين تركيب رنگي اين بود كه لوكوموتيوران‌ها، نور ستارگان و ماه را با نور سفيد چراغ اشتباه گرفته و تصور مي‌كردند كل مسير ايمن است. در نتيجه اين مسئله سبب بروز سوانح ريلي جدي مي‌شد.

براي رفع اين مشكل در نهايت تصميم بر آن شد كه رنگ زرد جايگزين رنگ سفيد شود و ترتيب‌بندي رنگ‌هاي چراغ‌ راهنما تغيير كرد. يعني رنگ زرد نمايانگر موقعيت خطر و رنگ سبز نمايانگر حركت و ايمن بودن مسير شد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۶:۱۶ توسط:sana موضوع:

ازدواج همزمان با 50مرد

انجمن تفريحي قاطيبر اساس گزارش پليس هند، يك زن ?? ساله طي چند سال گذشته با فريب چندين مرد اموال آنان را سرقت و اقدام به فرار كرده بود.

پليس هند اعلام كرد: بعضي گزارش‌ها حاكي از آن دارد كه اين متهم 33 ساله نزديك به ?? بار اقدام به ازدواج كرده است.

پليس شهر «چناي»اعلام كرد: در حال حاضر 7 شكايت رسمي عليه اين زن به ثبت رسيده و اين احتمال وجود دارد با دستگيري متهم بر تعداد قربانيان افزوده شود.

متهم پس از فريب دادن قربانيانش اقدام به ازدواج با آنان مي‌كرد و پس از مدتي به بهانه‌هاي مختلف جواهراتش را مي‌فروخت و با پول آن فرار مي‌كرد.

به نقل از روزنامه ديلي‌ميل، پليس پس از دستگيري متهم، بازجويي از او را آغاز كرد و اين احتمال وجود دارد كه متهم جرائم ديگري نيز مرتكب شده باشد.هنوز پليس در طي گرفت اعتراف است


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۶:۰۳ توسط:sana موضوع:

دستگيري مردي كه در خانه تازه عروس ها دوربين مخفي ميگذاشت

دستگيري مردي كه در خانه تازه عروس ها دوربين مخفي ميگذاشت


انجمن تفريحي قاطي


به گزارش خراسان، رئيس پليس فضاي توليد و تبادل اطلاعات خراسان رضوي با بيان اين مطلب گفت: زن و شوهر جواني كه به تازگي ازدواج كرده بودند به پليس فتا مراجعه كردند و از ايجاد مزاحمت هاي تلفني و اختلاف افكني هاي خانوادگي توسط فرد ناشناسي خبر دادند. آن ها اظهار داشتند: جواني به صورت تلفني ما را تهديد مي كند كه بايد از يكديگر طلاق بگيريم و سپس در ميان تهديدهاي خود عنوان مي كند كه از ما فيلم خصوصي دارد!

سرهنگ سيدمحسن عرفاني افزود: با توجه به اهميت موضوع گروهي از كارآگاهان و كارشناسان زبده پليس فتا مأمور رسيدگي به اين پرونده شدند و در اولين مرحله از اقدامات پليسي خود به سرنخ هايي دست يافتند كه نشان مي داد فرد مزاحم از محلي نزديك به منزل شاكيان تماس گرفته است.

بنابراين كارآگاهان با استفاده از شگردهاي پليسي تحقيقات خود را در اين باره ادامه دادند تا اين كه مشخص شد فرد مذكور جوان ?? ساله متأهلي است كه در كنار واحد آپارتماني شاكيان زندگي مي كند.

اين مقام ارشد انتظامي تصريح كرد: با مطرح شدن ماجراي فيلم هاي خصوصي خانوادگي، كارآگاهان منزل شاكيان را بازرسي كردند كه مشخص شد يك دستگاه دوربين مخفي به شكل بسيار ماهرانه اي در منزل آن ها كار گذاشته شده است و متهم از اين طريق موفق شده از لحظات خصوصي زندگي زوج جوان فيلم تهيه كند.

سرهنگ عرفاني اضافه كرد: با برملا شدن اين موضوع، كارآگاهان با كسب دستورات قضايي، متهم اين پرونده را دستگير و به پليس فتا هدايت كردند و در بازرسي از منزل وي نيز سيستم رايانه اي كه حاوي فيلم هاي ديگري از صحنه هاي خصوصي افراد است، كشف و ضبط شد.

وي با اشاره به اعترافات متهم جوان خاطرنشان كرد: اين فرد در اعترافات خود عنوان كرده است كه در يك فرصت مناسب وارد منزل شاكيان شده و دوربين فيلمبرداري را در جاي مناسبي كه قابل ديد نباشد نصب كرده است.

سرهنگ عرفاني ضمن توصيه به شهروندان كه مواظب رفت و آمدهاي خانوادگي با افرادي كه اطلاعات دقيقي درباره آن ها ندارند، باشند گفت: تحقيقات درباره جرايم احتمالي ديگر اين متهم همچنان ادامه دارد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۵:۵۲ توسط:sana موضوع:

هنر مشبك چيست؟

هنر مشبك چيست؟


انجمن تفريحي قاطيتاريخچه هنر مشبك

هنر مشبك قدمتي ديرينه دارد. از زماني كه انسانهاي اوليه از غارنشيني به صحرا نشيني روي آوردند و از سنگ براي خود چهار ديواري ساختند، براي روشنايي داخل كلبه پنجره اي از پوست حيوان، چوب، برگ يا سنگي كه سوراخ سوراخ شده بود، تعبيه كردند. بدين ترتيب ضمن جلوگيري از ورود سرما تا حدي روشنايي كلبه را تامين كردند. كم كم اين سوراخ ها به اشكال هنري تبديل شد. امروزه آثار مشبك را بر درها،‌منابر،‌امام زاده ها، مساجد، ظروف فلزي و سفال، كه هنرمند به مهارت خاصي آن را مشبك كرده، فلز (آلومينيوم، مس، طلا، نقره)، چوب‌(انواع تخته سه لايي)، استخوان حيوانات (عاج، استخوان شتر،‌استخوان اسب)، چرم، سنگ پلاستيك، يونوليت، فرميكا، نئوپان و... مي توان مشاهده كرد.

انجمن تفريحي قاطي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۵:۴۲ توسط:sana موضوع:

مايكروفر بخريم يا سولاردام؟

انجمن تفريحي قاطيمايكروفر و سولاردم هر دو جزو محصولاتي هستند كه با كمك اشعه و در مدت زمان كمتري نسبت به اجاق گاز مي‌توانند غذا را بپزند. بسياري از متخصصان تغذيه استفاده از اين دو محصول را به دليل تخريب كمتر ريزمغذي‌هاي موجود در موادغذايي، براي پخت‌وپز توصيه مي‌كنند.
برخي از افراد معتقدند كه هر دوي اين كالاها باعث افزايش سرطان‌زايي موادغذايي مي‌شوند در صورتي كه تا امروز هيچ تحقيقي نتوانسته سرطان‌زا بودن اشعه مايكروفر و سولاردم را تاييد كند.

مايكروفر مي‌تواند با امواج الكترومغناطيسي و با سرعت بالايي، باعث به جريان افتادن مولكول‌هاي آب موجود در موادغذايي شود و با گرم‌كردن سريع اين مولكول‌ها، غذا را در مدت زمان اندكي بپزد يا گرم كند. از آنجا كه قدرت نفوذ اين امواج به تمام سطح غذا يكسان نيست، بايد براي پختن يا گرم‌شدن تمام قسمت‌هاي موادغذايي، هر چند دقيقه يك‌بار، غذا را زير و رو كرد.

در سولاردام، علاوه بر اين امواج از يك لامپ هالوژني هم كمك گرفته شده است. گرماي حاصل از اين لامپ مي‌تواند قدرت پخت يا كباب‌شدن بهتر غذاها را تا حد قابل‌توجهي بالا ببرد. سولاردام، تمام ويژگي‌هاي يك مايكروفر را دارد و علاوه بر آن مي‌تواند غذا را از پايين هم گريل كند. بد نيست بدانيد گزينه كانوكشن كه در تمام سولاردام‌ها وجود دارد، مي‌تواند غذا را با 4 برابر سرعت اجاق‌هاي معمولي اما با حفظ طعم و مزه غذايي كه روي گاز پخته مي‌شود براي شما آماده كند.

به هر حال اگر دوست داريد، سرعت، كيفيت، طعم و ويژگي‌هاي ظاهري و باطني پخت و پزتان را افزايش دهيد، مي‌توانيد سولاردام را در فهرست خريدتان داشته باشيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۵:۳۲ توسط:sana موضوع:

با نگاه كردن به اين تصوير مي توان فهميد بيمار هستيد يا نه!

انجمن تفريحي قاطي به تصوير زير نگاهي بيندازيد. اگر با نگاه كردن به اين عكس پوستتان خارش بگيرد، بدنتان مور مور شود و موهايتان درد بگيرد، ممكن است شما از بيماري ترايپوفوبيا رنج ببريد!

انجمن تفريحي قاطي
ترايپوفوبيا ترس از سوراخ هاي كوچك و غيرمتقارني است كه ممكن است به طور طبيعي يا مصنوعي به وجود آمده باشند. ترايپفوبيا از تركيب كلمه ي يوناني تراپيو به معني سوراخ كردن و كلمه ي فوبيا به معني ترس شديد و بيمار گونه ساخته شده است.

ترايپوفوبيك ها مي گويند هنگام ديدن سوراخ هاي كوچك دچار اضطراب مي شوند، تهوع و بي خوابي مي گيرند و بدنشان به خارش مي افتد.

هزاران نفر از سراسر دنيا ادعا مي كنند كه به اين بيماري مبتلا هستند ولي تاكنون ترايپوفوبيا به طور رسمي به عنوان يك فوبيا شناخته نشده است. فوبيا، ترس شديد و بيمارگونه اي است كه در زندگي فرد ايجاد اختلال مي كند.

بر خلاف ترس معمولي كه زودگذر است و هنگام مواجهه با خطر اتفاق مي افتد، فوبيا بيشتر ترس از قرار گرفتن در يك موقعيت است.بسياري از مردم حتي نام ترايپوفوبيا را هم نشنيده اند. خيلي از روانشناسان فكر مي كنند كه ترايپوفوبيا ساختگي است و وقتي كسي درباره ي اين موضوع مطلبي مي خواند و عكسي مي بيند،

به طور ناخودآگاه اين ترس در ذهن او القا مي شود. همانطور كه شما هنگام ديدن فيلم كمدي با چند نفر ديگر نسبت به زماني كه تنهايي فيلم مي بينيد بيشتر مي خنديد، وقتي هم مي بينيد اين همه آدم دچار اين بيماري هستند و درباره ي تجربياتشان چندين صفحه مطلب نوشته اند، به طور ناخودآگاه شما هم دچار ترايپوفوبيا مي شويد.

بيشتر كساني كه ادعا مي كنند به اين بيماري مبتلا هستند، مي گويند قبل از اين كه وارد سايت هاي مربوطه بشوند و نظرات ديگران را بخوانند اصلا خبر نداشتند كه اين بيماري را داشته اند!

اينترنت هم نقش بسيار زيادي در شيوع ترايپوفوبيا دارد. تعداد مبتلايان به ترايپوفوبيا بعد از ساخته شدن صفحه ي فيسبوك آن چندين برابر شده است. خيلي از آن ها فكر مي كنند كه ترايپوفوبيا ريشه ي هايلوفوبيا يعني ترس از اشياي چوبي و درختان است!

ترايپوفوبيك ها خواستار انجام آزمايشات بيشتر در اين زمينه و وارد شدن نام ترايپوفوبيا به ديكشنري هاي معتبر هستند ولي تاكنون كسي درخواست آن ها را جدي نگرفته است و به احتمال زياد در آينده هم كسي درخواستشان را جدي نخواهد گرفت.تعداد تراپيوفوبيك ها هر روز در حال افزايش است. شما چطور؟ آيا شما هم ترايپوفوبيك هستيد؟

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۵:۲۰ توسط:sana موضوع:

آيا انواع شركت هاي تجاري را ميشناسيد؟ انواع شركت‌هاي تجاري ثبت شركت تجاري - بر اساس ماده 16 قانون تجارت جمهوري اسلامي ايران و آيين‌نامه ا�

انجمن تفريحي قاطيانواع شركت‌هاي تجاري
ثبت شركت تجاري - بر اساس ماده 16 قانون تجارت جمهوري اسلامي ايران و آيين‌نامه ابلاغ شده در اين خصوص سازمان ثبت اسناد و املاك كشور مرجع ثبت شركت‌ها مي‌باشد در اين سازمان اداره كلي با نام اداره كل ثبت شركت‌ها و مالكيت صنعتي وجود دارد.

البته در كل مسئوليت بر عهده قوه قضائيه است زيرا سازمان ثبت اسناد و املاك و به تبع آن كليه ادارات و زير مجموعه‌هاي آن به صورت ارگانيك با قوه قضائيه مرتبط مي‌باشند.

انواع شركت‌هاي تجارتي:

بر اساس ماده 20 قانون تجارت شركت‌هاي تجارتي عبارتند از:

1.شركت سهامي

2.شركت با مسئوليت محدود

3.شركت تضامني

4.شركت مختلط غير سهامي

5.شركت مختلط سهامي

6.شركت نسبي

7. شركت تعاوني توليد و مصرف

شركت سهامي : (ماده 1 قانون اصلاح موادي از قانون تجارت)

شركت سهامي - شركتي است كه سرمايه آن به سهام تقسيم شده و مسئوليت صاحبان سهام محدود به مبلغ اسمي سهام آنهاست.


شركت با مسئوليت محدود - شركتي است كه بين دو يا چند نفر براي امور تجارتي تشكيل شده و هر يك از شركاء بدون اينكه سرمايه به سهام يا قطعات سهام تقسيم شده باشد فقط تا ميزان سرمايه خود در شركت مسئول قروض و تعهدات شركت هستند.

شركت با مسئوليت محدود: ( ماده 94 قانون تجارت)

شركت با مسئوليت محدود - شركتي است كه بين دو يا چند نفر براي امور تجارتي تشكيل شده و هر يك از شركاء بدون اينكه سرمايه به سهام يا قطعات سهام تقسيم شده باشد فقط تا ميزان سرمايه خود در شركت مسئول قروض و تعهدات شركت هستند.

شركت تضامني: (ماده 116 قانون تجارت)

شركت تضاميني - شركتي است كه تحت اسم مخصوص براي امور تجارتي بين دو يا چند نفر با مسئوليت تضامني تشكيل مي‌شود: اگر دارايي شركت براي تاديه تمام قروض كافي نباشد هريك از شركاء مسئول پرداخت تمام قروض شركت است. هر قراري كه بين شركاء برخلاف اين ترتيب داده شده باشد در مقابل اشخاص ثالث كان لم يكن است.

شركت مختلط غير سهامي: ( ماده 141 قانون تجارت)

شركت مختلط غير سهامي - شركتي است كه براي امور تجارتي تحت اسم تجارتي مخصوص بين يك يا چند نفر شريك ضامن و يك يا چند نفر شريك با مسئوليت محدود بدون انتشار سهام تشكيل مي‌شود. شريك ضامن مسئول كليه قروضي است كه ممكن است علاوه بر دارايي شركت پيدا شود. شريك با مسئوليت محدود كسي است كه مسئوليت او فقط تا ميزان سرمايه‌اي است كه در شركت گذارده و يا بايستي بگذارد. در اسم شركت بايد عبارت شركت مختلط و لااقل اسم يكي از شركاء ضامن قيد شود.

شركت مختلط سهامي: ( ماده 162 قانون تجارت)

شركت مختلط سهامي - شركتي است كه تحت اسم مخصوصي بين يك عده شركاي سهامي و يك يا چند نفر شريك ضامن تشكيل مي‌شود. شركاء سهامي كساني هستند كه سرمايه آنها به صورت سهام يا قطعات سهام متساوي القيمت درآمده و مسئوليت آنها تا ميزان همان سرمايه است كه در شركت دارند.شريك ضامن كسي است كه سرمايه او به صورت سهام در نيامده و مسئول كليه قروضي است كه ممكن است علاوه بر دارائي شركت پيدا شود.

شركت نسبي: ( ماده 183 قانون تجارت)

شركت نسبي - شركتي است كه براي امور تجارتي تحت اسم مخصوص بين دو يا چند نفر تشكيل و مسئوليت هر يك از شركاء به نسبت سرمايه‌اي است كه در شركت گذاشته است.


سازمان ثبت اسناد و املاك كشور مرجع ثبت شركت‌ها مي‌باشد در اين سازمان اداره كلي با نام اداره كل ثبت شركت‌ها و مالكيت صنعتي وجود دارد.

شركت تعاوني توليد و مصرف: ( ماده 190 قانون.تجارت)

شركت تعاوني تولدي و مصرف - شركت تعاوني توليد شركتي است كه بين عده‌اي از ارباب حرف تشكيل مي‌شود و شركاء مشاغل خود را براي توليد و فروش اشياء يا اجناس به كار مي‌برند.

شركت تعاوني مصرف شركتي است كه براي مقاصد ذيل تشكيل مي‌شود:

فروش اجناس لازمه براي مصارف زندگاني اعم از اينكه اجناس مزبوره را شركاء ايجاد كرده يا خريده باشند.

تقسيم نفع و ضرر بين شركاء به نسبت خريد هر يك از آنها.

با اينكه هر يك از اين هفت نوع شركت كاربرد و استفاده خاصي دارند و در تجارت روزمره نيز كاربرد دارند اكثر متقاضيان ثبت شركت به دنبال ثبت شركت هاي سهامي خاص، عام، با مسئوليت محدود و تعاوني هستند بر اين اساس در اين دوره بيشتر بر جزئيات اين دسته از شركت ها تكيه مي‌كنيم.شركت تجاريانواع شركت‌هاي تجارتي,مرجع ثبت شركت‌ها,اداره ثبت شركت ها,انواع شركت

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۵:۱۲ توسط:sana موضوع:

پرطرفدارترين ساعت‌هاي مچي در جهان (+ تصاوير)

پرطرفدارترين ساعت‌هاي مچي در جهان (+ تصاوير)


نگاهي بيندازيد به مدل‌هايي كه ما از ميان ساعت‌هاي جديدي كه اين روزها روي پيشخوان مغازه‌ها جا خوش كرده‌اند براي شما گلچين كرده‌ايم از آقاي كروكديل گرفته تا زرد مثل خردلي!
آقاي كروكديل!

اين مدل پيشنهاد ما به آقاياني است كه طرفدار ساعت‌هاي اسپرت هستند. تركيبي ويژه از چرم و استيل به رنگ رزگلد و قهوه‌اي! اين ساعت كرونوگراف است و بند آن هم از چرم طبيعي است با طرحي از پوست كروكديل. استيل به كار رفته در فريم آن نوعي استيل ضد زنگ است با آبكاري يوني كه در قسمت فريم به رنگ قهوه‌اي در آمده. اين ساعت در برابر آب، تا عمق 100 متري كاملا مقاوم است! اين ساعت از طراحي‌هاي تازه برند GUESS است.
انجمن تفريحي قاطي


زرد مثل خردل!

اين هم يك ساعت كاملا فانتزي كه دختر و پسر نمي‌شناسد! لازم نيست يادآور شويم كه اين مدل از مدل‌هاي جديد برند Swatch است.
اين مدل كرونوگراف است و تاريخ‌شمار هم دارد اما ويژگي اصلي آن جنس بند و رنگ خردلي آن است. بند اين ساعت پارچه‌اي است و از جنس نوعي پارچه كتان بافت‌دار.
فريم آن هم از جنس آلومينيوم است و بالاخره اينكه اين ساعت فانتزي مي‌تواند تا عمق 30 متري در برابر آب مقاومت كند!
انجمن تفريحي قاطي دستبند چرمي

اين ساعت را به خانم‌هايي پيشنهاد مي‌كنيم كه ساعت‌هاي ساده را دوست دارند. اين مدل كه از طراحي‌هاي تابستان 2013 برند FENDI است يك ساعت ساده و ظريف است با فريمي از جنس استيل ضدزنگ به رنگ طلايي و با شيشه‌اي كريستالي و ضد خش. ويژگي اصلي اين مدل، بند چرمي بلند آن است كه درست مثل يك دستبند چرمي دور دست شما مي‌پيچد!
انجمن تفريحي قاطي جين‌بازها ببينند

اين ساعت پيشنهاد ما به جين‌بازهاست! يك ساعت تمام جين با فريم آلومينيومي و به رنگ سرمه‌اي. جنس بند اين مدل، از نوعي پارچه جين است با زيره چرمي و همين نقطه عطف طراحي آن در ميان طراحي‌هاي جديد برند Swatch است.اين مدل كرونوگراف است و يك تاريخ‌شمار كوچك هم دارد. در برابر آب هم مقام است البته تا عمق 30 متري!
انجمن تفريحي قاطي يك پيشنهاد تابستانه

اين هم يك پيشنهاد تابستاني بازهم براي آقايان. اين ساعت كه البته رنگ قرمز آن را هم مي‌توانيد انتخاب كنيد از آن مدل‌هاي اسپرت ماندگار است، چرا كه بند سيليكوني آن، آنقدر با دوام هست كه حالاحالا دست از سر شما برندارد! فريم اين ساعت استيل ضدزنگ است و قاب دور آن هم از پلي‌كربونات. در برابر آب كاملا مقاوم است( تا عمق 100 متري). اين مدل كه باز هم از طراحي‌هاي جديد برندGUESS است كرنوگراف نيست اما تاريخ‌شمار دارد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۵:۰۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم