بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

آموزش كاشت سبزه عيد


براي كاشت سبزه از انواع مختلف بذر، مانند گندم، عدس، قره ماش، شاهي و تره‌تيزك مي‌توان استفاده كرد.

روش كاشت سبزه عيد

براي سبز كردن گندم:

• ۱۲ روز مانده به عيد، يك ليوان گندم درون كاسه‌اي ريخته و به اندازه ۲ تا ۳ بند انگشت روي آن آب مي‌ريزيم و تا ۲ روز صبر مي‌كنيم و طي اين مدت ۲ بار آب آن را عوض مي‌كنيم.

• وقتي گندم‌ها شروع به جوانه زدن كردند، آب كاسه را خالي كرده و گندم‌ها را درون يك دستمال نخي مي‌ريزيم.

• سعي كنيد دستمال هميشه مرطوب بماند.

• وقتي گندم‌ها شروع به ريشه زدن كردند آن‌ها را به آرامي از درون دستمال خارج مي‌كنيم.

• در ته ظرف مورد نظر، لايه‌اي از پنبه را پخش كرده و گندم ريشه زده را درون آن ريخته و پخش مي‌كنيم.

• روي گندم‌ها را پارچه‌اي نخي انداخته و هر روز روي آن‌ها كمي آب اسپري مي‌كنيم تا ساقه پيدا كند.

• وقتي ساقه نقره‌اي رنگ شد پارچه را از روي آن برداشته وظرف را در زير نور و جاي خنك قرار داده، هر روز مقدار كمي آب در حدي كه مرطوب بماند روي آن‌ها اسپري مي‌كنيم.

براي سبز كردن كوزه:

• روي يك كوزه يا سفال يك عدد جوراب زنانه مي‌كشيم.

• براي اينكه تخم شاهي لعاب بياندازد دو دقيقه آن را درون آب مي‌ريزيم، سپس با انگشت يا دم قاشق تخم شاهي را از سمت پايين به بالا روي جوراببكشيد و آن را درون يك سيني قرار داده و داخل آن آب مي‌ريزيم و روزي سهبار اين كار را انجام داده تا جوراب هميشه مرطوب بماند.

• پس از سه روز تخم‌شاهي‌ها جوانه مي‌زنند و ريشه مي‌بندند و طي يك هفته سبز مي‌شوند.

• مراقب باشيد درون كوزه هميشه پر آب باشد و ظرف زير آن هم هر روز خالي شود.

براي سبز كردن قره ماش:

• دو ليوان قره ماش را درون كاسه‌اي ريخته و تا ۲ بند انگشت آب روي آن‌، آب مي‌ريزيم.

• پس از ۴ روز ماش‌ها سفيد مي‌شوند، پس آن‌ها را درون دستمالي نخي مي‌ريزيم .

• پس از سه روز كه ماش‌ها جوانه زدند آن‌ها را درون ظرف مورد نظري كهاز قبل ته آن لايه‌اي از پنبه گذاشته‌ايم، مي‌ريزيم و روي آن‌ها را بادستمال خيس مي‌پوشانيم.

• پس از سه روز دستمال را از روي قره ‌ماش‌ها برمي‌داريم و در حدي كهفقط مرطوب بمانند روي آن‌ها،‌ آب اسپري مي‌كنيم و آن‌ها را در آفتاب قرارمي‌دهيم.

• طي ۲ هفته به شكل زيبايي رشد خواهند كرد و سبزه آماده خواهند شد تا سر سفره هفت‌سين قرار گيرند.

توجه:

- استفاده از ظروف سفالي و چيني نتيجه بهتري خواهد داشت تا ظروف پلاستيكي.

- هر قدر قطر بستر كمتر باشد عمر سبزه بيشتر ميشود.

- آبي كه در طي مراحل كشت سبزه عيد استفاده مي كنيد آب ولرم باشد.

- اگر در محيط گرم و خشك زندگي مي كنيد تا مرحله اي كه جوانه ها هنوز به يك سانت نرسيده اند از پارچه مرطوب استفاده كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۳:۵۳ توسط:sana موضوع:

رنگ سال جديد چيست؟

رنگ سال جديد چيست؟مث سابق سال جديد رسيد و همه به دنبال رنگ سال هستن تا بتوانند لباس هاي خود را با آن ست كنند.
۲ رنگ هستند كه ناخودآگاه آدم را ياد ثروت و شادكامي مي‌اندازند (اشتباه نكنيد، گزارشي كه مي‌خوانيد مقاله موفقيت نيست!) اولي آبي لاجوردي است و دومي سبز زمردي  اما از بين اين ۲ رنگ، رنگ امسال كدام است؟ با انتخاب اين رنگ چه مفاهيمي را وارد زندگي‌تان مي‌كنيد؟ چه رنگ‌هاي ديگري براي امسال مد شده‌است؟ جواب اين سؤال‌ها پيش روي شماست.

 

نارنجي‌پوش‌هاي پارسال

موسسه پنتون هر سال با توجه به شرايط كلي جهان، يك رنگ را براي دنياي مد انتخاب مي‌كند. رنگي كه سال گذشته انتخاب شد نارنجي روشن بود؛ رنگي سرشار از انرژي و حركت كه به همه يادآوري مي‌كرد با تلاش كردن همه چيز ممكن مي‌شود. اين رنگ تا همين چند وقت پيش هم در بازار پيدا مي‌شد. حتي اگر سري به حراج‌هاي آخر فصل برندهايي مثل بنتون بزنيد هنوز هم لباس‌هايي هستند كه نارنجي رنگ باشند. اما نياز امسال دنيا، بعد از تمام هياهوهايي كه پشت سر گذاشته و تمام استرس‌هايي كه خيلي از مردم را درگير خودش كرده، رنگ آرامش‌بخش‌تري است. خيلي از مردم دنيا تمام نشدن جهان در ۲۱ دسامبر ۲۰۱۲ را نشانه تولدي دوباره مي‌دانند. چه رنگي نشان‌دهنده اميد نسبت به زندگي است؟

سعي كنيد زياد سراغ سبز و نارنجي نرويد چون با اينكه هر ۲ به هم مي‌آيند اما ناخودآگاه تداعي كننده گرما هستند و به فصل بهار نمي آيند! آن هم با توجه به بهارهاي چند سال اخير كه رسما تابستان زودرس هستند!

زرد يا نارنجي؟

انتخاب از بين اين ۲ رنگ كاملا بستگي به روحيه شما دارد. در حقيقت نارنجي و زرد هر ۲ در كنار رنگ زمردي زيبا مي‌شوند. هر ۲ رنگ‌هايي پر انرژي و سر زنده هستند و نشستن شان در كنار سبز تداعي كننده باغ‌هاي سرسبز بهاري است. حالا اينكه باغتان بيشتر با گل‌هاي زرد تزئين شده باشد يا با ميوه‌هاي نارنجي به انتخاب خودتان است. اگر شما هم مثل من اعتقاد داريد تضاد رنگ‌ها در انتخاب لباس بهترين انتخاب است بهتر است سراغ رنگ زرد برويد. براي مثال يك مانتوي سبز با يك شال زرد خوش رنگ را تجسم كنيد. مي‌بينم كه لبخند روي لب‌تان نشست! سعي كنيد زياد سراغ سبز و نارنجي نرويد، چون با اينكه هر ۲ به هم مي‌آيند اما ناخودآگاه تداعي كننده گرما هستند و به فصل بهار نمي آيند! آن هم با توجه به‌بهارهاي چند سال اخير كه رسما تابستان زودرس هستند!

يا صورتي؟

وقتي از اول گزارش، اسم آبي لاجوردي را مي‌آوريم بي حكمت نيست. اصولا تناژهاي لاجوردي و حتي نفتي از رنگ آبي براي هماهنگ شدن در كنار سبز زمردي مناسب هستند. شايد تصور كردنش در نگاه اول سخت به نظر بيايد ولي كافي است اين تركيب فوق‌العاده زنده و آرامش بخش را امتحان كنيد تا عاشقش شويد. خانم‌هاي جوان‌تر مي‌توانند رنگ كيف و كفش‌شان را از بين اين ۲ رنگ انتخاب كنند و خانم‌هاي خيلي جوان‌تر(همان‌هايي كه سنشان از ۱۸ بالاتر نمي‌رود) مي‌توانند براي لباس‌هاي غيررسمي‌شان سراغ اين تركيب زيبا بروند. هر ۲ گروه مطمئن باشند پشيمان نخواهند شد.

طلايي يا نقره اي؟

يك كيف سبز زمردي را تصور كنيد با يك قفل نقره‌اي…؛ نه لطفا تصور نكنيد! چون تمام جلوه كيف‌تان محو مي‌شود. در عوض اين قفل نقره‌اي را با طلايي عوض كنيد. حالا اوضاع خيلي بهتر شد! طلايي هم مثل زمردي رنگي لوكس به حساب مي‌آيد. تنها لوازم نقره اي كه مي‌توانيد همراه با پيراهن سبزتان ست كنيد، جواهرات طلا سفيد يا زيورآلات نقره‌تان است. اگر از عشاق طلاي زرد هستيد و مدت‌هاست دلتان لك زده براي دست كردن يك دستبند زرد، پيراهن سبزتان اين اجازه را به شما خواهد داد.

رقابت بين آبي و زمردي، برنده امسال كدام است؟

اين روزها سر بازاري‌ها از هميشه شلوغ تر است. بازاري‌ها دانسته يا ندانسته رنگ سال را براي محصولات شان انتخاب مي‌كنند. اگر به برندهايي مثل پرومد سر زده باشيد خيلي راحت جواب سؤال بالا را خواهيد گفت. رنگ امسال رنگ آرامش است، رنگي كه در طبيعت بيشتر از هر رنگ ديگري جلوه مي‌‌كند. رنگي كه نماد تولد دوباره، رشد و جواني است و همه اينها در سبز زمردي خلاصه مي‌شود. رنگي كه به خصوص براي ما ايراني‌ها با پوست‌هاي سبزه و گندمگون بسيار زيبا خواهد بود.

سبز زمردي رنگ بي‌نظير و خاصي است كه قابليت هماهنگ شدن با چند رنگ مهم و اساسي را دارد. در غير اين صورت تمام خاص بودنش ظرف يك چشم به هم زدن از بين مي‌رود.

سفيد يا خاكستري؟

مي رسيم به يكي از بهترين تركيب‌هاي بهار و تابستان ۱۳۹۲ خورشيدي؛ سبز و سفيد. يك تركيب رنگ خنك، شاد و خنثي براي تمام سنين. فرقي نمي كند ۲۴ ساله باشيد يا ۶۴ ساله، پوشيدن لباس‌هايي با اين تركيب شما را سرزنده تر و شادتر از قبل نشان مي‌دهد. خانم‌هاي جوان تر مي‌توانند از شوميزهاي زمردي و شلوارهاي پارچه اي سفيد استفاده كنند و خانم‌هاي مسن تر مي‌توانند سراغ تونيك و شلوارهايي با همين تركيب بروند. تعويض رنگ شوميز و شلوار هم زيبا خواهد بود.

مشكي يا طوسي؟

از همين جمله اول مي‌گوييم طوسي را كنار بگذاريد وگرنه ظاهرتان شبيه كوه يخي به نظر مي‌رسد. در عوض مشكي را براي موقعيت‌هاي رسمي مثل مهماني‌هاي زنانه انتخاب كنيد. به اين تركيب فكر كنيد؛ تونيك زمردي، لگينگ مشكي، كالج مشكي با سگك طلايي. يك ست مناسب براي انواع جمع‌هاي عصرانه. از اين بهتر چه مي‌خواهيد؟

با چه رنگ‌هايي هماهنگ كنيم؟

دانستن اينكه چه رنگي مد شده لازم است اما كافي نيست! مسئله مهم‌تر اين است كه بدانيم بايد در كنار اين رنگ چه رنگ‌هايي را انتخاب كنيم. سبز زمردي رنگ بي‌نظير و خاصي است كه قابليت هماهنگ شدن با چند رنگ مهم و اساسي را دارد. در غير اين صورت تمام خاص بودنش ظرف يك چشم به هم زدن از بين مي‌رود.

سبز زمردي دوست ندارم چه رنگي بپوشم؟

بهتر است سبز زمردي را دوست داشته باشيد، اما اگر جزو علاقمندان اين رنگ نيستيد يا فكر مي‌كنيد به شما نمي آيد ايرادي ندارد. رنگ‌هاي ديگري هم در بين انتخاب‌هاي طراحان ديده مي‌شود. يكي از اين رنگ‌ها تركيب سفيد شيري با ساتن صورتي است كه انتخاب طراحان برند بربري براي بهار امسال است.

اما رنگ ديگري كه مورد نظر بسياري از برندهاي معتبر است آبي روشن است. كافي است سري به طراحي‌هاي اين برندها بزنيد تا در آبي مواج شان غوطه‌ور شويد! آبي خنك‌ترين رنگ براي فصل‌هاي گرم سال است. اگر مي‌خواهيد خيلي روي مد باشيد بهتر است لباس‌هايي با طيف‌هاي آبي كم رنگ و پر رنگ را انتخاب كنيد. خيال‌تان راحت باشد كه كاملا روي مد هستيد!

انتخاب ديگر:

سفيد و مشكي

مراقب باشيد! هر تركيب سفيد و سياهي زيبا نيست، به خصوص اگر صحبت از لباس‌هاي طرح دار باشد، مثلا يك بلوز سفيد با طرح‌هاي درشت مشكي! با اين كه اين ۲ رنگ هم جزو رنگ‌هاي امسال به حساب مي‌آيند، البته در كنار هم. اما در مورد چگونگي انتخاب شان بايد محتاط بود.

سري به مدل‌هاي برند مانگو بزنيد. در بين اين مدل‌ها به گزينه‌هايي بسيار ساده اما در عين حال مناسب خواهيد رسيد؛ لباس‌هايي با زمينه اصلي سفيد و تكه‌دوزي‌هاي مشكي. بعضي از اين مدل‌ها در قسمت پهلوها مشكي هستند كه همين امر باعث خطاي ديد مي‌شود و شما را لاغرتر از آنچه كه هستيد نشان مي‌دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۳:۴۰ توسط:sana موضوع:

حمام رفتن بهلول

روزي بهلول به حمام رفت ولي خدمه حمام به او بي اعتنايي نمودند و آن قسم كه دلخواه بهلول بود او را كيسه ننمودند. با اين حال وقت خروج از حمام بهلول ده دينار كه همراه داشت را به استاد حمام داد و كارگران چون اين بذل و بخشش را ديدند همگي پشيمان شدند كه چرا نسبت به او بي اعتنايي كردند. 
بهلول باز هفته ديگر به حمام رفت ولي ....
اين دفعه تمام كارگران با كمال احترام او را شست و شو نموده و مواظبت بسيار نمودند ، ولي با اينهمه سعي و كوشش كارگران موقع خروج از حمام بهلول فقط يك دينار به آنها داد ، حمامي ها متغير گرديده پرسيدند سبب بخشش بي جهت هفته قبل و رفتار امروزت چيست ؟ 
بهلول گفت: مزد امروز حمام را هفته قبل كه حمام آمده پرداخت نمودم و مزد آن روز حمام را امروز مي پردازم تا شماها ادب و رعايت مشتري هاي خود را بنماييد.
----------------------------------------------------------------------


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۳:۲۶ توسط:sana موضوع:

پيدا كردن شماره تلفن خونه با ماشين حساب !

پيدا كردن شماره تلفن خونه با ماشين حساب !
ابتدا يك ماشين حساب آماده كنيد تا با هم پيش بريم.ماشين حساب موبايل هم ميشه.

1.هفت رقم شماره ي تلفن خودتونو در نظربگيريد.

2.حالا سه رقم اول اونو وارد ماشين حساب كنيد.يعني اگر تلفن شما ۱۲۳۴۵۶۷ باشد ۱۲۳ تو ماشين حساب وارد كنيد.

3.حالا اين سه رقم را در ۸۰ ضرب كنيد و حاصل رو با ۱ جمع كنيد.

4.عدد به دست اومده رو در ۲۵۰ ضرب كنيد.

5.حالا چهار رقم پاياني تلفن خود رو با عدد به دست اومده جمع كنيد. يك بار ديگر چهار رقم پاياني شماره ي خودتون رو با اون جمع كنيد.

6.عدد ۲۵۰ رو از حاصل به دست اومده كم كنيد.

7.حالا حاصل رو تقسيم بر ۲ كنيد.

حالا اين شماره براتون آشنا نيست؟ ما اينجور آدمايي هستيما :)


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۳:۱۰ توسط:sana موضوع:

بازي محلي جرنگ جرنگ

بازي محلي جرنگ جرنگ جرنگ جرنگ (jerang jerang) يك نوع بازي محلي ايراني است كه در روستاي رزجرد قزوين انجام مي‌شود.
تعداد نفرات: حداقل چهار نفر
داور: دارد
برد و باختي: است
نحوه بازي:
دو نفر به عنوان داور در مكان مشخصي مي‌نشستند و رنگي را بين خود انتخاب مي‌كردند بطوري كه بازيكنان از آن اطلاع نداشتند. سپس بازيكنان كنار يكديگر و روبروي داوران در صفي ايستاده و براي تشخيص آن رنگ با يكديگر رقابت مي‌كردند. در اين بازي به يك كمربند نيز نياز بود كه هنگام رقابت بر سر تشخيص رنگ مورد نظر، يك طرف آن در دست داور و سر ديگر در دست بازيكني كه نوبتش رسيده بود، قرار داشت. سوال و جواب بين داوران و بازيكنان به اين صورت انجام مي‌شد: بازيكن: جرنگ جرنگ داور: اسب چه رنگ بازيكن: سفيد (مثلاً) اگر جواب غلط بود داور: بده به سفيد (بازيكن سر كمربندي را كه در دست داشت به بازيكن بعدي مي‌داد) اگر جواب درست بود داور: بتراش در اين هنگام بازيكني كه رنگ را بدرستي تشخيص داده بود حق داشت با كمربند بازيكنان ديگر را بزند و بازيكنان ديگر نيز در صورت داشتن توانايي مي‌بايست كمربند را از او مي‌گرفتند. داور نيز با گفتن كلمه «جو» و «گندم» به صورت مكرر حق زدن را از او مي‌گرفت و دوباره به او مي‌داد. يعني بازيكن با شنيدن كلمه «جو» حق نداشت بازيكنان ديگر را بزند و بايد در يك جا ايستاده و با چرخاندن كمربند در بالاي سر خود نمي‌گذاشت بازيكنان به او نزديك شده و كمر بند را از او بگيرند. چنانچه دوباره از داور كلمه «گندم» را مي‌شنيد مي‌توانست بازيكنان را بزند. چنانچه بازيكنان كمر بند را از او مي‌گرفتند و يا به تشخيص داور بازي متوقف مي‌شد، اين مرحله از بازي به پايان رسيده و دوباره داوران با انتخاب رنگي ديگر مرحله بعد را آغاز مي‌كردند

منبع:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۲:۵۶ توسط:sana موضوع:

قابل توجه دختراي انجمن(يادبگيريد)

دختراي انجمن بايد اين دختررا الگو قرار دهندKhansariha (49) Khansariha (49) Khansariha (49)

چارلي كرگ دختر ۱۱ ساله اي است كه توانسته بخاطر قدرت بدني زيادش براي حمل و جابجايي وزنه ها ، عنوان قوي ترين وزنه بردار كوچك جهان را مال خود كند.
براساس گزارش رسانه‌هاي رسمي انگلستان اين كودك ۱۱ ساله كه »چارلي كرگ » نام دارد و اهل گلاسكو است، تنها يك متر و ۵۹ سانتيمتر قد و ۳۱ كيلوگرم وزن دارد، اما قادر است ميله‌هاي وزنه‌برداري را به راحتي بالاي سر خود ببرد.

مادر ۳۷ ساله‌ اين دختر بچه ۱۱ ساله هم در اين باره به روزنامه ديلي‌ميل يادآور شد:دخترم مي‌تواند ۲۸ كيسه شكر را يكجا بلند كند. در كلاس تمرين ژيمناستيك هم بچه‌ها را از روي زمين بلند مي‌كند. به همين دليل، تصميم گرفتم براي آموزش بهتر او را نزد يك وزنه‌بردار ببرم تا به صورت صحيح آموزش ببيند.
همچنين دخترم قصد دارد در مسابقات وزنه‌برداري جوانان شركت كند و مدال بياورد. او هم‌اكنون توسط برادر ۲۰ ساله‌اش كه يك وزنه بردار است تعليم مي‌بيند.
برادر اين دختر ۱۱ ساله هم افزود: چند ماه قبل خواهرم موفق شد در وزن ۵/۲۸ كيلوگرم در مسابقات شركت كند و مقام بياورد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۲:۴۲ توسط:sana موضوع:

فقط باهوش ها بيان اين جا!!!(تست هوشي)

به عكس نگاه كنيد وسعي كنيد شخص موجود در عكس را پيداكنيد
فقط ۱۲۰ ثانيه (۲ دقيقه) بيشتر ادامه ندهيد زيرا تيز هوش نيستيد…..

جواب پايين صفحه است
چند بار سعي كنيد قبل ازاينكه جواب را ببينيد


.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.

.
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

..

.

.

.

.

.

.

.
نتونستي پيداش كني؟

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.
اشكال نداره،رفته زير آب.
اومد بيرون،خبرت ميكنم


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۲:۲۸ توسط:sana موضوع:

مرد.همسرواسبش

نظريه قدرت!!! روزي يك زوج، بيست و پنجمين سالگرد ازداوجشان را جشن گرفتند. آنها در شهر مشهور شده بودند به خاطر اينكه در طول 25 سال حتي كوچكترين اختلافي با هم نداشتند. تو اين مراسم سردبيرهاي روزنامه هاي محلي هم جمع شده بودند تا علت مشهور بودنشون (راز خوشبختيشونو( بفهمن. سردبير ميگه: آقا واقعا باور كردني نيست؟ يه همچين چيزي چطور ممكنه؟ مرد روزاي ماه عسل رو بياد مياره و ميگه: بعد از ازدواج براي ماه عسل به شميلا رفتيم. اونجا براي اسب سواري، دو تا اسب مختلف انتخاب كرديم. اسبي كه من انتخاب كرده بودم خوب بود. ولي اسب همسرم به نظر يه كم سركش بود. سر راهمون اسب ناگهان پريد و همسرم رو از زين انداخت. همسرم خودشو جمع و جور كرد و به پشت اسب زد و گفت:"اين بار اولته" بعد از چند دقيقه دوباره همون اتفاق افتاد. اين بار همسرم نگاهي با آرامش به اسب كرد و گفت: " اين بار دومته"‌و بعد سوار اسب شد و راه افتاديم وقتي كه اسب براي سومين بار همسرم رو انداخت؛ همسرم خيلي با آرامش تفنگشو از كيف در آورد و با آرامش شليك كرد و اون اسب رو كشت. سر همسرم داد كشيدم و گفتم: " چيكار كردي رواني؟ديوونه شدي؟ حيوون بيچاره رو چرا كشتي؟ همسرم يه نگاهي به من كرد و گفت: " اين بار اولته."!!!!!!!!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۲:۱۵ توسط:sana موضوع:

ازدواج دختري در يكسالگي


داستان ازدواج دختر يك ساله هندي به نام ساگارا لاكسمي با يك پسر ۳ ساله را مشاهده مي كنيد.
اين دختر هندي وقتي پي به ماجرا برد با مخالفتهاي شديد خود نارضايتي اش را به خانواده اعلام كرد كه با بي توجه اي آنها مواجه شد. او با فرارش در نوجواني خود را سوژه داغ رسانه ها كرد. اين اقدام او باعث شد كه دولت از او حمايت كند و عقد او را در ۱۸ سالگي باطل كند.

پس از اين ماجرا پسري ۲۳ ساله به نام ماهندرا به خواستگاري او كه در حال حاضر ۱۹ سال دارد آمد و چند روز پيش عروسي كردند.
ساگارا مي گويد: من در گذشته بخاطر آينده ام بسيار روزهاي سختي داشته ام. اميدوارم با اين ازدواج مجدد كه خودم هم راضي هستم روزهاي روشني پيش رو داشته باشم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۲:۰۲ توسط:sana موضوع:

بياتو اين رو بخون

جوان خيلي آرام و متين به مرد نزديك شد و با لحني موأدبانه گفت: ببخشيد آقا! من مي تونم يه كم به خانوم شما نگاه كنم و لذت ببرم؟ مرد كه اصلا توقع چنين حرفي را نداشت و حسابي جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و ميان بازار و جمعيت، يقه جوان را گرفت و عصباني، طوري كه رگ گردنش بيرون زده بود، او را به ديوار كوفت و فرياد زد مرديكه عوضي، مگه خودت ناموس نداري … خجالت نمي كشي؟ … جوان امّا، خيلي آرام، بدون اينكه از رفتار و فحش هاي مرد عصبي شود و عكس العملي نشان دهد، همانطور موأدبانه و متين ادامه داد خيلي عذر مي خوام فكر نمي كردم اين همه عصبي و غيرتي شين، ديدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه ميكنن و لذت مي برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگيرم كه نامردي نكرده باشم … حالا هم يقمو ول كنين، از خيرش گذشتم مرد خشكش زد … همانطور كه يقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زير چشمي زنش را برانداز كرد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۶ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۲:۳۱:۴۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]


اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا