بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

اگه ميتوني تكرار كن:)))

بار بگو : سه سير سر شير سه شيشه شير!

***************

5بار بگو : لاي رولت رنده ي ليمو رفته

***************

اگه ميتوني ۵ بار بگو : چيپس ، چسب ، سوسك

**************

اين جمله رو اگه ۲ بار هم بتوني بگي هنر كردي ! : چه ژست زشتي

**************

حالا ۳ بار تكرار كن : دل به دلت دله اين دله دل مرده بده بده دل كه بد آورده

*************

5بار سريع بگو : سه دزد رفتن به بز دزدي ُ يه دزد يه بز دزديد ُ يه دزد دو بز دزديد

*************

5بار بگو : دستم در دبه بود دبه درش دستم بود !

************

سريع اينم ۳ مرتبه تكرار كن : ليره رو لوله لوله رو ليره

************

اين جمله رو ۵ بار تكرار كن : ششليك شنسل شنسل ششليك

************

3 بار پشت سر هم بگو : سپر عقب ماشين جلويي زد به سپر جلو ماشين عقبي

************

اين جمله رو ۵ بار تكرار كن : كانال كولر تالار تونل

************

با رعايت ادب ! ۵ بار بگو : گاز دوغ دار ، دوغ گازدار

************

جمله سخت زير رو ۵ بار تكرار كن : قوري گل قرمزي

************

5 بار سريع بگو : افسر ارشد ارتش اتريش

************ 5

بار بگو : اگزيستانسياليسم !

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۱۰:۰۱ توسط:sana موضوع:

***فالخند***


فالخند متولد ماه فروردين
علامت طالعبيني شما قوچ است اما قوچها فقط از حيث نربودن با مردهاي فرورديني اشتراك دارند. فلزشما آهن است و شايد به همين دليل است كه اغلب مردهاي فرورديني از خوردن اسفناج كه سرشار از آهن است امتناع ميورزند و دليلشان هم اين است كه آهنشان بدجور ميزند بالا! و نيز بهدليل همين آهن بودن فلزشان است كه مردهاي مرتبط با زنهاي فرورديني را آهنربا نيز مينامند ! رنگ شما سرخ است. البته اين باعث نميشود كه تجمع بيشتر فروردينيها در قبايل سرخ پوستي باشد همين كه علاقهمند به غذاهاي سرخ كردني و طرفدار تيم هاي سرخ پوش باشيد، كافي است.
عنصرتان آتش است و به همين دليل متولدين ساير ماهها در مواجهه با شما دچار سوختگي ميشوند. مولانا جلالالدين محمد بلخي مشهور به مولوي كه از جمله ادبا و عرفاي زمان خودش بود احتمالاً در چنين موقعيتي قرار گرفته بوده كه سروده: «شدهام پسند حسنت وطنم ميان آتش».
اگر روزي از اتوبان چمران ( تهران) ميگذشتيد و ديديد كسي بالاي برج ميلاد ايستاده و ميخواهد به تمرين پرش از ارتفاع بپردازد اصلاً شك به خودتان راه ندهيد كه او يك فرورديني است. اصولاً فروردينيها براي كاري كه قرار است انجام بدهند همان لحظه تصميم ميگيرند و فيالفور هم عمل ميكنند. مثلاً ممكن است در نيمههاي شب يك فرورديني از خواب بيدارتان بكند و بخواهد به شما آب بدهد. اصلاً ناراحت نشويد و حتي المقدور آب را بخوريد زيرا يك قوچ واقعي برايش اين مهم نيست كه شما خواب هستيد بلكه مهم اين است كه خودش در بيداري به سر ميبرد !
فروردينيها اصلاً دروغ نميگويند و اگر هم روزي مجبور بشوند بگويند آنقدر گنده است كه شما همان وسطهاي ماجرا به او لبخندي ميزنيد و ميگوييد: برو و بي خيال شو، تو اين كاره نميشوي. به عنوان مثال ممكن است كه با يك فرورديني قرار داشته باشيد و او با دو ساعت تأخير سر قرارش حاضر شود و وقتي علت دير كردنش را از او بپرسيد، در كمال خونسردي بگويد: بين راه تصادف كردم و شكمم پاره شد و روده هايم ريخت وسط اسفالت و تا آنها را جمع كردم و رفتم بيمارستان و برگشتم كمي دير شد!
اصولاً متولدين فروردين لجوج و يك دنده ( و بلكه هم بيشتر!) هستند. يك فرورديني اصيل حاضر است در راستاي اثبات لجاجتش به مدت يك ماه غذا نخورد فقط به خاطر اينكه بفهماند كه ميشود يك ماه چيزي نخورد و زنده ماند!
بيماريهاي متولد فروردينتجمع بيماري در فرورديني ها از ناحيه شكم به پايين است. آنها يا سنگ مثانه ميگيرند و يا از فرط بي توجهي پايشان به يك سنگ گير كرده و به زمين ميخورند و يك قسمت از پايشان ميشكند! فروردينيها ميتوانند خيلي راحت در مقابل تير، تركش و سنگ رها شده از تير و كمان قرار بگيرند و مطمئن باشيد كه اين اجسام سخت فقط به همان نواحي كه در بالا نام برديم اصابت ميكند. اگر روزي به محل كارتان آمديد و ديديد كه همكار فرورديني شما دهانش را با ماسك پوشانده اصلاً تصور نكنيد كه براي جلوگيري از انتقال ويروس سرماخوردگي به شما اين كار را كرده زير اصولاً آنها سرما نميخورند و اگر ميبينيد كه دهانشان بسته است يقين بدانيد كه شب قبل سير فراواني ميل كرده!
متولدين فروردين ماه با چه ماهي ازدواج بكنند يا نكنند
متولدين فروردين ماه يا آن قدر ازدواج نميكنند كه پير شده و مجبورند قيدش را بزنند و يا زماني كه هنوز سرد و گرم روزگار را نچشيده اند ميروند و اين كار را ميكنند .
تصور ميشود به دليل اينكه اشتراك رفتاري بين زن و مرد فرورديني بيشتر از اشتراك رفتاري در زن و مردهاي ساير ماههاست، بهتر است كه متولدين اين ماه بيايند و با هم ازدواج بكنند و اگر زماني رسيد كه نسل مجرد هر كدام از اين دو جنس فرورديني تمام شد، بي خيال ازدواج بشوند !

فالخند متولد ماه ارديبهشت

مرد ارديبهشت :
مرد متولد برج ثور با احساساتش چندان ميانه خوبي ندارد و از جمله مردان نادري است كه در مواجهه با يك زن اجازه ميدهد عقلش درباره اينكه به او پيشنهاد ازدواج بدهد يا نه حكم كند و قلبش را در حد و اندازههاي عضوي براي پمپاژ خون به ساير نقاط بدن نگه ميدارد! البته همين مرد اگر به اين نتيجه برسد كه ميتواند با زني ازدواج كند ناگهان تبديل به يك آدم رمانتيك ميشود، طوري كه اگر در زمينه سرقت ادبي هم مستعد باشد احتمالاً ديالوگهاي رومئو و ژوليت را به اسم خودش به نامزدش غالب ميكند .
او به شدت حسابگر است و نه تنها از بچگي قلك دارد بلكه در دوران جواني و ميانسالي هم براي خريد تلويزيون چهل اينچ پلاسما، كشتي تفريحي و ساختن يك برج 500 طبقه داراي برنامههاي دقيق كوتاه مدت، ميان مدت و بلند مدت است.
او مانند سنجاب هميشه مقداري پول براي روز مبادا جايي چال ميكند بنابراين زير و رو كردن باغچه يا گلدانهاي منزل را به حساب علاقه او به گل و گياه نگذاريد !
اگر مرد ارديبهشت در جمع نظريهاي را مطرح كند و شما از نظريه او جانبداري نكنيد يا نظريهاش از طرف مهمانان مورد توجه قرار نگيرد يا هردو(!) تبديل به ضدحالي ميشود كه نظيرش را نه ديده و نه شنيدهايد. مرد ارديبهشت هيچوقت از خانه قهر نميكند چون دوري از مبل راحتي جلوي تلويزيون بيشتر از هر چيز ديگري آزارش ميدهد !

زن ارديبهشت :
او از تحميل عقايد و قراردادهاي زوركي به شدت بيزار است و طوري كه حتي اگر مارتين اسكورسيزي بخواهد با زور نقش اول فيلم بعدياش را به او بدهد، محال است آن را قبول كند! زن ارديبهشت از بد قولي به شدت متنفر است بنابراين بهتر است اگر با او سر ساعت 3 بعدازظهر قرار داريد رأس ساعت آنجا باشيد چون حتي چند ثانيه تأخير هم عوارض جبرانپذير و چه بسا دردناكي باقي ميگذارد، بنابراين هميشه خوش قول باشيد و ساعتتان را با ساعت او تنظيم كنيد.
سياره زن ارديبهشت ونوس است و قاعدتاً زني كه سيارهاش ونوس است بايد زن زيبايي باشد مگر اينكه عامل وراثت به تاثيرات سيارهاي بچربد و آنرا مغلوب كند!
او از شنيدن تملق هر چند بسيار تابلو و دور از واقعيت، لذت ميبرد، بنابراين هنگام چاپلوسي از زن ارديبهشت به مرغ خيالتان پروبال بدهيد و تا ميتوانيد خالي ببنديد !
اگر كسي قصد دارد براي زن متولد اين ماه هديه بخرد بايد دقت كند هديهاي كه انتخاب ميكند غير كاربرديترين وسيله دنيا باشد تا بتواند زن ارديبهشت را خوشحال كند. چسب مخصوص درزگير در سفينههاي فضايي، يكي از پيچهاي باز شده برج ايفل، قيچي مخصوص بريدن صفحههاي تيتانيوم و دستگاه تشخيص آرتروز كمر در ميان بيمهرگان از هداياي پيشنهادي ماست كه مطمئناً تأثير معجزهآسايي روي او دارد.
زن متولد ارديبهشتماه با اينكه در قرن 21 و عصر الكترونيك و ارتباطات و رايانه زندگي ميكند باز هم دلش ميخواهد مرد زندگياش حتيالامكان يك شواليه با زره كامل و يك لقب نيممتري باشد و به شيوههاي قرون وسطايي به او ابراز عشق كند! زن ارديبهشتي علاقه زيادي به غذاي خوب دارد و دلش ميخواهد براي غذا خوردن به مكانهاي جديد و متفاوت برود... خلاصه اگر همسري كه ميخواهيد اختيار كنيد متولد اين ماه است از حالا نصف حقوقتان را براي رستوران رفتن كنار بگذاريد !

فالخند متولد ماه خرداد
مرد متولد خرداد
مرد متولد خرداد در برج دوپيكر بهدنيا آمده و بههمين دليل هم داراي شخصيتي دوگانه است و هم احتمال دو زنه بودنش ببيشتر از مردهاي متولد شده در ساير ماههاي سال است.
شخصيت دوگانه مرد خردادي خيلي وقتها ممكن است باعث تعجب و حيرت اطرافيان شود تا آنجا كه حتي... اصلاً به خاطره يكي از دوستانم در اينباره توجه كنيد:
ما يك همكار خردادي داشتيم كه بسيار سحرخيز بود و از ريختن شكر در چاي بهشدت متنفر بود. اما يك روز صبح در كمال ناباوري پس از آنكه با يك ساعتونيم تأخير سركار حاضر شد به آبدارچي سفارش چاي شيرين داد! من كه فكر نميكردم او تا اين حد دوشخصيتي باشد ازش پرسيدم: «هي اسفنديار تو يه خردادي اصيل و به تمام معنايي !»
اما اسفنديار گفت: اسمش اسفنديار نيست و در ماه خرداد هم متولد نشده و تازه از امروز به بخش ما منتقل شده... هر چند كه او هنوز اصرار ميكند اسفنديار نيست ولي من كه اين خرداديهاي دو شخصيتي آب زيركاه را ميشناسم !»
مرد متولد خردادماه ممكن است هرلحظه افكار، عقايد و نظرهاي كلي و جزئياش را در مورد زندگي عوض كند و در مواردي ديده شده كه يك مرد خردادي صبح رئيس يك شركت، ظهر منشي شركت و عصر آبدارچي همان شركت بوده!
مرد متولد اين ماه برخلاف آنچه بهنظر ميرسد بسيار ثابتقدم است و در مدتي كه هنوز نظرش عوض نشده روي نظرش پافشاري عجيبي ميكند ولي خوب، با پيدا شدن سروكله يك نظريه تازه اين پافشاري و ثابتقدمي به نظريه تازهتر منتقل ميشود !
از طرف مرد خردادي سفره دلش را براي هركسي باز نميكند و بههمين دليل وعدههاي سرسفرهاي مسؤولان هيچوقت توجه او را جلب نميكند !
مرد متولد خردادماه اگر نتواند به دليل پارهاي مشكلات دو تا زن بگيرد، سعي ميكند اين دوگانگي را در جنبههاي ديگر زندگياش بهكار ببندد و مثلاً دو تا ماشين، دو تا سنگپا و ليف، دو تا گوشي موبايل و دو تا خانه براي خودش جفت و جور كند.
او دوستان قديمي را با پيدا شدن دوستان تازه فراموش ميكند و خوبي ماجرا اين است كه ميتوانيد در طول چند سال چندبار با او دوست شويد و او هر بار خيال ميكند بار اولي است كه با شما آشنا ميشود و از اين بابت يك عالمه تحويلتان ميگيرد !


زن متولد خرداد
سياره زن متولد اين ماه مركوري است و بههمين دليل (يا دلايل ديگر!) همواره غيرقابل پشبيني است. يعني ممكن است مردي كه فكر ميكند زن متولد اين ماه را بهدست آورده ناگهان در برابر واقعيتي قرار بگيرد كه بهطور غير قابل پيشبيني سركار بوده و يك نفر ديگر دختر مورد علاقهاش را بهدستآورده !
زن متولد خردادماه شوخطبع است ولي احتمال طنزپرداز شدنش چندان زياد نيست! او تفريح را بهشدت دوست دارد و بعيد نيست ناگهان به شيوه كمديهاي صامت بزن و بكوبي يك كيك پايسيب به طرف صورتتان پرتاب كند!
از ديگر مشخصههاي زن متولد خرداد اين است كه اصولاً خيلي نميشود درباره ماه تولد و خصوصيات اخلاقي مربوطهاش طنز نوشت. والسلام !


فالخند متولد ماه تير
زن متولد تير

زن متولد تير از انتقاد به شدت متنفر است (البته نه از انتقاد كردن، بلكه از انتقاد شنيدن) و مطمئن باشيد اگر روزي آينه قدي اتاقش كوچكترين انتقادي را از او منعكس كند به سرنوشت بدي دچار ميشود. رفتار دختر متولد تير را نميتوان پيشبيني كرد چون همه چيز در اين رابطه بستگي به دندهاي دارد كه او صبح از آن دنده از خواب بيدار ميشود. در غير قابل پيشبيني بودن رفتار زن اين ماه همين بس كه يكي از بزرگترين دانشمندان علم روانشناسي دنيا مدتي قبل از همسر تيرماهياش جدا شد چون اين بنده خدا كه ميتوانست هواي هر نقطهاي از زمين در 100 سال آينده را پيشبيني كند از پيشبيني اخلاق فردا صبح زنش عاجز بود!
زن تيرماه فكر اقتصادي درخشان دارد و براي منحرف كردن ذهن او از پول به سمت مسائل ديگر بايد تلاش زيادي انجام دهيد. به چند نمونه تلاش براي پرت كردن حواس زن متولد اين ماه از مسائل مادي توجه كنيد:
ـ هِي... اونجارو! يه فيل داره رو ابرها قدم ميزنه و طبل حلبي گونتراگراس رو ميخونه !
ـ كمك... من دارم تو آب خفه ميشم!
ـ شنيدي جاريات پشت سرت چي گفته؟
اگر دختري كه در تيرماه متولد شده عاشق شما شده باشد به دو صورت ممكن است اين عشق را ابراز كند:
1ـ خيلي مستقيم ميرود سر اصل مطلب.
2ـ خيلي غيرمستقيم ميرود سر اصل مطلب.
او به آشپزي علاقه زيادي دارد و بعضيها معتقدند اصلاً براي اين شوهر ميكند كه يك نفر هميشه براي چشيدن، نظر دادن وتعريف كردن از غذاهايش دم دست باشد. اين جزو اصول زن متولد تير است كه: «يك شوهر خوب فقط يك شوهر خوب است ولي يك گاز فردار 5 شعله عالي نعمتي است وصف نشدني !»
او خسيس نيست ولي هيچ وقت هيچ چيزي را دور نميريزد بنابراين هر شب ساعت 9 فقط يك كيسه فريزر آشغال براي بردن دم در به دستتان ميدهد! او نسبت به اشياء كهنه و قديمي هم علاقه و دلبستگي زيادي دارد و همين علاقه باعث ميشود گاهي با پيرمردهايي ازدواج كند كه جداً واژه قديمي (و البته مايهداري) را معنا ميكنند !

مرد متولد تير

مرد متولد اين ماه كمي تا قسمتي ماماني (وابسته به مامان ـ توضيح نويسنده !) است و هر كاري هم بكنيد در نهايت ماست مامانش شيرينتر و چايياش خوشرنگتر است.
مرد تيرماهي اهل حساب و كتاب است و پول درآوردن را دوست دارد. اگر ديديد موقع پخش يك سريال سرگرمكننده، شوهر تيرماهيتان به جاي تلويزيون ديدن اسكناس ميشمارد، بدانيد كه سرگرمي و لذت اين كار برايش كمتر از ديدن آن سريال نيست! البته نبايد فكر كنيد مرد متولد اين ماه يك آدم مادي صرف است چون او در هنرهايي مثل مجسمهسازي و نقاشي استعداد زيادي دارد. هرچند كه در نهايت تابلوها يا مجسمههايي كه كشيده و ساخته را در اولين فرصت به بالاترين پيشنهاد ميفروشد .
شايد در نگاه اول مرد متولد تيرماه اخمو و عصباني به نظر برسد. ولي با نگاه دقيقتر ميفهميد كه او در واقع عصباني و اخمو است. (در برخورد با مرد تيرماهي خودتان متوجه اهميت ترتيب قرار گرفتن اين دو صفت

فالخند متولد ماه مرداد
علامت طالعبيني او شير است و اين نشانگر آن است كه مردهاي متولد مرداد به تعمير و نصب شيرآلات و همچنين محافظت از قفس شير در باغوحش علاقه فراواني دارند و نيز زنهاي متولد اين ماه علاه بيشتري به شير دادن به نوزادان در مقايسه با زنهاي متولد ساير ماهها دارند. فلز او طلاست و اين هيچ معنايي نميتواند داشته باشد مگر اينكه يك فرد متولد مرداد يا موهايش طلايي است يا چشمهايش و يا به هر صورتي يك تكه طلا از خودش آويزان كرده!
اگر شيرها را در يك شبنشيني و يا يك تجمع در سكوت و انزوا ديديد بدانيد كه از دو حال (و بلكه هم كمتر!) خارج نيست، يا به آنها اجازه ابراز وجود داده نشده و يا اينكه داده شده ولي كس ديگري بوده كه قدرت سحرش را از او بيشتر بوده و جمع خود به خود به طرف او متمايل شده است. اگر در چنين شرايطي با متولد ماه مرداد روبهرو شديد حتماً به سراغ او رفته و بگوييد: «عزيزم، تو قطعاً يك نابغهاي كه در يك چنين جمع حقيري سكوت كردهاي !»
حتماً از كلمه حقير در جملهتان استفاده كنيد زيرا با بهكار بردن يك چنين كلمهاي او متوجه ميشود كه آدم بزرگي است چون مرداديها دوست دارند كه آدمهاي بزرگي فرض شوند (البته اگر در حد همان فرضيه باقي نمانند!) و در پاسخ به شما خواهد گفت: «البته شما لطف داريد من آدم بزرگي نيستم و فقط در بعضي موارد بزرگم و ميدانم كه شما قطعاً جذب همان موارد بزرگ شدهايد!» او بعد از گفتن اين جمله به شدت هر چه تمامتر عاشق شما ميشود. اين را بدانيد كه اگر شما و يا هركس ديگري او را در آن جمع از انزوا خارج نكنيد قطعاً براي نشان دادن خودش به شيوههايي چون حركات موزون، پشتك و وارو زدن و قرائت اشعار شاعران معاصر كه هيچ تناسبي با فضاي شما ندارد متوسل ميشود .
متولدين مرداد يا بهزودي عاشق شما ميشوند و يا همين الان كه شما داريد فالشان را ميخوانيد عاشق هستند. بروز اين حس هيچ ربطي به سن و سال و تجرد و تأهلشان ندارد و معمولاً از همان سنين طفوليت عشق زميني را تجربه ميكنند و شيوه انتقال احساسشان به شما معمولاً از طريق نامههاي فراوان است. پس اگر در طول يك هفته چندين بار پستچي محلهتان را ديديد كه به شما نامه ميدهد قبل از اينكه به او شك كنيد كه عاشق شما شده برويد و هرچه مردادي در اطرافتان هست رديف كنيد و يقين داشته باشيد كه اگر نگوييم همه آنها ولي از بين آنها يكي هست كه آن نامهها را براي شما ميفرستد !


مرد متولد مرداد

غرش شيرهاي نر را زياد جدي نگيريد يا بهتر است بگوييم اصلاً جدي نگيريد ! زيرا مردهاي متولد اين ماه يا جيغ و داد نميكنند و يا اگر بكنند قطعاً سر چيزهاي پيش پا افتاده است.
مردهاي مردادي اصولاً ستايشگر زيبايي هستند بنابراين اگر زني هستيد كه نگاههاي ستايشآميز شوهرتان به ديگران باعث حسادتتان ميشود بهتر است كه فكري به حال خودتان بكنيد !


زن متولد مرداد

اگر خودتان را تكهتكه بكنيد، برويد سر راهش و با يك دستهگل زيبا ضمن اينكه گريه ميكنيد به او پيشنهاد ازدواج بدهيد و يا اينكه به او بگوييد اگر با من ازدواج نكني خودم را از بالاي برج پرت ميكنم، نه تنها به شما پاسخ نميدهد بلكه دستهگل را گرفته و به داخل جوي آب مياندازد و همان لحظه هر كجا كه باشيد يك ماشين دربست گرفته و به راننده ميگويد كه شما را هر چه سريعتر به برجي برساند تا شما فيالفور خودتان را از بالاي آن به پايين پرت كنيد! زيرا زن مردادي دوست دارد كه با يك مرد مشهور و پولدار ازدواج كند. قبل از پيشنهاد ازدواج به زن مردادي مورد علاقهتان هرچه سريعتر كارتان را رها كرده و برويد و خودتان را به يك باشگاه خارجي فوتبال بفروشيد چون هم مشهور ميشويد و هم پولدار! زن متولد مرداد را يا پاي ميز توالت ميتوان پيدا كرد و يا هنگام رفتن به دستشويي ولي سعي كنيد در هيچ كدام از اين دو موقعيت سراغ او نرويد چون او ترجيح ميدهد كه زماني شما را ببيند كه كاملاً آماده باشد.


بيماريهاي متولد مرداد

مرداديها را هيچ مريضي نميتواند از پا درآورد و علت مرگ اغلبشان هم ناشناخته باقي ميماند. اگر روزي به خانه آمديد و ديديد كه همسر مردادي شما در بستر بيماري افتاده اصلاً نگران نشويد و به او پيشنهاد رفتن به دكتر هم ندهيد. زيرا در آن لحظه تنبلي به سراغ او آمده و چون نميخواهد در كارها به شما كمك كند خودش را به مريضي زده است! پس فيالفور خانه را تميز كنيد، لباسهايش را بشوييد و غذا را هم آماده كنيد. مطمئن باشيد كه بعد از پايان كارها به سلامتي از بستر بيماري بلند ميشود !

فالخند متولد ماه شهريور
علامت طالعبيني شهريوريها دختر باكره است. تكليف مردهاي شهريوري با اين علامت كاملاً روشن است. اما توضيح اين علامت در زنهاي شهريوري از دست ما برنميآيد و به خودشان واگذار ميكنيم. فلز شهريوريها جيوه است. حتماً شما هم با ما موافقيد كه جيوه فلز نيست و از جايي كه شهريوريها جيوه را فلز ميدانند ميتوان نتيجه گرفت اغلب بساز و بفروشهاي ساختماني كه برجهاي ساخته شده توسط آنها با اندك بادي فرو ميريزد شهريوري هستند. متولد شهريور مجرد يا متأهل را به راحتي ميتوان در ميان جمع شناخت. زيرا شهريورهاي مجرد حتي اگر در يك محفل عروسي هم باشند باز زير بغلشان حداقل پنج جلد از يك رمان ده جلدي را قرار ميدهند تا بلكه كسي جذب آنها بشود. اما متأهلين شهريوري كه خرشان از پل گذشته اگر در آن عروسي باشند با لگد ميزنند زير بغل او و كتابها را ميريزند زيرا معتقدند كه الان زمان شادي كردن است. ممكن است با اين حركتشان شما ناراحت بشويد ولي ايرادي ندارد چون ديگران ميخندند! اگر روزي در خيابان كسي را ديديد كه با شلوارك و زيرپوش در حال قدم زدن است بدانيد كه او قطعاً يك شهريوري است و چون شهريوريها به ظاهرشان خيلي اهميت ميدهند پس نتيجتاً او آن روز لباس تميز و اطو كشيده نداشته و تنها لباس تميز و اطوكشيدهاش همان زيرپوش و شلوارك بوده است!

مرد متولد شهريور :
از همين اول بگويم كه اگر تشنه روياهاي رمانتيك و عشقهايي چه سطحي؛ چه عميق هستيد بيخودي به مرد شهريور دل نبنديد، زيرا آبي گيرتان نميآيد و از تشنگي هلاك ميشويد، عشقهايي كه به صورت قول و قرارهاي عاشقانه، و با سوز و آه شاعرانه جلوهگر شوند نه تنها بر مرد شهريوري تأثير نميگذارند بلكه باعث وحشت او شده و با اولين اتوبوس يا قطار از شهر ميگريزد. هواپيما را انتخاب نميكند چون خيلي گران است مگر اينكه بليت قطار و اتوبوس گيرش نيايد. مرد متولد شهريور استعداد فوقالعادهاي در زمينه بازيگري دارد. پس اگر روزي به خانه آمديد و ديديد شوهر شهريوريتان غش كرده و از دهانش كف بيرون ميآيد و دارد همين جور ميلرزد قبل از اينكه شماره تلفن اورژانس را بگيريد، تحقيق كنيد ببينيد آيا او در يك چنين لحظهاي با كسي قول و قراري نداشته است. زيرا ممكن است داشته باشد و چون به هر دليلي نتوانسته است به قول و قرارش عمل كند خودش را به غش زده باشد. اگر مرد شهريوري شما روزي به خانه آمد و يك لنگه كفش به شما هديه داد ناراحت نشويد بلكه خوشحال شويد. زيرا او در آن لحظه در اوج عشق نسبت به شما به سر ميبرد و با اين حركت نمادين ميخواهد بگويد تو براي من مثل سيندرلا هستي.
پدرهاي شهريوري معمولاً فرزندانشان را لوس نميكنند پس اگر روزي با بچه لوس يك مرد شهريوري مواجه شديد بدانيد كه قطعاًكار مادرش بوده است.

زن متولد شهريور :
زنهاي متولد شهريور هيچ وقت پولشان را صرف اين نميكنند كه دماغشان را بدهند برود بالا، زيرا از همان ابتداي تولد دماغشان بالا است. منتها قطعاً بايد بروند دكتر و پولشان را صرف اين بكنند كه دماغشان را بدهند بيايد پايين چون زيادي بالا است. قبل از ملاقات با زن متولد شهريور از نوك پا تا مغز سرتان را با خطكش اندازهگيري بكنيد و هر ده سانت از بدنتان را يك نوع عطر بزنيد .
زيرا آنها به بيبويي و خصوصاً بدبويي حساسند و دلشان ميشكند. او به راحتي تسليم توهمات پوچ و بيپايه و اساس نميشود پس بهتر است به جاي اينكه بنشينيد و براي او از جايگاهتان در آينده ادبي جهان بگوييد و يا اينكه بگوييد مربيان سابق تيم ملي فوتبال حق شما را خوردهاند وگرنه شما الان از مشهورترين فوتباليستهاي دنيا محسوب ميشديد و يا اينكه اذعان كنيد اگر مادرتان اجازه ميداد كه شما از همان ابتدا لباستان را خودتان اطو بكشيد الان از بزرگترين اطوكارهاي خاورميانه بوديد، بلند شده و مثل آدم، صبح عليالطلوع برويد سر كار و بوق سگ هم برگرديد به منزلتان .
بيماريهاي متولد شهريور
متولدين شهريور هم مثل متولدين ساير ماهها بالاخره يك روزي ميميرند. ولي آنها تا قبل از مرگشان بهطور شگفتانگيزي از سلامت كامل برخوردارند. مثلاً ممكن است آنها در حالي كه دارند در يك دانشكده پزشكي از راههاي جلوگيري از سكته قلبي صحبت ميكنند سكته كرده، بميرند. آنها معمولاً اهل پيشگيري هستند . به طوري كه اغلب شهريوريها يا دكتر ميشوند و يا صاحب يك داروخانه تا اگر كوچكترين مريضي بر آنها مستولي شد خودشان بتوانند خودشان را درمان كنند

فالخند متولد ماه مهر
علامت طالعبيني مهريها... منظور متولدين مهرماه هستند، با مهري خانمها اشتباه نگيريد!- ترازو است. اصلاً فكر نكنيد كه چون مهريها چنين چيزي علامت طالعبينيشان است پس ميروند ترازو فروش و يا قاضي دادگاه ميشوند نه، نميشوند و اغلبشان هم تا سنين سي سالگي بيكار هستند. پس اگر مأمور يك پارك هستيد و ميبينيد كه درست در وسط هفته عدهاي آمدهاند و دارند فوتبال بازي ميكنند، تصور نكنيد كه اين بازي از مجموعه مسابقات ليگ برتر است كه دارد در پارك شما برگزار ميشود، بلكه بدانيد همه آنها متولد مهرماه هستند و از سر بيكاري آمدهاند آنجا و دارند فوتبال بازي ميكنند. ستاره مهريها زهره است و به همين دليل اغلب دختران اين ماه اسمشان زهره است و پسران اين ماه هم با دختري به نام زهره ازدواج ميكنند. مهريها به شدت شيفته مردم هستند، يعني شيفته خدمت به مردم هستند و از همين رو اغلبشان در همين راستا به مدارج بالاي سياسي نائل ميشوند. متولدين مهرماه معمولاً كمتر عصبي ميشوند. حتي اگر شما در يك نزاع دسته جمعي يكي از نزديكان آنها را هم به قتل رسانده باشيد وقتي به شما ميرسند جمله: آن قدر از تو بيزارم كه ميخواهم بزنم و دماغت را داغان بكنم را طوري ميگويند كه انگار دارند شعري لطيف را برايتان ميخوانند. اما شما بهعنوان يك قاتل زياد خوشحال نباشيد چون مهريها آن قدر كينهاي هستند كه تحت هيچ شرايطي رضايت به عفو نميدهند. ترازوييها خيلي تنبل هستند به طوري كه اگر چيزي رويشان بيفتد حاضر نيستند كه بلند شده و تلاش بكنند و خودشان را از زير فشار آن دربياورند .

مرد متولد مهر
مردهاي متولد اين ماه معمولاً براي رفع مشكلات ديگران راه حلهاي فراواني دارند اما هميشه در حل مشكلات خودشان عاجز هستند. اگر يك مرد متولد مهر به شما لبخند زد بدون هيچ گونه مقاومتي فريفته او بشويد و همان لحظه برويد و به او ابراز عشق بكنيد زيرا خنده مردهاي متولد اين ماه چنان دلفريب است كه حتي اگر قلبتان از سنگ هم باشد، نميتوانيد مقاومت بكنيد. اگر چاه دستشويي منزلتان پر شده و به اين نتيجه رسيدهايد كه بايد خالي بشود، خودتان تصميم گرفته و آن را خالي بكنيد زيرا گرفتن تصميمهاي معمولي براي مرد متولد مهر به دشواري اهلي كردن يك گاوميش وحشي است! اگر او تصميم گرفته باشد كه يك فاضلابچي بياورد و در بين راه متوجه بشود كه براي سه- چهار بار ديگر ميشود از دستشويي استفاده كرد، به يكباره تصميمش را عوض ميكند .
مرد متولد مهر به شدت هرچه تمامتر از ريخت و پاش بيزار است. اغلب مردهاي مهري كه زنشان را طلاق ميدهند به اين دليل است كه همسر آنها ريخت و پاش را برابر با تميز نگه داشتن خانه ميداند و از آن طرف هر چه دلشان ميخواهد پول مرد مهريشان را خرج ميكننند و اين قضيه باعث عصبانيتشان ميشود و در نتيجه به اولين محضري كه ميرسند، زنشان را طلاق ميدهند .
اگر بنا به هر دليلي از زندگي با مرد مهريتان خسته شدهايد و ميخواهيد از او جدا بشويد سير و پياز را با هم مخلوط كرده و بگذاريد خوب سرخ بشود، البته پنجره را هم ببنديد. مطمئن باشيد او به خانه كه بيايد هر چه قدر هم كه خسته باشد، شما را ميبرد و طلاق ميدهد .

زن متولد مهر
زن متولد مهر بسيار جذاب و آرام صحبت ميكند. لباسهايي از جنس حرير و تور ميپوشد. او مثل عروسك كوچكي است كه شما ميتوانيد- در صورتي كه وزنهبردار بوده باشيد- او را با يك دست بلند كنيد و به زمين بزنيد. حالا چرا به زمين بزنيد؟! به اين دليل كه معمولاً زنهاي متولد مهر چاق هستند و حتي اگر شما وزنهبردار هم بوده باشيد مطمئناً نميتوانيد او را بالاي سرتان ببريد و از دستتان ميافتد. زنهاي متولد مهر در هر كشوري كه باشند معمولاً ضد رژيم غذايي هستند و دليلش هم اين است كه يا بيش از اندازه چاق هستند و يا زياد از حد لاغر. زن متولد اين ماه معمولاً با مردها راحتتر از زنها ارتباط برقرار ميكنند اما عمق و ماندگاري رفاقتش با زنها بيشتر از مردهاست چرا كه معمولاً زن متولد مهر به مرد بهعنوان يك اسباببازي نگاه ميكند. اما اين نكته را فراموش نكنيد كه زنهاي مهري خيلي حال و حوصله بازي كردن ندارند . اگر شما با يك زن مهري ازدواج كردهايد بايد به شما بگوييم كه كار خوبي كردهايد زيرا براي همسر شما زن بودن يك شغل دائمي است و مايل است كه آن را به نحو احسن انجام بدهد. اما بايد بگوييم كه خيلي از همسر مهريتان توقع رفتارهاي زنانه نداشته باشيد زيرا ممكن است زماني حال بكند كه كت و شلوار بپوشد و برود و در يك قهوهخانه قليان بكشد و ديزي بخورد و اگر پا داد قهوهخانه را نيز به هم بريزد !


بيماريهاي متولد مهرماه
متولدين مهرماه عليرغم اينكه خيلي به سلامتيشان اهميت ميدهند غالباً به راحتي مريض ميشوند. مثلاً ممكن است از يك دير رفتن به دستشويي ساده، سنگ مثانه بگيرند و فوراً هم بميرند. مهريها بايد بدانند كه اگر به يكباره همه جاي بدنشان شروع به خارش كرد الزاماً از نرفتن به حمام نيست و ممكن است كه افسردگي گرفته باشند اما خيلي نگران نباشند چون به دليل اين بيماري نخواهند مرد. يكي از مهمترين عوامل مرگ بيشتر مهريها اين است كه يا سنگ يا خود ترازو ميخورد توي سرشان. پيشنهاد ميشود كه براي طول عمر بيشتر متولدين مهرماه علاوه بر اينكه سيگار نكشند و روزي ده دقيقه هم ورزش كنند، سعي كنند كه حتيالمقدور از زير ترازو و سنگ ترازو هم رد نشوند !

فالخند متولد ماه آبان
اغلب متولدين آبان داراي دو گوش، دو پا، دو دست و يك دماغ هستند. دماغ متولدين اين ماه يا بيش از اندازه گنده و يا خيلي كوچك است. و كمتر كسي از متولدين اين ماه را ميتوان پيدا كرد كه از دماغي ميزان و استاندارد برخوردار باشد. علامت طالعبيني متولدين آبان عقرب است. بنا به روايتي، خالق ضربالمثل «نيش عقرب نه از ره كينه است، اقتضاي طبيعتش اين است» يك آدم متولد آبان بوده كه در رديف بزرگترين توجيهگران زمان خودش محسوب ميشده است! همچنين با توجه به يكچنين علامت طالعبيني ميتوان نتيجه گرفت كه خوانده تصنيف «عقرب زلف كجت با قمر قرنيه» هم يك خانم متولد آبان ماه بوده است. عنصر متولدين آبان ماه آب است. البته بايد اذعان كرد كه نبايد كارگردان يك سريال ضعيف تلويزيوني را به صرف اينكه آب به كارش بسته است متولد آبان ماه خواند! متولدين آبان ماه برخلاف عنصرشان هيچ نوع ميانهاي با هيچ گونه آبي ندارند .
اگر يك روزي با يك متولد آبان ماه پرحرف مواجه شديدكه از زمان بدو شكلگيرياش به صورت يك جنين تا حالا كه دختر پنجمش، هفتمين پسرش را حامله است بدون ذرهاي مكث و حذف تاريخي برايتان تعريف كرد، قبل از اينكه او را نكوهش بكنيد شانس و اقبال خودتان را مورد بازنگري قرار بدهيد زيرا آبانيها اساساً آدمهاي كمحرفي هستند و آن يك مورد در تمام آبانيها يك استثناست كه حالا آمده به پست شما خورده !


مرد متولد آبان
مردهاي متولد آبان خيلي سرسخت هستند به طوري كه اگر از طبقه پنجم يك ساختمان در حال ساخت يك شاخه آهن روي سرشان بيفتد چيزي كه خواهد شكست آهن است نه سر آنها! اگر جزو دوستان، اقوام و همسايههاي يك مرد آباني هستيد، مطمئن باشيد كه نميتوانيد مانع تصميمات مهم او بشويد. گر چه در بسياري جاها حق با شماست و تصميمات آشناي آباني شما مهم نيست مثل اينكه تصميم گرفته كه در مراسم شب عقدش كه همه او را نگاه ميكنند دستش را توي بينياش بكند!
مرد متولد آبان شيفته اسرار بوده و هيچ رازي را سربسته باقي نميگذارد. از آنجا كه اسرار زنانه قدرتمندترين وسيله دفاع هر دختري به شمار ميروند وقتي كه مرد آباني اسرار شما را كاملاً آشكار ميكند احساس ميكنيد كه خلع سلاح شده و بيحفاظ در معرض او قرار گرفتهايد اما نگران نباشيد زيرا مردهاي متولد آبان به دليل اينكه به اين مفهوم قراردادي اعتقاد دارند كه چون مردند بنابراين نامرد نيستند، با شما ازدواج ميكنند .
مرد متولد آبان يا شوخي نميكند و يا اگر شوخي بكند در حد وحشتانكي ميكند . مثلاً ممكن است كه از شما خواهش بكند كه از نردبان بالا رفته و چيزي را از روي پشت بام برايش بياوريد و همين كه شما به پله آخر نردبان رسيديد با لگد به پايه نردبان بزند و شما را از آن بالا پايين بيندازد و درست در همان لحظهاي كه شما داريد از درد به خودتان ميپيچيد، او دلش را گرفته و بخندد و بگويد: ناراحت نباش خواستم كمي مزاح بكنم! مرد متولد آبان ممكن است كه در راستاي گسترش فرهنگ مزاح خيلي كارهاي ديگر با شما بكند. اگر مردد هستيد كه با يك مرد متولد آبان ازدواج بكنيد يا خير، به شما توصيه ميكنيم كه ترديد نكرده و حتماً اين كار را انجام دهيد زيرا مرد متولد آبان با همان يك بار ازدواج از هر چه زندگي مشترك است بيزار ميشود و ديگر تن به هيچ ازدواجي نميدهد و اين براي شما كه نگران ازدواج مجدد همسرتان هستيد يك ايدهآل محسوب ميشود .

زن متولد آبان ماه
اگر شما تصميم داريد كه زني بگيريد كه برايتان غذا درست بكند و به طور كل نيازهايتان را تأمين بكند، تحت هيچ شرايطي سراغ زن آبان ماهي نرويد زيرا زنهاي متولد آبان حتي اگر خودشان هم در اوج گرسنگي باشند به تكه ناني كپكزده قناعت ميكنند و ميتوان اين طور نتيجهگيري كرد كه اغلب عرفاي عزلت نشين از دامن يك مادر آبان ماهي به اوج رسيدهاند .
هيچ وقت به زن متولد آبان توهين نكنيد زيرا او از شما بدجوري انتقام ميگيرد. به عنوان مثال ممكن است كه شما درخيابان يك شاخه گل را از روي دوستي و محبت به همسر متولد آبانتان هديه بكنيد. اما او متوجه دوستي شما نميشود بلكه تصور ميكند كه چون اين گل روي دست شما سنگيني ميكرده و خسته شده بوديد اين گل را به او دادهايد و به اولين مأمور پليسي كه ميرسد شما را كه شوهرش هستيد به عنوان يك مزاحم خياباني به او معرفي ميكند .
اگر آدم ضعيفي هستيد اصلاً سراغ زن آبان ماهي نرويد چون زندگيتان خيلي زود به هم ميريزد. زن متولد آبان تنها نسبت به مردان قوي وفادار خواهد ماند. اگر مرد ضعيفي هستيد و قبل از خواندن فالخند اين ماه با زني آباني ازدواج كردهايد به شما توصيه ميكنيم كه روزي دوازده زرده تخممرغ، يك گالن بيست ليتري شير گوسفند و نيم كيلو عسل را با روغن حيواني سرخ كنيد و داغداغ بخوريد تا قوي بشويد. اصلاً اشتباه نكنيد، زن متولد آبان شما الكي ميگويد كه تسلط و زورگويي هيچ مردي حتي شما كه شوهرش هستيد را نميتواند تحمل بكند. به اين دليل كه او يك زن متولد آبان است و از خصوصيات بارز زنهاي متولد اين ماه هم توهم است، ميتوانيد با خيالي آسوده زورگويي كنيد و كاملاً هم مسلط باشيد !


بيماريهاي متولد آبان
متولدين آبان تقريباً يكي- دو روز قبل از بدو تولد با مرگ دست و پنجه نرم ميكنند ولي عموماً در سنين بالا از دنيا ميروند و علت مرگشان هم معمولاً آن مريضي نيست كه از يكي- دو روز قبل از تولدشان دچارش شدهاند بلكه اغلب به دليل بيماري بددهني از دنيا ميروند. يعني اينكه همين جور بيدليل در خيابان به يكي فحش ميدهند و به شنونده فحش برميخورد و با پاره آجر ميكوبد سر آباني فحاش و او را به قتل ميرساند .
فالخند متولد ماه آذر
علامت طالعبيني متولدين ماه آذر قوس يا همان كمان است. اگر داشتيد كنار يك دره براي خودتان راه ميرفتيد و به يكباره احساس كرديد كه دستي به پشت شما اصابت كرد به طوري كه به داخل دره پرت شديد، در همان مسير بين زمين و آسمان با موبايل با يكي از اعضاي خانوادهتان تماس گرفته و بگوييد كه از فرد مربوطه به دليل قتل شما شكايت نكنند چرا كه قاتل شما يك آذري بوده و با آن حركت ميخواسته به شما بگويد كه چقدر اين بلوز يقه اسكي به شما ميآيد! اغلب آذريها معمولاً در طول روز به طور متوسط هفت يا هشت بار داخل جوي آب، چاله و سوراخ ميافتند و دليلش هم اينكه آنها در موقع راه رفتن قاطعانه به طرف جلو گام برداشته و سرشان را بالا نگه ميدارند .
طرز صحبت كردن متولدين آذر اگر خارجي نباشند فارسي است! منتهي از زبان فارسي فقط كلماتي را كه به ركگويي و صراحت منتهي ميشود بلدند. لازم به ذكر است كه هنوز مشخص نشده كه آذريها در محاوراتي كه به ركگويي و صراحت منتهي نميشود با چه زباني صحبت ميكنند. اگر تاريخ احزاب چريكي را مرور بكنيد متوجه ميشويد كه اغلب احزابي كه به سرعت توسط ماموران امنيتي متلاشي شدند به دليل حضور زياد متولدين اين ماه در آن حزب بوده زيرا آذريها خيلي رازدار نيستند و آن چيزي كه در ذهنشان ميگذرد فوراً به زبان ميآورند .
از افراد شاخص متولد اين ماه ميتوان به آرش كمانگير، زورو و رستم اشاره كرد البته همانطور كه ميدانيد اين دو مورد آخر با شمشير مبارزه ميكردند نه كمان. دليلش هم اين است كه اينها در دوره زمينشناسي سوم خلق شدهاند و در اين دوره شمشير ابزار مدرن و كمان ابزار سنتي محسوب ميشده است!


مرد متولد آذر
نميخواهيم شما را نسبت به اين مرد نااميد كنيم ولي حقيقت اين است كه مرد متولد آذر عادتهاي عجيب و غريبي دارد. مثلاً ممكن است بعد از ازدواج با شما به اين مقوله عادت كرده و چندين بار ديگر هم ازدواج بكند! و يا به دليل اينكه به كار كردن در نيمههاي شب عادت دارد كف اتاقش را كه سقف همسايه طبقه پايين محسوب ميشود به وسيله كلنگ خراب كرده و همان موقع از نو سراميك بكند. مرد متولد آذر بسيار بلندپرواز است به طوري كه ممكن است برود روي كوه دماوند و خودش را رها كرده و پرواز بكند! سعي كنيد هيچ وقت عاشق يك مرد آذري نشويد زيرا اگر منزل شما در حوالي كوه دماوند باشد او حتي حاضر نيست براي ديدن شما با ماشين هم به آنجا بيايد چه برسد به اينكه بخواهد كوه دماوند را با تيشه فرهاد خراب كند و خودش را به شما برساند .
اگر اصرار به ازدواج با مرد آذرماهي داريد سعي كنيد با يك مرد آذري خارجي ازدواج كنيد. دليلش اين است كه مرد آذري خارجي به شدت شيفته ورزش فوتبال است و دوست دارد براي رفتن به استاديوم شما هم همراه او باشيد و از آنجايي كه در ايران حضور زنها در استاديوم ممنوع است اين ممنوعيت در درازمدت زندگي شما را سرد خواهد كرد.


زنهاي متولد آذر
زنهاي متولد آذر از اتفاقات بيرون از خانواده بيشتر از اتفاقات درون خانواده اطلاع دارند. مثلاً ممكن است زن متولد آذر به خواهرش كه براي شام به خانه آنها آمده بگويد: پس چرا شوهرت را نياوردي و اين در حالي است كه خواهر او مدتي است با شوهرش متاركه كرده است! يك زن آذري را ميشناسم كه بعدازظهر يك روز زنگ زده بود به شوهرش و گفته بود: عزيزم شب مهمان داريم لطفاً ميوه فراموشت نشود و شوهرش جواب داده بود: لطفاً بگو كه بابا جانت براي ميوه بخرد، چون ما شش ماه است كه از هم جدا شدهايم !
اگر ميخواهيد با يك زن آذري ازدواج كنيد، از همان صبح عليالطلوع روز خواستگاري برويد و روزي پنج دقيقه ورزش بكنيد زيرا زن آذري شما از دو چيز بيزار است اول مرد و دوم مرد ضعيف. البته در نظر داشته باشيد كه بيشتر از پنج دقيقه هم ورزش نكنيد زيرا اگر شما بهعنوان شوهر او در برنامه قويترين مردان ايران هم مقام اول را كسب بكنيد ولي در مقابل غذاي شور اعتراض نكنيد، او اين عدم اعتراض شما را ضعفي عميق تلقي كرده و طلاقش را ميگيرد. از ويژگيهاي ديگر زن متولد آذر شلختگي اوست. در توضيح شلختگي زنهاي اين ماه همين قدر كافيست كه بدانيد آنها معمولاً ظرفهاي كثيف را در يخچال و باقيمانده غذا را در آشپزخانه ميگذارند! اگر يك زن آذري به شما گفت كه عاشقتان شده همان الساعه غش نكنيد زيرا عشق اين زنها مثل گل لاله عباسي است و فقط شبها باز ميشود و روز بعد كه بسته شد ديگر براي هميشه بسته ميماند .


بيماريهاي متولد آذر
شايعترين بيماريها در نزد متولدين آذر بيماري پرحرفي است. آذريها معمولاً از سختترين سرطانها جان سالم به در ميبرند و سكته پنجم هم نميتواند آنها را از پا دربياورد ولي در اثر بيماري پرحرفي دهانشان كف كرده، نفس كم ميآورند و از دنيا ميروند. يكي ديگر از بيماريهايي كه به صورت ويروس در هوا پخش ميشود و بيشتر آذريها را مبتلا ميكند بيماري بدقولي است. آنها آن قدر بدقولي ميكنند كه بالاخره فرد ايستاده در سر قرار كلافه شده و با يك تكه چوب ميزند توي سر آنها به طوري كه همان لحظه ضربه مغزي شده و از دنيا ميروند !


فالخند متولد ماه دي
بز علامت طالع بيني ديماهي هاست. پس اگر با كسي مواجه شديد كه به شما گفت: ديروز بز آوردم، الزاماً به اين معنا نيست كه با اتفاق بدي روبه رو شده بلكه امكان دارد كسي را با خودش مهماني به خانه آورده كه متولد ديماه بوده باشد! طبق آمار اغلب كساني كه از ريشهاي پرفسوري برخوردارند متولد ديماه هستند. اگر در يك پياده رو در حال قدم زدن بوديد و فردي را مقابلتان ديديد كه در فاصله دو متري چندين بار به زمين خورد بدانيد كه او يك آدم متولد دي است كه هي به زمين ميخورد، زيرا ستاره دي ماهيها زحل است و از جايي كه نزديكترين ستاره به زمين، زحل است و همچنين ديماهي ها تحت تأثير اين ستاره هستند، بنابراين متولدين اين ماه در مقايسه با متولدين ساير ماهها بيشتر به زمين كوبانده ميشوند! هيچ وقت يك فرد دي ماهي را به مبارزه نطلبيد زيرا آنها خودشان را از قبل برنده اين دعوا ميدانند و به همين دليل روز دعوا در محل حاضر نميشوند و توجيهشان هم اين است كه چون ممكن است با يك مشت آنها شما با زندگي خداحافظي بكنيد پس بهتر است كه چنين درگيري به وجود نيايد. يك فرد ديماهي را ميشناسم كه روزي در يك دعواي خياباني زير آماج مشت و لگد بود و هيچ واكنشي نشان نميداد و وقتي دعوا تمام شد بلند شده و گفت: اگر من او را نزدم به اين دليل بود كه با اولين ضربه من او مغلوب اين مبارزه ميشد و از جايي كه نميخواستم سرخورده بشود گذاشتم كه خوب مرا بزند!
متولدين ديماه عاشق پيشه و رمانتيك هستند و معمولاً عشق آنها در يكي از شبهايي كه نور عجيبي از ماه ساطع ميشود آغاز ميگردد. حتماً سؤال ميكنيد پس در شبهايي كه آسمان ابري است ديماهيها با احساس رمانتيكشان چه ميكنند؟ بايد بگوييم كه درست به همين دليل است كه اغلب متولدين اين ماه عاشق نورپردازيهاي سينما ميشوند! ديماهيها براي دستيابي به امنيت و رفاه دست به كارهاي عجيبي ميزنند. مثلاً ممكن است براي ايجاد امنيت بروند در استخدام يك مركز انتظامي دربيايند و شبها با همان لباس تا خود صبح كنار خانهشان كشيك بدهند! و نيز براي دستيابي به رفاه بروند كنار يك فروشگاه رفاه مسكن بگزينند !

مرد متولد دي
مردهاي متولد دي شيفته آن هستند كه مورد ستايش قرار بگيرند. بايد اذعان كرد كه اين مردها از ابتدا به اين صورت نبودند. زمان شكلگيري اين خصوصيت در مردهاي ديماهي برميگردد به دوران باستان و مردم آن روزگار كه مجسمه بز را نماد و سمبلي از خرد و عقل دانسته و آن را ستايش ميكردند! مثلاً ممكن است يك مرد ديماهي فكر كند كه ميتواند همفري بوگارت هنرپيشه آمريكايي باشد، اما كمي كه ميگذرد اصولاً خودش را همفري بوگارت ميداند و آنقدر با اين توهم پيش ميرود كه پاي قباله ازدواجش اسمش را همفري بوگارت مينويسد! و حتي از يك سري نشريات كه با بوگارت واقعي مصاحبه كردهاند شكايت ميكند كه من اين حرفها را نزدهام .
اگر روزي با مرد متولد ديماهتان رفتيد به دامنه كوه و طبيعت و ديديد كه او موقع صرف نهار به جاي نشستن سر سفره رفته و سر قله كوه نشسته و نهار ميخورد متعجب نشويد زيرا مردهاي ديماهي دوست دارند كه هميشه در صدر سفره بنشينند !

زن متولد ديماه
زن متولد ديماه بسيار شكاك است به طوري كه اگر يك شب خواب شلوار شوهرش را ببيند كه پاره شده و صبح كه بيدار شد ببيند آن قسمتي كه در خواب ديده بود پاره نيست قبل از گفتن صبح به خير ميگويد: چه كسي اين قسمت از پارگي شلوارت را دوخته؟! از زن متولد ديتان توقع نداشته باشيد كه آرايش بكند چون نميكند پس اگر روزي او را پاي آينه ديديد بدانيد كه دارد موي دماغش را كوتاه ميكند! زن متولد دي اصلاً تاب و تحمل شوخي را ندارد پس اگر روزي از دست او عصبي شديد و يكي محكم زديد توي گوشش و بعد پشيمان شده و خواستيد از دلش دربياوريد اصلاً نگوييد كه شوخي كردم زيرا او در راستاي تنفر از شوخي از شما درخواست طلاق ميكند! اگر روزي به خانه آمديد و ديديد كه زن متولد ديماه شما در خانه نيست اصلاً تصور نكنيد كه او رفته مادرش را ببيند. بلكه با آرامش تمام سوراخ سمبه هاي منزلتان را نگاه بكنيد. چرا كه اگر با دقت اين كار را بكنيد متوجه ميشويد كه زن ديماهي شما رفته و زير كاناپه دراز كشيده است. از او نپرسيد كه چرا آن زير را براي خوابيدن انتخاب كردهاي زيرا او همان لحظه به شما پاسخي نميدهد و وقتي كه از آن زير خارج شد خواهد گفت: ميخواستم ببينم چه قدر تحمل آن زيرماندن را دارم!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۰۹:۵۲ توسط:sana موضوع:

طولانيه... ولي بخونياااا

انجمن تفريحي قاطيطولانيه ولي بخونيااااا

سوال‌هاي كنكور فكر كنم ۸۴ را ديده‌ايد؟ بعضي سوال‌هايش واقعاً خيلي باحالند! منظورم چيست؟ الان خدمتتان عرض مي‌كنم: انگار يك سري سوالات كنكور در دروس ادبيات و معارف، براي آي‌كيوي در حد سرخس! طراحي شده است، در حدي كه قشنگ آدم را به خنده مي‌اندازد. باور نمي‌كنيد؟ پس سوال‌ها را بخوانيد:

ـ جاي خالي را با گزينه‌ي مناسب پر كنيد.
«به نام خداي ............
بيانداخت شمشير را شاه دين»
1) جهان آفرين
2) مهربان
3) كريم
4) رحيم

يعني گزينه‌ها آن‌قدر تابلوست كه طرف اگر شعر را در عمرش هم نشنيده باشد، به‌راحتي و با توجه به وزن شعر، مي‌تواند گزينه‌ي درست را پيدا كند. اما اين سوال تازه خوب است! صبر كنيد برسيم به جالب‌ترهايش!
ـ جاي خالي را با گزينه‌ي مناسب پر كنيد.
«بهرام كه گور مي‌گرفتي همه عمر
ديدي كه چه‌گونه گور .......... گرفت»
1) شهرام
2) مهرام
3) بهرام
4) آرام

به خدا اين سوال‌هاي كنكور بوده است ها! فكر نكنيد من اين‌ها را از خودم درآورده‌ام. باور نمي‌كنيد، خودتان برويد سايت سازمان سنجش را ببينيد. توي اين سوال فقط كم مانده بود يكي از گزينه‌ها را هم مي‌گذاشت "دل‌پذير" يا "تبرك"! تست بعدي را داشته باشيد:
ـ جاي خالي را با گزينه‌ي مناسب پر كنيد.
«كه گويد برو ...... رستم ببند
نبندد مرا دست، چرخ بلند»
1) دست
2) پا
3) كمر
4) چشم‌هاي

دقت داريد كه، طراح محترم گزينه‌ي 2 را «پاي» ننوشته كه خداي نكرده داوطلبين عزيز كوچك‌ترين شكي نكنند. آن گزينه‌ي 4 هم كه آخرش است. اما سوال بعدي:
ـ جاي خالي را با گزينه‌ي مناسب پر كنيد.
« ............ پرده‌ي پندار دريدند
يعني همه‌جا غير خدا هيچ نديدند»
1) مردان خدا
2) مردم همه‌جا
3) مردم هميشه
4) مردان و زنان

باز اين سوال نسبت به قبلي‌ها خوب است! گزينه‌ي 3 را داريد كه! خُب ديگر وقتش است برويم سراغ شاه‌كارها!
ـ جاي خالي را با گزينه‌ي مناسب پر كنيد.
«گل همي پنج روز و ....... باشد
وين گلستان هميشه خوش باشد»
1) هفت
2) چهار
3) شش
4) هشت

يعني من عاشق طراح اين سوال هستم! خدايي دل خجسته‌اي داشته! فكر كنيد! مثلاً يكي با خودش بگويد: گل همين پنج روز و هفت باشد! اي جان! اما حالا كه با سوالات ادبيات آشنا شديد، بد نيست يك نگاهي هم به دو سوال از درس معارف بياندازيم:
ـ جاي خالي را با گزينه‌ي مناسب پر كنيد.
«ارزش هر كس به درك و .... وي از حقيقت هستي و جاي‌گاه انساني در كارداني آفرينش دارد.»
1) فهم
2) پرهيز
3) دوري
4) جدايي

و اما به نظر من در ميان همه‌ي اين سوالات نبوغ‌آميز، جايزه‌ي ويژه تعلق مي‌گيرد به سوال درخشان، بي‌نظير و شگفت‌انگيز زير:
ـ جاي خالي را با گزينه‌ي مناسب پر كنيد.
«روياهاي صادقانه: هر كدام از ما هنگام ......... روياهايي را مشاهده مي‌كنيم. اين روياها انواع مختلف دارند.»
1) دويدن
2) ايستادن
3) خواب
4) نشستن

آقا من هميشه هنگام دويدن رويا مي‌بينم! آن‌قدر خوب است!!! فكر كنم طراح عزيز شب قبل از طرح سوال صد سال تنهايي ماركز را خوانده! كه در جايي از آن، اهالي ماكوندو، به علت شيوع يك نوع بيماري، به هنگام بيداري خواب مي‌ديدند و بعد خواب‌هاي‌شان با هم قاطي مي‌شد! خداست جناب طراح! خدا!
خُب! دوستان عزيز! اين بود گوشه‌اي از سوال‌هاي كنكور ۸۴برنامه‌ي ما در همين‌جا تمام مي‌شود! اميدوارم به قدر كافي حالش را برده باشيد!!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۰۶:۵۷ توسط:sana موضوع:

خواهش ميكنم جوابشو بهم بگين:))

لطفاً پاسخ سوالات زير رو براي من ارسال كنيد.

چرا مي گن طرف مثل بچه خوابش برده در حاليكه بچه ها هر دو ساعت يك بار از خواب بيدار مي شن و گريه مي كنن؟انجمن تفريحي قاطي

چرا وقتي باطري كنترل تلويزيون تموم ميشه دكمه هاي اونو محكمتر فشار مي ديم؟انجمن تفريحي قاطي

چرا اگر به كسي بگيد كه در فضا 4ميليارد ستاره وجود داره باورش ميشه ولي ولي اگه بهش بگيد رنگه ديوارخيسه خودش با دست امتحان مي كنه تا مطمئن بشه؟انجمن تفريحي قاطي

چطور ممكنه انسان اول به فضا سفر كرده باشه و بعدا به فكرش رسيده باشه زير چمدون چرخ بذاره؟انجمن تفريحي قاطي

چرا وقتي مردم مي خوان بپرسن ساعت چنده به مچ دستشون اشاره مي كنن ولي وقتي مي خوان بپرسن دستشوييي كجاست به پشتشون اشاره نمي كنن؟انجمن تفريحي قاطي

چرا گوفي روي دو پا راه مي ره ولي پلوتو روي چهار دست و پا،مگه هردوشمون سگ نيستن؟انجمن تفريحي قاطي

اگه روغن ذرت از ذرت تهيه ميشه و روغن سبزيجات از سبزيجات،پس روغن بچه ازچي تهيه ميشه؟انجمن تفريحي قاطي

چرا براي انجام مجازات اعدام با تزريق آمپول سمي از سرنگ استريل استفاده مي كنن؟انجمن تفريحي قاطي

جرا تارزان ريش و سيبيل نداره؟انجمن تفريحي قاطي

اگر اين حرف درست باشه كه ما به دنيا ميايم كه به ديگران كمك كنيم پس ديگران براي چي به دنيا ميان؟انجمن تفريحي قاطي

آيا ميشه زير آب گريه كرد؟انجمن تفريحي قاطي

تا حالا توجه كردين كه اگه تو صورت سگا فوت كنيد ديوونه مي شن ولي اگه با ماشين بيرون برن دوست دارن سرشونو از پنجره بيرون بيارن؟انجمن تفريحي قاطي

كاري ندارين؟ پس فعلاً

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۰۶:۴۹ توسط:sana موضوع:

بدون شرح!!!

مدير به منشي ميگه براي يه هفته بايد بريم مسافرت كارهات رو روبراه كنمنشي زنگ ميزنه به شوهرش ميگه: من بايد با رئيسم برم سفر كاري, كارهات رو روبراه كنشوهره زنگ ميزنه به دوست دخترش, ميگه: زنم يه هفته ميره ماموريت كارهات رو روبراه كنمعشوقه هم كه تدريس خصوصي ميكرده به شاگرد كوچولوش زنگ ميزنه ميگه: من تمام هفته مشغولم نميتونم بيامپسره زنگ ميزه به پدر بزرگش ميگه: معلمم يه هفته كامل نمياد, بيا هر روز بزنيم بيرون و هوايي عوض كنيمپدر بزرگ كه اتفاقا همون مدير شركت هست به منشي زنگ ميزنه ميگه مسافرت رو لغو كن من با نوه ام سرم بندهمنشي زنگ ميزنه به شوهرش و ميگه: ماموريت كنسل شد من دارم ميام خونهشوهر زنگ ميزنه به معشوقه اش ميگه: زنم مسافرتش لغو شد نيا كه متاسفانه نميتونم ببينمتمعشوقه زنگ ميزنه به شاگردش ميگه: كارم عقب افتاد و اين هفته بيكارم پس دارم ميام كه بريم سر درس و مشقپسر زنگ ميزنه به پدر بزرگش و ميگه: راحت باش برو مسافرت, معلمم برنامه اش عوض شد و ميادمدير هم دوباره گوشي رو ور ميداره و زنگ ميزنه به منشي و ميگه برنامه عوض شد حاضر شو كه بريم مسافرت


فعلا اوضاع خيلي پيچيده شده !!!
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۰۶:۴۱ توسط:sana موضوع:

موضوع انشاء : خارجي حا

موضوع انشا: خارجي‌حا

پدرم هميشه مي‌گويد " اين خارجي‌ها كه الكي خارجي نشده‌اند، خيلي كارشان درست بوده كه توي خارج راهشان داده‌اند" البته من هم مي‌خواهم درسم را بخوانم؛ پيشرفت كنم؛ سيكلم را بگيرم و بعد به خارج بروم. ايران با خارج خيلي فرغ دارد. خارج خيلي بزرگتر است. من خيلي چيزها راجب به خارج مي‌دانم.
تازه دايي دختر عمه‌ي پسر همسايه‌مان در آمريكا زندگي مي‌كند. براي همين هم پسر همسايه‌مان آمريكا را مثل كف دستش مي‌شناسد.انجمن تفريحي قاطي
او مي‌گويد "در خارج آدم‌هاي قوي كشور را اداره مي‌كنند"
مثلن همين "آرنولد" كه رعيس كاليفرنيا شده است. ما خودمان در يك فيلم ديديم كه چطوري يك نفره
زد چند نفر را لت و پار كرد.
البته آن قسمت‌هاي بي‌تربيتي فيلم را نديديم
اما ديديم كه چقدر زورش زياد است، بازو دارداين هوا. اما در ايران هر آدم لاغر مردني را مي گذارند مدير بشود.

خارجي‌ها خيلي پر زور هستند و همه‌شان بادي ميل دينگ كار مي‌كنند. همين برج‌هايي كه دارند نشان مي‌دهد كه كارگرهايشان چقدر قوي هستند و آجر را تا كجا پرت كرده‌اند.انجمن تفريحي قاطي
ما اصلن ماهواره نداريم. اگر هم داشته باشيم؛ فقط برنامه‌هاي علمي آن را نگاه مي‌كنيم. تازه من كانال‌هاي ناجورش را قلف كرده‌ام تا والدينم خداي نكرده از راه به در نشوند.انجمن تفريحي قاطي
در اينجا اصلن استعداد ما كفش نمي‌شود و نخبه‌هاي علمي كشور مجبور مي‌شوند فرار مغزها كنند. اما در خارج كفش مي‌شوند. مثلاً اين "بيل گيتس" با اينكه اسم كوچكش نشان مي‌دهد كه از يك خانواده‌ي كارگري بوده اما تا مي‌فهمند كه نخبه است به او خيلي بودجه مي‌دهند و او هم برق را اختراع مي‌كند.انجمن تفريحي قاطي
پسر همسايه‌مان مي‌گويد اگر او آن موقع برق را اختراع نكرده بود؛ شايد ما الان مجبور بوديم شب‌ها توي تاريكي تلويزيون تماشا كنيم.انجمن تفريحي قاطي


من شنيده‌ام در خارج دموكراسي است. ولي ما نداريم. اگر اينجا هم دموكراسي مي‌شد چقدرخوب مي‌شد. آنوقت "محمدرضا گلذار" رعيس جمهور مي‌شد و "مهناز افشار " هم معاون اولش مي‌شد.انجمن تفريحي قاطي
شايد "آميتا پاچان" و "شاهرخ خان" را هم دعوت مي‌كرديم تا وزير بشوند. خيلي خوب مي‌‌شد. ولي سد افصوث و دريق كه نمي‌شود.

از نظر فرهنگي ما ايراني‌ها خيلي بي‌جمبه هستيم. ما خيلي تمبل و تن‌پرور هستيم و حتي هفته‌اي يك روز را هم كلاً تعطيل كرده‌ايم.شايد شما ندانيد اما من خودم ديشب از پسر همسايه‌مان شنيدم كه در خارج جمعه‌ها تعطيل نيست. وقتي شنيدم نزديك بود از تعجب شاخدار شوم. اما حرف‌هاي پسر همسايه‌مان از بي بي سي
هم مهمتر است.
ما ايراني‌ها ضاتن آي كيون پاييني داريم. مثلن پدرم هميشه به من مي‌گويد "تو به خر
گفته‌اي زكي". ولي خارجي‌ها تيز هوشان هستند. پسر همسايه‌مان مي‌گفت در آمريكا همه بلدند انگليسي صحبت كنند، حتا بچه كوچولوها هم انگليسي بلدند.انجمن تفريحي قاطي

ولي اينجا متعسفانه مردم كلي كلاس زبان مي‌روند و آخرش هم بلد نيستند يك
جمله‌ي ساده مثل I lav u بنويسند. واقعن جاي تعسف دارد.

! اين بود انشاي من!انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۰۶:۳۲ توسط:sana موضوع:

**آخرين جمله هاي افراد قبل از مرگ**

آخرين جملات افراد مختلف قبل از مرگانجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يكالكتريسين : خب، حالا روشنش كن...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك انسان عصر حجر: فكر ميكني توي اين غار چيه؟انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك بندباز :نمي دونم چرا چشمام سياهي ميره!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك بيمار : مطمئنيد اين آمپول بي خطره؟انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك پزشك : راستش تشخيص اوليم صحيح نبود.بيماريتون لاعلاجه.انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك پليس : شيش بار شليك كرده ، ديگه گلوله نداره...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك جلاد : اي بابا باز تيغه ي گيوتين گير كرد!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك جهانگرد در آمازون : اين نوع مار رو ميشناسم سمي نيست...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك چتر باز: پس چترم كو؟انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك خبرنگار :بله ، سيل داره به طرفمون مياد....انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك خلبان :ببينم چرخها باز شدند يا نه؟انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك خوناشام :نه بابا خورشيد يه ساعت ديگه طلوع مي كنه!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك داور فوتبال : نخير ، افسايد نبود...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك دربان : مگه از رو نعش من رد بشي!!!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك دوچرخه سوار : نخير،تقدم با منه!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك ديوانه : من يه پرنده ام...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك شكارچي : مامانت كجاست كوچولو؟...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك غواص : نه،اين طرفها كوسه وجود نداره...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك فضانورد : براي يه ربع ديگه هوا دارم...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك قصاب : اون چاقو بزرگ رو بنداز ببينم!!!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك قهرمان : كمك نمي خوام ، همش سه نفرند...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك كاراگاه خصوصي : قضيه روشنه...شما قاتل هستي!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك كامپيوتر : هاردديسك پاك شده است...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك گروگان : من كه مي دونم تو عرضه ي شليك كردن نداري...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك متخصص آزمايشگاه : اين آزمايش كاملا بي خطره...انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك متخصص خنثي كردن بمب: اين سيم آخري رو كه قطع كنم تمومه!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك معلم راهنمايي رانندگي : نگه دار ، چراغ قرمزه!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك ملوان :من چه مي دونستم كه بايد شنا بلد باشم؟انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك ملوان زير دريايي : من عادت ندارم با پنجره ي بسته بخوابم!انجمن تفريحي قاطي
آخرين كلمات يك سرباز تحت آموزش هنگام پرتاب نارنجك : گفتي تا چند بشمرم؟!!!!!!!!!انجمن تفريحي قاطي

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۰۶:۲۲ توسط:sana موضوع:

دخترااااااااا بياين داخل:)

دختراي سرزمين من كم گريه ميكننددختراي امروز آريايي خيلي سخت گريه ميكنند

انجمن تفريحي قاطيانجمن تفريحي قاطي

يعني اصلا گريه نميكنندخسته از تفاوتها، خسته از سنت هاي باطلخسته از عشقهاي دروغين، خسته از نگاهاي شرم آوربغض ميكنند اما گريه...نه اينكه احساس نداشته باشندنه عزيزم....
.
.
.
.
.
.
.
.
.ريمل شده هفتاد هزار تومن...


ميفهمي.!!!؟؟؟؟انجمن تفريحي قاطيانجمن تفريحي قاطي
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۰۶:۱۱ توسط:sana موضوع:

شماره موبايلت با كدوم تموم ميشه؟

+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۰۶:۰۲ توسط:sana موضوع:

حيوان درون شما چيست؟

+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۰۵:۵۳ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم