بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

.:: داستان زن باشرف ::. (يكي از بهترين داستان هاي اينترنتي)

((زن باشرف))

عصر جمعه است و دلم گرفته . مي زنم تو خيابون و از سرازيري توي بلوار پياده ميرم سمت پله هاي پارك كه يهو يه ماشين بوق مي زنه ، به روي خودم نميارم و به سرعت قدمهام اضافه مي كنم. كمي جلوتر ترمز مي زنه. حاليمه چي كار داره مي كنه. به روي خودم نميارم و از كنارش بي تفاوت رد مي شم.

سرعتش را هم قدم من مي كنه و شيشه ي سمت كمك را ميده پايين و مي گه : خانوم محترم كجا تشريف مي بريد؟ جواب نمي دم. نيشش را تا بناگوش باز مي كنه و باز مي گه : خانوم عزيز ، بنده همه جوره در خدمت شما هستم. با صداي سگي كه اماده پاچه گرفتنه ميگم كه مزاحم نشه ، اما خوب حاليش نيست. لابد فكر مي كنه دارم "ناز" مي كنم.

نيش ترمزي مي زنه و همانطور در حال رانندگي كيف پولش را از جيب شلوارش مي كشه بيرون.: خانوم محترم ، بيا بابا ،هر چي تو بگي،قربونت برم، ضد حال نزن ديگه .لاي كيف پولش را باز كرده و اسكناس وچك پول تعارف مي كنه و همزمان چشمك مي زنه كه سخت نگيرم.

يك آن هوس مي كنم كه بپرم و در ماشينش را باز كنم و بكشمش پايين و با قوت هر چه تمام تر ، پس كله اش را بگيرم و صورتش را توي شيشه ي ماشينش خورد كنم اما چون با خشونت مخالفم منصرف مي شوم.( البته دليل اصليش اينه كه زورم بهش نمي رسه) . دستهام را مي ذارم روي شيشه و تا سينه خم مي شم توي ماشين. .گل از گلش شكفته ، دور و برم را نگاه مي كنم و فاصله ام را تا پارك مي سنجم.
توي خيابون هيچ كس نيست. لبخند پهني مي زنم و مي پرسم: حالا چي چي داري؟ كيفشو بالا مياره و نگاه هرزه اش از روي لبهايم تا سينه ها پايين مي آيد، كيف پول را توي هوا مي قاپم و با تمام قدرتم پرت مي كنم آن طرف بلوار و مثل فشنگ به سمت پارك مي دوم. پشت سرم صداي كشيده شدن ترمز دستي و باز شدن در ماشين مي آيد و مردك از ته جگرش فرياد مي زند:

اووووووووووووووووووووووووووووووي، * !
و من همينطور كه مي دوم با خودم فكر مي كنم كه چفدر جالب است كه در ايران تا وقتي فكر مي كنند * اي ، خانوم محترم صدايت مي كنند و وقتي مشخص مي شود اين كاره نيستي تبديل به يك * مي شوي .....


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۳۲ توسط:sana موضوع:

از اين 5 پرنده دوري كنيد! (+عكس)

پرندگان از جمله موجودات بسيار دوست داشتني و زيبا هستند كه مي توان آن ها را در نقاط مختلف دنيا مشاهده كرد اما در حالي كه ما از ديدن آن ها لذت مي بريم شايد آن ها ما را دوست نداشته باشند.
پرندگان از جمله حيوانات محسوب مي شوند كه از روي غريزه دست به كارهاي خود مي زنند و خيلي نمي توان از آن ها انتظار عاقلانه رفتار كردن داشت. از همين رو در صورت احساس خطر دست به كارهاي بسيار خطرناكي مي زنند.
شاهين دم قرمز

يكي از پرندگان بومي آمريكاي شمالي است كه به عنوان يك شكارچي بسيار مشهور نيز شناخته مي شود. اين پرنده نزديك به 2 كيلوگرم وزن دارد و البته در بالاي درخت هاي بلند خانه سازي مي كند. اگر لانه اش در منطقه انسان ها باشد آن را تغيير نمي دهد بلكه سعي مي كند انسان ها را از آنجا دور كند. از جمله كارهاي او حمله هاي مستقيم به سمت سر و گردن انسان است كه باعث مصدوميت هاي شديد در بدن مي شود.
جغد برفي

يكي از پرندگاني است كه در شمالي ترين نقاط زمين زندگي مي كند. اين پرنده بيشتر در منطقه تندرا در قطب شمال ديده ميشود وزن آن نيز نزديك به 3 كيلوگرم است. يكي از تيزبين ترين و البته بدخلق ترين پرندگان دنيا است چرا كه با ديدن اولين نشانه هايي از تهديد از سوي انسان ها سريعا به سمت سر و صورت حمله مي كند. اين پرنده مي تواند آسيب هاي جدي به چشمان و صورت وارد كند كه جبران آن ها بسيار سخت است.
كركس بره

يكي از پرندگاني كه در آلمان ديده مي شود و البته هدف اصلي آن نيز بره ها و گوسفند ها هستند اما براي رسيدن به هدفش دست به هر كاري مي زند كركس بره است. اين پرنده كه وزني در حدود 3 كيلوگرم دارد حالت هجومي خاصي به خود مي گيرد و البته حملات آن ها مرگبار است. در صورت احساس خطر به سمت سر شيرجه ميزنند و نوكشان را وارد سر مي كنند اين باعث مي شود تا سر شكسته و يا حتي مغز اسيب ببيند و باعث مرگ شود.
بوف

بوف يا همان جغدهاي قهوه اي يكي ديگر از پرندگاني هستند كه بايد از آن ها بترسيم چرا كه مي توانند صدمات شديد به ما وارد كنند. اين پرندگان درحالي كه بسيار آرام به نظر مي رسند خطرناك نيز هستند. طبيعت اصلي زندگي آن ها در امريكاي شمالي است و وزن آن نيز 1 تا 2 كيلوگرم است. در صورت احساس خطر با پنجه ها و نوكش حمله هاي بسيار خطرناكي را انجام ميدهد كه اسيب هاي شديد به صورت و سر وارد مي كند.
لوون شمالي

يكي از گونه پرندگان خطرناك در دنيا است كه تا به حال باعث مرگ بسياري از انسان ها شده است. اين پرنده در طول سال بيشتر در نقاط سرد و شمالي كره زمين زندگي مي كند اما در زمستان كمي به جنوب مي آيد و البته در كنار درياچه ها زندگي خودش را شروع مي كند. و البته در اين مدت درياچه را سهم خود مي داند و اگر انسان ها به آن نزديك شوند. با پنجه هاي قوي اش مستقيما به قلب ان ها حمله مي كند و در مواردي نيز ديده شده است كه او قلب را از جايش خارج كرده باشد.
منبع: باشگاه خبرنگاران


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۲۳ توسط:sana موضوع:

گربه اي كه نگهبانان زندان را شوكه كرد! (+عكس)

جام نيوز؛ يك گربه حامل اره و تلفن همراه كه در حال ورود به دروازه زنداني در شمال شرق برزيل بود بازداشت شد.

به گزارش ديلي ميل، نگهبانان زندان زماني كه ديدند يك گربه سفيد با بدن نوار پيچي شده در حال عبور از دروازه اصلي زندان است بسيار شگفت زده شدند.

نگاهي دقيق تر نشان مي داد كه اجسام داخل نوار يك مته، تيغ اره، موبايل، هدفون، شارژر، باطري و كارت حافظه است و اين نشان دهنده يك برنامه ريزي قبلي براي فرار از زندان است.

همه 263 بازداشت شده اين زندان در شهر 215 هزار نفري آراپيراكا در ايالت آلاگواس مظنون شناخته شدند و توسط پليس محلي مورد بازجويي قرار گرفتند.

سخنگوي زندان به روزنامه محلي گفت: پيدا كردن مظنون اصلي كار بسيار پيچيده اي است چرا كه گربه نمي توانست حرف بزند.

گربه براي مراقبت هاي پزشكي به مركز بيماري هاي حيواني منتقل شد.

اين اتفاق در روز اول سال نو صورت گرفته بود ولي براي اولين بار شنبه رسانه اي شد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۱۴ توسط:sana موضوع:

خانواده ي دابل اسي

خب اينم يه خانواده
قوانين:
1.فقط من و مليكا مي تونيم همسر جونگي باشيم.
2.با هركي رابطه داريد بايد روابط رو توي عنوان كاربريتون بذاريد.
3.همسر هركي ميشيد بايد تا يه مدت عكسش روي پروفايلتون باشه.
4.هركدوم از اعضا گروه بايد 3 تا همسر و 3 تا د-و-س-ت-د-خ-ت-ر داشته باشه.
ss501:


Kim hyun joong:

مادر:
پدر:
خواهر:


Mohadese1905

برادر: mehdiastro
دختر: ƙιɱ ɳαȥαɳιɳ
همسر:
ЯѲϒᴀ
دوست دخمل:


mehrnaz
عمو:
زن عمو:
دختر عمو:
عمه:
دختر عمه:
شوهر عمه:
پسر عمه:
خاله:
شوهر خاله:
دختر خاله:
پسرخاله:
دايي:
دختر دايي:
رن دايي:
پسر دايي: Kim hyung jun:

مادر:
پدر:
خواهر:
برادر:
دختر:
همسر:
دوست دخمل: شهرزاد
عمو:
زن عمو:
دختر عمو:
عمه:
دختر عمه:
شوهر عمه:
پسر عمه:
خاله:
شوهر خاله:
دختر خاله:
پسرخاله:
دايي: ƙιɱ ɳαȥαɳιɳ
دختر دايي:
رن دايي:
پسر دايي:

Park jung min:
مادر:
پدر:
خواهر:
برادر:
دختر :
همسر: ƙιɱ ɳαȥαɳιɳ
همسر: مليكا
عمو:
زن عمو:
دختر عمو:
عمه:
دختر عمه:
شوهر عمه:
پسر عمه:
خاله :
شوهر خاله:
دختر خاله:
پسرخاله:
دايي:
دختر دايي:
رن دايي:
پسر دايي:

Kim kyu joong:

مادر:
پدر:
خواهر: ƙιɱ ɳαȥαɳιɳ,
ЯѲϒᴀ
برادر:
دختر :
همسر:
همسر:
همسر:
دوست دخمل:
عمو:
زن عمو:
دختر عمو:
عمه:
دختر عمه:
شوهر عمه:
پسر عمه:
خاله :
شوهر خاله:
دختر خاله:
پسرخاله:
دايي:
دختر دايي:
رن دايي:
پسر دايي:

Heo young seang:

مادر:
پدر:
خواهر:
برادر:
دختر :
همسر:
دوست دخمل:
عمو:
زن عمو:
دختر عمو:
عمه:
دختر عمه:
شوهر عمه:
پسر عمه:
خاله :
شوهر خاله:
دختر خاله: ƙιɱ ɳαȥαɳιɳ
پسرخاله:
دايي:
دختر دايي:
رن دايي:
پسر دايي:

فرشته ي نگهبان:


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۵:۰۵ توسط:sana موضوع:

لعنت به دوري و دوستي...

لعنت به دوري و دوستي...

لــم مـي خواهد

بروم يك گوشه بنشينم

پشتم را بكنم به دنيــا

پاهايم را بغـل كنم

و بلند بلند بگويم :

من ديگر بــازي نمي كنم خستــه ام ...


خدايا ! دستت را از روي

اسپيس بردار

بس نيست اين هــمه

فاصــــــــــــله ؟


آنها كه گفته اند "دوري و دوستي" يا طعم دوستي نچشيده اند، يا درد دوري نكشيده اند!


لعنتـــــــــــ به هرچـــه دوري و دوسـتي ...!


تنهـــــــــــا باشي

خيانتـــــــــــ ديده باشي

با صـــــــداي دوستتــــــــــدارم هر كسو نا كســــــــــي

فقط بغض ميكني...

بغـــــــــــــــض!!!


ســـــــــــــــــاكت كه مي ماني...

ميگذارند به حساب جواب نداشتنت!

عـــــــــــــــــــمراً ... بفهمند داري جان ميكني تا

حرمــــــــــــــــــــــــــــــتهـا را نگه داري...


حــــ❤ــالا كـه رفتــــ❤ـــه اي

دلـــــ❤ــم بـراي تـــــ❤ـــو

بـيـشــــ❤ــتـر از خـــــ❤ــودم مي ســـــ❤ــوزد !

فـــــ❤ــكـر مــي كـنــــ❤ـــي

كـســــ❤ـــي بـه انـدازه ي مـــــ❤ــن

دوســـــ❤ــتـت خــواهـد داشــــ❤ـــت ؟!


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۵۶ توسط:sana موضوع:

رابطه اثرانگشت با شخصيت شما

در اين بحث ما شما را با انواع اشكال مختلف اثر انگشت و رابطه آنها با شخصيت دروني فرد آشنا مي كنيم.همينطور كه ميدانيد در بين موجودات زنده عالي كه منظور ما در اينجا انسان است حتي دو نفر هم پيدا نمي شوند كه اثر انگشتشان...

در اين بحث ما شما را با انواع اشكال مختلف اثر انگشت و رابطه آنها با شخصيت دروني فرد آشنا مي كنيم.همينطور كه ميدانيد در بين موجودات زنده عالي كه منظور ما در اينجا انسان است حتي دو نفر هم پيدا نمي شوند كه اثر انگشتشان با هم همشكل و هماهنگ باشد و اين يكي از عجايب آفرينش و يكي از قدرتهاي باري تعالي است. توسط همين اثر انگشت است كه جنايتكاران به دام مي افتند.به طور كلي از نظر اصولي پنج دسته اثر انگشت مختلف وجود دارد كه هر دسته خصوصيت مخصوص به خود را دارد كه به شرح زير در مورد هر يك بررسي خواهد شد.

1.اثر انگشت حلقوي: در اين اثر انگشت دايره هاي ظريف در وسط قرار دارد و بقيه خطوط مشابه به هم به طور مارپيچ آن را احاطه كرده اند.كساني كه داراي اين فرم اثر انگشت هستند داراي شخصيتي ثابت و واضح و داراي مغزي درخشان هستند.آنها داراي قدرت فكري و تخصصي بسيار خوبي هستند و طرح هايي كه افراد معمولي از آن هراس دارند انجام مي دهند.بديهي است كه با اين خصوصيات به هيچ وجه از محدوديت در كار و يا زير دست ديگران كار كردن خوششان نمي آيد .اين نوع افراد اغلب براي خود كار مي كنند و در نتيجه بعضي مواقع از بي خوابي و مشكلات زياد رنج مي برند.

2.اثر انگشت مايل: در اين اثر انگشن خطوط به طور مارپيچي مايل تا سر انگشتان كشيده شده اند.صاحب چنين اثر انگشتي فردي است داراي مغزي فعال و داراي عكس العمل سريع در مقابل احساسات المزاج است و به سرعت خود را با محيط وفق مي دهد. اين نوع اثر انگشت شبيه يك پل خميده به نظر مي رسد. و اين علامت در دست افرادي است كه بسيار شكاك هستند و نمي توانند به سادگي به كسي يا چيزي اعتماد كنند ديده مي شود.اين افراد احساسات خود را به شدت كنترل كرده و احساسات واقعي را در زير ماسك پنهان مي كنند.داراي نظريه ي ماترياليستي هستند و وقت كمي را براي رؤياهاي بيهوده و اميال نفساني قائلند.

4.اثر انگشت كماني بلند يا چادري: اين نوع اثر انگشت را بدين علت چادري گويند كه داراي يك مركز ثقل رو به بالاست كه شبيه يك ديرك چادر مي باشد و بقيه خطوط آن را احاطه كرده اند.صاحب چنين اثر انگشتي معمولا بسيار حساس و جوشي است و به اصطلاح عاميانه زود از كوره در مي رود. ديده شده كه اغلب مانند افرادي كه داراي اثر انگشت مارپيچي هستند در پاسخ به احساسات بسيار سريعند و در بعضي موارد ديده شده كه استعداد و يا حداقل كششي به طرف موسيقي و يا چيزهاي هنري داشته اند.

5.اثر انگشت مختلط يا مخلوط: اين نوع اثر انگشت از تداخل دو اثر انگشت تشكيل شده است و بعضي از كف شناسها عقيده دارند كه صاحب چنين اثر انگشتي داراي افكار درهم برهم است و به طور كلي ممكن است شما شخصي را مشاهده كنيد كه بيش از يك نوع اثر انگشت دارد .به عنوان مثال شخصي را مشاهده مي كنيد كه انگشت اشاره و شست وي داراي اثر انگشت حلقوي و بقيه انگشتان داراي خطوط مارپيچي است .اين نشان مي دهد كه صاحب آن داراي دو خصوصيت پايه هاي شخصي است كه از تركيب دو خاصيت حلقوي و مارپيچي بوجود آمده است. به هر حالاگر فرد داراي انگشت سوم بلند باشد بيانگر اين است كه شرطبند زائيده شده و يا بازرگاني است كه معاملات قماري مي كند و شخصي است كه هر زمان شانس ريسك در معامله را مي پذيرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۴۸ توسط:sana موضوع:

بازي محلي آفتاب مهتاب چه رنگه؟نوع بازي:‌ دسته‌جمعي، آرام و كم تحرك
2ـ تعداد بازيكنان:‌ دو نفر هم وزن و هم قد.
3ـ سن بازيكنان: 7 تا 13 سال.
4ـ و سايل بازي: ندارد.
5ـ محل بازي: فضاي باز، زمين صاف و هموار.
6ـ هدف بازي: سرگرم شدن براي مدتي كوتاه و رشد مهارت‌هاي حركتي.
7ـ شرح بازي: دو بازيكن پشت به پشت هم مي‌ايستند و دست‌هاي يكديگر را به هم قلاب مي‌كنند. آن وقتي يكي از آنها به طرف زمين خم مي‌شود. در نتيجه بازيكن دوم به حالت خوابيده، پشت او قرار مي‌گيرد، طوري كه پاهايش در هوا آويزان است. بعد نفري كه سرش به طرف زمين است،‌از نفر پشتي كه سرش به طرف آسمان است، مي‌پرسد: «آفتاب مهتاب چه رنگه؟» و او جواب مي‌دهد: «سرخ و سفيد دو رنگه». دوباره نفر پايين مي‌پرسد: «كي گفته؟» بالايي مي‌گويد: «آلاله».
بازي همين طور ادامه دارد؛ اما اين بار نفري كه خم شده، بلند مي‌شود و نفر دومي خم مي‌شود و همان شعر را بين خودشان رد و بدل مي‌كنند. شعر بالا را كودكان تهراني مي‌خوانند؛ اما در آذربايجان اين بازي «گوي ده نه وار؟» نام دارد. يعني تو آسمان چي هست؟ و به جاي شعر بالا، شعر زير را مي‌خوانند:
ـ‌گوي ده نه وار؟ (تو آسمون چي هست؟)
ـ‌گوي مينجيقي. (منجوق آسمون).
ـ پرده نه واره. (روي زمين چي هست؟)
ـ‌ پرمينجيقي. (منجوق زميني).
ـ آدون ندي؟ (اسمت چيه؟)
ـ ‌كرخانا. (كارخانه؟)
ـ گوتي مني مينديرداما. (پس منو ببر پشت بوم).
در كرمانشاهان هم شعر را به زبان محلي كردي مي‌خوانند:
ـ نافه رفه،‌ پشت رقه. (نان خشكه، پشتم خشكه).
ـ آي چقچقه.(2) چقچقه. (آي رنگ زرد،‌ آي رنگ زرد).
ـ امشو شوه، ما نگاه شوه. (امشب شبه، مهتاب شبه).
ـ سوردوتيه كيخسروه. (عروسي دختر كيخسروه).
توضيح:
(1): آفتاب مهتاب چه رنگه،‌ يكي از قديمي‌ترين بازي‌هاي ايران است؛ اما شعر و اسم بازي در نواحي مختلف ايران متفاوت است.
(2): چقچقه، گياهي زرد رنگ است كه در دشت‌هاي ماهيدشت كرمانشاه مي‌رويد و براي رنگرزي پشم به كار مي‌رود. وقتي خشك مي‌شود، خش خش مي‌كند، به همين دليل به آن چقچقه مي‌گويند.

منبع:iranpress.ir


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۳۹ توسط:sana موضوع:

دستـخط و ارتـباط با شخصيـت انـسانhttp://forum.javone.ir/


كسانى كه دستخطى نامرتب دارند

احتمالاً در زندگى بسيار فعال هستند و به همين دليل برايشان مشكل است كه بتوانند ثابت و بى تحرك بمانند و برخى از كارهايشان حساب شده و سنجيده نيست. به همين دليل گاهى اوقات براى دوستان و افراد خانواده غيرقابل پيش بينى هستند. آزادى شخصيتى براى آن ها خيلى مهم است و اهميت زيادى به استقلال خود مى دهند و ممكن است گاهى خيلى احساساتى رفتار كنند.كسانى كه دستخط مرتب و خوانايى دارند

مى توان اين طور برداشت كرد كه آن ها خودشان را بسيار كنترل مى كنند و دوست ندارند به راحتى شخصيت خود را لو بدهند. حتى گاهى اوقات برايشان مشكل است كه احساساتشان را بروز دهند و آن را سركوب مى كنند.كسانى كه خيلى كمرنگ مى نويسند

احتمال اينكه فردى حساس و دلسوز باشند بسيار زياد است و موقعيت ديگران را حتى بيشتر از خودشان درك مى كنند و اين امكان نيز وجود دارد كه قادر به اثبات حرف خودشان نباشند و خيلى راحت ضربه مى خورند و وقتى ديگران از آن ها انتقاد مى كنند خيلى سريع از موضع خودشان عقب نشينى مى كنند.كساني كه خيلى كند و آهسته مى نويسند

به سرعت قادر به نشان دادن عكس العمل نيست؛ اين افراد احتمالاً به زمان بيشترى براى ابراز عقيده خود نياز دارند. افرادى كه آهسته مى نويسند از نظر خلق و خو اغلب اشخاصى ملاحظه كار و محتاط هستند و در نتيجه به زمان بيشترى براى فكر كردن و فهميدن نياز دارند و در ابراز احساساتشان هم كند هستند و اغلب دوست دارند هيچ تصميمى نگيرند تا اين كه يك تصميم غلط بگيرند.كساني كه دستخط تند و شتابزده اى دارند

احتمالاً افرادى كم حوصله هستند و از اتلاف وقت خسته مى شوند و از نظر خلق و خو بسيار لحظه اى هستند. سريع درك مى كنند و در نشان دادن رفتار و احساساتشان چندان پايدار نيستند و اغلب به دليل شتابزدگى در تصميم گيرى دچار لغزش و خطا شده و از اينكه در آرامش به حرف هاى دوستانشان گوش كنند خسته مى شوند.كساني كه دستخط ساده اى دارند و خيلى ابتدايى مى نويسند

در روابط با ديگران ترجيحاً واقع گرا و با تدبير هستند و نمى توانند قبول كنند كه گاهى بايد با ديگران كنار بيايند و به آن ها توجه كنند و همچنين اطرافيان به ندرت از آنچه درون آنها مى گذرد آگاهى پيدا مى كنند.كساني كه دستخطى زيبا و پررنگ و لعابى دارند

اين امكان وجود دارد كه گاهى به شدت رسمى برخورد كرده و خيلى مفصل و با علاقه درباره مسايل دلخواهتان حرف بزنند و اين احتمال نيز وجود دارد كه در خواسته ها و تمايلاتتان پرتوقع و رويايى باشند.كسى كه خيلى پررنگ مى نويسد و قلم را زياد فشار مى دهد

احتمالاً علاقه زيادى به مخالفت كردن با ديگران دارد؛ چرا كه احساس قدرت و اعتماد به نفس زيادى مى كند و دوست دارد روى ديگران اعمال نفوذ كند و به همين خاطر شخصيت افراد را درست درك نمى كند.كسى كه دستخط شكسته اى دارد و حروف را زوايه دار و شكسته مى نويسد

اين فرد، فردى بسيار با اراده مى باشد و در كارهايش حد وسط را قبول ندارد و به همين علت اهل سازش و مصالحه نيست و اغلب به همين خاطر كه وسط را دوست ندارد از ديگران خسته مى شود و تصميمى نمى گيرد چون دوست ندارد راه اشتباه را انتخاب كند.كسي كه دستخط ملايم و كشيده اى دارد

آدمى چند بعدى است و مى تواند مشكلاتش را از زواياى مختلف بررسى و درك كند. برايش تنوع مهم است و گاهى احساس مى كند استعدادهاى زيادى دارد و نمى تواند هيچ كدامشان را به درستى شكوفا كند. ممكن است فردى زود رنج باشد و به ندرت عليه برداشت ها و انتقادات ديگران از خود دفاع كند.كسى كه كلمات را با فاصله و بازباز مى نويسد

خيلى راحت با ديگران رابطه برقرار كرده و خيلى ساده و بى تكلف و مستقيماً به ديگران نزديك مى شود. گاهى به راحتى از كوره درمى رود و با اين كار ممكن است به حريم شخصى ديگران تجاوز كند و اين به اين علت است كه او ارزشى به خوددارى كردن و كنترل خود نمى دهد، اما انسانى كوشا و باطراوت است كه سريع تصميم گرفته و با كارهاى خود به ديگران خدمت مى كند.

احتمالاً در زندگى بسيار فعال هستند و به همين دليل برايشان مشكل است كه بتوانند ثابت و بى تحرك بمانند و برخى از كارهايشان حساب شده و سنجيده نيست. به همين دليل گاهى اوقات براى دوستان و افراد خانواده غيرقابل پيش بينى هستند. آزادى شخصيتى براى آنها خيلى مهم است و اهميت زيادى به استقلال خود مى دهند و ممكن است گاهى خيلى احساساتى رفتار كنند.اگر كلمات را درهم و فشرده مى نويسيد

احتمالاً شما فرد راحتى نيستيد و در جمع خودتان را كنارى مى كشيد و مى خواهيد كنترل خود را از دست ندهيد. از برقرارى رابطه با ديگران خوشتان نمى آيد و گاهى دوست نداريد خود را فردى خوش فكر نشان بدهيد. اغلب بعد از ديگران ابراز عقيده مى كنيد و عقيده خود را مى گوييد واين به اين علت است كه قدرى محتاط هستيد.اگر شما خود را داراى دستخط ريزى مى بينيد و بسيار كوچك مى نويسيد

احتمالاً شما توانايى هاى خود را دست كم مى گيريد و خودتان را از آن چه واقعاً هستيد كمتر ارزيابى مى كنيد و ممكن است گاهى تنگ نظر و خرده گير باشيد.اگر درشت مى نويسيد

اين احتمال وجود دارد كه خودتان را زيادى بزرگ و مهم جلوه داده و گاهى بسيار با اعتماد به نفس و از موضع قدرت رفتار مى كنيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۳۰ توسط:sana موضوع:

اينم يه كاليكاتر از كورد ها.....

اينم يه كاليكاتر از كورد ها البته
به قصد سوء استفاده نباشه چون
ما كورد ها هميشه انسان دوست هستيم
ولي گاهي وقت ها اگه قاطي كنيم بدجوري قاطي ميكنيم
.
.

فقط ميخوام شما يه كمي بخندينSadSadSadبرچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۲۱ توسط:sana موضوع:

چه بگوييم، چه نگوييم!

كلمه ها بر احساسها و انديشه ها تاثير مي‌گذارند... احساسها بر افكار وكلمه ها مؤثرند.... كلمه ها بر احسا سها و انديشه ها تاثير مي‌گذارند.
احساسها بر افكار وكلمه ها مؤثرند.
انديشه‌ها بر كلمه‌ها و احساسها تاثير مي‌گذارند.

بگوييم : از اينكه وقت خود را در اختيار من گذاشتيد متشكرم.
نگوييم : ببخشيد كه مزاحمتان شدم.

بگوييم : در فرصت مناسب كنار شما خواهم بود.
نگوييم : گرفتارم.

بگوييم : راست مي‌گي؟ راستي؟
نگوييم : دروغ نگو.

بگوييم : خدا سلامتي بده.
نگوييم : خدا بد نده.

بگوييم : هديه براي شما.
نگوييم : قابل ندارد.

بگوييم : با تجربه شده.
نگوييم : شكست خورده.

بگوييم: قشنگ نيست.
نگوييم : زشت است.


بگوييم: خوب هستم.
نگوييم: بد نيست.

بگوييم : مناسب من نيست.
نگوييم : به درد من نمي‌خورد.بگوييم : با اين كار چه لذتي مي‌بري؟
نگوييم : چرا اذيت مي‌كني؟


بگوييم : شاد و پر انرژي باشيد.
نگوييم : خسته نباشيد.

بگوييم: من.
نگوييم: اينجانب.

بگوييم: دوست ندارم.
نگوييم: متنفرم.

بگوييم: آسان نيست.
نگوييم: دشوار است.

بگوييم : بفرماييد.
نگوييم : در خدمت هستم.


بگوييم : خيلي راحت نبود.
نگوييم : جانم به لبم رسيد.

بگوييم : مسئله را خودم حل مي‌كنم.
نگوييم : مسئله ربطي به تو ندارد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۵:۳۴:۱۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]


اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / لوله PVC / اتوبار / اجاره جرثقیل