بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

زهرگيري از رتيل + عكس

سم هاي مهلك از مارها و عنكبوت ها توسط دانشمندان در سراسر جهان براي كاهش درد افراد مورد استفاده بوده است.اكنون استيو تريم، رييس شركت Venomtech، ارائه كننده زهر براي تحقيقات در نمايشگاه جديد موسوم به «درد كمتر: آينده تسكين» در موزه علوم لندن چگونگي استخراج زهر را از موجودات سمي و سپس ارائه آنها به دانشمندان براي ساخت مسكن هاي بهتر به نمايش گذاشته است.

اين نمايشگاه به بررسي آينده مسكن هاي درد و راههاي مختلف توليد مديريت درد پرداخته است. اين رويداد، اطلاعاتي را در مورد پيشرفت هاي فناوري مانند يك بسته جديد واقعيت مجازي طراحي شده توسط دانشگاه منچستر براي كمك به بيماران اندام خيالي ارائه مي كند.در اين بيماري، فرد معلول هنوز احساس مي كند كه عضو از دست رفته به بدن وي متصل است و ذهن را فريب مي دهد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۷:۱۳ توسط:sana موضوع:

تعهد ها در دوران دوستي:

هيچ تعهدي بين دو طرف در زمان دوستي وجود ندارد
اصلا و اصلا دليل نميشه چون با هم دوست هستيد و پيش خودتون يه حرفهايي زديد كه عموما بر پايه احساساته تعهدي داشته باشيد . پس وابسته نشيد رابطه شما يك رابطه دوستي كه هر لحظه ممكنه به هم بخوره هر دوي شما حق انتخاب داريد نداريد ؟ اگر شما موقعيتي بهتر نسيبتون بشه كه بدونيد درصد بيشتري ازمعيارهاتونه داره آيا منطق ميگه ولش كن ؟ نه . پس به جاي اينكه در دوران دوستي و حتي نامزدي ( قبل از عقد) پاي احساسات رو وسط بكسيد سعي كنيد هم ديگرو بشناسيد . معمولا در دوران دوستي دو طرف صدها بار به هم ديگه ابراز احساسات مي كنند و بارها به يكديگر مي گن دوست دارم و از اين جور حرفهاي قشنگ اما بعد از ازدواج اصلا اين واژه هابراشون بيگانه ميشه. اينا دسوت داشتن نيست اينا وابستگيه اينا عادته سعي كنيد با منطق پيش برويد و به خاطر داشته باشيد در دوستي هاتون هميشه يك راه براي جدايي بذاريد .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۷:۰۴ توسط:sana موضوع:

آزمون كوچولوي صداقت سنجي در پسران:

گاهي دختراني با چت يا در دانشگاه و يا...با پسري آشنا مي‌شوند كه پسر ادعا مي‌كند براي ازدواج جلو آمده يك تست كوچلو مجرب همه چيز رو معلوم مي‌ كنه(اكثر مواقع).به پسر بگيد خب اجازه بدهيد با خانواده مطرح كنم يا شما با خانواده مطرح كنيد.
 اگه گفت نه حالا بذار بينيم با هم تفاهم داريم نداريم با هم آشنا بشيم ....
شك نكنيد شك نكنيد آره شك نكنيد كه ريگي تو كفششه
اين آزمون رد خور نداره و تجربه اينو ثابت كرده كه پس از اين آزمون كوچك آدم‌هاي فريب كار كنار ميكشن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۶:۵۵ توسط:sana موضوع:

حتما بخونيد

سلـام دوستان اين متن مـال دختري هست ك گول ي پسر رو خورده حتما بخونيدش :

خواهش ميكنم سرنوشت منو بخونيد:
دوسال بود باهاش دوست بودم,مادرش از مادرم همون اول خاستگاري كرد, منو به همه فاميلاشون معرفي كرد  اصلا فكر نميكردم سر كاري باشه,ميدونيد بعد دوسال بهم چه اس ام اسي داد؟؟؟اينم از اس ام اسش:....


سلام هر چي فكر ميكنم ميبينم ما به درد هم نميخوريم
من شايد نتونم تو رو خوشبخت كنم و اون زندگي رو كه 
دوست داري واست بسازم.
راستي خواستم يه چيزي رو بهت بگم كه تو دوستي هاي
ديگت واست بشه تجربه
البته شايد از دستم ناراحت شي
ولي بگم بهتره
اون روزاي اول دوستيمون يادته هميشه دستتو ميزاشتي
تو دستمو عين يه بچه بهم وابسته شده بودي
و همش بهم ميگفتي عاشقتم
من اون موقع ها همش به سادگي تو تو دلم ميخنديدم
و ميگفتم اين دختره چقد احمق و سادست
نميدونه من فقط ميخوام ازش سو استفاده كنم و 
بعد هم ولش كنم.اينو بهت گفتم تا ديگه حماقت نكني.
براي هميشه خداحافظ.
ميدونيد بعد از خوندن اين اس ام اسش چه حالي شدم؟؟؟از خودم بدم اومد.از اين كه دوسال بازيچه دست يه پسري بودم كه فقط ميخواسته ازم سو استفاده كنه.
اون سو استفادشو كرد و رفت.
من موندم و يه قلب شكسته.
خواهراي گلم فكر نكنيد اگه يه نفر بهتون قول ازدواج داد,اگه اينجوري مثل من به همه معرفيتون كرد داره راست ميگه.تورو خدا نگيد اين با بقيه فرق داره.
ميگن عشق با جمله تو با بقيه فرق داري شروع ميشه و با جمله تو هم مثل بقيه اي تموم ميشه.
گول حرفاي اين پسرا رو نخوريد
خواهش ميكنم.
من اين تجربه رو به دست آوردم ولي در عوض خيلي چيزارو از دست دادم.حالا شما بدون اين كه چيزي رو از دست بديد از تجربه من استفاده كنيد.
ارزش خودتونو بدونين و  نزاريد يه پسر از جسمتون استفاده كنه و پشت سرتون بشينه مسخرتون كنه.ارزش ما دخترا خيلي بيشتر از اين حرفاست/
راستي اين پسره هميشه به من ميگفت ما پسرا از دخترايي خوشمون مياد كه دست نيافتني باشن,پس سعي كنيد دست نيافتني باشيد.
براي همتون آرزو ميكنم كه هيچ وقت گول حرفاي پسرا رو نخوريد.
موفق باشيد.
م.الف تهران

http://2khtare-khob.parsfa.com/post/98
اينم لينكه اين پست


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۶:۴۱ توسط:sana موضوع:

درد دل يه دختر توبه كرده....

سلام خدا جون....
ميدونم ازم دلگيري؛
ميدونم چند وقته بهت سر نزدم ؛
ميدونم چند وقته فراموشت كردم ؛
خداجون ميخوام واست از دلتنگيم بگم...
ميدونم مثل هميشه سنگ صبورمي...
دلم خيلي گرفته؛
اين بار نه از دور و بريام ؛ نه از دنيا؛ از خودم؛
يه مدته حضورت توي لحظه هاي بودنم احساس نميشه؛
يه مدته بودنت توي زندگيم كمرنگ شده؛
يه مدته از گناه ابايي ندارم ؛
يه مدته ديگه از سنگيني نگاهت شرم ندارم؛
يه مدته ازت دور شده ام ؛ ناسپاس و مغرور شده ام؛
خداجون.... نميدونم چرا ديگه صداي اذونت ارومم نميكنه؛
يه مدته شنيدن صداي "الله اكبر" اذونت مضطربم ميكنه؛
اضطراب از فاصله ي بين من و تو خداجون تو كمكم كن؛
نزار از تو تهي بشم؛نزار با نبودنت بميرم؛

"دستمو بگير، كمكم كن"
يا ارحم الراحمين


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۶:۳۱ توسط:sana موضوع:

ثروتمندترين مادران جهان را بشناسيد+عكس

به گزارش اميد به نقل از باشگاه خبرنگاران، اذهان عمومي همواره به دنبال كشف حقايقي هستند كه در محيط پيراموني وجود دارد و شايد به دلايل مختلف و روزمرگي‌ها مغفول مانده باشند.


وجود زنان ثروتمند جامعه ما نيز خود مسئله اي براي كشف راز دستيابي به اين ثروت براي ذهن‌ها ايجاد مي‌كند، چرا كه هميشه و در اعصار مختلف افكار عمومي در راه اعتلاي مادي و معنوي به دنبال كشف راهكار هاي تجربه شده بوده است.


شايد همه ما از كودكي اين جمله را ملكه ذهن خود كرده باشيم كه: «بهشت زير پاي مادران است».

آري سخن از جايگاه مادران گفتن فقط لسان و قلمي را مي‌طلبد كه لايق اين جايگاه رفيع در نزد پروردگار باشد.


و اما رنج‌ها و مشقت‌هاي پيش روي مادران از دوران بارداري تا آخرين نفس براي رضاي خدا و در آرزوي تربيت فرزنداني آينده ساز براي جامعه بشري با توفيق اين نيات شيرين خواهد شد.


راز اين توفيقات را بايد از مادران شهدا جستجو كرد و از آنان براي انتقال اين راز به نسل آينده خواهش كرد، چرا كه اين رازها و آن نيازها بود كه امثال شهدا را به جامعه اي تقديم كرد كه دنياي استكبار را درهم كوبيد ...
بايد از آن پرسيد كه مثل شهيد احمدي روشن‌ها را تقديم خاك ميهن كرد كه چراغ علم را برافروخته بود و مجاهدت در اين راه را ثوابي برابر با شهادت مي‌دانست.


انگار ذهن خسته ما، ذهن مادي ما به اشتباه تفكر ثروت نقدينگي را در سر مي‌پروراند و در اين لحظه به خود آمده مي‌گويد مگر فقط پول است كه انسان را ثروتمند مي‌كند؟


نه ... البته كه پول اصلاً ثروت محسوب نمي‌شود. اما جه كنيم كه ذهن جامعه ما بيشتر اقتصادي شده تا معنوي!!


آپلود سنتر پت و مت

مادر شهيد رضايي نژاد مي‌گفت : داريوش خيلي احترام من و پدرش را داشت و رفتارش بعد از ازدواج هم همان طور ماند و با خواهرها و برادرهايش خيلي مهربان و رئوف بود. خودم از اين رفتارهاي داريوش خيلي مي‌ترسيدم. با خود مي‌گفتم: داريوش خيلي مهربان و با محبت است، نكند بلايي سرش بيايد و به خودش هم گفتم: نكند شهيد بشي و او در جوابم گفت : مادرم دنيا چه ارزشي دارد ...

يكي از شهدا به مادر خود نوشته بود : مادرم بعد از شهادتم براي من لباس سياه به تن مكنيد زيرا من امروز به واسطه شهادتم در جرگه بهشتيان جاي گرفته‌ام و در اصل بايد شادمان باشيد كه عاقبت به خير شده‌ام.


مادر شهيد خرم جاه اين شهيد گمنام پرآوازه با لباسي سپيد به ديدار پسرش آمده بود و هر دم مي‌گفت به عروسي پسرم آمده‌ام و لباس سپيدم به يمن دامادي اوست.

اين مادر صبور كه جز لبخند شادي از رضايت فرزندش بر لب نداشت، نشان از استواري و صبر و شكيبايي مادراني داشت كه همچون فاطمه كبري شهادت فرزندشان را تاب آورده و از مشيت الهي خرسند بودند.


آري ... نياز را با ناز مي‌توان درمان كرد ... اما نه آن ناز كه متمولين از كساني مي‌كشند كه با فنا برابر اند بلكه بايد از باقيان راستين جهان ناز كشيد، از شهدا ...

آپلود سنتر پت و مت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۶:۲۱ توسط:sana موضوع:

بي‌ادبترين گردشگران جهان را بشناسيد

به گزارش افكـار نيوز، وقتي صحبت از گردشگر و صنعت گردشگري مي‌شود بيشتر مردم به درآمدهاي حاصل از اين صنعت و جاذبه‌هاي گردشگري فكر مي‌كنند، اما نكته‌اي كه كمتر به آن توجه مي‌شود آداب معاشرت و شيوه رفتار گردشگران است.

شيوه رفتار گردشگران و رعايت ادب از سوي آنها همواره نقش مهمي در نحوه نگرش مردم كشور ميزبان گردشگران به كشور آنها دارد. از آنجا كه بيشتر اين افراد امكان سفر به كشورهايي كه گردشگران بي‌ادب از آن‌ها آمده‌اند را ندارند،‌ تنها ملاك قضاوت، گردشگران اين كشورهاست كه اين امر علاوه بر نحوه رفتار آن‌ها با گردشگران در بسياري از موارد تأثير مستقيمي بر نحوه صدور ويزا توسط دولتها براي گردشگران كشورهايي دارد كه به بي‌ادب بودن شهرت يافته‌اند.

در اين شرايط سايت «استاف» در گزارشي به معرفي ۱۰كشوري كه بي‌ادب‌ترين گردشگران را دارند پرداخته است كه بر اساس آن گردشگران آمريكايي در رتبه‌ي نخست بي‌ادب‌ترين گردشگران جهان قرار دارند. بر اين اساس گردشگران آمريكايي با صداي بلند صحبت مي‌كنند،‌ از الفاظ زشت استفاده مي‌كنند و چاق و بد لباس هستند.

پس از آن، گردشگران انگليسي در رتبه دوم بي‌ادب‌ترين گردشگران جهان قرار دارند. بر اساس اين نظرسنجي گردشگران انگليسي به كرات در مراكز اقامتي از جمله سالن‌هاي نمايش و كلو‌پ‌هاي شبانه رفتارهاي غير اخلاقي از خود بروز مي‌دهند.

در رتبه‌ي سوم اين رده‌بندي گردشگران روس قرار گرفته‌اند. گردشگران اين كشور به دليل نوشيدن مشروبات الكلي و انجام اعمال غيراخلاقي با حالات مستي و همچنين استفاده از لبا‌س‌هاي نامناسب شهرت خوبي در بسياري از كشورها ندارند.

در رتبه‌ي بعدي نيز گردشگران چيني قرار دارند كه تعدادشان در سال‌هاي اخير رشد چشمگيري يافته است و تمام كشورها به دليل جمعيت يك ميليارد و ۳۵۰ ميليون نفري اين كشور به دنبال جذب گردشگر از چين هستند. گردشگران اين كشور به دليل انجام اعمال غيرمتعارف شهرت دارند كه در آخرين مورد آنها يك گردشگر چيني اقدام به نوشتن يادگاري روي ديوارهاي يك معبد تاريخي در مصر كرد.

در رتبه‌ پنجم رده‌بندي بي‌ادب‌ترين گردشگران جهان گردشگران استراليايي قرار دارند. البته استراليايي‌ها علاقه كمي به سفر دارند، اما در سالهاي گذشته گزارش‌هاي زيادي از رفتارهاي غير اخلاقي آنها در كشورهاي مختلف جهان از جمله كشورهاي غربي منتشر شده است.

در رتبه‌ ششم اين رده‌بندي گردشگران آلماني قرار گرفته‌اند كه بر اساس نظرسنجي‌ها به كرات در ميهماني‌ها و كلو‌پ‌هاي شبانه رفتارهاي غيراخلاقي از آن‌ها سر مي‌زند.

گردشگران هندي نيز در رتبه‌ي هفتم بدترين گردشگران جهان قرار دارند، اين در حالي است كه بر اساس نظرسنجي‌ كه مدتي قبل در كشورهاي فرانسه و ايتاليا انجام شد، ساكنان اين دو كشور گردشگران هندي را بدترين گردشگران جهان دانسته‌اند.

در نهايت در رتبه‌هاي هشتم تا دهم بي‌ادب‌ترين گردشگران جهان نيز گردشگران فرانسوي،‌ ايتاليايي و برزيلي قرار دارند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۶:۱۱ توسط:sana موضوع:

رستوراني براي خواص در تهران +عكس

خيابان دربند را كه به سمت شمال پي مي گيري و بالا مي آيي،دُرست روبروي كاخ سعد آباد يك ساختمان سه بَر خواهي ديد كه نماي بيروني آن با معماري اروپايي و به دست معماران ايراني و خارجي زبر دستي بنا شده است
به گزارش افكارنيوز به نقل از خبر فارسي، اگر چشمانت را ببندند و ناگهان روبروي يك ساختماني كه واقع در شمال تهران است باز كنند،بدون شك احساس خواهي كرد كه روبروي يكي از ساختمان هاي خيابان شانزليزه پاريس قرار گرفته اي و بخت يارت بوده تا بتواني در يكي از رستوران هاي لوكس اين شهر وقت گذراني كني.اما وقتي سمت راست خود را نگاه كني خواهي ديد كه از فرانسه و پاريس جغرافيايي خبري نيست.اينجا تهران است.تجريش.خيابان دربند.رستوران "لوشاتو".


خيابان دربند را كه به سمت شمال پي مي گيري و بالا مي آيي،دُرست روبروي كاخ سعد آباد يك ساختمان سه بَر خواهي ديد كه نماي بيروني آن با معماري اروپايي و به دست معماران ايراني و خارجي زبر دستي بنا شده است كه رنگ هاي آن تلفيقي است از سفيد كه نماي روي ساختمان را پوشش داده است و رنگ زرد و مسي كه پنجره هاي آن را خوش رنگ و لعاب كرده است.دو تا دور اين ساختمان بارون گير هاي مشكي رنگي مشاهده مي شود به همراه چراغ هاي ديواري كه در هنگام تاريكي با نور پردازي خاصي كه روي نماي اين ساختمان صورت مي گيرد؛به واقع شكل يك قصر كوچك را مي گيرد.


"لوشاتو" كه در زبان فرانسه "لِچاتوو " تلفظ مي شود به معني "قصر" است و رستوران فرانسوي لوشاتو قصر كوچكي است كه به مانند صدفي درخشان در شمال تهران مي درخشد.


قبل از ورود به اين قصر كوچك مي توان خودوري خود را به يكي از اعضاي تيم خدمات اين رستوران سپرد تا در ديگر درگير معضلي به نام "جا پارك" نشوي.با خيال راحت خودروي خود را كه به يكي از سفراي لوشاوتو سپردي وارد اين قصر كوچك مي شوي.در جلوي ساختمان اگر بارندگي باشد به محض بيرون آمدن از خودرو چتري بالاي سرت قرار مي گيرد تا براي نشستن روبروي ميهمان خود وضع ظاهريت بر هم نخورد،و در شرايط عادي يكي از سفراي لوشاتو در بدو ورود به اين قصر كوچك اگر ميهمان باشيد تحت الحفظ شما را تا روبروي محل استقرار ميزبان مي برد و پس از معرفي ميزبان شما را ترك مي كند.اگر هم ميزباني در رستوران در انتظار شما باشد،پس از اينكه يكي از سه بخش رستوران را براي استقرار انتخاب كرديد،يكي از رزروشن هاي رستوران تمام قد در كنار ميز شما منتظر خواهد ماند تا دستور صادر كنيد.

طبقه نخست رستوران

رستوران لوشاتو كه حدود ۴۰۰ متر زير بنا دارد از دو طبقه كامل و يك نيم طبقه تشكيل شده است كه در طبقه نخست شاهد ميزهاي ۶ نفره و ۸ نفره و ۲ نفره خواهي بود كه به ميزان نياز مستقر مي شود.ميل كردن غذا در اين طبقه از رستوران كه همراه با نور ملايم و آرامش بخشي است و حالتي رسمي دارد يك مزيتي دارد كه آن هم شنيدن و ديدن نواختن پيانو به دست يكي از پيانست هاي معروف ايراني و نواختن ساكسيفون زنده به دست و نفس يكي ديگر از بهترين هاي سازهاي دهاني است.


با اين اوصاف فضايي كاملا فرانسوي جلوي چشم مي آيد.پنجره هاي دور تا دور اين سالن بزرگ به سبك رستوران هاي تاپ فرانسوي با پرده هاي سلطنتي و گرانقيمت پوشانده شده است و ابهت خاصي به روح طبقه اول لوشاتو دميده است


ويژگي هاي طبقه دوم و اتاق VIP

اگر بخواهي ميهمانان خود را در عالي ترين سطح و امن ترين شرايط پذيرايي كني يا يك شب سبك و سياق غذا خوردن ساركوزي،رئيس جمهور فرانسه را تجربه كني مي تواني با گذر از راهروي رستوران و بخش بار ميهماني ها به اتاقي مجلل بروي كه در يك نيم طبقه واقع در بين طبقه دوم و اول قرار دارد.
يك لوستر لوكس بالاي يك ميز شيشه اي ضخيم ۸ نفره قرار دارد كه ۸ مبل مجلل و تشريفاتي دور آن را احاطه كرده است.قاشق و چنگال ها از لوكس ترين قاشق و چنگال هاي دنيا هستند و به تشريفات خاصي وارد كشور شده اند.سرويس چيني پيش روي شما نيز از بهرترين سرويس هاي چيني است و بسيار بزرگ كه غذا خوردن را لذت بخش مي كند.


يك تلويزيون ال سي دي ۴۲ اينچي روي ديوار،دُرست روبروي ميز مخصوص نصب شده است و يك دستگاه دي وي دي پلير و يك كتابخانه در كنار آن است.روبروي كتابخانه نيز يك نيم ست گاز و گرمكن غذا وجود دارد كه نيازهاي آني اتاق ويژه را براي گرم كردن احتمالي غذا بر طرف مي كند.اتاق وي آي پي به واقع اتاق امني است و در آن هيچگونه سيستم الكترونيكي و دوربين وجود ندارد كه اين براي سفرا و مقامات سياسي مي تواند حائز اهميت باشد.جلسات سطح بالاي بين المللي خصوصي و ميهماني هاي كوچك ۸ نفر به پائين مي تواند در اين مكان برگزار شود كه حدودا نفري ۱۵۰ دلار هزينه در بر دارد.


در طبقه دوم لوشاتو نيز هنگام ورود شاهد سالني همچون طبقه نخست هستي اما با اين تفاوت كه اين طبقه داراي يك لانژ مجلل نيز هست.در انتهاي اين سالن كه با يك ديوار،مجزا شده است،بارلانژي بي نظير را مشاهد مي كني كه در كمتر جايي ديده اي.مبل هاي راحتي شكلاتي رنگ و نور پردازي بي نظير كه تركيبي است از نور طبيعي شمع و نور لامپ هاي غير مستقيم فضاي رمانتيك و جذابي را وقت گذراني هاي عصرانه و شبانه فراهم كرده است.

در اين بخش سِت هاي مبل دو نفري هستند و ۴ نفره به همراه يك ميز گرد كوتاه كه از جنس خود مبل ها است.بار لانژ همچنين يك چشم انداز زيبايي به بيرون دارد كه كه با ديواري تمام شيشه اي به يك بالكن ختم مي شود كه در اين بالكن نيز مي توان نشست و از فضاي طبيعي بيرون استفاده كرد.در هنگام نشستن در هنگام استقرار در هر يك از بخش هاي رستوران لوكس لوشاتو يكي از رزروشن ها ضمن خوش آمد گويي و عرض خير مقدم(به فراخور مليت و زبان ميهمان)به ۴ زبان فارسي،انگليسي،فرانسه و عربي از شما دعوت مي كند تا ول كام و خوش آمد گوي لوشاتو را ميل كنيد كه يك فنجان آب انار طبيعي است و اشتها زا.

پس از دقايقي كه از ارائه منو گذشت با اشاره و به خواست شما سفارش را درج مي كند و با انتقال الكترونيكي پيام به از مركز فرماندهي رستوران به قلب رستوران كه همان آشپزخانه رستوران است سفارش غذا استارت مي خورد.يك گروه ۳۰ نفره بسيج مي شوند تا سفارش شما در اسرع وقت و به بهترين شكل ممكن پيش رويتان قرار گيرد.


اگر در بخش بار لانژ هم باشيد سفارشتان در همان بخش آماده مي شود و پيش روي قرار مي گيرد.همه اعضاي خدمات دهي به غير از بخش خدمات درجه سوم تحصيلكرده هستند و دست كم داراي مدرك ليسانس در رشته هاي هتلداري و رستوران داري از كشورهاي اروپايي و مسلط به چند زبان زنده دنيا هستند كه تا نيازهاي شما به صورت كاملا آكادميك بر طرف شود.همچنين به دليل مجهز بودن اين مجموعه به سيستم هاي الكترونيكي پيشرفته هيچگونه حركت اضافه يا اشاره دستي صورت نمي گيرد بلكه تنها با انتقال يك پيام كارها صورت مي گيرد.

منوي بارلانژ


منوي بارلانژ و رستوران لوشاتو در يك كلاسور چرمي ارائه مي شود و يكي از كامل ترين منو هاي موجود است كه داراي رتبه بندي بين المللي است.به اين معنا كه كمتر نوشيدني يا خوردني است كه در منوي بارلانژ وجود نداشته باشد.از اسپرسو ريسترتو،نرمال و لنگو گرفته تا كافه آمريكانو و قهوه بيوارگانيك طبيعي.

در بخش قهوه و اسپرسو ۱۸ نوع متفاوت قهوه و اسپرسو ارائه مي شود و در بخش نوشيدني هاي گرم۶ نوع نوشيدني گرم كه شامل هات چاكلت در طعم هاي فندق،پرتقال،نعنايي،نارگيل،شكلات تلخ و دارچين دار وجود دارد و وايت چاكلت و آب سيب داغ و چاي تي لته و شير داغ با طمع هاي متفاوت ترجيع بند كاملي از نوشيدني هاي گرم است.

در بخش چاي هم حدود ۱۰ نوع چاي مختلف وجود دارد كه بسته به نوع مزاج و فرهنگ انواع چاي موجود است كه همراه با كشيدن قليان در بارلانژ لذت بخش است.چاي عربين مجيك يا همان چاي سياه،هلو زنجبيلي،چاي صبحانه ميوه اي،ساكورا سنچال،رويال سنچال و ميراژ ار جمله چاي هاي موجود در بارلانژ لوشاتو است.


۶ نوع آيس كافي و آيس تي نيز كه حاوي آيس موكا،آيس لته ماكياتو و آيس شكلات و آيس تي لته و آيس تي است بخش كافي ها و چاي سرد را تكميل كرده است.


۶ نوع فراپاچينو در طعم هاي متفاوت،شامل موكا،وانيل؛كارامل،كافي،هات چاكلت دوبل و كافي فراپاچينو با خامه تنوع نوشيدني اين بخش را كامل مي كند.


آب ميوه هاي طبيعي نيز يكي از ويژگي هاي منحصر به فرد لوشاتو است.به تناسب هر فصل آب ميوه هاي طبيعي وجود دارد.بيش از ۲۰ نوع كوكتل و اسموتي و موكتيل هم در بارلانژ براي سرو هست.همچنين بيش از ۱۰ نوع متفاوت انواع شيك و گلاسه كه شامل شيك كرامبل سيب،شيك تراپيكال،شيك چاكلت،شيك پينات باتر،سيك شكلات در طعم و انواع مختلف و شكلات گلاسه و كفي گلاسه مي تواند لحظات لذت بخشي براي براي حضور در لوشاتو،خاصه در بار لانژ آن رقم بزند.


انواع بستي و كيك نيز كه مجموعه كاملي از آن وجود دارد نيز نيازهاي يك مهماني عصرانه يا شبانه مجلل را برطرف مي كند.

غذاهاي فرانسوي ويژه


براي آنكه طعم واقعي يك غذاي ويژه فراسوي در يك فضاي كاملا اروپايي را درك كني نياز نيست تا با صرف زمان و هزينه هنگفت متحمل مشقت سفر به اروپا و فرانسه شوي.كمي آنسو تر از محل زندگي در تهران خودمان در رستوران لوشاتو اين امكان وجود دارد كه طعم غذاي فرانسوي را بچشي.


با نگاهي به منوي رستوران لوشاتو در بخش پيش غذها از خاويار بلوگا كه كمياب نيز هست به چشم مي خورد تا سالمون دودي با نان تُست.بيش از ۱۰ نوع پيش غذا را خواهي ديد و ۴ نوع سوپ خاص نيز لحظات آرامي را به صرف غذاي اصلي متصل خواهد كرد.


سوپ كنسومه با قارچ،سوپ پياز فرانسوي و سوپ ميگو از جمله سوپ هاي معروف منوي لوشاتو است اما كرم سوپ گوجه فرنگي آن چيز ديگري است.بيش از ۵ نوع نيم چاشت و پيراشكي نيز در منو هست كه طعم واقعي پيراشكي را دارد.راگوي مرغ،ميگو با سس گوجه فرنگي،پيراشكي اسفناج،كيش لورن و قارچ پرشده با كوفته از جمله آنها هستند.


اما منوي غذاهاي اصلي كلكسيوني است از انوع غذاهاي ويژه و خوش طعم.حدود ۲۰ نوع غذا منوي ويژه لوشاتو را تشكيل مي دهد.شاتو بريان،فيله مينيون،تورندو،فيله استيك،آنتراكت،ماهي سرخو،ماهي قزل آلا با سس كره و ليمو،ماهي آزاد آب شيرين پرشده با اسفناج،فيله ماهي حلوا با سس بادام،لابستر كاردينال،ميگو سوخاري و ميگو با ترخون و سس خامه منوي لوشاتو را كه شامل غذاهاي فرانسوي و غذاهاي دريايي است را كامل مي كند.


همچنين در غذهاي گوشتي هم گوشت دنده گوسفند با سس نعناع و تكه هاي گوشت دنده گوسفند با سس نعناع از لذيذ ترين و گرانترين غذاهاي اين رستوران فرانسوي است.


در بخش غذاهاي پرندگان و مرغ ها هم،مرغابي با سس پرتقال،مرغ گريل شده با سس ديژون،چيكن كوردن بلو و كبك گريل شده از جمله بهترين غذاهاي پرندگان است.

ارزانترين غذاي منوي اصلي ماهي غرل آلا با ۱۸ هزار تومان و گرانترين منوي اصلي لوشاتو گوشت دنده گوسفند با سس نعنا است كه ۶۸ هزار تومان قيمت دارد.


۱۵ نوع دسر و سالاد هم مي تواند زنجيره غذايي لوشاتو را براي شما كامل كند.از سالاد سيب،سزار،فصل و گورمه نيسواز گرفته تا دسرهايي نظير كرپ سوزت،آلبالوي جوبليز با بستني،موز فلامبه،پش ملبا،گلابي بل هلن و كرم قهوه و بستني ميوه اي و كيك تارت كه دسر و سالادهاي منوي اصلي رستوران ويژه لوشاتو را شامل مي شود.


در رستوران لوشاتو نبايد زود از كنار همه چيز بگذري.لوشاتو جاي گذرايي نيست.بايد در آن بود تا فهميد رستوران درجه يك چه ويژگي هايي دارد.هر چه فكر كردم دليل اين همه آرامش و اطمينان خاطر از انتخاب خودم را ندانستم جز اينكه متوجه شدم پرسنل اين مجموعه بي نظير از تحصيلات آكادميك برخوردارند و مدلي جديد از ارائه خدمات را در تهران كليد زده اند.شروعي كه خاص است،براي آدم هاي خاص.

آپلود سنتر پت و مت

آپلود سنتر پت و مت

آپلود سنتر پت و مت


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۶:۰۱ توسط:sana موضوع:

مرد ويتنامي كه سالهاست در كنار جسد همسرش مي خوابد !

همسر "لي ون"، در سال 2003 درگذشت. او كه نمي توانست دوري همسرش را تحمل كند، در ماه هاي اول بعد از مرگ، بر روي قبر زنش مي خوابيد. اما بعد طاقت نياورد و تصميم گرفت تونل بزند و شب ها را در داخل قبر و در كنار همسرش به صبح برساند.

مردم محل كم كم نگران شدند و پليس خبر دادند، اما اقدام بعدي او حتي عجيب تر بود. ون در سال 2004، بقاياي جسد همسرش را از قبر بيرون كشيد و برايش قالب سفالي ساخت، لباس زنانه بر تنش كرد و آن را به اتاق خواب خودش برد.

لي ون مي گويد مردم محل او را مسخره مي كردند. كم كم موضوع به مطبوعات كشيده شد. در سال 2009، سايت خبري ويتنام-نت، براي اولين بار خبر داد كه اين مرد به مدت پنج سال، در كنار جنازه همسرش خوابيده است. اين خبر و عكس هاي لي ون در كنار جنازه قالب گرفته زنش، در سراسر جهان گسترش يافت.

پليس و مقام هاي محلي، از لي ون خواستند جنازه را به قبرستان برگرداند، او ابتدا قبول كرد، اما چندي بعد همسايه ها دوباره شكايت كردند جنازه بار ديگر به خانه منتقل شده.
سايت خبري ويتنام - نت، در سال هاي بعد بارها به سراغ لي ون رفت. تازه ترين خبر اين سايت كه در اوايل امسال منتشر شده، نشان مي دهد كه لي ون 63 ساله، هنوز هم حاضر به دفن جنازه همسرش نشده و همچنان شب را در كنار او به صبح مي رساند.

لي ون به خبرنگار ويتنام - نت گفته: همسرم در زندگي لباس هاي خوبي نمي پوشيد، براي همين من به طور مراتب برايش لباس هاي نو مي خرم و روزي دوبار لباس هايش را عوض مي كنم. او تاكيد كرده كه تا وقتي زنده است، جنازه همسرش را در خانه نگه خواهد داشت و شب ها در كنارش خواهد خوابيد.

آپلود سنتر پت و مت

آپلود سنتر پت و مت

آپلود سنتر پت و مت

آپلود سنتر پت و مت

آپلود سنتر پت و مت

آپلود سنتر پت و مت

منبع:
english.vietnamnet.vn


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۵:۴۷ توسط:sana موضوع:

عشق را بيان كنيد .

روزي زني روستائي كه هرگز حرف دلنشيني از همسرش نشنيده بود، بيمار شد شوهر او كه راننده موتور سيكلت بود و از موتورش براى‌ حمل و نقل كالا در شهر استفاده مى‌كردبراى اولين بار همسرش را سوار موتورسيكلت خود كرد. زن با احتياط سوار موتور شد و از دست پاچگي و خجالت نمي دانست دست هايش را كجا بگذارد كه ناگهان شوهرش گفت: مرا بغل كن. زن پرسيد: چه كار كنم؟ و وقتي متوجه حرف شوهرش شد ناگهان صورتش سرخ شد با خجالت كمر شوهرش را بغل كرد و كم كم اشك صورتش را خيس نمود. به نيمه راه رسيده بودند كه زن از شوهرش خواست به خانه برگردند، شوهرش با تعجب پرسيد: چرا؟ تقريبا به بيمارستان رسيده ايم. زن جواب داد: ديگر لازم نيست، بهتر شدم. سرم درد نمي كند. شوهر همسرش را به خانه رساند ولى هرگز متوجه نخواهد شد كه گفتن همان جمله ى ساده ى "مرا بغل كن" چقدر احساس خوشبختى را در قلب همسرش باعث شده كه در همين مسير كوتاه، سردردش را خوب كرده است. *عشق چنان عظيم است كه در تصور نمي گنجد. فاصله ابراز عشق دور نيست. فقط از قلب تا زبان است و كافي است كه حرف هاي دلتان را بيان كنيد


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۶:۳۵:۳۷ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]


اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم