بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

فستيوال هاي كثيف دنيا

 فستيوال هاي كثيف هر ساله در زمان هاي خاص در برخي كشورها برگزار مي شوند و ميزان زيادي خرابي و زباله به جا مي گذارند. نكته حالب در مورد اين فستيوال ها اين است كه افراد بسيار زيادي از آن ها استقبال مي كنند.
دوشنبه تميز در يونان

اين فستيوال كه به طور عجيبي دوشنبه تميز ناميده مي شود در واقع يك جشن بزرگ با آرد است كه در آن شركت كنندگان بيش از 1300 كيلو آرد را به سمت يكديگر پرتاب مي كنند. از چند روز قبل از اين روز خاص مردم خود را براي يك جنگ بزرگ آماده مي كنند و حتي تله هايي را نيز در معابر عمومي كار مي گذارند.


چين چيلا در استراليا

اين فستيوال به عنوان يكي از بزرگترين جشنواره هاي غذايي شناخته مي شود كه در آن مردم نه تنها به سمت يك ديگر هندوانه پرتاب مي كنند بلكه كارهاي خاص ديگري نيز انجام مي دهند، براي مثال در اين جشن عده اي به اسكي روي هندوانه مشغول مي شوند. اين فستيوال هر ساله در اواخر ماه فوريه برگزار مي شود.


بزرگداشت ميمون ها در تايلند

يكي از عجيب ترين و همچنين كثيف ترين فستيوال هاي دنيا در تايلند برگزار مي شود. در اين جشنواره مردم ميوه هاي مختلف و همچنين نوشيدني هاي زيادي را براي ميمون ها آماده مي كنند و آنها نيز با اين ميوه ها بازي مي كنند و تنها باعث به وجود آمدن يك محيط بسيار كثيف مي شوند.


جنگ پرتقال در ايتاليا

يكي ديگر از جشن هاي بزرگ غذايي و همچنين كثيف در يكي از شهرهاي شمالي ايتاليا برگزار مي شود. در اين جشن مردم با پرتقال ها به يكديگر حمله مي كنند. در اين فستيوال مردم به دو گروه تقسيم مي شوند و با پرتقال با يكديگر به مبارزه مي پردازند. اين مسابقه به عنوان بزرگترين جنگ خوراكي در ايتاليا شناخته مي شود. در انتهاي آن تنها هزاران تن پرتقال از بين رفته سطح شهر را مي پوشاند. اين جشن را يكي از كثيف ترين فستيوال ها در اروپا مي دانند.


جشنواره رنگ ها در هند

اين جشن يكي از گسترده ترين جشنواره هاي دنيا است و همچنين ميزان زيادي نيز كثيفي به همراه دارد. در مدتي كه اين جشن برپا است مردم در سرتاسر هند بر روي يكديگر رنگ مي پاشند و كمتر كسي را مي توانيد پيدا كنيد كه تميز مانده باشد. البته اين رنگ ها به صورت پودري هستند و به راحتي پاك مي شوند.


قل دادن پنير در انگلستان

با اين فستيوال كه هر ساله در انگلستان برگزار مي شود حتما آشنا هستيد چراكه نه تنها يكي از عجيب ترين فستيوال هاي دنيا است بلكه بسيار كثيف و خطرناك نيز هست. در اين جشن از بالاي يك تپه تقريبا گلي يك تكه پنير را به پايين هل مي دهند و شركت كنندگان براي به دست آوردن آن بايد به پايين حركت كنند. در اين ميان عده بسيار زيادي در گل و لاي ها مي مانند و يا اينكه در آخر مسابقه يك دست يا پاي شكسته دارند.


فستيوال باتلاق در كره جنوبيهيچ چيز از باتلاق كثيف تر نيست و حال فرض كنيد كه يك جشنواره براي شنا در باتلاق وجود داشته باشد. در كره جنوبي هر ساله دو ميليون نفر براي شركت در جشنواره باتلاق وارد اين كشور مي شوند. در اين فستيوال مردم در باتلاق هاي مختلف و در گل و لاي شنا مي كنند و در يكي از كثيف ترين جشن هاي دنيا شركت مي كنند.


جنگ گوجه فرنگي در اسپانيا

شايد بتوان اين جشنواره را يكي از معروف ترين فستيوال هاي دنيا ناميد چرا كه افراد زيادي در آن شركت مي كنند و همچنين يكي از كثيف ترين فستيوال هاي دنيا به شمار مي رود. اين جشن كه به خاطر برداشت اول گوجه فرنگي در كشور برگزار مي شود مردم با گوجه فرنگي به يكديگر حمله مي كنند و در اين ميان تمام شهر والنسيا قرمز مي شود. جمع كردن پسماندهاي اين جشنواره يكي از سخت ترين كارهايي است كه شهرداري بايد انجام دهد.


جنگ بالشي در دنيااين فستيوال يكي از بزرگترين جشنواره هاي است كه در دنيا برگزار مي شود در آن مردم در خيابان ها شروع به دعوا با بالش با يكديگر مي كنند. در اين همايش مفرح جمعيت علاقمند در نقاط تعيين شده گرد هم مي‌آيند و با بالش‌هايي كه معمولا با پر قو پر شده است به كتك زدن يكديگر مي‌پردازند! براي شركت در اين همايش‌ها محدوديت سني وجود ندارد و كودكان و بزرگسالان همگي مي‌توانند در اين مبارزه شركت كنند. هرچند وسيله‌اي كه براي مبارزه استفاده مي‌شود خطرناك نيست اما در اطراف محل برگزاري اكيپ‌هاي اورژانس و پزشكي هم به فعاليت مي‌پردازند. اين فستيوال در بسياري از كشورها به مانند هلند، انگلستان، استراليا و ... برگزار مي شود.


فوتبال لجني در انگلستان

هرساله در انگلستان و فنلاند فستيوال هاي بسيار زيادي برگزار مي شود كه برخي از آن ها واقعا با كثيف كاري هاي زيادي همراه است. يكي از اين فستيوال ها مسابقات فوتبال در لجن است كه هر ساله در اين كشورها برگزار مي شود اين مسابقه به مدت سه روز برگزار مي شود و نكته جالب اينجاست كه بازيكن ها بايد در اين شرايط 50 دقيقه نيز به بازي بپردازند. تيم هاي مختلفي از سراسر دنيا در اين مسابقات شركت مي كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۹:۳۰ توسط:sana موضوع:

آشنايي با ثروتمندترين خواهران هاليوود+عكس

مري كيت و اشلي اولسن: آنها دوقلو هستند و در زمينه مد فعاليت دارند و هم اينكه در دنياي تجارت خيلي موفق ميباشند.


پنه لوپه و موينك كروز: آنها خيلي زود از خانواده مستقل شدند و از 15 سالگي وارد دنياي هاليوود گشتند.

پاريس هيلتون و نيكي هيلتون:به گزارش ايران ناز نيكي به زيبايي پاريس نيست اما در دنياي تجارت هم پاي خواهر بزرگش فعاليت ميكند.

مارتا و جوآنا كروپا: آنها اصالتا لهستاني هستند و هردو مدلهاي معروفي ميباشند.

كيم ، كورتني و خوله كارداشيان: آنها به خاطر زيبايي و ثروتشان شهره اند و به تازگي خط توليد پوشاكي راه اندازي كرده اند كه پيشبيني ميشود خيلي موفق عمل كند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۹:۲۰ توسط:sana موضوع:

دو خواهر كه دنياي مد را شگفت زده كرده اندداكوتا و اله فانينگ خواهران ۱۷ و ۱۴ ساله زيبايي هستند كه با سن كمشان جلد بسياري از مجلات را به خود اختصاص داده اند و دنياي مد و سينما را شگفت زده كرده اند. آنها آنچنان رفتار مي كنند كه هيچكس باور نمي كند سنشان اينقدر باشد آنها خيلي بزرگتر از سنشان به نظر ميرسند.
اين دو خواهر در مصاحبه شان با مجله گفته اند كه به شدت به هم وابسته هستند و رابطه خوبي دارند.
اله در سن ۶ سالگي اولين فيلمش را بازي كرده است و در حال حاضر علاوه بر فيلم و حضور در صحنه هاي مد هفته اي ۵ روز به تمرين باله مي پردازد.
داكوتا كه به تنهايي زندگي مي كند اولين فيلمش را در ۹ سالگي بازي كرده است و نكته جالب در مورد وي اين است كه در كودكي هميشه موهايش كوتاه بوده همه فكر مي كردند كه او يك پسر است.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۹:۱۱ توسط:sana موضوع:

فستيوال جنگ كف در اسكاتلند +تصاوير

به گزارش مجله مراحم ، دانشجويان دانشگاه اندرو (St. Andrews.) در اسكاتلند ، بر اساس يك جشن سنتي در اين مراسم شركت مي كنند . پيشينه ي اين مراسم برمي گردد به روزهاي نخستين تاسيس اين دانشگاه ، هنگامي كه يكي از دانشجويان بعنوان سپاسگزاري از دانشجويان قديمي بابت كمك به او در تطبيق پذيري با شرايط دانشگاه ، به هر يك از آنان ، حدود نيم كيلوگرم كشمش هديه مي دهد و در ازاي آن ، يك رسيد به زبان لاتين دريافت مي نمايد .
اگر كسي نمي توانست اين رسيد را ارائه دهد ، او را در چشمه اي كه در آنجا قرار داشت مي انداختند . امروزه ، كشمش ، جاي خود را به شراب داده است و انداختن در چشمه نيز جاي خود را به كف پاشي داده است .برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۹:۰۲ توسط:sana موضوع:

حاشيه هاي ستاره جنجالي و جوان پرسپوليس


محسن مسلمان، بازيكن كم سن و سال پرسپوليس اين روزها ظاهرا به بازيكن پرحاشيه اي در بيرون از زمين تبديل شده.
محسن مسلمان، بازيكن كم سن و سال پرسپوليس اين روزها ظاهرا به بازيكن پرحاشيه اي در بيرون از زمين تبديل شده.
 
اين بازيكن كه در نيم فصل و با سرو صداي زيادي به جمع سرخپوشان پايتخت پيوست بعد از حاشيه هاي زيادي كه پيرامون زندگي مجردي اش شنيده مي‌شد و عكس هايي كه از او در شبكه هاي اجتماعي منتشر شد، اين روزها با طرفداران پرسپوليس هم مشكل پيدا كرده و ديده شده كه چندين بار در سر تمرين با علاقه مندان خود به طرز نامناسبي برخورد كرده و آنها را از خود رنجانده است. پيام صادقيان، دوست صميمي مسلمان هم در ابتداي حضورش در پرسپوليس همچين رفتاري را از خود نشان مي داد، اما او با بازي هاي نسبتا مناسبي كه در ادامه فصل براي تيمش انجام داد توانست نظر طرفداران را نسبت به خود عوض كند و مورد حمايت آنها قرار گيرد، اما بايد ديد كه مسلمان هم مي‌تواند روزي به محبوبيت صادقيان دست يابد يا او هم مثل خيلي از بازيكنان قبلي پرسپوليس با غرق شدن در حاشيه ها، فوتبال خود را هم فراموش خواهد كرد؟
منبع : فان چي


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۸:۵۱ توسط:sana موضوع:

10 نكته‌اي كه در مورد كيتي پري نمي‌دانستيد‍‍!! (+عكس)هر زني عاشق داشتن چنين صحنه اي براي خود است، كتي نيز مستثناء نيست. همسر او راسل، در صحنه اي مشابه در سال 2009، از او خواستگاري كرد .
                                                         
ممكن است كيتي پري را دوست داشته باشيد به خاطر آهنگ هايش، نوع لباس پوشيدنش، يا حالت راه رفتنش. اگر يكي از طرفداران واقعي او هستيد، شايد دوست داشته باشيد در موردش بيشتر بدانيد. پس اين مقاله را بخوانيد.

1) پدر و مادري روحاني مسيحي، او را تربيت كرده و پرورش دادند
بسيار شگفت آور و تعجب برانگيز است كه كيتي پري چگونه چنين مدل و احساس منحصر به فردي را در موسيقي براي خودش ايجاد نموده است. شايد اين امر به دليل آن باشد كه او دور از پدر و مادر خويش و با گوش دادن به موسيقي انجيلي رشد كرده و بزرگ شده است؛ عليرغم اين حقيقت كه او خوانندگي را با خواندن در موسيقي كليسايي آغاز نمود. او به خلق موسيقي كه افراد ديگر را تكان مي‌داد پايان داد، بدون آنكه كوچكترين اشاره اي به موعظه پذير بودن آهنگ هاي خود داشته باشد. او هفت سال را با شكست در كسب موفقيت با نام خود در چنين آهنگ هايي سپري نمود.

) همسرش را اوليّن بار در يك نمايش كاميو (نمايشي كه در آن فردي مشهور، نقش خود را بازي مي‌كند) ملاقات كرد
مكان هاي زيادي وجود داشت كه كيتي مي‌توانست در آنها همسر آينده اش را ملاقات كند، امّا در يك نمايش كاميو با فيلم 2009 راسل برند، اين اتفاق رخ داد؛ فيلمي ‌با عنوان او را به يونان ببر. چه چيزي سبب شد تا اين مرد، با اين خوش شانسي روبه رو شود؟ جدا از نزديك بودن با اين نماد پاپ، نقشهاي اين دو در اين فيلم، آنها را براي يكديگر جذّاب ساخت. كتي ادّعا نمود كه او احساس فوق العاده اي داشت، هنگامي‌كه چون حيواني دست آموز، جست و خيز كنان از پله ها پايين مي‌آمد و در چنين حالتي فيلم برداري انجام شد. آيا مي‌توانيد مشت زن (Thumper) را تصوّر كنيد، خرگوشي كه تلو تلو خوران از بمبئي مي‌آمد؟

به جاي نام نامزد خويش، بخشي از يكي از ترانه هايش را داخل حلقه نامزدي اش حك نمود
همواره اين طور معمول است كه داخل حلقه نامزدي، نام فرد ديگري حك شود. با اين وجود، در مورد كيتي پري قضيه متفاوت است. او تصميم گرفت تا بخشي از يك ترانه را در داخل حلقه حك نمايد و احساس خود را به همسرش به روشي متفاوت نشان دهد. در حاليكه عدّه كمي‌ از متن اين ترانه آگاه اند، امّا همه مي‌دانند كه عنوان آهنگ "آيا تو همان شخصي هستي كه من منتظرش بودم" است و توسط خواننده استراليايي، نيك كِيو خوانده شده است. در اينجا بخش هايي را كه حك شده است آورده ايم؛ شايد تعجب كنيد كه اين همه خط چطور در داخل يك حلقه حك شده اند!!!
احساس كرده بودم كه دختر تو مي‌آيي، همان طور كه به من نزديك مي‌شدي،
مي‌دانستم كه مرا پيدا مي‌كني، زيرا مدّت ها بود كه در اينجا آرزويت مي‌كردم،
آيا اين سرنوشت من است؟ اين گونه پديدار خواهي شد؟
خود را در پالتويي پوشانده، با اشك هايي در چشم؟
پالتويت را در آور و آن را بر روي زمين بيانداز،
آيا تو همان شخصي هستي كه من منتظرش بودم؟

برخي از او رويگردان شده اند
اگر واقعا فردي وجود داشته باشد كه از ارتباط با كيتي پري واقعا احساس پشيماني نمايد، كسي نيست جزء كمپاني كلمبيا ريكوردز. آيا مي‌دانيد كه كيتي پري در سال 2004 با اين كمپاني قراردادي را امضاء نمود، امّا پس از يكسال اين ارتباط قطع شد؟ دليل اين رويگرداني از او چه بود؟ ايده هاي دو طرف در رابطه با خوانندگي كيتي پري بسيار با يكديگر متفاوت بود و تا حدّي متعارض گونه. امّا به تازگي اين طور به نظر مي‌رسد كه اين كمپاني از اينكه نسبت به استعدادهاي كيتي ترديد كرده بود، بسيار متاسف است.


5) دوره نامزدي كوتاه مدّت
منظره اي زيبا را تصور كنيد كه در آن، دو عاشق در بالاي يك فيل نشسته اند و صحنه آتش بازي را در هند در سال جديد مشاهده مي‌كنند. هر زني عاشق داشتن چنين صحنه اي براي خود است، كتي نيز مستثناء نيست. همسر او راسل، در صحنه اي مشابه در سال 2009، از او خواستگاري كرد. در اين خواستگاري او از روي فيل سقوط كرد و به طوري متفاوت پيشنهاد خود را مطرح كرد. او بسيار هوشمندانه در چنين صحنه اي گرفتار شد.


) گربه او وبلاگ شخصي خودش را دارد
شريك كيتي در جنايت، كيتي پوري است، كه وبلاگ شخصي خودش را دارد و اين وبلاگ بسيار مورد توجّه كودكان و نوجوانان قرار دارد. اين گربه حتّي نامزد دريافت جايزه بهترين حيوان خانگي يك فرد مشهور از سوي نوجوانان در سال 2009 شد.

) نظرات شخصي اش درباره ديگران، واقعا برايش گران تمام شده است
هنگامي‌ كه كيتي پري خود را مدل لاغرتر ليلي آلن و مدل چاق تر ايمي ‌واينهاوس توصيف نمود، ليلي آلن او را واقعا متهم نمود و كتي را تهديد كرده كه شماره همراه شخصي اش را افشا خواهد كرد.


8) او براي در معرض ديد قرار گرفتن كار مي‌كند و مي‌خواند
يكي از بهترين چيزهايي را كه مي‌توان به طرز تفكر كيتي پري نسبت داد، خوش بيني اوست. اين خواننده حتّي قبل از برگزاري تور رويايي خود در كاليفرنيا، در چندين صحنه و با خوانندگان ديگر به اجرا پرداخت. اگر اين اجراها عطش او را نمي‌خواباند، در چند موزيك ويدئو نيز حضور مي‌يافت و خود را نشان مي‌داد. ممكن است اين كارها او را خسته و نااميد كند، امّا او به خوبي از پس چنين كارهايي بر مي‌آيد.

) اين تاثيرات موسيقي بود كه او را خلق كرد
اگر فكر مي‌كنيد كه كيتي پري براي خودش هم كمي‌ عجيب است، صبر كنيد تا آگاه شويد كه منبع الهام او براي ظاهر، رفتار، شخصيت و البتّه، موسيقي، چه كسي بوده است. ما آلانيس موريسِت را به خاطر آلبوم مشهورش (Jagged Little Pill) مي‌شناسيم و اينكه چگونه اين آلبوم ميليون ها نفر را تحت تاثير خودش قرار داد، و اين به خاطر رويكرد خاص او به موسيقي بود. امّا در رابطه با ديگر خواننده هاي زن راك چطور؟ درباره سيندي لوپر، پَت بناتار، جوان جِت، و شرلي منسون؟ جدا از نام هاي اين افراد در رابطه با ترانه و موسيقي، آنها همچنين احساس يك خواننده راك را وارد ترانه ها و صدايشان كرده اند. اگر فكر مي‌كنيد كه همه تاثيرگذاران دختر بوده اند، بايد از فردي مركوري نام ببريم كه تاثيري كامل را بر حرفه كاري كيتي پري، بر جاي گذاشت. در مورد يك تركيب ديوانه كننده صحبت كنيد! آيا اشاره كرديم كه كوئين نيز الهام بخش ديگري بوده است؟

0) نام قانوني او بسيار شبيه به نام كيت هيوستون است
هنگامي‌كه او متولّد شد، نام قانوني كاترين هيوستون را برايش انتخاب كردند. با انتخاب نام خودماني كيتي، نام او بسيار شبيه نام كيت هيوستون شد، كه ممكن است نزد ديگران بسيار عجيب و گيج كننده باشد. با اين همه، آنها را نمي‌توان مثل دو خواهر با يكديگر اشتباه گرفت؛ زيرا هر يك كاملا متفاوت از ديگري  مي‌باشد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۸:۴۲ توسط:sana موضوع:

×××××××قيمت

چه كسي ميگويد گراني شده است . . .
دوره ي ارزاتيست . . .
دل ربودن ارزان . . .دل شكستن ارزان . . .
دوستي ها ارزان . . .دشمني ها ارزان . . .شرافتها ارزان . . .
تن عريان ارزان . . .
آبرو قيمت يك تكه ي نان . . .
دروغ از همه چي ارزانتر . .
قيمته عشق چقدر كم شده . . .كمتر از قيمت آب روان . . .
و چه تخفيف بزرگي خورده قيمته هر انسان . . .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۸:۳۲ توسط:sana موضوع:

اگر دروغ رنگ داشت...


اگر دروغ رنگ داشت؛
هر روز شايد،
ده ها رنگين كمان، در دهان ما نطفه مي بست،
و بيرنگي، كمياب ترين چيزها بود.
اگر شكستن قلب و غرور، صدا داشت؛
عاشقان، سكوت شب را ويران ميكردند.
اگر به راستي، خواستن، توانستن بود؛
محال نبود وصال!
و عاشقان كه هميشه خواهانند،
هميشه مي توانستند تنها نباشند.
اگر گناه وزن داشت؛
هيچ كس را توان آن نبود كه قدمي بردارد،
خيلي ها از كوله بار سنگين خويش ناله ميكردند،
و من شايد؛ كمر شكسته ترين بودم.

اگر غرور نبود؛
چشمهايمان به جاي لبهايمان سخن نميگفتند،
و ما كلام محبت را در ميان نگاه هاي گهگاهمان،
جستجو نمي كرديم.
اگر ديوار نبود، نزديك تر بوديم؛
با اولين خميازه به خواب مي رفتيم،
و هر عادت مكرر را در ميان ۲۴ زندان،
حبس نمي كرديم.
اگر خواب حقيقت داشت؛
هميشه خواب بوديم.
هيچ رنجي، بدون گنج نبود؛
ولي گنج ها شايد،
بدون رنج بودند.

اگر همه ثروت داشتند؛
دل ها، سكه ها را بيش از خدا نمي پرستيدند.
و يك نفر در كنار خيابان خواب گندم نمي ديد؛
تا ديگران از سر جوانمردي،
بي ارزش ترين سكه هاشان را نثار او كنند.
اما بي گمان، صفا و سادگي مي مرد،
اگر همه ثروت داشتند.
اگر مرگ نبود؛
همه كافر بودند،
و زندگي، بي ارزشترين كالا بود.
ترس نبود؛ زيبايي نبود؛ و خوبي هم شايد.
اگر عشق نبود؛
به كدامين بهانه مي گريستيم و مي خنديديم؟
كدام لحظه ي ناياب را انديشه ميكرديم؟
و چگونه عبور روزهاي تلخ را تاب مي آورديم؟
آري... بي گمان، پيش از اينها مرده بوديم ...

اگر عشق نبود؛
اگر كينه نبود؛
قلبها تمامي حجم خود را در اختيار عشق ميگذاشتند.
اگر خداوند؛ يك روز آرزوي انسان را برآورده ميكرد،
من بي گمان،
دوباره ديدن تو را آرزو ميكردم و تو نيز
هرگز نديدن مرا.
آنگاه نميدانم ،
به راستي خداوند، كداميك را مي پذيرفت؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۸:۲۲ توسط:sana موضوع:

زني كه با پسر خود ازدواج كرد و حامله شد +عكس

به گزارش مجله مراحم به نقل از بيوتي نيوز: يك زن 40 ساله اهل زيمبابوه در كمال ناباوري قصد دارد با پسر 23 ساله خود ازدواج كند. اين زن و پسرش ادعا ميكنند كه شديدا عاشق يكديگر هستند، آنها ميگويند تصميم دارند رابطه خود را وارد مرحله جديدي كنند وبه همين دليل تصميم به ازدواج گرفته اند. اين درحالي است كه “بتي بكو” در حاضر 6 ماهه باردار است و كودك او حاصل رابطه حرام و نامشروع وي با پسرش است.


خانم بركو 12 سال است كه همسرش را از دست داده و به همراه پسر ش زندگي ميكند، اين زن با تاييد رابطه اش ميگويد: طبق رسوم بايد با برادر كوچكتر همسر مرده ام ازدواج كنم اما من ازدواج با پسرم كه فرزندي از او در رحم دارم را ترجيح ميدهم. او در دادگاه گفت مدت سه سال است با پسر خود رابطه نامشروع دارد و پول زيادي خرج كرده تا بتواند به صورت قانوني با وي ازدواج كند.
پسر اين زن ميگويد : طبق رسومات قبيله اي پدرم موظف بوده است به خاطر ازدواج با مادرم پولي به خانواده او بپردازد اما قبل از اتمام بدهي اش درگذشته و اكنون من ميخواهم وظايف ناتمام او را به پايان برسانم. او ميگويد از اينكه مردم بدانند مادرش از او باردار است اصلا ناراحت نيست.
قاضي دادگاه محلي كه به اتهام اين مادر و پسر رسيدگي ميكند ميگويد اگر در زمان گذشته چنين چيزي رخ داده بود هردوي آنها توسط مردم قبيله كشته ميشدند اما اكنون ترس از پليس مانع اين كار است.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۸:۱۲ توسط:sana موضوع:

اس ام اس و جملات زيباي تبريك تولدنازكم روز ميلادت مبارك صد سال جاويد باشي
پيوند من و تو نزديك است
مي دانم
قاصدكم تا آن روز سپيد باشي

متن تبريك تولد
دل را از پيله ي قهرش بيرون خواهم كشيد
واژه ها را از خواب فراموشي بيدار خواهم كرد
دسته گلي از ياس و باران برايت خواهم چيد
نقش لبخن درا بر چهره ي زيبايت خواهم پاشيد
تا جرأت نوشتن اين سطر لرزان را پيدا كنم
تولدت مبارك

متن تبريك تولد
گاه يك سنجاقك به تو دل مي بندد
و تو هر روز سحر مي نشيني لب حوض
تا بيايد از راه ، از خم پيچك نيلوفرها
روي موهاي سرت بنشيند
يا كه از قطره آب كف دستت بخورد
گاه يك سنجاقك
همه معني يك زندگي است
تولدت مبارك سنجاقك زيباي من

متن تبريك تولد
قشنگ ترين صداي زندگي تپش قلب توست
با شكوه ترين روز دنيا تولد توست پس براي
من بمان و بدان كه عاشقانه دوستت دارم

متن تبريك تولد
مي گويند آغاز نو شدن آغاز تازه شدن بهار است
اما براي من روز ميلاد تو سر آغاز فصلي دگر از زندگيست
تولدت مبارك

متن تبريك تولد
مي دونستي اشك گاهي از لبخند با ارزش تره؟
چون لبخند رو به هر كسي مي توني هديه كني
اما اشك رو فقط براي كسي مي ريزي
كه نمي خواي از دستش بدي
تولد مبارك

متن تبريك تولد
فرشته ها وجود دارن
اما بعضي وقتا چون بال ندارن ما بهشون مي گيم دوست
تولدت مبارك باشه دوست عزيزم

متن تبريك تولد
روزي كه به دنيا اومدي داشت باروون ميومد
اما اون روز هوا اصلا ابري نبود. اين فرشته ها بودن
كه داشتن گريه مي كردن چون يكي ازشون كم شده بود
تولدت مبارك

متن تبريك تولد
آسمان با وسعتش تقديم تو
رقص ماهي هاي دريا مال تو
هرچه دارم از تو دارم مهربان
زندگيم امروز و فردا مال تو
تولدت مبارك

متن تبريك تولد
باور كن ماه هاست زيباترين جملات را براي امروز كنارمي گذارم
امشب اما همه جملات فرار كرده اند
همينطور بي وزن و بي هوا آمدم بگويم
تولدت مبارك


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۰۸:۰۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]


اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / دستگاه برش لیزر / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبچت رومطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا