بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

شخصيت شناسي به وسيله انگشتر

شخصيت شناسي به وسيله انگشتر

انگشتر خود را در كدام انگشت به دست مي كنيد؟

* انگشت شست

* انگشت اشاره

* انگشت وسط

* انگشت انگشتري

* انگشت كوچك

* انگشتر به دست نمي كنم .جواب تست

انگشت شست : شما مجذوب كالاهاي مدرن و روز هستيد از مورد توجه قرار گرفتن لذت مي بريد شما تفريح را دوست داريد و از زندگي لذت مي بريد و همشه آماده هستيد تا با چيزهاي جديد رو به رو شويد.انگشت اشاره : شما داراي اعتماد به نفس و مسئوليت پذير هستيد. رهبري و هدايت ر ا دوست داريد و مي توانيد در ظاهر بسيار جدي و خشن باشيد اما در باطن ملايم و حساس هستيد.انگشت وسط: بيشتر افرادي كه در اين گروه قرار دارند از رشد و بالندگي سر باز مي زنند و بيشتر خودمحور هستند با و جود اين همشه بي ريا هستند به خصوص نسبت به خانواده و دوستان شان.انگشت انگشتري : شما فردي حساس و رومانتيك هستيد عميقًا اميد داريد تا عشقي بيابيد كه گرما بخش دل و ابدي باشد.انگشت كوچك : شما فردي مهربان و متواضع هستيد به جزئيات توجه مي كنيد و دوست نداريد در كارهاي تان كوچكترين اشتباهي از شما سر بزند شما بيش از حد خود را به كار مشغول مي كنيد.در چند انگشت : آن عده از افراد كه در دو انگشت يا بيشتر انگشتر دارند اعتماد به نفس ندارند و هميشه مراقب هستند تا عشق واقعي شان را بيابند عاشق تجملات هستند اما آن را جايگزين ناقابلي براي دوستان و عاشق خود مي دانند.انگشتر به دست نمي كنيد : شما خواستار زندگي ساده و بدون تجملات هستيد فردي بي ريا، قابل اطمينان، آرام، باهوش و سختكوش هستيد و هميشه دوستدار آموختن چيزهاي تازه ايد. به دليل احساس خجالتي كه داريد از جمع دوري كرده و تا جايي كه بتوانيد از مشاجره پرهيز مي كنيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۱۲:۳۴ توسط:sana موضوع:

تخته گوشت چوبي ، بهتر از پلاستيكي

يكي ديگر از نكات ريز خانه داري كه شايد براي خانمهاي خانه ايجاد سوال كرده باشد تخته ي گوشت است. شايد اين تصور از تبليغاتي كه براي تخته گوشت هاي پلاستيكي مي شود ناشي شده. در اين تبليغات سعي در اين است كه به مصرف كنندگان بقبولانند پلاستيك بهتر است چون نفوذناپذير است.اما تحقيقات نشان مي دهد كه تخت چوبي هيچ ضرري ندارد. اين تخته ها بهداشتي تر هستند و در واقع براي كارد هم تخته چوبي بهتر است. شايع است كه تخته چوبي متخلخل است و موجودات ريز مضر مانند سالمونلا، اي كولاي و ليستريا در آن خانه مي كنند و پاك كردن آن ها از سطح تخته چوبي مشكل است و هر ماده غذايي ديگري كه روي آن قرار بگيرد به آساني آلوده مي شود. از طرفي مي گويند پلاستيك نفوذناپذير است و خيلي آسان تر و بهتر تميز مي شود.با وجود اين همه شايعات هيچ كس حتي مسوولان بهداشتي اين گفته ها را تا سال ۱۹۹۳ آزمايش نكرده بودند. در آن زمان ميكروبيولوژيست هاي مؤسسه تحقيقات غذايي دانشگاه ويسكانسين تخته گوشت چوبي و پلاستيكي را به انواع باكتري هاي ايجادكننده مسمويت هاي غذايي آلوده كردند. چه اتفاقي مي افتد؟ بدون شست وشو يا لمس تخته ها، باكتري هايي كه روي تخته چوبي بودند ظرف سه دقيقه از بين رفتند. اما باكتري هايي كه روي تخته پلاستيكي بودند نه تنها زنده ماندند بلكه در طول يك شب چند برابر شدند.به اين ترتيب به نظر مي رسد چوب خاصيت ميكروب كشي طبيعي دارد كه پلاستيك فاقد آن است. با اين حال اگر در خانه تخته پلاستيكي داريد لازم نيست آن را دور بيندازيد و با عجله براي خريد تخته چوبي از خانه بيرون برويد. تا زماني كه تخته پلاستيكي خود را با مواد ضدباكتري بشوييد خطري شما را تهديد نمي كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۱۲:۲۱ توسط:sana موضوع:

وسايل چوبي تان را دريابيد

وسايل چوبي برخلاف شما گرما را حتي در زمستان هم دوست ندارند. شوفاژ را هم خيلي تحمل نمي كنند و از تهويه به خاطر تغييراتي كه در دما ايجاد و هوا را خشك مي كند، خوششان نمي آيد،

_ تزيينات عاج روي چوب را مي توان با كمك چوب پنبه كه روي سر يك چوب كبريت پيچيده شده و كمي به آب و شوينده ضعيف آغشته شده است، تميز كرد. بعد از اين مرحله با كمي پنبه كه در آب فرو برده ايد، آن را دوباره تميز و در پايان با پارچه اي كتاني سطح عاج را خشك كنيد.

_ قسمتي از روكش چوب هاي روكش دار جدا شده است؟
خودتان را ناراحت نكنيد، از چسب تيوبي استفاده كنيد و آن را دوباره بچسبانيد و 24 ساعت يك جسم سنگين روي آن قرار دهيد تا از چسبيدن آن مطمئن شويد.

_ اگر به طور مرتب وسايل چوبي را تميز نكنيد، حشرات موذي از فرصت استفاده مي كنند و در بهار و اوايل تابستان تخم ريزي مي كنند كه اگر تعداد آن ها زياد باشد بايد از مواد مؤثرتري براي سم پاشي استفاده كنيد. وسايل چوبي برخلاف شما گرما را حتي در زمستان هم دوست ندارند. شوفاژ را هم خيلي تحمل نمي كنند و از تهويه به خاطر تغييراتي كه در دما ايجاد و هوا را خشك مي كند، خوششان نمي آيد، پس به دادشان برسيد و با تميز كردن آن ها به طول عمرشان بيفزاييد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۱۲:۱۱ توسط:sana موضوع:

راه هاي تشخيص چرم طبيعي از مصنوعي

اين روزها اگر بخواهيد كت،كيف يا كفشي با چرم طبيعي بخريد بايد هزينه زيادي را متحمل شويد. وقتي يك كت يا كيف يا باراني با قيمت بالايي مي خريد بايد از آن مراقبت بيشتري كنيد تا هم عمرش و هم زيبايي آن را حفظ كنيد اما نگهداري چرم تكنيك هاي خاصي دارد؛ تكنيك هايي كه هركدام مي توانند سال ها به عمر البسه چرم بيفزايند، به همين دليل به سراغ يك كارشناس چرم رفتيم تا رازهاي نگهداري چرم را از او بپرسيم .

● كهنه ترها، مرغوب ترهستند
چرم مثل فرش دستباف است يعني هرچه بيشتر كار مي كند مرغوب تر و زيباتر مي شود. هيچ وقت يك كت چرم ۱۰ساله قابل مقايسه با يك كت چرم نو نيست، چون انعطاف پذيري به دست مي آورد كه اين خاصيت را كت نو ندارد. افرادي هستند كه اعتقاد دارند، چرم هرچه كهنه تر باشد زيباتر است و حتي در بعضي از جاهاي دنيا تكنيك هايي را به كار مي برند كه چرم نو، كهنه به نظر برسد. جالب است بدانيد، وقتي ۲ نفر در يك زمان يك محصول يكسان را مي خرند، اين محصولات بعد از چند سال كاملا متفاوت به نظر خواهند رسيد و ديگر به هم شبيه نخواهند بود و هركدام به نوعي زيبا به نظر مي رسند. اگر چرم طبيعي به درستي مراقبت شود بين ۱۰ تا ۱۵ سال دوام خواهد داشت.

● دشمنان چرم را بشناسيد
چرم بايد از برخورد با هرشيء تيز محافظت شود چون در صورتي كه روي آن خراشي بيفتد، ديگر قابل بازگشت نخواهد بود.لكه ناشي از خودكار هيچ گاه از روي چرم پاك نخواهد شد و روي آن اثر ماندگار دارد، بنابراين بايد حواس تان باشد كه هيچ گاه نوك خودكار را به البسه چرم خود نزديك نكنيد.عطر، اسپري و ادكلن را نبايد مستقيم روي البسه چرمي ،جيرو نبوك زد.به هيچ وجه نبايد البسه چرم را در ماشين لباسشويي شست، چون پودر لباسشويي و آب مي توانند كاملا چرم را خراب كنند.سعي نكنيد لكه هاي خيلي عميق يا لكه هايي كه به سختي پاك مي شوند را خودتان برطرف كنيد، در اين مواقع بهتر است از شخصي متخصص يا فروشگاهي كه چرم را از آن خريداري كرده ايد راهنمايي بخواهيد و خودتان براي پاك كردن لكه يا رنگ روي چرم از هيچ نوع حلالي استفاده نكنيد.

● رابطه چوب لباسي و چرم
چرم طبيعي حتما بايد از چوب لباسي آويزان شود به خصوص اگر قصد داريد مدتي از آن استفاده نكنيد، چون اگر چرم را از جاي تيزي آويزان كنيد ممكن است چرم شكل اصلي خود را از دست بدهد و اين تغيير شكل ديگر قابل برگشت نيست. براي نگهداري چرم هم بهتر است دماي محيط بين ۲۵ تا ۳۰ درجه باشد.

● چگونه چرم طبيعي را از چرم مصنوعي تشخيص دهيد؟
۱. اولين توصيه اين است كه سعي كنيد چرم را از فروشگاه هاي معتبر خريداري كنيد چون اين روزها چرم هاي وارداتي و بي كيفيت خيلي زياد شده اند حتي به بعضي از آنها اسانس چرم زد ه اند و كاملا بوي چرم را مي دهند بنابراين نمي توان از روي بو، چرم طبيعي را تشخيص داد.(حتي ممكن است چرم هاي فوق از پوست حيوانات حرام يا حيوانات حلال، با ذبح غيراسلامي باشند)
۲. وقتي به قسمت هاي مختلف چرم طبيعي دست بزنيد چرم يكدست نيست يعني بعضي جاها نازك است و بعضي جاها ضخيم است. چون قسمت هاي مختلف پوست دام ضخامت هاي متفاوتي دارند. در حالي كه چرم مصنوعي چون با دستگاه درست مي شود كاملا حالت يكدست دارد.
۳. وقتي چرم طبيعي را زير نور بگيريد به طور يكدست نور را منعكس نمي كند و بعضي جاهاي چرم مات و بعضي جاها براق به نظر مي رسد.

● باران را با كف شامپو بچه بشوييد
باران هاي آلوده اي كه اين روزها در تهران كم نيستند مي توانند حسابي به لباس هاي چرم شما آسيب برسانند، اگر به طور ناگهاني در باران شديدي گرفتار شديد، بايد خيلي زود با يك اسفنج آغشته به كف شامپو بچه، باران آلوده را از روي چرم پاك كرده و بعد خشك كنيد. البته بايد حواس تان باشد كه پشت چرم نبايد به هيچ وجه خيس شود چون انعطاف پذيري خود را از دست مي دهد، به طور كلي بهتر است در روزهاي باراني از پوشيدن چرم خودداري كنيد تا مبادا درون آن خيس شود.

● چگونه چرم را بشوييد
همان طور كه گفتيم به هيچ وجه نبايد چرم را در ماشين لباسشويي شست بلكه البسه چرم خود را به يك خشكشويي معتبر بسپاريد. (يعني مطمئن باشيد يك متخصص شست وشوي چرم در آنجا وجود داشته باشد)، در خانه نمي توان چرم را شست چون اگر به پشت چرم آب برسد چرم نرمي و لطافت خود را از دست مي دهد و ديگر همچون گذشته انعطاف پذيري نخواهد داشت و خشك مي شود. اگر هم آستر كت چر م تان كثيف شد بهترين كار اين است كه آستر را عوض كنيد چون چرم فقط روشويي مي شود. گردو غبار دشمن چرم است و شما بايد هر چند وقت يك بار روي آن را تميز كنيد. براي اين كار كافي است كه يك قاشق مرباخوري شامپو بچه را با آب ولرم(cc ۲۵۰ ) و ۳تا۴ قطره سركه مخلوط كنيد و آرام روي چرم بكشيد و سپس با آب معمولي شامپوها را پاك كنيد و بعد با يك پارچه خشك كنيد.در نهايت مي توانيد با واكس هاي معمولي روي چرم را ماساژ دهيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۱۱:۵۷ توسط:sana موضوع:

آيا ميدانيد؟؟؟؟!!!

آيا ميدانيد: سمورهاي دريايي هنگام خوابيدن دستهاي هم را مي گيرند تا همديگر را گم نكنند!

آيا ميدانيد: بطور متوسط از هر ۵ نفر بالاي ١٠٠ سال، ۴ نفر زن هستند ١ نفر مرد .

آيا ميدانيد: پنير پفك اغلب پنير تلخ( پنير فاسد) و گنديده تاريخ مصرف گذشته مي باشد.

آيا ميدانيد: بهترين غذا آبگوشت با گوشت گوسفند است .

آيا ميدانيد : هر گربه داراي ۳۲ ماهيچه در هر گوش است .

آيا ميدانيد : هاوايي در اصل جزاير “ساندويچ” ناميده مي شد .

آيا ميدانيد: بهترين روغن, روغن حيواني است. روغن كنجد و زيتون هم بهترين روغن گياهيست .

آيا ميدانيد: بهترين نان ، نانهاي سبوس دار است مثل نان سنگك .

آيا ميدانيد : گربه ها معمولا ۶۶٪ از عمر خود را صرف خواب ميكنند .

آيا ميدانيد : توپ گلف به طور متوسط داراي ۳۳۶ فرورفتگي است .

آيا ميدانيد : “آب گرم” سريعتر از “آب سرد” يخ ميزند .

آيا ميدانيد : آمازون نيمي از اكسيژن جهان را توليد ميكند .

آيا ميدانيد : وزن زمين ۶٫۵۸۸٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تن است .


آيا ميدانيد : ضربان قلب مرغ مگس خوار بيش از ۱۰۰۰ بار در دقيقه است .

آيا ميدانيد : فقط سنگ نمك و پودر آن ، نمك سالم و قابل استفاده هستند .

آيا ميدانيد : افرادي كه در شيفت شب كار مي كنند، بيشتر وزن اضافه ميكنند .

آيا ميدانيد: چشم انسان مي تواند تا ۵۰۰ سايه خاكستري تمايز قائل شود .

آيا ميدانيد: يكي از دلايل نابينايي در بزرگسالان در ايالات متحده “ديابت” است .

آيا ميدانيد : زرافه مي تواند گوش خود را با ۲۱ زبان اينچي خود پاك كند .

آيا ميدانيد: چشم انسان مي تواند از ۳۶،۰۰۰ بيت از اطلاعات در هر ساعت را پردازش كند.

آيا ميدانيد: تخم چشم يك انسان در حدود ۲۸ گرم وزن دارد .

آيا ميدانيد : پرچم المپيك در سال ۱۹۱۳ طراحي شده بود .

آيا ميدانيد: احتمال كور رنگي در مردان ۱۰ برابر بيشتر نسبت به زنان است .

آيا ميدانيد: چشم انسان شامل بيش از ۲ ميليون بخش هاي كاري است .

آيا ميدانيد: چشم انسان ها پيچيده ترين اندام بعد از مغز است .

آيا ميدانيد: تحت شرايط مناسب، چشم انسان مي تواند نور يك شمع در فاصله ۱۴ مايل را ببينيد .

آيا ميدانيد: موشهاي صحرايي سالانه يك سوم منابع و ذخاير غذايي جهان را نابود مي سازند ؟

آيا ميدانيد : بسياري از گاوها هنگام پخش موسيقي ، شير بيشتري ميدهند .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۱۰:۴۶ توسط:sana موضوع:

شايد تابه حال نميدانستيد كه.....

.موش و اسب نمي توانند بالا بياورند.

۲. اين جمله سخت ترين تلفظ را در زبان انگليسي دارد: "Sixth Sick Sheik’s Sixth Sheep’s Sick”

۳. اگر خيلي شديد عطسه كنيد، در سينه شما پارگي ايجاد مي شود. ولي اگر عطسه خود را به زور نگه داريد، يكي از رگ هاي شما پاره مي شود.

۴. اگر بيش از يك ساعت با تلفن حرف بزنيد، مقدار باكتري هاي گوش شما ۷۰۰ برابر مي شود.

۵. فندك زودتر از چوب كبريت اختراع شد.

۶. وقتي مي خوابيد ممكن است بدون آنكه متوجه شويد، ۷۰ نوع حشره ريز و حدود ۱۰ عنكبوت بخوريد.

۷. قوي ترين و انعطاف پذير ترين عضله در بدن انسان زبان است.

۸. امكان ندارد با چشم باز عطسه كنيد.

۹. امكان ندارد با حبس كردن نفستان بتوانيد خودكشي كنيد.

۱۰. آخرين كلمات اينشتين با او به گور رفت. زيرا پرستار او آلماني زبان بود.

۱۱. راست دست ها بطور متوسط ۹ سال بيشتر از چپ دست ها عمر مي كنند.

۱۲. ماهي ها نمي توانند زبانشان را از دهانشان بيرون بياورند.

۱۳. خرس هاي قطبي چپ دست هستند.

۱۴. چشم هاي شترمرغ از مغزش بزرگتر هستند.

۱۵. ستاره دريايي مغز ندارد.

۱۶. شپش ها مي توانند مسافتي ۳۵۰ برابر طول بدنشان بپرند. در مقايسه با انساني كه بخواهد به اندازه يك زمين فوتبال بپرد.

۱۷. خواب هاي سقوط از ارتفاع كه بر روي بسياري از پستانداران تأثير مي گذارد، اغلب در مراحل اوليه خواب اتفاق مي افتد. اسپاسم هاي عضله كه در اين روياها ايجاد مي شود، تكان هاي تشنجي ناميده مي شوند.

۱۸. شكستن بند انگشت ها در واقع به استخوان ها آسيب نمي رساند و موجب آرتروز نمي شود. صدايي كه مي شنويد فقط صداي تركيدن حباب گاز است.

۱۹. اردك ترسي به ترسي گفته مي شود كه بيمار فكر مي كند اردكي در يك جاي دنيا به او نگاه مي كند.

۲۰. اگر به هنگام خميازه كشيدن به زبانتان دست بزنيد، خميازه شما متوقف مي شود.

۲۱. طبق قانون بلژيك همه بچه هاي بلژيكي بايد در مقطع ابتدائي، نواختن ساز دهني را ياد بگيرند.

۲۲. وقتي عطسه مي كنيد به شما مي گويند عافيت باشد، زيرا وقتي عطسه مي كنيد قلب شما به مدت يك ميلي ثانيه از تپش مي ايستد.

۲۳. اگر دولت ها دانشي درباره بيگانگان فضايي ندارند، پس چرا ماده ۱۴ فصل ۱۲۱۱ منشور قوانين فدرال كه در ۱۶ جولاي ۱۹۶۹ اجرايي شد، تماس و برقراري ارتباط با فرازميني ها و وسايل نقليه آنها را براي شهروندان آمريكايي ممنوع كرده است؟

۲۴. بيش از ۷۰ درصد مردم جهان براي اين كه ببينند آيا ارتباط اينترنتي آنها برقرار است يا خير، سايت گوگل را باز مي كنند.

۲۵. ستاره ها و رنگ هايي كه با ماليدن چشم مي بينيد، فسفين ناميده مي شوند.

۲۶. شما نمي توانيد خودتان را قلقلك دهيد. زيرا مغزتان درك مي كند كه خودتان خودتان را قلقلك داده ايد. تنها جاي بدن كه قلقلك مي آيد، سقف دهان است.

۲۷. چشم هاي آبي رنگ حاصل جهش ژنتيكي هستند. قبل از اين جهش ژنتيكي چشم همه انسان ها قهوه اي بود.

۲۸. دانشمندان مي گويند m&m آبي صدمات نخاعي را درمان مي كند.

۲۹. خز خرس قطبي سفيد نيست، بلكه بي رنگ است.

۳۰. پشه ها انسان هاي بلوند را بيش از انسان هاي سبزه نيش مي زنند.
 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۴:۴۹ توسط:sana موضوع:

تور كيش و تمديد پخش شهر موش ها در كيش

تور كيش و تمديد پخش شهر موش ها در كيش

به گزارش روابط عمومي واموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، بيش از دو هزار نفر در جزيره كيش فيلم سينمايي شهر موش ها در مدت زماني كمتر از يك هفته مشاهده كردند .

شهر موش ها يكي از فيلم هاي جديد و پر فروش تاريخ سينما به شمار مي رود كه جوايز فراواني را دريافت كرده است و با اين كه اين فيلم مربوط به رده كودك و نوجوان مي باشد تماشاگران فراواني با سنين مختلف را جذب كرده است.
همچنين با وجود استقبال عالي شهروندان تور كيش نمايش اين فيلم تا ۲ آبان در دو سانس ۱۸ تا   ۲۰و ۲۰ تا ۲۲ درخانه فرهنگ و هنر لبخند نمايش داده خواهند شد.
خانه فرهنگ و هنر لبخند به همت معاونت فرهنگي و اجتماعي پس از بازسازي به عنوان مركز اجراي نمايشنامه و نمايش فيلم هاي سينمايي فعاليت مي كند .
همچنين براي نمايش فيلم براي محصل ها اين مجموعه در ساعات صبح نيز آمادگي اكران فوق العاده را خواهد داشت.
همچنين علاقه مندان مي توانند براي كسب اطلاعات بيشتر با شماره هاي معاونت فرهنگي و اجتماعي ۴۴۵۴۶۴۷ و ۴۴۵۵۰۸۶ تماس بگيرند و از زمان اكران و اخبار آگاه شوند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۴:۳۸ توسط:sana موضوع:

تابلوي معرق كوچ امروز در تور كيش رونمايي شد

اين مراسم با حضور كشت پور واستاد صيا برگزار شد و در آن از تابلوي معرق كوچ رونمايي شد.
استاد صياد يكي از استادان هنرمند مي باشد كه در مسير توسعه طرح هاي جامع گام بر مي دارد. كشت پوريا درباره همين موضوع اذعان داشت: با آثار هنري مي توان بهترين تبليغات را انجام داد و جزيره كيش و تور كيش را به همه شناساند و بايد از هنرمندان بيشتري در زمينه هاي مختلف بهره گيري شود.
خالق معرق كوچ از استادان معرق كاري كشور مي باشد كه تابلوي كوچ وي از ابعاد ۱۰۰ در ۷۰ سانتي متر پيروي مي كند. و در آن رنگ هاي بكار رفته در بيست نوع چوب مي باشد كه شامل گردو، عناب، سنجد، شمشاد، بادام، گلابي، پرتغال و …. است. موضوع اين تابلو مربوط به كوچ عشاير مي باشد.
صياد اشاره كرد كه مسئولان اگر از هنرمندان حمايت كنند اين روند ادامه خواهد داشت و اضافه كرد: ايده ي اين نقاشي را با ديدن اثر عكاس بهارنا در ذهنش شكل گرفت و تصوير اين تابلو از همين عكس است.
كيومرث صياد تاكنون نزديك به ۳۰ اثر ارزشمند از نقش هاي زيبا در سوژه هاي مذهبي ، تاريخي و فرهنگي ، شامل تابلوهاي عصر عاشورا، مولود كعبه ، سهراب و گرد آوري كرده است. علمدار كربلا، موعظه در كوهستان، شب يلدا، نوروز، شكار شير، نماز در جبهه ، يوزپلنگ ايراني ازتابلوهاي ساخته شده توسط اين هنرمند دركيش و تابلوي كوچ آخرين كار اين استاد معرق در جزيره است.
آثار استاد صيد نزديك به سه سال مي باشد كه در سالن هاي بين المللي كيش و تور كيش به عنوان جاذبه هاي گردشگري كيش مورد بازديد هنردوستان قرار مي گيرد. كساني كه علاقه مند هستند مي توانند همه روز از ساعت ۱۹ الي ۲۳ از اين نمايشگاه زيبا ديدن كنند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۴:۲۸ توسط:sana موضوع:

تيم اميد ايران وارد جزيره كيش مي شود

تيم اميد كشورمان براي اردوي تداركاتي به كيش سفر كرده است.
به گزارش روابط عمومي واموربين الملل سازمان منطقه آزاد كيش، تيم ايران از امروز به تاريخ ۲۹ آذر ماه لغايت ۷ دي ماه براي انجام تمرينات به تور كيش سفر كرده است. بعد از اين اردو تيم ملي كشورمان با دعوت عمان يك بازي تداركاتي انجام خواهد داد.
خاكپور به وضعيت خوب بچه ها اشاره كرده است و اضافه كرد: فرصت زيادي براي تغييرات نداريم و سه ماه ديگر مسابقات اول مقدماتي المپيك شروع خواهد شد كه بر همين اساس ما ۴۲ روز زمان داريم تا بازيكنان به اوج خود برسند. هف ما در اين است كه اين تيم اميد به انسجام لازم خود برسيد و ما سه اردو را براي تيم ملي در نظر گرفته ايم.
محمد خاكپور افزود: مرحله بعدي اردوي ما در آنتاليا تركيه و بازي با تيم‌هاي قدرتمندي مانند تيم ملي زير ۲۲ سال دانمارك است. ما همه تلاش خود را مي كنيم تا بتوانيم به مرحله بعدي اين رقابت ها دست پيدا كنيم.
تمرين تيم ملي در تور كيش برگزار مي شود. تمرينات تيم  امروز از ساعت ۲۰ الي ۳۰/۲۱ و از فردا تا ۷ دي ماه هر روز از ساعت ۳۰/۱۰ الي ۳۰/۱۲ و بعد از ظهرها از ساعت ۱۷ الي ۱۹ برگزار خواهد شد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۴:۱۸ توسط:sana موضوع:

تور كيش و كشتي يوناني كيش

تور كيش و كشتي يوناني كيش

در غرب جزيره كيش و در نزديكي مجتمع غروب كيش يك كشتي قديمي عظيم الجثه ساحل شني تور كيش قرار گرفته است كه به كشتي يوناني مشهور است اين كشتي از لحاظ تاريخي اهميت چنداني ندارد اما زيبايي هاي خاص خودش را دارا مي باشد.

 
كشتي يوناني در سال ۱۳۲۲ شمسي توسط يك شركت به نام ويليام هاميلتون شد كه داراي وزني معادل  ۷۰۶۱ تن و به طول ۱۳۶ متر در بندر گلاسكو در اسكاتلند ساخته شده است.
اين كشتي در روز  ۴/ ۵/ ۱۳۴۵ به گل نشت و تلاش يدككش هلندي براي بيرون كشيدن اين كشتي نتيجه اي نداشت و اين كشتي از آن سال است كه در جزيره ي كيش ميزبان گردشگران زيادي بوده است.
بوميان جزيره به اين نكته اشاره دارند كه سرنشين هاي يوناني هنگام ترك جزيره كيش كشتي را به آتش كشيده اند با توجه به اين كه هيچ عنصر غير فولادي در بدنه و عرشه كشتي باقي نمانده است اين گفته درست به ظر مي رسد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۷:۱۴:۰۸ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]


اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم