بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

چند حقيقت در مورد آدمها

فايل پيوست 1058

* وقتي شخصي حتي به چيزاي الكي زياد ميخنده ،مطمئن باشيد كه عميقا غمگينه
.* وقتي كسي زياد ميخوابه ، مطمئن باشيد كه تنهاست .* وقتي شخصي كم حرف ميزنه و اگر هم حرف بزنه حرفشو سريع ميگه ، مطمئن باشيد كه رازي رو حفظ ميكنه .* وقتي كسي نميتونه گريه كنه نشون دهنده شكنندگي و ضعف اونه .* وقتي كسي غير عادي غذا ميخوره بدونيد كه اضطراب داره .* وقتي كسي واسه چيزاي كوچيك گريه ميكنه ، يعني دل بي گناه و نرمي داره .* اگه كسي به خاطر چيزاي احمقانه و كوچيك از دستت عصباني شد ، يعني كه خيلي دوستت داره .انسانهاي قوي مي دانند چگونه به زندگي شان نظم دهند . حتي زماني كه اشك در چشمانشان حلقه مي زند همچنان با لبخندي روي لب مي گويند "من خوب هستم" اين متن را براي كسي بفرست كه قوي است ،همان كاري كه من كردم.تغيير درپيش است." كارما" اندوه تو را ديد و گفت "دوران سختي به پايان رسيد"

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۸:۵۲ توسط:sana موضوع:

صرف ناهار با اين خانم چقدر مي*ارزد؟

موسسه خيريه Charity Buzz اخيراً مزايده جالبي راه*اندازي كرده است: صرف ناهار با خانم ماريسا ماير، مدير عامل ياهو.
نقل از سي*ان*ان، برنده اين مزايده مي*تواند به مدت يك ساعت، با مدير عامل ياهو ناهار تناول كند.
اين ملاقات در دفتر مركزي ياهو واقع در شهر ساني*ويل (Sunnyvale) در ايالت كاليفرنيا برگزار خواهد شد.
برنده همچين مجاز است كه از اين مراسم عكسبرداري كند.
۸۰ درصد مبلغ نهايي، به مدرسه Aspire East Palo Alto Charter واقع در كاليفرنيا ارائه مي*شود و ۲۰ درصد آن نيز نصيب موسسه Charity Buzz مي*گردد.
اندكي پس از اعلام اين مزايده، رقم آن افزايش يافت و به ۴۱۵۰۰ دلار رسيد.
اين رقم در زمان تهيه اين خبر به ۷۷۵۰۰ دلار رسيده است.
تا كنون ۲۲ نفر در اين رقابت جالب شركت كرده*اند.
اين مزايده تا ۲۷ ژوئن (۶ تير ۱۳۹۲) ادامه خواهد داشت و انتظار مي*رود با نزديك شدن به اين تاريخ، ارقام بالاتري پيشنهاد شود.
گفتني موسسه خيريه Charity Buzz قبلا مزايده مشابهي براي نوشيدن قهوه با استيو جابز، رييس اپل برگزار كرده بود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۸:۳۸ توسط:sana موضوع:

8 نفري كه در پيروزي روحاني مهم ترين نقش را داشتند

8 نفري كه در پيروزي روحاني مهم ترين نقش را داشتند
حضور سعيد جليلي به عنوان كانديداي انتخابات رياست جمهوري ، باعث ترغيب بخش هاي مهمي از جامعه براي شركت در انتخابات و رأي دادن به گزينه جريان مقابل شد. بسياري از مردم ، نگران آن بودند جرياني كه به تندروي معروف است ، بر سر كار بيايد و راه و روش احمدي نژاد ، به سبكي جديد استمرار يابد. اگر جليلي كانديدا نبود ، خيلي ها اساساً دچار نگراني نمي شدند كه بر اساس آن نگراني به پاي صندوق ها بروند و به روحاني رأي بدهند.
حسن روحاني ، پس از يك رقابت سنگين ، توانست برنده انتخابات شود. علاوه بر اراده الهي ، خواست مردم و تلاش هاي شبانه روزي اعضاي ستادهايش ، اين چند نفر هم در پيروزي او نقش بسيار مهم و غير قابل انكاري دارند:
حسن روحاني: شخصيت محكم ، سوابق درخشان ، فن بيان ، آراستگي چهره و پوشش ، ارائه برنامه هاي راهبردي و ... همه و همه دست به دست هم دادند تا حسن روحاني ، بتواند بهتر از بقيه كانديداها در نظر مردم جلوه گر شود و مردم رداي رياست جمهور را برازنده تن او ببينند. توانمندي هاي فردي او مهم ترين عامل در مطرح شدن ، حضور و پيروزي اش بود.

اكبر هاشمي: از بين سياستمداران كنوني ايران ، حسن روحاني را مي توان يكي از نزديك ترين و ديرينه ترين ياران هاشمي دانست. روحاني هم پس از مشورت با هاشمي كانديداي رياست جمهوري شد.
خود هاشمي نيز كانديدا شد تا در نهايت يكي از آنها در صحنه بماند. هاشمي بعد از ماجراي رد صلاحيتش ، موجي كه در پي كانديداتوري اش به نفع وي ايجاد شده بود را به سمت روحاني هدايت كرد. او در روزهاي آخر ، اين ريسك را هم قبول كرد كه رسماً و علناً ، بگويد كه به روحاني رأي خواهد داد.

سيد محمد خاتمي: بخش مهمي از آراي اصلاح طلبان كه به سبد روحاني ريخته شد ، به فعاليت خاتمي مربوط مي شود. او با حمايت تمام قد خود از روحاني ، توانست پايگاه مردمي اصلاحات را متقاعد كند به نفع شان است كه به روحاني رأي دهند و آنان به اعتبار خاتمي نام روحاني را بر برگه هاي رأي شان نوشتند. خاتمي در متقاعد كردن عارف به كناره گيري هم نقش محوري داشت.

محمد رضا عارف: معاون اول دولت خاتمي ، تا روزهاي پاياني تبليغات انتخاباتي ، كانديدا بود و درصد قابل توجهي از آراي اصلاح طلبان را نقداً در سبد خود داشت.
كناره گيري او از رقابت ها به نفع روحاني ، تقريباً همه آراي عارف به سمت روحاني رفت و در پي آن ، آراي روحاني به طور معني داري افزايش يافت. به علاوه انصراف عارف ، باعث شد آراي خاموشي كه اميدي به پيروزي جريان اصلاح و اعتدال نداشتند ، روحيه بگيرند و از موضع عدم مشاركت در انتخابات به سمت رأي دادن بروند.

سعيد جليلي: حضور سعيد جليلي به عنوان كانديداي انتخابات رياست جمهوري ، باعث ترغيب بخش هاي مهمي از جامعه براي شركت در انتخابات و رأي دادن به گزينه جريان مقابل شد. بسياري از مردم ، نگران آن بودند جرياني كه به تندروي معروف است ، بر سر كار بيايد و راه و روش احمدي نژاد ، به سبكي جديد استمرار يابد.
اگر جليلي كانديدا نبود ، خيلي ها اساساً دچار نگراني نمي شدند كه بر اساس آن نگراني به پاي صندوق ها بروند و به روحاني رأي بدهند.

محمود احمدي نژاد: 8 سال رياست جمهوري احمدي نژاد ، چنانچه افتد و داني ، گذشت و مردم به ستوه آمده از وضعيت به وجود آمده در اين سال ها ، به گزينه اي در جريان مقابل اصولگرايان رأي دادند. اگر احمدي نژاد عملكرد موفقي داشت ، مردم حتماً قدرت را در اردوگان اصولگرايان حفظ مي كردند.

علي اكبر ولايتي: او در مناظره ها ، تابوي بحث هسته اي را شكست و به روحاني فرصت داد كه بتواند از عملكردش در پرونده هسته اي دفاع تمام عياري داشته باشد.
ولايتي در عين حال ، مطالبي را در خصوص پرونده هسته اي - از جمله مذاكراتش با ساركوزي - بيان كرد كه در جدل هسته اي روحاني - جليلي ، به طور آشكاري به نفع روحاني تمام شد و جايگاه او را در بين مردم تحكيم كرد.

محمدباقر قاليباف: قاليباف كه در مناظره هاي انتخاباتي اش خوش درخشيده بود ، در واپسين مناظره تلويزيوني ، مرتكب خطايي راهبردي شد و عليه روحاني سخناني را گفت كه واكنش جدي او را به دنبال داشت.
وقتي قاليباف درباره حوادث سال 82 كوي دانشگاه اتهامي را متوجه روحاني كرد ، در واقع فرصتي طلايي به روحاني داد تا بتواند حاضر جوابي و تسلط خود را به نمايش بگذارد و خطاب به قاليباف جمله اي بگويد كه مثل بمب در ميان مردم منفجر شد؛ او خطاب به قاليباف يادآور شد كه شما مي گفتيد كه مي خواهيد به دانشجويان حمله گاز انبري كنيد. اين سخن روحاني ، نه تنها بخشي از آراي خاكستري قاليباف را به سبد روحاني برد بلكه بسياري از مرددين را نسبت به رأي دادن به روحاني ثابت قدم كرد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۸:۲۷ توسط:sana موضوع:

ده قانون كلي براي زندگي

مطالب زير را كاملا نميدانم فقط قابل تامل است

قانون يكم
به شما جسمي داده شده. چه جسمتان را دوست داشته يا از آن متنفر باشيد، بايد بدانيد كه در طول زندگي در دنياي خاكي با شماست.

قانون دومدر مدرسه*اي غير رسمي و تمام وقت نام*نويسي كرده*ايد كه “زندگي” نام دارد. در اين مدرسه هر روز فرصت يادگيري دروس را داريد. چه اين درس*ها را دوست داشته باشيد چه از آن بدتان بيايد، پس بهتر است به عنوان بخشي از برنامه آموزشي برايشان طرح*ريزي كنيد.

قانون سوم


اشتباه وجود ندارد، تنها درس است. رشد فرآيند آزمايش است، يك سلسله دادرسي، خطا و پيروزي*هاي گهگاهي، آزمايش*هاي ناكام نيز به همان اندازه آزمايش*هاي موفق بخشي از فرآيند رشد هستند.

قانون چهارم

درس آنقدر تكرار مي*شود تا آموخته شود. درس*ها در اشكال مختلف آنقدر تكرار مي*شوند، تا آنها را بياموزيد. وقتي آموختيد مي*توانيد درس بعدي را شروع كنيد، بنابراين بهتر است زودتر درس*هايتان را بياموزيد.
قانون پنجم

آموختن پايان ندارد. هيچ بخشي از زندگي نيست كه در آن درسي نباشد. اگر زنده هستيد درس*هايتان را نيز بايد بياموزيد


قانون ششم

قضاوت نكنيد، غيبت نكنيد، ادعا نكنيد، سرزنش نكنيد، تحقير و مسخره نكنيد، وگرنه سرتان مي آيد. خداوند شما را در همان شرايط قرار مي*دهد تا ببيند شما چكار مي*كنيد.

قانون هفتم
ديگران فقط آينه شما هستند. نمي*توانيد از چيزي در ديگران خوشتان بيايد يا بدتان بيايد، مگر آنكه منعكس كننده چيزي باشد كه درباره خودتان مي*پسنديد يا از آن بدتان مي*آيد.

قانون هشتم

انتخاب چگونه زندگي كردن با شماست. همه ابزار و منابع مورد نياز را در اختيار داريد، اين كه با آنها چه مي*كنيد، بستگي به خودتان دارد.

قانون نهمجواب*هايتان در وجود خودتان است. تنها كاري كه بايد بكنيد اين است كه نگاه كنيد، گوش بدهيد و اعتماد كنيد.

قانون دهم


خيرخواه همه باشيد تا به شما نيز خير برسد.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۸:۱۴ توسط:sana موضوع:

مخ زني در كشورهاي مختلف

فرانسه :
پسر: بن ژور مادام! حقيقتش رو بخوايد من از شما خوشم آمده و ميخواهم اگر افتخار بديد با هم آشنا شيم!
دختر: با كمال ميل موسيو!ايتاليا :
پسر: خانوم من واقعا شمارو از صميم قلب دوست دارم و بسيار مايلم كه بيشتر با شما آشنا شم!
دختر: من هم از شما خوشم اومده و پيشنهاد شمارو با
كمال ميل مي پذيرم!انگليس :
پسر: با عرض سلام خدمت شما خانوم محترم!
خانوم من چند وقت هست كه از شما خوشم اومده مي ميخوام اگه مايل باشيد باهم باشيم!
دختر: چرا كه نه؟ ميتونيم در كنار هم باشيم!و اما ايران :


پسر: پيــــــــــــــــــس ... پيس پيس ...
پـــــــــــــــــــــــي ــــــــــــــــس ... پيييييييييييييس ...
ســــــــوووووووو ... ســــــــــوووو ...
ســــــــــــس ... ســــــــــــــــــــــــ ـــــــــــس ...
پــــــــِـخخخخخخخخخ ... چِــخـــــــــــــــه ...
هووووووي با تواما! بيا شماره مو بگير بزنگ!
دختر: خفه شو! كصافطِ عوضي! مگه خودت خوار و مادر نداري
راه افتادي دنبالِ ناموس مردم،بي ناموس!
شماره تو ميگيرم فقط واسه اينكه شرتو زود كم كني!
ساعت 10 زنگ ميزنم!

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۸:۰۳ توسط:sana موضوع:

دروغ و حقيقت...روزي دروغ به حقيقت گفت : مــــيل داري با هم به دريـــا برويم و شنـــا كنيم ؟حقيقــت ساده لــوح پذيرفت و گول خورد . . . آن دو با هم به كنار ساحل رفتند ، وقتي بهساحل رسيدند حقيقت لباسهايش را در آورد . دروغ حيلــــه گـــر لباسهاي او را پوشيد و
… … … … … … …
رفت . . .
از آن روز هميشه حقيقت عــــريان و زشت است ، اما دروغ در لبــــــاس حقيقت با ظاهري آراسته نمايان مي شود

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۷:۵۲ توسط:sana موضوع:

بياييد زيبا ببينيم!!!

در يك بيمارستان دو بيمار به نام هاي تام و جك وجود داشتن كه تام اجازه حركت كردن نداشت
ولي جك كه تختش كنار پنجره بود مي تونست هر كاري بكنه .
جك هرروز مي رفت كنار پنجره و از زيبايي هاي طبيعت براي تام تعريف مي كرد .
جك مي گفت كه پشت پنجره پارك بزرگي وجود دارد كه حوضي در وسط ان مانند ستاره مي درخشد
و پرندگان اواز مي خوانند و كودكان بازي مي كنند .
جك هر روز تعريف مي كرد ….
يك روز صبح كه تام از خواب بيدار شد ديد كه جك نيست …
پرستار را صدا زد و گفت كه اون كجاست . پرستار گفت اون مرخص شده و تازه تو هم بهتري و مي توني حركت كني …
تام با اصرار فراوان بالاخره تختش رو به كنار پنجره برد … با صحنه ي عجيبي مواجه شد …
پشت پنجره يك ديوار بزرگ بود كه جلوي ديد رو گرفته بود ……
دوباره پرستار رو صدا زد و جريان رو براش تعريف كرد . پرستار جمله اي گفت كه سر تا پاي تام گيج رفت …
پرستار گفته كه جك نابينا بود…

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۷:۳۸ توسط:sana موضوع:

چگونه در يادها خواهيد ماند؟

در حدود صد سال پيش مردي وقتي روزنامه صبح را خواند ترس و شگفتي او را فرا گرفت، او در قسمت آگهي هاي فوت نام خود را ديد! البته روزنامه ها در اثر يك خبر دروغ دچار اشتباه شده بودند و گزارش مرگ او را به شكل هاي مختلف منتشر كرده بودند. مدتي شوكه شده بود. با خود فكر كرد اگر من اينجام پس اين نوشته ها چيست؟ وقتي كه توانست به خود مسلط شود، به ذهنش رسيد حال كه همه فكر مي كنند من مرده ام درباره من چه مي گويند.
بنابراين شروع به خواندن روزنامه هاي مختلف كرد: “سلطان ديناميت مرد” ، “او تاجر مرگ بود”. اين مرد مخترع ديناميت بود و وقتي عباراتي مانند “تاجر مرگ” را خواند از خود پرسيد “ آيا من به اين شكل در ياد ها باقي خواهم ماند؟” احساساتش به شدت جريحه دار شد و تصميم گرفت كاري در جهت برقرار صلح انجام دهد. نام او آلفرد نوبل بود و امروزه با جايزه بزرگ نوبل كه نماد صلح است در ياد ها ماندگار شده است.
همانطور كه آلفرد نوبل به خود آمد و ارزش هاي خود را دوباره تعريف كرد، ما هم بايد به عقب برگرديم و اعمال خود را مورد بازبيني قرار دهيم و مانند او كاري ارزشمند انجام دهيم كار ارزشمندي كه دوست داريم با آن در خاطره ها باقي بمانيم.
ميراث شما چيست؟
مي خواهيد شما را چگونه بخاطر بياورند؟
آيا پس از مرگ درباره شما به نيكي سخن مي گويند؟
آيا وقتي به ياد شما مي افتند عشق و احترام در ذهن شان تداعي مي شود؟
آيا فراموش خواهيد شد؟
آيا كسي دلش براي شما تنگ مي شود؟


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۷:۲۴ توسط:sana موضوع:

داستان كوتاه هر اتفاقي بيفتد به نفع ماست

توي كشوري يه پادشاهي زندگي ميكرد كه خيلي مغرور ولي عاقل بود

يه روز براي پادشاه يه انگشتر به عنوان هديه آوردند ولي رو نگين انگشتر چيزي ننوشته بود و خيلي ساده بود
شاه پرسيد اين چرا اين قدر ساده است ؟
چرا چيزي روي آن نوشته نشده است ؟
فردي كه آن انگشتر را آوره بود گفت: من اين را آورده ام تا شما هر آنچه كه ميخواهيد روي آن بنويسيد
شاه به فكر فرو رفت كه چه چيزي بنويسد كه لايق شاه باشد و چه جمله اي به او پند ميدهد؟
همه وزيران را صدا زد وگفت
وزيران من هر جمله و هر حرف با ارزشي كه بلد هستيد بگوييد
وزيران هم هر آنچه بلد بودند گفتند
ولي شاه از هيچكدام خوشش نيامد
دستور داد كه بروند عالمان و حكيمان را از كل كشور جمع كنند و بياوند
وزيران هم رفتند و حكيمان كل كشور را آوردند
شاه جلسه اي گذاشت و به همه گفت كه هر كسي بتواند بهترين جمله را بگويد جايزه خوبي خواهد گرفت
هر كسي يه چيزي گفت
باز هم شاه خوشش نيامد
تا اينكه يه پير مردي به دربار آمد و گفت با شاه كار دارم
گفتند تو با شاه چه كاري داري؟
پير مرد گفت برايش يه جمله اي آورده ام
همه خنديدند و گفتند تو و جمله، اي پير مرد تو داري ميميري تو راچه به جمله
خلاصه پير مرد با كلي التماس توانست آنها را راضي كند كه وارد دربار شود
شاه گفت تو چه جمله اي آورده اي؟
پير مرد گفت
جمله من اينست
"هر اتفاقي كه براي ما مي افتد به نفع ماست"
شاه به فكر رفت و خيلي از اين جمله استقبال كردو جايزه را به پير مرد داد پير مرد در حال رفتن گفت
ديدي كه هر اتفاقي كه مي افتد به نفع ماست
شاه خشمگين شد و گفت چه گفتي؟
تو سر من كلاه گذاشتي
پير مرد گفت نه پسرم
به نفع تو هم شد چون تو بهترين جمله جهان را يافتي
پس از اين حرف پير مرد رفت
شاه خيلي خوشحال بود كه بهترين جمله جهان را دارد
دستور داد آن را روي انگشترش حك كنند
از آن به بعد شاه هر اتفاقي كه برايش پيش ميآمد ميگفت:
هر اتفاقي كه براي ما ميافتد به نفع ماست
تا جائي كه همه در دربار اين جمله را ياد گرفند و آن را ميگفتند كه هر اتفاقي كه براي ما ميافتد به نفع ماست
يه روز پادشاه در حال پوست كندن سيبي بود
كه ناگهان چاقو در رفت و دو تا از انگشتان شاه را بريد و قطع كرد
شاه ناراحت شد و درد مند
وزيرش به او گفت
هر اتفاقي كه ميافتد به نفع ماست
شاه عصباني شد و گفت
انگشت من قطع شده تو ميگوئي كه به نفع ما شده
به زندانبان دستور داد تا وزير را به زندان بيندازد و تا او دستور نداده او را در نياورند
چند روزي گذشت
يك روز پادشاه به شكار رفت و در جنگل گم شد
تنهاي تنها بود ناگهان قبيله اي به او حمله كردند و او را گرفتند و مي خواستند او را بخورند
شاه را بستند و او را لخت كردند
اين قبيله يك سنتي داشتند كه بايد فردي كه خورده ميشود تمام بدنش سالم باشد
ولي پادشه دو تا انگشت نداشت
پس او را ول كردند تا برود
شاه به دربار باز گشت و دستور داد كه وزير را از زندان در آورند
وزير آمد نزد شاه و گفت با من چه كار داري؟
شاه به وزير خنديد و گفت
اين جمله اي كه گفتي هر اتفاقي ميافتد به نفع ماست درست بود
من نجات پيدا كردم و اين به نفع من شد
ولي تو در زندان شدي اين چه نفعي است
شاه اين راگفت و او را مسخره كرد
وزير گفت اتفاقاً به نفع من هم شد
شاه گفت چطور؟
وزير گفت شما هر كجا كه ميرفتيد من را هم با خود ميبرديد
ولي آنجا من نبودم
اگر مي بودم آنها مرا ميخوردند
پس به نفع من هم بوده است
وزير اين را گفت و رفت .

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۷:۱۱ توسط:sana موضوع:

واكنش سخنگوي شوراي نگهبان به سخنان آيت الله هاشمي درباره رد صلاحيتش

واكنش سخنگوي شوراي نگهبان به سخنان آيت الله هاشمي درباره رد صلاحيتش

تاريخ انتشار : چهارشنبه, 22 خرداد 1392 14:16


واكنش سخنگوي شوراي نگهبان به حضور يك مقام امنيتي در جلسه بررسي صلاحيت*ها
طبق قانون شوراي نگهبان مجاز است كه براي بررسي صلاحيت*ها از دستگاه*ها و مقامات مختلف كسب نظر كند و سوابق افراد را در اين خصوص جويا شود. اين يك امر عادي براي اعضاي شوراي نگهبان است و هميشه و در همه انتخابات*ها شوراي نگهبان مي*تواند از اين طرق قانوني نسبت به كسب اطلاعات در خصوص نامزد*ها اقدام كند.
به گزارش خبرنگار ايلنا عباسعلي كدخدايي سخنگوي شوراي نگهبان با حضور در نشست خبري با در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران در خصوص اظهارات آيت الله هاشمي مبني بر حضور يك مقام امنيتي در جلسات شوراي نگهبان و تاثير وي در اعلام صلاحيت*ها گفت: طبق قانون شوراي نگهبان مجاز است كه براي بررسي صلاحيت*ها از دستگاه*ها و مقامات مختلف كسب نظر كند و سوابق افراد را در اين خصوص جويا شود.
اين يك امر عادي براي اعضاي شوراي نگهبان است و هميشه و در همه انتخابات*ها شوراي نگهبان مي*تواند از اين طرق قانوني نسبت به كسب اطلاعات در خصوص نامزد*ها اقدام كند.
وي با بيان اينكه اين مساله در مورد داوطلبين زيادي رخ داده است گفت: كسب نظر از دستگاه*ها و مقام*هاي كشور امر جديدي نيست آنچه ملاك اصلي ماست نظر اعضاي شوراي نگهبان است كه در قالب راي ابراز مي*شود و تعيين كننده است.
نظر كار*شناس دستگاه*هاي مختلف در حد كار*شناسي است كه البته كسب اين نظر روال عادي كار شوراي نگهبان بوده است.
خبرنگار ديگري با طرح مجدد اين سوال از كدخدايي پرسيد گفته مي*شود پيش از ورود اين مقام امنيتي در شوراي نگهبان نظر اعضا نسبت به آيت الله هاشمي مثبت بوده است و پس از آن نظرات تغيير كرده است كه كدخدايي پاسخ داد: راي گيري نسبت به شخص مورد نظر شما يك بار انجام شد و هيچ تغييري در نظر اوليه شوراي نگهبان انجام نشد. راي اعضاي شوراي نگهبان از ابتدا تا انتها باقي ماند و به وزارت كشور ابلاغ شد./ايلنا

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۳۶:۵۶ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم