بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

راز زندگي ۱۸ ساله سلن ديون با همسرش +عكس

شايد بتوان ازدواج ۱۸ ساله “سلن ديون” همسرش “رنه انجليل” را در فهرست طولاني ترين ازدواجهاي هاليوودي قرار داد. اما اين خواننده محبوب كه برنده جايزه هاي گوناگوني در زمينه خوانندگي است ميگويد درياي زندگي آنها هميشه صاف و آرام نبوده است.

او خطاب به خبرنگار روزنامه ” وگاس دلوكس” عنوان كرد زندگي من و شوهرم هميشه راحت نبوده است و ما دوران سختي نيز داشته ايم. وي اضافه ميكند علاوه بر زن و شوهر بودن ما شريك تجاري نيز هستيم و همين امر سبب ميشود كه گاهي تنش هاي زيادي بين ما بوجود آيد.
او و همسرش بيش از ۲۶ سال فاصله سني دارند، او ميگويد تا حدود ۷ سال پيش من و شوهرم رابطه خوبي با هم نداشتيم تا اينكه ملاقات با يك دوست خوب و استفاده از نصايح او زندگي را براي ما تغيير داد. او به ما آموخت كه چگونه رابطه درستي داشته باشيم و اينكه در مسير زندگي زناشويي هردوي ما بايد حافظ اين رابطه باشيم و چگونه مسائل كار و زندگي را با هم نياميزيم. اكنون ما قوي تر از هميشه هستميم و زندگي خوبي داريم
وي زمانيكه با شوهرش آشنا شد تنها ۱۲ سال سن داشت . او در ۱۹ سالگي به صورت رسمي با همسرش وارد رابطه شد در آن زمان همسر او ۴۵ ساله بود. آنها در سال ۱۹۹۱ رسما نامزد شده و در سال ۱۹۹۴ ازدواج كردند. او داراي سه فرزند پسر است. وي همه فرزندانش را از طريق عمل جراحي “آي وي اف” باردار شده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۱:۴۱ توسط:sana موضوع:

مجوز كنسرت براي خانم ها خواننده

پاشايي گفته دفتر موسيقي هيچ ممنوعيتي براي دريافت درخواست گروه*ها ندارد
خبري كه امروز از طرف عليرضا پاشايي مدير دفتر موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي منتشر شد ، مي*تواند به يك بمب انگيزشي براي بانوان خواننده موسيقي پاپ تبديل شود. پاشايي مدعي شده كه گروه*هاي موسيقي پاپ بانوان مي*توانند از اين پس براي اخذ مجوز اجراي صحنه*اي به دفتر موسيقي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي مراجعه كنند.

برگزاري كنسرت*هاي موسيقي پاپ بانوان چند سالي مي*شد كه متوقف شده بود و بانوان فعال در اين عرصه * **با وجود تقاضاها و مراجعات متعددشان به ارشاد، فضايي براي اجراي كارهايشان نداشتند. *
*
* پاشايي گفته دفتر موسيقي هيچ ممنوعيتي براي دريافت درخواست گروه*ها ندارد و از اين پس گروه*هاي موسيقي پاپ بانوان هم مي توانند مانند ديگر گروه*هاي خواهان برگزاري كنسرت درخواست خود را ارائه دهند. البته طبق گفته خود پاشايي اين موضوع هنوز نهايي نشده و به زودي تصميم قطعي درباره آن گرفته مي*شود. بايد ديد با اميدي كه نسبت به باز شدن فضاي فرهنگي كشور پدپد آمده اين خبر تا چه اندازه به حقيقت خواهد داشت.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۱:۳۰ توسط:sana موضوع:

♫•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•♫ مــرد اگر مـرد باشد ♫•*¨*•.¸¸❤¸¸.•*¨*•♫

مهرباني را از چشم يك زن ميخواهد نه كشيدگي اش را !

مـــــرد اگر مـــرد باشد

سرخي حيا را از گونه هاي يك زن ميخواهد نه برآمدگي اش را !

مـــــرد اگر مـــرد باشد

حرفهاي دلنشين را از لبان يك زن ميخواهد نه قلوه اي بودنشان را !

و خلاصـــــه

مـــــرد اگر مـــرد باشد

عشق را از زن ميخواهد نه محصولي از جراحي پلاستيك را !

و تو اي زن آگـــاه باش

كه "داف شدن", تضمين پيدا كردن يك مـــرد نخواهد بود !برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۱:۲۰ توسط:sana موضوع:

عصبانيت سلنا گومز در روز تولدش +عكس

عصبانيت سلنا گومز در روز تولدش به خاطر سوالاتي كه در مورد جاستين بيبر از او پرسيده شد.“سلنا گومز” در حالي تولد ۲۱ سالگي اش را جشن گرفت كه حواشي زيادي را به دليل جدايي اش از جاستين بيبر به همراه داشت. محبوبيت سلنا گومز به خاطر چهره معصوم و صداي زيبايش بسيار زياد است و همين امر سبب شد تا در روز تولدش خبرنگاران زيادي به صورت آنلاين و حضوري خواستار مصاحبه با او باشند. در اين ميان اتفاقي كه ميان او و يك خبرنگار محلي از برنامه اي تلويزيوني رخ داد باعث شد تا او در روز تولدش نيز سوژه رسانه ها باشد.
او كه در به صورت آنلاين مهمان يك برنامه تلويزيوني بود بعد از اينكه خبرنگار از او در مورد جاستين بيبر سوال كرد، اندكي سكوت كرده و با حالتي عصبي مصاحبه را نيمه تمام رها كرد.
خبرنگار با اشاره به رفتارهاي ناشايست جديد جاستين بيبر از او سوال كرد : با توجه به اينكه شما مدت زمان زيادي را به عنوان دوست نزديك جاستين در كنارش حضور داشتيد آيا مسئله اي در مورد او وجود دارد كه ما نميدانيم و يا متوجه آن نبوده ايم. بعد از مطرح شدن اين سوال سلنا مدتي سكوت كرده و با لبخندي عصبي ارتباط را قطع كرد.

او در جواب به سوالي كه از وي پرسيده شد در ارتباط با اينكه آيا حاضر است مجددا رابطه اش را با جاستين بيبر از نو آغاز كند پاسخ منفي داد و افزود: زمانيكه ما آشنا شديم من تنها ۱۸ سال سن داشتم و حاضر نيستم تجربه اي را دوبار تكرار كنم.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۱:۰۹ توسط:sana موضوع:

خبرساز شدن كنسرت بيانسه +عكس

نكته اي كه باعث شد اين اجراي زنده به يك سوژه جنجالي و داغ رسانه اي تبديل شود، غش كردن يك هوادار هيجانزده در آغوش بيانسه بود. اين خواننده ۳۱ ساله روي صحنه اجرا در حال خواندن ترانه بود كه براي قدرداني از هوادارانش به لبه صحنه نزديك شد و به دست دادن با هواداراني كه در رديف جلو قرار داشتند پرداخت. يكي از هواداران كه مرد جواني بود خود را به او رسانده و او را در آغوش كشيد و بيانسه هم متقابلا به ابراز احساسات او پاسخ داد ، اما درست در همين لحظه اين مرد جوان در آغوش بيانسه از حال رفت و باعث شد او به شدت شوكه شود. بيانسه كه بسيار وحشت زده به نظر ميرسيد آن مرد را به دست عوامل كنار صحنه سپرد و به اجراي خود ادامه داد.
يكي از طرفداران تيزبين بيانسه كه شاهد اين صحنه بود با موبايل از آن فيلمبرداري كرده و آن را در توئيتر منتشر ساخت و به اين ترتيب اين صحنه به يك لحظه جنجالي در رسانه ها بدل شد.
بيانسه در حال حاضر در تور اجراي بين المللي “خانم كارتر” به سر ميبرد. علت نامگذاري اين تور با اين نام اشاره به نام خانوادگي همسر وي ” جي زد كارتر” است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۱:۰۰ توسط:sana موضوع:

ميترا حجار با ماشين مسابقه در جاده چالوس + عكس

پروانه پرتو تهيه*كننده “لاله” از ادامه فيلمبرداري اين فيلم سينمايي خبر داد و گفت: يكي از لوكيشن*هاي اصلي فيلم سينمايي لاله پيست رالي استادويم آزادي است كه مدت*ها است در دست تعمير است و فعلا خبري از تحويل اين پيست به گروه نيست به همين دليل براي اينكه زمان را از دست ندهيم سراغ فيلمبرداري صحنه*هاي بيروني رفته*ايم و هنوز در جاده*هاي شمال و جاده چالوس هستيم.وي افزود: اين بخش از فيلمبرداري به ماشين*هاي مسابقه و رالي بازي در اين جاده اختصاص دارد و ميترا حجار بازيگري است كه به عنوان راننده يكي از ماشين*هاي مسابقه در اين سكانس*ها بازي مي كند.
نيكنژاد كارگردان فيلم لاله در پشت صحنه فيلمتهيه*كننده “لاله” در ادامه متذكر شد: البته به غير از جاده چالوس صحنه هاي ديگري از رقابت ماشين*هاي مسابقه را نيز در جاده شمشك به ديزين فيلمبرداري كرده*ايم. ضمن اينكه علاوه بر ميترا حجار، سارا اميري بازيگر نقش “لاله”، سام قريبيان بازيگر نقش مقابل لاله، ژوبين رهبر و پيام اينانلويي از ديگر رالي*بازها در اين بخش از فيلمبرداري در جاده چالوس حضور دارند.
پرتو در پايان صحبت هاي خود در پاسخ به اين كه آيا زمان تحويل پيست رالي مشخص شده است؟ گفت: متاسفانه خبري از تحويل پيست رالي نيست و همين مسئله روند پايان فيلمبرداري را به تاخير انداخته است. قرار بر اين بود كه فصل بهار صحنه هاي مربوط به پيست رالي فيلمبرداري شود اما در آستانه دومين ماه تابستان هنوز پيست را به ما تحويل نداده*اند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۰:۵۰ توسط:sana موضوع:

مكالمه دختر و پسر

پسر : الو گلابي؟
دختر : سلام كثافت
بعد هردو از ته دل ميخندن :))
پسر : خوبي كج و كوله ي من
دختر : به توچه عشقم خوبم تو خوبي
...پسر : خــــــــر نفهم حالتو ميپرسم ميگي به تو چه؟ شيطونه ميگه بزم شل و پلش كنم ها
دختر : گفتم كه خوبم الاغ تو خوبي :))
پسر: فداي خنده هات شم كه مثل شتر ميخندي نفسم
دختر : مـــــــــرگ شتر خودتي رواني
پسر : دلم واست تنگ شده بود آشغال دوست داشتني
دختر : منم
پسر : خوب ديگه بسه خيلي باهات حرف زدم پر رو شدي
دختر : كوفتت شه باهات حرف زدم
پسر: مواظب خانمي الاغ من باش
دختر : چشم اقاي بي ادب
پسر : دوست دارم ديوونه
دختر : منم دوست دارم آقاهه

و بعد خداحافظي با خنده حتي تا چند لحظه بعد از اين كه تماسشون تموم ميشه خنده رو لب هردوشونه .
هي زندگي:(( ..

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۰:۴۱ توسط:sana موضوع:

معرفي افراد مشهوري كه ايدز داشتند! +عكس


براي اولين بار سازمان بهداشت جهاني در سال ۱۹۸۸ روز يكم ماه دسامبر را روز جهاني ايدز خواند. اكنون اين روز توسط نهاد مبارزه با ايدز سازمان ملل برگزار مي*شود. اين نهاد مسئول هماهنگ كردن اقدامات جهاني براي مقابله با بيماري ايدز است.راك هادسون، هنرپيشه*ي مشهور هاليوود كمي پيش از مرگ دو رمز زندگي*اش را فاش كرد: يكي آنكه همجنس*گرا است و ديگري اين*كه به بيماري ايدز مبتلاست. راك هادسون به*دليل جذاب بودنش، در ميان خانم*ها طرفداران بي شماري داشت.

بازيگر اصلي فيلم از كارگردان معروف بريتانيايي آلفرد هيچكاك در سال ۱۹۹۲ به بيماري ايدز مبتلا شد. در حالي كه هر بيماري مي تواند چنين خاصيتي داشته باشد وي در توجيه بيماري خود پيش از مرگ گفت: «خيلي*ها گمان مي*برند كه ايدز انتقام خداوند است. اما به نظر من اين بيماري فرستاده شده است كه به انسان*ها عشق، تفاهم و همدردي آموزش دهد!» اما بر خلاف اين نظر غالب انسان ها درباره افراد ايدزي ديدگاه بدي دارند.بسكتباليست معروف آمريكايي در سال ۱۹۹۱ ابتلاي خود به بيماري ايدز را اعلام كرد. او در حال حاضر در مبارزه با اين بيماري از طريق برنامه*هاي خيريه*اي متعددي مشاركت مي*كند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۰:۳۱ توسط:sana موضوع:

سوال هاي امتحان تاريخ نسل هاي بعد:))
1-چهار تن از نامدارترين ادمين هاي فيسبوك را نام ببريد.(2نمره)

2-چه كسي بزرگترين صفحه فيسبوك را تاسيس كرد ؟ (1نمره)

3-چه كساني به ريپورت كنندگان معروف بودند؟ (0.5 نمره)

4-در گذشته چه كساني بيشترين لايك را دريافت مي كردند؟ (1نمره)

5-كامنت چه بوده است؟(2نمره)

6-دزديدن استاتوس چه حكمي داشته است؟ (1 نمره)

7-سر سلسله ي پيج غير مجاز كه بود و چه كرد؟(1نمره)

8- با حالترين مطالب در كدام پيج يافت ميشد؟ (1.5 نمره)

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۰:۲۱ توسط:sana موضوع:

عكس فرزاد جمشيدي در افطاري مديران*سيما

شامگاه شنبه، مديران صداوسيما ميهمان معاون هنري وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي بودند. ضيافت افطاري كه در فرهنگسراي نياوران برگزار شد و وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي هم حاضر بود.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۳:۵۰:۱۱ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم