بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

همدستي زن جوان با 2 برادر براي سرقت از مسافران

همدستي زن جوان با 2 برادر براي سرقت از مسافران
سه عضو باندي كه تحت پوشش مسافربر دست به زورگيري مي*زدند دستگير شدند و به جرايم خود اعتراف كردند.
به گزارش شرق: فردي چند روز قبل با مراجعه به كلانتري جواديه تهرانپارس به ماموران اعلام كرد توسط سرنشينان خودرو پرايد سفيدرنگي كه يك نفر از آنها زن جواني بود مورد زورگيري قرار گرفته است.

مالباخته پس از تشكيل پرونده مقدماتي براي رسيدگي تخصصي به اداره پنجم پليس آگاهي تهران معرفي شد و به كارآگاهان گفت: «ساعت 20:30روز حادثه در سه*راه تهرانپارس به مقصد خيابان جشنواره سوار پرايد سفيدرنگي شدم. داخل ماشين علاوه*بر راننده، زني در صندلي جلو و مردي در صندلي عقب حضور داشتند.

راننده پس از طي مسافتي كوتاه به بهانه پنچرشدن لاستيك خودرو به يكي از كوچه*هاي فرعي تغيير مسير داد كه با اعتراض من روبه*رو شد اما ناگهان دو سرنشين خودرو با تهديد چاقو مرا از ناحيه ساعد دست چپ مورد ضرب و جرح قرار دادند و پس از سرقت گوشي تلفن همراه و 200هزارتومان وجه نقد، مرا از ماشين پياده كرده و متواري شدند.»

كارآگاهان از متهمان چهره*نگاري كردند و سپس به محل وقوع جرم رفته و اطلاع پيدا كردند اين محل در نزديكي استقرار كاركنان ايستگاه بي*آرتي است. يكي از كاركنان شركت واحد به كارآگاهان گفت: «روز حادثه شاهد پرت شدن مالباخته از خودرو پرايد سفيد بودم و به همين علت شماره پلاك خودرو را يادداشت كردم.»

با شناسايي هويت مالك 25ساله خودرو به نام محمد، تصوير وي به رويت مالباخته رسيد و بلافاصله توسط مالباخته مورد شناسايي قرار گرفت. كارآگاهان بعد از شناسايي هويت يكي از اعضاي گروه سارقان با مراجعه به محل سكونت محمد مطلع شدند وي از اين محل به مكان ديگري نقل*مكان كرده است.

در ادامه تحقيقات مخفيگاه محمد در منطقه*اي در افسريه شناسايي شد و ماموران پس از اطمينان از حضور متهم در مخفيگاهش او را در عملياتي بامدادي دستگير كردند و محمد در همان مراحل اوليه تحقيقات، به زورگيري و ارتكاب سرقت*هاي مشابه اعتراف و دو همدست خود را معرفي كرد.

كارآگاهان در اين مرحله پي بردند محمد با همدستي برادر 29ساله*اش به نام علي و زن 24ساله*اي به نام زهره اقدام به زورگيري در مناطق شرق تهران كرده است. با شناسايي مخفيگاه دو عضو ديگر گروه، «علي» و «زهره» نيز در همان شب دستگير و هر سه متهم براي انجام تحقيقات درخصوص جرايم ارتكابي به پليس آگاهي منتقل شدند.

سرهنگ علي غياثوند، معاون مبارزه با سرقت*هاي خاص پليس آگاهي تهران بزرگ، با تاييد اين خبر گفت: «با شناسايي متهمان از سوي مالباخته و اعتراف صريح متهمان به سرقت*هاي مشابه در مناطق مختلف به*ويژه در شرق تهران، قرار قانوني از سوي مقام قضايي صادر شد و متهمان براي انجام تحقيقات تكميلي و شناسايي ساير جرايم در اختيار اداره پنجم پليس آگاهي تهران قرار گرفتند.

بنابراين از تمامي مالباختگاني كه توسط سرنشينان خودرو پرايد سفيدرنگ داراي دو سرنشين مرد و يك سرنشين زن مورد زورگيري و سرقت اموال قرار گرفته*اند دعوت مي*شود براي شناسايي متهمان و طرح و پيگيري شكايات خود به اداره پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت*اسلامي مراجعه كنند.»/شرق

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۱:۳۳ توسط:sana موضوع:

قتل خواهر به خاطر سوءظن

قتل خواهر به خاطر سوءظن
پسر جنايتكار كه به خاطر سوء ظن خواهرش را به قتل رسانده بود، در جريان بازسازي صحنه قتل به تشريح جنايت خود پرداخت.
حوادث - به گزارش مردم سالاري، چندي قبل ماموران پليس آگاهي شهرستان كازرون در جريان كشف جسد زن جواني در يكي از جاده*هاي اطراف اين شهر قرار گرفتند. تيم پليسي پس از حضور در محل دريافتند، جسد متعلق به زن جواني است كه با ضربه*هاي چاقو از پا درآمده و عامل يا عاملان جنايت جسد را پس از قتل در آن منطقه رها كرده*اند.

از سوي ديگر به دليل سرقت نشدن طلاهاي مقتول احتمال قتل با انگيزه سرقت منتفي شد و كارآگاهان احتمال دادند زن ناشناس قرباني انتقامي كور شده است. پس از تحقيقات مقدماتي جسد به پزشكي قانوني منتقل شد و تيمي از ماموران تجسس*ها براي افشاي راز اين جنايت را آغاز كردند.

همزمان با اين جنايت خانواده زن جواني به نام نيلوفر با مراجعه به پليس از ناپديد شدن مرموز دخترشان خبر دادند كه با بررسي اين شكايت مشخص شد جسد كشف شده متعلق به نيلوفر است. با شناسايي هويت مقتول روند رسيدگي به اين پرونده وارد مرحله تازه اي شد.

تجسس هاي پليس نشان داد، زن جوان چند ماه قبل به دليل اختلافاتي كه با همسرش داشت از او جدا شده بود. از سوي ديگر نيلوفر به خاطر رفتارش رابطه خوبي با خانواده اش نداشت و با يكي از برادرانش چند بار درگير شده بود.

ماموران با كشف اين سرنخ تحقيقات را بر روي خانواده زن جوان متمركز كردند كه يكي از برادرهايش به قتل اعتراف كرد و گفت : رفتارهاي خواهرم پس از جدايي از همسرش باعث آبروريزي ما شده بود. چند بار به او تذكر دادم اما هيچ تغييري در رفتارش نداد.

روز حادثه يكي از بستگانمان به خانه ما آمد و به من گفت تو اگر غيرت داشتي نمي گذاشتي خواهرت آبرويتان را ببرد. با اين شنيدن اين حرف ها عصباني شدم و با ضربه هاي چاقو خواهرم را كشتم. بعد هم جسدش را در حاشيه جاده رها كردم.

با اعتراف متهم ، ماموران و بازپرس جنايي او را به محل جنايت بردند كه متهم به بازسازي جنايت خود پرداخت. پسر جنايتكار هم اكنون در زندان به سر مي برد تا به زودي پاي ميز محاكمه قرار بگيرد./مردم سالاري

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۱:۲۴ توسط:sana موضوع:

شهادت خبرنگار ايراني در دمشق

شهادت خبرنگار ايراني در دمشق
هادي باغباني خبرنگار و مستندساز ايراني شب گذشته به دست تروريست هاي سلفي در حومه پايتخت سوريه به شهادت رسيد.
شهيد هادي باغباني كه براي ساخت مستندي از بحران سوريه به اين كشور سفر كرده بود در درگيري هاي مناطق حاشيه اي دمشق توسط تروريست هاي تكفيري جبهه النصره به شهادت رسيد.
مراسم تشييع اين شهيد بزرگوار ساعت 11 فردا چهارشنبه در محل سكونت سابق وي در محله حكيميه تهران، خيابان سازمان آب، مسجد امام رضا(ع) برگزار خواهد شد.
پيكر پاك اين شهيد كه امروز به وطب بازگشته است، پس از تشييع در تهران به زادگاه وي در بابلسر منتقل خواهد شد./مهر

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۱:۱۳ توسط:sana موضوع:

راز كشف پاهاي قطع*شده چيست؟

راز كشف پاهاي قطع*شده چيست؟
مدير داخلي بيمارستان ولايت دامغان گفت: مشخصات پاي پيدا شده اعلامي از سوي نيروي انتظامي اين شهرستان با مشخصات پاي قطع شده بيمار اين بيمارستان مطابقت ندارد.
حوادث - محمد حسن سلماني در گفت*وگو با ايسنا، با تكذيب خبر درج شده در رسانه*ها مبني بر اين كه پاي پيدا شده در يكي از روستاهاي اين شهرستان مربوط به يكي از بيماران بيمارستان برادران شهيد رضايي است افزود: نيروها و تجهيزات بيمارستان شهيد برادران رضايي با راه*اندازي بيمارستان تازه تاسيس ولايت به اين بيمارستان منتقل شده و طي دو ماه گذشته تنها يك مورد قطع عضو در اين بيمارستان انجام شده كه مشخصات آن با مشخصات اعلامي از سوي نيروي انتظامي به اين بيمارستان و عضو پيدا شده در يكي از روستاهاي دامغان تطابقي ندارد.

وي با بيان اينكه بيمار جراحي شده در اين بيمارستان، ساكن شهر دامغان است و با پيگيري*هاي انجام گرفته مشخص شده كه اين عضو پيدا شده مربوط به وي نيست.ضمن اينكه بر پايه مشخصات اعلامي از سوي نيروي انتظامي پاي پيدا شده از بالاي زانو قطع شده و اين در حالي است پاي تنها بيمار قطع عضو شده اين بيمارستان از زير زانو قطع شده، بنابراين از نظر مكان دفن و هم از نظر محل قطع هيچ تطابقي بين بيمار و عضو پيدا شده وجود ندارد. ضمن اينكه پاي قطع شده بيمار اين بيمارستان در داخل شهر دفن شد.

مدير داخلي بيمارستان ولايت دامغان همچنين گفت: نظر كارشناسي اين بيمارستان در پاسخ به مكاتبه فرماندهي انتظامي شهرستان طي نامه*اي به نيروي انتظامي شهرستان اعلام شد.
همچنين سيدمحمد شاهچراغ كارشناس روابط عمومي اداره اطلاع*رساني معاونت اجتماعي نيروي انتظامي استان دامغان پيرامون خبر پيداشدن يك پاي قطع شده در روستاي مهماندوست دامغان به خبرنگار ايسنا گفت: پاي پيدا شده مربوط به يك بيمار ديابتي بوده كه پس از قطع عضو در بيمارستان تحويل وي شد.

كارشناس روابط عمومي اداره اطلاع*رساني معاونت اجتماعي نيروي انتظامي استان گفت: بر پايه اعلام نظر نيروي انتظامي شهرستان با بررسي*هاي انجام شده از بيمار و تطابق محل كشف با محلي كه عضو در آن جا دفن شده و بدنبال شناسايي بيمار و تطبيق آزمايشات انجام شده از سوي پزشكي*قانوني مشخص شده كه پاي پيدا شده متعلق به بيماري بوده كه پس از قطع*شدن در بيمارستان برادران رضايي دامغان براي تدفين تحويل وي شده است.

وي ادامه داد: اين بيمار پاي قطع شده را در روستاي محل سكونت داخل پلاستيك بصورت سطحي دفن كرده كه بعد از مدتي توسط حيوانات پيدا و از محل دفن خارج شده است.
روز گذشته خبري به نقل از فرماندهي انتظامي دامغان مبني بر اين كه پاي قطع شده در روستاي مهماندوست دامغان مربوط به بيمار جراحي شده در بيمارستان برادران رضايي دامغان بوده در رسانه*ها منتشر شد.

همچنين چندي پيش، محمد علي قمي اويلي، فرماندار نوشهر كشف پاي بريده*شده در جنگل*هاي نوشهر را تكذيب كرده و به ايسنا گفته بود كه شايعاتي كه در مورد پيدا شدن يك پاي بريده انسان در نوشهر بر سر زبان*ها افتاده سبب نگراني شده اما اين پاي بريده از سوي پزشكان بيمارستان نوشهر به خاطر شرايط فرد بيمار از بدن وي قطع شده بود و به جاي دفن كردن اين پا بر اثرغفلت در سطل زباله پيدا شد. فرماندار نوشهر تصريح*كرد: اين خانواده بومي نوشهر نبوده و مدتي بوده كه در اين شهرستان سكونت داشته*اند./ايسنا

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۱:۰۳ توسط:sana موضوع:

تست شخصيت جديد

شخصيت يا كاراكتر الگوي نسبتاً پايدار و ثابت انديشه، هيجان*ها ورفتار يك فرد است. به عبارت ديگر شخصيت شامل ويژگي*هاي نسبتاً با ثبات و پايدار است كه صفت ناميده مي*شوند مانند “زودرنج”، “مضطرب” و “پر حرف “. حالا قبل از اينكه اطرافيانتان تك تك ويژگي هاي شخصيتي تان به شما بازگو كند خودتان را با اين تست بسيار جالب بشناسيد .

تصور كنيد در بيابان خشك و بي پاياني در حال راه رفتن هستيد خسته،گرسنه،تشنه،پس از ۵ ساعت پياده روي……ناگهان ساختمان مجلل و با شكوهي در جلوي شما ظاهر مي*شود.
۱.ساختماني كه جلوي شما ظاهر شده است چيست؟
الف-يك قصر ب- يك موزه ج-يك هتل د-يك بناي مذهبي (مسجد-كليسا-……)
۲.شما از چه طريقي وارد ساختمان مي*شويد؟
الف-پنجره ب- در ج- بالكن د- تونل زير زميني
وقتي وارد ساختمان شديد آن را بسيار مجلل و باشكوه مي يابيد……ناگهان صداي در زدن مي*شنويد…در را باز مي*كنيد و كسي را مي*بينيد كه واقعاً مي*خواستيد با او باشيد.
۳. آن شخص كيست؟
به گشتن ادامه مي*دهيد…پلكاني را مي*بينيد كه به طبقه بالا مي*رود.
۴.مارپيچي است يا مستقيم؟
از پلكان بالا مي*رويم تعداد پله ها را مي*شماريد.
۵.چند پله بود؟(هر عددي از يك تا بي نهايت)
بعد وارد اتاقي مي*شويد……….
۶.دلتان مي*خواهد اين اتاق چقدر بزرگ باشد؟
الف-به اندازه يك آكواريوم
ب-به اندازه يك اتاق معمولي
ج-به اندازه يك جنگل
د-به اندازه اقيانوس آرام
۷.دلتان مي*خواهد رنگ ديوار اتاق چه باشد؟
الف-قرمز ب-سياه و سفيد ج- ارغواني د-زرد يا پرتقالي و-رنگ هاي رنگين كمان
يك ميز جلوي شما ظاهر مي*شود…
۸.آيا گرد- مربع- مثلث يا بدون شكل خاصي است؟
و ظرفي با ۵ ميوه روي آن قرار دارد: گيلاس- سيب- كيوي- طالبي-هندوانه
۹.يك ميوه را انتخاب كنيد…….
ميوه اي كه انتخاب كرده ايد شما را به ياد اين شخص مي*اندازد…
۱۰.نام او را بنويسيد.

۱۱.شما ميوه را برمي*داريد و………
الف-بلافاصله آن را مي*خوريد.
ب- قسمت كرم خورده را مي* بريد و قسمت سالمش را مي*خوريد.
ج-آن را مي*بريد و داخلش را مي*بينيد كه كرم خورده است و….بعد به خوردنش ادامه مي*دهيد
د-اگر كرم خورده باشد تمامش را دور مي*اندازيد
از آن ساختمان خارج مي*شويد و ۵ حيوان را مي*بينيد.موش- آهو- اسب- دلفين- فيل
۱۲.اين حيوانت را به ترتيب اولويت كه برايتان دارند رده بندي كنيد..
جواب:

۱.نشان دهنده چيزي است كه شما بيشتر از بقيه چيزها دنبال آن هستيد.
قصر:ثروت موزه:حرفه و شغل هتل:خانه و عشق
مكان مذهبي:اعتقادات يا زمينه رشد روحي و رواني شماست
۲.نشان دهنده نوع زندگي است كه به دنبال آن هستيد.
پنجره:زندگي سرشار از رويدادهاي پيش بيني نشده و شگفت انگيز
در:زندگي آرام و امن
بالكن:زندگي مسالمت جويانه و عاشقانه
تونل زير زميني:زندگي خطرناك ولي معني دار پر از تجربه هاي متفاوت
۳.فردي كه پشت در مي*بينيد همان كسي است كه شما در رويارويي با مشكلات زندگي مي*توانيد كاملاً به او اعتماد كنيد.

۴.پلكان نشانه زندگي عشقي شماست پيچ در پيچ ولي زيبا – مستقيم معمولي ولي خسته كننده

۵.تعدا پله ها:تعداد تلاشهايي كه شما اميدواريد براي برقراري رابطه تان به عمل آوريد.

۶.اندازه اتاق:ميزان ماجراجويي هر چه كوچك باشد يعني شما آدم محافظه كاري هستيد

۷.رنگ اتاق شخصيت شماست:
قرمز:احساساتي و پر شور سياه و سفيد:منطقي ارغواني:ماجراجو
زرد و پرتقالي:شادمان و سرحال رنگين كمان:شما در مورد اين كه واقعاً چه هستيد شك داريد
۸.شكل ميز:زاويه ديد شما را نسبت به چيزها يا موقعيت ها نشان مي دهد.
مربع:ثابت و منصفانه
گرد:شما مي*خواهيد چيزها را از ديدگاه و نقطه نظر بسياري افراد ديگر ببينيد
مثلث:شما مي*خواهيد مبتكر و اصلي باشيد
بي شكل:شما آدم بي اراده اي هستيد و هميشه طفره مي*رويد
۹.ميوه ها نشانگر اين هستند كه شما به دنبال چه نوع دوستاني مي گرديد ميوه هاي بزرگتر نشانگر اين هستند كه نمود فيزيكي و ظاهري براي شما بيشتر اهميت دارد و ميوه هاي كوچكتر به معني اين هستند كه شخصيت افراد براي شما مهم است.

۱۰.اين شخص نشانگر نوع دوستاني است كه شما به دنبال او هستيد.
۱۱.چگونگي خوردن ميوه نشانگر اين است كه شما چگونه با ديگران رفتار مي*كنيد.
الف:يعني شما كينه اي از ديگران به دل نمي*گيريد
ب:يعني شما فقط نكات مثبت دوستانتان را مي*پذيريد و از پذيرفتن نكات منفي آنها سرباز مي زنيد
ج:خوردن آن عليرغم كرم خوردگي يعني نقاط قوت و ضعف ديگران را مي پذيريد
د:دور انداختن يعني شما آدم بي رحمي هستيد.
۱۲. ۵ حيوان:
دلفين:شغل و حرفه فيل:خانواده
اسب:عشق موش:انتظار و احترام
آهو: دوستان شما و چيزهايي كه به آن توجه داريد است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۰:۵۳ توسط:sana موضوع:

شكيرا، پيكه را در بارسلون تنها گذاشت +عكس


پايگاه خبري “الفجر” مصر خبر داد كه خواننده “شكيرا” خواننده كولومبيايي و دست دختر “جرارد پيكه”ستاره باشگاه بارسلونا و بازيكن تيم ملي اين كشور تصميم گرفت از بارسلون برود و پيكه را براي مدتي تنها گذارد.
بنا بر اين گزارش، وي دليل سفرش را شكايت عليه دوست پسر قبلي خود تاجر آرژانتيني “آنتونيو دولارويا” و مطالبه غرامت ۷٫۶ ميليون دلاري اعلام كرده است.
عكس هايي از از شكيرا و فرزندش درحال ورود به فرودگاه بارسلون براي سفر به لس آنجلس منتشرشده كه توجه بسياري را به خود جلب كرد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۰:۴۲ توسط:sana موضوع:

واقـــــــــــــــــــعا چه بــــــــــــــه روز انجمن اومده؟؟؟؟؟؟

يكي به من بگه اينجا bia2skin يا يه سايت ورزشي؟؟؟؟؟
چند وقتيه مطالب انجمن همش توسط مبين پر ميشه ورزشي يا فرهاد مياد اخبار ميزاره
اينم نمونه:
حالا مبين به من ميگه چرا انجمن نمياي؟؟؟؟؟
بيام انجمن غير چت باكس كه 4 نفر بيشتر توش نيست چي هست؟؟؟؟؟؟
بخوام مطالب تو رو بخونم كه تو سايت varzesh3 همش هست


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۰:۳۳ توسط:sana موضوع:

ازدواج خيرخواهانه جاستين بيبر با دختر 8 ساله +تصاوير

ازدواج خيرخواهانه جاستين بيبر با دختر 8 ساله +تصاوير
"جاستين بيبر" كه عضو يك موسسه نيكوكاري برآورده كردن آرزوي بيماران است، پيشنهاد ازدواج يك دختر 8 ساله بيمار را پذيرفت و به صورت نمادين با وي ازدواج كرد.
اين دختر 8 ساله از يك نوع بيماري كبدي خطرناك رنج ميبرد. البته به اين دختر قول داده شده بود كه خواننده اسطوره ايش را در كريسمس سال جاري ميلادي خواهد ديد و اگرچه از آن زمان مدت زيادي ميگذرد اما او توانست به آرزويش برسد.

اين دختر بچه هنگام رويارويي با بيبر در حاليكه بسيار هيجانزده بود از او درخواست ازدواج كرد و جاستين بيبر جوان نيز اگرچه كمي شوكه شد اما درخواست او را پذيرفت. او به رسم ادب و رسوم خاص ازدواج در غرب روي يك زانو نشست و به درخواست اين دختر پاسخ مثبت داده و يك انگشتر بدل نيز به انگشت او انداخت.

جاستين بيبر خواننده 19 ساله هاليوودي اين روزها حواشي بسياري به دليل رفتار و حركات غير اخلاقي اش به همراه داشته است و به نظر ميرسد خوشحال كردن قلب يك دختر بچه بيمار در اين شرايط بهترين كاري بود كه او طي اين روزها انجام داده است.

جديدترين شايعه در مورد جاستين بيبر حضور او به همراه دو زن 32 ساله در هتل محل اقامتش بوده است كه سر و صداي زيادي به پا كرد. بسياري از افراد شهرت بي حد و مرز او در سنين نوجواني را عامل اصلي سقوط اخلاقي او در آينده ميدانند.

فايل پيوست 1399فايل پيوست 1400فايل پيوست 1401فايل پيوست 1402


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۰:۲۳ توسط:sana موضوع:

تلاش ريحانا براي چاق شدن و اضافه وزن!كمتر زني در دنياي امروز به دنبال چاق شدن است. اكثر خانمها در پي يافتن راهي براي كاهش وزن هستند و افراد لاغر هم غالبا استخواني بودن را به چاق شدن ترجيح ميدهند. اما خبرها نشان ميدهند "ريحانا...
كمتر زني در دنياي امروز به دنبال چاق شدن است. اكثر خانمها در پي يافتن راهي براي كاهش وزن هستند و افراد لاغر هم غالبا استخواني بودن را به چاق شدن ترجيح ميدهند. اما خبرها نشان ميدهند "ريحانا" خواننده معروف 25 ساله هاليوودي به دنبال راهي براي افزايش وزن است.
او اين روزها به "باربادوس" ، شهر زادگاهش بازگشته است و بنابر اظهارات يك منبع نزديك به وي، او در تلاش براي افزايش وزن وچاق شدن است.
گفته ميشود او اين روزها مدام در حال خوردن تنقلات است و بيشتر وقتش را در رستورانها ميگذراند و اظهار اميدواري كرده است كه نتيجه تلاشش را هرچه زودتر ببيند

بنابر گزارشات ريحانا اين روزها اوقات خوشي را در كنار خانواده سپري ميكند و در مدت اقامتش در اين شهر بارها به فستيوالها و كارناوالهاي خياباني رفته است.بر اساس گزارشها او علاوه بر اينكه خوردن برنج و حبوبات را افزايش داده است سعي ميكند با خوردن تنقلاتي چون چيپس و شكلات روند افزايش وزن را تسريع كند.
شاهدان ميگويند در زمان حضورش در فستيوال علاوه بر اينكه مدام در حال خوردن بوده است سعي كرده تا اوقات خوشي را براي خود و اطرافيانش و بخصوص هواداراني كه او را احاطه كرده بودند به وجود آورد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۰:۱۲ توسط:sana موضوع:

دانشجويان نمونه كشوري «پرايد» اهدا مي شودرييس سازمان امور دانشجويان وزارت علوم گفت:به هر دانشجوي كشوري نمونه يك دستگاه خودروي پرايد به عنوان هديه رياست جمهوري اهدا خواهد شد.

محمود ملاباشي ، با اشاره به صدور موافقت رياست جمهوري براي اهداي خودرو پرايد به دانشجويان نمونه كشوري سال گذشته، تصريح كرد: اميد است افرادي كه در وزارت علوم كادر ثابت هستند، پيگيري*هاي لازم را انجام دهند تا دانشجويان بتوانند تا پايان سال خودروي خود را دريافت كنند.

وي با اشاره به پيگيري زياد دانشجويان در رابطه با اين موضوع، اظهاركرد: نامه اجراي اين طرح به وزارت علوم ابلاغ شده است كه اميد است در تاريخ قيد شده عملياتي شود.

بر اساس اين گزارش محمود احمدي*نژاد در مراسم تقدير از دانشجويان نمونه كشوري در بهمن ماه سال 91 وعده اهداي يك پرايد به هر دانشجوي نمونه كشوري داده بود.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۰۰:۰۲ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم