بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

معرفي 10 خودروي پرسرعت اما كم*مصرف


مسئله سوخت براي كساني كه عادت دارند تنها از اتومبيل شخصي استفاده كنند به مراتب پر اهميت*تر از ديگراني است كه هميشه يا گاهي از وسايل نقليه عمومي نيز استفاده مي*كنند.

فوربس در تازه*ترين مطلبي كه روي وب سايت خود منتشر كرده است به معرفي خودروهايي پرداخته است كه اگرچه از سرعت و عملكرد مناسبي برخوردار هستند اما به عنوان خودروهاي كم*مصرف برندهاي مشهور شناخته مي*شوند.

Ford Mustang -- مصرف: 12.2 ليتر در 100 كيلومتر

يكي از اسامي عجيبي كه در اين ليست قرار ميگيرد فورد موستانگ است كه بيشتر خودرو دوستان آن را به عنوان يك هيولاي قاتل سوخت مي شناسند. اين خودرو كه مدل 6 سيلندر كوپه آن بسيار معروف است به عنوان يكي از خودروهاي سريع اما كم مصرف شناخته ميشود. اين خودرو در مدل هاي كروكي به مراتب مصرف كمتري نيز پيدا مي كند. موستانگ 305 اسب بخار دارد و مي تواند مسير صفر تا 100 كيلومتر را تنها در 5.8 ثانيه طي كند.

Infiniti G37 -- مصرف: 12.2 ليتر در 100 كيلومتر

يكي از برادران كوچكتري كه شباهت بسياري به مدل نيسان z370 دارد همين خودرو است. مدل آخري كه ايفينيتي توليد كرد است موتوري 3.7 ليتري به همراه 330 اسب بخار دارد كه مي تواند مسير 0 تا 100 كيلومتر را تنها در عرض 5.8 ثانيه طي كند. اين خودرو نيز در ليست كم مصرف ها قرار مي گيرد و يكي از خودروهاي منحصر به فرد در بازار جهاني به حساب مي آيد.

Porsche 911 Carrera -- مصرف: 11.8ليتر در هر 100 كيلومتر


آخرين نسخه «پورشه 911» ادامه*دهنده سنت هميشگي پورشه در تركيب بالاترين عملكرد و مصرف سوخت مناسب است. روي اين ماشين، يك موتور 3.4 ليتري شش سيلندر تعبيه شده كه 350 اسب بخار قدرت دارد. اين خودرو در مدت زمان 4.4 ثانيه به سرعت 100كيلومتر بر ساعت مي*رسد. اما Carrera S از اين خودرو نيز سريع*تر است: روي آن موتوري 3.8 ليتري تعبيه شده كه در مدت 4.1 ثانيه به سرعت 100 كيلومتر بر ساعت مي*رسد.

Porsche Boxster -- مصرف: 11.2 ليتر در 100 كيلومتر

دومين خودروي پورشه اين ليست نيز مدل باكستر است. روي اين خودروي سريع و ظريف، يك موتور 2.9 ليتري شش سيلندر تعبيه شده كه 225 اسب بخار قدرت دارد. Porsche Boxster، در مدت زمان 5.4 ثانيه از سرعت صفر كيلومتر به سرعت 100كيلومتر بر ساعت مي*رسد. اما Boxster S مي*تواند در مدت 4.7 ثانيه به سرعت 100 كيلومتر بر ثانيه برسد. موتوري كه روي آن نصب شده 315 اسب بخار قدرت دارد و شش سيلندر است.

Porsche Cayman -- مصرف: 11.6 ليتر در 100 كيلومتر

پورشه با اتومبيل*هاي با كيفيتي كه توليد مي*كند سه رده اين فهرست را به قبضه خود در آورده است. اين خودروي دو صندلي به عنوان معادل ارزان*تر «پورشه 911» گران*قيمت شناخته مي*شود. موتوري كه روي اين خودرو نصب شده است 2.9 ليتري است و در عرض 5.4 ثانيه به سرعت 100 كيلومتر بر ساعت مي*رسد. اما موتور Cayman S، 320 اسب*بخار قدرت دارد و تنها در 4.8 ثانيه به سرعت 100 كيلومتر بر ساعت مي*رسد.

Lotus Evora -- مصرف: 12.2 در هر 100 كيلومتر

روي اين خودرو موتوري 3.5 ليتري تعبيه شده است كه 276 اسب*بخار قدرت توليد مي*كند و در مدت زمان پنج ثانيه از صفر كيلومتر به سرعت 100 كيلومتر بر ساعت مي*رسد. طراحان اين خودرو مي*كوشند در نسخه جديد اين خودرو مدت زمان رسيدن به سرعت 100 كيلومتر بر ساعت را به 4.5 ثانيه كاهش دهند. آنها در عين حال توان خود را به*كار گرفته*اند كه ميزان مصرف سوخت Lotus Evora را باز هم كاهش دهند.

Hyundai Genesis Coupe -- مصرف: 12.9 ليتر در هر 100 كيلومتر

اين خودرو كه در سال*جاري ميلادي با به*روز رساني زودهنگام روبه*رو شد، يكي از بهترين خودروهاي «هيونداي» از نظر سرعت و كمي مصرف سوخت است. علاوه بر اين، «هيونداي جنسيس كوپه» فروش خوب و قابل*قبولي داشته است. روي اين خودرو يك موتور 3.8 ليتري نصب شده است كه بالغ بر 348 اسب*بخار قدرت دارد. علاوه بر اين «هيونداي جنسيس كوپه» در مدت زمان 5.2 ثانيه از صفر كيلومتر به سرعت 100 كيلومتر بر ساعت مي*رسد.

Nissan 370Z -- مصرف: 12.2 ليتر در 100 كيلومتر

اين خودروي كمپاني «نيسان» به دوصورت كوپه دوصندلي و قابل*تبديل در بازار خودرو به فروش مي*رسد. «Z» نيسان نيز مانند ديگر خودروهاي توليدي اين كمپاني، از عملكردي چشمگير، ظاهري جذاب و قيمتي مناسب بهره مي*برد. روي اين خودرو موتوري با 332 اسب*بخار قدرت نصب شده است. وجود چنين موتوري باعث مي*شود كه «Z» نيسان در مدت زمان 5.2 ثانيه از صفر كيلومتر به سرعت 100 *كيلومتر بر ساعت برسد.

Audi TT -- مصرف: 10.1 ليتر در 100 كيلومتر


اين خودروي كوپه دو در، يكي از زيباترين و جذاب*ترين اتومبيل*هاي توليدي كمپاني «آئودي» است. موتوري كه روي «آئودي تي*تي» نصب شده، چهار سيلندر دوليتري است كه 211 اسب بخار قدرت دارد.اين مشخصات باعث شده است كه اين خودرو در مدت زمان 5.3 ثانيه به سرعت 100 كيلومتر بر ساعت برسد. يكي از ويژگي*هاي اين خودرو، طراحي چشم*نواز بدنه با انحناي خاص و ديدني است.

Mercedes-Benz SLK350 -- مصرف: 11.6 ليتر در 100 كيلومتر

اين خودرو به سقف تاشو مجهز شده و نمونه تمام عيار تعادل ميان سرعت و كارايي است. موتوري كه روي آن تعبيه شده است 3.5 ليتري است كه قدرتي بالغ بر 302 اسب بخار براي SLK350 به ارمغان مي*آورد. اين توان باعث شده است كه اين خودرو در مدت زمان 5.5 ثانيه به سرعت 100 كيلومتر بر ساعت برسد. علاوه بر اين ويژگي*ها، SLK350 مرسدس بنز به عنوان يكي از كم*مصرف*ترين خودروهاي اين كمپاني نيز شناخته مي*شود.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۶:۴۱ توسط:sana موضوع:

عكس تكان دهنده و چندش آور از يك قصابي در چين!!


وقتي غذا فراوان نباشد، سگ ها و گربه ها نيز از نظر اجتماعي براي سرو شدن به عنوان غذاي اصلي در چين مورد قبول واقع مي شوند. بيشتر اين سگ ها...

وقتي غذا فراوان نباشد، سگ ها و گربه ها نيز از نظر اجتماعي براي سرو شدن به عنوان غذاي اصلي در چين مورد قبول واقع مي شوند. بيشتر اين سگ ها براي خورده شدن پرورش داده شده اند، اما بعضي از آنها حيوانات خانگي بوده اند كه دزديده شده اند يا سگ هاي خياباني اي هستند كه كسي ازشان مراقبت نمي كند. اما در برخي از شهرها كه وضع مالي بهتر است، تعدادي از شهروندان حيوانات را خريداري كرده تا به عنوان حيوان خانگي ازشان مراقبت كنند و كمپين مبارزه عليه ظلم بر حيوانات راه اندازي كرده اند. علي رغم فشارهاي بين المللي براي متوقف كردن كشتن و خوردن سگ ها هنوز تخمين زده مي شود كه هر سال در طول يك روز 10.000 سگ براي خوردن در شهر Guangxi Yulin كشته مي شوند.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۶:۲۹ توسط:sana موضوع:

اجراي كنسرت خواجه اميري در همدان


مديركل فرهنگ و ارشاد اسلامي از اجراي كنسرت خواجه اميري در همدان خبر داد.

"خسرو بيات" گفت: به زودي كنسرت احسان خواجه اميري در همدان برگزار خواهد شد.


وي ادامه داد: مجوزهاي مورد نياز براي اجراي كنسرت در حال تكميل است و به زودي مراحل اداري آن به پايان مي*رسد.


بيات درباره برگزار نشدن كنسرت خوانندگاني چون محسن يگانه و حميد عسگري نيز گفت: مدير برنامه*هاي اين خوانندگان براي پيگيري صدور مجوز اقدامي نكردند و به همين دليل كنسرت اين خوانندگان برگزار نشد.


قرار بود از پنج خواننده مطرح كشور از جمله محسن يگانه، حميد عسگري، رضا صادقي، همايون شجريان و عليرضا قرباني دو نفر در جشنواره تابستاني استان همدان كنسرت داشته باشند كه تنها قرباني در اين جشنواره اجرا مي*كند
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۶:۲۰ توسط:sana موضوع:

بيـــ خيالــــِِ شَرمـــُ حَيــــا

يك روز گشاد مثل دامن شلواري

و يك روز تنگ مثل ساپورت

يك روز كوتاه

و يك روز بلند

يك روز وصله دار

و يك روز پاره...!!!

و تومثل يك اسباب بازي(!) چشم دوخته اي كه ببيني فردا چه چيز را برايت مد مي كنند...

بي خيال زشتي و زيبايي

بي خيال وقاحت و وجاهت

وبي خيال شرم و حيا...

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۶:۱۰ توسط:sana موضوع:

اگـه گـفـتـي اشـتـباهـش كجـاستـ؟

بسم الله الرحمن الرحيم
قل هو الله احد الله الصمد لم يلد و لم يولد و لم يكن له كفوا احد
بسم الله الرحمن الرحيم
قل هو الله احد الله الصمد لم يلد و لم يولد و لم يكن له كفوا احد
بسم الله الرحمن الرحيم
قل هو الله احد الله الصمد لم يلد و لم يولد و لم يكن له كفوا احد
.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

خوب ديگه نگرد
اشتباهي نداره
ثواب ختم يه قرآن را بردي
منم تو ثوابتون شريكم

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۵:۵۸ توسط:sana موضوع:

معلم جواني كه دانش آموزانش را اجبار به رابطه نامشروع مي كرد + عكس


يك معلم جوان به نام "راشل جندرون" كه 27 سال سن دارد دانش آموز پسر خود را 5 بار مورد استفاده جنسي قرار داده و با تهديد....

يك معلم جوان به نام "راشل جندرون" كه 27 سال سن دارد دانش آموز پسر خود را 5 بار مورد استفاده جنسي قرار داده و با تهديد فيلم و عكس آن را به سكوت واداشته بود به پاي ميز محاكمه كشيده شد.وي كه از سال 2008 در يك دبيرستان به تدريس اشتغال داشته است در موردي ديگر متهم به تجاوز جنسي به دانش آموز 16 ساله خود است.
جلسه دادگاه با حضور مادر اين معلم متجاوز برگزار شد و بر اساس حكم قاضي دادگاه وي به 10 سال زندان و منع از تدريس شد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۵:۴۹ توسط:sana موضوع:

هزينه برندهاي مطرح براي طراحي لوگو سازمان خود

برندهاي مطرح دنيا متحمل هزينه هايي براي طراحي لوگوي سازماني خود شده اند كه برخي از اين هزينه جالب و باورنكردنيست. هزينه لوگوي توتيتر : 15 دلارلوگوي توييتر توسط سيمون اوكسلي در سال 2009 طراحي شد.
هزينه لوگوي پپسي : 1 ميليون دلارلوگوي جديد پپسي توسط گروه طراحي Arnell در سال 2008 طراحي شد.
هزينه لوگوي بي بي سي : 1 ميليون و هشتصد هزار دلارلوگوي BBC در سال 1997 ميلادي بار ديگر طراحي شد.
هزينه لوگوي گوگل : 0 دلارلوگوي اصلي گوگل در سال 1998 ميلادي توسط سرگي برين، يكي از موسسان گوگل در برنامه دستكاري تصوير GNU GIMP طراحي شد.
هزينه لوگوي كوكاكولا : 0 دلارلوگوي معروف كوكاكولا توسط دفتردار و حسابدار مخترع كوكاكولا، جان پمبرتون طراحي شد. او كه فرانك ميسون رابينسون نام داشت، اين كار را در سال 1885 ميلادي انجام داد. رابينسون با نام كوكاكولا بازي كرده و فونتي متمايز با خط شكسته را براي طراحي لوگو انتخاب نمود. اين نوع تايپ حروف بعدها با نام script Spencerian شناخته شد و در اواسط قرن نوزدهم توسعه پيدا كرد. در آن زمان اين نوع تايپ حروف به فرمي غالب در دست نوشته*هاي رسمي در آمريكا تبديل شد.
هزينه لوگوي نايك : 35 دلارلوگوي نايك توسط يك طراح گرافيك به نام كارولين ديويدسون در سال 1975 ميلادي طراحي شد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۵:۳۸ توسط:sana موضوع:

مهرانگيز دولتشاهي اولين سفير زن ايران +عكس


مهرانگيز دولتشاهي خواهر زاده صادق هدايت اولين زن سفير ايران بود. او دختر محمدعلي ميرزا شكوه*الدوله، وزير پست و تلگراف و تلفن و خواهر مهين دولتشاهي، همسر مظفر فيروز وزير كار در كابينه احمد قوام است.
دولتشاهي سابقه سه دوره حضور در مجلس شوراي ملي را هم دارد و براي اولين بار عليرغم اينكه جزو كادر رسمي وزارت خارجه نبود، در سال ۱۳۵۴ از او براي تصدي سفارت ايران در دانمارك دعوت به عمل آمد.
پيش از عزيمتش به دانمارك جمعيتي به نام جمعيت راه نو را تاسيس كرده بود كه در جهت احقاق حقوق بانوان فعاليت مي كرد. او براي اينكه به روحانيت آن زمان نشان دهد فعاليت جمعيت متبوعش در جهت بي بندوباري زنان نيست راهي به حوزه هاي علميه قم هم پيدا كرد و تا دفتر مراجع بزرگي چون آيت الله بروجردي هم رفت. در گذار همين تلاش هايش با امام موسي صدر هم ديداري مي كند.
خانم سفير در خاطراتش مي گويد: « قرار گذاشتيم كه بياييم منتهي نرفتيم توي اتاق جمعيت، آمديم به اتاق پذيرايي من. يكيش يك آقايي بود اگر اشتباه نكنم اسمش غفاري بود. او معلم قرآن شرعيات مدارس بود. در واقع كارمند خود وزارت آموزش بود. منتهي خوب با قم هم ارتباط داشت. يكيش آقاي موسي صدر بود. آن موقع هم خوب نسبتا جوان بود. به نسبت اينكه جوان بود، من ديدم چقدر اطلاعات عمومي دارد … گمان مي*كنم زياد مي*دانست.
جلسه خيلي جالبي داشتيم. چند نفر از خانم*هاي جمعيت بودند و ما راجع به مسائل مختلف با اين آقا صحبت كرديم … ما گفتيم كه ما با خيلي از بي*بندوباري*ها موافق نيستيم، حتي با آن جور چيز*ها كه به ضرر زن تمام مي*شود مخالفيم. فرض كن آن چيزهايي كه خيلي*ها خيال مي*كنند شب زنده*داري و نمي*دانم آن جور مجالس و خيلي بي*بندوباري*ها به نظر ما اين*ها به ضرر زن است»
دولتشاهي تا روزهاي وقوع انقلاب در سفارت ايران در دانمارك بود و نشان عالي هم از ملكه دانمارك گرفت.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۵:۲۸ توسط:sana موضوع:

آموزش ساخت خرگوش*هاي جورابي

آموزش ساخت خرگوش*هاي جورابي

امروز با هم يك كاردستي بامزه ياد مي گيريم و شما مي توانيد از جوراب هايي كه ديگر استفاده نمي كنيد اين كاردستي زيبا را درست كنيد. پس وسايل مورد نظر را تهيه كنيد و با ما همراه شويد.

وسايل موردنياز
قاشق يا قيف
عدس خشك
جوراب بچه
كش
ربان
قيچي
فوم
توپ هاي پنبه اي
چسب

دستورالعمل
1- براي درست كردن اين عروسك به كمك قاشق يا يك قيف عدس هاي خشك را تا كمي بالاي پاشنه داخل جوراب بريزيد. جوراب را با يك كش محكم ببنديد.

2- براي درست كردن سر و گردن يك ربان زيبا دور جوراب درست زير پاشنه ببنديد.

3- به كمك قيچي بالاي جوراب را از وسط برش دهيد و لبه هاي آن را كمي گرد كنيد تا شكل زيبايي بدست آيد. اين ها گوش هاي خرگوش شما هستند.

4- بيني و دندان و چشم ها را روي يك پارچه طراحي كنيد و بعد آن را ببريد. به كمك چسب آن ها را سر جايشان بچسبانيد و در آخر توپك پنبه اي را در قسمت دم بچسبانيد.

اميدوارم از اين كاردستي لذت برده باشيد.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۵:۱۹ توسط:sana موضوع:

رونمايي سامسونگ از ساعت مچي هوشمند در ماه آيندهلي يونگ – هي"( Lee Young-hee) مدير مركز دستگاه*هاي الكترونيكي قابل*حمل سامسونگ سرانجام به روزنامه Korean Times توضيح داد كه ماه آينده از ساعت مچي هوشمند خود در برلين رونمايي مي*كند.

به نقل از سلولار – نيوز، پس از انتشار شايعات طي چند هفته گذشته، شركت سامسونگ سرانجام تاييد كرد كه ماه آينده ساعت مچي هوشمند خود را در نمايشگاه بين*المللي تجهيزات الكترونيكي German IFA عرضه مي*كند.

اگرچه از مدت*ها قبل پيش*بيني شده بود كه اين محصول در نمايشگاه IFA آلمان عرضه شود، "لي يونگ – هي"( Lee Young-hee) مدير مركز دستگاه*هاي الكترونيكي قابل*حمل سامسونگ سرانجام به روزنامه Korean Times توضيح داد كه ماه آينده از اين ساعت مچي هوشمند در برلين رونمايي مي*كند.

اين ساعت مچي هوشمند با نام Galaxy Gear شناخته مي*شود و براي آن نمايشگر غيرانعطاف*پذير در نظر گرفته شده و در اصل مدل مفهومي از يك محصول محسوب مي*شود.

لي در اين خصوص گفت: «دستگاه جديد بيشتر قابليت*هايي كه گوشي*هاي هوشمند كنوني شامل مي*شوند را در اختيار كاربران مي*گذارد. اين محصول يك گام جديد در دنياي ارتباطات هوشمند محسوب مي*شود. ما اطمينان داريم كه Gear اتفاقات قابل ملاحظه*اي در صنعت دستگاه*هاي موبايلي به وجود مي*آورد.»

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۱۵:۰۹ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم