بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

بزرگترين وبلاگ تغذيه و سلامت

لباس پوشيدن خاص كيتي پري دردسر ساز شد!! + عكس

لباس پوشيدن خاص كيتي پري دردسر ساز شد!! + عكس


كاترين اليزابت هادسن كه با نام كيتي پري شناخته مي*شود؛ خواننده، ترانه*سرا و بازيگر اهل آمريكا است. او همراه با موسيقي گاسپل (موسيقي مربوط به دين، فرنگ وباورهاي مسيحيت) بزرگ شده است....
كاترين اليزابت هادسن كه با نام كيتي پري شناخته مي*شود؛ خواننده، ترانه*سرا و بازيگر اهل آمريكا است. او همراه با موسيقي گاسپل (موسيقي مربوط به دين، فرنگ وباورهاي مسيحيت) بزرگ شده است.
او روزها مشغول برگزاري تور كنسرت هايش در ژاپن بود و در آنجا لباس هاي سنتي ژاپني بر تن كرده بود.
اما كيتي پري در مراسم موسيقي امريكا لباس زنان خاص ژاپني به نام زنان گيشا را به تن كرد و همين امر باعث اعتراض بسيار از افراد شد چرا كه معتقد بودند اين كار نوعي اهانت يا نژاد پرستي به اين زنان خاص است!!برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۵:۰۳ توسط:sana موضوع:

رژيم عجيب لاغري مانكن ها! +عكس

آب درماني، آجيل درماني و … بسياري از اين رژيم هاي عجيب در دنيا هستند كه سالانه افراد بسياري را روانه بيمارستان مي كنند. اين رژيم ها تنها در سايت هاي نامعتبر پيشنهاد مي شوند و منابع علمي براي آن ها ارائه نشده است.

رژيم “پنبه اي” جديدترين متد عجيبي است كه اين روزها در فضاي اينترنت بسيار زياد به آن پرداخته مي شود. اين روش در چند ماه اخير افراد زيادي را راهي بيمارستان كرده است و تا به حال هيچ دكتر يا متخخصي آن را مفيد يا كاربردي اعلام نكرده است.طبق اين رژيم افراد بايد يك گلوله پنبه را در آبليمو يا سركه غوطه ور كنند و سپس آن را با يك حركت ببلعند. اين رژيم كه هيچ منبع علمي ندارد تنها از سوي چند مدل لباس پيشنهاد شده است. آن ها مي گويند با اين رژيم وزن بسياري را بدون بازگشت كم كرده اند.
بر اساس آنچه در مورد اين رژيم گفته مي شود افراد بايد بدون مكس گلوله پنبه را ببلعند و هر گونه صبر يا جويدن پنبه باعث كم شدن خاصيت اين كار مي شود! به نظر مي رسد اين پنبه ها به مرور معده را پركرده و از گشنه شدن جلوگيري مي كنند ولي پس از مدتي دلدردهاي شديد را ايجاد كرده و فرد را راهي بيمارستان مي كند.
معده درد، ترش كردن، بهم ريختن سيستم گوارشي و حتي خفگي از جمله مواردي بوده است كه بر اثر اين رژيم تا به حال براي افراد رخ داده است. اين حركت براي افراد سودجو راهي براي كسب درآمد شده است.برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۴:۵۲ توسط:sana موضوع:

سيستمي اميدوار كننده و موثر براي جهان ورزش + عكس

مخترع جوان ايرلندي مارك ديلون سيستمي را طراحي كرده است كه براي جهان ورزش بخصوص ورزش هاي راگبي، هاكي، بوكس، فوتبال، چوگان و غيره بسيار اميدورا كننده و موثر است. ضربه هايي كه در اين ورزش ها به شخص وارد مي شود گاهي منجر به مرگ مي شوند.
همانطور كه “سيدني كرازبي” بزرگترين ستاره هاكي با بيش از ۶۰ بازي، در اول ژانويه سال ۲۰۱۱ در اثر ضربه اي، ضربه مغزي شد و از دنيا رفت.
مايك دستگاهي را طراحي كرده كه از دندان ها محافظت كرده و حسگرهاي اين دستگاه طوري تنظيم شده كه قبل از برخورد ضربه عمل مي كند.
اين محصول در اصل مانند يك آدامس است و در آن سنسور يكپارچه، شتاب سنج، ژيروسكوپ و يك معناطيس سنج تشكيل شده كه در حال حاضر در هواپيما استفاده مي شود و به عنوان واحد اندازه گيري شناخته شده است. اين دستگاه پلاستيكي كه حالت خمير دارد به صورت بي سيم به كامپيوتر وصل شده.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۴:۴۰ توسط:sana موضوع:

گران ترين مدارس دنيا + عكس

در اين جا اسامي گران*ترين مدارس دنيا را با تصوير مشاهده مي*كنيد. مدارسي كه شايد از خيلي جهات زيبا و كامل باشند ولي هر كسي قادر به درس خواندن در اين مدارس نيست.
كالج هيلتون گران قيمت ترين مدرسه شبانه روزي در آفريقاي جنوبي كه در سال ۱۸۷۲ تاسيس شد. اين مدرسه شامل ۴۰۰ دانش آموز با ۱۵ برنامه تخصصي است. هزينه سالانه آن بيش از ۲۵ هزار دلار است.
يو چانگ اولين مدرسه بين*المللي در شانگهاي، در سال ۱۹۹۳ تاسيس شد و شهريه سالانه آن ۳۴ هزار دلار است. سه شعبه و يك مدرسه شبانه روزي دارد.
ارميتاژ يكي از بهترين مدارس بين*المللي خصوصي در فرانسه است كه در سال ۱۹۴۱ توسط “آن ماري تومرت” تاسيس شد. اين مدرسه داراي ۱۰۰۰ دانش آموز از ۵۰ مليت مختلف است. اين مدرسه شامل كودكستان تا مقطع ديپلم دبيرستان است و يكي از گران قيمت ترين مدارس فرانسه است كه در سال ۲۰۱۱-۲۰۱۲ سالانه ۴۰۰ دلار به شهريه شبانه روزي ها اضافه شده است.
مدرسه سائوپائولو در سال ۱۹۲۰ در برزيل تاسيس شد و بيش از ۱۲۰۰ دانش آموز دارد. هزينه اين مدرسه سالانه بيش از ۳۹ هزار دلار است.
كالج جهاني متحد آسياي جنوب شرقي يكي از گران ترين مدارس در سنگاپور در سال ۱۹۷۱ تاسيس شده است و هزينه سالانه آن بيش از ۴۵ هزار دلار است. ۳۸۰۰ شاگرد دارد كه بيشتر آن ها مهاجر هستند.
آكادمي لارنس در ايالات متحده امريكا در سال ۱۷۹۲ توسط ساموئل لارنس براي پسرها تاسيس شد و از شگرفت ترين مدارس مقدماتي امريكاست. از تمام دانش آموزان اين مدرسه حدود ۴۰۰ نفر آنان شبانه روزي هستند. هزينه سالانه حداقل ۳۰ هزار دلار است.
گيلون گرامار مدرسه*اي در ايالت ويكتوريا در استراليا با هزينه سالانه ۵۳ هزار دلار است. متشكل از ۵ دانشگاه در قسمت جنوب غربي است.
كالج اپلبي در كانادا در سال ۱۹۱۱ توسط شركت اوكاويل در آنتاريا توسط جان گست تاسيس شد. ۷۵۰ دانش آموز دارد و هزينه سالانه ۵۴ هزار دلار است.
خانه هارت وود مدرسه خصوصي كه تنها در انگلستان معروف نيست بلكه در تمام جهان معروف است. اين مدرسه در سال ۱۹۷۰ توسط مدير فعلي ريچارد جكسون تاسيس شد. هزينه سالانه اين مدرسه ۶۰ هزار دلار است.
مدرسه شبانه روزي رزي گران ترين مدرسه در سوئيس و جهان است. اين مدرسه دو زبانه فرانسه و انگليسي با داشتن ۴۰۰ شاگرد بين ۹ سال تا ۱۸ سال در سال ۱۸۸۰ در كوه هاي آلپ تاسيس شد. وسيع ترين مدرسه كشور است و داراي ۱۰ زمين تنيس، دو جكوزي، يك مركز قايقراني و سيرك و يك قلعه بر روي درياچه است. اگرچه سوئيس مدارس شبانه روزي بيشتري دارد اما اين مدرسه با هزينه سالانه ۱۱۳ هزار دلار گران ترين آن ها در جهان است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۴:۲۹ توسط:sana موضوع:

اخراج يك مرد به خاطر رضايت از كار/عكس

يك مرد انگليسي بعد از ۴۰ سال كار در گورستان به خاطر آنكه از شغلش راضي به نظر مي*رسيده ديگر نمي*تواند قبر بكند و با اخراج از كارش بايد فعلاً در خانه بماند. همه جنجال*ها از انتشار عكس*هاي اين مرد شروع شد.

به نقل از مجله مهر: ري لوكستون ۵۹ ساله،چند وقت پيش وقتي با خبرنگاراني كه براي تهيه گزارش از كار او در يك روز داغ تابستان آمده بود مواجه شد خيلي خوشحال بود. چاپ عكس*هاي خندان او اما در يك روزنامه محلي در هنگام كندن قبر باعث شد اما او كارش را از دست بدهد. عكس*هايي كه از او منتشر شده او را در حال خنديدن در وسط قبر نشان مي*دهد و برخي خوانندگان از اين مسئله دلخور شده*اند.

جنجالي شدن ماجرا حالا باعث شده تا كارفرماي او عذرش را بخواهد و اعلام كند كه ديگر نياز به فعاليت او ندارد. ري لكستون كه ۴۰ سال است كارش كندن قبر است مي*گويند مي*خواهد در اين رابطه اقدام قانوني كند تا بتواند بار ديگر كار مورد علاقه*اش را انجام دهد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۴:۱۹ توسط:sana موضوع:

باز هم حركت شگفت انگيز ليدي گاگا جنجالي شد! + عكساستفاني جوآن انجلينا جرمنوتا كه با نام ليدي گاگا (به انگليسي: Lady Gaga)‏ شناخته مي*شود، خواننده، ترانه*سرا و آهنگ*ساز آمريكايي است. او كه هم اكنون 27 سال سن دارد ...
استفاني جوآن انجلينا جرمنوتا كه با نام ليدي گاگا (به انگليسي: Lady Gaga)‏ شناخته مي*شود، خواننده، ترانه*سرا و آهنگ*ساز آمريكايي است. او كه هم اكنون 27 سال سن دارد در اين سال ها آنقدر اقدامات عجيب و غريب انجام داده است كه باعث شده است به عنوان يكي از جنجالي ترين زنان جهان تبديل شود.
درست 2 سال قبل بود كه ليدي گاگا سوار بر يك تخم مرغ به مراسم گرمي 2011 آمد و حالا پس از 2 سال او در مراسم آكادمي موسيقي امريكا 2013 سوار بر يك اسب مكانيكي كه توسط دو نفر به حركت در مي آمد به اين مراسم آمد.
حركت عجيب او آنقدر همگان را شوكه كرد كه ديگر كسي توجهي به لباس گران قيمت او كه توسط ورساچه طراحي شده بود, نشد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۴:۰۸ توسط:sana موضوع:

با شلختگي دختر كوچولوي مان چه كنيم؟لباس*ها هم همه نامرتب از يك جاي اتاق آويزان است. مادر آتنا بارها به او تذكر داده و از او خواسته اتاقش را مرتب كند اما او گوش نمي*كند كه نمي*كند.بهترين راه براي برخورد با اين كودك شلخته چيست؟
آتنا دختري 8 ساله است كه از نظر مادرش به*شدت بي*نظم است. مادر آتنا در توصيف بي*نظمي او مي*گويد كه در اتاق آتنا انگار بمب منفجر شده، همه چيز پخش و پلاست. اسباب*بازي*ها هر كدام يك طرف است و حتي ممكن است زيرپا له شود.

لباس*ها هم همه نامرتب از يك جاي اتاق آويزان است. مادر آتنا بارها به او تذكر داده و از او خواسته اتاقش را مرتب كند اما او گوش نمي*كند كه نمي*كند. البته مادر آتنا خودش مي*گويد كه هروقت اين بي*نظمي را مي*بيند طاقت نمي*آورد و شروع به مرتب كردن اتاق آتنا مي*كند و نمي*تواند صبر كند تا او متوجه شده و اتاقش را مرتب كند. شكايت ديگر مادر آتنا از او در اين باره است كه آتنا رعايت بهداشت را نمي*كند و معمولا خودش هم كثيف و نامرتب است.


جو فراست راه*حل ارائه مي*دهد
روزي را تصور كنيد كه بلافاصله پس از مرتب كردن منزل، فرزندتان همه چيز را به هم مي*ريزد و حتي وسايلش را جمع و جور و مرتب نمي*كند، به احتمال زياد تصميم مي*گيريد كه ديگر خانه را مرتب نكنيد تا همان*طور شلوغ و نامرتب بماند. اگر به اين فكر افتاده*ايد، بايد بدانيد كه راه صحيحي انتخاب نكرده*ايد و براي حل اين معضل بايد چاره*اي بينديشيد زيرا در غير اين*صورت سال*ها درگير اين مشكل خواهيد بود.

بي*خيال نشويد
بعضي والدين به ناچار آشفتگي و نامرتبي را تحمل مي*كنند چون دوست ندارند وقت*شان صرف جمع*آوري اسباب*بازي يا كلنجار رفتن با بچه*ها شود، غافل از اينكه اين نامرتبي و آشفته*بازار به اشكال مختلف منجر به اتلاف*وقت و انرژي آنها خواهد شد چرا كه مدتي طولاني در جست*وجوي وسيله*اي كه گم كرده*ايد، مي*گرديد تا آن را پيدا كنيد. درضمن شايد اين بي*نظمي ضرر مالي هم درپي داشته باشد.

نامرتبي به كودك پيام مي*دهد
اتاق و منزل نامرتب و در هم ريخته اين پيام را به كودكان مي*دهد كه نيازي نيست براي وسايل شخصي خود و حتي ديگران ارزشي قائل باشند و به محيط اطراف خود احترام بگذارند. آنها حتي از وسايل شخصي شما مراقبت نخواهند كرد زيرا وقتي اسباب*بازي*ها و وسايل كودك در تمام خانه پراكنده است او نمي*تواند تصور كند كه وسيله*اي مربوط و متعلق به شماست، بنابراين برقراري نظم امري ضروري است چرا كه بي*شك قدرت يادگيري بچه در محيط شلوغ و نامرتب كاهش مي*يابد.

مشاركت دهيد
مي*توانيد از كودك در جمع*آوري لوازم كمك بخواهيد و از روش مشاركت استفاده كنيد. به ياد داشته باشيد تعريف و تمجيد هميشه معجزه مي*كند، در ضمن لازم نيست همه وسايل جمع شوند. مسئله مهم مشاركت كودك در جمع*آوري آنهاست.

بازي كنيد
جمع و جور و مرتب كردن را به شكل بازي و تفريح انجام دهيد. مثلا بگوييد « ببينم كي زودتر مي*تونه همه چيز رو جمع كنه؟ » براي سهولت در جمع*آوري وسايل سبدهاي رنگارنگ و متفاوت تهيه كنيد و هركدام را به گروهي از وسايل اختصاص دهيد. وقتي كودكان بزرگ*تر مي*شوند به اين درك مي*رسند كه در مورد مرتب بودن اتاق*ها و خانه قوانيني را درنظر گرفته*ايد، بنابراين مكان*هايي از منزل را مشخص كنيد تا بچه اجازه داشته باشد محيط آن را به هم بريزد.

قواعد را واضح بگوييد
وقتي برنامه*اي مشخص و روالي معين را در زندگي روزمره خانواده جاري كنيد نظم و ترتيب و در نهايت آرامش بيشتري در خانه حكمفرا و در وقت نيز صرفه*جويي مي*شود. در حالي كه بي*نظمي و هرج و مرج موجب اتلاف وقت مي*شود. به عنوان مثال براي پيدا كردن يك لنگه جوراب مجبور مي*شويد تمام خانه را زير و رو كنيد. به خاطر داشته باشيد وقتي در منزل نظم و روال مشخصي وجود ندارد و هرج و مرج در آن حكمفرماست، كودكان احترام گذاشتن به اطرافيان و محيط پيرامون خود را ياد نمي*گيرند و به آشفتگي و هرج و مرج دامن مي*زنند.

از قوانين پيروي كنيد
مهم*تر از تعيين قوانين براي كودكان، رعايت و پيروي از آن است. اگر شما جزو والديني هستيد كه بدون هيچ نظم و قاعده*اي زندگي مي*كنيد، بدون ترديد نمي*توانيد به فرزندتان نظم ياد دهيد. همچنين اگر قاعده*اي را تعيين كرديد و بعد به دليل جر و بحث يا مقاومت كودك آن را تغيير داديد يا آنكه خودتان آن را رعايت نكرديد توقع نداشته باشيد فرزندتان شما و قوانين را جدي بگيرد. قواعد و قوانين در حقيقت همان توقع و انتظارهاي شما از كودك*تان است و فراموش نكنيد كه فرزندتان بايد از آن اطلاع كامل داشته باشد تا بتواند توقع شما را برآورده كند.

بايد به سن درك نظم رسيده باشد
عدم نظم و ترتيب و شلختگي جزء لاينفك دوره*هاي رشدي كودك است يعني زماني كه كودك هنوز باور و منطق و چارچوبي از قواعد و قوانين را درك نكرده و مفهوم و جايگاه آن را نمي*داند كه عمده اين عدم ادراك*ها تا قبل از 5/3 تا 4 سالگي شدت بيشتري دارد يعني تا زماني كه هنوز جايگاه اجتماعي پيدا نكرده و تجربه مهد كودك و مربي و قواعد گروهي و زمانبندي را تجربه نكرده است و البته پس از آن و با حضور در مهد وآمادگي و پيش*دبستاني به مفهوم كلي*تر و ملموس*تري از اين قوانين دست مي*يابد.

شايد فقط در خانه اين*طور باشد
عضو گروه بودن يعني پذيرش قواعد و قوانين گروهي كه كم*كم كودك براي هم شكل گروه شدن و پذيرش كامل در آن خود به آن تن مي*دهد و به ميل يا حتي گاهي برخلاف ميلش آن را مي*پذيرد چون عدم پذيرش و عدم رعايت اين قوانين به معني اخراج از گروه همسن و از دست دادن لذت اين*گونه ارتباطات است. اما پيش مي*آيد كه كودكاني در گروه، تابع قواعد آن گروه بوده اما در خانه از قوانين خانه تبعيت نمي*كنند مثل مسئوليت*پذيري كه عمده اين معضل*ها به دلايل زير است:
_ فقدان وجود قواعد پرقدرت و چارچوب*دار و ثابت در خانواده.

_ وجود چند مرجع قدرت با چند نظر متفاوت (پدر و مادر هر يك، يكسري قواعد كه گاه با يكديگر مغاير نيز هست براي كودك*شان تعيين مي*كنند).

_ جمعيت زياد خانواده.

_ وجود مشكل يا مشكلاتي بيمارگونه در فرد يا افرادي در خانواده كه باعث به هم خوردن جايگاه*ها و وظايف آدم*ها و باز زير سؤال رفتن هر يك با نگاه ديگري مي*شود.


اين موارد را به خاطر داشته باشيد
_ در مورد كودكاني كه زير بار مسئوليت نرفته و رفتارهايي توام با بي*نظمي و لاقيدي از خود نشان مي*دهند بايد موارد زير اعمال شود:

_ كودك بايد بفهمد كه در خانواده قوانيني وجود دارد كه همه بايد از آن تبعيت كنند.
_ قدرت و رهبري خانواده فقط در دست والدين است نه آنكه ميزان قدرت كودك با والدينش يكي باشد.
_ در ازاي هر رفتار يا عملكرد مثبت يا همسو كودك با قواعد خانواده، تشويق و در ازاي هر رفتار غيرمتعارف و هنجارشكن خانواده محروميت بايد اعمال شود.


جديت داشته باشيد
مهم*ترين اصل، جديت پس از هشدار است. والديني كه تهديد مي*كنند ولي عمل به تهديد ندارند پيش چشم كودك كوچك و ناتوان*تر از خود او ديده مي*شوند. پس براي تعيين يك قانون تلاش كنيد، قوانين*تان را براي كودك*تان بازگو كرده و براي شروع و اجراي اين قوانين زمان مشخصي را تعيين كنيد و پس از آن با هر بار عدم رعايت قوانين از سوي كودك در باب تفريحات و مشوق*هايي كه دوست دارد، اعمال محروميت و در ازاي هر بازگشت به قانون خانواده يك تشويق (تشويق بايد در اين موارد ميزانش از تنبيه يا محروميت اعمال شده بيشتر باشد) نثارش كنيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۳:۵۸ توسط:sana موضوع:

تنبيه عجيب مادر امريكايي براي دختر 17 ساله اش! + عكسيك زن 36 ساله امريكايي دختر نافرمان 17 ساله خود را به " سيبري " تبعيد كرد. اين زن كه " ناتالي رابرتز " نام دارد دختر خود " سوفيا پرتوا" 17 ساله را به خاطر رد شدن در واحدهاي درسي، فرار از خانه و سرقت هزار دلار ...
يك زن 36 ساله امريكايي دختر نافرمان 17 ساله خود را به " سيبري " تبعيد كرد. اين زن كه " ناتالي رابرتز " نام دارد دختر خود " سوفيا پرتوا" 17 ساله را به خاطر رد شدن در واحدهاي درسي، فرار از خانه و سرقت هزار دلار از مادرش مجبور كرد به سيبري نزد پدرش برود و بعد از گذشت دو سال و نيم از اين ماجرا اجازه بازگشت به امريكا را به اين دختر نميدهد.
چراكه معتقد است اين دختر نافرمان هنوز به خوبي ادب نشده است. اين درحالي است كه دختر نوجوان مدعي است پدرش او را مورد سوء استفاده قرار ميدهد.


اين زن بازگشت دخترش به خانه را منوط به احراز دو شرط دانسته است . يكي از اين شروط اتمام مدرسه و ديگري تغييرات بارز شخصيتي و رفتاري است كه وي مدعي است هنوز هيچكدام از اين شرايط برايش احراز نشده است.
طبق قوانين اگر اين دختر به سن 18 سالگي برسد يك شهروند روس محسوب شده و عليرغم تولد و رشد در امريكا شرايط بازگشت به اين كشور برايش به سختي مقدور خواهد بود. وي اين شرايط را با رسانه ها در جريان گذاشته و ميگويد ميخواهد به خانه باز گردد درغير اين صورت خود كشي خواهد كرد.
او تاكنون بارها به سفارت امريكا در روسيه و سازمان بازرسي و حمايت از كودكان ولاديمير پوتين مراجعه كرده اما تا كنون به جوابي نرسيده است.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۳:۴۷ توسط:sana موضوع:

پربازديد ترين زنان در اينترنت چه كساني هستند؟! + عكسبه تازگي آماري از پربازديد ترين زنان در اينترنت ( بيشتر زنان سرچ شده) منتشر شده است كه در ادامه مطلب سه نفر اول اين ليست را اعلام مي كنيم...
به تازگي آماري از پربازديد ترين زنان در اينترنت ( بيشتر زنان سرچ شده) منتشر شده است كه در ادامه مطلب سه نفر اول اين ليست را اعلام مي كنيم

ليدي گاگا با ۵۷۸,۰۰۰,۰۰۰ نفر اول


ريحانا با ۳۸۴,۰۰۰,۰۰۰ نفر دوم


شر (چر) با ۳۴۰,۰۰۰,۰۰۰ نفر سوم

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۳:۳۷ توسط:sana موضوع:

انسان دوستي شگفت انگيز دويد و ويكتوريا بكهام!! + عكسدر حالي كه ستاره هاي فرهنگ و هنر، سياست، و ورزش در كشور ما، معمولا، به مسايل انسان-دوستانه، و حتي اجتماعي كمي بي توجه اند؛ ديويد بكهام و همسرش ويكتوريا بكهام هم به ياري سيل زدگان هايان در فيليپن شتافتند...
در حالي كه ستاره هاي فرهنگ و هنر، سياست، و ورزش در كشور ما، معمولا، به مسايل انسان-دوستانه، و حتي اجتماعي كمي بي توجه اند؛ ديويد بكهام و همسرش ويكتوريا بكهام هم به ياري سيل زدگان هايان در فيليپن شتافتند.
به نقل از رسانه هاي انگليسي زبان، ديويد و ويكتوريا بكهام، مجموعه اي از لباس ها و كفش هاي قديمي خود را به فروش گذاشته اند تا پول آن را در اختيار صليب سرخ بگذارند. آنها مي خواهند همه در آمد حاصل از اين فروش را به فيليپني هاي بحران زده اهدا كنند.
ويكتوريا از مردم خواسته در اين حراج خيريه شركت كنند. و اتفاقا مردم هم همين طور برخورد كرده اند تا جايي كه براي ورود به داخل فروشگاه صف كشيده اند.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۵ شهريور ۱۳۹۴ساعت: ۰۴:۳۳:۲۷ توسط:sana موضوع:

چت باکس


صفحات وبلاگ

[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ][ ۴۱ ][ ۴۲ ][ ۴۳ ][ ۴۴ ][ ۴۵ ][ ۴۶ ][ ۴۷ ][ ۴۸ ][ ۴۹ ][ ۵۰ ][ ۵۱ ][ ۵۲ ][ ۵۳ ][ ۵۴ ][ ۵۵ ][ ۵۶ ][ ۵۷ ][ ۵۸ ][ ۵۹ ][ ۶۰ ][ ۶۱ ][ ۶۲ ][ ۶۳ ][ ۶۴ ][ ۶۵ ][ ۶۶ ][ ۶۷ ][ ۶۸ ][ ۶۹ ][ ۷۰ ][ ۷۱ ][ ۷۲ ][ ۷۳ ][ ۷۴ ][ ۷۵ ][ ۷۶ ][ ۷۷ ][ ۷۸ ][ ۷۹ ][ ۸۰ ][ ۸۱ ][ ۸۲ ][ ۸۳ ][ ۸۴ ][ ۸۵ ][ ۸۶ ][ ۸۷ ][ ۸۸ ][ ۸۹ ][ ۹۰ ][ ۹۱ ][ ۹۲ ][ ۹۳ ][ ۹۴ ][ ۹۵ ][ ۹۶ ][ ۹۷ ][ ۹۸ ][ ۹۹ ][ ۱۰۰ ][ ۱۰۱ ][ ۱۰۲ ][ ۱۰۳ ][ ۱۰۴ ][ ۱۰۵ ][ ۱۰۶ ][ ۱۰۷ ][ ۱۰۸ ][ ۱۰۹ ][ ۱۱۰ ][ ۱۱۱ ][ ۱۱۲ ][ ۱۱۳ ][ ۱۱۴ ][ ۱۱۵ ][ ۱۱۶ ][ ۱۱۷ ][ ۱۱۸ ][ ۱۱۹ ][ ۱۲۰ ][ ۱۲۱ ][ ۱۲۲ ][ ۱۲۳ ][ ۱۲۴ ][ ۱۲۵ ][ ۱۲۶ ][ ۱۲۷ ][ ۱۲۸ ][ ۱۲۹ ][ ۱۳۰ ][ ۱۳۱ ][ ۱۳۲ ][ ۱۳۳ ][ ۱۳۴ ][ ۱۳۵ ][ ۱۳۶ ][ ۱۳۷ ][ ۱۳۸ ][ ۱۳۹ ][ ۱۴۰ ][ ۱۴۱ ][ ۱۴۲ ][ ۱۴۳ ][ ۱۴۴ ][ ۱۴۵ ][ ۱۴۶ ][ ۱۴۷ ][ ۱۴۸ ][ ۱۴۹ ][ ۱۵۰ ][ ۱۵۱ ][ ۱۵۲ ][ ۱۵۳ ][ ۱۵۴ ][ ۱۵۵ ][ ۱۵۶ ][ ۱۵۷ ][ ۱۵۸ ][ ۱۵۹ ][ ۱۶۰ ][ ۱۶۱ ][ ۱۶۲ ][ ۱۶۳ ][ ۱۶۴ ][ ۱۶۵ ][ ۱۶۶ ][ ۱۶۷ ][ ۱۶۸ ][ ۱۶۹ ][ ۱۷۰ ][ ۱۷۱ ][ ۱۷۲ ][ ۱۷۳ ][ ۱۷۴ ][ ۱۷۵ ][ ۱۷۶ ][ ۱۷۷ ][ ۱۷۸ ][ ۱۷۹ ][ ۱۸۰ ][ ۱۸۱ ][ ۱۸۲ ][ ۱۸۳ ][ ۱۸۴ ][ ۱۸۵ ][ ۱۸۶ ][ ۱۸۷ ][ ۱۸۸ ][ ۱۸۹ ][ ۱۹۰ ][ ۱۹۱ ][ ۱۹۲ ][ ۱۹۳ ][ ۱۹۴ ][ ۱۹۵ ][ ۱۹۶ ][ ۱۹۷ ][ ۱۹۸ ][ ۱۹۹ ][ ۲۰۰ ][ ۲۰۱ ][ ۲۰۲ ][ ۲۰۳ ][ ۲۰۴ ][ ۲۰۵ ][ ۲۰۶ ][ ۲۰۷ ][ ۲۰۸ ][ ۲۰۹ ][ ۲۱۰ ][ ۲۱۱ ][ ۲۱۲ ][ ۲۱۳ ][ ۲۱۴ ][ ۲۱۵ ][ ۲۱۶ ][ ۲۱۷ ][ ۲۱۸ ][ ۲۱۹ ][ ۲۲۰ ][ ۲۲۱ ][ ۲۲۲ ][ ۲۲۳ ][ ۲۲۴ ][ ۲۲۵ ][ ۲۲۶ ][ ۲۲۷ ][ ۲۲۸ ][ ۲۲۹ ][ ۲۳۰ ][ ۲۳۱ ][ ۲۳۲ ][ ۲۳۳ ][ ۲۳۴ ][ ۲۳۵ ][ ۲۳۶ ][ ۲۳۷ ][ ۲۳۸ ][ ۲۳۹ ][ ۲۴۰ ][ ۲۴۱ ][ ۲۴۲ ][ ۲۴۳ ][ ۲۴۴ ][ ۲۴۵ ][ ۲۴۶ ][ ۲۴۷ ][ ۲۴۸ ][ ۲۴۹ ][ ۲۵۰ ][ ۲۵۱ ][ ۲۵۲ ][ ۲۵۳ ][ ۲۵۴ ][ ۲۵۵ ][ ۲۵۶ ][ ۲۵۷ ][ ۲۵۸ ][ ۲۵۹ ][ ۲۶۰ ][ ۲۶۱ ][ ۲۶۲ ][ ۲۶۳ ][ ۲۶۴ ][ ۲۶۵ ][ ۲۶۶ ][ ۲۶۷ ][ ۲۶۸ ][ ۲۶۹ ][ ۲۷۰ ][ ۲۷۱ ][ ۲۷۲ ][ ۲۷۳ ][ ۲۷۴ ][ ۲۷۵ ][ ۲۷۶ ][ ۲۷۷ ][ ۲۷۸ ][ ۲۷۹ ][ ۲۸۰ ][ ۲۸۱ ][ ۲۸۲ ][ ۲۸۳ ][ ۲۸۴ ][ ۲۸۵ ][ ۲۸۶ ][ ۲۸۷ ][ ۲۸۸ ][ ۲۸۹ ][ ۲۹۰ ][ ۲۹۱ ][ ۲۹۲ ][ ۲۹۳ ][ ۲۹۴ ][ ۲۹۵ ][ ۲۹۶ ][ ۲۹۷ ][ ۲۹۸ ][ ۲۹۹ ][ ۳۰۰ ][ ۳۰۱ ][ ۳۰۲ ][ ۳۰۳ ][ ۳۰۴ ][ ۳۰۵ ][ ۳۰۶ ][ ۳۰۷ ][ ۳۰۸ ][ ۳۰۹ ][ ۳۱۰ ][ ۳۱۱ ][ ۳۱۲ ][ ۳۱۳ ][ ۳۱۴ ][ ۳۱۵ ][ ۳۱۶ ][ ۳۱۷ ][ ۳۱۸ ][ ۳۱۹ ][ ۳۲۰ ][ ۳۲۱ ][ ۳۲۲ ][ ۳۲۳ ][ ۳۲۴ ][ ۳۲۵ ][ ۳۲۶ ][ ۳۲۷ ][ ۳۲۸ ][ ۳۲۹ ][ ۳۳۰ ][ ۳۳۱ ][ ۳۳۲ ][ ۳۳۳ ][ ۳۳۴ ][ ۳۳۵ ][ ۳۳۶ ][ ۳۳۷ ][ ۳۳۸ ][ ۳۳۹ ][ ۳۴۰ ][ ۳۴۱ ][ ۳۴۲ ][ ۳۴۳ ][ ۳۴۴ ][ ۳۴۵ ][ ۳۴۶ ][ ۳۴۷ ][ ۳۴۸ ][ ۳۴۹ ][ ۳۵۰ ][ ۳۵۱ ][ ۳۵۲ ][ ۳۵۳ ][ ۳۵۴ ][ ۳۵۵ ][ ۳۵۶ ][ ۳۵۷ ][ ۳۵۸ ][ ۳۵۹ ][ ۳۶۰ ][ ۳۶۱ ][ ۳۶۲ ][ ۳۶۳ ][ ۳۶۴ ][ ۳۶۵ ][ ۳۶۶ ][ ۳۶۷ ][ ۳۶۸ ][ ۳۶۹ ][ ۳۷۰ ][ ۳۷۱ ][ ۳۷۲ ][ ۳۷۳ ][ ۳۷۴ ][ ۳۷۵ ][ ۳۷۶ ][ ۳۷۷ ][ ۳۷۸ ][ ۳۷۹ ][ ۳۸۰ ][ ۳۸۱ ][ ۳۸۲ ][ ۳۸۳ ][ ۳۸۴ ][ ۳۸۵ ][ ۳۸۶ ][ ۳۸۷ ][ ۳۸۸ ][ ۳۸۹ ][ ۳۹۰ ][ ۳۹۱ ][ ۳۹۲ ][ ۳۹۳ ][ ۳۹۴ ][ ۳۹۵ ][ ۳۹۶ ][ ۳۹۷ ][ ۳۹۸ ][ ۳۹۹ ][ ۴۰۰ ][ ۴۰۱ ][ ۴۰۲ ][ ۴۰۳ ][ ۴۰۴ ][ ۴۰۵ ][ ۴۰۶ ][ ۴۰۷ ][ ۴۰۸ ][ ۴۰۹ ][ ۴۱۰ ][ ۴۱۱ ][ ۴۱۲ ][ ۴۱۳ ][ ۴۱۴ ][ ۴۱۵ ][ ۴۱۶ ][ ۴۱۷ ][ ۴۱۸ ][ ۴۱۹ ][ ۴۲۰ ][ ۴۲۱ ][ ۴۲۲ ][ ۴۲۳ ][ ۴۲۴ ][ ۴۲۵ ][ ۴۲۶ ][ ۴۲۷ ][ ۴۲۸ ][ ۴۲۹ ][ ۴۳۰ ][ ۴۳۱ ][ ۴۳۲ ][ ۴۳۳ ][ ۴۳۴ ][ ۴۳۵ ][ ۴۳۶ ][ ۴۳۷ ][ ۴۳۸ ][ ۴۳۹ ][ ۴۴۰ ][ ۴۴۱ ][ ۴۴۲ ][ ۴۴۳ ][ ۴۴۴ ][ ۴۴۵ ][ ۴۴۶ ][ ۴۴۷ ][ ۴۴۸ ][ ۴۴۹ ][ ۴۵۰ ][ ۴۵۱ ][ ۴۵۲ ][ ۴۵۳ ][ ۴۵۴ ][ ۴۵۵ ][ ۴۵۶ ][ ۴۵۷ ][ ۴۵۸ ][ ۴۵۹ ][ ۴۶۰ ][ ۴۶۱ ][ ۴۶۲ ][ ۴۶۳ ][ ۴۶۴ ][ ۴۶۵ ][ ۴۶۶ ][ ۴۶۷ ][ ۴۶۸ ][ ۴۶۹ ][ ۴۷۰ ][ ۴۷۱ ][ ۴۷۲ ][ ۴۷۳ ][ ۴۷۴ ][ ۴۷۵ ][ ۴۷۶ ][ ۴۷۷ ][ ۴۷۸ ][ ۴۷۹ ][ ۴۸۰ ][ ۴۸۱ ][ ۴۸۲ ][ ۴۸۳ ][ ۴۸۴ ][ ۴۸۵ ][ ۴۸۶ ][ ۴۸۷ ][ ۴۸۸ ][ ۴۸۹ ][ ۴۹۰ ][ ۴۹۱ ][ ۴۹۲ ][ ۴۹۳ ][ ۴۹۴ ][ ۴۹۵ ][ ۴۹۶ ][ ۴۹۷ ][ ۴۹۸ ][ ۴۹۹ ][ ۵۰۰ ][ ۵۰۱ ][ ۵۰۲ ][ ۵۰۳ ][ ۵۰۴ ][ ۵۰۵ ][ ۵۰۶ ][ ۵۰۷ ][ ۵۰۸ ][ ۵۰۹ ][ ۵۱۰ ][ ۵۱۱ ][ ۵۱۲ ][ ۵۱۳ ][ ۵۱۴ ][ ۵۱۵ ][ ۵۱۶ ][ ۵۱۷ ][ ۵۱۸ ][ ۵۱۹ ][ ۵۲۰ ][ ۵۲۱ ][ ۵۲۲ ][ ۵۲۳ ][ ۵۲۴ ][ ۵۲۵ ][ ۵۲۶ ][ ۵۲۷ ][ ۵۲۸ ][ ۵۲۹ ][ ۵۳۰ ][ ۵۳۱ ][ ۵۳۲ ][ ۵۳۳ ][ ۵۳۴ ][ ۵۳۵ ][ ۵۳۶ ][ ۵۳۷ ][ ۵۳۸ ][ ۵۳۹ ][ ۵۴۰ ][ ۵۴۱ ][ ۵۴۲ ][ ۵۴۳ ][ ۵۴۴ ][ ۵۴۵ ][ ۵۴۶ ][ ۵۴۷ ][ ۵۴۸ ][ ۵۴۹ ][ ۵۵۰ ][ ۵۵۱ ][ ۵۵۲ ][ ۵۵۳ ][ ۵۵۴ ][ ۵۵۵ ][ ۵۵۶ ][ ۵۵۷ ][ ۵۵۸ ][ ۵۵۹ ][ ۵۶۰ ][ ۵۶۱ ][ ۵۶۲ ][ ۵۶۳ ][ ۵۶۴ ][ ۵۶۵ ][ ۵۶۶ ][ ۵۶۷ ][ ۵۶۸ ][ ۵۶۹ ][ ۵۷۰ ][ ۵۷۱ ][ ۵۷۲ ][ ۵۷۳ ][ ۵۷۴ ][ ۵۷۵ ][ ۵۷۶ ][ ۵۷۷ ][ ۵۷۸ ][ ۵۷۹ ][ ۵۸۰ ][ ۵۸۱ ][ ۵۸۲ ][ ۵۸۳ ][ ۵۸۴ ][ ۵۸۵ ][ ۵۸۶ ][ ۵۸۷ ][ ۵۸۸ ][ ۵۸۹ ][ ۵۹۰ ][ ۵۹۱ ][ ۵۹۲ ][ ۵۹۳ ][ ۵۹۴ ][ ۵۹۵ ][ ۵۹۶ ][ ۵۹۷ ][ ۵۹۸ ][ ۵۹۹ ][ ۶۰۰ ][ ۶۰۱ ][ ۶۰۲ ][ ۶۰۳ ][ ۶۰۴ ][ ۶۰۵ ][ ۶۰۶ ][ ۶۰۷ ][ ۶۰۸ ][ ۶۰۹ ][ ۶۱۰ ][ ۶۱۱ ][ ۶۱۲ ][ ۶۱۳ ][ ۶۱۴ ][ ۶۱۵ ][ ۶۱۶ ][ ۶۱۷ ][ ۶۱۸ ][ ۶۱۹ ][ ۶۲۰ ][ ۶۲۱ ][ ۶۲۲ ][ ۶۲۳ ][ ۶۲۴ ][ ۶۲۵ ][ ۶۲۶ ][ ۶۲۷ ][ ۶۲۸ ][ ۶۲۹ ][ ۶۳۰ ][ ۶۳۱ ][ ۶۳۲ ][ ۶۳۳ ][ ۶۳۴ ][ ۶۳۵ ][ ۶۳۶ ][ ۶۳۷ ][ ۶۳۸ ][ ۶۳۹ ][ ۶۴۰ ][ ۶۴۱ ][ ۶۴۲ ][ ۶۴۳ ][ ۶۴۴ ][ ۶۴۵ ][ ۶۴۶ ][ ۶۴۷ ][ ۶۴۸ ][ ۶۴۹ ][ ۶۵۰ ][ ۶۵۱ ][ ۶۵۲ ][ ۶۵۳ ][ ۶۵۴ ][ ۶۵۵ ][ ۶۵۶ ][ ۶۵۷ ][ ۶۵۸ ][ ۶۵۹ ][ ۶۶۰ ][ ۶۶۱ ][ ۶۶۲ ][ ۶۶۳ ][ ۶۶۴ ][ ۶۶۵ ][ ۶۶۶ ][ ۶۶۷ ][ ۶۶۸ ][ ۶۶۹ ][ ۶۷۰ ][ ۶۷۱ ][ ۶۷۲ ][ ۶۷۳ ][ ۶۷۴ ][ ۶۷۵ ][ ۶۷۶ ][ ۶۷۷ ][ ۶۷۸ ][ ۶۷۹ ][ ۶۸۰ ][ ۶۸۱ ][ ۶۸۲ ][ ۶۸۳ ][ ۶۸۴ ][ ۶۸۵ ][ ۶۸۶ ][ ۶۸۷ ][ ۶۸۸ ][ ۶۸۹ ][ ۶۹۰ ][ ۶۹۱ ][ ۶۹۲ ][ ۶۹۳ ][ ۶۹۴ ][ ۶۹۵ ][ ۶۹۶ ][ ۶۹۷ ][ ۶۹۸ ][ ۶۹۹ ][ ۷۰۰ ][ ۷۰۱ ][ ۷۰۲ ][ ۷۰۳ ][ ۷۰۴ ][ ۷۰۵ ][ ۷۰۶ ][ ۷۰۷ ][ ۷۰۸ ][ ۷۰۹ ][ ۷۱۰ ][ ۷۱۱ ][ ۷۱۲ ][ ۷۱۳ ][ ۷۱۴ ][ ۷۱۵ ][ ۷۱۶ ][ ۷۱۷ ][ ۷۱۸ ][ ۷۱۹ ][ ۷۲۰ ][ ۷۲۱ ]

RSS

POWERED BY
sitearia.ir

اینستاگرامی ها

  دستگاه برش لیزر  /  تور نجف /  دوربین مداربسته بیسیمسئو کار حرفه ای  / تشک بادی /  رزرو هتل /  هتل اسپیناس پالاس / ثبت آگهی رایگان / آهنگ پیشواز / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید /انجام پروژه متلبطراح و بهینه ساز سئو سایت سیروتا / اجاره جرثقیلطراحی تخصصی وب سایت / اپلود عکسکورد پاتوق / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد / سایت تفریحی / ربات تلرسام / ربات افزایش فالوور عضوگرام / چت روم